Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů z KHL napočtenou.
Je dobojováno a ze zisku tří bodů se radují hosté. Ti sice prohrávali již 0:2, ale čtyřmi brankami dokázali vývoj utkání zcela otočit. Nutno podotknout, že vítězství CSKA je naprosto zasloužené.
59:03
Jazkov mohl snížit, ale to by musel mířit o poznání přesněji.
58:46
Je zřejmé, že hosté se již soustředí pouze na bránění svého náskoku.
58:03
Hosté šikovně vyhazují puk takovým způsobem, aby se nejednalo o zakázané uvolnění a odjíždí na střídačku.
57:29
Elitní formace domácího celku teď dlouho zle zatápěla hostující obraně, ale nakonec z toho není nic jiného než rutinní zákrok Fastha.
56:49
Švédský brankář ve službách CSKA si připisuje další zákrok, tentokrát po střele Razumova.
56:13
Michejev z mezikruží pálí pouze do výstroje Fastha.
55:29
Vasilčenko tvrdým hitem počastoval Osnovina u mantinelu. Zdá se, že případné vítězství by mohlo hosty ještě hodně bolet.
55:02
Komaristyj z prostoru mezi kruhy pálí nad branku Sorokina!
54:23
S velice bolestivou grimasou ve tváři odjíždí Děnisov na střídačku.
54:12
Ďjakov mohl snížit, ale skvělý Děnisov zablokoval tvrdou střelu.
53:48
Petrov nabil Muršakovi, proti jehož projektilu bravurně zasáhl Karejev.
52:46
Ani ti si však s černou gumou nepotykali a puk je tedy znovu v držení domácích.
52:31
Jazkov přišel o puk a hrát tak mohou hosté.
51:51
CSKA právě vstřelilo branku!
Velký favorit dnešního utkání se ujímá dvoubrankového vedení, které může být rozhodující. Do listiny střelců se zapisuje ENLUND. Bez asistence.
51:26
Butuzov si počíhal na protihráče a trefil jej ukázkovým hitem.
50:39
Solovjov zkusil své štěstí ranou od modré, avšak jeho pokus byl nepřesný.
50:20
Po delší časové odmlce způsobené technickými potížemi se vracíme zpět do utkání. Skóre se nám nikterak nezměnilo, avšak platí, že aktivnějším celkem jsou hosté.
45:12
Komaristyj ujel do úniku, ale tváří v tvář brankáři neuspěl.
44:53
Semjonov se zbavil elegantně svého strážce, ale vystřelit již nedokázal.
44:03
Na hranici faulu vybojoval pro svůj tým kus černé gumy Jazkov.
43:36
A Sorokin si připisuje další zákrok, tentokrát po střele Viksny.
43:20
Razumov zkusil své štěstí ranou od mantinelu, avšak narazil pouze na připraveného brankáře.
42:32
Těm se však nevydařil přechod do pásma a je pískáno zakázané uvolnění.
42:23
Popov přišel o puk a hrát mohou domácí.
42:00
Ožiganov mohl již střílet, ale na poslední chvíli se ještě rozhodl kličkovat, což byla špatná volba.
41:26
Lebeděv si narazil se spoluhráčem, ale tam aktivita jeho celku končí.
41:03
Andronov se sice dokázal uvolnit, ale následná střela již neměla potřebné parametry.
40:53
A obdobně se vedlo i Ljamkinovi od modré čáry.
40:12
Pervyšin hned na začátku závěrečné periody mohl vyrovnat, ale to by musel mířit o poznání přesněji.
40:01
Druhá třetina dnešního utkání je již minulostí a na světelné tabuli svítí stav 2:3 pro hostující celek. Ten sice prohrával v zápase již 0:2, ale momentálně je v nejtěsnějším vedení. Udrží jej až do konce zápasu?
40:00
39:24
Popov zkusil své štěstí, ale trefil pouze bránícího hráče.
39:06
Petrov bekhendem nedokázal zakončit přesně.
38:57
Za hrubost jsou vyloučeni domácí Semjonov a hostující Naumenkov.
38:57
38:02
Světlakov zlomil při zakončení hokejku a hrát tak mohou domácí hokejisté.
37:26
Komaristyj se neprosadil od modré a odjíždí na střídačku.
36:39
Děnisov nahodil puk na bránu. Výsledkem bude vhazování před Karejevem.
36:23
Ožiganov našel najetého Muršak, který mohl jet sám na brankáře, ale na poslední chvíli mu sjel puk z čepele hole.
35:26
Na jejím konci je však výborný zákrok Karejeva.
35:06
Na něm byli úspěšnější domácí borci a mohou tedy přejít do ofenzívy.
34:46
Přechod do pásma se hostům nevydařil. Na řadu přijde vhazování.
34:19
Ďjakov nevystřelil přesně a může být rád, že z toho nebyl rychlý brejk soupeře.
33:49
Hosté přepnuli na vyšší obrátky a začínají diktovat tempo utkání.
33:17
A další zákrok Karejeva, tentokrát po střele Petrova.
32:45
Kutuzov mohl přidat druhou branku, ale proti byl výborný Karejev, který se blýskl zákrokem lapačkou.
31:59
Světlakov se s ničím nerozpakoval a tvrdou ranou prověřil Karejeva.
31:19
Tak to je neuvěřitelné! V rozmezí tří minut střílí hosté třetí branku v utkání a otáčí vývoj zápasu. Na svědomí ji má KUTUZOV. Asistence: Kurgyšev.
31:02
Komaristyjovi nechybělo mnoho, aby dostal po šikovné teči puk za záda brankáře.
30:19
Domácí obrana teď čelí velkému tlaku, a proto si trenér Novokuzněcku vybírá oddechový čas.
29:53
A je vyrovnáno! Hosté těží ze svého soustavného tlaku a na 2:2 srovnává KVARTALŇOV. Bez asistence.
29:16
Čmychov ujel protihráči, ale v rohu kluziště přišel o puk.
28:53
Naumenkov ztratil kotouč a mohou z toho být komplikace pro hosty.
28:05
Hosté se dočkali korigující branky! Muršak předložil puk NIČUŠKINOVI a ten jej poslal do sítě. Asistence: Muršak.
27:20
Ljamkin neměl štěstí a kotouč se k němu nedostal, třebaže by mohl pálit z velice dobré pozice.
26:42
Sorokin si po střele Viksny připisuje první úspěšný zákrok.
26:23
Petrov přišel o kotouč a hrát tak mohou domácí. Dočkáme se třetí branky?
25:53
Aktivní Tělegin nepropálil clonící hráče.
25:25
Arbuzov se odhodlal ke střele, ale ta byla nepřesná.
24:52
Hosté si koledují! Na dvě minuty je vyloučen Kutuzov,
24:12
Jazkov zkusil své štěstí, ale trefil pouze clonícího hráče.
23:45
Hosté střídají brankáře. Fastha nahrazuje Sorokin.
23:45
Metallurg Novokuzněck právě vstřelil branku!
Hosté mají před sebou těžkou řeholi, neboť domácí se ujímají dvoubrankového vedení. Komaristyj poslal puk na PERVYŠINA a ten jej umístil do odkryté části klece. Asistence: Komaristyj.
23:23
Pivcakin vyhazuje puk a hosté střídají.
22:56
Lebeděv jakožto člen čtvrté formace dostal příležitost i při přesilovce, ale jeho pokus od mantinelu byl nepřesný.
22:34
Proti pravidlům se hrou vysokou holí provinil Andronov, který si odpyká dvě minuty.
22:16
Fasth si připisuje úspěšný zákrok po střele Jazkova.
21:59
Hra se nám během střídání čtvrtých formací poněkud zklidnila.
21:23
Ničuškinova střela od modré postrádala nejen přesnost, ale i razanci.
21:02
Ožiganov se elegantně uvolnil a dokázal i rozehrát na volného spoluhráče.
20:45
Enlund si vybruslil až do pozice pro zakončení, avšak v něm selhal.
20:16
Tělegin nahodil puk za bránu, kde o něj bojuje Enlund.
20:01
První třetina je již minulostí a vedení jsou po ní poměrně překvapivě domácí hokejisté. Ti sice museli několikrát čelit tlaku CSKA, ale ve 13. minutě se mohli radovat z trefy Zemčenka.
20:00
19:45
Kuklev se odhodlal ke střele ze středního pásma, avšak s tou neměl Fasth sebemenší problém.
19:23
Domácí jsou v držení puku za vlastní bránou a nikam se již nehrnou.
19:00
Razumov nahodil puk na Fastha, který jej srazil do rohu kluziště.
18:43
Naumenkov si neporozuměl se spoluhráčem a volného puku se ujímají domácí.
18:07
17:53
Pokus Muršaka byl zablokován. Fasth je během tohoto oslabení prozatím prakticky bez práce.
17:00
Střela Popova se mezi tři tyče nevešla.
16:25
Děnisov vybojoval kotouč a vyhazuje jej přes celé kluziště tak, aby mohl jeho celek vystřídat.
16:07
Za podražení si dvě minuty odsedí hostující Kvartalňov.
16:02
Arbuzov vypálil od modré, ale jeho pokus byl zblokovaný.
15:32
Vasilčenko si koledoval o dvě minuty, ale jeho háček ušel pozornosti rozhodčích.
14:45
Pervyšinova dělovka od modré jen těsně minuhla Fasthovu klec.
14:12
Ďjakov se sice hezky uvolnil, ale následně již nedokázal přihrát volnému spoluhráči.
13:54
Ožiganov přišel o puk v nebezpečné blízkosti vlastní brány, avšak nebezpečnější akce z toho nakonec nebyla.
13:35
Michejev si narazil se spoluhráčem, ale zde aktivita domácích hokejistů skončila, neboť po hvizdu rozhodčího přijde na řadu vhazování.
12:59
Ožiganov zkusil své štěstí, ale ranou od modré nepochodil.
12:28
Domácí hokejisté se ujímají vedení v zápase! ZEMČENKO se nerozpakoval a střelou do horního růžku otevírá skóre zápasu. Asistence: Ďjakov.
11:23
Čmychov se opřel do rány a ta skončila na tyči Karejevovy klece!
10:49
Kutuzov nepřihrál přesně, což je voda na mlýn pro přetěžovanou defenzívu Novokuzněcku.
10:26
Další střela Ožiganova, avšak ani tentokrát nemusel Karejev zasahovat.
10:16
Ožiganov nezamířil přesně a jeho pokus končí pouze za brankou.
09:13
08:49
Arbuzov vyhazuje a domácí střídají.
08:23
Hosté sice disponují přesilovkou, avšak že by se dostávali k nějakému vážnějšímu ohrožení Karejeva, o tom nemůže být řeč.
08:00
Své názory si nyní ostřeji vysvětlovali Vasilčenko s Murčakem, za což jsou odesláni na trestné lavice. Verdikt zní – dvě minuty za hrubost.
08:00
07:43
Tělegin si vybruslil do střelecké pozice, ale kotouč na nakonec sjel z čepele hole.
07:13
Za příliš mnoho hráčů na ledě je potrestána domácí lavička. Trest si odsedí Jazkov.
06:29
Andronov nenašel najíždějícího spoluhráče a hosté tak přichází o kotouč.
06:06
Ti však puk ztrácí již při zakládání útoku a tak se budou muset znovu bránit.
06:00
Michejev byl úspěšnější na bodu pro vhazování a hrát tak mohou domácí hokejisté.
05:43
Košelevovo nahození sbírá pohodlně obrana domácích.
05:23
Vasilčenko si počíhal na protihráče a uštědřil mu velice tvrdý hit.
04:49
04:35
Kuklev ranou od mantinelu trefil pouze clonícího hráče CSKA.
04:12
Domácím se přechod do pásma nevydařil a hra je přerušena.
03:36
Hosté získávají puk a vyhazují jej z obranného pásma.
03:11
Ljamkin je hodně aktivní a i tentokrát to byl elitní domácí obránce, kdo zakončoval. Hradbu těl před sebou však nepropálil.
02:49
Domácí disponují po nedovoleném zákroku Enlunda první přesilovkou v utkání.
02:01
Ljamkinova střela od modré byla nepřesná a končí pouze za hostující brankou.
01:29
Pivcakin byl příliš nedočkaví a píská se zakázané uvolnění.
01:06
Muršak z těsné blízkosti nastřelil pouze Karejeva.
00:59
Tělegin ranou od mantinelu prověřil Karejeva.
00:48
Pervyšin nepřihrál přesně a puk je v držení hostí.
00:12
Hokejisté CSKA byli úspěšnější na bodu pro vhazování a mohou vyrazit na steč.
00:01
Pakliže bychom chtěli hledat papírového favorita utkání, je jím bezpochyby celek z hlavního města. Hokejistům CSKA se prozatím daří na výbornou a se ztrátou pěti bodů se vyhřívají na druhém místě prozatímní tabulky.

O takové formě se může jen zdát Novokuzněcku. Ten vstoupil do sezóny velice špatně a výsledkem budiž předposlední místo tabulky.
Zdravím všechny příznivce nejkvalitnější hokejové ligy v Evropě, a sice KHL. Během sobotního dne pokračuje KHL dalšími zápasy a já vás svým komentářem provedu utkáním mezi celky Metallurg Novokuzněck a CSKA Moskva.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.