KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Chabarovsk : Minsk - 19. listopadu 2018   10:30

Chabarovsk
Chabarovsk
08:29' Popugajev (Dědunov, Korjagin) • 41:37' Rasskazov (Železkov, J. Kolář) • 59:33' Ruděnkov (T. Zohorna)
3:4
(1:1, 0:1, 2:1 - 0:0)

1:2 (SN)

Minsk
Minsk
02:59' A. Kosticyn  (Chenkel, S. Kosticyn) • 20:31' A. Kosticyn  (S. Kosticyn) • 59:50' A. Kosticyn  (Wiercioch, S. Kosticyn) • ' Kovyršin
Chabarovsk
Ravodin, Rogačjov – Berseňjov, Judin
Platinum Arena
6 346 diváků
Minsk

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pondělního dne a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou.
Československá stopa v utkání

Tomáš Zohorna (CHA) 0+1, 2 střely, čas na ledě 20:03
Jan Kolář (CHA) 0+1, 5 střel, čas na ledě 28:29
Michal Jordán (CHA) 0+0, 2 střely, čas na ledě 22:46
Střely na branku: 36 – 33
Je dobojováno. Bonusový bod navíc získávají hosté, když penaltový rozstřel rozhodl Kovyršin. Domácí se tak musí spokojit s bodem jedním, ač v závěru třetí třetiny sahali po dvou bodech.
V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dinamo Minsk.
Autorem vítězné branky je JEVGENIJ KOVYRŠIN.
Samostatné nájezdy začínají.
Tak ani nastavená hrací doba vítěze neurčila a na řadě jsou tak samostatné nájezdy.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:25'
Hosté své oslabení zatím dobře zvládají a vyhazují puky do bezpečí. Šetří tak cenné vteřiny.
64:00'
Hraje se poslední minuta prodloužení.
63:44'
Střela Rasskazova v blízkosti Enrotha se neujala a domácí stále tlačí před hostující klecí. Nyní musel hru přerušit brankář hostů.
63:25'
Amur si bere oddechový čas.
63:25'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Alexandr Pavlovič – 2 min., hákování).
63:00'
Domácí hráči znovu zahrozili před hostující brankou, ale opět u toho byl Enroth, který akci zastavil.
61:43'
Volkov se nedostal do zakončení a zrodila se akce na druhé straně. Proti střele z levého kruhu z hole Pjanova zasáhl pohotově Enroth.
61:25'
Gorškov se napřáhl mezi kruhy a jeho projektil chytá Entroth. Zatím jsou aktivnější domácí hráči v nastavené hrací době.
60:37'
V šanci se ocitl Ruděnkov, těsně před Enrothem ale nezakončil. Do akce se tak vydávají hosté.
60:01'
Nyní dojde na prodloužení ve třech hráčích na obou stranách.
60:00'
59:50'
Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
No to jsou věci, nakonec prodloužení přeci jen bude. ANDREJ KOSTICYN deset vteřin před vypršením třetí třetiny srovnává stav a zajistil tak svému týmu minimálně bodový zisk – 3:3. A čepice na led, útočník Minsku totiž právě završil svůj hattrick! Asistence: Patrik Wiercioch a Sergej Kosticyn.
59:47'
Hosté hrají bez brankáře.
59:33'
Chabarovsk právě vstřelil branku!
Tak jsem to zakřikla a hned na to domácí skórují. IGOR RUDĚNKOV z levé strany našel skulinu v brance hostů a pohotově zakončil – 3:2. Asistence: Tomáš Zohorna.
59:08'
Už to vypadá, že zápas nenajde vítěze v základní hrací době a dojde na prodloužení, nebo také samostatné nájezdy.
58:24'
Rasskazov si sjel do blízkosti Enrotha, svou přízemní střelou ho nepřekonal. Brankář hostů poté raději přerušuje hru.
58:00'
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:28'
Chabarovsk neudržel kotouč na modré čáře a domácí se tak vrací zpět. Opouštějí útočné pásmo.
57:06'
Nyní se dostali směrem dopředu hosté a vyslali na domácí branku jedovatou střelu, která ale končí na pozorném Muryginovi.
56:41'
Domácí se zpět natlačili před hostující branku a opět se pokoušeli dostat se do vedení. Enroth byl proti.
56:00'
Domácí docílili branky, ale pro posunutí brakové konstrukce sudí nakonec gól neuznávají.
55:47'
Nyní se dostali do útočného pásma domácí hráči a útočí.
54:55'
Wiercioch se snažil objet branku domácích a poté zakončit. Na Murygina si však nepřišel. Ten místo u své pravé tyče dokonale utěsnil.
54:35'
Další zákrok Murygina a je z toho další přerušení hry. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
54:27'
Nyní následuje další komerční přestávka.
54:27'
Zakázané uvolnění Chabarovsku a hra se tak stěhuje před Muryginovu klec. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
53:36'
Nahození puku hosty do útočného pásma raději sebral Murygin a kotouč pak poslal svým spoluhráčům, kteří míří znovu do útočné akce.
53:05'
Popugajev střelou z vrcholu kruhu donutil Enrtotha k dalšímu zákroku. Ten holí puk odrazil do rohu a tam si ho převzali jeho spoluhráči.
52:27'
Hosté neudrželi kotouč na modré čáře, ten se ocitl ve středním pásmu a kompletní pětice se tak vrací zpátky do obrany.
51:56'
Domácí stále tlačí před minskou brankou, jejich střely ale dobře pokrývají hosté. A hned na to pak vyhazují puk do středního pásma.
51:26'
Hosté jsou už v plném počtu.
50:01'
Enroth nyní zasahoval vyrážečkou po další nebezpečné střele domácích. A hra je přerušena.
49:48'
Střelu od modré čáry před Entrothem tečoval Železkov, obrana Minsku však srazila puk do bezpečí. Stále se ale hosté nedokáží vymanit z přesilovkového tlaku Chabarovsku.
49:40'
Po závaru před hostující brankou střílel zblízka Jan Kolář, ale znovu byl Entroth mezi třemi tyčemi pozorný.
49:26'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Kristian Chenkel – 2 min., držení).
49:00'
Vjačeslav Ušenin střílel hned po návratu domácích do útočného pásma a jeho pokus z pravého kruhu pokryl opět pozorný Jhonas Entroth.
48:22'
Od modré čáry pálil domácí Gleb Korjagin, ale s jeho projektilem si Jhonas Enroth dokázal poradit a srazil puk do rohu kluziště, kde si ho sebrala obrana Minsku.
48:18'
Hosté si berou oddechový čas.
46:39'
Denis Osipov obranným zákrokem zastavil další akci domácích. A sami hosté pak jdou do útočné akce na druhé straně.
45:36'
Igor Ruděnkov střílel z prostoru mezi kruhy a Jhonas Entroth zasahoval holí. Posléze se k puku dostali zpět hosté a míří do útočného pásma.
44:56'
Hosté se dostali ke kotouči a hned založili další akci před domácí klecí. Murygin však jejich snahu zastavil svoji holí.
43:47'
Hosté jsou v plném počtu.
43:06'
Další vyhození puku hosty až před Murygina a další ušetření cenných vteřin.
42:41'
Chabarovští stále operují před Entrothem, snaží se strhnout vedení na svou stranu, ovšem hosté tuto část oslabení hrají velmi dobře.
41:37'
Je z novu vyrovnáno. Domácí přesilovou hru využívají. KIRILL RASSKAZOV sjel z pravého kruhu a poté bekhendovou střelou zakončil naprosto přesně mezi betony Enrotha – 2:2. Domácí tak budou v přesilovce ještě pokračovat. Asistence: Arťom Železkov a Jan Kolář.
41:06'
Až nyní se hosté dostali na kotouč a vyhazují ho až před domácí branku. Pošetřili tak cenné vteřiny ze svého dlouhého oslabení.
40:55'
Po něm to zkoušel z levého kruhu Gorškov, ale také jeho pokus byl nepřesný. Nicméně domácí se stále drží před hostující brankou.
40:10'
Domácí mají před sebou ještě necelé čtyři minuty přesilové hry. Nyní se nastěhovali do útočného pásma, kde střílel Zohorna, jeho pokus byl ale sražen mimo.
40:01'
Střely na branku: 19 – 23
Také druhá třetina je za námi. V ní se hned v první minutě dostali hosté do vedení a to si udrželi až do konce prostřední části hry. Domácí však mají dlouhou přesilovou hru, kterou budou dohrávat ve třetí periodě. Mají tak velkou šanci srovnat nepříznivý stav. Uvidíme, jak to nakonec dopadne. Třetí třetina začne přibližně ve 12:20.
40:00'
39:45'
Domácí svírají svého soupeře v útočném pásmu, na vyrovnání však zatím nedosáhli. Nicméně stále drží útočné pásmo.
39:30'
Od levého kruhu vyslal střelu Jan Kolář, ale Enroth byl pozorný. Jeho pokus pokryl a přerušil hru.
39:00'
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:47'
Domácí budou mít dlouhou pětiminutovou přesilovou hru, Bujnickij za tvrdý zákrok kolenem inkasoval trest. To je pro domácí velká šance.
38:47'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Dmitrij Bujnickij – 5 min. + osobní trest do konce utkání, faul kolenem). Trest odpyká Maxim Parfejevec.
38:31'
Pavel Dědunov vyslal střelu od modré čáry, ta však skončila jen na obránci hostů.
38:22'
A znovu je tu přerušení hry. Murygin je nyní pod tlakem a zabránil tak další hostující střele.
38:17'
Po dalším zákroku Murygina, na kterého střílel Artur Gavrus, je hra opět pozastavena a vhazovat se bude po levici Alexeje Murygina.
37:50'
Minští znovu operují před domácí brankou, vyhráli souboj na Muryginem a ten se bude muset mít opět na pozoru mezi třemi tyčemi.
37:31'
Ovšem poté přišel bleskový přesun hostů na druhou stranu, kde zblízka střílel Ivan Drozdov. Murygin jeho střelu pokryl a přerušil hru.
36:59'
Další boj o puk v útočném pásmu Minsku. Ten vyhráli domácí hráči a posílají puk směrem dopředu. Jdou tak do další útočné akce.
36:31'
Chabarovsk je v plném počtu.
36:13'
Zohorna ujel ve vlastním oslabení, ale obrana hostů se stihla vrátit zpět, zastavila ho a poté se dostala znovu k brankáři Muryginovi.
35:31'
Andrej Kosticyn táhlou střelou nepřekonal Murygina, hosté ale stále drží útočnou třetinu.
35:09'
Nyní získali puk na svou stranu domácí hráči a osvobozují se. Šetří tak cenné vteřiny ze svého oslabení.
34:38'
Hosté tak mají k dispozici další přesilovou hru a pokusí se ji využít, aby se dostali do dvoubrankového náskoku. Už jsou v útočném pásmu.
34:31'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Pavel Dědunov – 2 min., hákování).
34:14'
Andrej Stěpanov za brankou Chabarovsku sebral domácím puk a poté se jeho tým dostal do další šance. A faulován byl jeden z hráčů Minsku a ten má ponechanou výhodu.
33:51'
Hned na to se do akce vydali také hosté z Minsku, před Muryginem střílel Kazionov, jeho pokus však domácí brankář kryje a raději přerušuje hru.
33:20'
Michal Jordán dotíral před Entrothem, nadvakrát však kotouč za jeho záda neprotlačil.
33:01'
Enroth sklapl betony po střele z úhlu a puk se od jeho betonů odrazil k obránci Minsku, který se ho snažil vyhodit do středního pásma. Trefil však domácího hráče, který tak udržel útočné pásmo.
32:20'
Agilní hosté dostali puk opět do útočného pásma, zpoza domácí branky dostal nabito na pravý kruh Arťom Volkov, jeho svižná střela ale končí jen na brankáři Muryginovi.
32:15'
Následuje další komerční přestávka.
32:10'
31:55'
Další nepřesná střela hostů končí na obrana Chabarovsku a ten tohle oslabení už zvládne.
31:12'
Domácí se až nyní dokázali osvobodit, poslali puk před hostující branku a Minsk zakládá svou další akci z hloubi vlastního obranného pásma.
30:56'
Hosté se stále drží před domácí brankou, Amur se nemůže osvobodit.
30:25'
Hosté se nastěhovali do útočného pásma a snaží se roztočit přesilovkový kolotoč. Z pravé strany poté střílel Andrej Stěpanov a puk poslal jen vysoko nad domácí klec.
30:10'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Vitalij Aťušov – 2 min., nedovolené bránění).
29:01'
Denis Kuzmin z obranného pásma poslal puk až před útočnou modrou čáru a domácí celek se tak může dostat opět do šance před minskou brankou.
28:21'
Také druhá třetina probíhá ve svižném tempu, pomalu se blížíme k polovině zápasu a hosté mají stále jednobrankový náskok, kterého docílili hned v první minutě druhé třetiny.
27:25'
Další pokus domácím nevyšel. Nikita Popugajev napálil jen připraveného Entrotha, jenž puk poslal mezi své spoluhráče a nechal tak hru plynout.
26:58'
Vladislav Ušenin si našel prostor ke střele na vrcholu pravého kruhu, puk však poslal jen do boční konstrukce hostující branky.
26:35'
Nic z toho opět nebylo, Entroth mohl být v klidu a jeho spoluhráči tak míří do další útočné akce.
25:53'
Minsk ztratil kotouč a k němu se hned dostali domácí hráči, kteří bez čekání míří do útočného pásma, kde se pokusí o další šanci, které by mohla vést k vyrovnání.
25:30'
Nyní si připsal zákrok proti střele Drozdova Alexej Murygin a hra je opět přerušena. Vhazování tak proběhne po jeho levé ruce.
24:57'
Blum poslal kotouč spoluhráči a hosté zakládají další útočnou akci.
24:10'
Po delší době byla k vidění akce na hostující straně. Jevgenij Kovyršin se dostal ke střele na levém kruhu, ale také Murygin zakročil v pravý čas.
23:25'
Znovu se musel hostující brankář činit ve svém brankovišti, o střele Vitalije Aťušova sklapl betony a kotouč za svá záda nepustil.
23:00'
Další menší tlak domácích zastavila obrana Minsku a kotouč pak ukryl pod sebe Jhonas Entroth. Hra je znovu přerušena, vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
22:16'
Další šance hráčů v oranžových dresech. Domácí Popugajev střílel z levé strany, Entroth holí kotouč srazil do rohu kluziště.
22:07'
Železkov sklepl kotouč před Entrothem, hostující brankář si připsal další pozorný zákrok a po něm před dotírajícími domácími hráči raději přerušil hru.
21:23'
Domácí hned zaútočili před brankou Minsku, střela Tomáše Zohorny šla však mimo tři tyče.
20:31'
Hosté hned v úvodu druhé třetiny strhávají opět vedení na svou stranu. ANDREJ KOSTICYN dostal přihrávku od svého bratra na levý kruh a odtud pak střelou švihem našel místo v domácí brance – 1:2. Asistence: Sergej Kosticyn.
20:01'
Střely na branku: 3 – 12
První třetina je za námi. V ní se brzy dostali hosté do vedení v přesilové hře, ovšem domácí hráči dokázali odpovědět a srovnali po skrumáži před Entrothem. Viděli jsme celkem svižný hokej z obou stran, oba celky si vypracovaly slibné šance, ale ty už k žádné změně skóre nevedly. Uvidíme, co nám přinese druhá třetina, která začne přibližně v 11:20.
20:00'
19:55'
Hosté ještě zahrozili před Muryginem, ten chytil střelu z pravé strany do lapačky a pomalu, ale jistě se první dějství chýlí k samému konci.
19:41'
Minsk je v plném počtu.
19:15'
Další vyhození puku hosty před Murygina a ti tak šetří cenné vteřiny ze svého oslabení, které se už chýlí ke konci.
19:00'
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:27'
Až nyní se hosté osvobozují a posílají puk až před Muryginovu branku.
18:00'
Valentin Pjanov nadvakrát nepřekonal brankáře Entrotha. Nicméně domácí stále drží útočné pásmo, kde dále kombinují.
17:41'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Ivan Drozdov – 2 min., sekání).
17:41'
Michal Jordán se jal k zakončení z levé strany, ale byl faulován a Chabarovsk si zahraje přesilovou hru.
17:04'
Dalekonosné nahození z hole Gorškova ze střední třetiny pokryl Jhonas Entroth a hra je přerušena. Vhazuje se po jeho levé ruce.
16:30'
Alexandr Kogaljov sklepl kotouč za domácí brankou, ovšem sebrala ho obrana Chabarovsku, která ho okamžitě vyváží pryč z obranné třetiny.
16:17'
16:07'
Tomáš Zohorna vyslal do úniku podél levého mantinelu Nikitu Popugajeva, ten svou střelu poslal mimo.
15:29'
Nyní museli domácí hráči bránit útok soupeře, který se natlačil před Murygina. Ale nakonec se ke střele hosté vůbec nedostali.
14:48'
Nepřesnosti na obou stranách, nyní jsou u puku zase hráči Chabarovsku a zkoušejí před hostující brankou strhnout vedení na svou stranu.
13:38'
Jenže soupeř jim kotouč sebral a bleskově se přemístil na opačnou stranu kluziště. Před domácí brankou ale Minsk nic nevymyslel.
13:05'
Domácí získali puk ve vlastním obranném pásmu a zakládají tak svou další útočnou akci.
12:28'
Minští založili další pohlednou kombinaci v útočném pásmu, po které vyslal střelu Gavrus, ovšem obrana Chabarovsku nedopustila, aby jakkoli ohrozil Muryginovu klec.
11:06'
10:58'
Za brankou hostů vybojovali hráči Chabarovsku kotouč a poté od modré čáry střílel Jan Kolář, jeho pokus zastavila obrana Minsku.
10:18'
Hosté se však zatím velmi dobře brání a vyhazují puky do bezpečí. Chabarovsk se tak musí vracet zpět od vlastního brankáře.
09:40'
Domácí hrají svou první přesilovku a mají možnost strhnout vedení na svou stranu. Už jsou v pásmu hostů, kde kombinují.
09:06'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Dmitrij Bujnickij – 2 min., podrážení).
08:29'
A je vyrovnáno. Ve skrumáži před hostující brankou se nejlépe zorientoval NIKITA POPUGAJEV, jenž u pravé tyče z pohledu brankáře Minsku protlačil nadvakrát kotouč za jeho záda – 1:1. Asistence: Pavel Dědunov a Gleb Korjagin.
07:39'
Vladislav Ušenin našel volného bratra, dvojče Vjačeslav pak střílel z prostoru mezi kruhy, bylo to ale hodně nepřesné. Hosté tak získávají puk a míří na opačnou stranu.
07:10'
Domácí jsou v plném počtu a následuje komerční přestávka.
06:34'
Domácí se stihli brzy osvobodit a vyhazují kotouč až před hostující klec.
05:41'
Alexandr Kogaljov vyslal střelu švihem z pravého kruhu a pohotový zákrok předvedl Murygin, jenž tak notně podržel svůj tým.
05:10'
Místo toho ale přichází další domácí faul a přesilovka hostů. Nyní to budou mít hráči Amuru opět těžké. Rozjetí hosté útočí na druhou branku v utkání.
05:10'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Vitalij Aťušov – 2 min., držení).
04:42'
Domácí zakládají od vlastní branky další útočnou akci, pokusí se tak opět ohrozit brankáře hostů a vyrovnat.
04:09'
Domácí sice byli aktivnějším týmem, ovšem z přesilovky udeřili hosté a Amur tak musí dohánět jednobrankové manko.
02:59'
Hosté okamžitě využívají svou přesilovou hru. Na modrou čáru dostal nabito Chenkel, jehož střelu před domácí brankou tečoval ANDREJ KOSTICYN – 0:1. Minsk tak jde velmi rychle do vedení. Asistence: Kristian Chenkel a Sergej Kosticyn.
02:24'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Vladislav Ušenin – 2 min., nedovolené bránění).
01:27'
Domácí jsou zatím aktivnějším týmem a opět zahrozili před Entrothem, ale jejich pokus byl znovu sražen mimo tři tyče.
00:46'
Na druhé straně se nepovedla akce Kazionovi, který ztratil kotouč a s ním zpět do útoku míří opět Chabarovští.
00:15'
Domácí jsou u puku a jdou poprvé v u utkání do útočné akce. A hned z toho byla střela z pravého kruhu, kterou vyslal Pjanov. Ale brankář hostů ji vyrazil do bezpečí.
00:01'
Obě hymny dozněly a samotné utkání tak bude moci začít.

Amur Chabarovsk: Murygin (Alikin) – Kuzmin, J. Kolář (A), Turbin, Korjagin, Jordán, Aťušov (C) – A. Lazarev, Pjanov, Fajzullin – T. Zohorna, Rasskazov, Ruděnkov – Vl. Ušenin, Vj. Ušenin (A), Gorškov – Popugajev, Železkov, Dědunov – A. Kuzněcov.

HC Dinamo Minsk: Enroth (M. Karnauchov) – Gotovec (C), Wiercioch, Lisovec (A), Chenkel, D. Osipov, Blum, Znacharenko – S. Kosticyn, Kogaljov, A. Kosticyn – Gavrus, Denis Kazionov, Pavlovič – Bujnickij, An. Stěpanov (A), Kovyršin – A. Volkov, Litvinov, Drozdov – Parfejevec.

Rozhodčí: Ravodin, Rogačjov – Berseňjov, Judin.
Češi a Slováci

Do kádru Amuru Chabarovsk patří Michal Jordán, Jan Kolář, Tomáš Zohorna a čerstvá posila z Komety Brno brankář Langhamer.
Vzájemné duely

Dnešní soupeři se spolu střetli na konci měsíce října, kdy se z výhry 6:3 radovali hráči Amuru.
Amur Chabarovsk

Ani dnešní domácí celek neprožívá zrovna skvělé období. Amur má po dvaceti osmi zápasech na svém kontě jen devatenáct bodů a patří mu jedenáctá pozice Východní konference. Z posledních pěti zápasů dokázal Amur vyhrát v jediném z nich proti Astaně. Naposledy však prohrál s Novosibirskem. Nejproduktivnějším hráčem Amuru je Gorškov, který má na kontě patnáct bodů.
HC Dinamo Minsk

Jediný běloruský zástupce v KHL zatím neprožívá zrovna povedenou sezónu. Minsk totiž ve dvaceti osmi zápasech vybojoval osmnáct bodů a patří mu až dvanáctá pozice Západní konference. Poslední dva duely navíc Dinamo prohrálo. Naposledy padlo doma 0:4 s Jekatěrinburgem. Nejproduktivnějším hráčem běloruského celku je Pulkinen, který má na svém kontě šestnáct kanadských bodů.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání KHL mezi Amurem Chabarovsk a Dinamem Minsk. Zápas startuje v 10:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.