Most v prodloužení dokázal využít přečíslení dva na jednoho, a tak si odváží z Třebíče cenné dva body. O vítěznou trefu se postaral Slavíček. Já se s vámi pro dnešek loučím, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
61:07
Most právě vstřelil branku!
Most ujel do přečíslení dva na jednoho, Divíšek našel přesnou přihrávkou BOHUMILA SLAVÍČKA, který přesně zakončil. Asistence: Tomáš Divíšek.
60:40
Třebíč se nastěhovala do útočné třetiny, kde nyní kombinuje. Zatím se to ale obchází bez střelby.
60:01
Po třetí třetině jsme vítěze nenalezli, a tak směřujeme do pětiminutového prodloužení.
60:00
59:30
Ani jeden z týmů se už nikam nežene, nikdo nechce udělat osudovou chybu, která by mohla stát body.
58:55
Zakázané uvolnění Mostu, hra se přesune před Pince.
58:25
Jan Wasserbauer si z pravé strany nabruslil mezi kruhy, pokusil se zakončit do šibenice, ale Marek Pinc zasáhl ramenem na jedničku.
58:01
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:18
Třebíč ujela do přečíslení dva na jednoho, ale nedokázala toho využít, dokonce ani zakončit. Následně si za obranu domácích nabruslil Divíšek, jel zcela sám na Jekela, ale ranou mezi nohy nedokázal skórovat.
56:52
Hra je nyní přerušena, neboť na ledě zůstal ležet jeden z domácích hráčů.
56:15
Zakázané uvolnění Mostu. Vhazovat se bude před brankou Marka Pince.
55:40
Most je nyní jasně lepším týmem, jeho tlak začíná růst, a tak by Třebíč měla ihned začít hrát, pokud nechce v závěru inkasovat.
55:17
Kamil Charousek od modré čáry přestřelil branku, nicméně Most stále kombinuje s kotoučem v útočné třetině.
53:50
Bohumil Slavíček dostal přihrávku mezi kruhy, ihned vypálil, ale svatyni Jekela trestuhodně netrefil. Teď měla Třebíč velké štěstí.
53:27
Brankář Pinc vyhodil kotouč mimo hrací plochu, sudí však ukazuje, že touš ještě škrtl o ochranné plexisklo, a tak se vylučovat nebude.
53:15
Most nahodil kotouč za Jekela a střídal. Třebíč rovněž vyměnila své hráče.
52:50
Kristl byl obklíčen dvěma protihráči, přesto však dokázal dobře rozehrát. Třebíč nyní kombinuje ve středovém pásmu.
52:25
Střela jednoho z domácích hráčů nebyla špatná, ale Marek Pinc udržel nerozhodný stav.
51:51
Strejček se natahoval za kotoučem, který ležel před poloodkrytou klecí Třebíče, ale chybělo mu dobrých dvacet čísel na to, aby skutečně zakončil.
51:30
Teď měla Třebíč velké štěstí. Střela Divíška vypadla brankáři z rukavic, ten o tom vůbec nevěděl, ale sudím se touš ztratil z dohledu, a tak přerušil hru.
51:15
Pavel Jekel skočil po kotouči, který se povaloval v jeho brankovišti. Hra je přerušena, Třebíč střídá.
50:57
Třebíč je ve 4, Most má minutu přesilové hry pět na čtyři.
50:50
Třebíč se stále úspěšně brání, nyní dokázala zblokovat střelu od modré.
50:25
Další střela od modré už na branku mířila, ale Smolka trefil Jekela pouze do chráničů.
50:12
Jan Novák střílel od modré čáry, ale branku netrefil. Hosté si kotouč dobruslili a pokračují v útočné akci.
50:02
Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Tomáš Bartejs – 2 min., podražení).
49:25
Třebíči se podařilo vyhodit puk přes všechny čáry, může tak střídat a Most bude muset začít ze svého pásma.
48:57
Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Václav Čejka – 2 min., podražení).
48:40
Hostující Slavíček se dostal mezi kruhy ke kotouči, tvrdě vypálil, ale Jekel jistě zasáhl.
48:10
Most si nahodil kotouč do útočné třetiny, tam ale nebyl nikdo, kdo by v útočné akci pokračoval.
47:25
Třebíč mohla přejít do vedení. Roma Erat ujel z levé strany sám na branku, tváří v tvář Pincovi ale neuspěl.
46:40
Marek Pinc nyní musel zasahovat nadvakrát, ani jednou ho ale domácí hráči neprostřelili. Nicméně Třebíč stále drží puk a kombinuje.
46:01
Jekel raději podržel kotouč před dotírajícím forvardem Mostu. Po komerční přestávce se bude vhazovat po jeho levici.
45:40
Třebíč rychle přešla do útoku, z pravé strany střílel Havránek, ale branku Pince minul.
45:30
Hra je přerušena, vhazovat se bude před brankou Jekela.
44:15
Čejka dobrusilil nahozený kotouč a rozehrál, Třebíč se následně nastěhovala před branku Pince, ale ani jeden z pokusů se mezi tři tyče nevešel.
43:00
Třebíč je po obdržené brance mírně aktivnějším týmem, zatím se jí ale nepodařilo získat ztracené vedení zpět.
41:20
Čejka střílel z mezikruží, ale na Pince nevyzrál. Vhazovat se bude v obranném pásmu Mostu.
40:50
Nepovedený start Třebíče do třetí třetiny. Alinč přiklepl kotouč na modrou čáru DAVIDU ŠESTÁKOVI, který prostřelil brankáře přízemní ranou. Asistence: Jan Alinč.
40:19
40:01
Ve druhé třetině jsme byli svědky dvou branek. Nejprve se hostům podařilo vyrovnat na 1:1, když skóroval Slavíček, poté ale domácí zaúřadovali v přesilové hře a urvali vedení zpět na svoji stranu. Uvidíme, co nám přinese třetí třetina, zůstaňte s námi.
40:00
39:51
Kristl střílel z bodu pro vhazování, ale brankář Pinc dokázal bravurně zakročit.
39:40
Kotouč poskakoval po brankovišti Pince, nikdo nevěděl kde je, až jej bývalý extraligový brankář zalehl a přerušil hru.
39:01
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:40
Divíšek se dostal v oslabení před branku soupeře, pokusil se prostřelit Jekela nad rameno, ale třebíčský brankář dobře zasáhl.
38:19
Vyloučení v týmu HC Most (Jan Alinč – 2 min., držení protihráče).
37:50
Jeden z domácích hráčů se dostal k zakončení z pravé strany, ale Pinc dokázal kotouč udržet před brankovou čarou.
36:10
Horácká Slavia právě vstřelila branku!
Horácká Slavia využívá přesilové hry. JÁN NIKO dostal ideální přihrávku na modrou čáru a využil toho, že brankář Pinc byl úplně mimo branku. Asistence: Tomáš Bartejs a Tomáš Havránek.
35:18
Vyloučení v týmu HC Most (Adam Rulík – 2 min., podražení).
31:04
Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Václav Čejka – 2 min.).
31:04
Hosté vyrovnávají skóre dnešního zápasu! BOHUMIL SLAVÍČEK využil přihrávky Divíška a dopravil kotouč za záda Jekela. Asistence: Tomáš Divíšek.
Omlouváme se za technické problémy. O průběhu zápasu vás budeme informovat co nejdříve.
29:30
A další ložená šance Třebíče, ani teď to ale gólem nekončí. David Dolníček se dostal k odraženému kotouči, byl zcela sám před Pincem, ale bekhendovou kličkou si na něj nepřišel.
28:55
Domácí tým mohl jít do dvoubrankového vedení, ale Jan Wasserbauer zahodil gólovou příležitost, když střelou z bezprostřední blízkosti nezamířil mezi tři tyče.
28:05
Jekel znovu drží svůj tým! Nyní dokázal zalehnout kotouč před dotírajícím forvardem Mostu. Po komerční pauze se bude vhazovat před brankou Třebíče.
27:39
26:34
Divíšek střílel z pravé strany, Jekel ale reflexivně vyrazil kotouč před sebe. Následně jej Třebíč dokázala vyhodit z vlastního pásma, a tak mohla střídat.
26:05
Nechybělo moc a bylo srovnáno. Vojtěch Kubinčák se dostal k odraženému kotouči a pokusil se jej z bezprostřední blízkosti dorazit za záda brankáře, ten ale zasáhl betonem.
25:55
Most kombinuje v útočné třetině, zatím se ale vše obchází bez střelby.
25:39
Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Jan Milfait – 2 min., podražení).
24:40
Jeden z domácích střílel od modré čáry, kotouč ale síť nerozvlnil. Vhazovat se bude před brankou Marka Pince.
23:34
Teď měla Třebíč nesmírné štěstí, neboť kotouč poskakoval po brankovišti, ale nikdo z hostujících hráčů nebyl schopen jej uklidit do branky.
23:03
Nahození od modré na Jekela končí v náruči brankáře Třebíče, vhazování v obranném pásmu Bílých hvězd.
22:45
Domácí se dostali do přečíslení tři na dva, David Dolníček to vzal na sebe a pokusil se z mezikruží prostřelit brankáře. Ten ale jeho ránu zlikvidoval bez problémů.
22:10
Střela od modré čáry končí v lapačce Pince. Vhazovat se tak bude před svatyní zmiňovaného brankáře.
22:01
Třebíč si zavezla kotouč do útočné třetiny a snaží se přijít na recept, jak by přelstila obranu Mostu.
20:50
Obrovská šance domácích. Zpoza branky přilétl před svatyni Pince kotouč, najížděl si na něj Kristl, ale pouze promáchl. Skóre tak zůstává neměnné.
20:30
Zakázané uvolnění Mostu, vhazovat se bude před brankou Pince.
20:01
První třetina je za námi, Třebíč v ní dokázala vstřelit jediná branku. Přesněji tomu tak bylo v devatenácté minutě, kdy se přesně trefil Tomáš Bartejs. Uvidíme, co nám přinese druhá perioda, zůstaňte s námi!
20:00
19:44
Hráči bojují o kotouč v útočném pásmu Mostu, ani jeden z hráčů jej ale nemůže vydolovat.
19:01
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:29
Horácká Slavia se dostává do vedení! Milfait předložil kotouč volnému TOMÁŠI BARTEJSOVI, jenž vyslal od modré čáry milimetrovou ránu do horního rohu branky. Marek Pinc neměl moc šancí zasáhnout.
18:00
Roman Erat to zkusil z mezikruží, ale jeho rána skončila vysoko nad břevnem. Most následně vyhodil kotouč ze svého pásma.
16:50
Od modré čáry pálil jeden z obránců třebíčského celku, ale brankář Pinc zasáhl reflexivním zákrokem.
16:47
Vyloučení v týmu HC Most (Daniel Hora – 2 min., hákování).
16:15
Icing domácího celku. Hra se přesune před branku Pavla Jekela.
16:00
Střela jednoho z domácích skončila pouze na betonu Marka Pince. Nyní se žene vpřed Most.
15:30
Jekel raději zalehl kotouč, který poskakoval na brankkovišti. Nejblíže k němu totiž měl hostující Divíšek.
14:37
Kristl si nabruslil do útočné třetiny, ale nedokázal v ní nic vymyslet. Obě mužstva střídají své pětky.
14:15
Wasserbauer se pokusil obtočit branku a zasunout kotouč k tyčce, ale na poslední chvíli mu v tom zabránil obránce.
14:01
Zakázané uvolnění Mostu, další vhazování před Pincem.
13:50
Nahození jednoho z domácích hráčů skončilo po mírné teči v ochranné síti, vhazovat se bude před Pincem.
13:10
Jeden z domácích hráčů se dostal za obranu soupeře, byl mírně zahákován a upadl, nicméně sudího píšťalka zůstala němá.
12:13
12:05
Strejček střílel od modré čáry, ale Jekel jistě zasáhl. Hosté nadále pokračují s pukem.
11:54
Střela od modré čáry nebyla špatná, ale chyběla jí mírná přesnost. Jekel zasahovat vůbec nemusel.
11:30
Teprve teď se hosté usadili v útočné třetině. Uvidíme, zdali se jim podaří něco vymyslet.
11:15
Další vyhození domácího týmu, tahle přesilovka se Mostu vůbec nedaří.
10:50
Bartejs přebral nahozený kotouč a vyhodil jej až k Pincovi, Třebíč může střídat.
10:30
Kusko vyvezl kotouč do třetiny Mostu, čímž ukrojil značnou část přesilové hry Mostu.
10:13
Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Tomáš Havránek – 2 min., hákování).
09:45
Hosté sice zavezli kotouč do útočné třetiny, tam jej ale ihned ztratili, a tak se dopředu může vydat Třebíč.
08:25
Kusko se dostal za obranu soupeře, jel z levé strany téměř sám na Pince, ale brankář Mostu na poslední chvíli sklapl betony, a tak zamezil skórování.
07:01
Střela od modré čáry branku domácích neohrozila, kotouč prolétl jen těsně vedle tyčky.
06:15
Střela jednoho z hostujících hráčů skončila vysoko nad břevnem. Brankář Jekel tak vůbec zasahovat nemusel.
05:25
Vojtěch Kubinčák se dostal do úniku, jel z levé strany zcela sám na branku, ale Jekel dokázal jeho pokus zlikvidovat.
04:15
Roman Dymáček vyslal z pravé strany dobře mířený projektil, brankář Mostu sice zasáhl, ale touš se přesto dostal za jeho záda. Na poslední chvíli dokázal jeden z hostujících obránců kotouč odstřelit z brankové čáry.
03:45
Dymáček vyzkoušel pozornost brankáře, ale marně. Následně střílel i Bartejs, nicméně bez úspěchu.
03:30
Velká šance Třebíče zůstala nevyužitá. Kotouč poskakoval po brankovišti,ale nikdo z domácích jej nedokázal dorazit za záda bezmocného brankáře.
02:15
Most se osvobozuje vyhozením, Třebíč tak bude muset začít ze své třetiny.
02:04
Vyloučení v týmu HC Most (Jiří Doležal – 2 min., podražení).
01:30
Málem jsme mohli být svědky gólu na třebíčské straně. Zdráhal dostal přihrávku na modrou, popojel si blíže k brance, ale na brankáře nepropálil.
01:12
Hosté se dostali do přečíslení dva na jednoho, Slavíček si ale na domácího brankáře nepřišel.
00:55
Jeden z hostujících hráčů se dostal k zakončení, ale domácí brankář si dobře pohlídal tyčku, a tak se skóre měnit nebude.
00:35
Zakázané uvolnění Horácké Slavie, vhazovat se bude před Jekelem.
00:25
Třebíč kombinuje po celé šíři hřiště, zatím se ale nemůže dostat do míst, odkud by se dalo zakončit.
00:01

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (D. Svoboda) – Lojek, J. Zdráhal, Niko, Bartejs, Schejbal, Čejka, Přibyl – Kristl, Dolníček (C), R. Erat – Psota, T. Havránek, Huňa – Dymáček, Milfait, Kusko – Paták, Juráň, Jan Wasserbauer – Všetečka.

HC Most: Pinc (Spěšný) – J. Novák, Rulík, Šesták, Hora, Strejček, Charousek, Cvrk – Smolka, Alinč, Kubinčák – Slavíček, Divíšek (C), Rod – M. Havelka, M. Hanzl, J. Doležal – Řehoř, J. Šimeček, Stříbrný.

Rozhodčí: Škrobák – Zídek, Polák.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.