Jakub Kindl (DET) 0+0, 1 střela, čas na ledě 15:26
Tomáš Tatar (DET) 0+0, 3 střely, čas na ledě 17:11
Tomáš Jurčo (DET) 0+1, 1 střela, čas na ledě 6:46
Petr Mrázek (DET) 65 minut, 21 zákroků, 4 góly, 84%
Marek Židlický (NJD) 0+1, 2 střely, čas na ledě 23:20
Martin Havlát (NJD) 0+0, 0 střel, čas na ledě 7:42
Patrik Eliáš (NJD) 0+0, 2 střely, čas na ledě 19:24
Jaromír Jágr (NJD) 1+1, 2 střely, čas na ledě 21:12
Tři hvězdy utkání:
1. Mike Cammalleri (NJD) 2+0
2. Drew Miller (DET) 1+0
3. Jaromír Jágr (NJD) 1+1
Ďáblové nakonec podlehli Detroitu na samostatné nájezdy, ačkoliv v tomto utkání vedli již 4:1! Rudá Křídla ale utkání dokázala vyrovnat, v nájezdech byl jediným úspěšným exekutorem Gustav Nyquist.

Red Wings tak berou bonusový bod, Devils odejdou s prázdnou.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Detroit Red Wings.
Autorem vítězné branky je GUSTAV NYQUIST.
Ryder musel proměnit, ale nedokázal to, Mrázek ho vychytal!
Švédský útočník Nyquist propálil Schneidera – 0:1!
Nejlepší střelec Devils Cammalleri byl dalším exekutorem. Mrázek jeho střelu ale dokázal vyrazit nad branku.
Jako další se rozjel Tatar, bekhendem si na Schneidera ale nepřišel!
Josefson zkusil forhendovou kličku, nakonec ale ani nevystřelil!
Dacjuk zkusil tzv. "forsbergovku", Schneider se ale roztáhl a vychytal ho!
Samostatné nájezdy začínají.
Prodloužení nám branku nepřineslo, uvidíme tak nájezdy!
64:11
Po Eliášově odpalu skončil puk v hledišti, hra je přerušena.
64:00
Poslední minuta prodloužení.
63:38
Jágrovu střelu dobře zblokoval Niklas Kronwall.
63:13
Andy Greene vystřelil od modré a Mrázek nevěděl, kde má kotouč! Nakonec ale vypadl z betonů jen vedle něj, obránci ho poté tak dokázali odehrát.
62:49
Dacjukova střela byla zblokována, do útoku vyráží domácí.
62:31
Gionta střílel z těžkého úhlu. Petr Mrázek chtěl uklidnit hru a puk lapil.
62:01
Tatar teď dvakrát zahrozil v útočném pásmu, naštěstí pro domácí z toho ale nakonec nic většího nebylo.
61:30
Danny DeKeyser vystřelil od modré zápěstím. Domácí brankář Cory Schneider na střelu dobře viděl a ukryl jí do své lapačky.
61:26
Kotouč v hledišti, hra se vrátí do obranného pásma Devils.
60:52
Cammalleri se snažil zakončit, ke střele se ale kvůli těsné obraně nedostal.
60:22
Dacjuk si velmi dobře vybruslil do šance, nakonec poslal puk ale vedle branky Schneidera!
60:01
Začalo prodloužení.
Třetí třetina je za námi. V čase 50:07 vyrovnal Drew Miller, čeká nás tedy prodloužení!
60:00
Třetí třetina skončila.
59:41
Ruutu po přihrávce od Jágra netrefil branku!
59:20
Quincey v dobré příležitosti zamířil mimo!
59:10
Tatarovu střelu vyrazil Schneider.
59:00
Poslední minuta hry ve třetí třetině.
58:32
Další střelu DeKeysera vyrazil Schneider. Ďáblové posléze vyhodili puk.
58:16
Detroit se dostal do útočného pásma, DeKeyser pálil mimo.
57:32
Dopředu tak mohli vyrazit domácí, střelu Židlického po nahrávce Harrolda ale udržel Petr Mrázek.
57:15
Red Wings se opět natlačili do útoku, v něm se ale neohřáli.
56:12
Obrovská šance Ďáblů! Cammalleri nahrál před branku na volného Rydera, který bekhendem s přispěním Mrázkovy hole poslal kotouč nakonec nad bránu!
55:57
Hosté museli vyklidit útočné pásmo, neboť byli v ofsajdu.
55:45
Petr Mrázek udržel v náruči střelu Tuoma Ruutua.
55:25
Mrázek udržel kotouč poté, co se ho do branky snažili protlačit hráči Devils!
55:14
Peter Harrold z první mířil mimo!
54:48
Weiss se po levé straně protlačil do zakončení, Schneider vyrazil betonem.
54:29
Branku nyní střelou od modré minul Kyle Quincey. Následuje komerční pauza.
54:00
Na druhou stranu vyrazil Tomáš Tatar. Pro Detroit získal útočné pásmo, neboť donutil Schneidera zasahovat.
53:52
Střelecký pokus Stevea Berniera vyrazil Mrázek.
53:27
Jaromír Jágr dokázal dostat puk do útočného pásma a chvilku ho tam i podržet, přihrávku mu ale bránící hráči Red Wings nedovolili.
Dnešní utkání sleduje 16592 diváků.
52:44
Zakázané uvolnění domácích.
52:26
Severson nahrával v situaci 2 na 2 na Cammalleriho, ten vystřelil z první. Neměl ovšem dobře seřízená mířidla.
51:46
Nyní finský útočník ve službách New Jersey po objetí branky mířil nepřesně.
51:31
Tuomo Ruutu vystřelil na Mrázka, český brankář si ale připsal další zásah.
51:00
Zubrus nahodil puk do pásma, Ďáblové mají problémy s udržením kotouče vepředu.
50:35
Komerční přestávka.
50:07
Detroit právě vstřelil branku!
A máme vyrovnáno!!! Detroit smazal tříbrankové manko! Kronwall si vybruslil před branku a zakončil bekhendem, trefil ovšem pouze Židlického, od kterého se puk odrazil na DREWA MILLERA (1+3), který svou první branku v této sezoně dal na 4:4! Asistence: Niklas Kronwall (3+12) a Tomáš Jurčo (2+6).
49:40
Nyní sledujeme řadu nepřesností na obou stranách.
48:29
Oba týmy ale v těchto momentech nic nepředvedly. Tedy kromě spousty souboje u mantinelů.
48:20
A nyní New Jersey.
47:42
Do útočného pásma se nyní procpal Detroit!
47:19
Mrázek bez problémů vyrazil střelu Eliáše z velkého úhlu.
46:53
Gionta zpoza branky nabil Ruutuovi, ten vystřelil hned bez váhání. Touš ale zamířil vedle Mrázkovy brány.
46:43
Po střele Harrolda se Mrázek jen otáčel, kam byl kotouč ztečován! Naštěstí pro něj to bylo za branku, český gólman poté pokryl puk a následuje komerční přestávka.
46:14
Jágr dostal prostor na levé straně v útočném pásmu a vystřelil, Mrázka ale nepřekonal.
45:52
Danny DeKeyser se dostával do střelecké pozice, jeho pokus byl ale zblokován.
45:36
Abdelkader mohl jít sám na branku, Harrold mu to ale na poslední chvíli znemožnil dobrým obranným zákrokem.
44:54
Greene posílal kotouč na branku, Mrázek si tuto sitauci ale pohlídal.
44:28
Kotouč byl sražen do hlediště, rozhodčí tak musel přerušit hru a bude se vhazovat.
43:38
Židlický ukázkově u mantinelu obral o puk Darrena Helma.
43:08
Weiss se pokusil po přejetí modré čáry vystřelit na Schneidera, trefil ale pouze Židlického hůl.
42:45
První formace Detroitu se ovšem neprosadila.
42:35
Hosté se ale ženou do dalšího útoku.
41:38
Tatar našel přesně DeKeysera, jehož prudkou střelu Schneider vyrazil lapačkou pouze nad sebe. Naštěstí pro domácí nikdo z napadajících útočníků nebyl poblíž brankáři Devils a tak z toho už více nebylo!
41:16
Eliáš nahrál na Gelinase, jehož střelu zápěstím Mrázek vyrazil.
40:29
Kindlovu dělovku dokázal Cory Schneider vyrazit.
40:20
Gustav Nyquist (DET) se ocitl v souboji s Andym Greenem (NJD). Domácí obránce inkasuje dvě minuty za nedovolené bránění, hostující útočník stejnou porci za filmování.
40:01
Po druhé třetině je skóre těsnější, 4:3 pro New Jersey. Po 28 sekundách tohoto dějství sice skóroval Cammalleri, na něj ale navázali Ouellet (první brankou v NHL) a Abdelkader v přesilové hře.

Detroit byl v této části hry lepším týmem a ve třetí třetině tak budeme sledovat velmi zajímavý souboj!

Střely na branku ve druhé třetině: 6:17 (celkem 16:26)
Další třetina začne přibližně ve 3:07.
40:00
39:50
Skrytou střelu Johana Franzéna dokázal Schneider zachytit. Vhazovat se bude po jeho levici, a to bude zřejmě to poslední, co se v této části hry stane.
39:19
Larsson doufal v zakázané uvolnění, to ale pískáno nebude a tak musí švédský bek odehrát puk.
38:16
Obrovská šance Henrika Zetterberga, za Schneidera musel v brance zaskočit obránce Adam Larsson!
38:04
Nyquist na modré čáře předal puk Ericssonovi, jeho dělovka ale byla nepřesná.
37:37
A hra se opět přenesla na druhou stranu, kde střelu Abdelkadera lapil Cory Schneider.
37:22
Židlického ránu příklepem vyrazil Mrázek.
37:13
Jurčo hledal před brankou Glendeninga, přihrávka ale byla zblokována.
36:30
Schneider pravým betonem dokázal vyrazit střelu Quinceyho od modré čáry.
36:27
36:24
Tomáš Tatar se nyní pokusil procpat puk za záda domácího brankáře, ten se ale nedal a kotouč podržel ve své moci.
35:41
Po pokusu Dacjuka na brankovišti operoval Sheahan, na Schneidera si ale nepřišel.
35:31
Tatarova střela byla zblokována.
35:12
Další výhoz domácích hráčů, zatím je v této přesilové hře Detroit marný.
34:53
A opět, nyní se kotouč ale došoural pouze do středního pásma.
34:32
Devils vyhodili přes všechny čáry až za branku Petra Mrázka.
34:27
Adam Larsson (NJD) vyloučen na dvě minuty, domácí si koledují o vyrovnání!
33:50
Ryder unikl obráncům po levé straně a vystřelil, Mrázek ale zlikvidoval tento pokus i následnou dorážku!
33:33
Harroldova střela byla sražená mimo bránu.
32:52
A je to už pouze o jednu branku, tohle bude ještě drama! Franzén obkroužil branku a nahrál na Zetterberga, který našel před brankou stojícího JUSTINA ABDELKADERA (7+8), jenž snížil na 3:4 z pohledu Red Wings! Asistence: Henrik Zetterberg (5+16) a Johan Franzén (6+8).
32:21
Franzén před branku nahrál na Nyquista, ten ale nezamířil přesně!
31:42
Dacjuk nahrál na Stephena Weisse, který svou střelou orazítkoval tyč Schneiderovy branky!
31:10
Sheahan se zjevil před Schneiderem, kotouč za něj ale neprocpal.
30:59
Další vyloučení za sekání. Tentokráte se provinili domácí, konkrétně Stephen Gionta (NJD). Vypadá to na nějaký sraz dřevorubců...
30:15
Už se hraje, Kindl napálil puk za Schneiderovu branku.
30:11
Zásah střídačky Detroitu přerušil hru a dal tak prostor komerční přestávce.
29:39
29:36
A další dělovku Gelinase se pokusil po odrazu od zadního mantinelu dorazit Henrique, obránci ale odpálili kotouč včas!
29:29
Gelinas mířil mimo.
29:16
Petr Mrázek nyní lapil střelu Michaela Rydera do své lapačky!
28:47
Travis Zajac měl puk na holi před odkrytou brankou, nakonec jí ale nedokázal trefit! A to proto, že mu tento pokus zblokoval velmi dobře Drew Miller.
28:27
Nabito dostal Marek Židlický, Mrázek jeho pokus ale vyrazil.
28:17
Pokus Eliáše zblokoval Miller.
27:39
A bude z toho dokonce 1 minutu a 56 sekund dlouhá přesilovka 5 na 3! Za sekání je vyloučen Niklas Kronwall (DET).
27:35
Ďáblové zatím využili obě své přesilovky, nyní mají po vyloučení Kylea Quinceyho (DET) za sekání další. Využijí i tuto?
27:18
Zakázané uvolnění Detroitu.
26:55
Helm se na levé tyči dostal do dobré příležitosti, měl ale puk na bekhendu a než si ho stihl zpracovat, byli u něj obránci Devils!
26:45
Střelu Jonathana Ericssona udržel Schneider, následuje komerční přestávka.
26:11
Nyquist nahrál před branku na svého krajana Zetterberga, ten ale nedokázal zakončit.
25:58
Zakázané uvolnění Devils, ovšem je třeba říci, že bylo špatně odpískané. Eliáš se totiž puku dotkl, toho si rozhodčí ale nevšiml.
25:50
Puk nyní zasáhl ochrannou síť nad brankou Schneidera, bude se vhazovat po jeho pravici.
25:35
Gelinasova střela byla ztečována mimo nebezpečí Mrázka.
25:25
Zajac se prokličkoval do útočného pásma.
24:40
24:27
Po Tatarově střele se k volnému puku v mezikruží dostal Dacjuk, Schneider se ale stačil přesunout a puk vyrazil!
24:03
Detroitští si přihráli rukou, což pravidla neumožňují. Přišli tak o útočné pásmo.
24:00
A Rudá Křídla se ihned natlačila do útoku, po střele Nyquista se snažil dorážet Abdelkader. Brankář New Jersey Devils měl ale puk pod kontrolou.
23:42
Henrique s Eliášem jeli v oslabení dopředu, Kronwall ale zamezil přihrávce mezi těmito hráči!
23:29
Tatar si na levé straně sjížděl do zakončení, Greene jeho pokus ale ztečoval nad bránu.
23:05
Sheahan v dobré šanci minul bránu! Detroit vycítil šanci a svého soupeře pořádně zatlačil.
22:45
Po vhazování od modré vyslal dobrou ránu Jakub Kindl, Schneider byl ale pozorný a puk udržel.
22:40
Gustav Nyquist byl nedovoleně přidržen Damonem Seversonem (NJD), který tak inkasuje dvě trestné minuty.
22:21
Nyní se Franzén pokusil za Schneidera procpat puk zpoza branky, ten ale pokryl prostor u levé tyče!
22:05
Franzén se teď natlačil na Schneidera a hra je tak přerušena, neboť branka při tom vypadla ze svého postavení.
21:55
Gólový brankostroj nekončí! Hosté snižují na 2:4 uplatněním svého důrazu. Weiss dobře bojoval s pukem za brankou, posunul ho na Helma, který našel před brankou XAVIERA OUELLETA (1+1), který vstřelil svou první branku v NHL! Asistence: Darren Helm (2+9) a Stephen Weiss (3+2).
21:35
Ruutu v dobré šanci nyní přestřelil branku, v dorážce mu poté zamezil Kindl.
20:28
Devils právě vstřelili branku!
A během tohoto úseku se také prosazují! Parádní kombinaci po ose Marek Židlický – Adam Henrique – Damon Severson zakončil střelou z první MIKE CAMMALLERI (10+4), který desátou brankou v sezoně a druhou v dnešním utkání dal na 4:1! Asistence: Damon Severson (4+6) a Adam Henrique (6+8).
20:01
Ďáblové pokračují ve zbytku přesilové hry.
20:01
Střely na branku v první třetině: 10:9
První třetina je za námi, zatím jsou lepším týmem na ledě domácí. Díky brankám Jágra, Cammalleriho a Harrolda, na které dokázal navázat pouze Sheahan tečováním Kronwallovy střely, vedou 3:1.
Druhá třetina začne přibližně ve 2:07.
20:00
19:11
Pokus Gelinase byl zblokován a do protiútoku vyrážel Glendening, Eliáš ho ale dobře blokoval v postupu na branku a tak z toho nic nebylo.
18:52
Detroitští se osvobozují výhozem přes všechny čáry, který obstaral Kronwall.
18:42
Za hákování dostává dvě minuty Johan Franzén (DET).
18:28
Hosté budou vyloučeni, domácí mají zatím ponechanou výhodu.
18:03
Ofsajd Detroitu.
17:26
Bernier zakončoval z krkolomné pozice, branku ale trefit nedokázal.
16:57
Abdelkader ale pouze odevzdal puk soupeři, hosté už totiž potřebovali vystřídat.
16:39
Detroit zakládá útočnou akci, na ledě je první útočná formace Rudých Křídel.
15:40
Mrázek nyní musel vytáhnout těžký zákrok proti šanci Havláta!
15:18
A z následného protiútoku se domácí prosazují! PETER HARROLD (1+0) si najížděl po pravé straně ze středního pásma, dostal perfektní přihrávku do jízdy a svou první trefou v této sezoně dal na 3:1! Asistence: Jaromír Jágr (4+11) a Adam Henrique (6+7).
15:10
Kronwall nabíjel na modré čáře Ericssonovi, ten ale minul.
15:05
Devils vyhodili na zakázané uvolnění. Vhazování před Schneiderem se bude opakovat.
14:54
Dacjuk zakončil útočný výpad Detroitu střelou do Schneidera. Následuje komerční přestávka.
13:52
Tato rána už se ale počítat bude. A to jako gólová! MIKE CAMMALLERI (9+4) si vybruslil zpoza branky, vyměnil si puk s Židlickým a využil clonění, které před Mrázkem obstaral Adam Henrique. Nejlepší střelec Devils tak poslal domácí tým do vedení 2:1! Asistence: Marek Židlický (3+9).
13:40
Další dělovku měl na svědomí Židlický, ani jeho pokus se ale nebude počítat mezi střely na branku.
13:10
Severson dostal nabito a sjel si ještě do lepší střelecké pozice, Miller jeho pokus ale zblokoval!
12:48
A další akci Devils zastavil ofsajd, v němž se ocitl Mike Cammalleri.
12:29
Od modré vystřelil obránce Damon Severson, neměl ovšem dobře seřízená mířidla a puk tak pouze bouchnul do zadního mantinelu.
12:22
První přesilovku si dnes zahrají i domácí. Dvě minuty za podražení inkasuje Jakub Kindl (DET).
11:47
A třetí v krátké době. Hra se tak velmi často nyní vrací před brankáře Schneidera.
11:25
A další icing domácích, tentokráte ho zavinila nepřesná přihrávka jednoho z forvardů New Jersey.
11:07
Po vhazování své střelecké štěstí zkusil Xavier Ouellet, Cory Schneider zasahuje.
11:03
Ďáblové ale posléze odpálili kotouč na zakázané uvolnění.
10:54
Nyquist se ve středním pásmu s pukem na holi snažil rychle otočit a založit útok. Švédský útočník ovšem podklouzl a tak se mu to nevyvedlo.
10:33
10:27
DeKeyser teď udělal několik kroků k tomu, aby založil útočnou akci. Nejprve nahodil, poté i napadal protihráče. Nic z toho ale Rudým Křídlům akci nakonec nepřineslo.
09:55
Ryder svou střelu poslal vedle branky. Takhhle si to určitě útočník New Jersey nepředstavoval.
09:18
Střelu Patrika Eliáše bez problémů lapil Petr Mrázek. Bude se vhazovat po jeho levici.
08:56
Josefson ve středním pásmu ztratil puk, posléze ho ale vybojoval zpět do své moci.
08:14
Zubrus odpálil puk z obranného pásma. Jeho tým totiž potřeboval vystřídat, k čemuž tak díky tomuto dostal prostor.
Byl změněn střelec první branky Red Wings, ránu Kronwalla ještě tečoval Riley Sheahan, jemuž tak byla připsána tato branka.
07:28
07:23
Jágr v útočném pásmu nahrával na Henriquea, ten ale nedokázal jeho přihrávku zachytit.
06:43
A i v této akci měl prsty Luke Glendening, tentokráte se po jeho přistrčení pokoušel do brány dopravit puk Jurčo. Slovenský forvard ale neuspěl, neboť branku minul.
06:27
Glendening pálil z pravé strany od mantinelu, brankář New Jersey byl ovšem pozorný.
06:00
Na druhou stranu vyrazil Gustav Nyquist, jehož střelecký pokus dokázal Schneider vyrazit.
05:46
Ruutu se procpal přes obránce a zmocnil se kotouče, ale nakonec z toho branka nebyla.
04:41
Quincey vyhrál souboj se Zubrusem a ve vlastním pásmu se zmocnil puku.
03:50
A máme vyrovnáno! Rudá Křídla využívají přesilovou hru. Na modrou dostal od Zetterberga nabito Niklas Kronwall, jehož nekompromisní dělovku před Schneiderem ještě tečoval RILEY SHEAHAN (5+6). Brankář domácích neměl nárok. Asistence: Niklas Kronwall (3+11) a Henrik Zetterberg (5+15).
03:36
Po střele Ericssona se před brankou snažil k dorážce probít Sheahan, Schneider ale podržel kotouč a nedovolil útočníkovi hostí se k němu dostat.
03:20
Vyloučení na straně Devils. Dvě minuty za hákování inkasuje Martin Havlát (NJD), Detroit má k dispozici přesilovku 4 na 3.
03:04
Larsson dovezl kotouč do útočného pásma, tam ho ale v akci už nikdo nepodpořil.
02:18
A máme tu první branku zápasu! Andy Greene se rozjel po levém křídle a jeho střela trefila Mrázka někam do prostoru okolo masky a ramene, puk českému brankáři tak vypadl z moci a JAROMÍR JÁGR (4+10) ho dopravil do sítě! Asistence: Andy Greene (0+7) a Damon Severson (4+5).
02:05
Glendening nahazoval kotouč od mantinelu, Schneider ho podržel. Hra je nyní hodně kouskovaná.
Po této situaci se navíc strhla před Schneiderm poměrně mela, ze které nakonec pramení dvouminutové tresty za hrubost pro Tomáše Jurča (DET) a Marka Židlického (NJD).
01:52
Po následném vhazování podržel Mrázek kotouč pod svojí lapačkou. Bude se vhazovat po levici českého gólmana.
01:44
A první větší práce pro Petra Mrázka! Cammalleri našel perfektním pasem Patrika Eliáše, ten si na svého krajana v brance ale nepřišel, a to rovnou nadvakrát!
01:33
Eliáš hledal před brankou Cammalleriho, ten zamířil ale nepřesně.
01:20
A série vhazování před Schneiderem nekončí, brankář New Jersey opět podržel puk.
01:08
Nyní byl střelecký pokus zblokován nad branku do ochranné sítě.
01:05
Schneider chytil střelu jednoho z hráčů Detroitu od modré, vhazování se bude opakovat.
01:00
Ďáblové odehráli puk na icing.
00:40
Henrique poslal kotouč před branku, kde číhal Jaromír Jágr. Český útočník se ale nepropracoval k zakončení.
00:01
Na úvodní vhazování se postaví týmy v tomto složení:
Greene, Severson – Zubrus, Henrique, Jágr a Kronwall, Ericsson – Abdelkader, Zetterberg, Nyquist. K tomu dojde ale až za několik minut.

New Jersey Devils: Schneider (Clemmensen) – Greene, Severson, Harrold, Židlický, Gelinas, Larsson – Zubrus, Henrique, Jágr – Cammalleri, Eliáš, Havlát – Ruutu, Zajac, Ryder – Gionta, Josefson, Bernier

Detroit Red Wings: Mrázek (Howard) – Kronwall, Ericsson, Quincey, DeKeyser, Ouellet, Kindl – Nyquist, Zetterberg, Abdelkader – Tatar, Sheahan, Franzén – Helm, Dacjuk, Weiss – Jurčo, Glendening, Miller

Rozhodčí: Devorski, Lemelin – Cormier, Morin.
Ďáblové mají na rozbruslení 22 hráčů. Jako sedmý bek se totiž na ledě pohybuje Seth Helgeson, Židlického start je totiž nejistý. Podobný případ se týká i Mikea Cammalleriho, kterého by v případě absence nahradil Damien Brunner.