KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Jokerit : Novosibirsk - 28. listopadu 2017   17:30

Novosibirsk
38:15' Sigarjov  (Zackrisson, K. Vorobjov)
Jokerit
Ratilainen (Rämö) – Andersén, Lepistö, Gilroy, Kivistö, O. Lauridsen, Rissanen – Huhtala, N Jensen, Regin – Joensuu, Tolvanen, Pihlström – Wirtanen, Marjamäki, Palola – Anttila, Mäki, Niemi – Norman.
Fatejev, Naumov – Tomilov, Gorděnko
Hartwall Arena
Novosibirsk
Salák (Krasikov) – Vereščagin, Naumov, Demidov, K. Alexejev, K. Vorobjov, Ignatovič, Morozov, D. Lukin – Bergström, Zackrisson, Sigarjov – Sannikov, Enlund, Koňkov – Levickij, Osnovin, Šarov – Pervušin, Tkačenko, Gorbunov.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne!
Střely na branku: 36 – 22
Je konec! Jokerit Helsinky nakonec dokázal otočit nepříznivě se vyvíjející utkání s Novosibirskem a díky výhře 2:1 si připisuje čtvrté vítězství v řadě. Na konci druhé třetiny se hosté ujali vedení zásluhou Sigarjova. Jokerit však vybojoval přesilovku 5 na 3, kterou bleskově využil Sami Lepistö ! Ve 49. minutě navíc Jesse Joensuu zakončil rychlou akci domácího celku přesnou střelou a vystřelil finskému celku výhru!
59:35'
Jokerit skvěle napadá rozehrávku Novosibirsku a nenechává hostujícímu celku čas k odvolání brankáře.
59:01'
Oddechový čas pro hosty.
59:01'
Ivan Vereščagin jen lehce nahodil puk na branku Jokeritu a vybojoval vhazování před brankou finského celku. Novosibirsk se chystá na odvolání brankáře.
58:29'
Konstantin Alexejev neustál souboj v rohu útočného pásma. Tommi Kivistö odražený puk výhozem o mantinel poslal za modrou čáru do středního pásma.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:25'
Antti Pihlström vyvezl puk do středního pásma a bez váhání jej nahodil do útočného pásma. Novosibirsku se nyní vůbec nedaří přechod do útočného pásma.
56:45'
Vladimir Pervušin si v útočném pásmu sjížděl na přihrávku na pravou stranu, ale scházely mu dva kroky. Domácí hráči se tak znovu zadarmo dostali k odraženému puku.
56:10'
Nikolaj Demidov střílel od modré čáry. Hostující hokejista sice trefil branku Jokeritu, jenže Karri Rämö měl čistý výhled a puk dokázal vyrazit.
55:58'
55:12'
Patrik Zackrisson pálil od modré čáry, jenže střela mu nesedla podle jeho představ a Zackrisson minul domácí klec.
54:35'
Podruhé během tohoto oslabení dokázali domácího hokejisté dopravit puk ven z obranného pásma. Hokejistům v bílém zatím schází pohyb.
54:10'
Domácí hráči uspěli na vhazování v obranném pásmu a bez váhání vyhodili kotouč přes všechny čáry. Novosibirsk musí začít od své branky.
53:58'
Novosibirsk si zahraje přesilovou hru! Petteri Wirtanen se na modré čáře provinil podražením a dostává dvě minuty.
53:15'
Jokerit přestál opravdu horké chvíle a nyní se po delší době dostal do útočného pásma. Nikdo z hokejistů v modrém dresu nedokázal zakončit.
52:26'
Karri Rämö nyní předvádí jeden parádní zákrok za druhým! Domácí brankář se skvěle roztáhl v brankovišti a vyrazil kotouč mimo tři tyče!
52:06'
Další šance Novosibirsku! Karri Rämö puk neudržel ve své moci, ale Patrik Zackrisson v dobré pozici nedokázal překonat ležícího brankáře!
51:28'
Sigarjov musel zaskočit v roli obránce při rozehrávce zpoza branky hostujícího celku. Autor dosud jediného hostujícího gólu nedokázal přesně rozehrát.
50:26'
Marko Anttila vlétl s pukem na hokejce do útočného pásma, nicméně nikdo v modrém dresu mu nepřijel pomoci a Anttila o kotouč ihned přišel.
50:06'
Mohlo být vyrovnáno! Patrik Zackrisson dostal krásnou přihrávku do bekhendu a dokázal prostřelit domácího brankáře. Karri Rämö se bleskově otočil a puk nakonec udržel před brankovou čárou!
49:17'
Tommi Kivistö vybojoval puk za brankou Jokeritu a bez váhání jej vysokým obloučkem vyhodil do středního pásma.
49:02'
Hráčům Sibiru už moc času nezbývá. Domácí hráči nedávají soupeři příliš prostoru a hosté se nadřou na přechod do útočného pásma.
48:26'
Probudili se také domácí fanoušci. Příznivci Jokeritu nyní ženou finský celek do útoku a snaží se vystupňovat tlak hráčů v modrém.
48:01'
Jokerit právě vstřelil branku!
Jokerit otáčí vývoj dnešního utkání a ujímá se vedení 2:1! JESSE JOENSUU dotáhl přečíslení domácího celku k dobrému konci. Krásně si navedl kotouč na střelu a zápěstím propálil hostujícího brankáře! Bez asistence.
47:36'
Jesse Joensuu napadal rozehrávku soupeře v jeho obranném pásmu. Hokejisté v bílém dresu si však poradili a kotouč odehráli za modrou čáru.
47:10'
Petteri Wirtanen nahodil puk do rohu útočného pásma. Domácí hokejista hledal Lauridsena, ale zadáci Sibiru byli v souboji důrazní.
46:29'
Krasikov musel předvést parádní zákrok! Hostující brankář se roztáhl v brankovišti a udržel střelu z mezikruží před brankovou čárou!
46:03'
Oliver Lauridsen nahodil puk od mantinelu na branku hostujícího celku. Brankář Novosibirsku měl zcela zakrytý výhled, ale od bruslí jednoho z obránců se puk odrazil mimo tři tyče.
45:29'
Olli Palola operoval s pukem za brankou hostujícího celku, ale obránce jej natlačil na mantinel a Palola se nedokázal vymanit do šance.
45:02'
Domácí brankář zastavil dlouhé vyhození soupeře z jeho obranného pásma a ihned vypomohl obráncům s rozehrávkou. Jokerit nyní táhne jeden útok za druhým.
44:24'
Novosibirsk se nyní ubránil jen za cenu vyhození kotouče na zakázané uvolnění. Hra se po komerční přestávce vrátí před branku Sibiru.
44:10'
Peter Regin dojel vlastní nahození za branku soupeře, jenže nikdo v modrém dresu mu nepřišel pomoci a domácí střelec přišel o puk.
43:10'
Hosté nyní uklidnili hru za brankou Sibiru a čekají na vystřídání. Novosibirsk však musí hodně zlepšit svou hru. Jokerit je nyní jasně lepším celkem.
42:27'
Masi Marjamäki už zvedal ruce nad hlavu, jenže jeho střela zápěstím nakonec skončila na pravé tyči hostující branky!
42:10'
Sibir se po návratu do plného počtu nemůže dostat zpátky do hry. Domácím hráčům narostla křídla a Jokerit se nadále tlačí do útoku.
41:55'
41:10'
Domácí celek nadále pokračuje při normální početní převaze. Jokerit se tlačí do útoku, jenže nikdo v modrém se tentokrát nedokázal uvolnit.
40:33'
Je vyrovnáno! Jokerit dokázal proměnit přesilovou hru 5 na 3! Domácí hráči měli v útočném pásmu moře volného prostoru. SAMI LEPISTO dostal přihrávku mezi kruhy a propálil brankáře! Asistence: Matthew Gilroy.
40:10'
Domácí uspěli na úvodním vhazování třetí třetiny a ihned se tlačí do útoku. Jokerit v úvodu poslední třetiny dohrává přesilovku.
40:01'
Střely na branku: 26 – 11
Druhá třetina končí! Také ve druhé dvacetiminutovce jsme sledovali hodně bojovný hokej. Domácí hráči byli sice aktivnější, ale v závěru druhé třetiny ujel obraně Jokeritu Andrej Sigarjov a otevřel skóre! V závěru druhé třetiny se ještě zrodilo několik faulů, které domácímu celku vynesly přesilovku 5 na 3, kterou bude Jokerit dohrávat v úvodu třetí třetiny.
40:00'
39:55'
Vladimir Pervušin zahrál na polovině hřiště vysokou holí a vyfasoval dvě minuty.
39:04'
Jokerit si znovu zahraje přesilovou hru! Maxim Ignatovič vyfasoval dvě minuty za hrubost.
39:00'
Probíhá poslední minuty druhé třetiny.
38:15'
Sibir právě vstřelil branku!
Hosté se v závěru druhé třetiny dostávají do vedení! ANDREJ SIGARJOV si najel na krásnou přihrávku do jízdy, rozhýbal si domácího brankáře a kolem jeho betonu dopravil puk do sítě! Asistence: Patrik Zackrisson, Kirill Vorobjov.
38:02'
Oliver Lauridsen se od modré čáry bez váhání opřel do zpětné přihrávky, jenže zakončení se mu moc nepovedlo a puk prosvištěl kolem hostující klece.
37:10'
Nikolaj Demidov se natahoval po prudké přihrávce do středního pásma, ale od jeho hokejky se kotouč odrazil mimo dosah hráčů v bílých dresech.
36:40'
Hraje se dlouhou dobu bez přerušení. Zasahovat musel také hostující brankář, který střelu od modré čáry pro změnu vyrazil hokejkou.
36:03'
Karri Rämö musel po delší době zasahovat. Domácí brankář si pokryl mezírku u levé tyče své branky a vyrazil zakončení zápěstím z ostrého úhlu.
35:40'
35:10'
Jokeritu se v této přesilové hře vůbec nedaří. Domácí hokejisté působí hodně ospalým dojmem a nemohou se usadit v útočném pásmu.
34:35'
Petteri Wirtanen dostal pěknou přihrávku na pravý kruh, okamžitě puk nahodil na branku. Tommi Huhtala se ještě snažil dorážet, ale Krasikov puk vyrazil.
34:10'
Peter Regin operoval s pukem na pravé straně útočného pásma, srovnal si jej na hokejce, jenže následným nahozením minul branku Novosibirsku.
33:40'
Poprvé ve druhé třetině se bude vylučovat! Vladimir Pervušin dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
33:18'
Konstantin Alexejev si vybruslil zpoza branky domácího celku mezi kruhy, nicméně jeho svižná střela zápěstím se zastavila na chráničích obránce.
33:04'
Vladislav Naumov se v útočném pásmu uvolnil do střelecké pozice a ihned se opřel do zpětné přihrávky. Jeho ránu vyrazil Karri Rämö betonem!
32:35'
Po delší době se do útoku podívali hokejisté Novosibirsku. Hráči v bílých dresech se tlačili do zakončení, ale Karri Rämö přikryl prudkou přihrávku před branku lapačkou.
32:10'
Oliver Lauridsen udržel puk za brankou hostujícího celku, vybruslil si do střelecké pozice, jenže pozorný Krasikov jeho pokus schoval do lapačky.
31:19'
Petteri Wirtanen si na modré čáře zpracoval prudkou přihrávku a pohotově vypálil na branku. Jeho přízemní střela se od brusle obránce odrazila mimo branku.
31:00'
Rasmus Rissanen nahodil puk od modré čáry, ale jeden z obránců hostujícího celku přizvedl puk do ochranné sítě za brankou.
30:19'
Až nyní musel brankář Sibiru znovu zasahovat. Krasikov se stačil přemístit k pravé tyči své branky a schoval puk do lapačky.
30:15'
Zatím stále sledujeme nesmírně bojovné klání. Domácí hokejisté se v posledních minutách znovu začínají tlačit do útoku. Na velké šance však čekáme.
29:28'
Ilja Morozov nevyhodil puk za modrou čáru a Jesse Joensuu jej ihned poslal směrem na hostující klec. Jeho ránu však brankář Krasikov schoval do lapačky.
29:10'
Olli Palola vybojoval puk v rohu útočného pásma, jenže před napadajícím soupeřem se s pukem nestačil otočit a přišel o něj.
28:23'
Pavel Tkačenko spěchal do útočného pásma za odraženým kotoučem, jenže obránce Jokeritu byl rychlejší a rozhodčí nakonec píská zakázané uvolnění.
28:05'
Regin se pokusil překvapit hostujícího brankáře střelou na zadní tyč. Domácí kanonýr vyslal prudkou střelu, ale brankář Sibiru jeho ránu schoval do lapačky.
27:26'
Ilja Morozov vybojoval kotouč v rohu obranného pásma a ihned rozjel akci Novosibirsku. Hosté hrají aktivně i ve druhé části a nepouštějí Jokerit do šancí.
27:10'
Sergej Koňkov operoval za brankou domácího celku. Hostující hráč dokázal přihrát mezi kruhy, ale Zackrisson nestačil zamířit mezi tři tyče.
26:25'
Regin dostal volný prostor na levé straně útočného pásma, vlétl s kotoučem na hokejce před branku, nicméně jeho ránu zápěstím brankář vyrazil.
26:10'
Oliver Lauridsen se na modré čáře dostal k odraženému kotouči a ihned se snažil rozjet akci Jokeritu. Masi Marjamäki jeho přihrávku nezachytil a puk končí icingem.
25:17'
Maxim Ignatovič neuspěl v souboji za brankou Sibiru. Hostující obránce přišel o kotouč a dotírající Jesse Joensuu se pokusil o přihrávku před branku. Nakonec trefil jen boční oblouk branky.
25:03'
Další zakázané uvolnění Jokeritu! Jesse Joensuu chtěl překvapit obranu Sibiru prudkou přihrávkou, jenže nikdo v modrém jeho úmysl nepochopil.
24:25'
Domácí brankář musel znovu ven ze své branky. Karri Rämö puk bekhendem vyhodil z obranného pásma domácího celku.
24:10'
Až nyní se Jokerit po delší době dostal ke kotouči a Niclas Andersén puk prudkým vyhozením poslal přes všechny čáry. Vhazovat se bude před domácí brankou.
23:32'
Marko Anttila vybojoval puk v souboji za domácí brankou, jenže bekhendem jej nedokázal vyhodit přes modrou čáru. Vjačeslav Osnovin udržel pro hosty třetinu.
23:10'
V rohu obranného pásma Jokeritu se strhla potyčka o odražený kotouč. Nikdo z domácích hráčů puk nezískal a Sibir se na malou chvíli usadil před brankou.
22:24'
Oliver Lauridsen napřáhl ke střele z pravé strany útočného pásma. Domácí hokejista mířil na zadní tyč, ale jeho pokus srazil obránce mimo klec Sibiru.
22:10'
Domácí brankář vyrazil ven z branky a vypomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou. V úvodu prostřední periody se hraje v opravdu svižném tempu.
21:31'
Nikolaj Demidov dostihl dlouhé vyhození po pravé straně hrací plochy a před napadajícím Lauridsenem vyhodil puk za modrou čáru.
21:02'
Jesse Joensuu vypálil od modré čáry. Domácí hokejista mířil na zadní tyč, nicméně jeho projektil brankář Sibiru dobře viděl a s přehledem jej vyrazil.
20:27'
Regin vybojoval kotouč v rohu útočného pásma, jenže nikdo z domácích hráčů mu nepřišel pomoci a Regin v tísni neudržel puk na hokejce.
20:10'
Domácí hokejisté uspěli na úvodní vhazování druhé třetiny. Jokerit se ihned vydal do útoku, ale dobře napadající Konstantin Alexejev připravil soupeře o puk.
20:01'
Střely na branku: 16 – 4
První třetina končí! V úvodní dvacetiminutovce jsme sledovali hodně bojovný hokej. Hostující hokejisté sice hráli několik přesilových her, ale své úvodní šance nedokázali zužitkovat. Naopak Jokerit dokázal vsítit branku, ale rozhodčí po poradě s kolegou u videa nemohl gól uznat. Poté se hrá poněkud uklidnila a další šance jsme už neviděli. Do kabin se proto odchází za bezbrankového stavu.
20:00'
19:12'
Tomi Mäki objel branku hostujícího celku, vybruslil si s kotoučem na hokejce na levý kruh a pohotově vypálil. Jeho pokus však skvělý Krasikov udržel před brankovou čárou!
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:38'
Jesse Joensuu atakoval tvrdým hitem jednoho z hostujících obránců. Hosté se poté nedokázali srovnat a pomohli si jen vyhozením kotouče přes všechny čáry.
18:07'
Marko Anttila nahodil puk do útočného pásma. Jesse Joensuu jeho pobídku dojel, ale přes dobře stínujícího obránce nedokázal zakončit.
17:39'
Niclas Andersén sprintoval za vlastním nahozením do útočného pásma. Jeden z obránců mu zatarasil cestu a vyhodil puk za modrou čáru.
17:06'
Jesse Joensuu bekhendem zastavil prudkou přihrávku na modrou čáru a pohotově vrátil kotouč za branku. Nikdo v modrém jeho pobídku nezastavil.
16:25'
Jokerit se ihned po návratu do plného počtu hnal do útočného pásma, jenže Peter Regin nedosáhl na prudkou přihrávku na modrou čáru.
16:12'
15:25'
Domácí hokejisté hrají v defenzívě opravdu důrazně. Jokerit nepouští soupeře při jeho přesilové hře do střeleckých pozic.
15:03'
Petteri Wirtanen vybojoval kotouč v rohu obranného pásma a pohotově vyhodil puk přes celé kluziště. Sibiru se zatím při přesilovkách vůbec nedaří.
14:12'
Sibir Novosibirsk si zahraje další přesilovku. Niemi totiž vyfasoval dvě minuty za sekání.
14:10'
Ilja Morozov vybojoval kotouč u mantinelu na levé straně útočného pásma, jenže rychle o něj přišel a Jokerit se mohl dostat do útoku.
13:47'
13:45'
Tak pozor! Branka nakonec neplatí! Rozhodčí nejspíše viděl nedovolené bránění proti gólmanovi a branku odvolává!
13:45'
Tak pozor! Rozhodčí se ještě odjíždí poradit s kolegou u videa!
13:10'
Regin obdržel krásnou přihrávku na modrou čáru, zpracoval si puk a vypálil zápěstím. Jeden z obránců se do jeho rány položil a kotouč srazil k mantinelu.
12:36'
Znovu se hráčům Sibiru podařilo získat puk na své hokejky. Hostující zadáci jej ihned vyhodili přes všechny čáry za branku Jokeritu.
12:10'
Marko Anttila poslal prudkou přihrávku na modrou čáru, jenže nikdo z domácích hokejistů si kotouč nedokázal zpracovat. Jokerit musí začít znovu.
11:47'
První přesilovku si zahraje také domácí Jokerit. Ivan Vereščagin dostává dvě minuty za hákování.
11:10'
Také domácí fanoušci se nyní dožadovali odpískání nedovoleného zákroku ve středním pásmu. Regin byl podle rozhodčího zastaven čistě.
10:21'
10:00'
Znovu se hráčům Jokeritu podařilo osvobodit se vyhozením kotouč přes všechny čáry. Hostům se v této přesilové hře vůbec nedaří.
09:20'
Domácí hokejisté se dostali k odraženému kotouči a pohotově jej vyhodili přes všechny čáry. Nikdo v bílém kotouč před modrou čárou nezastavil.
09:05'
Andrej Sigarjov dostal přesnou přihrávku na pravou stranu útočného pásma, připravil si kotouč ke střele, ale z dobré pozice nestačil zakončit.
08:21'
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Jesse Joensuu – 2 min., držení protihráče).
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Eeli Tolvanen – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Kirill Vorobjov – 2 min., hrubost).
08:06'
Kirill Vorobjov se po vyhraném vhazování v útočném pásmu opřel do kotouče od modré čáry. Jeho dělovku mířila mezi tři tyče, ale Karri Rämö byl na místě.
07:40'
Peter Regin si sjížděl na přihrávku mezi kruhy, jenže kotouč se mu od špičky čepele odrazil za tělo a domácí kanonýr už nedokázal zakončit.
07:15'
Masi Marjamäki uklidnil hru domácího celku za brankou Jokeritu. Oba celky nyní posílají na ledovou plochu čerstvé síly.
06:40'
Až nyní se hosté dokázali vymanit z obrovské tlaku Jokeritu. Marko Anttila se po kotouči ještě natahoval, ale už jej neudržel před modrou čárou.
06:12'
Petteri Wirtanen se dostal k odraženému kotouči a ihned vypálil z otočky. Jeho prudký projektil však prosvištěl těsně vedle hostující branky.
05:19'
Marko Anttila se před brankou soupeře dral za odraženým kotoučem do mezikruží. Domácího hokejista se už chystal ke střele, ale puk mu sjel po hokejce.
05:05'
Novosibirsk pokračuje v ofenzivní hře i po skončení početní převahy. Hosté vlétli do utkání opravdu aktivně a v úvodu utkání se snaží tlačit do útoku.
04:39'
04:01'
Až nyní se domácího hokejisté prodrali k odraženému kotouči a bez váhání jej vyhodili do středního pásma. Jokerit si na malou chvíli může oddechnout.
03:26'
Domácí brankář neudržel ve výstroji nahození od levého mantinelu a kotouč mu vypadl před jednoho ze soupeřů. Obrana Jokeritu puk na poslední chvíli odklidila do bezpečí!
03:10'
Hosté se usadili v útočném pásmu a Pavel Tkačenko ihned napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho pokus jeden z obránců srazil za branku.
02:39'
Bude se vylučovat! První přesilovku si zahraje Novosibirsk. Niclas Andersén vyfasoval dvě minuty za nedovolené bránění.
02:28'
Hosté se mohli dostat do vedení! Andrej Sigarjov si sjel na přihrávku mezi kruhy a nadvakrát se snažil procpat puk za záda domácího brankáře. Karri Rämö však vytáhl přesvědčivý zákrok!
02:05'
Ivan Vereščagin zastavil nepřesnou přihrávku do útočného pásma. Domácí Petteri Wirtanen jej sice atakoval, ale obránce Novosibirsku si poradil.
01:25'
Jesse Joensuu se v rohu obranného pásma zbavil jednoho z útočníku Novosibirsku a ihned rozjel akci Jokeritu. Tomi Mäki jeho přihrávku dohnal až v útočném pásmu.
01:07'
Jonas Enlund objel branku domácího celku, poslal přihrávku na modrou čáru a Kirill Vorobjov se prodral do zakončení. Obránce jeho pokus přizvedl do ochranné sítě.
00:26'
Regin se za brankou soupeře dostal k odraženému kotouči a zpětnou přihrávkou se snažil oslovit jednoho ze spoluhráčů. Jeho pobídka však prolétla do středního pásma.
00:10'
Domácí hokejisté uspěli na úvodním vhazování první třetiny. Jokerit se ihned vydal do útoku a hostující brankář si po střele od modré čáry připsal první zákrok.
00:01'
Ještě před úvodním vhazováním zazní ruská a finská hymna.
Oba týmy už nastoupily na ledovou plochu. Novosibirsk bude hrát v bílém, zatímco Jokerit oblékne modré dresy.
Jokerit Helsinky

Domácí Jokerit zatím prožívá povedenou sezónu. Jediný finský zástupce v KHL dosud vybojoval sedmdesát tři bodů a patří mu třetí pozice Západní konference za silným duem Petrohrad, CSKA Moskva. Jokerit se navíc pyšní nejlepší obranou v soutěži. Dosud inkasoval jen padesát branek. Poslední tři duely navíc dokázal Jokerit ovládnout bez ztráty kytičky. Naposledy doma vyhrál 1:0 nad Jugrou.
HK Sibir Novosibirsk

Sibir v dosavadních pětatřiceti odehraných zápasech vybojoval padesát bodů a patří mu devátá pozice Východní konference. Na kluzištích soupeřů však patří mezi horší celky v soutěži. Novosibirsk se však trápí v ofenzívě. Dosud nasázel soupeřům jen sedmdesát jedna branek. Naposledy prohrál 5:1 na ledě Dynama Minsk. Hostující trenér navíc bude postrádat Barbaševa a Bodrova.
Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z KHL. Společně se dnes podíváme na duel mezi Jokeritem Helsinky a Sibirem Novosibirsk. Utkání startuje v 17:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.