Andrej Meszároš (BUF) 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:10.

Střely na branku: 35 – 42 (11-12, 10-18, 14-11, 0-1)
Trestné minuty: 10 – 10
Využité přesilové hry: 2/5 – 1/5
Bodyčky: 15 – 14
Vyhrané vhazování: 31 – 32.
Dramatický duel dvou celků z chvostů obou konferencí je u konce. Coyotes navázali na výhru z Detroitu a vyhráli i na ledě Buffala, které s největší pravděpodobností bude nejhorším týmem letošní sezóny NHL, jelikož na svého dnešního soupeře ztrácí osm zápasů před koncem základní části šest bodů. Arizona se v Západní konferenci dotáhla na předposlední Edmonton na rozdíl jediného bodu, ovšem příští zápas odehraje v Pittsburghu a navíc Oilers mají jedno utkání k dobru.
60:56
Arizona právě vstřelila branku!
Coyotes podruhé za sebou dávají gól v prodloužení a radují se ze zisku dvou bodů! John Moore vrátil kotouč na modrou Ekmanu-Larssonovi, po jehož přihrávce se parádní ranou k přední tyči prosadil SAM GAGNER. Asistence: Oliver Ekman-Larsson, John Moore.
60:44
Moore číhal na pravém kruhu, Hackett jeho střelu vykopl pravým betonem do rohu.
60:26
Gagner posílal kotouč do brankoviště, kde od hole Doana šel puk nad mantinel.
60:10
Začalo pětiminutové prodloužení, v jehož úvodu mají hosté výhodu jednoho muže navíc.
60:01
Začalo prodloužení.
60:00
Třetí třetina skončila.
59:54
Ještě jedno vhazování po postavení mimo hru Coyotes.
59:35
Gionta po buly skočil na Gagnera, rozhodčí znovu přerušili, ale vylučovat se nebude.
59:30
Mike Weber podrazil Doana a Coyotes mají v závěru šanci rozhodnout.
59:01
Kotouč vyletěl na jednu ze střídače, hra je pochopitelně přerušena.
59:00
Poslední minuta třetí třetiny.
58:43
Bogosian se vydal na útočný výlet, Smith musel proti jeho úniku vytasit důležitý zákrok!
58:25
Chipchura získal útočné pásmo pro Arizonu, Cunningham se tlačil na puk po střele z úhlu, ale nic z toho nebylo.
57:54
Varone chytře nahrál puk na osu hřiště, Bogosianova střela byla tečovaná mimo hřiště.
57:29
Dahlbeck nahodil z poloviny hřiště, ale kotouč skončil u obránců Buffala.
57:07
Ristolainenova střely byla tečovaná, Smith reagoval na původní let kotouče, ale ten ho v leže trefil.
56:49
Domácí jsou po vyrovnání na koni a snaží se rozhodnout ještě před koncem regulérní hrací doby.
56:23
Sabres právě vstřelili branku!
Connor Murphy se v den svých narozenin vrací z trestné lavice, jelikož Buffalo využilo druhou přesilovku. Meszároš zavezl puk do útočného pásma, vyhození obránce zachytil BRIAN GIONTA, jehož nechytatelná střela letěla k pravé tyči. Bez asistence.
56:11
John Moore měl dost času a poměrně jednoduše vyhodil kotouč na Hacketta.
55:55
Po několika přihrávkách dvakrát střílel Bogosian, jehož druhý pokus už Smith nevyrazil a ponechal si puk.
55:36
Další přesilová hra pro Sabres přichází po nedovoleném bránění Connora Murphyho, který fauloval Marcuse Foglina.
55:18
Přečíslení tři na dva zakončoval z pravého kruhu Hodgson, ovšem Smith zasahovat nemusel.
54:57
Stone na nic nečekal a z pravé strany vypálil, leč nepřesně.
54:44
Ekman-Larsson místo střely přihrával Chipchurovi, který s tím ale vůbec nepočítal a dostal puk na paty.
54:18
Szwarzovi utekl puk do rohu útočného pásma, kde je o něj sváděn velký boj.
54:08
Dalpe přebruslil hráče soupeře, i jeho zakončení aby bylo sražené, o což se postaral Stone.
53:58
McGinn se drze vydal mezi trojici obránců, jeden z nich tečoval jeho střelu do ochranné sítě.
53:39
Neposedný kotouč často střídá svého majitele mezi modrými čarami.
53:05
Moss udržel puk a vzápětí uvolnil Gagnera, jenž však nepřidal čtvrtý gól Arizony.
52:37
Ani jeden z týmů se nemůže na delší dobu usadit v útočném pásmu, zápas v poklidu směřuje ke svému konci.
52:08
Bogosian pálil z první po přihrávce ze zadního mantinelu, Smithe ovšem nepřekonal.
51:39
Cunningham si dobře pokryl puk v obranném pásmu a pak ještě lepší přihrávkou vysunul Arcobella, jenž přihrál přes ležícího obránce, ale Doan puk nezkrotil.
51:19
Hodgson centroval před branku, kde však nebyl žádný z jeho spoluhráčů.
50:57
Zakázané uvolnění Arizony Coyotes.
50:46
Weber vystřelil zápěstím od modré, kotouč však zastavil beton Mika Smithe.
50:30
Gionta převzal vůdčí roli po Ennisovi, z pravé strany však trefil předním stojícího beka.
50:01
Střela Kyla Chipchury se také nevešla mezi tři tyče.
49:49
McGinn přenechal kotouč Dahlbeckovi. Ten se už chystal vystřelit, ale v ten moment se ozval hvizd čárového, který viděl ofsajd.
49:13
Stoneova střela z pravého konce modré čáry letěla hodně mimo.
48:42
Tak nakonec ne! Matt Hackett má jako správný hokejista tuhý kořínek a k radosti diváků bude pokračovat ve hře.
48:42
Německý mladík Tobias Rieder spadl Hackettovi na levé rameno, kvůli kterému zřejmě bude muset střídat.
48:42
Tuto akci ale odnesl Hackett zraněním. S domácím gólmanem to nevypadá vůbec dobře, leží na zádech a zjevně má bolesti.
48:37
Velká šance Coyotes! Rieder před brankou neuspěl bekhendový blafákem a Gagner vzápětí poslal puk do horní tyče!
48:23
Doan vystřelil zápěstím zpoza levého kruhu, Hackett připraven.
47:53
Moulson přenesl hru doprava na Giontu, beton Smithe však byl na místě.
47:32
Až nyní na něho vystřelil Moore, ale domácí gólman si poradil i s dorážkami Gormleyho a McGinna.
47:09
Buffalo ve třetí části svého soupeře do ničeho nepustilo, Hackett se ještě nestihl zapotit.
46:36
Coyotes nemůžou po vyhození na zakázané uvolnění vystřídat.
46:29
46:25
Andrej Meszároš si řekl o kotouč, ale také on mířil několik decimetrů mimo branku.
46:07
Benoit míjí.
45:46
Krátce po buly zkoušel štěstí Hodgson, jehož střelu zpoza levého kruhu Smith kontroloval.
45:36
Gionta ještě udržel kotouč pro Buffalo, které se snaží vyrovnat.
45:11
Coyotes se srdnatě ubránili a dostali puk alespoň do středního pásma.
44:46
Domácí se musí obejít bez Tylera Ennise, který se po druhé přestávce stále nevrátil mezi spoluhráče.
44:29
Sabres můžou srovnat v přesilové hře, kterou jim daroval dnešní oslavenec Connor Murphy.
44:12
Vitale z rohu vydoloval puk jenom pro Hodgsona, Smith si připsal pětadvacátý úspěšný zákrok.
43:43
Gormley ztratil puk a Moulson jel se spoluhráčem do přečíslení dvou na jednoho. Moulson vzal zakončení na sebe, ale Smith se zaskvěl parádním semaforem.
43:20
Hosté jsou stále v útočném pásmu, kde motají hlavy obráncům Buffala.
42:59
42:47
Domácí kapitán Gionta vyhodil a z přesilovky Coyotes zbývají poslední vteřiny.
42:25
Stone znovu vypálil, střela ale ani tentokrát gólové parametry neměla.
42:03
Ekman-Larsson podél modré čáry přihrál Stoneovi, jehož zakončení Hacketta neohrozilo.
41:38
Coyotes se přesilovka zatím moc nedaří, znovu hrají na obranné polovině.
41:18
Foligno získal puk a pošetřil několik vteřinek z oslabení Buffala.
40:59
Sabres podruhé v zápase pykají za příliš mnoho hráčů na ledě.
40:51
Na druhé straně z mezikruží zakončoval Murphy, ale stav zůstává nezměněn.
40:36
Brian Gionta dostal přihrávku z pravé strany, forhendovým blafákem však na Smithe nevyzrál!
40:25
Pomalu klouzající puk skončil u Bogosiana, jehož střelu Smith za svá záda nepustil.
40:01
Statistiky po 2. třetině:

Střely na branku: 21 – 30 (11-12, 10-18)
Zablokované střely: 11 – 5
Trestné minuty: 6 – 6
Využité přesilové hry: 1/3 – 0/3
Bodyčky: 9 – 14
Vyhrané vhazování: 20 – 20.
Duel dvou nejhorších týmů celé NHL se po čtyřiceti odehraných minutách vyvíjí lépe pro Arizonu, která sice musela po trefě Ristolainena dotahovat, ale zásluhou Ekmana-Larssona a Mosse jsou hosté opět v těsném vedení. Buffalo také dnes předvádí nevýrazný výkon, za zmínku stojí jen výkon prvního útoku, který se postaral o obě branky domácího celku, jenž je však stále ve hře o body.
40:00
39:55
Krátce před koncem druhé části ježe Smithe ohrozil Gionta, strážci hostující branky kotouč u levé tyče vypadl, ale k dorážce nedošlo.
39:25
Gionta z první šikovně posunul puk doprava Grigorenkovi, ale Smith ruského útočníka vychytal.
39:06
Dnes ojedinělý jev přerušil hru poté, co se domácí hokejisté dostali do ofsajdu.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny.
38:49
Sabres mají puk v obranné třetině, kde ale mají velké potíže s napadáním Kojotů.
38:23
Domácí se už dlouho neusadili před Smithem, který se v posledních minutách moc nezapotil.
37:59
Stone mířil nepřesně, puk se ještě odrazil k Riederovi, ovšem jeho střela zpoza levého kruhu byla Doanem tečovaná přímo do míst, kde byl Hackett.
37:51
37:38
S propagační ranou Nicolase Deslaurierse neměl Mike Smith moc práce.
37:22
Problémy v rozehrávce Coyotes darovaly kotouč domácím Šavlím.
37:08
Stone měl kolem sebe spoustu prostoru, střelu příklepem však Hackett s problémy chytil.
36:39
Buffalo nadvakrát vyhodilo a s kotoučem operuje Mike Smith.
36:15
Moore tentokrát střílel od modré, před Hackettem vznikl menší závar, ale další střela už nepřišla.
36:00
Erat přihrál na levý kruh, tam si si najížděl Moore, ale Hackett byl u pravé tyče včas.
35:51
Coyotes si po reklamní pauze zahrají přesilovou hru, na trestnou lavici usedá za držení Nikita Zadorov.
35:23
Čtvrtá hostující formace se usadila v útočném pásmu a krouží kolem branky Buffala.
34:55
Opět to zkoušel švédský obránce, ale kotouč byl sražen za branku.
34:44
Dahlbeck si najel na Eratův pas, ale jeho střele scházela přesnost.
34:20
Kojoti potřetí překonávají Hacketta a vrací se do vedení! Moss tečoval Gagnerovu střelu od modré čáry a kotouč zaplul za záda domácího gólmana. Asistence: Sam Gagner.
34:07
Foligno nechal puk za sebou, Coyotes se rychle vydali dopředu, ale Hackett Riedera vychytal.
33:28
Riederovi v klíčový okamžik utekl puk a Hackett tak zasahovat nemusel.
33:14
Puk skončil na brankové konstrukci Hackettovy svatyně, na řadu přichází krátká komerční pauza.
32:46
Cunningham posunul kotouč na Gormleyho, jehož střela nebyla přesná.
32:21
Zadorov zkazil rozehrávku, ale Coyotes se nepovedlo ohrozit Hacketta.
32:01
Meszároš se dostal k odraženému puku, ovšem na Smithe recept nenašel.
31:49
Sabres se rychle vydali do útoku, rychlá odpověď ale nepřišla.
31:29
Na další ránu už ale byl domácí gólman krátký. Erat z rohu přihrál na modrou OLIVERU EKMANU-LARSSONOVI, jenž objel Foligna a z osy hřiště vystřelil do šibenice. Hackett zřejmě nic neviděl. Asistence: Martin Erat, Mark Arcobello.
31:16
Martin Erat převzal přihrávku od Ekmana-Larssona, Hacket střelu neměl pod kontrolou, ale nakonec se štěstím vyrazil.
31:07
Ekman-Larsson pálil zpoza pravého kruhu, avšak Matt Hackett si připsal další zákrok.
30:59
Eratovu střelu zastavil Weber, který však nevyhodil a Coyotes zůstávají u Hacketta.
30:36
Doan se snažil tečovat Gagnerovu střelu, ale Hackett si dokázal najít puk ve změti těl.
30:19
Sabres podruhé vyhodili a skoro půlka přesilovky už je minulostí.
29:56
Hosté rozjeli přesilovkou kombinaci, která se ale odehrává pouze u modré čáry.
29:46
Gagner přihrál před branku Doanovi, který byl domácími obránci ubráněn.
29:26
Sabres nakonec hráli v šesti, Larsson odjel na trestnou lavici a následuje přesilovka Kojotů.
29:26
Rozhodčí viděli nějaký prohřešek proti pravidlům ve střední třetině a přerušili hru.
28:37
Buffalo využívá přesilovou hru a poprvé v zápase se ujímá vedení. Ennis po Giontově přihrávce na levé straně posunul puk k modré čáře a dělovka RASMUSE RISTOLAINENA se za přispění tyče dostala do branky za bezmocného Smithe, který ani nestihl pořádně zareagovat. Asistence: Tyler Ennis, Brian Gionta.
28:16
Larsson po přihrávce od Ennise narazil na výstroj Smithe a hosté vzápětí vyhodili.
27:47
Enisovi na modré přeskočil puk hokejku a Sabres zakládají akci z vlastní poloviny.
27:40
Vyloučeným hráčem je Michael Stone, který je potrestán za hákování.
27:40
Zadorov přihrál mezi kruhy, kde puk získal Gagner a sudí musel přerušit hru.
27:25
Branka Sabres je opuštěná, domácí to chvíli zkouší v šesti hráčích.
27:05
Znovu v akci Ennis, který sice neprotlačil puk za záda Smithe, ale byl přitom faulovaný.
26:40
Ennis se nádherně prokličoval do útočné třetiny, střela z pravé strany však byla sražena.
26:08
Stoneova střela švihem od modré čáry byla sražena rohu kluziště.
26:00
Doan z pravého mantinelu nasměroval kotouč do brankoviště, kde si ho přivlastnil Hackett.
25:44
Hosté se sami vyhnali z útočné třetiny a po nahození Ekmana-Larssona přišli o puk.
25:19
Arizona je ve druhé části lepším týmem, Sabres Smithe ohrozili za pět minut jen jednou.
24:56
Domácí ztratili puk v obranném pásmu, čehož využil zakončující Chipchura, ovšem Hackett střelu do středu branky zlikvidoval.
24:28
Od Gagnera šel puk do brankoviště, Hackett o kotouči chvíli nevěděl, ale nakonec ho pokryl.
24:06
Erat věděl o rozjetém Mossovi, který ale dostal puk na nohu, kterou si ho odkopl k mantinelu.
23:49
Ennis pěknou kličkou obelstil Ekmana-Larssona, ale bekhendové zakončení moc razantní nebylo.
23:25
Dobré střídání elitního útoku Arizony dovršil střelou z nulového úhlu Arcobello.
23:01
Rieder nechal puk Dahlbeckovi, který však neměl přesnou mušku.
22:48
Arcobello vyhrál buly pro Doana, jehož žabka doletěla do lapačky gólmana Sabres.
22:45
Chybu v domácí rozehrávce Arizona nepotrestala, protože Hackettova branka byla při souboji McGinna s Meszárošem posunuta.
22:11
Vitale vystřelil z otočky, ale střela z pravého kruhu znamenala pro Hacketta snadnou práci.
21:54
Chipchura byl v rohu hřiště natlačen na mantinel a přišel o kotouč.
21:28
Smith si nadělal potíže při práci s pukem za svou brankou, kde ho otravoval jeden ze soupeřů.
21:05
Brian Gionta vypálil z pravé strany, jenže puk letěl mimo a doklouzal až na druhý konec hřiště.
20:35
Na úvod druhé části bylo k vidění několik nepřesností, oba gólmani můžou být zatím v klidu.

Vyhrané vhazování: 10 – 9.
Úvodní dvacetiminutovka nenabídla žádný oslnivý hokej, ale přesto v ní padly dvě branky. O tu první se postaral Szwarz, jenže vedení Arizony trvalo jen krátce, když v jedenácté minutě vyrovnal aktivní Tyler Ennis. Coyotes v jednu chvíli měli výraznou střeleckou převahu, ale Buffalo nakonec stáhlo manko na rozdíl jediného zakončení.
20:00
19:57
Szwarz s Vitalem sice nevyhodili, ale Meszároš si sjel až za branku, odkud už nestihl nic vymyslet.
19:31
Bogosian přihrál mimo útočné pásmo a navíc rukou, takže hra je vykázána do střední třetiny.
19:23
Ennis naservíroval puk na modrou čáru Bogosianovi, jehož zakončení zpacifikoval Smith.
19:14
Hosté se opět dostali z nejnebezpečnějšího prostoru a mají dost času na vystřídání.
19:00
Poslední minuta první třetiny.
18:52
Giontova střílená přihrávka skončila jen u obránců z Arizony.
18:35
Smith zastavil puk za svou brankou a poslal jej až ke svému brankářskému protějšku.
18:19
Coyotes se na úvod oslabení povedlo vyhodit až za branku Hacketta.
18:04
Tye McGinn narazil na mantinel Patricka Kaletu, za což inkasuje poměrně přísný menší trest.
17:45
Ennis přihrál na levou stranu Weberovi, ale Mike Smith si připsal další jednoduchý zákrok.
17:35
K Ennisovi dlouho nepřistoupil žádný z obránců, útočník Buffala se po několika vteřinách dostal do těžké pozice a střela z levé strany nemohla Smithe ohrozit.
17:14
17:07
Kojoti hrají výrazně zkrácenou přesilovku, ve které navíc vyhodili kotouč na zakázané uvolnění.
16:57
16:47
Ristolainen se u zadního mantinelu vyhl dvěma napadajícím hráčům a založil útok Šavlí.
16:15
Po komerční přestávce se pokračuje ve hře, vhazuje se po pravici Smithe.
16:04
Larsson zahnal Bogosiana do rohu, akce Sabres ještě chvíli pokračovala, ovšem ránu Meszároše pokryl Smith.
15:42
Většího prostoru na ledě zatím nikdo nevyužil, hraje se mezi modrými čarami.
15:14
Ta však trvala jen několik vteřin, Vitalemu totiž sekl do hole Matt Moulson, který posílá do čtyř i Buffalo.
14:57
Crombeen dostává dvouminutový trest za hrubost a domácí si zahrají první přesilovku.
14:57
Tvrďák Kaleta u hostující střídačky tvrdě srazil McGinna, který se jen těžce zvedal na nohy. Sudí raději přerušili hru a následuje komerční přestávka.
14:39
Vitale přihrával naslepo do nebezpečného prostoru, kde však nebyl nikdo v bílém.
14:13
Mike Smith betonem vyrazil volný kotouč přesně na hůl Grigorenka, který z dorážky neuspěl stejně jako Gionta.
13:54
Chipchura z ostrého úhlu ohrozil Hacketta, před kterým ještě číhal na dorážku Cunningham.
13:32
Ristolainenova střela od modré byla dvakrát tečovaná, Smith si přesto věděl s pomalu letícím pukem rady.
13:07
Erat dával puk za sebe, jenže jen do místa, kde byli obránci Sabres.
12:37
Druhá formace Arizony hraje hodně aktivně, Gagner s Mossem dělají Hackettovi hodně problémů.
12:21
Oba týmy střídají, Ekman-Larsson má za vlastní brankou dost času.
12:06
Rieder byl v útočném pásmu zcela sám a obránci mu kotouč sebrali.
10:48
Rychlý protiútok Sabres přinesl srovnání na 1:1! Larsson z obranného pásma dal kotouč TYLERU ENNISOVI, který si ho vyměnil s Moulsonem a pak pěkným bekhendovým blafákem překonal Smithe, jenž se dostal mimo ideální postavení. Asistence: Matt Moulson, Johan Larsson.
10:37
Chipchurovu střelu z levé strany vyrazil Hackett betonem.
10:22
Obránci Buffala drží kotouč a pomalu vymýšlí útočnou akci.
09:57
Moss se z ničeho nic ocitl těsně před brankou, své šance se ale zalekl a Hacketta nepřekonal.
09:42
Gagner zakombinoval s Mossem, žádné zakončení hostů ale nepřišlo.
09:02
Nahození Ekmana-Larssona přesné nebylo, zakázané uvolnění se ale nepíská, což některé hráče zaskočilo.
08:35
Vitaleho pokus byl těsně před brankou tečovaný, ale Hackett měl štěstí, že ho puk trefil.
08:24
Domácí mohli vyrovnat po protiútoku, ovšem Ristolainen mířil nad branku.
07:55
Coyotes jdou na konci osmé minuty do vedení! Šťastným autorem své první branky v této sezóně je JORDAN SZWARZ, jenž dostal přihrávku z rohu kluziště a z levého kruhu neomylně vypálil zápěstím. Asistence: Kyle Chipchura, Craig Cunningham.
07:16
Erat chytrým pasem z pravé strany našel Moorea, který se zjevil v předbrankovém prostoru, v dobré šanci však nezasunul puk do branky.
06:55
Gagner se snažil vrátil kotouč Eratovi, který střílel až o pár vteřin později a Hackett měl poměrně hodné problémů.
06:15
Arcobello získal puk v obranné třetině, ale jeho spoluhráči ho moc dlouho neudrželi.
05:37
Pěknou kombinaci zakončil ranou z pravého mantinelu Ennis, ale Smith nemusel čelit žádné velké dělovce.
05:07
McGinn nadvakrát pálil z osy hřiště, puk se dostal na modrou, ale ani pokus Murphyho za Hackettem neskončil.
04:39
Nahození Ekmana-Larssona bylo tečované do ochranné sítě, vhazovat se bude ve středním pásmu.
04:24
Ten samý hráč o chvíli později zakončoval z pravé strany, ale Smith byl pozorný.
04:10
Dalpeho střelu srazil jeden z obránců, který vzápětí vyhodil přes všechny čáry.
03:55
Podobná situace i na druhé straně, Smith neriskoval rozehrávku před blížícími se soupeři.
03:43
Gormley nahodil z červené čáry přímo do lapačky domácího gólmana, který raději přerušil hru.
03:20
Dahlbeck napřáhl od modré čáry, o chvíli ho napodobil i Moore, ale Hackett střelu dobře viděl.
03:06
Riederovi střela moc nesedla a Hackett pohodlně vyrazil puk do rohu.
02:40
Puk vylétl mimo hřiště a dotkl se ochranné sítě za hostující brankou.
02:11
Crombeenova střela byla zablokovaná, pokus McGinna už prošel, ale Hackett lehce vyrazil.
01:52
Cunningham operoval s pukem v rohu útočného pásma, kde o něj ale přišel.
01:15
Domácí začali utkání lépe, první střela od modré čáry ale neletěla do prostoru branky.
00:23
Ennis hledal mezi kruhy Larssona, kterému se ale nepovedlo přihrávku z pravé strany zpracovat.
00:01

Buffalo Sabres: Hackett (Lindback) – Ristolainen, Weber, Bogosian, Benoit, Meszároš, Zadorov – Ennis, Larsson, Moulson – Gionta, Grigorenko, Foligno – Hodgson, Varone, Dalpe – Kaleta, Ellis, Deslauriers.

Arizona Coyotes: Smith (Domingue) – Stone, Ekman-Larsson, Murphy, Dahlbeck, Gormley, Moore – Doan, Arcobello, Rieder – Moss, Gagner, Erat – Szwarz, Chipchura, Cunningham – Crombeen, Vitale, McGinn.

Rozhodčí: Martell, Morton – MacPherson, McElman.
Československá stopa v utkání

Andrej Meszároš (BUF)

Obránce, 29 let, 51 zápasů, 9 bodů (3+6)

Martin Erat (ARI)
Útočník, 33 let, 71 zápasů, 29 bodů (9+20).
Vzájemné zápasy

31.01.2014 Arizona – Buffalo 2:3
24.12.2013 Buffalo – Arizona 2:1 po prodl.
20.11.2011 Buffalo – Arizona 2:4
09.01.2011 Arizona – Buffalo 1:2 po prodl.
19.01.2010 Arizona – Buffalo 2:7.
Zápas dvou týmů s nejnižším počtem bodů, duel nejhorších celků v konferencích, střet dvou nejméně produktivních týmů nebo zápas dvou ze tří nejděravějších obran v NHL. Všechny tyto statistiky mluví jasně, v Buffalu se odehraje zápas týmů, které budou na příštím draftu vybírat mezi prvními, a poperou se tak například o předpokládanou jedničku draftu, Connora McDavida.

Lepší formu z posledních pěti zápasů mají Šavle, které se po zisku bodu z ledu Washingtonu překvapivě radovaly z triumfu v bostonské TD Garden. Také Kojoti však mají na svém kontě skalp silného soupeře, v Detroitu se jim totiž podařilo vyhrát 5:4 po nájezdech, což byla první venkovní výhra od desátého února, kdy si Arizona vyšlápla na Chicago.
Všem hokejovým fanouškům přeji příjemnou noc při sledování textového přenosu ze zápasu kanadsko-americké NHL. Krátce po půlnoci se můžeme těšit na duel mezi Buffalem Sabres a Arizonou Coyotes.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:05.