Československá stopa
Jakub Nakládal (JAR) – 0 + 2, čas na ledě: 16:57, 4 střely.
Skončilo šesté čtvrtfinálové utkání, ve kterém se raduje domácí tým po vítězství 3:1. Ve třetí třetině jsme viděli po jednom gólu na každé straně. Nejprve ve 42. minutě zvyšoval vedení Loktionov a v 58. minutě připravil Da Costa Sudnicina o čisté konce. Zápas hodně ovlivnila velká nekázeň hostujícího týmu, hráči Jaroslavle vstřelili 2 góly v přesilovce. Do Semifinále tak postupuje domácí tým, naopak pro CSKA sezóna skončila.
Střely po 3. třetině: JAR – 26, MOS – 45.
59:30
Nakládal obětavě zablokoval střelu jednoho z hostujících hráčů.
59:20
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Bogdan Kiselevič – 2 min., hrubost).
59:20
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Staffan Kronwall – 2 min., hrubost).
59:10
Hráči CSKA se dostali k několika dorážkám u pravé tyče Sudnicina, ten si vše pohlídal.
58:30
Jeden z domácíh hráčů vyvezl kotouč do třetiny CSKA, nevšimnul si odkryté klece a kotouč hodil pouze do rohu, škoda pro domácí tým!
57:55
CSKA právě vstřelilo branku!
Hosté využívají přesilovou hru! STEPHANE DA COSTA nejprve nahrál na střed na volného Jana Muršaka, který vypálil, kotouč po jeho střele vyrazil Sudnicin znovu k DA COSTOVI, který jej uklidil do prázdné branky. Asistence: Jan Muršak.
57:15
Hosté to zkouší se 6ti hráči v poli!
56:18
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Kirill Petrov – 2 min., hrubost).
56:18
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Jegor Averin – 2 min., hrubost).
56:00
Sudnicin vyrazil betonem kotouč po střele Ožiganova.
55:54
Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Ilja Sorokin, přichází Viktor Fasth.
55:54
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Vladislav Gavrikov – 2 min., držení protihráče).
54:40
Kiselevič vypálil bombu od modré, puk po několika tečích prolítl kolem pravé tyčky domácí branky.
54:20
Sudnicin si počkal na střelu Platta od pravého mantinelu a drží kotouč.
53:40
Hosté zamkli domácí ve třetině a pálí ze všech pozic.
53:00
CSKA kombinuje ve třetině Jaroslavle, ale hostům se nedaří vystřelit.
52:20
Střela Da Costy ze středu hříště orazítkovala tyč!
51:40
Sudnicin si pohlídal mezírku u pravé tyče a nedovolil Petrovovi skórovat!
51:10
Nakládalovi se nepodařilo vyhodit kotouč a hosté pokračují v tlaku.
50:41
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Vladislav Gavrikov – 2 min., hákování).
50:30
Jaroslavl skvěle brání svou modrou a nepouští CSKA na dostřel Sudnicinovi.
49:56
Oddechový čas pro hosty.
49:30
CSKA se po delší době dostalo s pukem do střetiny Jaroslavle, ale tam si kotouč zpět vzal Nakládal.
49:01
Sudnicin podržel nahození ze středního pásma a vhazovat se bude po jeho pravici.
48:50
Nepřesná rozehrávka domácího týmu končí icingem.
48:00
Muršak žabičkou posílá kotouč do středního pásma a dovoluje unavené čtveřici střídat.
47:30
Střela Nakládala od modré mířila těsně mimo!
47:00
Kutuzov vyhazuje kotouč do střeního pásma a osvobozuje svůj tým.
46:40
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Vladimir Žarkov – 2 min., vysoká hůl).
46:10
Dobře rozvíjející se útok hostujícího týmu zastavuje offside.
45:20
Nepřesná rozehrávka Pašnina skončila zakázaným uvolněním.
44:50
Jaroslavl kombinuje s pukem za brankou soupeře.
44:10
Sudnicin si připsal první zákrok v této třetině, konkrétně prosti střele Ožiganova od modré.
43:20
Hostům se znovu podařilo vyhodit a z přesilovky zbývá posledních 40 vteřin.
42:00
Domácí stále pokračují v přesilové hře, ale CSKA se podařilo osvobodit.
41:01
Jaroslavl právě vstřelila branku!
Domácí využívají přesilovku! Staffan Kronwall našel na středu postaveného Jakuba Nakládala, který tečoval kotouč na branku, Sorokin proti jeho střele dobře zasáhl, ale na dorážku Andreje Loktionova už nedosáhl! Asistence: Jakub Nakládal, Staffan Kronwall.
40:20
Nakládal vypálil od modré čáry, Sorokin pozorný.
40:01
Domácí vyhrály úvodní buly a pokračují v dlouhé přesilovce.
40:01
Ve druhé třetině se skóre měnilo jednou, konkrétně ve 33. minutě, když domácí využili přesilovku po střele Talbota! Žádný z týmů si pak nedokázal vytvořit větší šanci ke skórování a stav je tak 2:0.
Střely po 2. třetině: JAR – 16, CSKA – 28.
40:00
39:40
Korškova střela od pravého mantinelu mířila těsně nad branku.
39:10
Hosté přežili dlouhé oslabení, ke střele se dostal Platt, ale Sudnicin kotouč podržel.
38:50
Poslední chvilky z přesilovky domácích, a CSKA drží kotouč za brankou Sorokina.
38:10
Domácím se teď nedaří usadit v pásmu, CSKA znovu vyhazuje kotouč.
37:40
Kutuzov získal kotouč a sovobozuje svůj tým.
37:00
Domácí se drží s pukem ve třetině soupeře, ale k větší šanci se zatím nedostali.
36:20
Na druhé straně nebezpečně vypálil Panin, ale Sudnicin betonem zasáhl.
35:40
Sorokin si poradil se střelou Polunina od pravého mantinelu!
35:00
Hra 4 na 4, vyhovuje více hostům, Sudnicin si připsal několik pěkných zákroků.
34:00
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Grigorij Panin – 5 min., zásah do hlavy nebo krku + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
34:00
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Jakub Nakládal – 2 min., hrubost).
34:00
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Grigorij Panin – 5 min., zásah do hlavy nebo krku + osobní trest do konce utkání, zásah do hlavy nebo krku).
34:00
Hru nám přerušila šarvátka několika hráčů.
33:50
Popov obkroužil branku a vypálil z mezikruží, Sudnicin předvedl skvělý zákrok lapačkou!
33:10
Kutuzov poslal nepřesnou nahrávku na modrou čáru a CSKA musí začínat znovu ve středním pásmu.
32:25
Domácí využívají přesilovku a navyšují skóre! Staffan Kronwall od modré nahrál na pravou stranu na Jakuba Nakládala, který naznačil střelu, ale nahrál na střed, kde stál volný MAXIM TALBOTA, který tečoval kotouč do branky! Asistence: Jakub Nakládal, Staffan Kronwall.
32:18
Sorokin si poradil s nahozením Nakládala od modré a podržel kotouč.
31:46
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Sergej Andronov – 2 min., nedovolené bránění).
30:40
Krasovský hledal zpětnou nahrávkou Kronwalla na modré, ale jeho záměr vystihl hostující hráč a vyvezl kotouč.
30:10
Sudnicin podržel puk po nahození Košeleva ze středního pásma.
30:00
Sudnicin vystál Muršaka a předvedl pohodový zákrok.
29:10
Kontiola vypálil od pravé strany skrz obránce, Sorokin si připsal povedený zákrok!
28:50
Jaroslav skvěle brání modrou čáru a nedovoluje CSKA přechod do útoku.
28:20
Sudnicin vyrazil kotouč pouze před sebe a k dorážce se dostal Kutuzov, jeho pokus nebyl přesný.
27:50
Útok hostujícího týmu zastavuje offside, vhazovat se bude ve středním pásmu.
27:10
Domácí se po vyloučení poprvé dostávají do třetiny CSKA, ale Lugin o kotouč brzy přišel.
26:20
Hosutjící hráč se snažil překonat Sudnicine zpoza branky. Domácí gólman přitiskl beton k zemi a vyrazil kotouč.
26:00
25:30
Sudnicin si lapačkou našel kotouč po dělovce Ožiganova od modré. Domácí hráči tak modou znovu vystřídat.
25:02
Nepřesnou nahrávku Pivcakina vystihl domácí hráč a vyrazil kotouč do středního pásma.
24:40
CSKA odstřeluje branku domácích ze všech pozic. Domácím se teď podařilo vyhodit kotouč a unavená trojce může vystřídat.
24:02
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Ilja Ljubuškin – 2 min., hrubost).
24:02
Sudnicin si pohlídal kotouč, který mířil obloučkem do branky.
23:52
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Dmitrij Lugin – 2 min., hákování).
23:20
Sudnicin předvedl skvělý zákrok proti střele Ničuškina od modré čáry.
22:30
Ožiganov skvěle vystoupil a vypíchl kotouč před Talbotem, který mohl střílet do prázdné branky!
21:05
Mosaljov prosvištěl středním pásmem a přihrávkou hledal volného Kadějkina, k tomu puk nedorazil díky skvělému zákroku Sorokina.
20:30
Útok hostujícího CSKA zastavil offside, Mamin vjel do pásma příliš brzy.
20:01
Od pravého mantinelu vypálil Polunin, Sorokin si připsal pěkný zákrok vyrážečkou.
20:01
20:00
19:30
Hostující tým stále na puku, ale nedaří se mu vystřelit na Sudnicina.
19:00
Rafikov zablokoval střelu Muršaka z mezikruží!
18:20
Sorokin odpálil volný kotouč před dotírajícím Poluninem! Skvělé předvídání hry od hostujícího brankáře!
17:40
CSKA se nedaří udržet s pukem v pásmu domácích a ti ho pouze vyhazují do středního pásma.
17:00
Pašnin předvedl skvělý obranný zákrok a zachránil svůj tým !
16:10
Ožiganov vypálil od modré, Sudnicin předvedl pěkný zákrok lapačkou!
15:30
CSKA je nyní aktivnějším týmem a pálí ze všech pozic!
15:00
Žarkov kličkou přešel přes 2 obránce, ale poslední klička mu nevyšla a Gavrikov mu odebral puk těsně před Sudnicinem.
14:05
Domácí teď častěji drží kotouč, ale nedaří se jim přejít do útočného pásma přes precizní obranu CSKA.
13:00
Averin dostal obloučkem nahrávku přes celé střední pásmo od Nakládala a řítil se z úhlu sám na branku, jeho střela, ale nemířila mezi 3 tyče.
12:20
Sudnicin zasáhl betonem proti střele Da Costy od modré!
11:30
Střelu Polunina od pravého mantinelu zastavil Sorokin lapačkou.
10:50
Po delší době nyní kombinují s pukem domácí, ale CSKA jim zatím nedovolilo vystřelit na branku.
09:40
Útok hostujícího týmu zastavuje offside.
08:30
CSKA kombinuje ve třetině domácích a nepouští je k puku.
07:07
Domácí se ujímají vedení!
Pavel Koledov zatáhl puk za branku domácích a zpětnou nahrávkou kolem první tyče našel osamoceného PAVLA KRASKOVSKIJE, který střelou na první tyč překonal Sorokina. Asistence: Pavel Koledov, Jegor Korškov.
05:30
Naumenkovovo nahození od modré čáry prolétlo těsně kolem pravé tyče!
05:01
Žarkov vypálil z otočky od pravého mantinelu, ale jeho střela byla zblokována do rohu.
04:30
CSKA napadá vysoko rozehrávku a znepříjemňuje rozehrávku Lokomotivu.
03:40
Polunin vypálil od pravého mantinelu, Sorokin si proti jeho střele vyjel a puk podržel.
03:10
Hosté zamkli Jaroslavl ve třetině a kombinují.
02:30
První zákrok zápasu má za sebou i Sorokin proti střele Kozuna!
01:10
Ničuškin se otočil zpoza branky a backhandem vypálil na Sudnicina, který ramenem zasáhl!
00:30
Nakládal odebral puk hostujícímu útočníkovi a zakládá další útok domácích.
00:01
Úvodní buly vyhrál domácí tým.
00:01
Hráči už jsou na ledě, za malou chvilku budeme začínat!

Lokomotiv Jaroslavl: Sudnicin (Krasotkin) – Nakládal, Kronwall, Gavrikov, Ljubuškin, Rafikov, Pašnin, Koledov – Talbot, Kontiola, Kozun – Kraskovskij, Polunin, Korškov – Mosaljov, Kadějkin, Apalkov – Averin, Loktionov, Lugin – E. Galimov.

CSKA Moskva: I. Sorokin (Fasth) – Kiselevič, Naumenkov, Pivcakin, Ožiganov, Kutuzov, Blažijevskij, Panin – K. Petrov, Al. Popov, Ničuškin – Muršak, Da Costa, Platt – Košelev, Světlakov, Mamin – V. Žarkov, Andronov, Tělegin – P. Karnauchov..
Jakub Nakládal (JAR)
CSKA Moskva
Hostující tým v minulém zápase prohrál na domácí půde 1:2 a dnes bude odvracet konec sezóny. V minulém zápase sice přestříleli Jaroslavl 39:18! Nicméně Světlakov byl jediný, kdo se dokázal gólově prosadit. Uvidíme jestli si dnes hostující tým dokáže vytvořit a využít střeleckou převahu.
Nejproduktivnější hráči (posledních 5 zápasů)
Stephane Da Costa – 2 + 2
Bogdan Kiselevič – 0 + 4
Andrei Světlakov – 3 + 0
Lokomotiv Jaroslavl
Domácí tým dnes může rozhodnout o svém postupu, protože po minulém vítězství vede v sérii 3:2. V minulé čtvrtfinálové bitvě si připsal vítězství tým Jaroslavle 1:2, když vítězný gól vstřelil v přesilovce Gavrikov. Uvidíme jestli dnes Jaroslavl dokáže využít domácího prostředí a nebo si CSKA vynutí 7. zápas.