Tipsport Extraliga - Základní část - 24. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Chomutov : Třinec - 21. listopadu 2017   17:30

Chomutov
Chomutov
32:54' Huml (Vondrka, Mrázek) • 51:53' Valach (V. Růžička) • 54:09' Vondrka (Huml, V. Růžička)
3:5
(0:3, 1:2, 2:0)
Třinec
02:46' Rákos  (M. Doudera, Mikulík) • 10:15' Irgl  (Adámek) • 18:56' Martin Růžička  (Mikulík, M. Doudera) • 23:52' Marcinko  (Mikulík, Martin Růžička) • 35:49' Martin Růžička  (Marcinko, Rákos)
Chomutov
J. Laco (11. Š. Lukeš) – Mrázek, Valach, Dlapa, Flemming, Grman, Slovák, L. Chalupa – Vondrka, Huml, Tomica – Lauko, V. Růžička, Koblasa – Sklenář, Skokan, Poletín – V. Tomeček, Šťovíček, J. Havel.
Hradil, Souček – Gerát, Hynek.
SD ARÉNA
3 225 diváků
Třinec

Chomutov - Třinec: Domácí chytili druhý dech, na 3:5 snížil Vondrka

Ode mě je to dnes vše. Díky za pozornost a zase někdy u extraligy na počtěnou.
Ani velká stíhací jízda domácímu celku na body nestačila, a tak si tři body do ligové tabulky připisují hokejisté Třince. Za domácí se prosadili Ivan Huml, Juraj Valach a Michal Vondrka. Na druhé straně se dvakrát prosadil Martin Růžička, po jedné brance přidali Zbyněk Irgl, Daniel Rákos a Tomáš Marcinko.

Střely na branku: 38:27
59:43'
Jeden z posledních pokusů utkání obstaral Daniel Rákos, který od levého mantinelu nahazoval jen do vyrážečky Štěpána Lukeše.
58:54'
Ve středu hřiště došlo ke hře vysokou holí a vhazovat se bude ve středním pásmu. Blíže brance Ocelářů.
58:35'
Piráti se pokoušeli rychle dostat do útoku, ale jejich vyhození skončilo na icingu. Vhazovat se tak bude před Štěpánem Lukešem.
58:16'
Hattrickem ovšem mohl definitivně rozhodnout Martin Růžička, v samostatném úniku ovšem bekhendem Štěpána Lukeše nedokázal překonat!
58:01'
Začínají poslední dvě minuty třetí třetiny a Piráti se stále pokoušejí o zázrak, už mají k dispozici ovšem hodně málo času.
57:04'
Po hodně dlouhé době se hosté dostali do pásma a vybojovali vhazování. Štěpán Lukeš nahození od modré čáry raději ukryl ve své lapačce.
56:08'
Třinečtí nyní pouze vyhodili na icing a stále jsou pod vytrvalým tlakem. Vhazovat se bude po levici slovenského brankáře.
56:02'
Martin Šťovíček následně ujel podél levého mantinelu a tvrdě zakončoval. Peter Hamerlík kotouč ukryl v lapačce a hru přerušil.
55:54'
55:49'
A další velká šance. Vladimír Růžička pálil z mezikruží, ale Peter Hamerlík si připsal parádní zákrok. Puk vytlačil do rohu mantinelu.
55:24'
Michal Poletín po přihrávce Ivana Humla zakončoval do odkryté branky, tu ale nakonec trestuhodně pro domácí celek minul!
54:56'
Piráti pokračují v přesilové hře a dostávají se do stále větší šancí. Mário Grman nyní dostal přihrávku na levý kruh, ve velké šanci ovšem branku nedal!
54:09'
Piráti právě vstřelili branku!
A hodně rychle využitá početní výhoda domácího celku, který se stále přibližuje Třinci! Vladimír Růžička přihrával na levý kruh Ivanu Humlovi, jenž si připravil přihrávku a poslal puk na MICHALA VONDRKU. Ten nezpanikařil a překonal přesouvajícího se Hamerlíka. Asistence: Ivan Huml a Vladimír Růžička.
53:54'
Další dvojnásobná přesilovka domácích. Jakub Petružálek podrazil pronikajícího Jana Havla a půjde pykat.
53:48'
Vladimír Růžička se pokoušel individuálně projít do útočné třetiny, což se mu nakonec povedlo. Problémem bylo postavení spoluhráče v ofsajdu.
52:51'
Následně se domácí dostávali podél pravé strany do pásma, ale odpískán jim byl ofsajd. Vhazovat se tak bude ve středu ledové plochy.
52:26'
Tomáš Slovák se pokoušel udělat napadajícímu hráči udělat kličku, kotouč ovšem nechal za sebou. Piráti mají k dispozici ještě jednu přesilovou hru.
51:53'
Nejdříve z dobré pozice zakončoval do tyčky Vladimír Růžička, na druhé straně byl Piráti již úspěšní. JURAJ VALACH si od modré čáry popojel do střelecké pozice a prostřelil vše před sebou. Asistence: Vladimír Růžička.
51:22'
Piráti kombinovali hodně pomalu a vše vyvrcholilo přihrávkou na Vladimíra Růžičku, kterému kotouč odskočil a skončil na holích Třineckých.
50:54'
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Tomáš Marcinko – 2 min. + 2 min., vysoká hůl).
50:49'
Piráti hrají po faulu na Vondrku výhodu, střelecký pokus Vladimíry Růžičky od modré čáry skončil na betonu připraveného Petera Hamerlíka. Následně se přerušuje.
50:11'
Jan Havel pronikal kolem levého mantinelu, kde byl ovšem faulován a Piráti budou mít další přesilovku. Potrestán je za hákování Martin Růžička.
49:32'
Mário Grman se do pásma vydal individuálně, ale jeho snažení nakonec nebylo úspěšné. Třinečtí jej o puk obrali a kotouč vyhodili.
49:14'
47:42'
Piráti kombinovali, ale nic nevymysleli a navrch pokazili přihrávku. Ztratili tak pásmo a pokračuje se hrou ve středu ledové plochy.
47:14'
Milan Doudera hned po vhazování nabral kotouč a poslal jej mimo ledovou plochu. Piráti si tak zahrají přesilovou hru.
47:11'
Oceláři následně vyhodili na icing, a tak se hra přesune před branku Petera Hamerlíka, jenž si dnes připsal již 28 zákroků.
46:41'
Hned po vhazování střílel domácí Mário Grman, ale jeho pokus po ledě skončil jen na betonech připraveného Petera Hamerlíka.
46:34'
Michal Vondrka se pomaličku rozjel, před brankou následně lehce zpomalil a vystřelil. Jeho pokus byl ale špatný a kotouč skončil jen nad brankou.
46:34'
Michal Vondrka byl v samostatném úniku zahákován a pojede trestné střílení!
46:02'
Ondřej Dlapa posílal dobrou přihrávku do brankoviště, kde byl Marek Tomica. Před zraky měl prázdnou branku, skákavý kotouč ovšem nestihl zakončit.
45:19'
Rychlonohý Jakub Lauko vjel do pásma a zasekl. Kotouč předal Poletínovi, kterému se ovšem z mezikruží nepovedlo zakončit.
44:07'
43:56'
V posledních sekundách přesilovky nahazoval na branku Juraj Valach, ale jeho nahození nebylo přesné a skončilo na bránícím hráči.
42:57'
Podél levého mantinelu se dostal do třetiny Jakub Lauko, který následně mohl zakončovat, ale zvolil přihrávku. Ta přesná nebyla a skončila na hokejkách hostů.
42:26'
Piráti se nemohou dostat do útočné třetiny a Třinec parádně brání. Jen vyhazuje a v pěti lidech čeká na modré čáře.
42:07'
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Lukáš Kovář – 2 min., vysoká hůl).
41:33'
Rychlá akce Třince byla zakončena střelou Jiřího Polanského od modré čáry, která skončila ve výstroji připraveného Štěpána Lukeše.
41:08'
Vladimír Růžička to zkoušel z pravého kruhu do vzdálenější šibenice. Jeho pokus byl ovšem ztečován do ochranné sítě nad brankou.
40:57'
Hosté vyhodili obloučkem do útočné třetiny, kde se kotouči ovšem nikdo nedostal. Vhazovat se bude po pravici Petera Hamerlíka.
40:13'
Štěpán Lukeš zachytil nahození ze střední třetiny a hned rozehrál hru. Piráti se tak pomalu dostávají do útoku.
40:01'
I druhou třetinu vyhráli hokejisté Třince, kteří tak vedou již 5:1! Tomáš Marcinko navýšil vedení svého celku na 4:0, Piráti sice následně snížili díky Humlovi, ale konečnou podobu výsledku druhé třetiny dal Martin Růžička. Třinec je hodně blízko zisku tří bodů.

Střely na branku: 25:21 (17:7 ve druhé třetině)
40:00'
38:58'
Nejdříve zakončoval z levé strany Vondrka, který následně dával kotouč do brankoviště, aby se prosadil Tomica. Ten ale kotouč nesklepl. Neprosadil se od pravého mantinelu ani Tomáš Slovák.
Dnešní utkání sleduje 3 225 diváků.
38:28'
Mário Grman zahrál při vyhození puku na modré čáře jasnou vysokou hokejkou a hra se tak přesouvá do střední třetiny.
38:07'
Hodně špatná přesilovka domácího celku, kterému se doposud nepovedlo usadit se v pásmu a nějak zakombinovat.
37:19'
Hosté zatím hrají v pohodě a již dvakrát se jim povedlo vyhodit až za branku Štěpána Lukeše.
36:52'
Poprvé míří na trestnou lavici také hokejisté hostujícího Třince, Jiří Polanský inkasuje dvě minuty za podražení.
36:28'
Aron Chmielewski mohl přidat šestou branku svého celku, v samostatném úniku ovšem zakončoval pouze do ramena připraveného Štěpána Lukeše!
35:49'
Třinec právě vstřelil branku!
Nepřesná přihrávka domácích a pátá branka Třince – opět po školácké chybě! Tomáš Marcinko našel u levé tyče volného MARTINA RŮŽIČKU, který se svižnou střelou nezmýlil! Asistence: Tomáš Marcinko a Daniel Rákos.
35:19'
Jakub Lauko dával přihrávku na levé křídlo Růžičkovi, který kotouč ovšem nezpracoval. Píská se icing a pokračovat se bude u branky Lukeše.
35:06'
Po hodně dlouhé době se dostali do zakončení hokejisté Třince, kteří si nakonec vybojovali pásmo. Pokračovat se bude po komerční přestávce.
34:25'
Do zakončení se dostával chomutovský Jan Havel, který ovšem stál proti přesile. Na levé straně si kotouč stáhl a zakončoval. Jen do bránícího hráče ovšem.
33:42'
Oceláři pouze vyhodili a Piráti se snadno dostali ke kotouči. Domácí fanoušci cítí šanci a domácí celek se pokouší něco vymyslet.
32:54'
Piráti se prosazují až nyní! Michal Vondrka vjel do pásma a z levého kruhu tvrdou střelou zakončoval. Hamerlík vyrazil puk před sebe, kde pohotovou dorážkou snížil IVAN HUML. Asistence: Michal Vondrka a Jaroslav Mrázek.
32:14'
Od modré čáry to zkoušel Petr Koblasa, ale jeho pokus skončil jen nad brankou. Stejný hráč následně z mezikruží zakončoval do Hamerlíka.
31:43'
Michal Vondrka se nyní vydal do útoku, ačkoliv jasně viděl, jak v ofsajdu stojí Ivan Huml. Pokračovat se tak bude vhazováním ve střední třetině.
31:19'
Následně Oceláři vyhodili na icing, a tak se hra přesune před branku Petera Hamerlíka, jenž stále drží čisté konto.
31:07'
Následně Piráti nahodili ze střední třetiny na branku a Peter Hamerlík kotouč před dotírajícím Šťovíčkem raději ukryl v lapačce a hru přerušil.
30:42'
Piráti hrnou všechno na branku, ale nic jim tam nepadá. Střela Valacha byla tečována vedle, Poletín od levého mantinelu zakončoval svižně, ale i tento kotouč byl sražen.
30:20'
Nyní z úhlu zakončoval Poletín, ale trefil jen boční síť. Následně tečoval před brankou kotouč Skokan, ale ten skončil jen na betonech Petera Hamerlíka.
29:15'
Petr Koblasa pronikal podél levého mantinelu. Chomutovský útočník ovšem neměl rychlost a nic nevymyslel. U kotouče jsou opět hosté.
28:27'
Piráti hrají opravdu špatně. Nyní mohli založit protiútok z obranné třetiny, ale přihrávka byla hodně nepřesná a skončila jen mimo ledovou plochu.
27:43'
Následně se hra přerušuje poté, co si chomutovští hokejisté přihráli rukou. Pokračovat se bude vhazováním ve střední třetině.
27:19'
Následně Piráti protečovali až na icing a pokračovat se bude tak před brankou Štěpána Lukeše.
26:47'
Hned po vhazování hodně rychle zakončoval Michal Poletín a Peter Hamerlík musel rychle vyseknout beton, aby zneškodnil pokus domácího hráče.
26:46'
Po aktivitě domácího celku se hra přerušila a pokračovat se bude po komerční přestávce. Třinečtí vedou o čtyři branky a z Chomutova si pravděpodobně odvezou pohodové body.
26:24'
Tomáš Slovák tvrdě pálil od modré čáry, ale trefil jen bránícího hráče před sebou. Piráti si následně nedali přihrávku na jeden metr.
25:31'
Brett Flemming si projel od své branky až do zakončení. Jeho pokus i dorážku Marka Tomici ovšem hostující brankář pohodově zachytil.
25:03'
Hosté se pokoušeli podél pravé lajny vjet do pásma, ale jejich snažení nakonec nebylo úspěšné. Po icingu se bude vhazovat po pravici Petera Hamerlíka.
23:52'
TOMÁŠ MARCINKO se ovšem následně dočkává branky, hosté vedou již 4:0! Hostující útočník před brankou parádně tečoval kotouč za záda Štěpána Lukeše. Asistence: Milan Mikulík a Martin Růžička.
23:24'
Aron Chmielewski se dostal do brankoviště, kde se mu ovšem ani natřikrát nepovedlo vstřelit branku! Tlak hostujícího celku ovšem pokračuje.
22:54'
Piráti se prozatím pohodlně brání a Třinečtí se zatím do ničeho nedostali. Hraje se spíše ve střední třetině.
22:19'
Ivan Huml následně nešťastně trefil Michala Kovarčíka hokejkou a putuje na trestnou lavici. Oceláři si zahrají přesilovou hru, již potřetí v utkání.
22:09'
Od své branky rozehrával Mário Grman, který ovšem trefil pouze brusle projíždějícího hráče. Puk skončil v ochranné síti, a tak se bude pokračovat ve střední třetině.
21:22'
Třinečtí Oceláři následně vyhodili na zakázané uvolnění a hra tak bude pokračovat před brankou Petera Hamerlíka.
20:56'
Po tvrdé ráně Jakuba Lauka od modré čáry propadl Hamerlíkovi kotouč do branky, za brankovou čáru se ale nakonec nestihl došourat!
20:29'
Po chybě chomutovské rozehrávky se do zakončení dostal Daniel Rákos, který svižnou ránou zakončoval. Štěpán Lukeš si ovšem připsal důležitý zákrok!
20:01'
Třetí třetina začne přibližně v 18:23.
Je za námi první třetina mezi Chomutovem a Třincem, kterou naprosto jasně ovládli hokejisté Třince. Ti vedou již 3:0 a jsou hodně blízko k zisku tří bodů. Skóre otevřel Daniel Rákos, kterého v početních výhodách následovali také Zbyněk Irgl a Martin Růžička. Piráti jsou zralý na ručník a budou muset udělat hodně, aby z toho nebyl debakl.

Střely na branku: 8:14
20:00'
19:56'
Hosté se dostali ještě do jednoho útoku. Jakub Petružálek zakončoval z mezikruží, ale Lukeše nepřekonal. Ten nekapituloval ani po dorážkách před svou brankou.
18:56'
Následně se ale hosté prosazují potřetí a dostávají se již do tříbrankového vedení! MARTIN RŮŽIČKA prošel přes bránící hráče a zakončil mezi betony Štěpána Lukeše. Chomutovský brankář střelu zmírnil, kotouč se ovšem i tak dostal do branky. Asistence: Milan Mikulík a Milan Doudera.
18:39'
Daniel Rákos to zkoušel z pravé strany, svým pokusem mířil na zadní tyčku, ale prostor tří tyčí nakonec netrefil.
18:13'
Jaroslav Mrázek bruslařsky nestíhal na ujíždějícího hráče, a tak zatáhl za záchrannou brzdu. Třinecké hokejisty čeká druhá přesilovka v utkání, tu první využili.
17:42'
Oba celky hrají v plném počtu, a tak se po hře ve čtyřech na obou stranách opět dočkáme plnohodnotné hry.
17:40'
Lukáš Kovář to zkoušel od levého mantinelu nahozením do brankoviště. Štěpán Lukeš puk ukryl v lapačce a hostující obránce splnil svůj úkol na jedničku.
17:14'
V dobré situaci na druhé straně Jakub Sklenář. Ten po přihrávce zakončoval z levého kruhu, pokus chomutovského útočníka ovšem skončil jen nad brankou.
16:52'
Dobrou přihrávku před branku dostal hostující Jiří Polanský, kterému se ovšem v dobré šanci nepovedlo ideálně zakončit. Trefil jen připraveného Lukeše.
16:08'
Ke skákavému kotouči se na levém kruhu dostal obránce Tomáš Linhart, jenž tvrdě zakončoval. Svým pokusem ovšem napálil pouze bránícího hráče před sebou.
15:42'
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Ivan Huml – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Daniel Rákos – 2 min., hrubost).
15:42'
Tomáš Marcinko vjel do brankoviště poté, co Štěpán Lukeš držel kotouč. Vznikla tedy mela, která bude trestána. Na trestnou lavici jdou hráči obou celků.
15:11'
Odražený kotouč se dostal na levou stranu, kde hned zakončoval chomutovský Ondřej Dlapa. Jeho tvrdá rána ovšem v brance neskončila.
14:38'
Snažení Pirátů zakončoval nahozením od modré čáry Tomáš Slovák. Jeho pokus byl ještě tečován Vladimírem Růžičkou, kotouč ovšem skončil vysoko nad brankou. Pokračovat se bude ve střední třetině.
13:59'
Hodně dlouho se domácí celek do ničeho nedostal. Ivan Huml mohl založit protiútok svého celku, ale místo toho nahodil na branku Hamerlíka, jenž bleskově rozehrál.
12:55'
Domácí celek se jen brání a hraje opravdu špatně. Třinečtí tlačí a ve vzduchu visí jejich třetí branka v utkání.
11:59'
Nahození do brankoviště tečoval parádně David Kofroň, za záda Štěpána Lukeše kotouč ovšem nedostal! Dobrá šance Ocelářů.
10:48'
Ivan Huml vjel do pásma a Piráti mohli útočit ve dvou na nikoho. Domácí útočník ovšem pokazil přihrávku a chomutovští hokejisté se tak do šance nedostali.
10:15'
Střídání v týmu Piráti Chomutov: ze hřiště odchází Ján Laco, přichází Štěpán Lukeš.
10:15'
Hosté měli výhodu, kterou dokázali přetavit ve svou druhou branku v utkání! Střela od modré čáry se zastavila na bránícím hráči, aby se k dorážce dostal ZBYNĚK IRGL. Zkušený útočník následným bekhendem trefil odkrytou branku. Asistence: Marian Adámek.
09:15'
David Kofroň se dostal do pásma a u levé tyčky hledal volného Martina Růžičku. Do přihrávky se ovšem položil domácí bránící hráč a puk zablokoval.
08:26'
Od levého mantinelu poslal na branku Třince nebezpečný projektil Jaroslav Mrázek. Kotouč proletěl kolem branky a nakonec v ní ovšem neskončil.
07:55'
V posledních chvilkách se nemůže ani jeden celek dostat do nějakého zakončení a sledujeme spíše takové snažení obou týmů, které nikam nevede.
06:38'
Petr Koblasa se dostal do zakončení a z pravého kruhu zkoušel pozornost Petera Hamerlíka. Ten ale i nyní slabší střelu domácích vyrazil vedle branky.
06:26'
Piráti pokračovali v nátlakové hře, ale Peter Hamerlík neinkasoval. Třinečtí se poté dostali ke kotouči a uklidnili hru. Hra bude pokračovat po komerční pauze.
05:27'
Michal Poletín zakončoval z vrcholu pravého kruhu a mířil do levé šibenice. Jeho pokus ovšem do branky ani nevletěl a skončil na zadním mantinelu.
05:01'
Následně Oceláři projeli do útočného pásma a od levého mantinelu nahazovali do brankoviště. Ján Laco puk raději přikryl a hru přerušil.
04:21'
Vladimír Růžička následně stanul v gólové situaci. Chomutovský útočník dostal přihrávku na levý kruh a před Hamerlíkem zakončoval. Nakonec ale trefil jen brankáře Třince.
03:49'
Piráti se pokoušeli zaútočit Humlem a Vondrkou. Zkušení hráči Chomutova se ovšem nedostali do ničeho a puk vybojovali hokejisté hostujícího Třince.
03:07'
Dvojnásobný pokus Juraje Valacha. První střelu tečoval nad branku Michal Poletín, ta druhá skončila ve výstroji připraveného Petera Hamerlíka.
02:46'
A hned se hosté dostali do první gólové situace, kterou využili! Nahození od modré čáry se dostalo do brankoviště, kde se tečí prosadil DANIEL RÁKOS! Asistence: Milan Doudera a Milan Mikulík.
02:37'
Vypíchnout kotouč zkoušel Marek Tomica, jenž mohl uniknout do protiútoku. Neposedná guma ovšem skončila na střídačce a vhazovat se bude po levici Laca.
02:22'
Oceláři vyčkávali za brankou a poté se vydali do útoku. Ján Laco se pokoušel rozehrát, ale kotouč vyhodil pouze mimo ledovou plochu. Přesilovka pro hosty.
01:05'
Následoval protiútok domácího celku, který zakončoval svižnou dělovkou Jakub Lauko. Pokus chomutovského mladíka skončil na masce Hamerlíka, do branky ale nezapadl!
00:57'
David Cienciala tečoval mezi kruhy nahození od modré čáry, puk ovšem nakonec skončil pouze vedle branky Jána Laca.
00:05'
Hostující Třinec vyhrál úvodní vhazování až za branku Petera Hamerlíka, kde se aktuálně pokouší něco vymyslet.
00:01'
Krásný den všem fanouškům extraligového hokeje! Utkání mezi Chomutovem a Třincem brzy začne, aktuálně oba celky nastupují na ledovou plochu.

Piráti Chomutov: J. Laco (Š. Lukeš) – Mrázek, Valach, Dlapa, Flemming, Grman, Slovák, L. Chalupa – Vondrka, Huml, Tomica – Lauko, V. Růžička, Koblasa – Sklenář, Skokan, Poletín – V. Tomeček, Šťovíček, J. Havel.

HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Hrubec) – M. Doudera, D. Musil, Linhart, Jank, L. Kovář, Adámek – Rákos, Marcinko, Martin Růžička – Petružálek, Mikulík, Cienciala – Chmielewski, Polanský, Irgl – Kofroň, M. Kovařčík, O. Kovařčík – Christov.

Rozhodčí: Hradil, Souček – Gerát, Hynek..
PRVNÍ VZÁJEMNÉ UTKÁNÍ V SEZÓNĚ

HC Oceláři Třinec 4:3p. Piráti Chomutov
34. Roth (Svačina, Adamský), 45. Adamský (Krajíček, Polanský), 57. Polanský (Roth, Martin Růžička), 63. Martin Růžička – 24. Lauko (Poletín), 48. Huml, 56. Huml (Koblasa, Valach)

HC Oceláři Třinec: Hrubec – M. Doudera, Krajíček, Linhart, Roth, D. Musil, Adámek – Rákos, Marcinko, Martin Růžička – Adamský, Polanský, Svačina – Hrňa, Cienciala, Irgl – O. Kovařčík, M. Kovařčík, Chmielewski.

Piráti Chomutov: Laco – Mrázek, Flemming, Grman, Valach, Dlapa, Slovák, Buchtela – Tomica, Huml, Vondrka – Sklenář, Růžička, Skokan – Poletín, Lauko, Koblasa – Chrpa, Chlouba, Tomeček.
HC OCELÁŘI TŘINEC (3.)

Oceláři již klasicky atakují nejvyšší příčky Tipsport extraligy a aktuálně se jim to parádně daří. Třinečtí jsou na třetím místě ligové tabulky a na druhý Hradec Králové ztrácejí jediný bod, odehráno mají ovšem o jedno utkání více. Ocelářům na záda dýchají například také Brňané, jenž mají o bod i utkání méně. Nejproduktivnějším hráčem slezského celku je aktuálně Martin Růžička, jenž zaznamenal již 24 kanadských bodů.

Martin Růžička – 21 zápasů, 24 bodů (11+13)
Tomáš Marcinko – 23 zápasů, 21 bodů (9+12)
Vladimír Roth – 18 zápasů, 15 bodů (4+11)
PIRÁTI CHOMUTOV (9.)

Piráti mají v posledních utkáních opravdu špatnou formu a z prvního místa se aktuálně propadli až na deváté místo. To je nejhorší pozice chomutovského celku v probíhajícím ročníku extraligy. Naposledy Chomutovští padli v Hradci Králové, odkud si ovšem po prohře 2:3 v prodloužení přivezli alespoň jeden bod. Nejproduktivnějším hráčem Chomutova je stále s jednadvaceti body kapitán Michal Vondrka.

Michal Vondrka – 23 zápasů, 21 bodů (10+11)
Vladimír Růžička – 21 zápasů, 11 bodů (8+3)
Michal Poletín – 23 zápasů, 11 bodů (6+5)
Krásný den všem fanouškům extraligového hokeje! Česká nejvyšší soutěž po první reprezentační přestávce nabízí již čtvrté utkání během šesti dní. Trápící se Piráti Chomutov vyzvou ve druhém pokračování loňského čtvrtfinále třinecké Oceláře. Utkání v SD ARÉNĚ startuje v 17:30 a sledovat jej můžete v našem přenosu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.