To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezké nedělní ráno a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.

Trestné minuty: 6:4
Je za námi utkání, které přineslo velký obrat. Chicago po dvou třetinách ztrácelo tři góly, ale dokázalo srovnat a v pekelném prodloužení dokonat obrat. Branka Toewse ještě pro těsný ofsajd neplatila, ale na začátku poslední třetiny napřáhl Marián Hossa a rozhodl o tom, že prémiový bod poputuje do Chicaga. Konečný výsledek je 3:4.
64:04
Chicago právě vstřelilo branku!
Tak a teď je už vážně rozhodnuto. Do útočného pásma si najel MARIÁN HOSSA a střelou přes obránce zamířil přesně k tyčce. Asistence: Duncan Keith, Vinnie Hinostroza
63:45
Horvat stál před Darlingem, mířil však mimo.
63:20
Další únik, nyní v podání domácího Erikssona. Položil si Darlinga, puk za jeho záda ale nezasunul!
62:54
Panarin krouží pásmem, hledá si nejlepší pozici na střelu.
62:07
Tohle je naprosto šílené prodloužení, nyní se do sóla dostal Kane, Markström jej ale vychytal!
61:20
Ten skončil na Darlingovi, který se roztáhl na brankovišti a zasáhl betonem.
61:07
Panarinovu střelu Markström vyrazil a domácí se mohou vydat do rychlého protiútoku.
60:31
Hosté sice dali gól, když se po Kaneově průniku trefil Toews, ale domácí trenér si vzal challenge, nechal prozkoumat přechod hostů do útočného pásma a uspěl – Chicago se provinilo postavením mimo hru. Takže pokračujeme.
60:01
Šedesát minut o vítězi nerozhodlo, byť po druhé třetině vedli domácí o tři branky! Jenže Chicago v poslední části zabralo, předvedlo útočnou smršť a náskok Vancouveru se postupně rozplynul. O branky se postarali Artemij Panarin, Vinnie Hinostroza a Ryan Hartman. Stav 3:3 znamená jediné – prodloužení.
60:00
59:06
Tvrdou Seabrookovu ránu od modré vyrazil Markström svým betonem, třetí třetina vrcholí.
58:39
Vancouver už pouze brání, Sutter vyhodil z pásma tak, aby z toho nebylo další zakázané uvolnění.
57:59
Zakázané uvolnění domácích, hra se tak vrátí před Markströma.
57:31
Nebyli tomu daleko, když po pravé straně unikl Kane a nebezpečně vystřelil. Markström se štěstím vyrazil.
56:55
Vancouver se teď pouze brání, hosté jsou aktivní a pokouší se o dokonání obratu.
55:46
Hosté definitivně smazali náskok soupeře a je srovnáno. Po rychlém přechodu do útočného pásma mohl Hinostroza sám střílet, ale počkal si na nejlepší okamžik, přihrál do druhé vlny a RYAN HARTMAN tvrdou ranou propálil Markströma. Asistence: Vinnie Hinostroza.
54:52
Megna je zpátky na ledě, Vancouver hraje v plném počtu.
54:42
A znovu. Přesilovka hostů se už chýlí ke svému konci.
54:20
Vancouver vyhodil přes všechny čáry.
53:51
Keith se daleko se svým individuálním průnikem nedostal, jeho spoluhráči už byli úspěšnější. Chicago je usazeno v pásmu.
52:52
Po velkém náporu v podání Hossy a Panarina se domácí dopustili faulu a Chicago si tak zahraje přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Jayson Megna.
52:25
Puk opustil ledovou plochu, vhazovat se bude ve středním pásmu.
51:26
O něco podobného se pokusil i Kane, prokličkoval se do střelecké pozice, Markström ale jeho pokus z bekhendu vyrazil.
50:38
Hinostroza opět našlápl k individuální akci, nyní byl ale zastaven už ve středním pásmu.
49:01
Na druhé straně cinkala branková konstrukce, Markström měl proti Hossově pokusu velké štěstí.
48:22
Seabrookovi odskočil puk od hokejky a najednou tu byla šance Vancouveru. Rána Markuse Granlunda skončila kousíček nad brankou.
47:28
Po Rozsívalově nahození a posunutí puku mezi kruhy se k dělovce napřáhl Kempný a Markström jen tak tak zasáhl svou lapačkou!
46:35
Edlerovo nahození mířilo k tyčce, kde navíc stál D. Sedin, Darling si nakonec poradil a puk za svá záda nepustil.
45:59
Hossa už hledal Panarina, domácí na poslední chvíli kombinaci přerušili.
45:08
Chicago je najednou v drtivém tlaku, domácí neví, kam dřív skočit.
44:06
No vida a už je to jen o gól! VINNIE HINOSTROZA si zprava najel do pásma, Markström sice jeho první střelu vyrazil, ale na dorážku už byl gólman Vancouveru krátký. Asistence: Michal Kempný.
43:45
I nadále pokračuje aktivní hra Chicaga, je vidět, že je gól povzbudil.
42:53
Domácí už sice byli v plném počtu, ale Chicago ještě úspěšně kombinovalo v útočném pásmu. ARTEMIJ PANARIN si vyměnil puk s Kanem a poté tvrdou ranou nedal Markströmovi žádnou šanci. Asistence: Patrick Kane, Brian Campbell.
42:30
Sbisa zblokoval další střelu hostů a Eriksson vyhodil puk přes všechny čáry.
41:43
Teď měl gólman Vancouveru i trochu štěstí, když už byl po Hossově tvrdé ráně překonán, ale zastoupila jej tyčka!
41:33
Od modré vystřelil Seabrook, Markström si pokrytím této dělovky připsal další úspěšný zákrok.
41:16
Hostům vyskákal puk z útočného pásma, zatím Chicagu přesilovka moc nejde.
40:47
Už se pískalo a za hákování je vyloučen Daniel Sedin.
40:30
Bude se vylučovat, hosté mají zatím ponechanou výhodu.
40:22
Zakázané uvolnění domácích, vhazuje se po levici gólmana Markströma.

Trestné minuty: 2:4
Po čtyřiceti minutách hry musí na straně Vancouveru panovat velká spokojenost, protože náskok je už tříbrankový. Přitom dlouho to na nárůst skóre nevypadalo, oba brankáři podávali výborné výkony a připisovali si opravdu těžké zákroky. Branky tak padaly až v úplném závěru třetiny. Nejprve na začátku 38. minuty ujel v oslabení Bo Horvat a o minutu později se střelou z první prosadil Brandon Sutter. Vancouver je tak blízko výhře a dvěma bodům do tabulky.
40:00
39:47
Ještě jedno zakázané uvolnění, kra se stěhuje před Markströma.
39:23
Chicago je nyní zcela mimo, naopak domácí tým hraje v naprosté pohodě a s velkým nadšením.
38:27
Vancouver právě vstřelil branku!
Už je to o tři branky. Hosté opět propadli s pukem, Vancouver se dostal do kontru, H. Sedin přihrávkou vyzval BRANDONA SUTTERA a ten se střelou z první trefil naprosto přesně pod horní tyčku – Darling se nestačil přemístit. Asistence: Henrik Sedin, Daniel Sedin.
37:27
Přesilovka Chicaga je u konce, domácí jsou v plném počtu.
37:03
A je to 2:0! Toews ztratil na modré puk, Campbell neudržel BO HORVATA a ten své sólo dotáhl do konce přesnou střelou. Vancouver tak skóroval ve vlastním oslabení! Asistence: Alexandre Burrows.
36:29
A opět letí puk přes všechny čáry. Chicagu tahle přesilovka nejde.
36:04
Domácím se podařilo vyhodit, puk zastavil Darling a ihned rozehrál na spoluhráče.
35:27
První přesilovku v utkání si zahraje hostující Chicago. Dvě minuty za hákování dostal Michael Chaput.
34:52
Chicago se opět snažilo o rychlý přechod do útoku, nyní to ale skončilo nepřesnou přihrávkou.
33:27
Obrovská šance hostů na srovnání. Do brejku se dostal Toews, položil si i Markströma, následná střela ale zacinkala o brankovou konstrukci!
33:03
Darling má za sebou další zákrok, nyní proti nepříjemnému nahození od modré čáry. Puk skončil v rohu.
32:15
Na druhé straně si připsal úspěšný zákrok Darling a to proti nepříjemné ráně Gudbransona.
31:51
Hjalmarssonovu dělovku od modré zastavil Markström, domácí už jdou dopředu.
30:46
Už to vypadalo, že se hosté dostanou do brejku dvou na jednoho, Hartman se ale na modré sám zbrzdil kličkou a nakonec o puk přišel.
29:42
Motteho střela byla schovaná za hráče, ale i tak si Darling poradil a tak i nadále drží svůj tým.
28:26
Vynikající Darling! Před ním se objevil zcela volný Eriksson, ale gólman Chicaga vytáhl dva skvělé zákroky, kdy zejména ten druhý z polohy vleže musel Erikssona hodně zdrtit. Darling nastavil lapačku a zabránil puku v cestě do branky!
27:52
Krüger je už sice na ledě, ale Vancouver pokračuje v náporu a na Darlinga létá jedna střela za druhou.
27:20
Granlundovu střelu z pravé strany pokryl pozorný Darling.
27:12
Až nyní se domácí usadili v pásmu a snaží se rozjet kombinaci.
26:29
Akci Vancouveru zastavil hvizd rozhodčích, domácí se provinili postavením mimo hru.
25:52
Druhá přesilovka pro Vancouver, dvě minuty za nedovolené bránění dostal Marcus Krüger.
25:49
Kane vložil hůl do střely z levého křídla, puk však pouze tečoval mimo hrací plochu.
25:26
Kempného přihrávku za branku Vancouveru domácí vystihli a ihned vyrazili do protiútoku.
24:51
Panarin objel celé pásmo, hledal prostor na střelu a když jej nenašel, tak zpoza branky přihrál Campbellovi. Jeho střelu z mezikruží Markström vytěsnil.
23:30
Hinostroza ztratil na útočné modré puk, pustil Megnu do úniku a ten se snažil natlačit před Darlinga. Seabrook jej na posledních chvíli zastavil čistým zákrokem.
22:20
Eriksson při svém průniku do útočného pásma podklouzl a docela tvrdě narazil do mantinelu. Okamžitě se ale zvedl a pokračuje ve hře.
21:02
Kane si vyjel zpoza branky a snažil se zasunout puk za Markströma. Ten ale pokryl všechny mezírky a protivníka vytlačil.
20:25
Schmaltz hledal křížnou přihrávkou Keitha, jeho rána z první skončila mimo.

Trestné minuty: 0:2
Máme za sebou první třetinu a domácí jdou do šaten s těsným vedením 1:0. O zatím jedinou branku utkání se ve 14. minutě postaral Loui Eriksson dorážkou Baertschiho střely a využil tak přesilovou hru. Chicago se snaží, ale zatím naráží na výborně chytajícího Markströma, který se blýskl hlavně dvěma zákroky proti Panarinovi.
20:00
19:41
Už se zase hrálo v pásmu Chicaga, hosté poté pouze posunuli puk do středního pásma, bez hrozby případného zakázaného uvolnění.
18:59
Kempného rána od modré nevypadala zle, puk mířil do chumlu hráčů před gólmanem, nakonec ale skončil mimo.
18:28
Domácí se po menším tlaku soupeře osvobodili vyhozením do středního pásma.
17:35
Kr§ger vyjel zpoza branky a našel před brankovištěm Rasmussena. Ten sice ihned vystřelil, ale ztroskotal na Markströmovi.
16:36
Domácí se dostali do protiútoku, Burrows si dokázal udělat prostor na střelu, jeho radost ale utlumil Darling rychlým zásahem svou lapačkou.
16:03
Zápěstím to zkusil Panarin, jeho rána byla sražena mimo branku Vancouveru.
15:31
Vancouver teď úspěšně napadá rozehrávku soupeře, hosté mají docela velký problém se vůbec dostat do kloudné akce.
14:49
Chicago se pokusilo o rychlý přechod do útoku, hráče ale zastavil hvizd čárového – postavení mimo hru.
13:49
Přesilovka je ale nakonec využitá. Střelu z vrcholu kruhu sice ještě Darling zvládl vyrazit, ale pouze na hůl LOUIE ERIKSSONA a ten zblízka pohodlně dorazil puk za brankovou čáru. Asistence: Sven Baertschi, Ben Hutton.
13:29
Baertschiho střelu z levé strany vytěsnil Darling svým betonem.
13:07
Stecherovi utekl puk do středního pásma, domácí musí rychle vyčistit to útočné.
12:35
Je tu první přesilovka utkání, zahrají si ji domácí. Dvě minuty za hákování dostal Michal Rozsíval.
12:17
H. Sedin úřadoval za brankou, hledal, komu přihrát. Nakonec se puk dostal na modrou, odkud pálil Sutter. Darling si s touto tvrdou ránou poradil.
11:18
Menší zmatky v pásmu Vancouveru, domácí pak vyhodili na další zakázané uvolnění.
10:36
Zakázané uvolnění Vancouveru, dra se stěhuje před Markströma, vhazovat se bude po jeho pravici.
10:04
Po buly vystřelil z pravé strany Sbisa, Darling toho moc neviděl, přesto zvládl puk srazit mimo svou branku.
09:10
Nyní bylo k vidění několik neúspěšných pokusů o přechod do útoku, obrany byly nepropustné.
08:40
Skille dorážel u brankoviště, nejprve ránu od modré čáry, poté se sám uvolnil a snažil se o překonání hostujícího gólmana střelou z bekhendu. Darling kryl a přerušil hru.
07:38
Nyní si musí dávat pozor Darling, domácí krouží v jeho pásmu, zatím ale nepřichází žádné vážnější střely.
06:14
Schmaltz přihrál na modrou Keithovi a ten ihned pálil. Markström vyrazil do rohu.
05:35
Keith se trochu riskantně obtáčel kolem Suttera, ale tento manévr v obranném pásmu nakonec zvládl a rozehrál.
04:03
Parádní Markströmův zákrok! Ihned po buly se puk dostal mezi kruhy, opět k Panarinovi a ten mířil do horního růžku. Lapačka domácího gólmana ale švihla vzduchem a skryla prudce vystřelený puk!
03:57
Markström opět v akci, nyní dostal do druhé vlny nabito Panarin a domácí gólman jeho dělovku raději schoval ve výstroji.
03:03
Od modré nebezpečně vystřelil Hjalmarsson, jeho ránu Markström vytěsnil do rohu. Zatím to byla asi nejnebezpečnější střela zápasu.
02:35
Nyní už ano, zprava na něj poslal nepříjemný puk Stecher.
02:02
Přes obránce se pokoušel vystřelit domácí Skille, puk mu ale nesedl ideálním způsobem a Darling ani nemusel zasahovat.
01:30
Motte se prohral do střelecké pozice, Markström byl ale u své levé tyčky připraven.
00:49
Burrows nahodil do útočného pásma, tam ale byli aktivnější hosté a Chicago už míří do protiútoku.
00:01

Vancouver Canucks: Markström (R. Miller) – Stecher, Edler, Gudbranson, B. Hutton, Trjamkin, Sbisa – Brandon Sutter, H. Sedin, D. Sedin – Burrows, Horvat, Baertschi – Eriksson, Chaput, Markus Granlund – Megna, B. Gaunce, Skille.

Chicago Blackhawks: Darling (Crawford) – Keith, Hjalmarsson, B. Campbell, Rozsíval, Seabrook, Kempný – P. Kane, Toews, Schmaltz – Hossa, Anisimov, Panarin – Hartman, Krüger, Pánik – Hinostroza, Rasmussen, Motte.

Rozhodčí: Leggo, StPierre – Galloway, Murchison.
Oba týmy jsou již na ledové ploše, nyní jsou na řadě hymny USA a Kanady.
Zápas v Rogers Areně začne ve čtyři hodiny ráno, tak si nastavte budíky a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni srdečně zváni.

Chicago Blackhawks

Hosté jsou lídrem Centrální divize, když v osmnácti utkáních získali 26 bodů a mají pětibodový náskok na druhé St. Louis. Pro tým to bude třetí zápas ze sedmizápasového tripu a zatím má Chicago padesátiprocentní úspěšnost. Ve Winnipegu tým prohrál, ale v Calgary, odkud Chicago přijíždí, vyhrálo 3:2, když se o góly postarali Hartman, Seabrook a Hossa.

Vancouver Canucks

Domácí tým je momentálně na šestém místě Pacifické divize, když v osmnácti odehraných zápasech nasbíral pouhých 15 bodů. Do dnešního utkání ale nastoupí povzbuzen výhrou, neboť se po debaklu od NY Rangers dokázal Vancouver otřepat a po prodloužení zdolat Arizonu 3:2. Ta sice vedla o dva góly, ale Sutter s Danielem Sedinem zvládli vyrovnat a v prodloužení rozhodl Hutton. Tato výhra by mohla mužstvo nakopnout, jestli tomu tak skutečně bude, na to si musíme počkat do ranních hodin.

NY Rangers – Vancouver 3:5
Detroit – Vancouver 3:1
Vancouver – Dallas 5:4 pp
Vancouver – NY Rangers 2:7
Vancouver – Arizona 3:2 pp
Dobré ráno u NHL. Společně se nyní podíváme na utkání mezi týmy Vancouver Canucks a Chicago Blackhawks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.