Ode mne je to vše, loučím se s vámi a přeji vám dobrou noc!
Je dobojováno, Dallas ve třetí třetině prohospodařil slibný náskok a ze zápasu si nepřipíše ani bod. Hosté zahájili v poslední části velký obrat také zásluhou českého útočníka Horáka a z Texasu si odvezou plný počet bodů.
60:00
59:55
Oddechový čas pro domácí.
59:55
Dallas motal hosty před MacDonaldem, hostující obrana srdnatě odolává.
59:25
Hosté vyhazují puk pryč z pásma.
59:05
Jágr netrefuje z mezikruží bránu! Tlak Dallasu je ohromný.
58:53
Dallas hraje bez gólmana.
58:24
Eriksson u levé tyče odmítl vyrovnání, puk poslal jen do betonu MacDonalda.
58:05
Hosté vyhazují puk do středního pásma.
57:51
Domácí se nemohou na delší dobu usadit v útočném pásmu, Calgary poslední minuty dobře brání.
56:35
Po rychlém brejku hostí zůstává branka Calgary posunuta. Tanguay do ní byl natlačen.
56:17
Dallas navyšuje tlak, rozhodčí odpustil Červenkovi hru vysokou holí.
55:10
Hudlerova formace sevřela domácí před Bachmanem, většina jejich střel však nemířila přesně.
54:23
Rychlá kombinace mezi Bennem a Jágrem končí na připraveném MacDonaldovi.
53:23
Roussel z levého křídla pálí tvrdě mimo.
52:56
Morrow se snažil před bránou zpracovat nahození od Erikssona od mantinelu, neúspěšně.
52:40
Bennova střela z levého křídla byla ztečována domácím obráncem do ochranné sítě, buly před Bachmanem.
51:53
Roy pálí z levého křídla, MacDonald připraven.
50:45
Dnešní utkání jen dobře dokumentuje, že vést o dvě branky v hokeji neznamená vůbec nic.
50:30
Calgary právě vstřelilo branku!
Hosté dokonávají obrat. Butler vystřelil od modré, před bránou se nejrychleji zorientoval STEVE BEGIN, který dopravil kotouč za dezorientovaného gólmana Bachmana. Asistence: Tim Jackman, Chris Butler.
49:19
Jágr hledal na modré jednoho ze svých spoluhráčů, Červenka mu však do přihrávky vložil hůl a vyhnal domácí z pásma.
48:06
Ofsajd brzdí další z hostujících útoků.
47:27
Dallasu se podařilo otupit narůstající tlak hostí, hra je momentálně vyrovnaná nejenom výsledkově. Odpovídá tomu i předváděná hra na ledě.
46:28
Hosté raději vyhodí puk na icing.
46:16
Dallas stále usazen v pásmu a pokračuje v tlaku před MacDonaldem.
45:21
Jágr z pravého křídla poslal puk před bránu, kde ho Morrow nedokázal usměrnit přesně. Chybělo však málo.
44:24
Cammalleri hledal na druhé vlně dobře najíždějícího spoluhráče, do přihrávky však padl domácí obránce a zabránil nejhoršímu.
43:46
Icing Dallasu, buly před Bachmanem se zopakuje.
43:36
Vše už je v pořádku, můžeme pokračovat dále.
43:36
Dallas může v mezičase přemýšlet, kde udělal chybu a proč se hosté z kraje třetí třetiny dostali na vyrovnané skóre.
43:36
Naprasklý mantinel brzdí průběh hry, na scénu musí přijít servis haly, aby skleněnou tabuli rychle vyměnil.
42:29
Hosté z dalšího rychlého protiútoku vyrovnávají. MATT STAJAN dostal přesnou přihrávku před bránu, do puku se ze všech sil opřel a propálil Bachmana. V Dallasu je vyrovnáno a začíná se prakticky od začátku. Asistence: Lee Stempniak, Curtis Glencross .
41:39
Hosté z kraje třetí třetiny snižují zásluhou českého útočníka ROMANA HORÁKA, který se dostal v mezikruží k volnému puku a jednoduše ho dopravil za záda Bachmana. Flames jsou na dostřel a zpátky ve hře. Asistence: Jay Bouwmeester, Roman Červenka.
40:53
Puk po teči opustil ledovou plochu, bude se vhazovat ve středním pásmu.
40:34
Iginla se přes domácí obranu neprobil. Volný puk končí pod brankářem Bachmanem.
40:01
Střely na bránu ve druhé třetině: 22 - 12 (celkově: 26 - 20).
Velký obrat domácího celku ve druhé třetině. Dallas přidal tři branky a do posledního dějství tak vstoupí blíže k vítězství. Je třeba podotknout, že Stars byli ve druhé třetině daleko lepším týmem a po zásluze obrátili průběh utkání.
40:00
39:09
Eriksson se pokusil volný puk napálit z bezprostřední blízkosti za záda MacDonalda, hostující gólman se však nalepil na svoji tyčku a ucpal možný prostor.
38:45
Stempniakův pokus z mezikruží mířil těsně mimo.
38:01
Roussel se snažil před MacDonaldem tečovat puk, skákavý kotouč však netrefil.
37:30
Benn přenechal Morrowi puk na pravém křídle, ten si popojel blíže k bráně a střelou švihem trefil náruč připraveného MacDonalda.
36:46
Hosté usazeni v pásmu a snaží se něco vymyslet na domácí obranu.
35:23
Dallas právě vstřelil branku!
Hostující gólman neudržel střelu Robidase z levého křídla, volného puku se ujal RYAN GARBUTT a jednoduše ho dopíchnul za záda MacDonalda. Domácí tak navyšují své vedení. Asistence: Stephane Robidas.
34:55
Hra se opět přelévá rychle ze strany na stranu, šance jsou na obou stranách.
33:54
33:23
Jágr si rychle narazil s Morrowem, druhý jmenovaný s prostoru před bránou však trefuje jen betony MacDonalda.
32:20
Hosté se osvobozují.
32:12
Jágr se zjevil sám v mezikruží po skvělé přihrávce od Benna. Domácího útočníka však nadvakrát vychytal hostující gólman. Asi největší šance české 68ky v zápase.
31:53
Giordano (CAL) je vyloučen za nedovolené bránění.
31:39
Icing Calgary, buly před MacDonaldem.
31:14
Glencross se po buly zjevil sám před Bachmanem, nedokázal však rychle zkrotit skákavý puk a poslat ho do volné části domácí brány.
30:59
Hudler našel křižným pasem Červenku na pravém křídle, který poslal bekhendem puk těsně mimo pravou tyč Bachmanovy brány.
29:58
29:45
Giordano pálí od modré nepřesně.
29:21
Hudler se pokusil individuálně vyzrát na Bachmana, z levého křídla se probil až ke střele, ta však byla sražena mimo.
29:02
Hudlerova přihrávka byla přečtena, domácí se osvobozují.
28:46
Další vyhození Dallasu.
28:15
Robidas pálí ve vlastním oslabení, MacDonald musel vytáhnout jeden ze svých lepších zákroků.
28:04
Domácí začínají vyhozením puku pryč z pásma.
27:58
Eriksson (DAL) putuje na trestnou lavici, vyloučen je za hákování.
27:39
Eriksson se z ničeho nic zjevil před MacDonaldem, dostal dokonce přihrávku, svůj puk však poslal jen do připraveného obránce Plamenů.
27:32
Dallas přidává pod kotel, Plameny vyhazují raději na další icing.
27:13
Ryder tečuje nenápadné nahození od mantinelu jen do MacDonalda.
26:13
Červenka zachytil špatnou rozehrávku domácích, puk však přihrál svému spoluhráči, o kterého se již postaral obránce Goligoski.
25:52
Icing Calgary, hra se vrátí před MacDonalda.
25:04
Domácí se ubránili, přesto Calgary pokračují v tlaku, který si vypracovali během přesilové hry.
24:10
Hosté usazeni v útočném pásmu a ostřelují Bachmana.
23:04
Eakin (DAL) vyloučen za podražení.
22:47
Domácí obracejí průběh utkání. Z dalšího útoku domácího Dallasu se prosazuje REILLY SMITH, který natřikrát dokázal po zmatcích v obraném pásmu Calgary přehodit puk přes ležícího MacDonalda. Asistence: Derek Roy, Loui Eriksson.
21:51
Šťastná branka domácích vyrovnává skóre utkání. CODY EAKIN nahodil od modré puk na bránu MacDonalda, hostující brankář však na puk neviděl a ten mu zapadl až do sítě. Asistence: Michael Ryder.
21:17
Další zmatky před MacDonaldem, nikomu z domácích hráčů však nepodařilo zasunout puk za dezorientovaného gólmana.
20:55
20:22
Jágr se vytočil až před bránu, nepodařilo se mu však přehodit beton hostujícího gólmana.
20:01
Střely na bránu v první třetině: 4 - 8.
Po první třetině jsou o krok k blíže k vítězství hosté z Calgary, kteří dokázali zužitkovat přesilovou hru zásluhou Cammalleriho. Sledujeme zatím hodně bojovný hokej, který je stavěn na zodpovědné hře dozadu.
20:00
19:51
Ryderův pokus z levého křídla, MacDonald vyráží.
19:18
Puk putuje opět pryč z pásma, Jágrova lajna se neusadila v pásmu.
19:00
Hosté se ihned po buly osvobozují.
18:55
Bouwmeester (CAL) je vyloučen za podražení. Dallas bude mít v závěru třetiny výhodu přesilové hry.
18:43
Domácí v plném počtu. Jágr je zpět na ledě.
18:11
Fiddler ve vlastním oslabení vyváží puk a šetří cenné vteřiny.
18:00
Bouwmeester vyzkoušel pozornost Bachmana, ten jeho pokus kryje.
17:35
Hosté tlačili domácí před Bachmanem, nedostali se ale ke střele. Domácí se osvobozují.
16:43
Byla v tom však namočena Jágrova hokejka. Český útočník putuje na trestnou lavici za hákování. Přesilovka pro Calgary.
16:43
Morrow v pádu zalehl hostujícího Stempniaka. Oba hráči se zvedají, budou v pořádku.
15:39
Domácí Dallas se snaží usadit v pásmu a vytvořit si tlak, hosté však vše ničí již v zárodku.
15:03
Icing Calgary, hra se vrátí před gólmana hostí.
14:20
Jágr přenechal puk Morrowi, který od levého mantinelu nahodil puk na MacDonalda. Hostující gólman na střelu sice ze začátku neviděl, nakonec puk spatřil a vyrazil ho mimo.
13:08
Iginla zavezl puk do útočného pásma, byl však tvrdě masírován, až o puk přišel.
11:59
11:40
Stempniak dostal ve vlastním oslabení pas před bránu, v rychlosti však nedokázal puk nasměrovat přesně.
11:10
Eriksson pálí z levého křídla, MacDonald dokázal jeho střelu vyrazit, stejně tak jak následující dorážky.
10:47
Hosté se po buly ihned osvobozují.
10:40
Jágr našel ze svého typického místa Benna před bránou MacDonalda, puk však poslal jen do betonů hostujícího gólmana!
10:08
Hosté se jednoduše osvobozují.
09:57
První přesilová hra v zápase pro Dallas.
08:18
Hostující celek využívá přesilovou hru. Již ve čtyřech bruslařích se puk dostal na pravé křídlo k volnému MIKU CAMMALLERIMU, který se z první trefil přesně k tyči. Asistence: Alex Tanguay, Dennis Wideman.
07:46
Robidas (DAL) vyloučen za držení, domácí jdou do tří.
07:46
Iginla dostal křižný pas, z první však kanadský útočník nezamířil přesně.
07:25
Cammalleri z pravého křídla míjí bránu.
07:05
Plamenům se nedaří usadit v pásmu, musí opět začít od své brány.
06:35
Další vyhození domácího celku z Texasu.
06:19
Dallas vyhrál buly a ihned se osvobozuje.
06:05
Za nedovolené bránění vyloučen domácí Dillon, přesilovka pro Calgary.
04:34
Bouwmeester se dostal do přečíslení dva na jednoho, situaci se rozhodl vyřešit rychlou střelou, minul ovšem bránu Dallasu.
03:52
Puk mají momentálně více pod kontrolou hosté, nedaří se jim ale usadit v útočném pásmu.
02:48
Bachman v ohni střel, Tanguay ani Hudler se však nedokázali z předbrankového prostoru prosadit.
02:14
Oba hráči jsou poslaní na trestnou lavici, aby vychladli. Pokračuje se pět na pět.
02:17
První bitka, Begin se chytl s Garbuttem, rozhodčí však oba kohouty od sebe odtrhávají.
02:14
Ofsajd brzdí útočnou snahu hostí.
01:50
Morrow se po šikovném pasu od Jágra zjevil na pravém křídle sám před gólmanem hostí, ve velké rychlosti ale nedokázal zamířit přesně.
01:16
Ryder se dostal před MacDonalda, puk mu však v rozhodující chvíli sjel z hole.
00:47
První minuta spíš oťukávací. Jágr se s pukem dostal za modrou čáru později než Morrow - ofsajd.
00:01
Domácí Dallas oblékne černé dresy, na hosty zbývají barvy bílo - červené.
V sestavě hostujícího Calgary registrujeme i dalšího českého útočníka. Je jím mladík Roman Horák, který se představí na centru druhé útočné lajny hostí.

Dallas Stars: Bachman – Robidas, Dillon, Rome, Daley, Goligoski, Larsen – Jágr, Benn, Morrow – Eriksson, Roy, Smith – Ryder, Eakin, Roussel – Garbutt, Fiddler, Nystrom.

Calgary Flames: MacDonald – Bouwmeester, Giordano, Wideman, Brodie, Sarich, Butler – Hudler, Tanguay, Červenka – Iginla, Horák, Glencross – Stempniak, Stajan, Cammalleri – Jackman, Jones, Comeau.
Letošní jeden vzájemný zápas ovšem dopadl příznivěji pro Plameny, které v přestřelce před čtyřmi dny přehráli Dallas poměrem 7:4. V dresu Flames si po jednom gólu připsali oba čeští útočníci Roman Červenka s Jiřím Hudlerem. Na druhé straně Jaromír Jágr dvakrát asistoval. Pro českého fanouška bude jistě zajímavé sledovat, jak se všem českým zástupcům povede v dalším vzájemném střetnutí.
Mírným favoritem dnešního duelu bude domácí Dallas. Ten v letošním ročníku nasbíral již 17 bodů a v tabulce Pacifické divize okupuje třetí příčku. Jeho dnešní sok, Calgary Flames, získalo bodů jen 11 a v Severozápadní divizi okupuje příčku čtvrtou.
Vítám vás u sledování online přenosu z utkání NHL, v námi sledovaném duelu spolu síly změří Dallas Stars, který na svém stadionu přivítá Calgary Flames. Zápas s českou účastí na obou stranách začne chvíli po půlnoci středoevropského času.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:00.