Marko Daňo (WPG) 0+0, 2 střely, čas na ledě 7:25
Tři hvězdy utkání:

1. Mathieu Perreault (WPG) 1+1
2. Adam Lowry (WPG) 1+0
3. Ryan Miller (VAN) 30 zák., 2 góly, 93,8%
Statistiky: Střely na bránu: 32-29; Zablokované střely: 6-9; Vhazování: 55%-45%; Hity: 27-11; Přesilové hry: 2/2-0/1; Trestné minuty: 2-4.
Winnipeg předvedl v domácím MTS Centre skvělý obrat, když využil obě přesilové hry, během nichž se prosadili Mathieu Perreault a Adam Lowry, a odpověděli na úvodní gól Alexandera Edlera, který se prosadil 22 sekund před koncem první třetiny. Utkání nabídlo spoustu příležitostí a jen zásluhou fantastického výkonu Michaela Hutchinsona se hostům nepodařilo podruhé skórovat. Krásný zápas! Konečný výsledek: Winnipeg Jets 2 Vancouver Canucks 1.
59:29
Kapitán Vancouveru neskóroval a hosté si vzápětí vyžádali oddechový čas. 31 sekund do konce!
59:29
Brandon Sutter před bránou dokázal udržet puk a po jeho přihrávce přišla prudká střela kapitána Henrika Sedina, který na pravém křídle vypálil z ostrého úhlu, a Michael Hutchinson nevěděl, kde má puk, nakonec ho ale dokázal zalehnout!
59:00
Do konce utkání zbývá odehrát 1 minuta.
58:21
Winnipeg chtěl okamžitě po zisku puku skórovat z obranného pásma do prázdné brány, puk ale zamířil vedle levé tyče na zakázané uvolnění. Jets si poté vzali timeout, aby nabrali potřebné síly do závěru utkání.
57:58
Michael Chaput byl v blízkosti pravé tyče zbourán k ledu a Ryan Miller mezitím naskočil na střídačku! Vancouver prohrává těsně před koncem o jeden gól a zkouší to v šesti.
57:07
Jets strávili několik sekund v obranném pásmu a potřebovali vystřídat, i přes únavu se ale dokázali ubránit a podél hrazení u střídaček poslali puk do neutrální zóny.
56:21
Reid Boucher zkusil na levém křídle vypálit v jízdě, jeho pokus z úhlu byl ale sražen za bránu Winnipegu.
55:46
Oběma týmům se nyní nedaří dostat puk do útočného pásma. Na obou stranách se pískalo postavení mimo hru.
55:07
Puk byl sražen mimo ledovou plochu naproti střídačkám a jeden z fanoušků si odnese domů cenný suvenýr. Následuje reklamní přestávka. Jets vedou nad Canucks těsně 2:1.
54:32
Vancouver se snaží se zápasem marně něco udělat a po inkasovaném gólu jsou samozřejmě Jets hodně nahoře.
53:36
Vancouveru se nepodařilo rozehrát a prudké nahození vzduchem zamířilo na zakázané uvolnění.
51:47
Winnipeg právě vstřelil branku!
Mathieu Perreault v blízkosti pravé tyče zamíchal s pukem a poté ho bekhendovou přihrávkou předložil ADAMOVI LOWRYMU, který z levého kruhu pro vhazování a blízkosti zamířil střelou zápěstím nad přesouvajícím se Ryanem Millerem pod horní tyč! Domácí Winnipeg využil druhou přesilovou hru v zápase a necelých devět minut před koncem otáčí vývoj zápasu na svou stranu! Asistence: Mathieu Perreault a Blake Wheeler.
51:22
Canucks vyrazili po levé straně do přečíslení dva na jednoho a mohli skórovat v oslabení, jenže následná střela z levého kruhu pro vhazování v podání Svena Bärtschiho skončila na hrudi Michaela Hutchinsona!
51:06
Mark Scheifele na levém křídle prudce vypálil z kruhu pro vhazování a puk se od Christophera Taneva odrazil do ochranné sítě. Hra byla přerušena.
50:34
Mark Scheifele operoval s pukem na levém křídle, a přestože byl v pohybu směrem k útočné modré čáře, Michael Chaput ho zezadu zasáhl holí do obličeje.
50:14
Alex Biega na pravém křídle dobře vypálil od hrazení a Michael Hutchinson puk ukryl v lapačce. Mezi kruhy pro vhazování poté došlo k velké mele a po reklamní přestávce se dozvíme, zda se bude vylučovat či nikoliv.
49:34
Jets se hnali v blízkosti pravé tyče za pukem, ke střele se ale nedostali, protože jejich akci zastavilo postavení mimo hru.
49:10
Hokejisté Winnipegu vyvolali v blízkosti pravé tyče brány Ryana Millera obrovský závar, Canucks ho ale přečkali a po přerušení hry následuje reklamní přestávka! "Vau!"
48:43
Mark Scheifele si vzápětí stáhl puk v mezikruží na vnitřní oblouk pravého kruhu pro vhazování a napřáhl ke krásné střele zápěstím, která se od horní tyče odrazila zpět do hry!
48:30
Blake Wheeler se po přihrávce z pravého křídla ocitl mezi kruhy pro vhazování ve slibné střelecké pozici a zápěstím mířil do levého horního rohu brány, Ryan Miller ale lapačkou fantasticky vytáhl puk mimo tři tyče!
47:46
Jets se nepodařilo rozvinout akci podél střídaček a kolmá přihrávka zamířila na zakázané uvolnění.
46:44
Oba týmy už nemají šanci postoupit do playoff, bojují ale o vítězství jako by v něm byly. Parádní zápas a tempo. Jediné, co chybí, je více gólů.
45:23
Jets vyrazili do rychlého protiútoku a Blake Wheeler byl zřejmě hráčem, který si najížděl před bránu na přihrávku z levého křídla a ostrého úhlu a v rychlosti po souboji s Nikitou Trjamkinem narazil do brankáře Ryana Millera! Oba skončili v bráně, ale nevylučovalo se.
45:08
Puk skončil na jedné ze střídaček a hra byla přerušena. I ve třetí třetiny sledujeme parádní hokej.
44:17
Michael Chaput vyrazil podél střídaček po zablokovaní střely Jets od modré čáry do protiútoku a po dobruslení puku tvrdě vypálil z levého kruhu pro vhazování, Michael Hutchinson si ale dobře povyjel z brány a hrudí jeho pokus vyrazil! Jako vítr letěl Michael Chaput za pukem a dobře vypálil.
44:00
Nikolaj Ehlers na levém křídle nabral rychlost a od hrazení napřáhl ke střele zápěstím, kterou na přední tyči Ryan Miller bez problému vyrazil pravým betonem.
43:37
Michael Hutchinson ukryl nahození Canucks v lapačce poté, co na opačné straně Ryan Miller dobře zasáhl proti prudké ráně Jets z pravého křídla útočného pásma.
42:13
Mark Stuart na levém křídle vypálil od modré čáry a Ryan Miller jeho táhlou střelu dobře vyrazil levým betonem.
41:43
Na opačné straně spěchal do útočného pásma podél střídaček Nikolaj Goldobin, také akci Canucks ale zastavilo postavení mimo hru a hra byla znovu přerušena.
40:47
Blake Wheeler po pravé straně zavážel puk do útočného pásma, ve kterém byl rychleji Mark Scheifele. Postavení mimo hru.
40:30
Vyloučený Julian Melchiori naskočil zpět na led a oba týmy hrají na začátku třetí třetiny v plném počtu.
40:01
Vstupujeme do třetí třetiny dnešního pohledného zápasu a Vancouver dohrává přesilovou hru, která potrvá 30 sekund poté, co byl v závěru druhé části vyloučen Julian Melchiori.
40:01
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 27-22; Zablokované střely: 6-9; Vhazování: 53%-47%; Hity: 21-8; Přesilové hry: 1/1-0/1; Trestné min.: 2-2.
Druhá třetina začne přibližně ve 3:58.
Winnipeg byl během prostřední části střelecky mnohem aktivnější a podařilo se mu vyrovnat, když se v přesilové hře prosadil krásnou střelou zápěstím Mathieu Perreault. Canucks mohli získat ztracené vedení v samostatném závěru prostřední části, když Christopher Tanev krásnou táhlou střelou od modré čáry orazítkoval tyč a útočník Brock Boeser pálil pouze do lapačky ležícího Michaela Hutchinsona. Skóre po druhé třetině: Winnipeg Jets 1 Vancouver Canucks 1.
40:00
39:00
Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
38:57
Christopher Tanev napřáhl od modré čáry k nádherné střele, která se od horní tyče v levém rohu brány odrazila zpět do hry a Brock Boeser mohl na levém křídle z úhlu skórovat do horní části odkryté brány, jenže trefil pouze lapačku ležícího Michaela Hutchinsona! Úžasný zákrok!
38:30
Brandon Sutter si hledal prostor před bránou a Julian Melchiori ho zezadu srazil k ledu. Nedovolené bránění a úvodní přesilová hra pro Vancouver. Získá ztracené vedení zpět?
38:07
Na straně Winnipegu se bude vylučovat a Ryan Miller naskočil rychle na střídačku. Canucks hrají v šesti!
37:42
Ben Hutton vypálil z vrcholu levého kruhu pro vhazování a Jacob Trouba puk přizvedl před bránou do ochranné sítě.
36:25
Canucks se během půl minuty dostali na pravém křídle ke dvěma střelám. Michael Hutchinson nejprve parádně vyrazil pravým betonem střelu Josepha LaBateho z pravého kruhu pro vhazování a následný pokus od hrazení již ukryl v náručí.
35:33
A další střela Nikolaje Ehlerse z pravého kruhu pro vhazování, kterou tentokrát na přední tyči Ryan Miller ukryl v náručí.
35:26
Nikolaj Ehlers mohl otočit utkání na stranu Winnipegu, když na pravém křídle zavezl puk do útočného pásma a z pravého kruhu pro vhazování pálil pod horní tyč, Ryan Miller ale zřejmě levým ramenem dokázal jeho pokus s pomocí brankové konstrukce vytáhnout nad!
34:53
Reid Boucher na levém křídle nabral rychlost a v blízkosti levé tyče vypálil zápěstím, jeho střela sice mířila mezi betony Michaela Hutchinsona, brankář Winnipegu ale puk skvěle vyrazil a po dlouhé době si připsal zákrok.
34:35
Jets jsou při chutí a středem ledové plochy rychle zaváželi puk do útočného pásma, jejich akci ale zastavilo postavení mimo hru, po kterém následuje krátká reklamní přestávka.
33:51
MATHIEU PERREAULT po diagonální přihrávce Blakea Wheelera od modré čáry v pravém kruhu pro vhazování zamíchal s pukem a poté krásnou střelou zápěstím zamířil nad lapačkou Ryana Millera do bližšího pravého horního rohu brány! Jets využili první přesilovou hru a srovnali krok! Asistence: Blake Wheeler a Mark Scheifele.
33:26
Nic Petan málem využil velkého zaváhání Canucks před vlastní bránou a z blízkosti mířil zápěstím do pravého horního rohu brány, Ryan Miller ale puk lapačkou vyrazil!
33:00
Joseph LaBate ve středním pásmu podrazil rozehrávajícího Nelsona Nogiera a dostal dvě minuty za podržení. Hokejisté Winnipegu mají šanci vyrovnat a fanoušci to dobře vědí, když se v hledišti hlasitě ozvali, aby povzbudili svůj tým.
32:46
Takovéhle zápasy je radost sledovat, protože není absolutně žádná šance na to, abychom se nudili.
32:12
Jsme svědky parádního zápasu, během něhož se hra přelévá ze strany na stranu a hraje se v rychlém tempu.
31:43
Blake Wheeler na pravém křídle napřáhl od hrazení z úhlu ke krásné střele zápěstím, která těsně nad ledem mířila ke vzdálenější levé tyči, Ryan Miller ji ale pravým betonem skvěle vyrazil a připsal si další parádní zákrok!
31:32
Canucks se vzápětí nepodařilo rozehrát podél střídaček a nepřesná přihrávka skončila na zakázaném uvolnění.
31:11
Jets na levém křídle nepříjemně vypálili od modré čáry, Ryan Miller byl ale připraven a kotouč vyrazil mimo.
30:35
Andrew Copp vypálil na levém křídle během pokračující akce Jets z ostrého úhlu a Ryan Miller na přední tyči vkleče ukryl puk bez problému v náručí. Komerční přestávka.
30:20
Blake Wheeler připravil šanci pro Marka Scheifeleho, který z pravého kruhu pro vhazování pálil těsně mimo!
29:48
Brock Boeser zkusil v pravém kruhu vypálit po zpětné přihrávce, kterou se prezentoval Luca Sbisa, rychle vypálit zápěstím, jeho následný pokus byl ale zablokován.
29:04
Alexander Edler na levém křídle nahodil puk od modré čáry směrem na bránu a Michael Hutchinson nedokázal puk udržet na hrudi, Canucks se ale k dorážce nedostali.
28:44
Brandon Tanev zastavil na levé straně obranného pásma akci Canucks a poté o hrazení dobře rozehrál.
27:35
Jets vzápětí vypálili z vrcholu pravého kruhu pro vhazování a Ryan Miller puk levou rukou vyrazil do ochranné sítě. Po dobrém zákroku brankáře hostí následuje reklamní přestávka.
27:01
Blake Wheeler vystřelil v pravém kruhu pro vhazování bez přípravy a jeho táhlou střelu zápěstím na přední tyči levým betonem vykopl mimo Ryan Miller!
26:50
Sven Bärtschi na pravém křídle dobře vypálil z ostrého úhlu a Michael Hutchinson jeho pokus levým betonem vyrazil.
26:15
Jets se nepodařilo na pravém křídle rozehrát a dlouhá kolmá přihrávka skončila na zakázaném uvolnění.
25:40
Ryan Miller skvěle pokryl prostor u své pravé tyče a nepustil Jets k dotlačení puku do brány, vzápětí z vrcholu levého kruhu pro vhazování pálil Nikolaj Ehlers a Ryan Miller zřejmě levým ramenem puk vyrazil do ochranné sítě!
24:56
Marko Daňo v levém rohu útočného pásma vybojoval puk a poté napřáhl z levého kruhu pro vhazování ke střele, kterou Ryan Miller zastavil levým ramenem a puk ukryl v lapačce.
24:18
Jets na pravém křídle odpověděli tvrdou střelou s příklepem, kterou na vzdálenější pravé tyči Ryan Miller dobře vyrazil vyrážečkou do rohu ledové plochy.
23:30
Canucks vytvořili před bránou Winnipegu dobrý tlak, z blízkosti puk ale mezi betony Michaela Hutchinsona do brány propasírovat podruhé v zápase nedokázali!
22:46
Nikita Trjamkin dobře vypálil z levého kruhu pro vhazování na přední tyč, kde Michael Hutchinson puk vyrazil pravým betonem a během pár sekund podruhé dobře zasáhl.
21:57
Reid Boucher byl zřejmě hráčem, který vypálil z vrcholu pravého kruhu pro vhazování a dobře mířil střelou zápěstím pod horní tyč, Michael Hutchinson ji ale maskou vyrazil nad! Puk skončil v ochranné síti a hra byla přerušena.
21:39
Daniel Sedin nedokázal po neúspěšném zpracování puku mezi trojicí protihráčů opustit útočné pásmo a Ben Hutton byl na levém křídle vystaven do ofsajdu.
20:56
Blake Wheeler dokázal udržet na pravém křídle puk v útočném pásmu, jenže Jets se vzápětí k ničemu nedostali. Canucks dobře forčekovali.
20:01
Na druhý pokus už vhazování vyšlo a ve Winnipegu právě začala prostřední část utkání. Hosté z Vancouveru vedou 1:0 poté, co se 22 sekund před přestávkou prosadil Alexander Edler.
20:01
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 12-13; Zablokované střely: 1-3; Vhazování: 42%-58%; Hity: 14-5; Přesilové hry: 0/0-0/0; Trestné minuty: 0-0.
Druhá třetina začne přibližně ve 2:03.
Joel Armia v největší šanci Winnipegu krásnou střelou z otočky orazítkoval horní tyč a po sérii slibných šancích na obou stranách to vypadalo, že v první třetině žádný gól nepadne, 22 sekund před přestávkou ale v MTS Centre všechny vyvedl z omylu pěknou táhlou střelou Alexander Edler. Skóre po první třetině: Winnipeg Jets 0 Vancouver Canucks 1.
20:00
19:56
Jacob Trouba mohl rychle vyrovnat, Ryan Miller ale jeho střelu z pravého kruhu pro vhazování skvěle vyrazil levým betonem!
19:38
Vancouver právě vstřelil branku!
ALEXANDER EDLER v blízkosti levého kruhu pro vhazování napřáhl ke krásné táhlé střele zápěstím, která nad pravým betonem a lapačkou Michaela Hutchinsona zaplachtila k bližší levé tyči, a Vancouver těsně před přestávkou vede 1:0! Asistence: Christopher Tanev a Bo Horvat.
19:15
Canucks se rychle vrhli do dalšího útoku, jejich snahu ovšem tentokrát zastavilo postavení mimo hru.
19:00
Do konce první třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
18:20
Alex Biega na pravém křídle vypálil od modré čáry a jeho střela byla mezi kruhy pro vhazování nepříjemně tečována, Michael Hutchinson ale dobře zasáhl a hrudí puk vyrazil!
17:58
Jets se na pravém křídle nepodařilo spojit kolmou přihrávku a puk zamířil na zakázaném uvolnění.
16:55
Jets na pravém křídle vypálili před pár okamžiky od modré čáry, jenže jejich střelu dobře zablokoval Sven Bärtschi.
15:50
Brock Boeser se ocitl po krátké přihrávce z levé strany před bránou v obrovské šanci, jenže ležícího Michaela Hutchinsona překonat nedokázal! Spektakulární zákrok, po kterém brankář Winipegu na brankové čáře jeho pokus zastavil levou rukou a poté ukryl pod sebou.
15:28
Canucks se během pár sekund dostali ke dvěma střelám, Michael Hutchinson ale puk po střele z pravého i levého křídla dobře vyrazil mimo tři tyče své brány. Skóre je stále bezbrankové.
14:53
Alexander Edler vypálil z vrcholu levého kruhu pro vhazování a jeho střela byla zablokována, zatímco následný pokus Nikolaje Goldobina těsně nad ledem minula pravou tyč.
14:38
Bo Horvat byl zřejmě hráčem, který vypálil na pravém křídle z kruhu pro vhazování, a po zákroku domácího brankáře Michaela Hutchinsona je tu další krátká reklamní přestávka.
13:18
Michael Hutchinson ihned po vhazování opět zasáhl dobře lapačkou a hra byla znovu rychle přerušena.
13:14
Michael Chaput na levém křídle v blízkosti střídaček vypálil zápěstím od modré čáry a Michael Hutchinson jeho táhlou střelou na přední tyči ukryl těsně nad ledem v lapačce.
12:30
Michael Hutchinson v blízkosti levé tyče zastavil puk po nahození Canucks a po jeho zmrazení pod lapačkou a dramatických okamžicích následuje další krátká komerční přestávka.
11:43
Další tvrdá rána z vrcholu pravého kruhu pro vhazování, kterou Ryan Miller na přední tyči vyrazil hrudí.
11:21
Mark Stuart krásně vypálil z vrcholu pravého kruhu pro vhazování a Ryan Miller puk vyrazil pravým betonem!
10:40
Jets po dvou neúspěšných nahozeních dvakrát dobře vypálili z pravého křídla a druhá střela skončila na tyči.
09:56
Joel Armia v pravém kruhu pro vhazování nádherně vypálil z otočky a jeho střela zápěstím mířila do vzdálenějšího levého horního rohu brány, Ryan Miller už byl překonaný a ohlížel se za svá záda, jenže brankáře Vancouveru zachránila tyč, od níž se puk odrazil zpět do hry!
09:28
Jets dvakrát nahodili puk v rychlém sledu do útočného pásma z pravé strany, ani v jednom případě ale puk nedojeli.
08:46
Vancouver rychle otočil hru a na levé straně pálil od mantinelu Ben Hutton, jehož pokus Michael Hutchinson bez problému ukryl v lapačce a přerušil po úspěšném zákroku hru.
08:12
Canucks vyhodili puk podél střídaček na zakázané uvolnění a Mathieu Perreault na pravém křídle ihned vypálil od hrazení, Ryan Miller byl ale na přední tyči připraven a puk zastavil.
07:58
Mathieu Perreault fantasticky vystihl rozehrávku Vancouveru na útočné modré čáře a po pravé straně se vřítil rychle před bránu, ani na dvakrát ale fantastického Ryana Millera nepřekonal! Brankář Vancouveru jeho bekhendový pokus nejprve vyrazil pravým betonem a jeho následnou dorážku v blízkosti levé tyče poté zastavil hrudí a puk rychle přikryl lapačkou.
07:26
Mark Scheifele na levém křídle vyrazil do rychlého protiútoku a v rychlosti napřáhl v blízkosti levé tyče ke střele zápěstím, kterou Ryan Miller dokázal vyrazit! Skvělý zákrok!
06:33
Puk skončil v ochranné síti a Nikita Trjamkin na vrcholu levého kruhu ihned po vhazování napřáhl k nebezpečné střele, která těsně nad ledem mířila ke vzdálenější pravé tyči, Michael Hutchinson ji ale levým betonem skvěle vyrazil!
06:26
Jets se podruhé v zápase nepodařilo rozehrát podél střídaček a puk zamířil na zakázané uvolnění. Po přerušení hry se bude vhazovat před bránou Jets.
06:06
Nic Petan na pravém křídle vypálil od hrazení a Ryan Miller jeho pokus zápěstím ukryl v lapačce. Po zákroku brankáře Vancouveru následuje první reklamní přestávka.
06:00
Alexander Edler zkusil na levém křídle vypálit od modré čáry, jeho následný pokus byl ale vzápětí zablokován.
05:32
Michael Hutchinson nahození Canucks od modré čáry bez problému lapil do lapačky a poté rychle rozehrál.
04:48
Brian Little napřáhl v pravém kruhu pro vhazování k pěkné střele zápěstím, která mířila do předního horního rohu brány, Ryan Miller si ale na jeho střele pochutnal! Krásný semafor!
03:32
Blake Wheeler mířil na opačné straně z levého kruhu pro vhazování na přední tyč, kam se stihl Ryan Miller přesunout včas a pravým betonem v rozstěpu puk vyrazil!
03:09
Alex Biega po rychlé akci na pravé straně pálil z vnějšího oblouku pravého kruhu pro vhazování a Michael Hutchinson jeho střelu na přední tyči vyrazil vyrážečkou.
02:01
Ben Hutton dobře vypálil z vrcholu levého kruhu pro vhazování a také Michael Hutchinson si připsal první úspěšný zákrok poté, co na přední tyči jeho pokus vyrazil vkleče betony. Hra je zatím absolutně vyrovnaná.
01:56
Mathieu Perreault nedokázal na pravém křídle dojet prudkou kolmou přihrávku podél střídaček. Zakázané uvolnění. Michael Hutchinson se připravuje na buly.
01:03
Blake Wheeler napřáhl v pravém kruhu pro vhazování ke tvrdé střele s příklepem a poprvé otestoval pozornost Ryana Millera, který na přední tyči vkleče ukryl puk v náručí a hra byla po minutě a 3 sekundách přerušena.
00:01
Bo Horvat vyhrál úvodní vhazování utkání a kanadské souboj mezi Vancouverem a domácím Winnipegem začal!
00:01
Stacey Nattrass vystoupila před diváky v MTS Centre, aby zazpívala krásnou kanadskou národní hymnu.

Winnipeg Jets: Hutchinson (Hellebuyck) – Melchiori, Trouba, Morrissey, Strait, Stuart, Nogier – Perreault, Scheifele (A), Wheeler (C) – Ehlers, Little (A), Daňo – Copp, Lowry, Armia – B. Tanev, Petan, Thorburn.

Vancouver Canucks: R. Miller (Bachman) – Edler, Stecher, Sbisa, Ch. Tanev, B. Hutton, Trjamkin – D. Sedin (A), H. Sedin (C), Chaput – Bärtschi, Horvat (A), Boeser – Goldobin, B. Sutter, Boucher – LaBate, Shore.

Rozhodčí: Steve Kozari, Garrett Rank. Čároví: Jonny Murray, Matt MacPherson.

Marko Daňo (WPG) 4+7, +/- +1
Vzájemné zápasy v letošní sezóně 2016/17:

23.12.16 Vancouver Canucks – Winnipeg Jets 1:4
21.12.16 Vancouver Canucks – Winnipeg Jets 4:1
VANCOUVER CANUCKS

Hokejisté hostujícího Vancouveru Canucks vyhráli pouze dva z posledních devíti zápasů a stejně jako Winnipeg Jets už nemají šanci postoupit do playoff.

Novinky z týmu

Vancouveru bude chybět proti Winnipegu útočník Jack Skille, který utrpěl zranění během druhé třetiny v posledním utkání proti Minnesotě, kterou Canucks porazili 4:2. Jeho místo by měl nahradit Alex Biega.
WINNIPEG JETS

Winnipeg už je ze hry o playoff a během posledních devíti zápasů vyhrál tři utkání. V bráně Jets by měl podruhé v řadě začít brankář Michael Hutchinson.

Hráči ve formě

Dustin Byfuglien vstřelil během letošní sezóny Národní hokejové ligy 12 gólů a připsal k nim 36 asistencí, což z něj dělá nejproduktivnějšího obránce Winnipegu Jets.

Obránce Dustin Byfuglien přijde o zápas kvůli zranění v dolní části těla, zatímco nad startem Patrika Laineho visí po nemoci otazník a až těsně před zápasem se rozhodne o tom, zda do utkání naskočí nebo nikoliv.
Winnipeg a Vancouver se naposledy střetly dvakrát v průběhu prosince. Canucks se v obou případech představili na domácím ledě v Rogers Areně, kde nejprve vyhráli a poté prohráli. Jets budou před svými fanoušky v pondělí v noci usilovat o ukončení série dvou porážek v řadě, ani jeden tým už ovšem nemá šanci postoupit do playoff a sezóna pro ně letos končí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.