Jonas sice v prvním poločase neproměnil penaltu, jeho spoluhráči z Benficy ale jeho zaváhání napravili v penaltovém rozstřelu, po němž se mohou na rozdíl od duelu s Fiorentinou radovat z vítězství. Club América dohrával zbytek zápasu bez vyloučeného Búrona, s bodem se tak s největší pravděpodobností spokojí. Benfica si po dnešní výhře připsala na své konto dva body, zatímco Club América jeden.
Rosel ze značky pokutového kopu překopl bránu a Benfica vítězí na penalty!
Rodríguez si vzal větší rozběh a poté míč napálil k levé tyči.
Colula vymetl zamířil přesně k pravé tyči, Moraes si však na míč málem sáhl.
Také Samaris zamířil přesně k levé tyči.
Marín bezpečně penaltu proměnil a uklidil míč k levé tyči.
Stejně jako Zúniga i Santos zamířil přízemní střelou přesně k levé tyči.
Zúniga nezaváhal a uklidil míč přízemní střelou přesně k levé tyči.
90+2
Martínez rozehrál standardní situaci a rozhodl se z velké vzdálenosti pro střelu, ta měla dobrou razanci, zamířila však pouze doprostřed brány, kde byl připravený brankář Muñoz.
90+1
Nad rámec zápasu byly nastaveny 2 minuty.
90
Po rohovém kopu byl Benfice odpískán útočný faul a od penaltového rozstřelu nás dělí jen několik sekund.
89
Benfica vybojovala rohový kop.
88
Vypadá to, že Benfica Lisabon si podruhé na turnaji vyzkouší pokutové kopy.
87
Gaitán nedokázal svému spoluhráči narazit míč na hranici šestnáctky a Club América se ubránil.
86
Žlutou kartu dostává Marçal (Club América).
85
Marçal předvedl ostrý zákrok, za který zřejmě uvidí žlutou kartu.
83
Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Talisca, přichází Texeira.
82
Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází César, přichází Moraes.
82
Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Luisão, přichází John.
81
Zúñiga mohl rozhodnout dnešní utkání, na přízemní centr Martíneze z levé strany ale v pokutovém území těsně nedosáhl!
80
Rodríguez napřáhl ke střele zpoza šestnáctky, jeho pokus byl ale zablokován.
79
A ta vzápětí také přišla! Jeden z hráčů Clubu América z úhlu posílal před bránu prudký centr letící metr nad zemí a donutil brankáře Muñoze k zákroku.
78
Club América je u míče a po pravé straně se může pokusit dostat do šance.
77
Střídání v týmu Club América: ze hřiště odchází Rivera, přichází Rosel.
Střídání v týmu Club América: ze hřiště odchází Quintero, přichází Sánchez.
77
76
Club América připravil dvojité střídání.
75
Rodríguez pronikl po levé straně do pokutového území, tam k němu ale přistoupil včas jeden z obránců Clubu América, který navíc vybojoval odkop od brány.
74
Talisca rozehrál standardní situaci a na vzdálenější tyč posílal dobrý diagonální centr, vzápětí však byl hráčům portugalského klubu odpískán útočný faul.
73
Benfica si vykoledovala další faul, tentokrát v blízkosti šestnáctky.
72
Benfica se dostala do zakončení, Muñoz však neměl se střelou ze střední vzdálenosti žádný problém.
71
Búron předvedl naprosto zbytečný a nechutný zákrok, za který viděl přímo červenou kartu!
70
Červenou kartu dostává Búron (Club América).
69
Osvaldo Martínez byl faulován.
68
Rodríguez se snažil prosadit na levém křídle, jeho snažení ale k ničemu nevedlo.
67
Tempo hry ve druhém poločase opadlo a marně čekáme na nějakou slibnou brankovou příležitost.
66
Jonas v prvním poločase neproměnil penaltu a své zaváhání už ve zbytku zápasu neodčiní, místo něj vyběhl na trávník Rodríguez.
66
Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Almeida, přichází Silvio.
66
Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Pizzi, přichází Samaris.
65
Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Jonas, přichází Rodríguez.
65
Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Fejsa, přichází Cristante.
64
Benfica Lisabon připravila několika násobné střídání.
63
Na opačné straně se pokusil změnit bezbrankové skóre Jonas, jeho zakončení z levé strany pokutového území se ale mezi tři tyče nevešlo.
62
Colula poslal z pravé strany na vzdálenější tyč skvělý centr, do kterého se z první opřel střídající Marín, jeho zakončení ale bylo velmi nepřesné a míč zůstal ve hře.
61
Hráči Clubu América předvádějí ostré zákroky a asi by nebylo velké překvapení, kdyby dnešní zápas dohrávali o desíti.
60
Střídání v týmu Club América: ze hřiště odchází Arroyo, přichází Marín.
59
Club América připravil další střídání.
58
Střídající Martínez se dostal ke střele, jeho střela zpoza šestnáctky ale byla zablokována.
57
Žlutou kartu dostává Arroyo (Club América).
56
Club América sportovně vrátil míč fotbalistům Benficy a jedeme dál.
55
Další přerušení hry, po kterém následuje míč rozhodčího.
54
Hugo Almeida se ocitl ve slibné šanci, z úhlu však vybíhajícího brankáře Muñoze propálit nedokázal.
53
Benfica je u míče a může přejít směrem vpřed.
52
Francisco Rivera se dopustil faulu a hra byla přerušena.
51
Pizzi posílal do šestnáctky dobrý centr, Guitán na něj ale těsně nedosáhl.
50
Brankář Benficy už je zpět na nohou a zápas může pokračovat.
49
Júlio César má zdravotní potíže a musí být ošetřován.
48
Střídající na obou stranách jsou již potvrzena a nyní může plynule pokračovat.
47
Střídající Zúñiga se ocitl v ofsajdu.
46
Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Eliseu, přichází Marçal.
Střídání v týmu Club América: ze hřiště odchází Carcela, přichází Santos.
46
46
Střídání v týmu Club América: ze hřiště odchází Güemez, přichází Martínez.
Střídání v týmu Club América: ze hřiště odchází Mares, přichází Guerrero.
46
46
Střídání v týmu Club América: ze hřiště odchází Benedetto, přichází Zúñiga.
Střídání v týmu Club América: ze hřiště odchází Búron, přichází Colula.
46
46
Benfica rozehrála druhý poločas. Hosté hrají v červených dresech. Club América zvolil pro dnešní zápas novou žlutou sadu.
46
Oba týmy během přestávky sáhnou k několika změnám. Na straně Benficy Lisabon by to měly být změny dvě. Vše bude brzy potvrzeno.
Vracíme se zpět na Estadio Azteca v Mexiku, kde za několik okamžiků začne druhý poločas.
Brankář Muñoz je hrdinou dosavadního průběhu zápasu, když v sedmnácté minutě dokázal zneškodnit Jonasovu penaltu a zasloužil se o to, že oba týmy odcházejí do šaten za bezbrankového stavu. Skóre po prvním poločase. Club América 0 Benfica Lisabon 0.
45
45
Club América vybojoval v závěru prvního poločasu rohový kop, který Quintero rozehrál na přední tyč, tam však byl pouze hlouček hráčů v červených dresech, tedy Benficy.
44
Jonas pronikl do šestnáctky a poté se snažil míč špičkou kopačky usměrnit podél vybíhajícího Muñoze do brány, jeho zakončení však zamířilo mimo.
43
Benfica sice dokázala na vzdálenější tyči centr z rohového kopu odvrátit, jenže pouze k Arroyovi, jehož následná táhlá přízemní střela zamířila přibližně dva metry levé tyče.
42
Club América vybojoval po sraženém centru Quintera rohový kop.
41
Benfica Lisabon působí směrem vpřed živěji a je nebezpečnější, zatím se ji však bezbrankové skóre změnit nepodařilo.
40
Almeida vypálil zpoza šestnáctky, jeho přízemní střela ale nenadělala domácímu brankáři Muñozovi žádné problémy.
39
Benfica se snažila projít středem hřiště a vybojovala standardní situaci, kterou její hráči rozehráli nakrátko.
38
Oba trenéři poslali rozcvičovat náhradníky a možná dojde během přestávky ke kompletnímu vystřídání jedenáctek.
37
Milimetry dělily Jonase od toho, aby odčinil své předchozí zaváhání při penaltě.
36
Jonas mohl změnit bezbrankové skóre, jeho následná přízemní střela zpoza šestnáctky ale zamířila těsně vedle levé tyče!
35
Vůbec tomu tak však nemuselo být, kdyby Jonas naložil s pokutovým kopem lépe.
34
Ze zápasu je odehráno více než půl hodiny. Club América hraje s Benficou Lisabon stále bez branek 0:0.
33
Güemez tvrdě dojel ve středu hřiště svého protihráče a po inkasování žluté karty se stal druhým potrestaným hráčem Clubu América.
32
Žlutou kartu dostává Güemez (Club América).
32
Pimentel nyní srazil pohotovou střelu jednoho z hráčů Benficy evidentně nad bránu, následoval však pouze odkop od brány.
31
Z následného rohového kopu žádné nebezpečí nevzniklo a Julio César zůstává bez práce.
30
Benedetto z pravé strany poslal do šestnáctky nebezpečný přízemní centr, který odvracel ve skluzu na rohový kop Luisão.
29
Akci mexického klubu zastavil na levém křídle faul a domácí hráči zůstanou u míče.
28
Guitán posílal do šestnáctky dobrý centr, po kterém byl hráčům Benficy odpískán útočný faul.
27
Pizzi byl faulován a Benfica bude zahrávat zajímavou standardní situaci.
26
Sledujeme pohledný ofenzivní fotbal. Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
25
Quintero si uprostřed šestnáctky naskakoval na centr z pravého křídla, do zakončení se však nedostal.
24
Guitán předvedl skvělý sprint z levého křídla až téměř do šestnáctky, těsně před ní však narazil na dvojnásobnou hráz obránců Clubu América.
23
Oba týmy se snaží překvapit obranu soupeře kolmými přihrávkami, jenže hráčům schází pohyb.
22
Vzápětí domácí fotbalisté mexického klubu předvedli další nepřesný kolmý pas do šestnáctky, který César v klidu ukryl v náručí.
21
Na druhé straně se snažil Club América prosadit po pravém křídle, po nepřesné finální přihrávce však míč odevzdal pouze brankáři Césarovi.
20
Muñoz si v pohodě došel pro kolmý pas hráčů portugalského klubu a poté v klidu rozehrál.
19
Jonasova penalta postrádala razanci a to byl hlavní důvod jeho neúspěšně zahrané penalty.
18
Benfica nyní promarnila obrovskou šanci ujmout se vedení a potvrzuje, že se ji během letní přípravy příliš nedaří.
17
Jonas se postavil k exekuci pokutového kopu, jenže brankář Muñoz byl u své levé tyče včas a předvedl fantastický zákrok!
16
Guitán byl faulován Alvaradem v šestnáctce a Benfica Lisabon bude zahrávat pokutový kop!
15
Žlutou kartu dostává Alvarado (Club América).
14
Hráči Clubu América to přehnali s důrazem a byl jim odpískán útočný faul.
13
Carlos Quintero byl faulován a Club América mohl v klidu rozehrávat.
12
Anderson Talisca si naskakoval na přední tyči na centr z rohového kopu, do zakončení se ale nedostal.
11
Guitán se snažil prosadit na levé straně a v blízkosti šestnáctky vybojoval po sraženém centru pro svůj tým rohový kop.
10
Osmar Mares předvedl velmi špatný centr, který byl přetažený a skončil v zámezí.
9
Benfica Lisabon se vydala dopředu a po sražené střele vybojovala rohový kop.
8
Club América rozjel rychlý protiútok, ten byl však kvůli ofsajdu zastaven.
7
Benfica se dostala do velmi nadějného útoku, po kterém následný lob Carcely přes brankáře Muñoze odvracel těsně před brankovou čárou na rohový kop obránce Pimentel!
6
Úvodních pět minut je za námi a zatím jsme gól neviděli.
5
Benfica sice vstoupila do zápasu lépe a je směrem dopředu aktivnější, první šanci zápasu si ovšem vytvořil Club América.
4
Benedetto mohl na opačné straně z ničeho nic udeřit. Jeho pohotová střela zpoza šestnáctky zamířila těsně vedle pravé tyče! Julio César se za střelou jen ohlédl.
3
Pimentel předvedl na pravém kraji dobrou defenzivní práci a zastavil slibně vyhlížející útok Benficy.
2
Benfica se snažila založit útok kolmou přihrávkou středem hřiště, ta však byla zachycena obranou Clubu América a brankář Muñoz mohl v klidu rozehrát.
1
Brankář Muñoz si nedokázal poradit s vysokým míčem a ocitl se v problémech, naštěstí pro něj byl jednomu z útočníků Benficy odpískán útočný faul.
1
Club América obstaral před domácími fanoušky výkop zápasu, který řídí hlavní rozhodčí Jorge Isaac Rojas Castillo.
1
Hráči obou týmů nastoupili na trávník Estadio Azteca a do výkopu zápasu mezi Benficou Lisabon a Clubem América zbývá jen několik málo okamžiků.

Club América: Muñoz – Búron, Alvarado, Pimentel, Mares – Rivera – Andrade, Güemez, Arroyo – Benedetto, Quintero. (4-1-3-2)
Náhradníci: González, Marín, Pineda, Sánchez, Zúñiga, Guerrero, Colula, Díaz, Rosel, Martínez. Trenér: Marcos Ignacio Ambriz Espinoza.

Benfica Lisabon: César – Almeida, Luisão, Jardel, Eliseu – Fejsa, Pizzi – Carcela, Talisca, Gaitán – Jonas. (4-2-3-1)
Náhradníci: Duričić, Marçal, Taarabt, Carcela, Moraes, Oliviera, López, Samaris, Lopes, John, Cristante, Rodríguez, Guzzo, Santos, Texeira, Nelsinho, Guedes, Nilsson-Lindelöf. Trenér: Rui Vitória.

Rozhodčí: Jorge Isaac Rojas Castillo.
Benfica Lisabon

Benfica Lisabon neprožívá zatím příliš vydařenou letní přípravu, alespoň tedy, co se výsledků týče. Portugalskému klubu patří v severoamerické skupině, která má deset členů a skládá se z týmů ze Severní Ameriky a Evropy, až předposlední devátá příčka. Benfica nedokázala na turnaji během tří zápasů ani jednou zvítězit, a to ani po penaltách, které si vyzkoušela proti Fiorentině. Svěřenci Ruie Vitórii zbylá dvě utkání prohráli po 90 minutách, když podlehli 3:2 PSG a naposledy 2:1 New Yorku Red Bulls.
Club América

Club América odehrál v severoamerické skupině tři utkání, z nichž všechny skončily v normální hrací době. Šestnáctinásobný mexický šampion na úvod podlehl 2:1 LA Galaxy, poté si však zpravil chuť, když ve druhém zápase proti klubu z Major League Soccer stejným výsledkem zvítězil nad San Jose Earthquakes. V posledním zápase Club América vyzval slavný Manchester United, kterému podlehl těsně 1:0, a na svém kontě má po třech zápasech tři body.
Bohatý program International Champions Cupu pokračuje ve středu ráno zápasem, v němž Club América vyzve v severoamerické skupině Benficu Lisabon. Zápasem z Estadio Azteca v Mexiku Vás s potěšením provede Tomáš Reiner.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:05.