Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezký zbytek pondělního večera.
Kazaň nakonec ubojovala plný počet bodů, ačkoliv v zápase prohrávala 1:2. Dvě branky Dmitrije Obuchova rozhodli zápas. Barys dnes skvěle vzdorovala Kazani a za výkon se nemusí stydět.
60:00
59:58
Před Azevedem byla odkrytá branka, ale portugalský útočník napálil zbytečně puk do tyčky!
59:40
Hosté hrají bez brankáře!
59:07
Burmistrov skvěle posunul před poloodkrytou branku na Kirilla Petrova, který trestuhodně míjí konstrukci!
58:25
Fjodor Poliščuk (AST) sekl protihráče a jde na dvě minuty pykat. Šance hostů se zmenšují.
57:42
Do přečíslení se vydal Burmistrov s Mollerem, ale nic nevymysleli. Kazaši mají poslední dvě minuty na vyrovnání stavu.
57:02
56:36
A domácí se osvobozují ve skvělý čas.
56:16
Barys nevypadá na to, že prohrává. V přesilové hře se k ničemu nedostávají a nejde vidět ani nějaká snaha.
55:02
Burmistrov (KZN) předvedl nyní zákrok jako z nějakého akčního filmu, když jednoho z hráčů přeskočil a bouchl jej do ramena. Přesilovka pro hosty.
52:14
Upper bruslí tečoval nahození svého spoluhráče. Jeho teč ale nebyla nijak výrazná a Nilssonovi skončila na betonech.
51:50
Obuchov vystřelil z pozice před kruhami. Hattrick ale zatím nedal.
51:44
Třetí třetina je nejméně zajímavá. Snad se tento fakt změní.
50:36
Aktivněji nyní působí hosté.
49:05
Hra je v této chvíli hodně neurovnaná. Nepřesné přihrávky jsou na pořadu dne.
46:37
I před branku Nilssona najížděli hosté. Švédský brankář pozorný.
44:39
Dmitrij Archipov ujížděl po pravé straně. Bekhendem ale Laca nepřekvapil.
44:00
Další tvrdá rána směrem na Laca, nyní mířila těsně nad.
42:50
Skvěle vypadající kombinace hostů skončila ve fázi, kdy už se zdálo, že bude jeden z hráčů mířit do odkryté klece, ale na puk nedosáhl.
41:19
Z pravé strany vypálil na Laca Petrov, puk se od betonu odrazil ke Kornějevovi a ani on neuspěl!
40:42
Azevedo vyvezl puk a nahodil jej na Laca. Portugalský hráč byl poté lehce masírován obránci Astany.
40:01
Velmi pohledná druhá třetina končí za stavu 3:2! Barys otáčel utkání v době, kdy z druhé třetiny uběhly tři minuty. Domácí se ale nenechali zahanbit a zásluhou dvou branek Dmitrije Obuchova otočili utkání! Třetí třetina začne v cca v 19:25.
40:00
39:20
Obrovskou šanci nevyužil Ruděnko, jenž dostával puk před odkrytou branku, kterou trestuhodně minul!
38:45
Domácí se osvobozují a drží puk na polovině hostů.
38:38
Nebezpečně ukrytou střelou se prezentoval Dallman. Nilsson jí nakonec našel ve výstroji.
37:50
Dmitrij Archipov (KZN) atakoval Laca a dostává dvě minuty.
37:03
Protiútok hostů skvěle vyřešil brankář Nilsson, když položil beton do střely Romanova.
36:29
Nejdříve Azevedo kličkova před brankou, ale neuspěl. Z následného protiútoku nepřekonal Nilssona Mike Lundin.
34:33
Astana se nyní snaží o rychlý direkt. Nyní jeden z obránců mířil těsně vedle.
33:23
Jevgenij Medvěděv chtěl navýšit náskok domácích. Laco byl ale připraven a s ledovým klidem chytil puk.
32:49
Toto úžasné utkání plné zvratů nám zatím nabízí skoro vše!
31:36
Kazaň vstřelila branku!
Únik DMITRIJE OBUCHOVA nakonec uznán jako platná branka! Kazaň otáčí stav utkání a vede 3:2!
31:36
Vše se diskutuje na videu.
31:36
Obuchov při pokusu o vstřelení branku najel do brankoviště a byla z toho nejen slušná mela, ale i zajímavá šance.
28:53
Nigel Dawes si vyjel zpoza branky a připravil skvělou palebnou pozici pro svého spoluhráče, ale jeho rána byla slabá.
28:05
Kazaň má aktuálně velký tlak.
27:09
Justin Azevedo se pokoušel otočit utkání, proti byl Laco, který tohoto portugalského útočníka vychytal!
26:16
A je vyrovnáno! Po mírném oblehání Lacovo branky nakonec udeřil DMITRIJ OBUCHOV, který dokázal využít posunutí Archipova. Vše se odehrálo na hranici brankoviště!
Asistence: Dmitrij Archipov, Arťom Lukojanov
25:11
O odpověď se pokoušeli domácí. Svitov nechával puk před brankou pro jednoho ze svých spoluhráčů, kteří dojížděli před branku, ale Laco na toto dokázal zareagovat.
22:53
Astana právě vstřelila branku!
A hosté dokonce otáčejí vývoj utkání! Hodně šťastnou branku vsítil BRANDON BOCHENSKI! Ten si vyjel zpoza branky a nahodil jej na ní. Nilsson si ovšem puk nešťastně srazil za svá záda!
Asistence: Mike Lundin, Julian Popovič
22:09
Zajímavou akci předvedli hosté, ale střela jednohi z hráčů mířila nad branku Nilssona.
21:45
Ani jednomu týmu se nedaří udržet si delší dobu puk.
20:14
Lundin byl tvrdě naražen na mantinel a s bolestivou grimasou opouštěl kluziště.
20:01
Oba týmy jsou již připraveny na druhou třetinu.
Svižná první třetina je u konce. Viděli jsme rychlý a zajímavý hokej , který nám nabídl dvě branky. Jako první skóroval Oscar Moller v přesilové hře. Kazachstánský tým se ale nenechal zahanbit a vyrovnal zásluhou Nigela Dawese na 1:1.
18:10
Laco nyní vymazal Mirnova. Slovenský brankář si počkal co domácí útočník udělá. A neudělal nic.
17:30
Vidíme skvělý hokej.
15:04
Nyní přečíslení domácích. Zakarčuk dostával puk před branku, ale zařízení, které hájí Laco netrefil!
13:42
NIGEL DAWES napravuje svojí chybu, kdy byl vyloučen a jeho tým inkasoval. Nyní si najel před branku, kde ho skvěle našel Brandon Bochenski!
Asistence: Brandon Bochenski, Kevin Dallman
12:35
Obrovská šance pro domácí! Laco na čáře zachraňoval svůj tým.
12:01
Vstřelená branka oba týmy povzbudila. Hraje se krásný a rychlý hokej.
09:55
Alexander Burmistrov krásně posunul puk na OSCARA MOLLERA, který si dal puk lehce do jízdy a pak krásnou střelou překonal Laca!
Asistence: Alexander Burmistrov, Jevgenij Medvěděv
09:31
Nigel Dawes (AST) podrazil Gluchova a domácí mají druhou přesilovou hru v zápase.
09:20
Favorizovaný domácí celek začíná tlačit.
09:13
Zacharčuk tvrdě vypálil a Laco opět chytá!
08:30
Ján Laco opět pozorný. Těsně před ním se snažil tečovat nahození Lukajanov.
07:49
Hra je v současné době hodně neurovnaná.
06:33
Dlouho se domácí nemohli dostat do útočného pásma. Nyní nahozeným pukem získávají pásmo.
04:57
Poliščuk ujel po pravém křídle, ale Nilssona svou ranou nepřekvapil.
03:40
Po přešilové hře domácích se dopředu dostávají i hosté.
00:15
Rozhodčí nyní řeší tresty u obou střídaček.
00:15
Domácí Svitov a hostující Ryspajev se nyní do sebe "pustili" a za povzbuzování publika do sebe "buší".
00:01

Ak Bars Kazaň: Nilsson (Garipov) – Musin, Medvěděv J., Denisov, Rylov, Nikulin, Zacharčuk, Kornějev – Möller, Burmistrov, Petrov – Mirnov, Svitov, Lukojanov – Gluchov, Varnakov, Azevedo – Obuchov, Archipov, Malychin.

Barys Astana: Laco (Poluektov) – Dallman, Lundin, Bartulis, Blochin, Savčenko, Cerenok, Ryspajev, Grebenščikov – Boyes, Bochenski, Boyd – Gavrilin, Ruděnko, Puškarjov – Žajlauov, Upper, Romanov – Poliščuk, Lichotnikov, Popovič.

Rozhodčí: Renn, Sergejev – Birin, Medvěděv A..
Zdravím všechny příznivce KHL! V souboji dvou týmů ze Západní konference přivítá třetí AK Bars Kazaň šestou Astanu. Hosté z Kazachstánu se budou v tomto utkání snažit ukončit nelichotivou sérii čtyř prohraných zápasů v řadě. Naopak Kazani se v poslední době celkem daří a v případě výhry se bodově dotáhne na vedoucí Magnitogorsk. Zápas můžete od 17:30 sledovat prostřednictvím našeho textového online přenosu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.