1. česká hokejová liga - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Benátky n. Jizerou : Prostějov - 9. října 2019   17:30

Benátky n. Jizerou
18:31' Rychlovský (D. Špaček, A. Musil) • 23:03' Šír (Průžek, Chrtek)
2:8
(1:2, 1:4, 0:2)
Prostějov
Prostějov
13:05' Kafka  (Račuk, Mrázek) • 15:39' Račuk  (Žálčík, Kafka) • 20:49' L. Krejčík  (Nouza, M. Novotný) • 21:51' Dvořáček  (Račuk, Mrázek) • 24:20' Kafka  (Žálčík, Husa) • 27:18' Dvořáček  (Žálčík, Husa) • 50:12' M. Novák  (T. Jandus, Brančík) • 50:41' Žálčík  (Račuk, P. Krejčí)
Kašpar (22. Hrstka) – Kolmann, Kunst, Buchtela, Aubrecht, Niko, Žůrek – R. Duda, Chrtek, Průžek – Klapka, A. Musil, Šír – Rychlovský, Najman, D. Špaček – Šafařovský, Wiencek.
Šindel, Wagner – Axman, Hnát
215 diváků
Prostějov

Skončilo utkní, ve kterém prostějovští hráči vyškolili benátecký tým z produktivity. Jejich výhra je každým coulem zasloužená.
59:00'
Zápas už se pouze dohrává, o vítězi je již několik minut rozhodnuto.
58:33'
Domácí jsou v plném počtu.
58:26'
Další útok hostů zastavil ofsajd.
58:15'
Po rychlé akci zakončoval Berger do Hrstkových betonů.
57:54'
Tvrdá rána Kafky z mezikruží zaduněla o zadní mantinel.
57:34'
Buchtela vystihl hostující přihrávku a vyhodil puk za hostující svatyni.
57:00'
Znovu je kotouč až za Dvořákovou brankou.
56:41'
Benátečtí se velmi brzy osvobozují.
56:33'
Vyloučen domácí Petr Kolmann za podrážení.
56:18'
Zajímavý prostor se otevřel od modré čáry před Kolmannem, Dvořák ale zřejmě dobře viděl na střelu, kterou má ve své lapačce.
55:37'
Štiplavou střelu vyslal téměř od modré Mrázek, Hrstka ale vyráží puk svým levým betonem.
54:58'
Závar před Dvořákovou brankou, puk poskakoval v brankovišti, za zády hostujícího brankáře ale nekončí!
54:25'
Před Hrstku si najížděl Račuk, který ale usměrnil kotouč mimo tři tyče!
54:05'
Žálčíkovu nebezpečnou přihrávku do brankoviště srazil Hrstka do bezpečí.
53:56'
Za domácí beky si nabruslil Dvořáček, který ale bekhendem na Hrstku nevyzrál!
53:02'
Kolmann vysouval kupředu Najmana, který střelou z pravého křídla Dvořáka nepřekonal.
52:04'
Další zákrok benáteckého brankáře, který má puk znovu ve své lapačce.
51:52'
Tetnokrát střílel Krejčík, avšak Hrstka má puk ve své lapačce.
50:41'
Jestřábi právě vstřelili branku!
Tohle už je pořádný debakl! Benátečtí si nepohlídali LUKÁŠE ŽÁLČÍKA, který uháněl sám na Hrstku, kterého překonal střelou do horního růžku. Asistence: Marek Račuk, Petr Krejčí.
50:12'
Hosté v posledních minutách neměli žádný velký tlak, přesto střílí sedmou branku. Na hranici kruhu se dostal ke kotouči MATĚJ NOVÁK, jenž střelou, kterou otřel o tyčku, dostává puk za brankovou čáru. Asistence: Tomáš Jandus, David Brančík.
49:33'
Krejčíkovu střelu zpoza beka Hrstka vyráží a domácí mohou kupředu.
49:14'
Volný kotouč sebral brankář Dvořák, který tak přerušil hru.
48:30'
Buchtela přenechal kotouč Musilovi, jehož střela od modré čáry zaduněla o zadní mantinel.
47:51'
Na druhé straně hledal Račuk přihrávkou Kafku, až k němu se ale kotouč nedostal.
47:08'
Ihned po buly zakončoval Průžek, leč nad branku.
47:03'
Na Rychlovského střelu z kruhu Dvořák dobře viděl a puk má ve své lapačce.
45:51'
Hosté jsou i ve třetí třetině aktivnějším týmem, domácí se dostávají před Dvořáka spíše sporadicky.
45:11'
Po zakázaném uvolnění domácích se bude vhazovat opět před Hrstkou.
45:01'
Chlánovu střelu z hranice útočného pásma Hrstka chytil a ihned puk rozehrál.
44:21'
Račuk jednoduše zpoza branky našel před branovištěm Žálčíka, jehož ale vychytala Hrstkova lapačka!
43:44'
Hrstka nyní viděl na střelu z hranice kruhu a puk nachází ve své lapačce.
43:29'
Podobný pokus měl na svědomí také Novák, Hrstka vyrazil puk levým betonem.
42:43'
Zpoza beka střílel Nouza, mezi tyčky domácí branky ale nemířil.
41:54'
Dvořák znovu nachází puk mezi svými betony, čímž tak přerušuje hru.
41:37'
Dnešnímu zápasu přihlíží 215 diváků.
41:14'
Od modré čáry střílel Buchtela, puk z jeho hole byl ale sražen nad branku.
40:58'
Zakázané uvolnění vrací hru před Dvořákovu branku.
40:43'
Klapka se probil do útočného pásma, kde se ale ke střele nedostal.
40:01'
Druhá třetina nebyla z benátecké strany vůbec povedená. Hosté předvedli, že jsou při střelecké chuti a během sedmi minut zasadili čtyři přesné údery a mílovými kroky kráčí za výhrou v tomto zápase.
Další třetina začne přibližně v 19:16.
40:00'
39:25'
Průžek na levém křídle vystřelil kolem Mrázkových nohou, Dvořák má puk ve svém klíně.
38:32'
Před Dvořákem byl hodně aktivní Šír, který ale puk za záda prostějovského brankáře nedostrkal.
38:24'
Střela na druhé straně se mezi tři tyčky nevešla.
37:52'
Po hostujícím icingu se bude vhazovat před Dvořákovou brankou.
37:40'
Klapka střílel tak trošku z nouze, přesto Dvořáka zaměstnal, ten vyráží puk mimo svoji branku.
37:20'
Znovu musel být Hrstka ve střehu, u své pravé tyčky byl ale včas připraven.
36:13'
Menší závar před Hrstkou, který krotí puk mezi svými betony.
35:27'
Vyloučeni shodně dva hráči. U hostí Martin Novotný na 5 minut a do konce zápasu za hrubost, u domácích Radek Duda na 5 minut a do konce zápasu taktéž za hrubost.
35:27'
Na ledě se strhla menší šarvátka, která se určitě bez vyloučení neobejde.
35:12'
Musil objel branku a posílal puk do brankoviště, poté téměř od modré pálil Kolmann, který ale neprostřelil obranný val před sebou.
33:50'
Nyní to byli hosté, kdo častěji zaměstnávali Hrstku, ten však po dvakrát obstál.
32:48'
Na Hrdinkovu střelu od modré Hrstka dobře viděl a kotouč vyráží.
31:15'
Znovu to byl Klapka, jehož dě střely zaměstnaly hostujícího brankáře, ten si ale vždy dokázal poradit.
31:01'
Klapka zůstal nyní po buly osamocený před Dvořákem, kterého ale trefil do vyrážečky!
30:52'
Při rychlém přečíslení nabízel Duda puk Klapkovi, který ale přesně nemířil.
30:40'
Na druhé straně Dvořáčkova střela skončila jen v Hrstkově lapačce.
30:12'
Hosté chybovali a před brankou se ocitl osamocený Chrtek, který bekhendem mířil nad břevno!
28:32'
Je vidět, že hosté dostali velkou chuť do hry a jsou lepším týmem. Domácí se marně snaží dostat do útočného pásma.
27:18'
Hostům nyní lepí úplně vše. Opět se usadili před Hrstkovou brankou, kde se přesnou střelou prezentoval DAVID DVOŘÁČEK. Asistence: Lukáš Žálčík, Jakub Husa.
26:25'
Dva složitější zákroky si nyní musel připsat Dvořák, puk ale vždy dokázal vytěsnit.
25:31'
Vyloučeni shodně dva hráči. U hostí Václav Meidl za hrubost, u domácích Radek Duda taktéž za hrubost.
25:31'
Hrstka je opět v pernamenci, puk však nachází mezi svými betony.
24:20'
Další útok už ale končí za Hrstkovými zády. Před Hrstkou se nejlépe orientova PETR KAFKA, který přidává pátou branku prostějovských Jestřábů. Asistence: Lukáš Žálčík, Jakub Husa.
24:04'
Nesnáze před Hrstkou, hosté ale z nadějné pozice branku netrefili.
23:43'
Ofsajd domácího týmu posílá hru do středního pásma.
23:25'
Musil vydoloval kotouč, ten ale poslal vedle vzdálenější tyčky.
23:03'
Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
Benátečtí velmi rychle korigují stav. Průžek se přihnal až k Dvořákově brance a pěknou přihrávkou našel JANA ŠÍRA, jemuž stačilo trefit odkrytou část branky. Aistence: Jiří Průžek, Ondřej Chrtek.
22:52'
Zakázané uvolnění posílá hru zpět před Hrstku.
22:44'
Menší závar před Hrstkou, který si ale našel puk, jež má ve své rukavici.
21:51'
Domácí střídají brankáře. Jakuba Kašpara nahrazuje Jakub Hrstka.
21:51'
Hosté vstoupili do druhé třetiny impozantně. V mezikruží se chopil puku DAVID DVOŘÁČEK a mířil nadmíru přesně. Asistence: Marek Račuk, Jaroslav Mrázek.
21:33'
Střelu ze středního pásma Kašpar viděl a ihned rozehrál kotouč.
20:49'
Na levém křídle se uvolnil LUKÁŠ KREJČÍK, který střelou, patrně o tyčku, dostává potřetí puk za Kašparova záda. Asistence: Tomáš Nouza, Martin Novotný.
20:36'
Chrtkovo nahození se snažil tečovat Průžek, Dvořák puk lapačkou netrefil, ten se ale snesl nad branku.
20:09'
Nepřesná rozehrávka hostů končí zakázaným uvolněním.
20:01'
V první třetině se přesnější hosté dostali do dvoubrankového vedení. Domácí snížili v početní výhodě po pěkné Špačkově střílené přihrávce, kterou do branky usměrnil Rychlovský.
Další třetina začne přibližně v 18:21.
20:00'
19:30'
Domácí se dostali do útočného pásma, kde jim ale hosté čistě odebrali puk a mohou kupředu.
18:49'
Na druhé straně si po střele z kruhu připsal další zákrok brankář Kašpar.
18:31'
Benátečtí snižují v přesilové hře. Na modré čáře se chopil puku Špaček, jehož následnou střelu usměrnil mimo Dvořákův dosah JAKUB RYCHLOVSKÝ. Asistence: Daniel Špaček, Adam Musil.
17:51'
Od modré čáry pálil Buchtela, hostující brankář drží puk ve své moci.
17:47'
Na druhé straně přerušil hru Dvořák, vhazovat se bude v útočném pásmu domácího týmu.
17:35'
Hosté dostávají puk až za Kašparovu branku.
17:12'
Vyloučen hostující Petr Chlán za vysokou hůl.
16:34'
Pokus domácích od modré čáry se odrazil od zadního mantinelu, následně Dvořák přikryl kotouč.
16:23'
Zakázané uvolnění posílá hru před Dvořákovu branku.
15:39'
Hosté velmi brzy trestají. Po rychlé akci se dostal před Kašpara MAREK RAČUK a puk někudy skrz výstroj benáteckého brankáře doskotačil za branovou čáru. Asistence: Lukáš Žálčík, Petr Kafka.
15:18'
Zajímavá příležitost také na druhé straně, kde domácí netrefili z nadějné pozice branku.
14:43'
Puk je v ochranné síti, vhazovat se bude před Kašparem.
14:06'
Pokus téměř od modré čáry má domácí brankář ve své moci.
13:54'
Zacloněnou střelu Dvořáčka viděl Kašpar na poslední chvíli, přesto puk vyráží.
13:34'
Zakázané uvolnění opět posílá hru před Kašparovu branku.
13:05'
Hosté svoji druhou přesilovou hru využívají. Na kruhu se dostal ke kotouči PETR KAFKA, který namířil puk přesně nad rameno domácího brankáře Kašpara. Asistence: Marek Račuk, Jaroslav Mrázek.
12:54'
Další zákrok domácího brankáře, Benátečtí se ale zatím neosvobodili.
12:34'
Na střelu z kruhu Kašpar dobře viděl a puk vyráží k mantinelu.
12:03'
Hosté jsou v plném počtu.
11:55'
Žálčík se prodíral do útočného pásma, kam se ale nedostal.
11:31'
Vyloučen domácí Radek Duda za vysokou hůl.
11:12'
Domácí tým nyní zastavil odpískaný ofsajd.
11:02'
Na druhé straně to zkoušel z hranice útočného pásma Jandus, Kašpar ale dával pozor.
10:54'
Buchtela posunul puk na Rychlovského, jehož střela skončila v ochranné síti.
10:14'
Střelu z hranice kruhu má hostující brankář ve své moci.
10:03'
Potrestána hráčská lavice hostí za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Matěj Novák.
9:24'
Na modré čáře napřáhl Mrázek, jehož střelu krotí domácí brankář na své hrudi.
9:16'
Ta však končí dalším zakázaným uvolněním, buly proběhne před Kašparem.
9:07'
Krejčíkovu střelu sice Kašpar neudržel, domácí ale byli připraveni a rozjíždí útočnou akci.
8:35'
Dvořáček se dostal až za domácí branku, před ní se ale probít nedokázal.
7:48'
Hosté vyrazili do protiútoku. Kafka předložil kotouč Žálčíkovi, který ale ve vyložené šanci trefil Kašparův položený beton!
6:51'
Přesně se vstupem vyloučeného Dudy na led střílel téměř od modré Šír, přesně ale nemířil.
6:32'
Zajímavá příležitost na druhé straně, ani tam ale puk v brance nekončí.
6:14'
Zřejmě to byl Chlán, kdo nyní zakončoval z mezikruží do tyče!
5:49'
Nahození hostů má Kašpar ve své moci a raději přerušuje hru.
5:33'
Domácí dvakrát dostali puk pryč ze své třetiny.
5:11'
Račuk dostal prostor na levém křídle, jeho křížná střela ale mezi tyče nemířila.
4:51'
Vyloučen domácí Radek Duda za podrážení.
4:13'
Novotného nahození sráží domácí brankář do bezpečí, u puku jsou benátečtí hráči.
4:04'
Zakázané uvolnění určilo, že se bude vhazovat znovu před Kašparem.
3:27'
Nebezpečnou střelu od modré čáry viděl Kašpar na poslední chvíli, puk dokázal vyrazit a domácí si s volným kotoučem poradili.
1:53'
Úmyslný ofsajd benáteckého týmu posílá hru před brankáře Kašpara.
0:52'
Nahození domácího týmu od modré čáry skončilo na zadním mantinelu.
00:01'

HC Benátky nad Jizerou: Kašpar (Hrstka) – Kolmann, Kunst, Buchtela, Aubrecht, Niko, Žůrek – R. Duda, Chrtek, Průžek – Klapka, A. Musil, Šír – Rychlovský, Najman, D. Špaček – Šafařovský, Wiencek.

LHK Jestřábi Prostějov: D. Dvořák (Štůrala) – Muška, M. Novotný, Mrázek, Hrdinka, Brančík, Husa, P. Krejčí – Nouza, V. Meidl, L. Krejčík – Žálčík, Račuk, Kafka – Berger, Chlán, Dvořáček – Ouřada, M. Novák, T. Jandus.

Rozhodčí: Šindel, Wagner – Axman, Hnát.
Dobrý den, vítejte z benáteckého zimního stadionu.

Opět jen den zápasového volna a už je tu další kolo druhé nejvyšší hokejové soutěže Chance ligy. Benátečtí hokejisté po dvou vítězných duelech dali lehce zapomenout na pětizápasovou sérii bez výhry a brousí si zuby i na dalšího soupeře. Tím jsou Jestřábi z Prostějova, kteří k Jizeře přilétnou ve středu 9. října. Benátečtí by rádi navázali na tři body ze Sokolova a v případě plného bodového zisku se přiblížili pondělnímu soupeři na rozdíl jediného bodu. Také Jestřábi v posledních dvou kolech zvítězili, naposledy doma zdolali Ústí nad Labem 5:4.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.