KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vitaz : Čerepovec - 7. října 2017   16:00

Vitaz
Vitaz
1:2
(0:0, 1:1, 0:0 - 0:1)
Čerepovec
Čerepovec
23:05' Monachov  (Stasenko) • 60:42' Jevsejenkov  (Kagarlickij, P. Černov)

Matěj Stránský: 2 střely na branku, 1 hit, čas na ledě 14:46min
Čerepovec tedy vítězí po prodloužení. Bodově se dotáhl díky tomu na svého dnešního soupeře a mají shodně po 26 bodech. Severstal tak po třech zápasech bere více jak jeden bod, zatímco Čechov po dvou předchozích výhrách za tři body musí se dnes spokojit jen s jedním bodem.
60:42'
Čerepovec právě vstřelil branku!
Tak prodloužení se mnoho neodehrálo. Čechov nedokázal vyhodit kotouč po vhazování ze svého pásma a ALEXANDR JEVSEJENKOV zkusil vystřelit a puk překvapivě propadl brankáři mezi betony a Čerepovec bere druhý bod! Asistence: Dmitrij Kagarlickij a Pavel Černov.
60:01'
Ve třetí třetině jsme viděli obdobný hokej jako v předchozích dvou třetinách. Branka již žádná nepadla a o vítězi bude muset rozhodnout nastavená pětiminutovka nebo dovednostní hra v podobě nájezdů.
60:00'
59:30'
Ano, prodloužení je na dohled, ani jeden z týmů nemá snahu útočit a jen si přehazují puk.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty a podle hry v posledních minutách to vypadá, že se dočkáme prodloužení. Oba týmy hrají opravdu opatrně.
55:58'
Hra je nyní hodně nahoru a dolů, avšak jde vidět že oba týmy se do plného útočení neženou a hrají opatrně. Ví, že každá chyba nyní může rozhodnout zápas.
54:03'
Více chuť rozhodnout ještě v pevné hrací době mají hosté, kteří se více času zdržují před brankou domácích.
52:28'
Hudáček vyráží poměrně lehkou střelu od modré čáry. Respektive před ním nikdo nebyl a dobře ji viděl.
51:45'
51:11'
Čechov je již ve čtyřech hráčích a zbývá necelá půl minuta klasické přesilovky pro hosty.
50:22'
Pavel Černov nedokázal dorazit puk do branky po nahozeném puku od Dmitrije Kagarlickijeho.
50:00'
Přes minutu se budou domácí bránit ve třech hráčích, velká příležitost pro hosty.
49:45'
Vyloučení v týmu HC Viťaz (Stanislav Romanov – 2 min., podražení).
49:35'
Hosté vyhrály vhazování a usadili se v útočné třetině.
49:10'
Vyloučení v týmu HC Viťaz (Alexej Semjonov – 2 min., držení protihráče).
48:43'
Čechov v přesilovce nijak zvláště nezářil a Hudáček neměl žádné velké problémy. Následuje komerční pauza.
47:53'
46:15'
Čerepovec hraje již ve čtyřech a krátká přesilovka Čechova proti třem se jim nepodařila.
45:53'
Oddechový čas pro domácí.
45:53'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Nikolaj Stasenko – 2 min., držení).
45:09'
Vhazování před Birjukovem a Čerepovec bude určitě chtít ušetřit další vteřiny.
44:55'
Čerepovci se daří vyhodit puk.
44:25'
Puk před Hudáčkem a marně se ho snažil před ním zasunout mezi betony jeden z hráčů Čechova.
44:15'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Jurij Trubačjov – 2 min., podražení).
43:00'
Birjukov nyní musel likvidovat nahozený puk, který mu vypadl, ale nakonec se velmi rychle zorientoval a má ho pod svou kontrolou.
41:53'
Nakonec je Čerepovec vyhnán soupeřem do středního pásma.
41:19'
Hosté operují v útočné třetině, ale zatím si jen přihrávají a hledají vhodnou pozici.
40:01'
Střely na branku po druhé třetině: 6:15
Čechov nevyužil v závěru přesilovou hru a proto je stav nerozhodný. Hra je víceméně vyrovnaná a ani jeden z týmů nemá vyloženě blíž k vítězství a remízový stav předvedené hře sluší.
40:00'
39:46'
38:15'
Čechovu se přesilová hra příliš nedaří. Avšak jsou notně povzbuzováni svými fanoušky, tak uvidíme.
37:46'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Matěj Stránský – 2 min., sekání).
37:37'
Matěj Stránský vystřelil na Birjukova, který kryje puk, avšak neodpustil si následné seknutí do brankáře a strhla se menší mela před brankou. I Birjukov byl značně naštván.
36:27'
Alexandr Denežkin byl zastaven ihned za modrou v rámci pravidel a Severstal se tomuto útočnému výpadu ubrání s ledovým klidem.
35:55'
Alexandr Kulagin dostal přihrávku na levou stranu, ale byla příliš dlouhá. I když puk dojel v rohu kluzištěm, nakonec byl o puk připraven.
34:36'
Po další akci hostů se snaží puk vyvézt jeden z hráčů domácích, ale je sám proti přesile.
33:28'
V posledních minutách má více práce brankář domácího celku. Ale ten drží nerozhodný stav zápasu.
32:31'
32:22'
Ale jo, Stasenko se obtočil a našel si odražený puk, a již ho chtěl zamést do branky, ale trefil beton brankáře Birjukova, který pak kryje puk.
32:17'
Až nyní, ale přesilovka pomalu a jistě končí, stihnou ještě něco?
31:42'
Severstal se zatím ještě nedokázal usadit v útočném pásmu domácích.
31:01'
Čechov si nyní šikovně nahrával a šetří tak cenné vteřiny.
30:38'
Daniil Vovčenko se ihned po vhazování dostal ke střele, Birjukov kryje.
30:31'
Vyloučení v týmu HC Viťaz (Maxim Afinogenov – 2 min., příliš mnoho hráčů).
29:21'
Čechov se již dokázal dostat do útočné třetiny,ale Hudáček může být pro tentokrát v klidu.
27:34'
Čechov ve vlastním pásmu a snaží se nějak rozehrát. To se mu příliš nedaří.
26:12'
Tak jsme se dočkali branek v krátkém sledu a uvidíme co nám přinesou další minuty.
24:36'
Viťaz právě vstřelil branku!
S trochou štěstí vyrovnávají domácí hru. ALEXANDR KULAGIN ujížděl s pukem po pravé straně a dostal puk na Hudáčka, jemu však puk vypadl a jak Kulagin zajížděl za branku, tak se ho nejspíše ještě dotekl a nakonec puk skončil v brance. Velká chyba Hudáčka hlavně, že si puk více nepohlídal. Asistence: Arťom Vorošilo a Ivan Petrakov.
23:05'
SERGEJ MONACHOV dostal dobrou přihrávku na polovinu kluziště a ujížděl sám na brankáře, kterou prostřeluje a posílá svůj tým do vedení! Asistence: Nikolaj Stasenko.
22:44'
Nepřehledná situace před Hudáčkem, ale ten ustál celou situaci a skóre se nemění.
21:53'
Arťom Švec-Rogovoj ztratil při souboji helmu a velmi rychle se musel dostat na lavičku, aby vystřídal.
21:30'
Rychlá a svižná hra pokračuje i na začátku prostřední části.
20:01'
Střely na branku po první třetině jsou 13:7 ve prospěch Viťazu.
V první periodě jsem branku neviděli, avšak hrál se svižný hokej. Každý tým měl nějaké menší šance, avšak brankáři zatím drží svá čistá konta a na branky si budeme muset počkat při nejmenším do druhé třetiny.
20:00'
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:08'
Karlin tedy dvě minuty a navíc osobní trest deset minut. No a Kopejkin za to, že se začal prát dostane dvě minuty za hrubost.
16:48'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Ruslan Karlin – 2 min., zásah do hlavy nebo krku + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku).
Vyloučení v týmu HC Viťaz (Alexej Kopejkin – 2 min., hrubost).
16:48'
Jevgenij Katičev byl trochu více sražen na led Karlinem. A poté se stala rvačka a dostal co proto. Aby ne, neboť mířil svým ramenem do oblasti hlavy. Avšak Katičev se zdá být v pořádku. Rozhodčí se radí co a jak bude.
16:40'
Až teď proti střele Horáka zasahuje Birjukov a chytá puk do své výstroje.
16:04'
Hra čtyři na čtyři probíhá v poklidném tempu. Brankáři zatím nemuseli řešit žádnou složitější situaci.
14:59'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Nikolaj Stasenko – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Viťaz (Alexej Semjonov – 2 min., hrubost).
14:15'
Domácí jsou přece o něco více živější a opět se snažili ohrozit branku soupeře akcí po levé straně, ale puk míjí branku. Následuje komerční přestávka.
13:24'
Střelu od modré čáry vyráží Hudáček, možná někdo z jeho spoluhráčů před ním, do rohu kluziště.
12:20'
Nyní sledujeme pasáž, kdy oba týmy hrají s pukem,ale bez žádných šancí na jednu či druhou branku.
10:34'
10:09'
Vyglazov dostal zpoza branky přihrávku, ale střela mu nesedla a posílá puk do ochranné sítě.
09:34'
Domácí se drží v útočné třetině, domácí fanoušci skandují "šajbu, šajbu"! Což rusky znamená gól.
08:34'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Valerij Vasiljev – 2 min., krosček).
08:31'
Tvrdou střelu bez přípravy vyslal jeden z domácích a puk skončil někde na zadním mantinelu.
07:50'
Sjomin se dostal ke střele z pravé strany po krásné kombinaci domácích, ale puk zpracovával dlouho a Hudáček se stihl včas přesunout ke své levé tyčce.
07:21'
Arťom Švec-Rogovoj střílel z levé strany, ale Hudáček si hlídal svou tyčku. Nicméně puk letí mimo branku.
06:38'
Po komerční přestávce se opět pokračuje ve hře.
06:20'
Birjukov kryje střelu z pravé strany, kterou na něho vyslal Jašin.
05:48'
Čerepovec měl delší dobu puk na svých holích, ale nedokázal si vypracovat žádnou velkou příležitost.
04:40'
Birjukov musel zasahovat proti střele od modré a měl menší problémy zkrotit puk ve své výstroji.
03:37'
Domácí v plném počtu. Ve druhé minutovce přesilovky dokázal Čechov držet svého soka na vlastní polovině a přečkali své oslabení bez úhony.
02:38'
Polovina přesilovky je pryč a hosté se zatím nedostali do vážnější šance. nyní budou rozehrávat od své branky.