Radim Vrbata (ARI) 0+1, 1 střela, čas na ledě 16:51
Martin Hanzal (ARI) 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:15
Tři hvězdy utkání

1. Brent Burns (SJS) 1+0
2. Mike Smith (ARI) 40 zák., 2 gól, 95,2%
3. Martin Jones (SJS) 18 zák., 1 gól, 94,7%
Chris Tierney v závěru druhé třetiny odpověděl na úvodní branku zápasu v podání Maxe Domiho, na který mu přihrával Radim Vrbata, a utkání muselo za stavu 1:1 rozhodnout prodloužení. Jako rozhodující moment se rozhodlo býti vyloučení Martina Hanzala sekundu před koncem normální hrací doby, protože následnou přesilovou v prodloužení bleskově využil nádhernou střelou Bernt Burns. Konečný výsledek. San Jose Sharks 2 Arizona Coyotes 1 po prodloužení.
60:19
San Jose právě vstřelilo branku!
Joe Pavelski krásnou zadovkou přihrál doleva BRENTOVI BURNSOVI, který na vrcholu levého kruhu pro vhazování napřáhl k prudké střele zápěstím a nad vyrážečkou Mike Smithe zamířil k přední levé tyči. Prodloužení je u konce! Asistence: Joe Pavelski a Logan Couture.
60:01
Martin Hanzal byl v poslední sekundě vyloučen za vysokou hůl a San Jose bude vstupovat do prodloužení bez sekundy v plné přesilové hře. Skóre po třetí třetině. San Jose Sharks 1 Arizona Coyotes 1.
60:00
59:59
Martin Hanzal dostal v poslední sekundě normální hrací doby menší trest a na dvě minuty usedl na trestnou lavici za vysokou hůl.
59:26
Do konce utkání zbývá odehrát bez dvou desetin 34 sekund a Arizona si vzala po zakázaném uvolnění oddechový čas.
59:00
Do konce normální hrací doby zbývá odehrát 1 minuta.
58:06
Oliver Ekman-Larsson utrpěl ve druhé třetině zranění a do závěrečné části utkání nenastoupil. Bude Arizoně v závěru chybět? Určitě ano, otázkou je, jak moc.
56:08
Marc-Édouard Vlasic z levého kruhu pro vhazování nahodil puk před bránu, kde ho skvěle tečoval Joel Ward a kotouč mezi nohama jednoho z obránců Arizony mířil mezi betony Mika Smithe, který je dokázal včas sklapnout a připsal si skvělý zákrok!
54:32
Vyloučený Brenden Dillon je zpět na ledě a utkání za nerozhodného stavu 2:2 směřuje do prodloužení.
53:43
Sharks se podařilo vyhodit a Coyotes další útočnou snahu musí rozjíždět od vlastní brány. Mike Smith pomáhal s rozehrávkou.
52:31
Brenden Dillon usedl na trestnou lavici na dvě minuty za nedovolené bránění a Arizona může v přesilové hře strhnout vedení na svou stranu. Ryan White dostal osobní trest, 10 minut nesportovní chování.
52:31
51:15
Jamie McGinn po návratu na led napřáhl v levém kruhu pro vhazování k velmi nebezpečné střele, která mířila k přední levé tyči, Martin Jones ale vytáhl skvělý zákrok a vyrážečkou jeho pokus vyrazil do rohu ledové plochy!
50:08
Další tresty uděleny nebyly a hra pokračuje ve hře 4 na 4. Do konce zápasu zbývá odehrát necelých deset minut a za aktuálního stavu nás čeká prodloužení.
48:44
Kevin Labanc se pustil do strkanice s Jamiem McGinnem a oba dva hráči usedli na trestnou lavici za hrubost.
48:44
48:44
Na ledě se strhla obrovská potyčka, do které se zapojili snad všichni hráči a následovat budou samozřejmě tresty!
47:49
Martin Jones ukryl ve svém náručí střelu Arizony z levého kruhu pro vhazován a připsal si snadný zákrok.
45:02
Hokejisté Arizony v obrovské šanci nedokázali puk propasírovat za záda spektakulárního Martina Jonese a na opačné straně ledové plochy se blýskl fantastickým zákrokem Mike Smith, který střelu Sharks mířící do levého horního rohu brány vyrážečkou vyrazil do ochranné sítě!
44:30
Jeden z hráčů Sharks z pravého kruhu pro vhazování bekhendem mířil k bližší pravé tyči, Mike Smith ale předvedl dobrý zákrok, po kterém puk ukryl ve své lapačce.
42:29
Vyloučený Connor Murphy je zpět na ledě a první přesilová hra San Jose Sharks zůstala nevyužita.
41:47
Logan Couture se ocitl v blízkosti pravé tyče ve slibné šanci, mezi betony ale Mika Smithe překonat nedokázal! Brankář Arizony si připsal skvělý zákrok a puk vyrazil.
40:28
Connor Murphy byl vyloučen na dvě minuty za hákování a San Jose má v úvodu poslední třetiny k dispozici přesilovou hru.
40:12
V SAP Center začala závěrečná část utkání, do které oba dva týmy vstupují za nerozhodného stavu 1:1.
40:01
Třetí třetina začne přibližně v 5:54.
Max Domi nádhernou střelou po přihrávce českého útočníka Radima Vrbaty vymetl levý horní roh brány a poslal Arizonu do vedení, na které necelých pět minut před koncem druhé třetiny odpověděl Chris Tierney, který byl před bránou Mike Smithe velice důrazný a poslal puk mezi jeho betony do sítě. Skóre po druhé třetině. San Jose Sharks 1 Arizona Coyotes 1.
40:00
39:00
Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
36:26
San Jose mohlo tvrdou a nebezpečnou ránou z levého kruhu pro vhazování otočit stav utkání na svou stranu, Mike Smith ale předvedl skvělý zákrok a podržel Arizonu nad vodou!
35:29
CHRIS TIERNEY využil zmatku před bránou Mika Smithe a z dorážky poslal puk mezi jeho betony z blízkosti do sítě. San Jose vyrovnává na 1:1! Asistence: Mikkel Bødker a Justin Braun.
34:23
Martin Jones v pohodě lapil střelu Arizony z levého kruhu pro vhazování do lapačky a na řadu přichází krátká komerční přestávka.
33:32
Před bránou Mika Smithe vznikl obrovský závar, hokejistům San Jose se ale puk do brány protlačit nepodařilo a Arizona Coyotes drží těsné jednobrankové vedení!
31:29
Oliver Ekman-Larsson se ocitl ve slibné střelecké pozici, jeho následný pokus z levého křídla ale zamířil vedle vzdálenější pravé tyče. Martin Jones zasahovat nemusel.
30:13
San Jose Sharks se stále marně snaží prosadit a za současné stavu to vypadá, že na nepřesnou koncovku doplatí.
28:14
Coyotes mohli rychle navýšit své jednobrankové vedení, následná střela z levého kruhu pro vhazování se ale od brankové konstrukce odrazila zpět do hry!
27:19
Arizona právě vstřelila branku!
MAX DOMI si po přihrávce Radima Vrbaty srovnal puk na hůl a poté krásnou střelou zápěstím pod loktem pravé ruky Martina Jonese zamířil do bližšího levého horního rohu brány – 0:1. Asistence: Radim Vrbata a Luke Schenn.
25:43
Mike Smith měl sice zacloněný výhled, střelu Sharks od modré čáry na pravém křídle ale dokázal najít a puk po skvělém zákroku ukryl ve své lapačce!
24:47
Connor Murphy zkusil nahodit puk od modré čáry na bránu, jeho pokus byl ale mezi kruhy pro vhazování zablokován.
23:17
Sharks se v blízkosti levé tyče snažili propasírovat puk do brány, Mike Smith tam ale skvěle ucpal prostor a přerušil hru.
22:03
Hokejisté Sharks jsou při chuti a snaží otevřít skóre dnešního zápasu, zatím se jim to ale nepodařilo.
20:57
Patrick Marleau mohl stejně jako v úvodu první třetiny i na začátku té druhé udeřit, jeho střelu z blízkosti ale Mike Smith skvěle vyrazil vleže pravým betonem! Úžasný zákrok.
20:01
V SAP Center v Kalifornii právě začalo prostřední dějství zápasu, do kterého oba týmy vstupují za bezbrankové skóre 0:0. Patrick Marleau sice dokázal po 60 sekundách skórovat, jeho gól ale nebyl kvůli ofsajdu uznán.
20:01
Druhá třetina začne přibližně v 5:02.
Patrick Marleau sice dokázal po šedesáti sekundách dopravit puk do brány, jeho gól ale nebyl po Coach Challenge hostující Arizony kvůli ofsajdu uznán a na bezbrankovém skóre nezměnila ani nic přesilová hra Coyotes po vyloučení Joela Warda za hákování. Sharks byli během první třetiny aktivnější, skórovat se jim ale nepodařilo, stejně jako Coyotes, v jejichž největší šanci Radim Vrbata orazítkoval tyč. Skóre po první třetině. San Jose Sharks 0 Arizona Coyotes 0.
20:00
19:30
Oliver Ekman-Larsson na levém křídle zkusil prolomit bezbrankové skóre prudkou střelou z ostrého úhlu, Martin Jones byl ale připraven a puk podržel ve svém náručí!
19:00
Do konce první třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
17:44
Sharks vypálili z levého kruhu pro vhazování, Mike Smith byl ale připraven a puk ukryl ve své výstroji.
16:16
Sharks jsou výrazně aktivnější, zatím se jim ale nepodařilo skórovat a úvodní část utkání spěje ke konci za bezbrankového stavu.
15:17
Patrick Marleau se ocitl v blízkosti levé tyče ve slibné šanci, zamířit se mu ale mezi tři tyče nepodařilo.
14:18
Chris Tierney nabral na pravém křídle velkou rychlost a po krásném oblouku si sjel před bránu, překonat Mika Smithe se mu ale nepodařilo a jeho zakončení zamířilo mimo.
13:38
Sharks se nepodařilo rozehrát a vyhodili puk na zakázané uvolnění, vhazovat se bude před Martinem Jonesem.
12:46
Sharks se ocitli před bránou v obrovské šanci, Mike Smith ale vytáhl skvělý zákrok a po rychlém zakleknutí dokázal jejich střelu z blízkosti vyrazit!
9:54
Vyloučený Joel Ward se vrátil zpět na ledovou plochu a San Jose Sharks hraje v plném počtu.
8:33
Radim Vrbata mohl otevřít skóre dnešního zápasu, v největší šanci ale orazítkoval brankovou konstrukci!
8:05
Anthony DeAngelo mohl rychle využít přesilovou hru Martin Jones ale předvedl skvělý zákrok a vzápětí si poradil i s bekhendovou dorážkou Martina Hanzala!
7:53
Joel Ward zahákoval Michaela Stona a za hákování usedl na dvě minuty na trestnou lavici.
5:13
San Jose v úvodu vstřelilo gól, který nebyl uznán, a tak pokračujeme za bezbrankového stavu.
4:10
Melker Karlsson vzápětí zkoušel štěstí, jeho pokus ale také nebyl přesný a zamířil mimo. Oba brankáři jsou bez práce.
1:39
Na opačné straně ledové plochy se dostal ke střele Lawson Crouse, jehož pokus zablokoval dobře postavený Paul Martin.
1:19
Sharks vstoupili do utkání aktivněji, jenže Brent Burns pálil ze slibné střelecké pozice nad a jednobrankové vedení svého týmu se mu navýšit nepodařilo.
Patrick Marleau si skvěle pokryl puk a z blízkosti ho bekhendem poslal nad pravým ramenem Mika Smithe do vzdálenějšího levého horního rohu brány. Arizona si ale vzala Coach Challenge a gól Sharks nebyl kvůli ofsajdu uznán!
00:01

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – P. Martin, Burns, Vlasic, Braun, Dillon, Schlemko – Marleau, J. Thornton (A), Pavelski (C) – Donskoi, Couture (A), J. Ward – Bødker, Tierney, Labanc – M. Karlsson, Carpenter, Haley.

Arizona Coyotes: M. Smith (Peters) – Ekman-Larsson (A), C. Murphy, Goligoski, DeAngelo, Michael Stone, Schenn – Domi, Hanzal (A), Vrbata – J. McGinn, Dvorak, Duclair – Rieder, Martinook, Doan (C) – Crouse, Dauphin, White.

Rozhodčí: Chris Schlenker, Jean Hebert. Čároví: Kiel Murchison, Kory Nagy.
Vzájemné zápasy

20.11.16 Arizona Coyotes – San Jose Sharks 3:2
02.11.16 Arizona Coyotes – San Jose Sharks 3:2
Fanoušci zámořské NHL se mohou těšit ve středu ráno na zápas mezi San Jose Sharks a Arizonou Coyotes, ve kterém se mělo přestavit několik českých hokejistů v čele s Tomášem Hertlem, útočník Sharks ale bude chybět kvůli poraženému koleni. Arizona se podruhé v řadě představí venku, zatímco San Jose již popáté v domácím prostředí SAP Center, kde vyhrálo tři ze čtyř zápasů a naposledy nestačilo na Anaheim Ducks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.