KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Dynamo Moskva : Novgorod - 31. října 2017   17:30

Novgorod

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezky večer a u dalších on-line přenosů na počtenou.
Československá stopa v utkání¨

Tomáš Kondrátek (NNO) 0+0, 6 střel, čas na ledě 24:23
Je dobojováno! Snaha obou celků sice vedla k vypracování mnoha brankových příležitostí, ale k brance nikoliv. Velkou zásluhu na tom mají oba brankáři, kteří si v dnešní duelu počínali více než zdatně. Když už ovšem překonání byli, tak jim pomohla branková konstrukce jejich klece. Po šedesáti minutách jsme tedy gól neviděli a nejinak tomu bylo i v prodloužení. Na řadu tedy přišly samostatné nájezdy. V nich byl jako jediny úspěšný Denis Paršin, který tak svému týmu vystřelil bonusový bod navíc.
65:00'
V samostatných nájezdech zvítězil tým Torpedo Nižnij Novgorod.
Autorem vítězné branky je DENIS PARŠIN.
Tarasov sice roztáhl Galimova, ale ten jeho kličku dokázal zlikvidovat a je hrdinou dnešního duelu.
Jan Muršak rovněž nevyzrál na Jerjomenka bekhendovým blafákem a Dynamo je nyní pod velkým tlakem.
Jakov Rylov také nedotáhl svůj blafák do konce. Galimov je zatím stoprocentní.
Daugavinšovi sjel puk z čepele při pokusu o bekhendovou kličku a kotouč poté Jerjomenko odpálil do bezpečí.
Igumnov minul bekhendem bránu a na tahu jsou opět hosté.
Denis Paršin jako první dostal puk do brány. Jerjomenka překonal střelou mezi betony.
Varnakov otřel svou střelu o Galimovovu lapačku, od které se puk odrazil mimo.
Ivan Zacharčuk se pokusil o bekhendovou kličku, ale proti byl Jerjomenkův levý beton.
Sakari Salminen se přízemní střelou pokusil překonat Galimova, ale také neuspěl.
Sergej Kosticyn nastřelil jen tyč domácí brány.
Samostatné nájezdy začínají.
Prodloužení duel také nerozhodlo i přes několik šancí obou celků. Velkou šanci měli v závěru hosté, kteří hráli minutu přesilovou hru. Oba brankáři však byli stěžejními postavami, tak jako celé utkání. Uvidíme, kdo se bude po trestných stříleních radovat z výhry.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:45'
Následovala střela z pravého kruhu, která minula bránu domácích. Poté se ještě do puku opřel Tomáš Kundrátek, avšak ani on Jerjomenka nepřekonal.
64:22'
Kundrátek dostal nabito do jízdy, ale jeho dělovka končí jen ve výstroji Jerjomenka. Vhazování je tedy nařízeno v obranném pásmu Dynama.
64:06'
Hosté si kvůli této situaci vyžádali pochopitelně oddechový čas.
64:06'
Dustin Boyd oslabuje svůj celek a dostává dvě minuty za podražení. Torpedo má velkou šanci rozhodnout tento duel ještě před samostatnými nájezdy.
63:58'
Domácí se ovšem v útočném pásmu moc neohřáli a navíc se dopustili faulu a čeká je tedy ještě krušná poslední minuta.
63:26'
Torpedo ještě udrželo kotouč v útočném pásmu. Jeden z jeho hráčů ovšem mířil z mezikruží mimo a dopředu může po delší odmlce postupovat Dynamo.
62:35'
Na druhé straně musel zasahovat i Jerjomenko! Těsně před ním totiž zakončoval osamocený Muršak, ale ani on nevsítil první branku duelu.
62:19'
Ilja Nikulin jako blesk z čistého nebe ujížděl na Galimova. Ten si ale proti jeho střele připsal důležitý zákrok, kterým dostal puk alespoň na tyč.
61:50'
Hosté sice krouží v útočném pásmu s pukem na holích, ale těsná obrana domácích je do zakončení vůbec nepouští.
61:20'
V obranném pásmu se nyní srazili dva hráči Dynama a hosté se tak velmi lacino dostali ke kotouči.
60:36'
Jako první v prodloužení zahrozilo Torpedo, avšak aktivita Daugavinše ani Dugina k brance nevedla. Jerjomenko si připsal další úspěšné zásahy.
60:01'
Začalo prodloužení.
Šedesát minut tohoto duelu nám vítěze nepřineslo. Ba co víc, ani jeden z týmů nedokázal skórovat i přes řádu šancí, které si hokejisté obou mužstev vytvořili. Za malou chvíli tedy bude následovat pětiminutové prodloužení a po něm i případné samostatné nájezdy.
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:30'
Salminenovi sice puk utekl, ale následně jej od modré čáry nahazoval jeden z beků Dynama. Bohužel pro domácí netrefil bránu.
59:00'
Probíhá poslední minuta třetí části.
58:43'
I proti tomuto útoku se Torpedo dokázalo ubránit a vypadá to, že utkání poputuje do prodloužení.
58:00'
Sakari Salminen nahodil kotouč do útočného pásma, kde se na chvíli se svými spoluhráči usadil, ale posléze hosté dostali puk do neutrální zóny.
57:21'
Sporný zákrok na útočné modré čáře zastavuje akci Dynamo, ale píšťalka sudího zůstává němá.
56:39'
Následný pokus o dlouhou přihrávku domácím nevyšel. Kotouč přešel bez teče všechny čáry a píská se zakázané uvolnění.
56:33'
Na druhé straně Jerjomenko ukryl kotouč u své pravé tyče a následuje vhazování po jeho pravici.
56:16'
Nahození od červené čáry Galimov rychle vytřepal ze své rukavice a předává kotouč svým spoluhráčům.
55:39'
Kaspars Daugavinš se prosmýkl po levé straně do útočného pásma a následně svou střelu z kruhu schoval za obránce. Ke smůle Novgorodu ovšem mířil přímo do míst, kde byl připravený brankář Jerjomenko.
54:51'
Dynamo nyní bylo poměrně statické v obraně a nakonec od modré čáry nahazoval Gračjov. Jeho pokus ovšem Jerjomenko dobře viděl a puk ztlumil na svých chráničích.
53:59'
Série ostřejších zákroků v rohu obranného pásma Torpeda se obejde bez vyloučení a vpřed tak mohou postupovat hosté.
53:15'
Jevgenij Arťuchin si odpykal celý i svůj třetí trest a hra bude pokračovat znovu v pěti proti pěti.
52:45'
Nyní už se ale Moskva osvobozuje a ze střídačky naskakují do hry čerstvé síly.
52:19'
Domácí mohli znovu odpálit puk, jenže se jim to nepovedlo. Poté se rýsovala slibná pozice pro Torpedo, ale vše ztroskotalo na nepřesné přihrávce.
51:30'
Domácí ovšem v úvodu oslabení posílají kotouč až za bránu Galimova, kam se pro něj musí vracet hostující hokejisté.
51:15'
Galimovovi kotouč po střele od modré vypadl a při snaze dostat se k dorážce Jevgenij Arťuchin fauloval svého protihráče a je dnes potřetí vyloučen. Nyní dostává dvě minuty za podražení.
50:20'
Kvůli signalizovaném ofsajdu nemohli hosté do útočného pásma a Dynamo tak bude mít relativně dost času na rozehrávku.
50:01'
Ignaťuškin cpal kotouč do brankoviště, ale tam se nejlépe zorientoval brankář Galimov, jenž jej pohotově ukryl pod svou lapačku.
49:30'
Garbutt se neprobil přes střední pásmo. Domácí ho o kotouč čistě obrali a mohou tedy založit další útočnou akci.
48:34'
Jerjomenko si poté připisuje další úspěšný zákrok a po přerušení se bude vhazovat v obranném pásmu Dynama.
48:19'
Rána zpoza červené čáry minula bránu Galimova, ale protože byla tečovaná, tak se zakázané uvolnění konat nebude.
47:34'
Drobné zmatky ve své rozehrávce domácí přežili, ale při přechodu středním pásmem si počínali neúspěšně. Puk tak mají ve své moci hráči hostů.
46:36'
Nyní už vyloučený Zacharčuk naskočil na led a po dalším přerušení hry následuje komerční pauza.
46:19'
Hosté navíc kotouč vyvážejí ze své třetiny a jejich oslabení je pomalu u konce.
45:46'
U pravé tyče Galimovovy brány se v pádu snažil zakončovat Dustin Boyd, ale ani nadvakrát hostující brankáře nepřekonal.
45:01'
Stoljarov se vydal se svým kolegou na útočný výlet, avšak jeho bekhendové zakončení nebylo přesné. Nicméně alespoň nastřádal několik cenných vteřin v útočném pásmu.
44:47'
Střela Sakariho Salminena byla sražená do ochranné sítě. Následovat tedy bude buly před Galimovem.
44:36'
Ivan Zacharčuk vzápětí oslabuje svůj celek. Dostává totiž menší trest za hákování.
44:06'
Korjaginovo nahození rovněž míjí bránu Novgorodu a jeho hráči se posléze osvobozují.
43:15'
Po tvrdém střetu za hostující bránou se domácí snažili ohrozit Galimova. Jejich snahy však nevedly ke střele, proti které by musel brankář Torpeda zasahovat.
42:39'
Jerjomenko si připsal na své konto další úspěšný zásah proti střele od levého mantinelu.
41:40'
Ne však nadlouho. Domácí dostali puk ze svého pásma a ujíždějí na střídačku, odkud do hry naskakují čerstvé síly.
41:31'
Hosté ještě vydolovali kotouč ve skrumáži u mantinelu a mohou tedy pokračovat v útočení.
40:51'
Jerjomenko měl nyní před tímto nahozením od modré čáry zakrytý výhled, ale nemusel proti němu vůbec zasahovat, protože kotouč letěl mimo jeho bránu.
40:16'
Nahozený kotouč se odrážel před bránu Galimova, ale ten do něj včas vložil svou hůl a dostal jej do bezpečí.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 19:14.
I druhé dějství je minulostí. To bylo ve znamení několika přesilových her, ale ani jeden z týmů nedokázal svou početní výhodu využít ke vstřelení branky. Ani jednomu mužstvu se nedá upřít snaha v útočné třetině, ale dnes se činí hlavně brankáři, kteří si připisují jeden úspěšný zákrok za druhým. V posledních vteřinách navíc Volkov fauloval Dugina a ten měl následně k dispozici trestné střílení. Jerjomenko však jeho pokus chytil do lapačky, a tak je stav po 40 minutách bezbrankový 0:0.
40:00'
39:57'
Dugin se snažil o krátkou forhendovou kličku, ale poté trefil jen nastavenou lapačku Jerjomenka, který tak stále drží bezbrankový stav.
39:57'
Volkov fauloval v úniku Dugina a bude z toho trestné střílení pro Torpedo.
38:50'
Domácí se zatím dobře brání a vyhazují puk až ke Galimovovi.
38:00'
Společně s ním však odjíždí na trestnou lavici i Denis Paršin, který dostává osobní desetiminutový trest za nesportovní chování.
38:00'
Jevgenij Arťuchin dne podruhé putuje za katr. Tentokrát dostává dvě minuty za sekání.
37:20'
Těreščenko sice zavezl puk do rohu, ale tam jej vzápětí ztratil a po delší době tak může zaútočit i Torpedo.
37:07'
Zakázané uvolnění Torpeda ovšem vrací hru zpět do jejich pásma. Galimov tak bude muset být opět ve střehu.
36:31'
Ten kryje i další ránu od modré. Poté se se svojí dorážkou nedokázal prosadit ani Dustin Boyd a po zásahu hostujícího brankáře tak následuje další buly v útočné třetině Dynama.
35:22'
Střelu od modré čáry Galimov jen vyrazil do mezikruží, tedy přímo do míst, kde byl připravený další domácí hráč, který ovšem ve slibné pozici promáchl.
35:10'
Jevgenij Arťuchin obkroužil téměř celé pásmo a poté se natlačil až před Galimova. Ten však jeho bekhendové zakončení zlikvidoval a vhazovat se tak bude v obranném pásmu jeho týmu.
34:15'
Novgorod se i tomuto oslabení dokázal ubránit a bude se pokračovat ve vyrovnaném počtu hráčů na obou stranách.
34:05'
Sakari Salminen našel pěkně mezi kruhy Tarasova, jenž si puk šikovně zpracoval, ale poté mu do jeho rány vložili hokejky hostující hráči a kotouč vycestoval až do ochranné sítě.
33:42'
Andrej Kutějkin měl dostatek prostoru na levém kruhu, ale místo rány se snažil najít ještě Salminena před bránou. Po jeho teči však dobře zasáhl hostující brankář Galimov.
33:01'
A i nyní získali puk a dokázali našetřit několik cenných vteřin a poté poslali puk znovu až k Jerjomenkovi.
32:26'
Hosté se však velmi lacino dostali ke kotouči, který okamžitě posílají přes všechny čáry.
32:15'
Navíc se vykoledovali další nedovolený zákrok. Denis Barancev inkasuje menší trest za podražení.
31:57'
Dynamo nahodilo kotouč do útočného pásma a díky tomuto manévru získávají tento úsek ledu.
31:07'
Torpedu se rovněž nepodařilo početní výhodu využít a pokračovat se bude znovu pět na pět.
30:50'
Ten kryje i další ránu českého beka, který dnes domácího brankáře zásobuje pořádnou dávkou střel.
30:35'
Tomáš Kundrátek znovu pálil od modré čáry, ale opět proti jeho projektilu zasáhl velmi dobře Jerjomenko.
29:50'
Rána sice byla tvrdá, ale nepřesná. Po pokusu hostujícího hráče navíc kotouč opustil útočné pásmo Torpeda.
29:07'
Jevgenij Arťuchin vzápětí oslabuje svůj tým. Odpyká si totiž dvě minuty za vysokou hůl.
28:18'
Střelu domácího hráče stačil ještě Galimov vyrazit. Kotouč se následně dostal k Varnakovovi, jenž z poměrně velkého úhlu trefil jen tyč moskevské brány.
28:13'
Hosté hrají v plném počtu.
27:46'
Velmi nepřesná přihrávka byla zachycena domácím hokejistou až ve středním pásmu a Dynamo tak musí vyklidit útočnou třetinu.
27:03'
Nyní už se Moskva usadila v útočném pásmu. Z pravého kruhu to zkoušel jeden z domácích, ale Galimov stačil jeho ránu vyrazit.
26:30'
Hosté se však v úvodu oslabení dokázali osvobodit a domácí se musí pro puk vracet až ke svému brankáři.
26:13'
Hostující lavička vehementně protestuje, ale není jí to nic platné. Torpedo dostává menší trest za příliš mnoho hráčů a následovat tedy bude další početní výhoda Moskvy.
25:45'
Stoljarovovu střelu zablokovali domácí bránící hráči. Následně se ke střele dostal Denis Paršin, ale ani tomu se nepodařilo Jerjomenka překonat.
25:07'
Paršin naskočil zpět na led a Torpedo hraje znovu v plném počtu.
24:48'
A další vyhození Novgorodu. Kotouč je až za bránou Jerjomenka a přesilovka Moskvy je tak pomalu u konce.
24:22'
Po dělovce od modré čáry minul puk bránu Torpeda a jeho hráči dostávají puk ven ze své třetiny.
24:04'
Až nyní se domácí usadili v pásmu soupeře s rozjíždějí svou kombinaci.
23:32'
Hosté se již podruhé v krátké časovém sledu dokázali osvobodit. Dynamu se zatím přesilovka příliš nedaří.
23:07'
Početní výhodu si vyzkouší i Dynamo. Menší trest za nedovolené bránění dostává hostující Denis Paršin.
22:28'
Kutějkinova bomba byla sražená do rohu kluziště, ale domácí i přesto zůstávají u kotouče.
21:56'
Urakov v dalším útoku již neudržel svou brusli na modré čáře a přejel do útočného pásma dříve než hráč s kotoučem. Je tedy pískáno postavení mimo hru.
21:04'
Další možnost hostů zůstává nevyužita. Žukov po krásném pasu uháněl sám na Jerjomenka. Brankář Dynama však zvládl situaci a jeho svižnou střelu dokázal ukrýt ve své výstroji.
20:41'
Posléze je zde další prohřešek hostů. Tentokrát je pískáno zakázané uvolnění a veškeré dění se tak stěhuje před Galimova.
20:19'
Navíc je útok Torpeda zastaven ofsajdem a následuje vhazování v neutrální zóně.
20:15'
Sakari Salminen opustil trestnou lavici a bude se tedy pokračovat v pěti proti pěti.
20:01'
Je za námi úvodní perioda duelu. V ní byla patrná snaha obou týmů, které si vypracovaly poměrně zajímavé střelecké příležitosti. Jejich aktivitu ale v drtivé většině případů ukončily výborné zákroky obou brankářů. Když už však nestačil zasáhnout brankář, tak musela pomoci horní tyčka, tak jako tomu bylo při střele domácího Kazionova, jenž tak po svém pokusu byl nejblíže úvodní brance. Uvidíme, co nám přinese druhá dvacetiminutovka, který začne přibližně v 18:20.
20:00'
19:57'
Velmi trpělivě to nyní sehráli hosté! Nakonec po křižné přihrávce pálil z pravého kruhu Rok Tičar, který ovšem trefil střelou z první jen přesunujícího se Jerjomenka.
19:24'
Muršak pálil poměrně z velkého úhlu a jeho pokus nemohl Jerjomenka zaskočit. Po dalším jistém zákroku následuje buly po jeho pravici.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:43'
Dynamu se však podařilo vyhodit a jeho hráči si alespoň na chvíli mohou oddechnout.
18:32'
A znovu ta samá písnička. Rána Kundrátka od modré končí v lapačce domácího brankáře, který tak i v tomto případě vyšel z tohoto minisouboje jako vítěz.
18:19'
Po vyhraném buly okamžitě pálil od modré Tomáš Kundrátek. Na jeho ránu ovšem Jerjomenko dobře viděl a puk ztlumil ve své výstroji.
18:15'
Po dobré práci Grigorjeva si musel Sakari Salminen pomoci nedovoleně. Domácí hráč dostává menší trest za sekání a uvidíme tedy první přesilovou hru.
17:15'
Jerjomenko musel být nyní pozorný u své levé tyče, protože se před bránu zkoušel natlačit jeden z hráčů Torpeda. Situace však vyzněla lépe pro domácího brankáře.
16:49'
Ten si však připsal velmi dobrý zákrok po střele z mezikruží a na druhou stranu už zase spěchají hosté.
16:26'
Postup hostů byl zastaven ve středním pásmu a naopak je to Dynamo, kdo může ohrozit Galimova.
15:46'
Ani po této akci Torpeda to není gól! Paršin nahrnul puk do brankoviště, ale trefil jen brusli soupeře, od které se puk odrazil přímo k Jerjomenkovi, jenž následně kotouč výborně zalehl.
14:55'
Kotouč mají na svých holích hráči Torpeda ve svém pásmu, čehož domácí využívají k rychlému střídání.
14:25'
Znovu nepřesná přihrávka v útočném pásmu stojí domácí tuto část ledu. Ti se tak musejí pro kotouč vracet do neutrální zóny.
13:50'
Dalekonosná rána nemohla nadělat Jerjomenkovi žádné starosti. Hra je tedy přerušena a po komerční pauze se bude vhazovat v obranném pásmu Dynama.
13:37'
Nyní byli u kotouče v rohu kluziště rychleji hokejisté Torpeda, kteří tak mohou založit další útočnou akci.
12:42'
Tičarova formace nyní poměrně snadno pronikla do útočného pásma a z jeho pravé strany následovala sice svižná, ale za to nepřesná rána. Jerjomenko tedy situaci jen kontroloval.
11:50'
A znovu se Dynamo tlačilo ke střele, ale tentokrát si dobře počínala hostující obrana, která soupeři nedovolila ohrozit svého brankáře.
10:59'
Andrej Alexejev ujížděl se svým kolegou do přečíslení dvou proti jednomu! Alexejev se rozhodl vypálit z vynikající pozice v pravém kruhu, ale jeho ránu zastavila lapačka Galimova.
10:15'
Zpracování zradilo jednoho z hráčů Dynama na útočné modré čáře. Z nadějné akce domácích tak velmi záhy sešlo.
09:21'
Jevgenij Mozer neměl podporu svých spoluhráčů v útočném pásmu, a tak se domácí relativně snadno dostali ke kotouči.
08:58'
Postavení mimo hru zastavuje útok Dynama. Vhazovat se tak bude ve střední třetině.
08:10'
Hostům se nepodařilo přejít přes střední pásmo. Proti dvojici novgorodských totiž stála čtveřice domácích, kteří tuto přesilu využili ve svůj prospěch.
07:09'
Kirill Urakov vyzkoušel pozornost Jerjomenka bekhendovým pokusem z mezikruží, avšak jeho pokus byl sražen do ochranné sítě.
06:35'
Nepřesnost v rozehrávce stojí Dynamo kotouč. Ten mají na svých holích hráči Torpeda, kteří s ním již spěchají vpřed.
05:50'
Dynamu se však nepodařilo příliš pobýt v útočném pásmu a hra se tak opět přelévá na polovinu domácích.
05:30'
Velké štěstí měli nyní hosté! Z levé strany se ke střele dostal Kazionov a po jeho ráně zazvonilo za Galimovem břevno.
05:10'
Jan Muršak si svými manévry snažil vypracovat střeleckou pozici, ale po dobrém zásahu domácí obrany musí hosté vyklidit útočnou třetinu.
04:55'
Zanedlouho se ovšem osvobodili jen za cenu zakázaného uvolnění a hra se tak vrací zpět před Jerjomenka.
04:28'
Hráči Dynamo jen nastavili hůl do přihrávky soupeře a tím tak dostali puk ze svého obranného pásma.
03:58'
Šikovně se snažil jeden z hostů natlačit do střelecké pozice mezi kruhy, ale jeho pokus nebyl přesný a kotouč skončil v rohu kluziště.
03:33'
Další nahození vůbec nedoletělo k Jerjomenkovi a po krátké chvíli se k puku dostali znovu domácí.
02:54'
Až nyní se domácím podařilo dostat kotouč ven ze svého pásma a Dynamo rychle střídá své hráče.
02:25'
Střela od modré čáry letí mimo bránu Jerjomenka a gólman Moskvy tak nemusel vůbec zasahovat. Hosté ovšem pokračují v útočení.
01:25'
Poté se o slovo přihlásilo znovu Dynamo. Galimov ovšem dobře zasáhl u své levé tyče a po jeho zákroku se bude vhazovat v obranném pásmu Novgorodu.
00:59'
Poměrně rušno nyní bylo před Jerjomenkem! Domácí brankář se nechtíc stáhl kotouč svou hokejkou pod beton a následovala mela v brankovišti, ve které se však hostům nepodařilo dotlačit puk za brankovou čáru.
00:21'
Ilja Nikulin našel pěknou přihrávkou na útočné modré svého spoluhráče, kterému byl ovšem po krátkém tažení v pásmu kotouč odebrán a do útoku postupuje Torpedo.
00:01'
V Ledovém paláci v Moskvě právě dozněla ruská státní hymna. Následuje pozdrav onou kapitánů s arbitry dnešního duelu a poté již samotný zápas začne úvodním vhazováním.

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Kuzněcov) – I. Nikulin (C), Volkov, Kutějkin (A), Rylov, Korjagin, D. Višněvskij, J. Zajcev – Varnakov, A. Těreščenko (A), Igumnov – Tarasov, Boyd, Salminen – Alexejev, Ignatuškin, Markovin – Arťuchin, Dm. Kazionov, J. Jakovlev.

Torpedo Nižnij Novgorod: S. Galimov (Lisutin) – Kundrátek, Sergijenko, Grigorev, Barancev, P. Medveděv, Kurbatov, Fatkullin – Daugavinš (A), Dugin, Muršak – Paršin, Tičar, Žukov – I. Zacharčuk, Galuzin (A), Stoljarov (C) – Gračov, Mozer, Urakov – S. Kosticyn.

Rozhodčí: Beljajev, Kuljov – Otmachov, Palej.
Posledních pět vzájemných utkání

4.9.2017 Novgorod – Dynamo Moskva 2:4
1.3.2017 Dynamo Moskva – Novgorod 3:1
27.2.2017 Novgorod – Dynamo Moskva 2:3 pp.
25.2.2017 Novgorod – Dynamo Moskva 4:3 pp.
23.2.2017 Dynamo Moskva – Novgorod 3:2 pp.
Češi a Slováci na soupiskách

Na soupisce není žádný český ani slovenský hokejista.

Torpedo Nižnij Novgorod

Tomáš Kundrátek

Torpedo je na tom o něco lépe než jeho dnešní protivník. Ze stejné porce zápasů vytěžilo 42 bodů, díky kterým okupuje 5. pozici v Západní konferenci.
Velkou zbraní Novgorodu je určitě obrana. S 54 obdrženými brankami patří k nejlepším týmům své konference. Kde však má velkou slabinu, tak je útok. Pouhých 48 vstřelených gólů z něj dělá třetí nejhorší celek celé KHL.
Na ledech soupeřů ovšem získal solidních 18 bodů ze třinácti duelů. S tímto bodovým ziskem se drží na 6. příčce v tabulce venkovních týmů Západní konference.

Posledních pět utkání

27.10.2017 Novgorod – Novosibirsk 1:2 sn.

Kaspars Daugavinš 11 (5+6)

Dynamo prozatím neprožívá sezónu dle svých představ. Po sedmadvaceti duelech má na svém kontě 38 bodů a patří mu 7. příčka v Západní konferenci.
V obranné činnosti si však vede relativně dobře. V dosavadním průběhu totiž Moskva inkasovala jen 64 branek a v tomto ohledu se řadí k těm lepším celkům své konference.
Velice slabé výkony ovšem předvádějí před vlastními fanoušky. Z patnácti střetnutí vydolovali pouhých 14 bodů, za které jim právem náleží 12. místo v tabulce domácích týmů Západní konference.

27.10.2017 Spartak Moskva – Dynamo Moskva 2:0
23.10.2017 Slovan Bratislava – Dynamo Moskva 4:2
21.10.2017 Viťaz – Dynamo Moskva 1:5
17.10.2017 Dynamo Moskva – Ufa 2:3
15.10.2017 Dynamo Moskva – Nižněkamsk 3:4