Je konec! Avtomobilist Jekatěrinburg dokázal navázat na dobré výsledky a v domácím prostředí porazil Ladu Togliatti 4:1!

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA
Jakub Kovář (JEK) – 1 obdržená branky, 92,31%
Ondřej Roman (JEK) – 0+0, 1 střela, TOI – 16:44
Petr Koukal (JEK) – 0+2, 1 střela, TOI – 17:02

Martin Zaťovič (TOG) – 0+0, 0 střel, TOI – 14:27

To je z mé strany vše a u dalšího textového přenosu se těším brzy nashledanou!
58:54
Do zakončení se ještě dostal domácí Torčenjuk, nicméně Masalskise nepřekonal.
58:00
Do konce dnešního zápas zbývají dvě minuty!
57:04
Do branky se pochopitelně vrací Edgars Masalskis, který si tak střídačku příliš dlouho neužil.
57:04
Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
Tak to hostům příliš nevyšlo! Devět sekund po odvolání brankáře se Avtomobilist prosazuje do prázdné branky, a je rozhodnuto! Do prázdné branky se trefuje ANATOLIJ GOLYŠEV! Asistence: Dmitrij Megalisnkij
56:55
Lada to zkouší bez brankáře! Edgars Masalskis je na střídačce!
56:55
Hostující Lada Togliatti si bere necelé tři minuty před koncem oddechový čas! Hostující celek opravdu příliš času nemá ...
55:26
Do zajímavé střelecké pozice se dostal Vasilij Strelcov, který však výborného Jakuba Kováře nepřekonal.
54:51
Hra v posledních minutách lehce postrádá tempo, což nahrává domácímu Avtomobilistu, který se rozhodně nemusí nikam hnát.
53:12
Domácí Saprjakin při rozehrávce zaváhal a pouze nahodil kotouč do pásma Lady.
52:34
Alexander Pankov kontroluje hru ve vlastním pásmu, Lada se pokouší napadat, nicméně k puku se zatím nedostala.
51:29
Eero Elo nahazoval kotouč na branku z hodně velkého úhlu. Před branku najížděl Koukal, nicméně kotouč nezasáhl.
50:14
Lada se i po nevydařené přesilovce nevzdává, a pokouší se i nadále ohrozit branku Jakuba Kováře.
49:37
Pavel Turbin je zpět na ledové ploše! Avtomobilist zvládl své první oslabení v zápase velmi dobře!
48:59
Hostující obránce Dmitrij Vorobjov to zkoušel od modré čáry. Jeho ránu však jeden z hráčů domácích srazil do rohu.
48:34
Hostující tým dlouhou dobu kobminoval v útočném pásmu, následně se však Avtomobilist dokázal osvobodit.
47:37
První přesilovou hru v tomto zápase si zahraje také Lada! Na trestnou lavici usedá za hákování Pavel Turbin.
45:13
Další ohrožení branky Edgarse Masalskise obstaral Saprjakin, nicméně jeho ránu lotyšský gólman vyrazil!
44:54
Čtvrtá formace Avtomobilistu se dokázala dostat do útočného pásma. Do zakončení se dostal Golyšev, nicméně branku minul!
42:31
Hostující Valujskij se pokoušel o vyrovnání. Jeho střelu však lapil Kuba Kovář, který svůj tým táhne za další výhrou!
41:54
Alexej Vasilevskij se hned po třetí brance zapojil do dalšího útoku. Jeho nahození podél mantinelu však nikdo z domácích nezachytil.
41:24
3:1! Togliatti přečkalo nehorší, a dokázalo ubránit přesilovku pět na tři! Poté se však v klasické přesilovce dokázal prosadit ALEXEJ VASILEVSKIJ, který propálil Masalskise! Asistence: Petr Koukal, Alexander Loginov.
40:53
Flood je zpět na ledové ploše! Těžkou chvíli tak Lada zvládla!
40:31
Následně vyhrálo Togliatti i vhazování, a obratem vyhazuje kotouč do soupeřova pásma!
40:09
Magonin si počínal výborně, a dokázal dostat kotouč do pásma Avtomobilistu.
40:01
Druhá třetina nabídla cekem dvě branky! I do druhé třetiny vstoupili aktivněji domácí, nicméně ve 28. minutě se podařilo snížit hostům zásluhou Semjona Valuskije. Domácím se však podařilo o devět minut později vstřelit druhou branku! Svůj druhý gólm v zápase zaznamenal Eero Elo.

Avtomobilist tak vede přes poslední třetinou 2:1, třetí třetina začně přibližně v 15:15!
40:00
39:38
Těsně před koncem druhé třetiny však odchází na trestnou lavici také Anton Šenfeld, a Jekatěrinburg má k dispozici přesilovku 5 na 3!
38:53
Domácí celek si zahraje již třetí přesilovou hru v tomto zápase! Na trestnou lavici putuje hostující Mark Flood, který se provinil hákováním.
38:19
Eero Elso mohl dovršit svůj hattrick, nicméně sám před Masalskisem se prosadit nedokázal! V zakončení mu zabránil výborný obranný zákrok Viklunda!
36:51
Domácí vedení mohl navýšit útočník Alexander Pankov, který našel na modré Jemelina. Jeho střelu však Masalskis vyrazil!
36:05
Avtomobilist se v závěru druhé třetiny dostává do zaslouženého vedení! I o dnešní druhou branku Jekatěrinburgu se postaral finský útočník EERO ELO, který dostal pěkný pas od Petra Koukala! Asistence: Petr Koukal.
34:51
Velmi rychlou kombinaci ve středním pásmu předvedl Avtomobilist, nicméně přechod přes modrou čáru se mu nepovedl, a je odpískán ofsajd!
33:59
Na druhé straně se pokoušel ohrozit branku Lady domácí Jemelin, avšak ani jeho pokus se neujal.
33:41
Hostující Bumagin si najel na útočnou polovině, a dostal se do zakončení. Jeho pokus však vyrazil Kuba Kovář.
31:54
Alexandre Strelcov vyslal do úniku svého bratra Vasilije, který však Kubu Kováře nedokázal překonat!
30:29
Zajímavou kombinaci rozjíděla dvojice Zaťovič – Vasilevskij, nicméně jejich spolupráce nebyla ideální. Na druhé straně se dostal ke střele Petr Koukal, ale Masalskis byl pozorný.
28:46
Hosty vyrovnávací branky viditelně povzbudila, a jsou velmi aktivní! Z ostrého úhlu střílel Mastrjukov, který však trefil pouze boční síť!
27:40
Togliatti právě vstřelilo branku!
A máme vyrovnáno! Avtomobilist byl ve druhé třetině výrazně lepší, nicméně se prosazují hosté! Magonin našel najetého SEMJONA VALUSKIJE, který překonal Kubu Kováře! Asistence: Igor Magonin, Vjačeslav Bělov
27:29
Zatím jediný střelec dnešního utkání Eero Elo se pokoušel hned na dvakrát nahodit kotouč do třetiny. Obrana Lady však dokázala skvěle zapracovat.
26:15
Alexander Torčenjuk absolvoval ostrý souboj se Šenfeldem. Kotouč udržel, nicméně jeho následný postup zastavil Bělousov.
24:51
Domácí celek je v úvodu druhé třetiny jednoznačně aktivnější. Vasilevskij se dokázal uvolnit na modré čáře, a vypálil. Lotyšský gólman byl však na místě!
24:19
Domácí Golyšev následně zabojoval o kotouč v útočném pásmu, nicméně jej vybojovat nedokázal.
23:31
Lada však kotouč ztratila, a dopředu šel domácí Siamkov. Kapitán Avtomobilistu se pokoušel najít přihrávkou Golyševa, přihrávka však přesná nebyla.
23:02
Alexej Strelcov obešel ve středním pásmu dvojici protihráčů a dostal se do útočného pásma. Následně však nahodil kotouč, a Lada se usazuje v útočném pásmu.
21:35
Hostující Lada je v plném počtu! Alexej Mastrjukov je zpět na hrací ploše!
21:03
Domácí Pankov se pokoušel o průnik po pravé straně, nicméně jeho postup byl zastaven.
20:01
První třetina nabídla vyrovnaný hokej! V úvodu byl velmi aktivní domácí Avtomobilist, který se však prosadit nedokázal. Výborný výkon předvedl Masalski. Následně měla dobré období hostující Lada, ovšem také se nedokázala prosadit. V 17. minutě dostal Fin Eero Elo přihrávku od Vasilevskije, a poslal do vedení!

Druhá třetina začne přibližně v 14:20!
20:00
19:35
Další vyloučení hostujcího hráče! Na trestnou lavici mříí Alexej Mastrjukov, který se provinil hákováním.
17:29
Velmi rychle mohl navýšit vedení Avtomobilistu Ondřej Roman, nicméně jeho pokus mířil těsně mimo.
16:18
Avtomobilist se dostává do vedení! Po přihrávce Alexeje Vasilevskije se dokázal prosadit finský útočník EERO ELO, který překonal dosud výborného Masalskise! Asistence: Alexej Vasilevskij
14:59
Avtomobilist se dokázal svému soupeři vyrovnat, a momentálně navíc kombinuje na útočné polovině.
13:21
Avtomobilist se pokouší lehce zklidnit hru, a dostat se zpět do tempa!
12:51
Na útočné polovině si udělal prostor Nikulin, který vyslal ostrou střelu, i v tomto případě Kuba Kovář zasáhl.
12:03
Hostující tým je v posledních mintuách jasně lepší. Přidal na pohybu, a svého soupeře přehrává!
11:34
Lada je v posledních minutách velmi aktivní. Střelu od modré čáry vyslal obránce Bělov, avšak českého brankáře rovněž nepřekonal.
10:28
Další ránu hostujícího Togliatti vyslal z levé strany Martin Zaťovič, avšak ani on svého krajan nepřekonal.
09:42
Mastrjukov střílel z ostrého úhlu, nicméně Kováře nepřekvapil.
09:15
Jemelin postupoval po levé straně, nicméně se nedočkal dostatečné podpory spoluhráčů, a o kotouč přišel.m
08:26
Až tentokrtá se Lada dokázala osvobodit a přesilovka Avtomobilistu je u konce!
07:54
Avtomobilist teď tlačí své protihráče v útočném pásmu! Další ránu vyslal Vasilevskij, avšak ani on Masalskise nepřekonal.
07:19
První ránu v probáhající přesilové hře vyslal do modré čáry Loginov, avšak Edgarse Masalskise ani on nepřekonal.
06:58
Hosté si počínají v oslabení velmi dobře, a momentálně drží kotouč v útočném pásmu.
06:32
Domácí celek si zahraje první přesilovou hru v tomto utkání! Na trestnou lavici míří hostující Valuskij za držení protihráče.
05:54
Pankov vyslal další ráno domácího Avtomobilistu. Jeho ránu však Masalskis vyrazil hrudí.
05:28
Vorobjov poslal od modré čáry kotouč na branku Kováře, který kotouč vyrazil před sebe. Nikdo z hostů se však k dorážce nedostal.
04:57
Domácí Timašov nahodil kotouč do pásma, nicméně si nepohlídal červenou čáru, a je odpískáno zakázané uvolnění.
04:16
Hostujícímu celku se zatím vůbec nedaří! Na levé straně se pokoušel prodrat do zakončení Georgij Bělousov, nicméně jeho postup zastavil obránce.
02:49
Ondřej Roman bohužel zaváhal při přechodu modré čáry, a je odpískán první ofsajd v utkání.
02:19
Další ránu domácího celku vyslal Alexander Torčenjuk, který však branku lotyšského brankáře netrefil.
01:36
Aktivnější jsou zatím jednoznačně domácí! Pankov se pokoušel poslal kotouč po mantinelu, nicméně ven z branky šel Masalskis, který rozehrává.
00:57
Do další příležitosti Avtomobilistu se dostal fisnký útočník Eero Elo, který však Masaůskise rovněž nepřekonal.
00:34
První střelu na branku tohoto zápasu vyslal domácí Vitalij Popov, nicméně Masalskis byl na svém místě!
00:08
Utkání bylo právě zahájeno! V brance domácího celku nastupuje český brankář Jan Kovář. Na opačné polovině zkušený Lotyš Edgars Masalskis!
00:01
Příjemné nědělní odpoledne všem hokejovým fanouškům a fanynkám! Kontinentální hokejová liga dnes pokračuje dalšími zápasy. My se společně zaměříme na střetnutí Avtomobilistu Jekatěrinburg proti Ladě Togliatti. Úvodní vhazování je naplánováno v 13:30 a u textového přenosu se na vás bude těšit Jan Havlovic.
AVTOMOBILIST JEKATĚRINBURG
Avtomobilist se v loňském roce dostal těsně do play-off, a tento počin by rád zopakoval. Jekatěrinburg nezačala sezónu ideálně, když na ledě Čeljabinsku prohrál 1:2 na nájezdy. Následovalo utkání na ledě Nižněkamsku, kde Avtomobilist vyhrála 2:1. Shodným výsledkem uspěl i na ledě Magnitogorsku, což se skutečně nečekalo. I další utkání zvládl Jekatěrinburg vítězně, zápas na ledě Ufy vyhrál 5:4. V posledním zápase si navíc Avtomobilist vyšlápl na dalšího finalistu loňské sezóny, Ak Bars Kazaň, kterou doma porazil 5:3. O favoritovi dnešního utkání tak není pochyb!
LADA TOGLIATTI
To Lada se v loňském roce potácela spíše ve druhé polovině tabulky, nicméně play-off nebylo tak daleko! V úvodu si sezóny se však svěřencpům Sergeje Svetlova příliš nedaří. Úvodní utkání na ledě Soči Lada prohrála 2:4, i následující střetnutí v Jaroslavli 0:2. Následně však Togliatti uspělo, když porazilo "nováčka" Spartak Moskva 3:1! V dalším utkání se Lada konečně představila doma, nicméně Kazaň si vítězství pohlídala, a zvítězila 4:1. Poslední utkání s Chanty-Mansijskem dospělo až do prodloužení, nicměně v tom byl šťastnější domácí celek. Lada dnes nastoupí proti rozjetému Avtomobilistu, a očekává se výhra domácího celku.