KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Minsk : Čeljabinsk - 12. listopadu 2018   17:30

Minsk
Minsk
00:43' S. Kosticyn (Kogaljov, Wiercioch) • 05:10' Bujnickij (Kovyršin) • 37:57' A. Volkov (Wiercioch, Drozdov)
Čeljabinsk
Sudnicin (6. Suchačov) – Šinin, Bailen, Borodkin, Nikitin, A. Petrov (C), Isajev, N. Chlystov – Enlund, Thomas, Stoa – Glinkin, Polygalov (A), Šolochov – Rybakov (A), Kokujov, Gubarev – Šarov, Tridčikov, Dugin – Zinovjev.

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost.
Československá stopa v utkání

Ani v jednom z týmů nefiguroval žádný český ani slovenský hráč.

Hity: 11 – 8.
HC Dinamo Minsk – Traktor Čeljabinsk 3:1!

Domácí Dinamo bere z dnešního utkání dva body, a to především za povedený úvod střetnutí, když se během první pěti minut dostal do dvou brankového vedení. Dva body za dvě asistence si dnes připsal Patrik Wiercioch a podílel se tak bodově nejvíce na dnešním vítězství běloruského týmu.
59:40'
Bratři Kosticinové dostali kotouč po vzájemné spolupráci do střední třetiny, to bude Dinamu již stačit.
59:31'
Arťom Volkov vykázán z vhazování, to se tak bude opakovat.
59:31'
Další vhazování před Enrothem.
59:10'
Jhonas Enroth se pokoušel vyhodit kotouč přes celé hřiště do prázdné branky, kotouč však zastavil obránce Traktoru ve střední třetině.
58:45'
Patrik Wiercioch se snažil ze středního pásma trefit odkrytou branku Traktoru, ale minul!
58:38'
Christian Thomas trefil po vhazování svou střelou pouze Enrotha, ten kotouč ve své výstroji raději podržel.
58:29'
Brankář Vladislav Suchačov zůstává na střídačce, Traktor bude riskovat v šesti bez brankáře.
58:29'
Traktor si vzal oddechový čas.
58:29'
Dinamo zahrálo na icing, tohle bude šance pro Traktor na poradu a případné odvolání brankáře.
58:00'
Poslední dvě minuty třetí třetiny. Dinamo má kotouč za svou brankou.
57:08'
Minsk teď hraje dobře střední pásmo a vůbec nepouští Traktor do útočné třetiny. Zdá se že nejhorší chvilky běloruský tým přežil.
56:14'
Dinamo přežilo oslabení s velkou porcí štěstí a hraje plném počtu.
55:31'
Teď už Christian Thomas dostal kotouč za brankovou čáru! Nicméně stalo se tak po jeho zásahu bruslí a branku nakonec sudí po konzultaci s videem neuznali! Stav tak zůstává 3-1.
55:12'
Potřetí ve třetí části zvoní tyč za Enrothem! Tentokrát ji orazítkoval Kanaďan Christian Thomas!
54:37'
Sergej Kosticyn schytal dělovku Nicka Bailena od modré. Dinamo se nyní brání zuby nehty.
54:14'
Ne na dlouho, vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Jevgenij Kovyršin – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
54:01'
Dinamo Minsk je v plném počtu.
53:45'
Jhonas Enroth kryje i střelu Alexandra Rybakova z levého kruhu a drží vedení Dinama stále dvou brankové.
53:13'
Další pokus Nicka Bailena od modré si cestu až k Enrothovi nenašel a poté se Dinamo konečně osvobodilo.
52:50'
Nick Bailen vyzval Alexandra Šinina, ale proti této ráně se vyznamenal Jhonas Enroth. Traktor do této přesilovky dává opravu veškerou energii.
52:40'
Ryan Stoa byl však teď se svou ranou blízko snížení! Jeho pokus z levého kruhu orazítkoval brankovou konstrukci!
52:10'
Jedna z posledních šancí Traktoru zdramatizovat utkání, nicméně Kirill Gotovec okamžitě po buly kotouč poslal na druhou stranu hrací plochy.
52:01'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Maxim Parfejevec – 2 min., podrážení).
51:48'
V útočné třetině Dinama se teď nevinně srazili obě desítky, Denis Kazionov a Alexandr Rybakov. Hlavni sudí raději přerušil hru. O nic vážného ale nepůjde, oba aktéři situace odjíždějí v pořádku na střídačku.
50:32'
Patrik Wiercioch nezpracoval kotouč na modré čáře a píská se zakázané uvolnění DInama.
49:55'
Denis Osipov podržel za brankou Antona Glinkina, ale i tento zákrok se obešel bez vyloučení. Zatím vidíme velmi slušné utkání, když jsme byli svědky pouze jedné jediné přesilové hry.
48:34'
Denis Kazionov se dostal se svou kličkou do ofsadju, vhazovat se bude ve středním pásmu.
47:35'
Poté byl ještě Christian Thomas zasažen holí do obličeje, to však uteklo pozornosti hlavních sudích. Jedním z nich je dnes i český sudí Martin Fraňo.
47:24'
Jhonas Enroth si rozhodně na nedostatek práce ve třetí části stěžovat nemusí! Christian Thomas byl sám u pravé tyče, ale přes betony domácího brankáře kotouč do sítě nedostal!
46:43'
Nick Bailen váhal se svou střelou a nakonec trefil Jevgenije Kovyršina, který jej dobře vykryl. Následuje reklamní pauza.
45:54'
Jhonas Enroth přerušuje tlak hostů, když podržel střelu Alexandra Rybakova od levého mantinelu.
45:12'
Traktor rozhodně utkání ještě nevzdal! Po střele Alexandra Kogaljova se rozezvučela za Enrothem tyč!
44:28'
Anton Glinkin nedosáhl na dlouhou přihrávku o mantinel, zakázané uvolnění se však nepíská.
43:42'
Na druhé straně jsme taky evidovali velkou šanci na skórování! Patrik Wiercioch vystřelil přes obránce a Ilja Litvinov netrefil kotouč ze vzduchu do polo odkryté branky hostů!
42:38'
Traktor nyní výborně napadal rozehrávku a do velké šance se dostal Alexandr Rybakov, nicméně ještě lepší zákrok předvedl obránce Kirill Gotovec, který se vrhl do střely hostujícího asistenta kapitána.
41:50'
Opět v permanenci Jhonas Enroth. Ve své výstroji musel podržet nahození od Nikity Chlystova.
41:05'
Hodně vlažný je vstup Minsku do třetí části. Hodně prostoru dostal mezi kruhy Anton Glinkin, ale svou střelu švihem namířil vedle pravé tyče!
40:27'
Dinamo zahrálo na icing, další vhazování před Enrothem.
40:12'
Jhonas Enroth musel hned v úvodu třetí části řešit problém před svou brankou, když před ním tečoval kotouč Ryan Stoa. Domácí brankář si však poradil.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 19:14 .
Druhou třetinu ovládl herně Traktor, ale ze svých šancí udeřit nedokázal, a tak se prosadil v závěru druhé části Arťom Volkov, který poslal Dinamo zpět do dvou brankového vedení. Na kostce v Minsk Areně svítí po druhé části stav 3:1 pro domácí Dinamo Minsk.
40:00'
39:35'
Anton Glinkin trefil svou ranou golfem pouze brusle Jevgenije Kovyršina a kotouč se odrazil do rohu hrací plochy.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé části.
38:32'
Andrej Kosticyn měl na hokejce další branku Dinama! Z vyložené pozice však trefil pouze betony Suchačova!
37:57'
Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
Dinamu oddechový čas pomohl a možná se jednalo o klíčový moment zápasu! Patrik Wiercioch našel mezi kruhy ARŤOMA VOLKOVA, který svou ranou švihem rozvlnit síť za Suchačovem – 3:1! Asistence: Patrik Wiercioch a Ivan Drozdov.
37:50'
Ivan Drozdov ulevil na chvilku domácí obraně a ohrozil branku Traktoru, svou ranou však minul.
37:36'
Další zákrok musel vytáhnout Jhonas Enroth, když kryl pokus Nikity Nikitina od modré. Nejednalo se však o nic složitého, jelikož měl domácí brankář odkrytý výhled.
37:21'
Dinamo cítí, že nestíhá v posledních minutách a vyžádalo si oddechový čas.
37:21'
Jhonas Enroth se musí otáčet v závěru druhé části! Dvě rány od modré se nebezpečně odrážely před brankou domácích, ale branka Minsku odolala.
36:05'
Souboj nejproduktivnějšího hráče Traktoru Igora Polygalova a brankáře Jhonase Enrotha vyhrál díky skvělému zákroku domácí brankář! Brejk Traktoru zůstal tak nevyužit.
35:24'
Rána Patrika Wierciocha sražena do ochranné sítě, vhazovat se bude před Vladislavem Suchačovem.
34:43'
Jonas Enlund si netroufl proti přesile, a tak kotouč pouze nahodil do útočné třetiny Traktoru a odjel směr střídačka.
33:32'
Andrej Stěpanov kotouč nahodil ze střední třetiny, Vladislav Suchačov si puk pohlídal, kryl do své lapačky a hned vysypal.
33:00'
Střelu Maxima Rybakova z mezikruží přizvedl nad branku domácích Alexandr Šarov.
32:09'
Marsel Šolochov se snažil protáhnout kolem Olega Jevenka, ten si s ním poradil a útočník Traktoru skončil na ledové ploše Minsk Areny.
31:14'
Ofasjd Traktoru je důvodem dalšího přerušení hry.
30:33'
Dinamo začíná být opět aktivnějším týmem Andrej Stěpanov z otočky jen těsně minul pravou tyč Suchačovi branky a z tribun se začíná ozývat mohutné: Dinamo, Dinamo!
29:45'
Bekhendové nahození Quintona Howdena od pravého mantinelu schoval do své rukavice Vladislav Suchačov.
28:43'
Patrik Wiercioch hledal před brankou hůl Alexandra Kogaljova, ten však nabídku svého spoluhráče svou holí netrefil.
27:56'
Ivan Drozdov nepropálil tři obranné hráče Traktoru před sebou a kotouč byl sražen do rohu kluziště.
27:08'
Denis Kazionov měl na hokejce třetí branku Dinama! Ujel po pravém mantinelu a snažil se přehodit kotouč forhendem přes beton Suchačova, ten však dokázal skvěle zasáhnout!
26:35'
Dinamo vyhazuje kotouč přes všechny čáry na icing, když pár vteřin před tím bylo před Jhonasem Enrothem pořádně horko. Traktor se pomalu, ale jistě dostává do utkání.
25:11'
Vladislav Suchačov raději podržel ránu Jevgenije Kovyršina od modré do své lapačky.
24:54'
Maxim Parfejevec táhl akci čtyřech proti dvěma, ale jeden z hráčů mu přejel přes modrou dříve, než by bylo třeba a pískal ofsajd.
23:38'
Teď sem to zakřikl a zvýšit náskok Dinama mohl Andrej Kosticyn, ale sám před Suchačovem zklamal a trefil pouze lapačku hostujícího brankáře!
22:45'
Alexej Petrov byl včas u kotouče před Arťomem Volkovem a zastavil akci domácích. Druhá třetina zatím nenabídla žádnou střelu.
21:36'
Jevgenij Kovyršin kotouč nahodil do třetiny, tam si jej dobruslil Alexandr Kogaljov, ale přesto měla akce Dinama jepičí život.
20:46'
Jhonas Enroth raději podržel kotouč u své levé tyče po krkolomné rozehrávce jeho spoluhráčů.
20:01'
Minsk zahájil druhou třetinu vítěznou buly.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 18:24 .
Dinamo Minsk vyhrálo díky skvělému úvodu a brankám Sergej Kosticyn a Dmitrije Bujnickije první třetinu 2:1. Za hostující Traktor snižoval Arťom Borodkin v osmnácté minutě.
20:00'
19:34'
Alexandr Šarov se ještě snažil něco vymyslet u pravého mantinelu, hodně natěsno u něj byl Denis Osipov, přesto hostující útočník kotouč dostal na Enrotha, ten kotouč podržel v lapačce.
19:00'
Poslední minuta první třetiny.
18:14'
Vladislav Suchačov si na druhé straně hrací plochy připisuje úspěšný zákrok po střele Jevgenije Kovyršina.
17:50'
Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Traktor svou zlepšenou hru zúročuje brankou! Igor Polygalov našel krásným způsobem úplně osamoceného ARŤOMA BORODKINA u levé tyče, a ten poslal kotouč z první do sítě – 2:1! Asistence: Igor Polygalov a Anton Glinkin.
16:08'
Sergej Kosticyn nezpracoval kotouč na útočné modré a hned obrátil kurz směr střídačka.
15:35'
Nahozený kotouč z hole Alexandra Rybakova skončil až v ochranné síti nad brankou Jhonase Enrotha. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
15:03'
Igor Polygalov byl příliš rychlý při přechodu do útočné třetiny a čárový sudí zapískali postavení mimo hru.
14:15'
V Minska Areně probíhá reklamní pauza a po ní se bude vhazovat před Enrothem.
13:14'
Hosté začali hrát konečně. Alexej Petrov svou tvrdou ranou od modré rozezvučel pravou tyč domácí branky!
12:29'
Jegor Dugin se ještě snažil dorážet kotouč před brankou, nicméně jej nezkrotil a Dinamo je v plném počtu.
11:17'
Nick Bailen zaujal místo na modré a Traktor to chtěl hrát jednoznačně přes něj, to se nakonec povedlo, ale střela od modré až k brance Enrotha nedošla, poté Minsk vyvezl kotouč do bezpečí.
10:48'
Jonas Enlund se nedostal ke střele mezi kruhy a Dinamo mohlo kotouč poslat přes všechny čáry.
10:29'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Quinton Howden – 2 min., podrážení).
09:24'
Icing Traktoru přesune hru před Suchačova.
08:45'
Těžký zákrok měl nyní Jhonas Enroth, ale poradil si s tvrdou ranou Nicka Bailena z levého kruhu!
07:57'
Jegor Dugin vystřelil přes obránce, nicméně zákrok Jhonase Enrotha byl přesný.
07:00'
Maxim Parfejevec se vytočil z rohu a jeho střelu musel pokrýt nový brankář Traktoru Vladislav Suchačov. Dinamo je jednoznačně lepší v úvodu střetnutí.
06:34'
Nick Bailen sice dojel kotouč v útočné třetině, ale včas jej dostoupil Denis Osipov a o puk jej obral.
05:30'
Kristian Chenkel zůstala v nehokejové pozici za brankou Dinama a jen z těží odjel na domácí střídačku.
05:10'
Střídání v týmu Traktor Čeljabinsk: ze hřiště odchází Alexandr Sudnicin, přichází Vladislav Suchačov.
05:10'
Už je to o dvě branky! DMITRIJ BUJNICKIJ dorazil kotouč bekhendem za Sudnicina, který už z těží pokryl v leže střelu od Jevgenije Kovyršina, obrana Traktoru příliš svému brankáři nepomohla – 2:0! Asistence: Jevgenij Kovyršin.
04:40'
Alexej Petrov podrazil ve středním pásmu soupeře, faul se však nepíská.
03:30'
Jhonas Enroth vyráží pokus Nicka Bailena od levého hrazení.
02:45'
Denis Osipov zablokoval postup Traktoru, když se snažil Jegor Dugin přesunout hru přihrávkou přes celou útočnou třetinu.
01:34'
Poprvé se usadili v útočné třetině i hosté, ale Danil Gubarev pálil z otočky hodně vedle domácí branky.
00:43'
Dinamo startuje utkání dle těch nejlepších představ! Alexandr Kogaljov objel branku, mezi kruhy našel zkušeného SERGEJE KOSTICYNA, jenž propálil Sudnicina – 1:0! Asistence: Alexandr Kogaljov a Patrik Wiercioch.
00:01'
Úvodní buly patřila domácímu Dinamu.
00:01'

HC Dinamo Minsk: Enroth (M. Karnauchov) – Wiercioch, Gotovec, Chenkel, Lisovec, Znacharenko, D. Osipov, Jevenko – A. Kosticyn (A), S. Kosticyn, Kogaljov – Q. Howden (A), Denis Kazionov, Parfejevec – Kovyršin, Bujnickij (C), An. Stěpanov – Drozdov, A. Volkov, Litvinov.

Traktor Čeljabinsk: Sudnicin (Suchačov) – Šinin, Bailen, Borodkin, Nikitin, A. Petrov (C), Isajev, N. Chlystov – Enlund, Thomas, Stoa – Glinkin, Polygalov (A), Šolochov – Rybakov (A), Kokujov, Gubarev – Šarov, Tridčikov, Dugin – Zinovjev.

Rozhodčí: Ravodin, Fraňo – Majtak, Strelcov.

Ani v jednom z týmů nefiguruje žádný český ani slovenský hráč.
Traktor Čeljabinsk

Umístění: 10. místo.
Počet bodů: 23
Počet odehraných zápasů: 25.
Bilance: 6 – 4 – 3 – 12.
Bilance venku: 2 – 2 – 1 – 7
Poslední utkání: Traktor– Soči 2:4 (2:1, 0:2, 0:1).
Branky Traktoru: Bailen, Kokujov.
Nejproduktivnější hráč: Igor Poljygalov 12 bodů (7+5).
Metallurg Magnitogorsk

Umístění: 12. místo (poslední na Západě)
Počet bodů: 16.
Bilance: 6 – 0 – 4 – 15.
Bilance doma: 3 – 0 – 1 – 8.
Poslední utkání: Soči– Dinamo Minsk 1:2 (1:1, 0:1, 0:0). Branky Dinama: Kovyršin, Pulkkinen.
Nejproduktivnější hráč: Teemu Pulkkinen – 16 bodů (8+8).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.