1. česká hokejová liga - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Jihlava : Benátky n. Jizerou - 16. září 2019   17:30

Jihlava
Jihlava
06:29' Poletín (Čachotský) • 19:02' Pekr (J. Pohl, Anděl) • 28:36' J. Pohl (Fronk) • 47:38' Anděl (Pekr, J. Pohl)
4:5
(2:0, 1:1, 1:3 - 0:0)

0:1 (SN)

Benátky n. Jizerou
23:47' Chrtek  (R. Duda) • 42:35' Buchtela   • 53:49' Rychlovský  (Buchtela, Havlín) • 58:37' Buchtela   • ' Chrtek
Jihlava
Kopeček, Maršálek – Bohuněk, Měkýš
Horácký zimní stadion, Jihlava
1205 diváků

Zápas nám dnes dospěl až do samostatných nájezdů, ve kterých byly šťastnější hráči z Benátek nad Jizerou. Na straně Dukly také bohužel sice zvonily dvě tyčky, ale na to už se historie ptát nebude.

Druhý bod si vezou domů Benátky a Dukla si připisuje první prohru v sezoně.
V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Benátky nad Jizerou.
Autorem vítězné branky je ONDŘEJ CHRTEK.
63:23'
Na obou stranách jsou teď velké nepřesnosti a ztráty puku.
62:27'
Harkabus napřáhl na pravém kruhu, kde byl úplně sám, ale branku minul o minimálně metr.
61:47'
Po zaváhání Benátek se dopředu dostali domácí, ale šanci k jejich smůle nevyužili.
61:00'
Oba mančafty vstoupily do prodloužení velice opatrně.
60:01'
Po třetím dějství máme srovnáno 4:4. Ve třetí třetině to k neštěstí domácím vůbec nevycházelo a Benátky využili 3 šance a vynutily si minimálně jeden bod z prodloužení / nájezdů.

Prodloužení začíná za minutu.
60:00'
59:00'
Do konce třetí třetiny zbývá poslední minuta.
58:37'
Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
Střelu z pravého kruhu Jan Brož vůbec neviděl a ONDŘEJ BUCHTELA srovnává stav utkání na 4:4. Bez asistence.
58:00'
Lukáš Anděl se dostal až k brance Žajdlíka, ten ho však vychytal betonama.
56:53'
Dukla se nepřesnou rozehrávkou připravila a útočné pásmo.
56:26'
Dukla zatím drží útočné pásmo.
53:49'
JAKUB RYCHLOVSKÝ obdržel před branku přesnou přihrávku od Ondřeje Buchtely na hůl a stačilo mu pouze nastavit hůl tak, aby ji trefil kotouč a změnil směr do branky. Asistence: Ondřej Buchtela, Tomáš Havlín.
52:30'
Do útočného pásma zavezl puk Lukáš Anděl, ale vzápětí ho odevzdal bránícím hráčům nepřesnou přihrávkou.
52:08'
Na mezikruží obdržel přihrávku Matěj Pekr, ale jeho pokus končí vedle pravé tyče!
51:40'
Dukla si vytváří tlak ve 30 vteřinové přesilové hře v útočném pásmu.
50:16'
Nahození kotouče končí pouze ve výstroji Žajdlíka. Vhazovat se bude na pravém kruhu.
49:53'
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Jakub Rychlovský – 2 min., sekání).
49:26'
Benátky po vyhození Dukly zakládají útok až od branky Žajdlíka.
49:15'
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Peter Lichanec – 2 min., podrážení).
48:25'
Dnes můžeme na stadionu vidět veliké provokace ze strany Radka Dudy, rozhodčí však zatím zůstávají v klidu.
47:38'
Dukla právě vstřelila branku!
K odraženému puku se jako první po střele z modré dostal LUKÁŠ ANDĚL a zamést kotouč do prázdné branky už pro něj nebyl žádný problém. Asistence: Matěj Pekr, Jan Pohl.
47:24'
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Jakub Žůrek – 2 min., podrážení).
47:24'
Signalizovaná výhoda moc dlouho netrvala.
46:27'
Střela od modré z hole Holého končí mimo branku.
45:30'
Dukla v přesilové hře přesně kombinuje v útočném pásmu.
45:09'
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Ondřej Buchtela – 2 min., nedovolené bránění).
44:21'
Milan Davídek zaváží kotouč do útočného pásma a snaží se vytvořit nějakou šanci.
43:27'
Robin Staněk vypálil na modré a odražený kotouč sebral až pouze za modrou čarou a z toho vyplývá postavení mimo hru.
42:40'
Jiránek zavezl kotouč do útočné třetiny, ale střelou trefuje pouze nohy jednoho z bránících.
42:35'
ONDŘEJ BUCHTELA se dostal přes bránící hráče a střelou mezi betony snižuje stav utkání na 3:2.
41:19'
Michal Poletín i v oslabení skvěle forčekuje.
40:31'
Jako první se ke střele ve třetí třetině dostal Adam Zeman.
40:01'
Druhá třetina je za námi. V ní jsme mohli vidět hned další dva góly. Ve 24. minutě se radoval tým Benátek, když snížil na 2:1 Chrtek, který potrestal Duklu gólem z protiútoku po přihrávce Dudy. Ve 29. minutě předvedli skvělou akci hráči Dukly. Jiří Fronk našel rozjetého Jana Pohla, který akorát vyjel z trestné lavice a během pár vteřin navýšil vedení Dukly na 3:1.

Třetí třetina začne za 15 minut.
40:00'
39:39'
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Tomáš Čachotský – 2 min., nedovolené bránění).
39:37'
Brož přerušuje hru zákrokem lapačkou. Vhazovat se bude na pravém kruhu.
39:00'
Zbývá poslední minuta druhé třetiny.
38:40'
Skvělý sprint předvedl nyní Matěj Pekr a udržel útočné pásmo.
38:00'
Jan Holý krásně našel Harkabuse na levém kruhu, který střelou z první trefil pouze betony Žajdlíka!
37:12'
Do úniku se dostal Milan Davídek, ale do jeho střely mu na poslední chvíli sáhnul bránící hráč.
36:24'
Tvrdá rána Lichance od modré končí pouze nad brankou.
35:49'
Osamocený Anděl měl před sebou úplně prázdnou branku, ale trefil pouze bránícího hráče!
35:18'
Benátky přecházejí do útočného pásma přihrávkou přes celé střední pásmo.
34:52'
Šance Dukly končí až u Žajdlíka, který zákrokem lapačkou přerušuje akci.
33:26'
Benátky zakládají protiútok až od své klece a přechází do útočného pásma.
32:46'
Můžeme nyní vidět velice důraznou hru. Dohrávky zákroků, tvrdé hity.
31:43'
Dukla opět drží minimálně minutový zámek v útočném pásmu.
30:22'
Dukla si ihned po buly vyvíjí tlak v útočném pásmu.
30:16'
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Adam Klapka – 2 min., hákování).
28:36'
JAN POHL akorát vyjel z trestné lavice, dostal přesnou přihrávku na modrou čáru od Jiří Fronka a už se může radovat. Svojí trefou do teploměru navyšuje skóre na 3:1. Asistence: Jiří Fronk
27:53'
Sám na kruzích stál Robin Staněk, který svou střelou trefil pouze jednoho z beků.
26:41'
Po 16 vteřinách se nám opět počet hráčů na ledě srovnává – 4 na 4.
26:28'
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Jan Pohl – 2 min., faul kolenem).
26:16'
Ke střele na modré se dostal opět Pohl, ale Žajdlík jeho pokus likviduje lapačkou.
26:12'
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Radek Duda – 2 min., podrážení).
25:50'
Jan Pohl natáhl na modré čáře, ale Žajdlík jeho střelu moc dobře viděl a vyráží kotouč do ochranné sítě.
25:19'
Brož teď fantastickým zákrokem drží Duklu stále ve vedení.
24:50'
Poletín pouze vyhodil z obranného pásma a Dukla může vystřídat.
23:47'
Do úniku se dostal Radek Duda, který přihrávkou na pravém kruhu našel ONDŘEJE CHRTKA a ten střelou k levé tyči snižuje na 2:1.
22:33'
Ofsajd přerušuje hru.
22:22'
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (David Aubrecht – 2+2 min, hrubost).
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Daniel Kolář – 2 min., hrubost + 2 min., nedovolené bránění).
22:22'
Do potyčky se zapojil Daniel Kolář s Davidem Aubrechtem a poprvé v zápase vidíme bitku.
21:43'
Před brankou stál osamocený Buchtela, který měl před sebou už pouze prázdnou branku, ale naštěstí pro domácí branku minul.
21:13'
Kotouč mimo hřiště znamená vhazování před brankou Brože.
20:44'
Brož fantasticky zasahuje pravým betonem a drží si čisté konto.
20:03'
Po úvodním buly se puku ujímají Benátky a zaváží kotouč do útočného pásma.
20:01'
Po první třetině jdou do kabin lépe naladěni domácí hráči Dukly. V 7. minutě rozvlnil síť poprvé Michal Poletín, který to měl do prázdné branky vcelku jednoduché a necelou minutu do konce využil početní výhodu Matěj Pekr, který střelou do pravého horního rohu poslal Duklu do vedení 2:0.

Druhá třetina začne za 16 minut.
20:00'
19:51'
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Robin Staněk – 2 min., nedovolené bránění).
19:02'
Přihrávku na modrou čáru od Jana Pohla obdržel MATĚJ PEKR a tvrdou střelou k pravé tyči posílá Duklu do vedení 2:0. Asistence: Jan Pohl, Lukáš Anděl
18:57'
18:23'
Duda se dostal do šarvátky s Chlubnou, rozhodčí však zůstávají v klidu a počin nechávají bez trestu.
17:50'
Tomáš Čachotský se ocitnul sám na pravém kruhu, ale jeho střelu fantasticky chytá Žajdlík.
16:35'
Po dvouminutovém zámku vypršel trest Chrtka a počet hráčů na ledě je srovnaný.
15:35'
Po minutě si Dukla stále drží vysoký tlak v útočném pásmu a nedávají Benátkám vydechnout.
14:49'
Střela z hole Jiránka skončila také pouze na levé tyči!
14:34'
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Ondřej Chrtek – 2 min., nedovolené bránění).
14:05'
Michal Poletín stál úplně sám před brankou, když mu Tomáš Čachotský naservíroval přesnou přihrávku. Ten však branku minul.
12:37'
Chlubna se dostal do fantastické pozice, ale jeho střela končí pouze na levé tyči. Možná uvidíme i video v akci.
11:49'
Benátky zakládají útok až od své branky a dostávají se do útočného pásma.
11:34'
Ofsajd přerušuje hru a jihlavské snažení o protiútok.
11:20'
Ke střele z pravého kruhu se dostal Havlín, ale jeho střela minula pravou tyč o minimálně půl metru.
10:40'
Půža pouze nahodil kotouč do útočného pásma a útok mohou založit Benátky.
10:00'
Čermák zavezl kotouč do útočného pásma a Dukla může v klidu vystřídat.
09:23'
Puku se po buly ujímají hosté a vyvíjí si tlak v útočném pásmu.
09:09'
Benátky se rozehrávkou ve středním pásmu dostávají až k brance Brože.
08:12'
Pekr zaváží kotouč až do útoční třetiny a snaží se o kombinaci a vytvoření šance.
07:23'
Dukla i po vstřelení branky pokračuje v přesilové hře a svým tlakem nutí hráče k chybám a otevírání prostoru.
06:29'
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Adam Najman – 2 min., hákování).
06:29'
Krásnou křižnou přihrávku obdržel od Tomáše Čachotského MICHAL POLETÍN a ten už to měl do prázdné branky velice jednoduché zamést. Asistence: Tomáš Čachotský
05:25'
Matěj Pekr se opřel do tvrdé rány, ale střela míří příliš vysoko.
05:02'
Staněk opět napřáhl od modré a kotouč poskakoval až k brance Žajdlíka a jen těsně minul levou tyč.
04:52'
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Tomáš Havlín – 2 min., hákování).
04:42'
Jiruš zaváží puk do útočného pásma.
04:07'
Dukla se osvobozuje vyhozením až k brance Žajdlíka.
03:42'
Benátky rozehrávají až od svojí vlastní branky a dostávají se do útočného pásma.
03:01'
Anděl skvěle forčekuje v útočném pásmu.
02:35'
Po ani ne jedné minutě se nám počet hráčů na ledě vyrovnává na 4 na 4.
02:24'
02:00'
Staněk napřáhl na modré čáře, trefil však pouze brusle jednoho z bránících.
01:42'
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Adam Dlouhý – 2 min., podrážení).
01:10'
Střela od modré jen těsně minula branku Žajdlíka.
00:31'
Po nepřesné rozehrávce se puku ujímá Poletín a míří k brance soupeře.
00:06'
Jako první se puku ujímají Benátky a zaváží kotouč do útočné třetiny.
00:01'

HC Dukla Jihlava: Jan Brož (Lundström) – Piegl, J. Pohl, Půža, J. Holý, Staněk, D. Kolář, Mareš – Anděl, A. Zeman, Pekr (C) – Poletín, Čachotský (A), Lichanec – Fronk, Davídek, Jiránek (A) – Harkabus, D. Čermák, Chlubna.

HC Benátky nad Jizerou: Žajdlík (Hrstka) – Havlín, Buchtela, Žůrek (A), Aubrecht, Hampl, Niko, Kovář – D. Špaček (C), Najman, Rychlovský (A) – R. Duda, Chrtek, Půček – Wiencek, A. Dlouhý, Jiruš – Šafařovský, Bittner, Klapka.

Rozhodčí: Kopeček, Maršálek – Bohuněk, Měkýš.
Příjmený hokejový podvečer!

HC Dukla Jihlava dnes na domácí půdě přivítá Benátky nad Jizerou.
Dukla si v prvních dvou kolech připsala plný počet bodů, když doma vyhráli s Kadaní a venku s Ústím.
Benátky nevstoupily do sezony úplně nejlépe, když v prvním zápase prohrály doma s Litoměřicemi. Spravit chuť se jim povedlo až ve druhém zápase, když zvítězily nad Slavií.

Uvidíme, zda Dukla zůstane i po třetím kole neporažena nebo ji Benátky překvapí.

Zápas začíná v 17:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.