Jaroslav Halák (NYI) 36 zák., 2 góly, 94,7%
Marek Hrivík (NYR) 0+0, 2 střely, čas na ledě 10:07
Tři hvězdy utkání

1. Jaroslav Halák (NYI) 36 zák., 2 góly, 94,7%
2. John Tavares (NYI) 1+0
3. Scott Mayfield (NYI) 1+0
Statistiky: Střely na bránu: 32-38; Zablokované střely: 28-6; Vhazování: 47%-53%; Hity: 14-20; Přesilové hry: 1/2-0/6; Trestné minuty: 12-4.
Scott Mayfield poslal v první třetině Islanders do vedení a krátce před přestávkou na jeho gól po přečkání čtyřminutové přesilové hry Rangers navázal Jason Chimera. Na začátku druhé části snížil Jimmy Vesey, Islanders si ale vzali rychle ztracené vedení zpět zásluhou Andrewa Ladda, jehož gól byl nakonec vítězný. Závěr prostřední části sice patřil Rangers, v jejichž dresu se prosadil Marc Staal, poslední slovo ovšem měli domácí. Výhru NY Islanders necelých devět minut před koncem zápasu zpečetil John Tavares. Obrovskou měrou se na vítězství domácího celku podílel slovenský brankář Jaroslav Halák, který odchytal skvělé utkání a v jednom případě vychytal i svého krajana Marka Hrivíka. Konečný výsledek. New York Islanders 4 New York Rangers 2.
59:49
J. T. Miller z levého kruhu pro vhazování minul bližší levou tyč brány ve dvojnásobné přesilové hře 6 na 3 a to je zřejmě konec dnešního newyorského derby.
59:28
Travis Hamonic dostal dvě minuty za sekání a po jeho faulu v rohu obranného pásma budou hrát Islanders ve třech proti šesti! Rangers určitě Henrika Lundqvista nepošlou ve dvojnásobné přesilové hře do brány.
59:00
Do konce newyorského derby zbývá odehrát 1 minuta.
58:56
Casey Cizikas vyhodil puk z obranného pásma a těsně minul levou tyč prázdné brány Rangers! Zakázané uvolnění se nepíská, protože hosté mají k dispozici přesilovou hru.
58:34
Hlavní trenér Rangers Alain Vigneault si před přesilovou hrou vyžádal oddechový čas a je to opravdu tak, Henrik Lundqvist zůstane na střídačce a Rangers to zkusí ve hře 6 na 4!
58:34
Thomas Hickey dostal menší trest za krosček a Rangers ještě mají šanci zdramatizovat závěr derby.
58:24
Henrik Lundqvist při poskytnuté výhodě opustil bránu a Rangers to zřejmě v přesilové hře zkusí bez brankáře!
57:43
Derek Stepan v levém kruhu pro vhazování promeškal ideální okamžik pro zakončení a následná rána Ryana McDonagha po jeho zpětné přihrávce byla zablokována.
56:40
Rangers se potřetí v zápase marně snaží dostat na dostřel a vypadá to vypadá, že dnešní newyorské derby na rozdíl od toho prvního vyzní pro Islanders, kteří vedou tři minuty a dvacet sekund před koncem o dva góly 4:2.
53:15
Dnešní newyorské derby sleduje 15795 diváků.
51:13
Islanders právě vstřelili branku!
JOHN TAVARES nádhernou střelou zápěstím z vrcholu pravého kruhu pro vhazování zamířil v přesilové hře do pravého horního rohu brány a Islanders potřetí v zápase vedou o dvě branky, tentokrát 4:2! Asistence: Josh Bailey a Nick Leddy.
50:53
Josh Bailey mohl rychle využít přesilovou hru Islanders, jenže z blízkosti nedokázal puk mezi betony Henrika Lundqvista propasírovat do brány! To byla obrovská šance.
50:20
Brandon Pirri zezadu zahákoval Brocka Nelsona a usedl na trestnou lavici, kde odpyká dvě minuty.
50:20
Islanders ze středního pásma vyrazili do přečíslení dva na jednoho a John Tavares krásnou diagonální přihrávkou z pravého kruhu pro vhazování hledal na vzdálenější levé tyči Brocka Nelsona, proti kterému Henrik Lundqvist skvěle vyjel z brány a fantastickým zákrokem ho vpádu vychytal!
50:01
Brady Skjei byl v útočném pásmu příliš rychle a po postavení mimo hru Rangers přichází na řadu další krátká reklamní přestávka, po které jsme ihned zpět.
49:06
Chris Kreider se během několika sekund dostal ke druhé střele, která z mezikruží mířila k pravé tyči, Jaroslav Halák ji ale opět bez problému ukryl ve své lapačce.
48:41
Shane Prince po pravém křídle spěchal k bráně Rangers, jeden z hostujících hráčů mu ale puk holí ve správný čas vypíchl.
48:23
Chris Kreider se pokusil vyrovnat stav utkání střelou z levého kruhu pro vhazování, Jaroslav Halák ale jeho pokus bez problému ukryl v lapačce. Následuje krátká reklamní přestávka.
47:14
Brady Skjei napřáhl na vrcholu levého kruhu pro vhazování ke tvrdé střele s příklepem, která zamířila vedle vzdálenější levé tyče a slovenský brankář ve službách Islanders nemusel zasahovat.
46:25
Vyloučený J. T. Miller naskočil na led a Rangers hrají po přečkání prvního oslabení v plném počtu. Islanders stále vedou těsně 3:2 a čeká nás dramatický závěr utkání.
46:19
Marc Staal na vrcholu pravého kruhu pro vhazování napřáhl ke střele zápěstím, která v blízkosti bližší tyče byla sražena mimo.
45:48
Rangers se opět podařilo vyhodit puk k bráně Jaroslava Haláka a první oslabení zvládají naprosto s přehledem.
44:25
J. T. Miller se před pár okamžiky nedostal k dorážce a nyní dostal dvě minuty za hákování. Islanders mají k dispozici první přesilovou hru.
43:49
Ryan McDonagh v pravém kruhu pro vhazování napřáhl ke dvěma střelám, z nichž první byla zablokována a druhá po ledě mířila přesně ke vzdálenější levé tyči, Jaroslav Halák ji ale pravým betonem dokázal vykopnout mimo a Josh Bailey před J.T. Miller odpálil volný puk do bezpečí!
43:39
Henrik Lundqvist dobře zasáhl proti střele od modré čáry pravým betonem a následný útok Islanders po pravém křídle zastavilo postavení mimo hru. Vhazovalo se v neutrální zóně.
43:00
Dnešní utkání má neskutečný náboj a nebýt skvělých zákroků Jaroslava Haláka, mohli v současné chvíli Rangers vést.
41:29
Shane Prince se ocitl v blízkosti pravé tyče ve slibné střelecké pozici, z úhlu ale pod tlakem Henrika Lundqvista překonat nedokázal! Rangers stále prohrávají o gól.
40:04
V Barclays Center v Brooklynu začala závěrečná část newyorského derby, do které domácí Islanders vstupují s jednobrankovým vedením poté, co dvakrát přišli o dvoubrankový náskok.
40:01
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 22-27; Zablokované střely: 19-4; Vhazování: 50%-50%; Hity: 12-16; Přesilové hry: 0/0-0/4; Trestné min.: 8-0.
Třetí třetina začne přibližně ve 3:00.
Jimmy Vesey po pouhých 56 sekund druhé třetiny vrátil Rangers zpět do hry a na opačné straně se po necelých dvou minutách prosadil Andrew Ladd, který vrátil Islanders zpět dvoubrankové vedení. Poslední slovo ale měli v prostřední části hosté, v jejichž dresu v polovině utkání znovu snížil na rozdíl jedné branky Marc Staal. Skóre po druhé třetině. New York Islanders 3 New York Rangers 2.
40:00
39:48
Jimmy Vesey se dostal v blízkosti levé tyče do zakončení, jeho střela zápěstím ale skončila na hrudi Jaroslava Haláka, který po dalším dobrém zákroku vyrazil puk do rohu ledové plochy.
39:00
Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
38:47
Islanders se ubránili a dvakrát v rozpětí pár sekund se jim podařilo puk po kostrbaté rozehrávce vyhodit alespoň do neutrální zóny.
38:16
Rangers se v závěru druhé třetiny nadechují k velkému tlaku a obléhají bránu Islanders, zatím bez zakončení.
37:36
Shane Prince nahodil puk do útočného pásma, žádný z hráčů Islanders ho ale vzápětí nedokázal dojet.
36:17
Hra byla přerušena a na řadu přichází v závěru druhé třetiny poslední reklamní přestávka.
35:42
Anders naskočil zpět na led a Islanders úspěšně přečkali v dnešním newyorském derby třetí přesilovou hru, z nichž prostřední byla dokonce dvojnásobná.
35:13
Thomas Hickey vzápětí ukrojil další cenné sekundy z trestu Anderse Leeho, když z obranného pásma puk vyhodil až k bráně Henrika Lundqvista. Islanders odjeli okamžitě střídat.
34:28
Nikolaj Kuljomin odvedl v obranném pásmu skvělou práci, když nejprve získal puk a poté ho vyhodil k bráně Rangers.
33:58
Rangers po ledě z levého kruhu pro vhazování mířili ke vzdálenější levé tyči, Jaro ale skvěle zasáhl levým betonem a puk vyrazil mimo tři tyče své brány!
33:42
Anders Lee dostal menší trest za hrubost a Rangers mají po přestávce k dispozici třetí přesilovou hru.
33:18
Cal Clutterbuck se v blízkosti pravé tyče ocitl v další obrovské šanci, ani nadvakrát ale nepřekonal Henrika Lundqvista!
32:43
Puk skončil na střídačce Islanders a po útočné snaze Rangers byla hra přerušena.
32:38
Mats Zuccarello bez přípravy vypálil z pravého kruhu pro vhazování a snažil se mířit ke vzdálenější levé tyči, puk se ale od clonícího Nicka Leddyho odrazil mimo.
31:45
Islanders se v blízkosti pravé tyče vzápětí dostali ke dvěma střelám znovu, první pokus ale skončila na hrudi Henrika Lundqvista a druhý z dorážky na boční síti!
31:30
Travis Hamonic nahodil puk na pravém křídle od modré čáry před bránu, kde se v blízkosti pravé tyče ocitl v obrovské šanci Cal Clutterbuck a nad levým betonem Henrika Lundqvista mířil k pravé tyči, jenže švédský brankář předvedl spektakulární zákrok a po bleskovém přesunu jeho pokus ukryl v lapačce!
31:18
Brock Nelson ve středu ledové plochy přejel útočnou modrou čáru příliš rychle a útok Islanders zastavilo postavení mimo hru.
30:08
Brock Nelson mohl rychle vrátit Islanders dvoubrankové vedení, když v blízkosti pravé tyče napřáhl ke střele, která po ledě mířila ke vzdálenější levé tyči, Henrik Lundqvist ji ale dokázal pravým betonem vyrazit mimo a připsal si skvělý zákrok!
28:54
Rangers právě vstřelili branku!
Puk se z levého křídla útočného pásma po ose J.T. Miller a Chris Kreider dostal po přihrávkách na jeden dotek v pravém kruhu pro vhazování k MARCOVI STAALOVI, která táhlou střelou zápěstím zamířil nad pravým betonem Jaroslava Haláka přesně ke vzdálenější levé tyči. Rangers podruhé v zápase prohrávají pouze o gól – 3:2! Asistence: J. T. Miller a Chris Kreider.
28:33
Andrew Ladd si skvěle pokryl puk a z vrcholu levého kruhu pro vhazování napřáhl ke střele, která minula levý horní roh brány Rangers a Henrik Lundqvist se za ní pouze ohlédl.
27:49
J. T. Miller krásnou přihrávkou z levého křídla přenesl puk přes šířku útočného pásma do pravého kruhu pro vhazování, kde bez přípravy pěkně vypálil bez přípravy Marek Hrivík, jeho pokus ale zamířil pouze doprostřed brány, kde jeho pokus na hrudi ztlumil skvěle chytající krajan Jaroslav Halák!
27:03
Jesper Fast se po chybné rozehrávce Islanders snažil dostat v blízkosti levé tyče do zakončení, slovenský brankář ale bleskově zostřil volný puk a na boční síti ho přikryl lapačkou. Před námi je krátká reklamní přestávka.
26:41
Jaroslav Halák vyjel za svou bránu, aby holí zastavil nahození Rangers a pomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou.
25:44
Nick Leddy vypálil v levém kruhu pro vhazování zápěstím, Henrik Lundqvist ale jeho pokus dobře viděl a poté ho vyrazil.
25:28
Travis Hamonic odvedl na pravém křídle obranného pásma dobrou práci, když jednoho z hráčů Rangers nepustil do zakončení a po zapáčení jeho hole ho vytlačil za bránu.
25:06
Před bránou Jaroslava Haláka vznikl velký závar, ze kterého nakonec nic nebylo, a na opačné straně ledové plochy zastavilo útok Islanders postavení mimo hru.
24:07
Rangers se nepodařilo rozehrát a puk zamířil podél střídaček na zakázané uvolnění, po kterém se vhazovalo před bránou Henrika Lundqvista.
23:15
A další zákrok brankáře Rangers, který tentokrát levým betonem zakročil proti střele Islanders z pravého kruhu pro vhazování.
22:40
Islanders po brance na 3:1 vypálili na pravém křídle od mantinelu, Henrik Lundqvist byl ale připraven a puk ukryl v lapačce.
22:18
Shane Prince sice v blízkosti pravé tyče Henrika Lundqvista překonat nedokázal, Islanders to ale vadit nemuselo, protože z dorážky se prosadil ANDREW LADD, který po ledě poslal puk k levé tyči odkryté brány. Asistence: Shane Prince.
21:51
Islanders se pokusili vrátit do dvoubrankového vedení střelou z levého kruhu pro vhazování, Henrik Lundqvist si na ní ale pochutnal, když ji snadno ukryl ve své lapačce.
20:56
Nash Rick vypálil zápěstím z vrcholu prostoru mezi kruhy pro vhazování a Jaroslav Halák nedokázal jeho střelu udržet, čehož využil v blízkosti levé tyče JIMMY VESEY a nad pravým betonem ležícího slovenského brankáře poslal puk do sítě – 2-1! Asistence: Rick Nash.
20:40
Slovenský brankář si bez problému poradil s nahozením Rangers od modré čáry a puk ukryl ve svém náručí.
20:15
Dan Girardi na vrcholu levého kruhu pro vhazování napřáhl k nebezpečné střele, která po ledě mířila k přední tyči brány Islanders, Jaroslav Halák ji ale pravým betonem vyrazil!
20:01
Rangers během úvodní části zápasu nevyužili ani jednu z několika obrovských šancí, a tak domácí Islanders vstupují do druhé třetiny zásluhou Scotta Mayfielda a Jasona Chimery s dvoubrankovým vedením.
20:01
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 9-16; Zablokované střely: 8-4; Vhazování: 56%-44%; Hity: 6-8; Přesilové hry: 0/0-0/3; Trestné minuty: 6-0.
Druhá třetina začne přibližně v 2:02.
Mats Zuccarello nevyužil během úvodní části utkání tři obrovské šance a Rangers nepomohla ke vstřelení gólu po úvodní brance Islanders v podání Scotta Mayfielda ani čtyřminutová přesilová hra, a tak na opačné straně skórovali krátce před přestávkou opět domácí hokejisté, v jejichž dresu se prosadil k radosti fanoušků v Barclays Center Jason Chimera. Skóre po první třetině. NY Islanders 2 NY Rangers 0.
20:00
19:00
Do konce první třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
17:24
Rangers i přes obrovský tlak a šance nedokázali využít přesilovou hru trvající čtyři minuty a na opačné straně vzápětí udeřil JASON CHIMERA! Brock Nelson z pravého kruhu pro vhazování mířil střelou po ledě mezi betony Henrika Lundqvista, který nedokázal puk pod svým tělem udržet, a v blízkosti levé tyče ho dorazil do odkryté brány Jason Chimera – 2:0. Asistence: Brock Nelson.
16:35
Mats Zuccarello se v blízkosti levé tyče pokoušel zamířit pod horní tyč, jenže trefil pouze lapačku neskutečně výborně chytajícího Jaroslava Haláka!
16:24
Brandon Pirri nepříjemně vypálil z vrcholu pravého kruhu pro vhazování a Jaroslav Halák dokázal jeho pokus mířící do bližšího pravého horního rohu brány vyrazit lapačkou. Poté před bránou vznikl obrovský závar, kterého mohl využít Derek Stepan, z blízkosti ale nedokázal propálit obranný val Islanders!
16:18
Do konce čtyřminutového přesilové hry Rangers zbývá odehrát pouze jedna minuta.
15:37
Jimmy Hayes z pravého kruhu pro vhazování mířil ke vzdálenější levé tyči, Jaroslav Halák ale jeho střelu letící těsně nad ledem skvěle vyrazil pravým betonem!
14:44
Mats Zuccarello tvrdě vypálil z vrcholu levého kruhu pro vhazování, Jaroslav Halák byl ale opět připraven a hrudí jeho pokus vyrazil mimo tři tyče své brány.
13:48
Jimmy Hayes se ocitl před bránou ve skvělé šanci a jeho střela po ledě zamířila těsně vedle vzdálenější levé tyče! Vzápětí mohl puk do odkryté části brány z ostrého úhlu uklízet Derek Stepan, Jaroslav Halák ale po bleskovém přesunu a spektakulárním zákroku jeho dorážku vyrazil!
13:27
Mats Zuccarello nepříjemně vypálil od modré čáry a Jaroslav Halák měl co dělat, aby puk po jeho střele dokázal najít, nakonec se mu to ale podařilo a vyrazil ho do ochranné sítě!
13:17
Brock Nelson před střídačkami nepříjemně zasáhl vysokou holí Matta Puempela, který zůstal ležet na ledě, a útočník Islanders dostal dvojitý trest za vysokou hůl. Rangers mají k dispozici druhou přesilovou hru, která potrvá tentokrát 4 minuty!
12:53
Jimmy Hayes kroutí hlavou poté, co byl zřejmě tvrdě dohrán, a zamířil na střídačku.
11:44
Dennis Seidenberg na levém křídle od modré čáry napřáhl ke tvrdé střele, která mířila přesně do pravého horního rohu brány, Henrik Lundqvist ji ale dokázal vyrážečkou vyrazit mimo, přestože měl zacloněný výhled a příliš toho neviděl!
11:21
Na úvodním gólu newyorského derby Scotta Mayfielda asistovali Anders Lee a Thomas Hickey.
10:33
Islanders se pokoušeli dostat do útočného pásma, jejich útok ale zastavila přihrávka rukou, po které se vhazovalo ve středovém kruhu.
10:17
Rangers nevyužili první přesilovou hru na opačné straně udeřil Scott Mayfield. Islanders vedou během druhé reklamní přestávky nad Rangers v newyorském derby 1:0.
09:58
Andrew Ladd se před bránou tak dlouho otáčel s pukem, až se dostal ke střele po ledě, která byla jedním z hráčů Rangers sražena zhruba metr vedle levé tyče.
09:02
Mats Zuccarello se v blízkosti pravé tyče podruhé v zápase ocitl ve velké brankové příležitosti, jeho následnou střelu bekhendem ale výtečným zákrokem zneškodnil Jaroslav Halák, který puk mířící těsně nad ledem k přední pravé tyči vyrazil lapačkou!
08:24
Chris Kreider napřáhl na vrcholu levého kruhu pro vhazování ke tvrdé střele s příklepem, která zamířila vedle bližší levé tyče.
08:11
Brock Nelson se ocitl v blízkosti levé tyče ve skvělé střelecké pozici, jeho následný pokus ale z úhlu zamířil do náruče připraveného Henrika Lundqvista, který se podruhé překonat nenechal.
07:03
SCOTT MAYFIELD na pravém křídle vypálil prudce zápěstím a z vnějšího oblouku kruhu pro vhazování zamířil do bližšího pravého horního rohu brány, před kterou skvěle clonil Anders Lee. Islanders se ujali vedení 1:0! Asistence: Anders Lee a Thomas Hickey.
06:50
Jaroslav Halák přikryl na ledě puk lapačkou poté, co se k němu došouralo nahození Rangers. Po zákroku slovenského brankáře přichází na řadu první reklamní přestávka.
06:35
Hokejisté Islanders zkusili v levém kruhu pro vhazování vypálit přes jednoho z obránců Rangers, jejich následná střela ale byla zablokována a puk po ní skončil v rohu ledové plochy.
05:40
Pokud se nepletu, tak Rangers se během přesilové hry nedostali ani k jedné střele na bránu, a když už to vypadalo hodně nebezpečně, tak předvedl skvělý blok Casey Cizikas.
04:45
Vyloučený Shane Prince odpykal trest za příliš mnoho hráčů na ledě a Islanders hrají v plném počtu, přičemž Rangers si během přesilové hry nevytvořili žádnou slibnou šanci.
03:27
Casey Cizikas předvedl mezi kruhy pro vhazování v blízkosti své brány klíčový blok a poté puk vyhodil až k bráně Rangers.
03:03
Mats Zuccarello na pravém křídle od modré čáry nahazoval puk na bránu, kde v blízkosti pravé tyče hledal Chrise Kreidera, druhý jmenovaný hráč ale kotouč tečovat nedokázal a skončil za bránou.
02:45
Hráčská lavice Islanders dostala menší trest za příliš mnoho hráčů na ledě, který odpyká Shane Prince. Rangers mají po špatném střídání domácího týmu k dispozici první přesilovou hru.
02:29
Rangers první obrovskou šanci využít nedokázali a Islanders po levém křídle mohli vyrazit do rychlého protiútoku, přihrávka na jednoho z domácích hráčů ale byla příliš prudká.
01:34
Mats Zuccarello se ocitl před bránou po tvrdé střele spoluhráče od modré čáry v obrovské šanci, mezi betony ale pozorného slovenského brankáře Jaroslava Haláka překonat nedokázal!
00:19
Islanders vstoupili do utkání pořádně zostra a po střele z křídla puk skončil v ochranné síti. Následovalo vhazování po pravici brankáře Henrika Lundqvista.
00:01
Puk dopadl na led a v Barclays Center začalo utkání mezi New Yorkem a New Yorkem. Islanders hostí v derby Rangers!
00:01
Johnny Boychuk na poslední chvíli vypadl ze sestavy Islanders kvůli příznakům chřipky. V bráně domácího týmu začne Jaroslav Halák, proti kterému v dresu Rangers nastoupí ve čtvrté formaci Marek Hrivík.

New York Islanders: Halák (Bérubé) – Leddy, Hamonic (A), Hickey, Mayfield, de Haan, Seidenberg – B. Nelson, Tavares (C), Jo. Bailey – Ladd (A), R. Strome, Prince – Lee, Cizikas, Clutterbuck – N. Kuljomin, Quine, Chimera.

New York Rangers: Lundqvist (Raanta) – McDonagh (C), Girardi, M. Staal (A), Holden, Skjei, Klein – Kreider, Stepan (A), Zuccarello – Vesey, K. Hayes, Rick Nash – J. T. Miller, Pirri, Fast – Puempel, Lindberg, Hrivík.

Rozhodčí: Jean Hebert, Dave Lewis. Čároví: Tim Nowak, Ryan Daisy.

Marek Hrivík (NYR) 0+0, +/- 0 – debut
Vzájemné zápasy

14.10.16 NY Rangers – NY Islanders 5:3
05.10.16 NY Islanders – NY Rangers 3:2
28.09.16 NY Rangers – NY Islanders 5:2
New York Rangers

New York Rangers se bude muset proti Islanders obejít bez svého nejlepšího střelce, kterým je se 13 góly Michael Grabner. Útočník hostujícího celku odletěl v pondělí do Rakouska, aby se zúčastnil pohřbu své babičky. Rodina by vždy měla být na prvním místě a v případě Michaela Grabnera tomu není jinak. Volné místo v sestavě zaplní slovenský útočník Marek Hrivík, který byl povolán z Hartfordu hrajícího American Hockey League. Hrivík bude hrát podle slov hlavního trenéra Alaina Vigneaulta v útoku po boku Joshe Joorise nebo Oscara Lindberga, pokud bude zdraví.
New York Islanders

New York Islanders bude vstupovat do souboje o New York ve skvělé formě, když vyhrál tři z posledních čtyř utkání a v případě výhry nad Rangers se může odpoutat ode dna východní konference. Islanders ztrácí pouze jeden bod na patnácté Buffalo a dalších osm bodů na osmou Philadelphii Flyers, která v současné chvíli drží druhou divokou kartu zajišťující účast v playoff. Domácí hokejisté se naposledy s Rangers střetli v Barclays Center v přípravě a zvítězili po prodloužení 3:2. Vítězný gól vstřelil Josh Bailey, který před zápasem prohlásil: „Naším hlavním cílem je udržet současnou formu a najít způsob, jak stále sbírat body. A je jedno, jestli jsme nahoře, uprostřed nebo dole. Myslím, že většina lidí přemýšlí stejně.“
V Barclays Center se chystá velký hokejový svátek v podobě souboje o New York, ve kterém domácí Islanders vyzvou na svém ledě Rangers. Statistiky jdou stranou a všechny v současné chvíli zajímá pouze jeden zápas, do kterého nenastoupí Michael Grabner, slovenští fanoušci ale mohou mít radost, protože ho v sestavě Rangers nahradí rodák z Čadcy Marek Krivík!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.