To je ode mě pro tuto chvíli vše, na shledanou u dalšího online přenosu!
Československá stopa

Do zápasu nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.
Barys Astana vítězí na ledě Admiralu Vladivostok 4:1! Hosté byli od začátku zápasu lepším týmem a od 8. minuty nepřišli ani na chvíli o vedení. Domácí sice ve třetí třetině rychle vstřelili kontaktní branku na 1:2, ale vyrovnat se jim nepodařilo. Po rychlých brejcích naopak dvěma góly pojistil vítězství Barysu Dustin Boyd.
59:05
Barys se v poklidu brání a domácí budou muset překousnout pátou porážku z posledních šesti zápasů.
58:03
Vyloučení v týmu Barys Astana (Corey Trivino – 2 min., hákování).
56:31
Astana právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto! Další rychlý brejk hostů končí dalším úspěšným zásahem DUSTINA BOYDA, který si před Bobkovem zpracoval kotouč bekhendovou stranou hole a následně forhendem zakončil přesně pod víko. Asistence: Nikita Ivanov a Corey Trivino.
55:01
Rychlý brejk hostů končí gólem! Do otevřené obrany se řítila hned trojice hráčů Astany, DUSTIN BOYD měl prostor, takže vzal zakončení na sebe a střelou mezi beton a lapačky pojistil vedení Barysu. Asistence: Brandon Bochenski a Maxim Semjonov.
53:48
Bobkov přerušuje hru, vhazovat se bude v obranné třetině Admiralu.
53:02
Hosté vyvezli kotouč do útočné třetiny, Sabolič hledal zpoza branky spoluhráče v mezikruží, jenže přihrávka byla nepřesná a kotouč doletěl až k bráně Astany, takže hosté musí zakládat útok od začátku.
51:12
Při obrovských šancích na obou stranách se teď vyznamenali oba gólmani! Poulin zastavil nepříjemnou střelu Barbaševa a o chvíli později musel dvakrát zasáhnout Bobkov, který neprve vyrazil střelu Dawese a následně si poradil i s dorážkou Bochenskiho.
50:01
Začíná poslední desetiminutovka základní hrací doby. Podaří se Vladivostoku vyrovnat?
49:42
Kazakov vypálil dobře z úhlu, ale Poulin vyrazil puk ramenem.
48:55
Poulin likviduje nepříjemnou střelu a raději přerušuje hru.
48:08
Hosté se teď snaží hrát aktivně a nepřepouštět iniciativu hráčům Vladivostoku, kteří mají ještě poměrně dost času na srovnání.
46:52
Kazakov nabral rychlost na pravé straně a dostal se až do zakončení, jeho rána ovšem minula bránu.
46:05
Kotouč vyletěl na tribunu, kde se stal suvenýrem pro malého domácího fanouška. Bude se vhazovat ve středovém kruhu.
45:16
Domácí teď nebezpečně kombinovali u brány Astany a Poulin byl chvíli dezorientovaný, jenže hráči Admiralu toho nedokázali využít.
44:16
Savčenko se vrací na led a Barys se tedy tentokrát ubránil.
43:55
Další vyhozený kotouč v podání hostujícího týmu.
43:40
Astana se osvobozuje vyhozením kotouče.
43:15
Poulin zastavuje střelu od modré a přerušuje hru.
43:00
Domácí si vytvářejí tlak a přesilová hra je pro ně nyní dobrou příležitostí k vyrovnání!
42:16
Vyloučení v týmu Barys Astana (Roman Savčenko – 2 min., podražení).
40:32
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Využitá přesilovka v úvodu třetí třetiny! VADIM KRASNOSLOBODCEV tečoval Saboličovo nahození šikovně přímo mezi betony brankáře Poulina. Asistence: Robert Sabolič a Michajl Grigorjev.
40:01
Druhá třetina je minulostí. Blíže vítězství jsou po 40 minutách hry hosté, kteří přidali druhou branku, zatímco Poulin v jejich bráně stále drží čisté konto. Třetí třetina začne přibližně ve 12:17.
40:00
39:10
Vyloučení v týmu Barys Astana (Maxim Semjonov – 2 min., držení hole).
39:10
Jeden z hostujících hráčů se dostal v útočné pásmu ke kotouči, který okamžitě poslal do prázdné brány, jenže gól samozřejmě nemůže platit a hráč se nyní rozhodčímu omlouvá.
38:48
Domácí mají ponechanou výhodu, místo Bobkova naskočil do hry šestý hráč do pole.
37:25
Tentokrát střílel domácí Volčenkov, ale ani jeho zakončení nebylo příliš nebezpečné.
36:11
Nyní se však hráči Vladivostoku dostali do přečíslení, Kazakov při něm dostal od bránícího hráče prostor, takže volil střelu, kterou však Poulin zneškodnil.
35:40
Z tribun se začíná ozývat bučení a pískot. Domácím fanoušků se dění na ledě vůbec nelíbí.
34:50
Astana se po návratu Savčenka brzy usadila v útočné třetině a Bobkov již musel dvakrát zasahovat.
34:04
Savčenko se vrací na led a přesilovka Admiralu je u konce.
32:57
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Sergej Barbašev – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Barys Astana (Maxim Semjonov – 2 min., hrubost).
32:57
32:54
Domácí pěkně zakombinovali v útočném pásmu, ale nakonec prováhali příležitost k zakončení.
32:30
Hosté vyhazují puk za domácí branku.
32:04
30:37
Hosté navyšují svůj náskok! Po vyhraném vhazování v útočném pásmu nahodil Barker kotouč na branku, kotouč poté poskakoval před Bobkovem a ROMAN STARČENKO ho včas dorazil do brány. Asistence: Cam Barker.
28:37
Domácí jsou v plném počtu.
28:22
Po rychlé kombinaci střílel z osy kluziště Bochenski, ale jeho rána jen trefila Bobkova.
27:50
Domácí se dvakrát osvobodili, přesto však vidíme lepší přesilovou hru než v minulé případě.
26:37
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Anton Volčenkov – 2 min., podražení).
25:11
Ivanov objel s pukem domácí bránu a zkusil zakončit bekhendem, jenže trefil jen připraveného Bobkova.
24:43
Domácí hrají v plném počtu.
24:10
Barkerovu střelu likviduje Bobkov, který přerušuje hru.
23:43
Zatím je k vidění hodně nepovedená přesilovka Astany. Domácí opakovaně vyhazují puk z pásma.
23:10
Jeden z domácích hráčů se při vlastním oslabení dostal s pukem do útočného pásma, objel s ním bránu Barysu a dokonce dokázal zakončit, ale Poulin si pohlídal prostor u bližší tyče.
22:43
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Ivan Gavrilenko – 2 min., sekání).
21:50
Hosté se vytvořili tlak, ale kromě Dawesovi šance nebyli vyloženě nebezpeční. Koněv se vrací na led.
20:48
Střelu od modré Bobkov pouze vyrazil k Dawesovi, který okamžitě dorážel, ale domácí gólman dokázal zasáhnout i podruhé.
20:01
Druhá třetina začne přibližně v 11:24.
V první třetině byli lepší hosté, kteří svou herní převahu potvrdili i gólově, když se v přesilové hře prosadil Konstantin Puškarjov. Domácí se jen těžko dostávali do tempa a první velkou šanci si vytvořili až v poslední minutě první třetiny. Do druhé třetiny navíc vstoupí Astana přesilovou hrou, protože se pouhých deset sekund před přestávkou nechal vyloučit domácí Koněv.
20:00
19:50
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Andrej Koněv – 2 min., nedovolené bránění).
19:35
V první velké šanci Admiralu se objevil Sabolič, který z dobré pozice před bránou míjí prostor mezi třemi tyčemi!
18:54
Dawes se vrací na led, hosté se bez potíží ubránili.
18:46
Poulin musel snad teprve počtvrté v zápase zasahovat a kotouč raději schoval pod lapačku.
18:18
Domácí konečně rozjeli v útočném pásmu přesilovkovou kombinaci. Uvidíme, zda to k něčemu povede.
17:50
Zatím je k vidění hodně špatná přesilová hra. Vladivostok nehraje dobře ani v početní výhodě.
17:20
Admiral se pokaženou zpětnou přihrávkou sám vyhnal z útočného pásma.
16:54
Vyloučení v týmu Barys Astana (Nigel Dawes – 2 min., držení protihráče).
15:15
Zejména první dvě útočné formace Astany dělají Admiralu velké potíže a domácí se většinu času musí bránit ve vlastním pásmu.
13:22
Domácím se v útoku zatím vůbec nedaří. Poulin v bráně Barysu dosud nemusel řešit žádnou zapeklitou situaci.
12:04
Tkačjov už se také vrací na led, oba týmy jsou v plném počtu.
11:38
Domácím se podařilo dvakrát vyhodit kotouč přes celé kluziště.
10:40
Ivanov se vrací na led, začíná zkrácená přesilová hra hostů.
10:20
Tkačjov zbytečně fauloval ve středním pásmu, takže se poměr sil na ledě vyrovnal a v útoku je nyní Astana, která zažívá rozhodně lepší vstup do zápasu.
10:04
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Vladimir Tkačjov – 2 min., podražení).
08:40
Vyloučení v týmu Barys Astana (Nikita Ivanov – 2 min., nedovolené bránění).
07:39
Druhou přesilovku už Barys využívá! Barker nabil Šalapovovi, jehož střela od modré ještě v bráně neskončila, ale kotouč se odrazil do skrumáže před brankou, v niž se nejrychleji zorientoval KONSTANTIN PUŠKARJOV, který z dorážky posílá hosty do vedení. Asistence: Jegor Šalapov a Cam Barker.
07:04
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Sergej Barbašev – 2 min., nedovolené bránění).
06:52
Bochenski se z levé strany dostal do zakončení, ale na Bobkova nevyzrál střelou na bližší tyč.
04:52
Hosté zůstávají aktivní i při hře 5 na 5. Barys se díky brzké přesilovce dostal do tempa.
03:07
Domácí kapitán se vrací na led, Admiral se nakonec ubránil.
02:45
Puškarjov si najel před branku, kam dostal kotouč od spoluhráče za brankou, ale na poslední chvíli mu zakončení zkomplikoval obránce Admiralu.
02:05
První polovinu oslabení mají domácí za sebou. Hosté si vytvořili tlak, ale Admiralu se nyní podařilo vyhodit kotouč.
01:07
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Oskars Bartulis – 2 min., hákování).
00:01

Admiral Vladivostok: Bobkov (Serebrjakov) – Zemčjonok (C), Bartulis (A), Volčenkov (A), Grigorjev, Gavrilenko, Koněv, Kurašov – Sabolič, Sajustov, Tkačjov – Krasnoslobodcev, Wright, Lugin – Barbašev, Makarenko, Kazakov – Sigarjov, J. Jakovlev, K. Voronin – I. Ivanov.

Barys Astana: Poulin (H. Karlsson) – M. Semjonov (A), Dallman, Lipin, Savčenko, Barker, Šalapov, Trjasunov – Dawes, Boyd (C), Bochenski – Chudjakov, Kučin, N. Ivanov – St. Pierre (A), R. Starčenko, Paňukov – Puškarjov, Trivino, Belgibajev – Grenc.
Zdravím všechny hokejové fanoušky! V KHL nás čeká dopolední souboj mezi dvěma týmy z Východní konference, které momentálně drží poslední dvě postupová místa do play-off. Sedmý Admiral Vladivostok přivítá osmý Barys Astana. Domácím se v poslední době příliš nedaří, z pěti posledních zápasů vyhráli jen jeden, takže si dnes budou chtít spravit chuť. Hosté jsou na tom s formou o něco lépe, vyhráli tři z posledních čtyř zápasů. V prvním letošním vzájemném souboji zvítězil ovšem Admiral, který na ledě Barysu vyhrál 4:1. Bude se dnes radovat znova?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.