Československá stopa v zápase
Lukáš Kašpar (DMS) 0+0, 2 střely, čas na ledě 14:02
Jiří Sekáč (KZN) 0+0, 3 střely, čas na ledě 14:22
Michal Jordán (KZN) 0+0, 0 střel, čas na ledě 14:59
V tomto dramatickém zápase vyhrávají hostující hokejisté o jednu branku. Kazaň vedla 2:0, domácí se dokázali prosadit čtyři vteřiny před koncem. Více toho nestihli.
59:56
Dinamo právě vstřelilo branku!
Čtyři sekundy před koncem snižují domácí. Z bezprostřední blízkosti se prosazuje povedenou tečí MARTINŠ KARSUMS. Asistence: Konstantin Gorovikov a Maxim Karpov.
59:16
Oddechový čas pro domácí.
59:16
Hostující brankář kryje střelecký pokus domácích. Ještě jedno buly před brankou Kazaně.
58:46
V poklidném tempu se zápas dohrává, domácí jsou nastěhovaní v útočném pásmu, ale nemohou se dostat ke střele. Moskva hraje bez brankáře.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
56:21
Kazaň vstřelila branku!
Hosté se dostávají do vedení o dva góly. Nadvakrát se dokázal prosadit MICHAIL GLUCHOV.Velká radost na straně hostů, domácí jsou velmi smutní. Asistence: Andrej Popov.
56:15
Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Martinš Karsums – 2 min., vražení na hrazení).
56:10
Přesilovka Moskvy pokračuje dál, domácí se dostali do útočného pásma, kde se snaží něco vymyslet.
55:40
Alexandr Jerjomenko kryje střelu soupeře. Vyloučený domácí hráč se vrací do hry.
55:00
Vyrovnáno není. Videorozhodčí po dlouhé konzultaci doporučil branku neuznat pro nedovolené bránění brankáři.
54:47
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Jiří Sekáč – 2 min., hákování).
53:40
Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Alexej Cvetkov – 2 min., hrubost).
53:26
Kazaň hraje zodpovědně, drží hru daleko od své branky a nedává soupeři šance na vyrovnání.
52:30
Sledujeme klidný hokej, více ze hry mají sice domácí, ale nemohou se propracovat do vyloženějších střeleckých pozic.
51:42
50:38
Domácí mohou vyrovnat v přesilové hře. Zatím se jim ale nedaří vystřelit. Útočné pásmo sice mají, ale nedostatek střelby je velkým problémem.
49:42
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Rafael Batyršin – 2 min., hákování).
48:13
Ak Bars Kazaň kontroluje hru, snaží se něco vymyslet před brankou soupeře. Střel na bránu však není mnoho.
47:22
Mnoho šancí k vidění není, ale jeden celek se nikam nežene. V poklidném tempu se dostáváme do poloviny třetiny.
46:30
Alexej Cvetkov se dostal do dobré střelecké pozice, hledal mezírku v postoji brankáře, ale nepodařilo se mu to.
45:39
45:22
Michail Varnakov se dostal do zakončení, domácí brankář Alexandr Jerjomenko kryje jeho ránu.
44:35
Kazaň se nemůže probojovat do střelecké pozice, útočné pásmo drží.
43:39
Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Arťom Fjodorov – 2 min., držení protihráče).
42:54
Mnoho šancí ve třetí třetině k vidění není, sledujeme rychlý hokej, který se musí divákům líbit. O střety a osobní souboje nouze není. S Góly je to horší.
41:12
Dinamo Moskva se dostala do postavení mimo hru. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
40:31
Sledujeme poklidný úvod třetí třetiny. Ani jeden celek se nikam nežene.
40:01
Po čtyřiceti minutách vedou hostující hokejisté o jednu branku. Domácí hrají aktivně, ale nemohou se probojovat do vyložené střelecké pozice.
40:00
39:30
Domácí se vypracovali další velkou šanci, Emil Garipov kryje šanci Moskvy.
38:13
Vhazovat se bude ve středním pásmu, ke kotouči se probojovali domácí, ale zakončení se jim podle představ nepovedlo.
37:12
Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Kazaň stále drží jednobrankový náskok.
34:01
Sledujeme finální fázi hry ve druhé třetině.
33:42
Z ničeho nic se dostali dva domácí hokejisté do brejku, ale ani jeden z nich nedokázal přesněji zakončit.
33:20
Přesilovka se blíží ke svému konci, hosté jsou znovu před brankou.
32:56
Alexandr Jerjomenko kryje střelu soupeře, hra je přerušena.
32:26
Přesilovou hru hrají hosté velmi dobře, dostali se do útočného pásma, kde kombinují. Mají ovšem problémy se zakončením.
31:51
Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Jakov Rylov – 2 min., krosček).
31:23
Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
30:01
Dostáváme se do druhé poloviny druhé třetiny i zápasu. Ak Bars stále vede.
29:16
Domácí hokejisté se dostali do útočného pásma špatně, píská se postavení mimo hru.
27:40
Pomalu ale jistě se dostáváme do druhé poloviny druhé třetiny i zápasu. Hosté stále vedou o jednu branku. Domácím se nedaří vypracovat si velké šance.
27:29
26:24
Při vlastním oslabení se do brejku dostali hosté. Albert Jarullin to vzal na sebe, ale jeho zakončení postrádalo přesnost.
25:29
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Michail Gluchov – 2 min., hákování).
23:56
Anton Glinkin zkoušel najít rychlou přihrávkou spoluhráče před bránou, ale jeho pokus byl zablokovaný.
23:46
Hosté hrají v útočném pásmu, snaží se něco vymyslet před brankou soupeře. Zatím ale marně.
23:36
Alexandr Svitov zakončil bleskovou akci svého celku tvrdou střelou. Alexandr Jerjomenko jeho pokus kryje.
22:46
Michail Varnakov vedl rychlou protiakci hostů. Jeho střelecký pokus byl zablokovaný.
22:22
Dmitrij Višněvskij to zkoušel od modré čáry, brankář Kazaně jeho pokus vyrazil.
22:03
Ansel Galimov se probojoval až do zakončení, ale jeho rána končí mimo branku.
21:01
Sledujeme klidnou část druhé třetiny. Více ze hry mají opticky hosté.
20:01
Po první třetině platí jednobrankové vedení hostujícího celku. Prosadil se Michail Sidorov.
20:00
19:17
Hosté mají kotouč pod kontrolou, nikam se neženou.
19:00
Poslední minuta hry v první třetině.
18:43
Andrej Popov se probojoval do zakončení, domácí Alexandr Jerjomenko kryje jeho pokus.
18:19
V poklidném tempu se dostáváme do finální části první periody.
18:00
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.
16:20
Hostující celek se dostává do vedení. Střelou od modré čáry se prosazuje MICHAIL SIDOROV. Situace se zkoumala kvůli případnému nedovolenému bránění brankáři. Vše v pořádku, branka platí. Asistence: Michail Varnakov.
15:56
Emil Garipov kryje puk po nahození domácího hráče. Vhazovat se bude před brankou hostů.
15:19
15:00
Domácí se při vlastním oslabení dostali do útočného pásma, ale nezakončili.
14:00
Alexandr Jerjomenko musel být pozorný, velmi dobře hráli hokejisté hostů přesilovou hru. Tak tak se domácí bránili.
13:40
Přesilovou hru mají nyní k dispozici hokejisté Kazaně.
13:19
Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Arťom Podšendjalov – 2 min., nedovolené bránění).
13:00
Konstantin Gorovikov našel přihrávkou spoluhráče. Ten ovšem nedokázal zakončit přesněji.
11:30
Domácí hokejisté byli hodně aktivní, přesilovou hru ale proměnit nedokázali.
11:24
10:33
Kazaň nedává soupeři mnoho prostoru pro zakončení.
10:01
Dostáváme se do druhé poloviny první třetiny, Moskva se usadila v útočném pásmu.
09:24
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Andrej Popov – 2 min., nedovolené bránění).
09:10
Moskva má ponechanou výhodu.
08:37
Hosté měli buly před vlastní brankou. K puku se dostali, otočili směr hry. Do výraznější šance se Ak Bars nedostal.
07:50
Sledujeme klidnější pasáž zápasu, ani jeden celek se nikam nežene.
07:02
Michail Varnakov pálil z mezikruží, ale jeho střelecký pokus nebude patřit mezi povedené momenty tohoto zápasu.
06:26
Arťom Podšendjalov měl kotouč na holi, ale nedokázal přesněji zakončit rychlou akci svého celku.
06:01
Dinamo je dál aktivní, Denis Kokarev hledal před brankou spoluhráče, ale přihrávka se mu nepovedla.
05:33
05:10
Velmi dobře hrají hráči Moskvy přesilovou hru, dostali se do útočného pásma, ale se zakončením mají problémy.
03:51
Domácí se dostali do útočného pásma, kde kombinovali. Do střelecké pozice se ale probojovat nedokázali. Následně bránící se celek poslal puk přes všechny čáry.
03:33
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Alexandr Svitov – 2 min., krosček).
02:15
Ani jeden celek se nikam nežene, sledujeme klidnější úvod zápasu.
00:42
Mat Robinson rozjíždí akci svého celku od vlastní branky.
00:10
Domácí špatně rozehráli, je z toho icing. Vhazovat se bude před brankou Dinama.
00:01

Dinamo Moskva: Jerjomenko (Zalivin) – I. Nikulin, Rylov, M. Robinson, D. Višněvskij, Hietanen, Makljukov, J. Zajcev – A. Těreščenko, Karsums, Kašpar – Fjodorov, Cvetkov, A. Galimov – Podšendjalov, Kokarev, Gorovikov – Brjukvin, Dugin, Čebykin – Karpov.

Ak Bars Kazaň: Garipov (S. Galimov) – D. Musin, Jarullin, Elliott, Jordán, Batyršin, Sidorov, Ohtamaa, Pajgin – Glinkin, An. Popov, M. Gluchov – Azevedo, Svitov, Sekáč – Archipov, Varnakov, Malychin – Tkačjov, M. Lazarev, Lukojanov.

Rozhodčí: Kulakov, Olenin – Misjur, Otmakov.
V tabulce Západní konference jsou domácí pátí, v tabulce Východní konference jsou hosté třetí.
Dinamo Moskva z posledních pěti zápasů vyhrálo všechny. Poradilo si s Novosibirskem 5:2, Novokuzněckem 3:0, Kunlunem 5:3, Nižněkamskem 4:0 a Ladou 5:0.
Tým Ak Bars Kazaň z posledních pěti zápasů vyhrál jeden. Poradil si s Čeljabinskem 5:3. Nestačil po nájezdech na Ufu 1:2, Magnitogorsk 0:2, Jaroslavl 1:2 a Podolsk 2:3.
Co nejpříjemnější sportovní zážitek popřál všem fanynkám a fanouškům. V tomto zápase proti sobě nastoupí Dinamo Moskva a Ak Bars Kazaň.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.