Roman Polák (TOR) 0+0, 1 střela, čas na ledě 18:32
Tři hvězdy utkání:

1. Henrik Lundqvist (NYR) 32 zák., 1 gól, 97,0%
2. Frederik Andersen (TOR) 37 zák., 1 gól, 97,4%
3. Mika Zibanejad (NYR) 0+0 – rozhodující nájezd
Statistiky: Střely na bránu: 33-38; Zablokované střely: 5-7; Vhazování: 33%-67%; Hity: 21-31; Přesilové hry: 0/3-0/2; Trestné minuty: 4-6.
Air Canada Centre bylo svědky fantastického střetnutí, ve kterém hráli klíčovou roli brankáři Frederik Andersen a Henrik Lundqvist, jejichž souboj po gólech Connora Browna a J.T. Millera musely rozhodnout samostatné nájezdy, přestože se v závěru prodloužení řítil do samostatného úniku Leo Komarov a vzápětí Auston Matthews. Maple Leafs nakonec museli sklonit hlavy, když v samostatných nájezdech proměnil rozhodující nájezd útočník Mika Zibanejad. Konečný výsledek: Toronto Maple Leafs 1 New York Rangers 2 po samostatných nájezdech.
V samostatných nájezdech zvítězil tým New York Rangers.
Autorem vítězné branky je MIKA ZIBANEJAD.
Nazem Kadri se hodně soustředil na to, aby puk střelou zápěstím po ledě poslal mezi betony Henrika Lundqvista, brankář Rangers jeho úmysl ale skvěle přečetl.
Mika Zibanejad to provedl stejně jako Auston Matthews a nad levým betonem Frederika Andersena zamířil k pravé tyči!
Auston Matthews nevymýšlen nic složitého a nádhernou střelou zápěstím vymetl pravý horní roh brány!
Mats Zuccarello si hodil puk na bekhend a v blízkosti pravé tyče puk pod ležícím Frederikem Andersenem poslal do brány!
William Nylander předvedl rychlý bekhendový blafák, který Henrik Lundqvist zastavil pravým betonem.
Samostatné nájezdy začínají.
Neopakovatelný zápas, o který se postarali brankáři Henrik Lundqvist a Frederik Andersen, vyvrcholí samostatnými nájezdy. Skóre po prodloužení: Toronto Maple Leafs 1 New York Rangers 1.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:46
Auston Matthews se řítil vzápětí také do samostatného úniku, jenže ztroskotal na Lundqvistově pravém betonu! To je závěr.
64:08
Útočník Leo Komarov se řítil do samostatného úniku a v blízkosti pravé tyče bekhendem zasouval puk mezi betony Henrika Lundqvista, švédský brankář ho ale mezi nimi dokázal senzačně sklapnout a vyvést mimo bránu!
64:00
Do konce prodloužení zbývá odehrát 1 minuta.
63:04
Další ofsajd Rangers, ve kterém se tentokrát ocitl na levém křídle po přechodu přes modrou čáru J.T. Miller.
62:39
Mika Zibanejad na levém křídle zavážel puk do útočného pásma a hra byla po postavení mimo hru přerušena.
62:19
Derek Stepan hledal na pravém křídle rozjetého Ricka Nasha, jenže jeho přihrávka pro něj byla příliš prudká.
62:02
Jimmy Hayes se ocitl před bránou ve slibné šanci po nahození Chrise Kreidera z pravého křídla, jeho následná střele letící těsně nad ledem ale minula pravou tyč!
61:54
Chris Kreider vzápětí pálil z pravého kruhu pro vhazování a Frederik Andersen šel rychle do kolen, aby puk zastavil.
61:43
Michael Grabner se v blízkosti pravé tyče dostal ke střele, Frederika Andersena ale mezi betony nepropálil.
61:22
J.T. Miller se řítil do samostatného úniku, jenže mu v rozhodující chvíli sjel puk z čepele hole!
60:49
Mika Zibanejad se ocitl na pravém křídle u hrazení proti trojici protihráčů a za bránou ho o puk připravil Leo Komarov. Rangers se nyní k ničemu nedostali.
60:21
Derek Stepan vypálil z pravého kruhu pro vhazování a Frederik Andersen levým ramenem jeho pokus vyrazil.
60:01
J.T. Miller ve třetí třetině odpověděl na úvodní gól Connora Browna z úvodní části utkání a souboj dvou fantasticky chytajících brankářů bude muset rozhodnout prodloužení nebo nájezdy. Skóre po třetí třetině: Toronto Maple Leafs 1 New York Rangers 1.
60:00
59:00
Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
58:18
Morgan Rielly se ocitl na pravém křídle po nádherné přihrávce napříč útočným pásmem v obrovské šanci a z ostrého úhlu posílal puk do prázdné brány, jeho střela se ale od přední tyče dorazila zpět do hry! Brána se třese ještě teď.
57:54
Derek Stepan na útočné modré čáře napřáhl ke tvrdé střele s příklepem, která byla v blízkosti levé tyče zablokována. Ani Rangers se nedaří podruhé prosadit.
56:39
James van Riemsdyk na pravém křídle nabral obrovskou rychlost a po nádherné stahovačce a objetí brány v blízkosti levé tyče zasouval puk bekhendem do brány, Henrik Lundqvist ale skvěle utěsnil volný prostor vleže pravým betonem a v závěru podržel svůj tým skvělým zákrokem! Prodloužení už je na spadnutí.
56:13
Alexej Marčenko napálil puk do útočného pásma a Henrik Lundqvist se vydal za bránu, aby jeho nahození zastavil.
55:41
Hra byla krátce po reklamní přestávce znovu přerušena poté, co Rangers poslali puk po nepřesném zápasu na zakázané uvolnění. Hra je nyní hodně často přerušována.
55:16
Útok Rangers zastavilo postavení mimo hru, po kterém na řadu přichází krátká reklamní přestávka.
54:47
Matt Hunwick na pravém křídle vypálil v prostoru mezi kruhem pro vhazování a útočnou modrou čárou a jeho tečovaný pokus se vznesl nad horní tyč brány Rangers.
54:11
Hokejistům Toronta se znovu nepodařilo rozehrát a tentokrát puk zamířil na zakázané uvolnění podél střídaček. Frederik Andersen se připravuje na vhazování.
53:31
Morgan Rielly nedokázal na obranné modré čáře přesně rozehrát a puk zamířil na zakázané uvolnění.
53:15
Maple Leafs se sice dostali do útočného pásma, jenže pouze za cenu postavení mimo hru. Hra byla přerušena.
52:56
Auston Matthews se ihned po vhazování a několika tečích ocitl v blízkosti pravé tyče ve velké šanci, jenže v rychlém sledu dvakrát orazítkoval pouze levý beton brankáře Henrika Lundqvista, který chytá velký zápas!
52:51
Maple Leafs se na pravém křídle dostali ihned po vhazování ke střele a po sevření puku v náručí Henrika Lundqvista přichází na řadu krátká reklamní přestávka.
52:47
A další zakázané uvolnění, a opět na straně New Yorku Rangers. Hosté jsou pomalu zralí na oddechový čas.
52:40
Hra byla opět přerušena a opět na straně Rangers, proti kterým bylo pískáno v rychlém sledu zakázané uvolnění.
51:56
Rangers se nepodařilo rozehrát a puk zamířil po nepřesné a příliš prudké přihrávce na zakázané uvolnění.
51:28
Rangers dobře vypálili po ledě z levého kruhu pro vhazování a puk mířil po ledě ke vzdálenější pravé tyči, Frederik Andersen ho ale levým betonem skvěle vykopl.
50:50
Rangers právě vstřelili branku!
Kevin Hayes střelou z pravého kruhu pro vhazování minul bližší pravou tyč a po odrazu puku od mantinelu za bránou se dostal před bránou k dorážce J. T. MILLER, který se ve stoprocentní šanci nemýlil a z blízkosti puk dorazil do odkryté sítě – 1:1! Frederik Andersen byl úplně mimo a ani on čisté konto neudrží! Asistence: Kevin Hayes a Brandon Pirri.
50:48
Nikita Zajcev naskočil zpět na led a je jasné, že Rangers ani druhou přesilovou hru dnes nevyužijí.
49:43
Leo Komarov z levého kruhu pro vhazování krásnou střelou zápěstím mířil do pravého horního rohu brány, Henrik Lundqvist ale levým ramenem jeho pokus vyrazil mimo! Také Maple Leafs mohli skórovat v oslabení.
49:28
Mika Zibanejad v levém kruhu pro vhazování bez přípravy napřáhl k prudké střele s příklepem poté, co ho skvělou přihrávkou od modré čáry našel Ryan McDonagh, následná střela útočníka Rangers ale skončila v náručí Federika Andersena. Hra byla vzápětí přerušena.
48:48
Matt Zuccarello si z pravého křídla nebezpečně sjížděl před bránu a po skvělém pokrytí puku bekhendem byl zezadu faulován Nikitou Zajcevem, který dostal dvě minuty za podražení. Rangers si po reklamní přestávce zahrají druhou přesilovou a mají šanci vyrovnat.
47:49
Matt Hunwick na levém křídle vypálil po ledě od modré čáry a Henrik Lundqvist puk pravým betonem vyrazil do rohu ledové plochy, kde Maple Leafs puk nedojeli.
47:43
Maple Leafs dobře vypálili na pravém křídle od mantinelu a Henrik Lundqvist vyrážečkou puk vytěsnil mimo.
47:11
William Nylander z pravého kruhu pro vhazování mířil nad lapačku Henrika Lundqvista, bránu ale minul.
46:31
Tentokrát se nepodařilo rozehrát Maple Leafs, kteří vyhodili puk na pravém křídle na zakázané uvolnění.
45:15
Rangers vyhodili puk na zakázané uvolnění a Tyler Bozak zkusil na pravém křídle dobře vypálit od modré čáry, Henrik Lundqvist měl ale dobrý výhled a dobře zasáhl pravým betonem, kterým puk vyrazil do rohu.
44:47
Rangers se před pár sekundami dostali do nebezpečného přečíslení dva na jednoho, přihrávku Mika Zibanejada z pravého křídla ale fantasticky vystihl před bránou Nikita Zajcev a jeden z hráčů Rangers se v blízkosti levé tyče ke střele nedostal! To zavánělo vyrovnávacím gólem.
44:17
Derek Stepan pálil z mezikruží střelou zápěstím nad horní tyč a na pravém křídle zkusil po vybruslení zpoza brány z ostrého úhlu a blízkosti vypálit Rick Nash, na výtečně a bezchybně chytajícího Frederika Andersena ale nevyzrál.
44:01
Mats Zuccarello nabral na pravém křídle rychlost a od mantinelu napřáhl k prudké střele, která se zřejmě s přispěním Frederika Andersena odrazila do ochranné sítě.
43:20
Vyloučený Rick Nash je zpět na ledě a Maple Leafs se ani během třetí přesilové hry v zápase nedostali ke střele.
42:37
Derek Stepan na vrcholu pravého kruhu pro vhazování napřáhl k prudké střele zápěstím, která těsně nad ledem mířila ke vzdálenější levé tyči, Frederik Andersen ale skvěle zasáhl pravým betonem a puk vyrazil!
41:26
J. T. Miller roztáhl hru doprava a poté si v blízkosti levé tyče najížděl na nebezpečnou diagonální přihrávku, na kterou ale nedosáhl a do zakončení se nedostal.
41:20
J. T. Miller se vrátil z trestné lavice zpět na led a okamžitě se zapojil do hry. Rangers jsou v oslabení výborní!
41:20
Rick Nash dostal dvě minuty za podražení a Maple Leafs budou hrát sekundu přesilovou hru 5 na 3. Šance na jednu střelu. J. T. Miller se už chystá vrátit zpět na led.
40:51
Michael Grabner potřetí v dnešním zápase mohl skórovat během oslabení, jenže jeho střela z levého kruhu pro vhazování po ledě zamířila vedle vzdálenější pravé tyče.
40:01
V Air Canada Centre začala závěrečná třetí třetina, do které Maple Leafs dohrávají přesilovou hru.
40:01
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 18-25; Zablokované střely: 20-10; Vhazování: 25%-75%; Hity: 15-23; Přesilové hry: 0/2-0/1; Trestné min.: 2-4.
Třetí třetina začne přibližně ve 3:28.
V Air Canada Centre během čtyřiceti minut padl jeden jediný gól a mohli byste si říci, jak nudné utkání to je, jenže opak je pravdou. Oba dva týmy si vypracovaly obrovské množství šancí, jenže Henrik Lundqvist a domácí Frederik Andersen jsou dnes k nepřekonání. V prostřední části byli nejblíže ke vstřelení gólu James van Riemsdyk, který orazítkoval tyč, a mladý Auston Matthews, jenže si vylámal zuby na lapačce Henrika Lundqvista. Na opačné straně se řítil do samostatného úniu Oscar Lindberg, jenže ani on branku nevstřelil! Sledujeme neopakovatelné utkání. Skóre po druhé třetině: Toronto Maple Leafs 1 New York Rangers 0.
40:00
39:39
Michael Grabner mohl udeřit v oslabení, jeho táhlá střela z levého kruhu pro vhazování ale skončila na přední tyči v náručí bezchybného Frederika Andersena.
39:20
J. T. Miller před střídačkami marně stíhal Connora Browna, kterého zezadu podrazil a dostal dvě minuty.
39:00
Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
38:39
Derek Stepan se před pár sekundami ocitl v blízkosti levé tyče ve velké šanci a mířil uprostřed brány pod horní tyč, Frederik Andersen puk ale maskou vyrazil mimo! Další skvělý zákrok!
38:21
Hokejisté New Yorku Rangers po rychlém otočení hry vytvořili před bránou Toronta dobrý tlak a v levém kruhu pro vhazování pálil Brandon Pirri, Frederik Andersen ale puk ukryl v náručí.
38:07
Brandon Pirri na pravém křídle nedosáhl na prudkou přihrávku a proti Rangers bylo pískáno zakázané uvolnění.
37:40
Henrik Lundqvist dobře viděl střelu Maple Leafs z pravého křídla a vyrazil puk do ochranné sítě.
37:01
Morgan Rielly napřáhl v pravém kruhu pro vhazování k nádherné táhlé střele zápěstím, která mířila ke vzdálenější levé tyči, nakonec ji ale zřejmě s přispěním Henrika Lundqvista, který skvěle zasáhl pravým betonem, minula!
36:30
Chris Kreider v blízkosti pravé tyče skvěle tečoval nahození z pravého křídla, kotouč ale skončil za bránou Leafs.
35:34
Rick Nash během skvělého střídání připravil pro své spoluhráče tři šance, všechny tři střely ale byly nepřesné.
34:41
Oscar Lindberg na levém křídle dobře vypálil z ostrého úhlu a Frederik Andersen pravým ramenem puk vyrazil.
34:03
Hra byla přerušena a na řadu přichází krátká reklamní přestávka, za pár okamžiků jsme zpět!
33:52
Nazem Kadri na pravém křídle nabral obrovskou rychlost a po pěkném prohození jednoho z hráčů Rangers napřáhl z blízkosti ke střele zápěstím, kterou Henrik Lundqvist hrudí vyrazil, a zabránil Maple Leafs podruhé skórovat!
33:34
Frédérik Gauthier naskočil zpět na ledovou plochu a Rangers úvodní přesilovou hru dnešního utkání také nevyužili, na rozdíl od Leafs se ale dostali alespoň k jedné střele.
32:43
Rick Nash v levém kruhu pro vhazování napřáhl bez přípravy ke tvrdé střele s příklepem, kterou Frederik Andersen zřejmě pravým betonem vyrazil do rohu ledové plochy.
31:34
Frédérik Gauthier ve snaze zakončit tvrdě narazil do Henrika Lundqvista a dostal dvě minuty za nedovolené bránění brankáře.
31:03
Adam Clendening ihned po vhazování napřáhl na pravém křídle od mantinelu ke střele, kterou Frederik Andersen v rychlém sledu podruhé ukryl v lapačce, a přerušil hru.
30:59
Mika Zibanejad se ocitl v blízkosti pravé tyče v šanci, jenže puk napálil pouze do lapačky Frederika Andersena.
30:19
Maple Leafs se nepodařilo rozehrát podél střídaček a hra byla přerušena po zakázaném uvolnění.
29:55
Ryan McDonagh společně se spoluhráči vytvořil před bránou Maple Leafs obrovský tlak, útočnou snahu Rangers ale vzápětí skvěle rozbil William Nylander.
28:48
Zach Hyman před pár okamžiky prudce vypálil z levého kruhu pro vhazování a jeho projektil zamířil mimo.
27:59
Hokejisté Maple Leafs vyrazili po levé straně do přečíslení dva na jednoho a v blízkosti pravé tyče mohl pálit do odkryté části brány Nikita Sošnikov, jenže puk netrefil!
27:28
Frederik Andersen se vydal za svou bránu, aby zastavil nahození Rangers a poté holí přesně rozehrál.
26:26
Frederik Andersen puk vyrazil a střelu z levého kruhu pro vhazování poté už ukryl ve svém náručí. Po vzrušujících momentech přichází krátká reklamní přestávka.
26:12
Oscar Lindberg se řítil sám na bránu, puk ale mezi betony úžasného Frederika Andersena do sítě neprocedil! Brankář Leafs k nepřekonání.
25:59
Auston Matthews napřáhl v pravém kruhu pro vhazování k nádherné střele zápěstím, která mířila přesně do bližšího horního rohu brány, Henrik Lundqvist ale předvedl neopakovatelný semafor, po kterém puk našel v lapačce! Oba brankáři jsou dnes spektakulární!
25:11
Nikita Sošnikov na levém křídle vypálil z ostrého úhlu a Henrik Lundqvist bez problému ukryl puk ve své lapačce.
24:39
Rangers se nepodařilo na pravém křídle rozehrát podél střídaček a puk skončil na zakázaném uvolnění.
24:06
James van Riemsdyk napřáhl v blízkosti vrcholu mezikruží po krásné otočce k nádherné táhlé střele zápěstím, která těsně nad ledem mířila ke vzdálenější levé tyče a nakonec se právě od ní odrazil puk zpět do hry! To bylo hodně těsné!
23:12
William Nylander číhal v blízkosti levé tyče na šanci, z ostrého úhlu ale Henrika Lundqvista podruhé v zápase nepřekonal. Zkušený brankář ukryl puk v náručí.
22:49
J. T. Miller na levém křídle vypálil od modré čáry a jeho rychlá střela mířila do vzdálenějšího pravého horní horu brány, Frederik Andersen ale puk po skvělém zákroku ukryl v lapačce! Domácí brankář chytá famózně.
22:15
Marc Staal se ocitl v levém rohu obranného pásma pod tlakem a rychle bekhendem rozehrál za svou bránu.
21:16
Rangers se nepodařilo rozehrát podél střídaček a puk skončil na zakázaném uvolnění. Hra byla přerušena.
21:00
Nikita Zajcev krásně vypálil v pravém kruhu pro vhazování zápěstím a jeho střela mířila do vzdálenějšího levého rohu brány, Henrik Lundqvist vyrážečkou puk skvěle vyrazil! Velice dobrý zákrok zkraje druhé části.
20:01
Frederik Andersen v závěru první třetiny ukradl jistý gól Michaelovi Grabnerovi, a tak Maple Leafs vstupují v Air Canada Centre do druhé části s jednobrankovým vedením. Dokáží ho hokejisté Rangers vymazat?
20:01
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 9-14; Zablokované střely: 5-7; Vhazování: 20%-80%; Hity: 8-14; Přesilové hry: 0/1-0/0; Trestné minuty: 0-2.
Druhá třetina začne přibližně ve 2:31.
Henrik Lundqvist a Frederik Andersen během první třetiny předvedli jeden spektakulární zákrok, přesto je mezi nimi jeden rozdíl, když se v polovině úvodní části prosadil Connor Brown a je jasné, že hostující brankář dnes čisté konto neudrží. Skóre po první třetině: Toronto Maple Leafs 1 New York Rangers 0.
20:00
19:19
Jimmy Vesey dobře vypálil z pravého kruhu pro vhazování a Frederik Andersen po zakleknutí ukryl puk v náručí.
19:00
Do konce první třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
18:45
Nikita Sošnikov společně s dvěma spoluhráči číhal před bránu, ani jeden ale na Henrika Lundqvista nevyzrál.
17:46
Roman Polák se na levé straně neutrální zóny ocitl u hrazení pod tlakem a bekhendem puk nahodil do útočného pásma, kde James van Riemsdyk ztratil kontrolu nad kotoučem a v tísni se ke střele vzápětí nedostal.
16:43
Morgan Rielly na pravém křídle z ostrého úhlu nahazoval puk na přední tyč, kde jeho pas zablokoval Dan Girardi.
16:32
Henrik Lundqvist ukryl nahození Maple Leafs ve svém náručí a v první třetině následuje poslední reklamní přestávka, po které budeme sledovat závěr úvodní části.
15:18
Frédérik Gauthier pálil z levého kruhu pro vhazování na přední tyč a Henrik Lundqvist pravým ramenem puk vyrazil mimo tři tyče a připsal si skvělý zákrok.
15:02
Chris Kreider naskočil zpět na led a Maple Leafs se během úvodní přesilové hry nedostali ani k jedné střele!
14:35
A další střela a šance Rangers, tentokrát z levého kruhu pro vhazování, která byla nepřesná a skončila mimo.
13:45
Michael Grabner se ocitl v blízkosti pravé tyče po rychlém přečíslení dva na jednoho v oslabení v obrovské šanci a mohl uklízet puk po přihrávce z levého kruhu pro vhazování do prázdné brány, jenže domácí brankář Leafs Frederik Andersen předvedl neopakovatelný a senzační zákrok, když levým betonem puk senzačně vyrazil!
13:20
Rangers jsou v oslabení třináctým nejlepším týmem v letošní sezóně NHL a nyní podél střídaček vyhodili puk.
13:02
Nazem Kadri byl na levém křídle zezadu faulován Chrisem Kreiderem, který dostal menší trest za hákování.
12:25
Brady Skjei na pravém křídle vypálil od mantinelu ihned po vhazování a Frederik Andersen vyrazil puk do ochranné sítě. Hra byla přerušena a Leafs zatím neinkasovali.
12:20
Connor Brown nedokázal na pravém křídle dojet nahození jednoho ze svého spoluhráčů a pískalo se zakázané uvolnění. Hra se přesunula před Frederika Andersena.
12:11
Mika Zibanejad pálil po nádherné přihrávce z pravého křídla v blízkosti levé tyče z ostrého úhlu a po zákroku Frederika Andersena přichází na řadu další reklamní přestávka. Utkání nabralo obrovské tempo.
11:17
Auston Matthews se ocitl v blízkosti levé tyče v obrovské šanci, jenže nedokázal puk zasunout za záda Henrika Lundqvista, který zasáhl pravým betonem a předvedl spektakulární zákrok! Leafs mohli rychle přidat druhý gól, jenže neuspěli.
10:56
Toronto právě vstřelilo branku!
Tyler Bozak mezi kruhy pro vhazování skvěle tečoval nahození Jakea Gardinera z levého křídla a od modré čáry a na vzdálenější pravé tyči se ocitl v obrovské šanci po odrazu puku od Nicka Holdena domácí CONNOR BROWN, který nad levým betonem ležícího Henrika Lundqvista zamířil do horní části odkryté brány Rangers – 1:0! Asistence: Tyler Bozak a Jake Gardiner.
10:33
Nazem Kadri se v blízkosti levé tyče ocitl ve slibné šanci, jenže ztroskotal na pravém betonu Henrika Lundqvista.
10:16
Josh Leivo na levém křídle prohrál závod o puk a proti hráčům Maple Leafs se pískalo zakázané uvolnění.
09:39
Zach Hyman vypálil z krásně z vrcholu levého kruhu pro vhazování po přihrávce Williama Nylandera z levého rohu útočného pásma a jeho střela zamířila vedle pravé tyče.
08:40
Kevin Hayes na levém křídle vypálil z kruhu pro vhazování po ledě na přední tyči, kde Frederik Andersen ukryl puk v náručí a Oscar Lindberg do něj nepříjemně narazil.
07:04
Mats Zuccarello se ocitl na levém křídle v blízkosti levé tyče ve velké šanci, jenže ztroskotal na skvělém Frederikovi Andersenovi, který předvedl další velký zákrok!
06:39
Chris Kreider motal za bránou domácího týmu hlavy hráčům Maple Leafs a poté mezi kruhy pro vhazování posílal zpětnou přihrávku, po které se žádný z spoluhráčů ke střele nedostal a Frederik Andersen zasahovat nemusel.
06:29
Rangers na levém křídle vypálili od modré čáry a puk byl přizvednut do ochranné sítě. Následuje krátká přestávka.
05:42
Hokejisté Toronta napřáhli na útočné modré čáře ke tvrdé střele s příklepem, která zamířila těsně vedle pravé tyče!
05:26
Brandon Pirri dobře vypálil z levého kruhu pro vhazování, Frederik Andersen ale skvěle zasáhl levým betonem a číhající Oscar Lindberg se vzápětí k dorážce nedostal!
04:46
Rangers se na pravém křídle nepodařilo rozehrát a puk skončil v ochranné síti. Hra byla přerušena.
04:00
Nazem Kadri na levém křídle odpověděl střelou od mantinelu, který z ostrého úhlu mířila k přední tyči, Henrik Lundqvist ji ale pravým betonem vykopl do rohu.
02:43
Rick Nash si najel před bránu na nádhernou bekhendovou přihrávku Dereka Stepana z pravého kruhu pro vhazování a v rychlosti předvedl nádherný bekhendový blafák, jenže v jeho závěru ztroskotal na levém betonu Frederika Andersena, který si připsal první a fantastický zákrok! To byla obrovská šance.
01:40
Hokejisté Toronta na pravém křídle vypálili z ostrého úhlu bekhendem a Henrik Lunqvist po prvním zákroku puk vyrazil za svou bránu, kde se ho zmocnil jeden z jeho spoluhráčů a bez problému vzápětí rozehrál.
01:23
Henrik Lundqvist v blízkosti své levé tyče zmrazil nahození Maple Leafs z pravého křídla pod lapačkou a přerušil hru.
01:13
Frederik Andersen zpracoval nahození Rangers ze středního pásma a rychle rozehrál rukavicí za svou bránu.
00:45
Auston Matthews na levém křídle nahodil puk za bránu Rangers, kam se vydal Henrik Lundqvist a podél hrazení rozehrál.
00:01
Puk dopadl na led a utkání mezi Torontem Maple Leafs a New Yorkem Rangers právě začalo!
00:01
Martina Ortiz-Luis předstoupila před diváky v Air Canada Centre, aby zazpívala americkou a poté kanadskou národní hymnu, po jejíž doznění bude moci zápas mezi Torontem a New Yorkem Rangers začít!

Toronto Maple Leafs: Andersen (McElhinney) – Rielly (A), N. Zajcev, Gardiner, Marčenko, Hunwick (A), R. Polák – J. van Riemsdyk, Bozak, Co. Brown – Komarov (A), Kadri, Leivo – Hyman, Matthews, W. Nylander – M. Martin, F. Gauthier, Sošnikov.

New York Rangers: Lundqvist (Raanta) – McDonagh (C), Girardi (A), M. Staal, Holden, Skjei, Klein – Vesey, Stepan, Rick Nash (A) – Kreider, Zibanejad, Zuccarello – Grabner, K. Hayes, J. T. Miller – Pirri, Lindberg, Fast.

Rozhodčí: Brad Meier, Kyle Rehman. Čároví: Ryan Galloway, Trent Knorr.

Roman Polák (TOR) 3+3, +/- +4
Vzájemné zápasy v letošní sezóně 2016/17:

20.01.17 Toronto Maple Leafs – NY Rangers 2:5
14.01.17 NY Rangers - Toronto Maple Leafs 2:4
New York Rangers:

New York Rangers ve Východní konferenci úspěšně bojuje o první divokou kartu zajišťující účast v playoff a před svým rivalem New Yorkem Islanders má náskok dvanácti bodů. Brankář Henrik Lundqvist nastoupí v bráně počtvrté v řadě a má skvělá čísla, když během posledních dvanácti zápasů svému týmu hned devětkrát vychytal vítězství a během posledních třinácti inkasoval 25 gólů. New York Rangers vyhrál sedm z posledních devíti utkání a venku se může pochlubit druhými nejlepšími výsledky, když mimo domácí Madison Square Garden vyhrál 19 z 27 utkání.
Toronto Maple Leafs:

Toronto se nachází na třetím místě Atlantické divize a o tři body zaostává za Ottawou, se kterou bojuje o druhou divokou kartu. Velkou pozornost před utkáním proti New Yorku Rangers poutá obránce Alexej Marčenko, kterého čeká v dresu Maple Leafs debut poté, co 4. února opustil Detroit. Další obránce Connor Carrick zůstává mimo hru kvůli zranění v horní části těla, které utrpěl během středečního utkání proti Winnipegu, a do hry se může vrátit ze dne na den.
Toronto úspěšně bojuje o playoff, stejně jako New York Rangers, který měl v úvodu letošní sezóny fantastickou formu a nacházel se na čele celé NHL. Tyto časy jsou ale pryč a oba týmy čeká vzájemné utkání, ve kterém Maple Leafs budou usilovat o třetí vítězství v řadě, zatímco Rangers zabránění série dvou porážek. Který z týmů se bude radovat z vítězství?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.