Tímto se s vámi loučím a u dalších on-line přenosů opět na počtenou.
Toto utkání tak nakonec končí překvapivým výsledkem 7:2 pro Nižnij Novgorod, který ve třetí třetině čtyřmi brankami rozhodl tento zápas a odváží si tak z ledu soupeře všechny body.
60:00
59:55
V závěru zápasu se hráči trochu podle očekávání do sebe ještě pustili a rozhodčí tak měli opět spoustu práce. Nakonec se rozhodli vyloučit tři hráče a všechny na straně Torpeda. 5 minut za účast v bitce tak inkasuje Nikita Dvurečenskij, Vladimir Malevič a Dmitry Kazionov.
Dnešní utkání sleduje 6100 diváků.
59:44
Torpedo právě vstřelilo branku!
PETTERI NOKELAINEN se dostal do přečíslení a rychlou střelou nad beton brankáře Borisova mu nechává pohár hořkosti vypít až do dna.
Asistence: Vladimir Malevič.
58:40
Puk je však více na hokejkách Novgorodu, který už se snaží tento zápas jen v poklidu dohrát.
57:54
Na domácích hráčích je v každém osobním souboji vidět velká frustrace a nervozita, kterou se hokejisté Chabarovsku v závěru utkání nebojí ventilovat ven.
55:46
Dmitry Kazionov (NNO) a Marcel Haščák (CHA) vyloučeni na dvě minuty za hrubost.
55:29
Kasutin si proti Loginově střele připisuje lahůdkový zákrok lapačkou!
54:36
Kurbatov mohl alespoň poupravit skóre, když si sjel před branku pro nahrávku, ale kotouč mu zřejmě při střele odskočil, protože si nepřipsal povedenou střelu.
53:56
52:54
Hosté ještě dohrávají svou přesilovku a s poklidem si puk přehazují na hokejkách. Zápas už se pouze dohrává a spousta hráčů Amuru jen nevěřícně kroutí hlavami, protože nechápou, jak se jim tento zápas vymkl během několika momentů z rukou.
51:03
WOJTEK WOLSKI dvojnásobnou přesilovku využívá velice rychle, když jeho nabídku před branku si ztečoval obránce Chabarovsku bruslí do branky.
Bez asistence:
50:46
Dmitry Tarasov (CHA) je dalším vyloučeným hráčem, když dostává od sudího dvě minuty za sekání a Torpedo si nyní zahraje dlouhou přesilovku 5 na 3.
48:15
Wojtek Wolski (NNO) vyloučen na dvě minuty za hrubost.
Na druhé straně jsou vyloučení dva hráči. Denis Ježov rovněž inkasuje dvě minuty za hrubost a Mikhail Železnov dostává 5 minut + 20 do kocne utkání za úder do oblasti hlavy a krku.
47:50
Na ledě se strhla větší bitka a sudí nyní řeší rozdělení trestů.
47:29
VIKTOR DRUGOV přesnou ranou do horního růžku branky z pravého kruhu překonává brankáře Borisova a o osudu tohoto zápasu je tak už nejspíš rozhodnuto!
Asistence: Dmitry Kazionov.
46:57
ALEXANDER MAKAROV po rychlé přihrávce zpoza branky od svého spoluhráče usměrňuje puk do svatyně domácích a využívá tak přesilovku!
Asistence: Vladimir Galuzin, Sakari Salminen.
45:39
Potrestána hráčská lavice Amuru za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpykává Marcel Haščák.
45:04
Hráči Chabarovsku se marně snaží puk zavézt do útočné třetiny, hosté zatím dobře brání.
44:05
Obrovská šance Torpeda, které bylo v přesile dvou hráčů s pukem před brankou! Útočníci hostů se ovšem mezi sebou nedomluvili a špatnou kombinací se sami připravili o puk.
43:16
Hned o chvíli později zahrozili na druhé straně hráči Amuru.
42:47
Wolski hledal před brankou volného spoluhráče ale puk přes spleť hokejek nedokázal nikomu přihrát.
42:00
Kasutin si připisuje první zákrok ve třetí třetině, neměl s ním takřka žádnou práci.
41:02
Puk sice po vhazování získali domácí hráči, ale nyní s ním v útočném pásmu kombinují hosté.
40:01
Další třetina začne přibližně v 11:39.
Ve druhé třetině zapli hráči Amuru na dvojnásobné obrátky a zásluhou dvou přesilovkových branek se jim podařilo srovnat stav. Když už se zdálo, že celý zápas přebírají do svých rukou, udeřil v závěru druhého dějství Nižnij Novgorod. Ten tak i přes velký tlak soupeře stále v zápase vede o jednu branku.
40:00
39:00
38:36
Děmagin se snažil puk prodrat před brankoviště, tam byl však nejdříve brankář Borisov, který puk ukryl ve výstroji.
37:54
První polovinu přesilové hry strávili hokejisté Torpeda v útočném pásmu, ale bez střelecké efektivity.
37:02
Kirill Safronov (CHA) vyloučen na dvě minuty za krosček.
36:01
SAKARI SALMINEN ovšem zařizuje svému týmu zpět vedení v zápase, když s pukem dlouze nic nevymýšlel a přesnou ranou švihem prostřelil brankáře Borisova!
Bez asistence.
35:37
Immonenova střela končí v lapačce brankáře Borisova.
35:30
Torpedo si v přesilovce sice vytvořilo tlak, ale kýženou branku si připsat nedokázalo. Nyní se již hraje v pěti hráčích na obou stranách.
32:35
Ve stejném čase odchází z branky brankář Jachin, kterého nahrazuje Ivan Kasutin.
32:35
Mikhail Fisenko (CHA) vyloučen na dvě minuty za hákování.
32:08
Chabarovsk právě vstřelil branku!
Rastislav Špirko našel v přesilovce křižnou přihrávkou přes kruhy volného KIRILLA SAFRONOVA, který už si s přesouvajícím se brankářem Jachinem poradil!
Asistence: rastislav Špirko, Dmitry Tarasov.
30:57
Viktor Drugov (NNO) vyloučen na dvě minuty za sekání.
30:00
Komerční přestávka.
29:09
Baškirov ve velké rychlosti obkroužil s pukem celé pásmo a poté zakončil do výstroje brankáře Jachina. Chabarovsk ovšem ve druhé třetině herně dominuje!
27:00
Chabarovsk má stále k dispozici ještě část pětiminutové přesilovky a zásluhou Tarasova se nyní mohl pokusit o vyrovnání, když si útočník Amuru dobře vybruslil s pukem před branku. Brankář Jachin však vybruslil s ním a nedal mu šanci.
25:37
TOMMI TAIMI dostal přihrávku na modrou, s pukem si vybruslil na vrchol kruhu a přesnou střelou prostřelil špatně postaveného brankáře Jachina!
Asistence: Vjačeslav Litovčenko, Denis Ježov.
25:15
Velký závar před brankou Novgorodu, který již hraje v oslabení jednoho hráče. Amur se snaží za každou cenu snížit skóre zápasu!
24:25
Lugin se velmi důrazným způsobem dostal zpoza branky až před brankoviště a brankář Jachin měl s jeho projektilem spoustu práce!
23:48
Při hře čtyři na čtyři je na ledě hodně prostoru, ale nyní se domácí hráči nedohodli při rozehrávce a provinili se zakázaným uvolněním.
22:28
Denis Ježov (CHA) vyloučen na dvě minuty za hrubost. Ve stejném čase za účast v bitce inkasuje Pavel Valentenko (NNO) 5 minut + do konce utkání za nesportovní chování.
22:10
Baškirov si připsal dobrou střelu na branku, ale mířila do výstroje připraveného Jachina.
20:48
Chabarovsk se ihned po buly nastěhoval do útočného pásma na dobrou minutu a připsal i několik nebezpečných střel, brankář Jachin byl vždy na místě.
20:01
Další třetina začne přibližně v 10:46.
První třetina patřila jednoznačně hráčům Torpeda, ti přežili úvodní nápor domácích a po zbytek třetiny byli jednoznačně aktivnější. Chabarovsk poté hrozil jen z výjimečných akcí, ale ani tak nemusel brankář Jachin řešit příliš mnoho ošemetných situací. Stav je tak po první dvacetiminutovce 2:0 pro Nižnij Novgorod.
20:00
19:32
Po špatné rozehrávce domácích se bude ještě vhazovat před Jachinem.
18:49
Wojtek Wolski se elegantním způsobem dostal s pukem až před branku, kde se ovšem ve svých kličkách už trochu zamotal, a tak nakonec brankáře Borisova nepřekonal.
17:10
Opět Jamkin u puku, tentokrát se snažil bekhendovou zadovkou najít někoho před brankou, ale puk svého adresáta nenašel. Nicméně stále jsou aktivnější hosté.
16:26
Novgorodští přebírají iniciativu tohoto zápasu a drží puk na hokejkách.
13:50
Vadim Chomitskij si všiml rozjetého spoluhráče před brankou a poslal mu puk přesně na čepel. ILJA JAMKIN poté skóroval v poměrně nehokejové pozici s tělem ve vzduchu. I to mu však stačilo k překonání brankáře Borisova!
Asistence: Vadim Chomitskij.
13:10
Miklík si s pukem sjel na vrchol kruhu a zkusil střelu zápěstím, ale byl tísněný obráncem soupeře a jeho střela se mu nakonec příliš nepovedla.
12:38
12:20
Hráči Torpeda strávili téměř celou přesilovku nastěhovaní v útočném pásmu, ale Amur se v semklé čtyřce dobře brání a nepouští soupeře do větších šancí.
10:45
Vjačeslav Litovčenko (CHA) vyloučen na dvě minuty za zdržování hry – vyhození puku mimo hrací plochu.
10:22
Po střele jednoho z hostujících hráčů puk končí v ochranné síti.
09:43
Po vstřelené brance mají nyní více ze hry hráči Novgorodu, ale i přes optický tlak v útočném pásmu se zatím ke střele nedostali.
05:40
VJAČESLAV KULJOMIN se jako první hráč v tomto zápase prosazuje a otevírá tak skóre utkání. Přestože úvodní minuty patřily Chabarovsku, z první vážnější situace udeřili hráči Torpeda!
Asistence: Viktor Drugov.
02:03
Další dvě střely putují na konto Chabarovsku, který má na začátku tohoto utkání herní převahu.
01:15
První střelu v zápase si připisuje za Amur Marcel Haščák.
00:20
Nástupní brankáři: Sergej Borisov (CHA) a Alexej Jachin (NNO).
00:01

Amur Chabarovsk: Bolšakov (Borisov) – Safronov, Loginov, Ježov, Kurbatov, Děkalo, Taimi, Těrjajev, Těreščenko, Peretjagin – Špirko, Tarasov, Lugin – Fisenko, Miklík, Haščák – Baškirov, Litovčenko, Železnov – Orlov, Abramov

Torpedo Nižnij Novgorod: Kasutin (Jachin) – Hietanen, Valentěnko, Osipov, Makarov, Chomickij, Malevič, Bernackij – Wolski, Salminen, Immonen – Galuzin, Děmagin, Kazionov Denis – Drugov, Kazionov Dmitij, Kuljomin – Nokelainen, Jamkin, Dvurečenskij

Rozhodčí: Buturlin, Beljajev – Metalnikov, Sirotkin.
Nejlepším střelcem Torpeda je útočník Wojtek Wolski (3 branky). Kanadské bodování klubu vede zatím Sakari Salminen s pěti body. Na druhé straně je nejlepším střelcem Lugin Dmitry a nejvíce bodů má na svém kontě Dmitry Tarasov (4).

Nynější výsledky mírně favorizují před tímto zápasem celek Torpeda, ale vše nasvědčuje tomu, že se bude jednat o velkou bitvu a o výsledku utkání nemusí být jasno ani těsně před sirénou! Jak to nakonec celé bude, se dozvíme až během samotného zápasu.
Oba týmy právě nezažívají nejlepší období sezóny a poslední výsledky napovídají, že se bude jednat o velkou bitvu, ve které bude cenný každý bod! Amur zaznamenal v posledním utkání výhru nad Avangardem v poměru 2:1, ale předchozí čtyři zápasy prohrál. Torpedo naposledy porazilo Ladu Togliatti výsledkem 3:0 ale poslední dvě utkání prohrálo.
Vítejte u sledování dalšího kola ruské KHL, ve kterém se zaměříme na duel mezi Amurem Chabarovsk a Torpedem Nižnij Novgorod!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:00.