KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Minsk : Čerepovec - 14. října 2018   16:00

Čerepovec

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!
Československá stopa v utkání

Dominik Furch (CER) – 65 minut, 25 zákroků, 1 gól, 96%
Střely na branku: 26 – 27
Je dobojováno! Severstal Čerepovec nakonec urval vítězství v prodloužení. Už to vypadalo, že uspěje domácí celek, ale rozhodčí se šel poradit s kolegou u videa a Howdenovu branku kvůli ofsajdu neuznal. V poslední minutě prodloužení naopak po sporném momentu ukončil utkání hostující Ruslan Karlin!
64:20'
Čerepovec právě vstřelil branku!
Je konec! Severstal Čerepovec dokázal otočit vývoj utkání a vítězí 2:1! K odraženému puku se dostal RUSLAN KARLIN, který bekhendem uklidil puk přímo pod břevno! Bez asistence.
63:40'
Maxim Verjovkin dostal přihrávku do útočného pásma, ale proti sobě měl jednoho z obránců, který jeho pokus zablokoval.
63:15'
Hosté se nyní snaží uklidnit hru kombinací v zadních řadách. Hráči Minsku soupeře neatakují.
62:56'
Už to vypadalo, že je konec, ale Howden byl při převzetí kotouče v ofsajdu!
62:26'
Sergej Lapin dostal prudkou přihrávku mezi kruhy, jenže ve velké rychlosti nedokázal puk nasměrovat mezi tři tyče.
62:10'
Ani jeden z týmů nikam nespěchá ani v prodloužení. Obě trojice se poctivě vrací do obrany.
61:12'
Sergej Kosticyn dostal krásnou přihrávku do jízdy, jenže už neměl dostatek sil a s jeho ránou neměl brankář problémy.
60:10'
Hosté uspěli na úvodním vhazování prodloužení a ihned se vydali do útoku. Běloruský celek se první akci ubránil.
60:01'
Šedesát minut hry nám o vítězi dnešního utkání nerozhodlo. Rozezlení proto přinese až prodloužení nebo následné samostatné nájezdy.
60:00'
59:12'
Rybin poslal prudké nahození od modré čáry. Kotouč se povaloval před brankou Jonase Enrotha, ale nikdo v bílém se k němu nedostal.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:16'
Sergej Kosticyn zajímavě vypálil od modré čáry. Jeho ránu však obránce v bílém dresu přizvedl do ochranné sítě.
56:51'
Denis Kuljaš nahodil puk na branku domácího celku. Gólmanovi jeho pokus vypadl, ale dojíždějící obránci odehráli puk do bezpečí.
56:18'
Stále se bojuje o každý metr ledové plochy. Ani jeden z týmů se nikam nežene. Vše nasvědčuje tomu, že uvidíme prodloužení.
55:00'
Do konce základní hrací doby chybí posledních pět minut. Ani jeden z týmů si zatím nemůže vytvořit souvislý tlak.
54:12'
Konstantin Kornějev dostal přihrávku do útočného pásma, ale okamžitě se u něj zjevili dva hráči v modrém, kteří mu nedovolili zakončit.
53:36'
Patrik Wiercioch nahodil puk ze středního pásma na Furchovu branku. Český brankář si všiml dotírajícího soupeře a raději přerušil hru.
53:00'
Teemu Pulkkinen skvěle zasáhl v rohu obranného pásma, kde obral o puk jednoho z hostujících útočníků. Domácí mohou zaútočit.
52:14'
Hokejisté Severstalu se při hře ve čtyřech usadili v útočném pásmu a vypracovali si střeleckou pozici. Domácí obrana však předvedla skvělou práci.
51:05'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Dmitrij Znacharenko – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Maxim Rybin – 2 min., hrubost).
50:09'
Jurij Trubačjov projel do útočného pásma po pravém křídle, jenže z ostrého úhlu nemohl Enrotha ohrozit.
49:25'
Minsk nadále stupňuje svůj tlak. Sergej Kosticyn tentokrát pálil z levého kruhu, ale jeho pokus trefil jen vnější oblouk hostující branky.
49:03'
Teemu Pulkkinen nahodil puk před branku Severstalu. Dominik Furch neudržel kotouč ve výstroji, ale obránci hostů puk odehráli do bezpečí.
48:12'
Oleg Jašin projel po pravém křídle za branku domácího mužstva, jenže jeho průchod zastavil pozorný obránce, který puk odehrál do bezpečí.
47:56'
Hraje se hodně bojovný hokej. Ani ve třetí části si zatím ani jeden z týmů nemůže vytvořit nějaký souvislý tlak.
46:12'
Ivan Zacharčuk dostal nabito na modrou čáru, jenže při snaze o zakončení zlomil hokejku a odevzdal puk soupeři.
45:37'
45:00'
Domácí obránci znovu vybojovali puk v souboji za brankou a vyhodili jej přes všechny čáry. Severstalu se v přesilovce nedaří.
44:03'
Hostům se zatím v přesilovce vůbec nedaří. Domácí obránci vybojovali kotouč a odehráli jej do bezpečí.
43:37'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Arťom Volkov – 2 min., podrážení).
43:32'
Hraje se v hodně vysokém tempu. Domácí Dinamo vlétlo do závěrečné třetiny hodně nabuzené a snaží se najít recept na soupeřovu obranu.
42:50'
Domácí brankář Enroth si dal pozor na střelu od modré čáry a ukryl puk do lapačky. Vhazuje se po jeho levé ruce.
42:13'
Vladimir Malevič projel s pukem do útočného pásma, kde jej dobrým hitem rozhodil obránce. Hostující hráč už neměl sílu na zakončení.
41:23'
Hosté se také vydali do útoku. Strelcov se dostal do zakončení od modré čáry, ale poslal puk nad břevno.
40:10'
Hosté uspěli na úvodním vhazování třetí třetiny. Domácí však rychle vybojovali puk a Kosticynovu ránu musel brankář ukrýt do rukavice.
40:01'
Střely na branku: 17 – 16
Druhá třetina je u konce! I ve druhé části jsme sledovali hodně bojovnou hru. Hosté byli přeci jen o něco aktivnější a dočkali se zaslouženého vyrovnání! Ve 32. minutě se prosadil Lapin! Od té doby byl Severstal aktivnějším týmem, ale nikdo v bílém dresu se už nedokázal prosadit. Po čtyřiceti minutách je stav utkání 1:1.
40:00'
39:26'
Zacharčuk se skvěle vrátil do obranného pásma, kde zastavil pomalou přihrávku na pravé křídlo. Hosté hrají velmi obětavě.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:36'
Maxim Verjovkin nahodil puk do útočného pásma, kam za ním spěchal Syčuškin, nicméně druhý jmenovaný puk neudržel.
38:00'
Domácí hokejisté se usadili v útočném pásmu, ale obrana Čerepovce se skvěle pohybuje a nepouští běloruský celek do střelby.
37:06'
Konstantin Kornějev nahodil puk od modré čáry, jenže jeho pokus před brankou Enrotha nedokázal tečovat nikdo v bílém dresu.
36:21'
Kristian Chenkel neuspěl v přetlačované na modré čáře a pustil soupeře do útočného pásma. Nikdo v bílém ale nezakončil.
35:13'
Domácí se po delší době vydali do útoku, jenže Sergej Kosticyn tentokrát nezamířil mezi tři tyče.
34:27'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Ivan Zacharčuk – 2 min., hrubost).
33:39'
Právě Dominik Furch si nyní povyjel proti střele od mantinelu a vyrazil puk ramenem. Odražený kotouč už hráči Severstalu odehráli do bezpečí.
33:16'
Další snahu hostujícího celku zastavuje zakázané uvolnění. Hra se tak vrátí zpátky před Dominika Furcha.
32:06'
Hosté jsou po vstřelení vyrovnávací branky pořádně nabuzení a nadále se tlačí do útoku. Enroth má nyní plné ruce práce.
31:27'
Je vyrovnáno! Severstalu se přeci jen podařilo najít recept na brankáře Enrotha! Díky důrazu v předbrankovém prostoru se prosadil SERGEJ LAPIN! Asistence: Maxim Verjovkin, Maxim Rybin.
31:09'
Po dalším souboji ve středním pásmu zůstal na ledě ležet Sergej Kosticyn. Rozhodčí se však rozhodl nevylučovat.
30:28'
Vladimir Malevič nahodil puk od modré čáry před branku Minsku. V předbrankovém prostoru však chyběl někdo v dresu Severstalu.
30:03'
Enroth vyjel ven z branky a před dotírajícím soupeřem odehrál puk podél mantinelu ven z obranného pásma.
29:42'
Enroth se skvěle roztáhl v brankovišti a levou nohou vyrazil kotouč mimo tři tyče.
29:03'
Hraje se dlouhou dobu bez přerušení. Oba týmy se ve druhé třetině tlačí do útoku, ale na ledové ploše dominují defenzívy.
28:10'
Teemu Pulkkinen poslal střílenou přihrávku mezi kruhy. Tam se do zakončení tlačil Lisovec, jemuž scházely centimetry.
27:16'
Kosticyn prosvištěl po pravém křídle do útočného pásma, objel branku Severstalu, ale nenašel mezírku mezi betonem a brankovou konstrukcí.
26:35'
V souboji v rohu útočného pásma uspěl domácí obránce, který připravil o kotouč Olega Jašina. Následnou přihrávkou své spoluhráče zahnal za modrou čáru.
26:00'
Po delší době se do útoku vydali také hráči Severstalu. Jejich akci ale zastavuje postavení mimo hru. Vhazuje se ve středním pásmu.
25:16'
Hraje se dlouho bez přerušení. Domácí hokejisté v posledních minutách zvýšili tempo hry a tlačí se do útoku.
24:29'
Jevgenij Kovyršin poslal prudkou přihrávku na pravé křídlo, ale nikdo v tmavém dresu na jeho pobídku nedosáhl.
24:06'
Běloruský celek se znovu usadil v útočném pásmu, jenže Sergej Kosticyn svou střelu bez přípravy neumístil mezi tři tyče.
23:12'
Čerepovec po přestávce zvýšil svou aktivitu, nicméně domácí hokejisté zatím v soubojích zůstávají nesmírně silní.
22:51'
Arturs Kulda vyslal střelu od modré čáry. Jeden z hostů jeho pokus ještě tečoval, ale kotouč se odrazil vedle branky.
22:16'
Zatím se pokračuje v podobném tempu. Na ledové ploše je k vidění velké množství soubojů.
21:16'
Sergej Kosticyn projel s pukem do útočného pásma, jenže jeho střela zápěstím skončila v lapačce brankáře.
20:10'
Hosté uspěli na úvodním vhazování druhé třetiny. Severstal se v něm bude chtít dotáhnout.
20:01'
Střely na branku: 6 – 6
První třetina končí! Po úvodní dvacetiminutovce mohou být spokojenější hokejisté domácího Minsku. Už ve třetí minutě se totiž dokázal prosadit Sergej Kosticyn! Tempo hry po skvělém nástupu Minsku opadlo a na ledě bylo k vidění velké množství soubojů. Jinak se ale hraje hodně disciplinovaně. Dosud jsme neviděli ani jedno vyloučení. Do kabin se proto odchází za stavu 1:0.
20:00'
19:42'
Domácí se ještě dostali do útoku, ale zakončení od modré čáry postrádalo potřebnou přesnost.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:23'
Maxim Rybin dostal nabito na modrou čáru, jenže při zakončení zlomil hokejku a odevzdal puk domácím obráncům.
17:36'
Právě Sergej Kosticyn si prodloužil pobyt na ledové ploše a dostal se do zakončení. Jeho rána však postádala potřebnou přesnost.
17:01'
Sergej Kosticyn zašlápl puk v rohu útočného pásma a sudí musel přerušit hru. Vhazovat se tak bude po levici hostujícího brankáře.
16:03'
Domácí pouze vyhodili puk do středního pásma, kde si jej bez problémů vzali hokejisté Vladivostoku. Minsk v posledních minutách vypadla z tempa.
15:19'
Nyní se hraje dlouhou dobu bez přerušení. Oba týmy se snaží útočit, nicméně na ledové ploše zatím kralují defenzivy.
14:26'
Enroth musel zasahovat proti střele od modré čáry. Švédský brankář měl čistý výhled a puk s přehledem vytěsnil ramenem.
14:02'
Alexandr Kogaljov se po pravém křídle prosmýkl do útočného pásma, kde jej obránce skvělým pohybem vytlačil mimo střeleckou pozici.
13:24'
Tempo hry v posledních minutách hodně opadlo. V první třetině je k vidění velké množství soubojů a minimum střeleckých pokusů.
12:09'
Enroth tentokrát vyjel ven z branky, aby svým spoluhráčům pomohl s rozehrávkou. Nikdo z dotírajících soupeřů jeho rozehrávku nevystihl.
11:29'
Před brankou běloruského celku se strhla menší potyčka. Rozhodčí aktivní hráče ihned rozehnali. Vše se obešlo bez trestů.
11:10'
Hokejisté Severstalu se znovu probili do zakončení, nicméně přípravený Enroth byl na místě a prudkou ránu vyrazil ramenem.
10:23'
Domácí hráči nyní uklidňují hru a vyčkávají s rozehrávkou za vlastní brankou. Oba týmy posílají na led čerstvé síly.
09:48'
Enroth si dal pozor na přízemní střelu od modré čáry a ukryl mezírku mezi betony hokejkou.
09:18'
Hráči Severstalu se v posledních minutách snaží přitvrdit, nicméně domácího hokejisté jsou zatím všude o dva kroky dříve.
08:32'
Denis Kazjonov se pěknou kličkou zbavil obránce a vypálil zápěstím. Jeho pokus letící těsně nad ledem vyrazil brankář betonem.
08:12'
Hráči Minsku byli při přechodu do útočného pásma příliš rychlí a jejich snahu zastavuje postavení mimo hru. Vhazuje se ve středním pásmu.
07:26'
Alexandr Kogaljov dostal přihrávku do jízdy, ale nepotykal si s převzetím kotouče. Odražený puk s přehledem odehrál obránce hostů.
07:12'
Po delší době se do útoku vydali také hráči Severstalu. Jejich akci ale zastavil skvělý hit domácího zadáka.
06:51'
Jevgenij Kovyršin dostal krásnou přihrávku do jízdy, jenže jeden z jeho spoluhráčů byl příliš rychlý. Akci Minsku zastavuje ofsajd!
06:13'
Sergej Kosticyn projel s pukem do útočného pásma, ale nahození bekhendem skončilo jen na boční síti.
05:00'
V hale zatím panuje parádní atmosféra. Domácí vstoupili do utkání opravdu skvěle a nadále se tlačí do útoku.
04:12'
Vladimir Syčuškin projel do útočného pásma a vypálil od modré čáry. Jeho dělovku příklepem vyrazil brankář betonem.
03:50'
Domácí jsou po vstřelení branky hodně aktivní a znovu se usadili v útočném pásmu. Obranu Severstalu čekají těžké časy.
02:47'
Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
Běloruský celek se hned v úvodu utkání dostává do vedení! Dobrý vstup domácího celku do utkání zužitkoval střelou k tyči SERGEJ KOSTICYN! Asistence: Teemu Pulkkinen.
02:20'
Až nyní se Dinamo poprvé v utkání usadilo v útočném pásmu. Dělovka od modré čáry prolétla kolem branky Severstalu.
01:47'
Po další přetlačované ve středním pásmu se kotouč odrazil na lavičku domácího mužstva. Vhazuje se ve středním pásmu.
01:13'
Zatím se hraje hodně bojovně. V souboji na modré čáře uspěl hostující obránce, který tak vybojoval kotouč pro Severstal.
00:10'
Hosté uspěli na úvodním vhazování první třetiny. Čerepovec se ihned usadil v útočném pásmu a tlačí se do střelecké pozice.
00:01'

HC Dinamo Minsk: Enroth (M. Karnauchov) – Wiercioch, D. Osipov, Chenkel, Lisovec, Jevenko, Chochlov, Znacharenko – Q. Howden, Pulkkinen, S. Kosticyn – Kovyršin, A. Kosticyn, Bujnickij – An. Stěpanov, Kazjonov, Kitarov – Bovbel, Drozdov, Kogaljov – A. Volkov.

Severstal Čerepovec: Furch (Magarilov) – A. Kulda, Kuljaš, V. Vasiljev, Kornějev, Malevič, Verjovkin, Syčuškin, Lekomcev – Boychuk, Ashton, Jašin – Bumagin, Trubačjov, Rybin – Geraskin, Lapin, Karlin – I. Zacharčuk, Monachov, Juňkov..
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty tak rozhodně nepřijdete. Přeji Vám příjemnou počtenou.

Dominik Furch (CER)
Matěj Stránský (CER)
Vzájemná utkání

Oba týmy se v loňském roce utkaly celkem třikrát. Dvakrát se z výhry radoval Čerepovec, jednou pak Minsk. Pokaždé to bylo v základní hrací době.
Severstal Čerepovec

Hosté z Čerepovce na tom nejsou o moc lépe. Jsou o dvě patra výše, tedy desátí a na svém kontě mají zatím dvanáct bodů. Po sedmnácti odehraných duelech mají na svém kontě pět výher a dvanáct proher. V posledním utkání padli 0:2 v Petrohradu z jejich pohledu a dnes se pokusí na minském ledě urvat nějaké body, které jsou velmi důležité pro postavení v tabulce. Čeká nás tak zajímavý duel, který si nenechte ujít.

Nejproduktivnější hráči Čerepovce

Carter Ashton – 6 bodů (4+2)
Daniil Vovčenko – 5 bodů (3+2)
Ivan Zacharčuk – 4 body (3+1)
HC Dinamo Minsk

Dnes domácí Dinamo Minsk se v tabulce Západní konference nachází na posledním, tedy dvanáctém místě. Po šestnácti odehraných utkáních mají hokejisté Minsku na svém kontě deset bodů za čtyři výhry a dvanáct proher. Což není rozhodně nic pozitivního. A pomýšlejí-li na vyřazovací boje, měli by zabrat. Naposledy na svém ledě prohráli 2:5 s Jaroslavlí a dnes by rádi konečně bodovali, aby se ode dna tabulky odlepili.