Domácí ve třetí třetině nepřipustili soupeři vyrovnat, naopak ještě jednu branku z hole Martina Růžičky ve čtyřiapadesáté minutě přidali a zodpovědným výkonem si dokráčeli pro tři body. Z Třince je to pro dnešek vše, přejeme hezký zbytek dne.
60:00
59:49
Po několika pokusech o vystřelení skončil puk v ochranné síti za bránou. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
59:35
Karlovy Vary si vybírají oddechový čas.
59:35
Třinec netakticky zahrál icing, vhazovat se bude v obranném pásmu domácích.
58:46
Oceláři jsou nastěhováni pv útočném pásmu a šetří tak cenné sekundy.
57:30
Domácí se již soustředí na defenzívu a jakýkoliv náznak ofenzívy soupeře ihned odvracejí obloučky do středního pásma tak, aby to nebylo zakázané uvolnění.
56:04
Marek Růžička nedosáhnul na příhru z obrany a je z toho zakázané uvolnění.
55:13
Doležal projel do pásma a švihem zakončil, střela mířila těsně vedle brány Ocelářů.
54:31
Rákos v útočném výpadu neuniknul stíhajícímu obránci, puk ale v pásmu udržel a nakonec zakončil, střela ale neměla potřebné parametry.
53:35
Třinec právě vstřelil branku!
MARTIN RŮŽIČKA je adresátem bekhendové nahrávky podél brankoviště Vladimíra Rotha, kterou v těžké pozici zužitkoval a vstřelil svou první branku v letošní sezóně. Asistence: Vladimír Roth.
52:56
Další ofenzivní výpad Varů utnul ofsajd.
52:40
Hovorka vyslal skákavé nahození na bránu, Hrubec vyrazil betonem.
52:30
Utkání sleduje 3026 diválků.
51:58
Ojedinělý útočný pokus hostů posledních minut uťalo přerušeí hry, vhazovat se bude před Hrubcem.
50:50
Hra opět nastěhovaná ve středním pásmu, zápas se zase změnil v hokejovou nudu.
49:59
Gorškov objel bránu a snažil se puk procpat pod betonem gólmana, ale to se mu nepodařilo díky skvělému postavení karlovarského strážce brány.
48:31
Puk zamířil mimo mantinely, bude se vhazovat ve středním pásmu.
47:44
Další ofsajd Třince.
47:17
Polanský předal Kaniovi puk na levý kruh, třinecký obránce vypálil z první, puk však letěl vedle brány.
46:29
Grman utnul tlak Třince vyhozením přes všechny čáry, bude se vhazovat před Závorkou.
45:25
Marek Růžička vypálil tvrdou ránu od levého mantinelu, hotsující brankář vyráží.
44:13
Sledujeme boj o každý centimetr ledu, nyní vše utnul třinecký ofsajd.
43:19
Matuš vyslal prudkou ránu, Závorka puk podržel, bude se vhazovat.
42:48
Varům se podařilo zavřít soupeře v pásmu, Rufer osvobozuje svůj tým za cenu zakázaného uvolnění.
41:44
Začátek třetí třetiny je zatím vlažný znovu dominují defenzívy.
40:53
Petr Koblasa dobře vyzkoušel pozornost Hrubce, hra pokračuje.
40:20
Domácí začínají poslední třetinu zakázaným uvolněním.
40:01
Druhé dějství přineslo nejen otevření skóre, ale také oživení hry na obou stranách. První trefu zápasu zaznamenal Varaďa ve dvaadvacáté minutě, který využil vyhraného buly a rychle zakončil bekhendem. Druhou branku, která padla opět do sítě Karlových Varů přidal o čtyři minuty později Zagrapan, který do zdárného konce dovedl akci dua Ostřížek – Rufer. Hostům se podařilo stav korigovat ve čtyřiatřicáté minutě zásluhou Radima Hrušky, který stál na konci pohledné kombinace na jeden dotek.
Další třetina začne přibližně v 18:39.
40:00
39:20
Třinec vyhazuje i potřetí a Vary to již budou mít těžké, aby přesilu zužitkovali.
38:58
A znovu vyhození domácích.
38:34
Vlach dvakrát vypálil do skrumáže před bránou, poté Oceláři vyhodili puk až za Závorku.
38:03
Poté co se třinečtí hráči dobře drali za dalším gólem, ujel do brejku jeden ze soupeřů, což musel vyřešit nedovoleným zákrokem Daniel Rákos, který obdrží dvě minuty za nedovolené bránění.
36:39
Hráči v zelených dresech bojují o palebnou pozici v útočném pásmu, ke střele se nakonec odhodlal Bičánek, jeho pokus od modré čáry měl ale přímou trajektorii směr lapačka Šimona Hrubce.
35:51
Koblasa z levého kruhu vyslal technickou ránu, ale domácí brankář dobře viděl a tak puk schoval.
34:42
Rákos najel z levé strany a vypálil, rozvlnil pouze boční síť.
33:20
Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Pěkná akce Karlových Varů končí brankou. RADIM HRUŠKA stál na konci pohledné akce a do odkryté brány snižuje na 2:1. Asistence: Roman Vlach, Marek Hovorka.
31:49
Rákos netrefil poloprázdnou bránu, a z dorážky pak netrefil úplně prázdnou bránu Varaďa, skóre zůstává stejné.
30:39
Poměr hráčů na ledě se vyrovná, z domácícho celku se provinil Jiří Polanský a to za hákování.
30:21
Polanský se obtočil kolem brány a z bezprostřední blízkosti zakončil, jenže Závorka zavřel všechny skuliny.
29:35
Koblasa je vyloučenna dvě minuty, domácí si zahrají přesilovou hru.
29:34
Doležal vystřelil ze střední vzdálenosti,Hrubec kryje s vypětím všech sil.
29:10
Martin Zaťovič jel sám na Hrubce, ale puk se mu na hokejce rozkmital a nestačil jej zvednout do potřebné výšky.
28:33
Polanský stínoval před brankářem, který toho moc neviděl, střelu od modré čáry ale pokryl.
27:44
Oceláři jsou zase nastěhováni před Závorkou, obránci Varů vůbec nestíhají.
27:19
Domácí po velkém tlaku zahráli při pokusu o další útok pouze na zakázané uvolnění.
26:49
Martin Růžička v jasné šanci v mezikruží trefil pouze prostředek brány, kde byl připravený brankář.
26:27
Třinec je na koni a drtí soupeře v jeho pásmu.
26:03
Matuš zakončoval bekhendem z levé strany, ale byl v příliš malém úhlu.
25:34
MAREK ZAGRAPAN využil chaosu v útočném pásmu, když po akci Ostřížka a Rufera dorazil puk za záda bezmocného gólmana. Asistence: Adam Rufer.
25:22
Třinec se probíjel do útoku, ale vše zastavil ofsajd.
24:53
Po dobré pasáži přišlo opět plno nepřesností ve středním pásmu na obou stranách.
23:50
Koblasa měl na holi vyrování stavu, ale z dorážky trefil pouze přesunujícího se Hrubce.
23:15
Roth nahazoval od modré čáry, puk se odrazil od někoho z hráčů před bránou těsě vedle levé brány.
22:27
Mela před Hrubcem, v klubíčku hráčů se snažil prsadit Hruška, ale Hrubec puk přikryl lapačkou.
21:23
Domácím se podařilo vyhrát vhazování, k puku se se štěstím dostal VÁCLAV VARAĎA, který ihned bekhendem vypálil na gólmana, který neměl šanci. Bez asistence.
21:19
Polanský po Kaniově nahození dotíral na gólmana, ale Závorka puk zkrotil.
20:48
Oproti první třetině zatím bohužel žádná změna – puk si týmy vyměňují bez střelby na bránu.
20:01
První třetina prakticky nic nepřinesla. Za zmínku stojí pouze akce Tomečka s Balánem ze šesté minuty, kdy ujeli na jediného obránce a druhý jmenovaný vyslal na Hrubce dobrou střelu, kterou však domácí gólman pokryl.
Další třetina začne přibližně v 17:48.
20:00
19:16
Puk opět ve středním pásmu, pokus domácích o útočnou akci končí zakázaným uvolněním.
18:40
Jedna z mála střel konečně k vidění – Roman Vlach ujel po levé straně a napřáhnul k mocné ráně, ta ale letěla z uctivé vzdálenosti, Hrubec ji tedy v klidu ukryl ve výstroji.
18:27
Třinec se usadil v útočném pásmu, ale opět ani nevystřelil.
17:11
Zatím sledujeme opravdu nepohledný hokej, diváci se již těší na přestávkové občerstvení.
16:34
Vary vyhrály vhazování ve středním pásmu, následně nahozený ktouč Hrubec raději přikryl, bude se tedy vhazovat v jejich útočném pásmu.
16:10
Hra se přelévá ze strany na stranu, ale dominují defenzívy obou mužstev.
14:44
Hruška připravil dobrou šanci, ale Hrubec byl pozorný a dobrý pokus zneškodnil.
13:48
Rákos překazil rozehrávku soupeře, ale byl v útočném pásmu sám, takže obraě hostů vrásky nenadělal.
12:42
Třinec kombinuje za bránou soupeře, ale zadáci hostů je natěsno brání.
12:11
Zaťovič se zjevil před Hrubcem, ale nezakončil.
11:40
Náznak ofenzivního tlaku domácích nevyvrcholil v jednou střelu, kterou by musel Závorka likvidovat.
11:18
Varští hráči po vyhraném buly zahráli icing, vhazování se bude opakovat.
10:57
Domácí ujeli 2 na 1, Marek Růžička nahrával Rákosovi, ale puk na něj neprošel.
10:00
Hra je tak trochu ospalá, puk se převážně nachází ve středním pásmu, tedy k vidění nejsou ani žádné šance či střely.
08:56
Již při hře 5/5 se na ledové ploše ocitnul třinecký Hrabal, který vypadá hodně otřeseně, hra je přerušena. Domácí zadák je odváděn na střídačku za asistence týmových lékařů.
08:07
Souboj za Hrubcem byl dlouho vyrovnaný, ale Zucker jej nakonec prohrál a třinečtí tak mohli do útoku, jenže akce se zasekla ve středním pásmu.
07:10
Při hře 4 na 4 se zatím hraje ve středním pásmu, nyní Oceláři vybojovali vhazování před Závorkou.
06:44
Jenže z týmu domácích je vyloučen Josef Hrabal, takže síly na ledě se vyrovnají.
06:21
Martin Růžička se probíjel do zakončení, ale byl faulován. Domácí si zahrají přesilovku. Dvouminutový trest obdrží Jiří Doležal za podražení.
05:11
Tomeček s Balánem ujeli 2 na 1, druhý jmenovaný vypálil z první, ale Hrubec kotouč chytil do lapačky.
04:31
Hosté jsou v pásmu a dělají problémy obráncům soupeře, hra se vyrovnala.
03:57
Nyní ale hosté zahrozili, rodící se šanci zažehnali domácí jen za cenu zakázaného uvolnění.
03:32
Třinec zatím jasně dominuje, Energie se zatím jen brání.
02:47
Čtvrtá pětka Ocelářů je v útočném pásmu, ale obránci soupeře je drží pryč od palebných pozic.
02:04
Hrubec poprvé zasahuje proti střele jednoho z hostující z útočníků.
01:21
Vary poprvé u puku, ale je z toho jen ofsajd.
00:54
Třinec začal aktivněji, Polanský se probíjel do zakončení, ale neuspěl.
00:01
Slezané se z tvrdého pátečního direktu na ledě pražské Sparty dokázali oklepat a v nedělním duelu na stadionu Ivana Hlinky posbírat všechny tři body. Hráči s dráčkem na prsou porazili Litvínov 3:1, v tabulce poskočili na devátou příčku.
Karlovarská Energie si vstup do sezóny představovala zcela jinak. Západočeši se po letním "výprodeji" stále hledají, v dosavadních sedmí kláních dokázali získat jen šest bodů.

Hráči z lázeňského města nejprve na úvod ročníku zvítězili nad Chomutovem (3:2 sn), pak ale přišla šňůra čtyř proher, ve kterých Energetici nezískali ani bod. Po neuspokojivých výsledcích byl odvolán trenér Richard Žemlička, jeho pozici převzal Karel Mlejnek.

Pod jeho vedením sehrály Karlovy Vary zatím dva duely, v nich dokázali sesbírat čtyři body. Nejprve v nájezdech nestačily na obhájce titulu z Plzně, naposledy doma však přejeli Liberec 5:1.
Tipsport extraliga pokračuje ve zběsilém tempu. Po nedělním sedmém kole je v úterý na programu kompletní osmé kolo. Třinečtí Oceláři se po dvou zápasech představí na vlastním ledě, od tradičních sedmnácti hodin hostí karlovarskou Energii.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.