KHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  OMSK : Jekatěrinburg - 10. března 2021   17:30

OMSK
OMSK
21:02' Tolčinskij (Knight) • 31:36' Sekáč (Boucher, Gotovec) • 35:11' Běreglazov (Chochlačov)
2021 diváků

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek středečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou.
Československá stopa v utkání

Jiří Sekáč (OMS) – 1+0, 2 střely, čas na ledě 19:51

Jakub Kovář (JEK) – 19 zákroků, 3 obdržené branky, úspěšnost 86,36%
Dnešní utkání sledovalo 2021 diváků.
Střely na branku: 22 – 23
Je dobojováno. Domácí Omsk si svůj náskok ve třetí třetině už pohlídal, žádné drama nedopustil a po výhře 3:1 tak slaví postup do dalšího kola play-off. Naopak hosté smutní, protože pro ně právě sezóna skončila. Omsk byl zkrátka nad jejich síly a svému soupeři povolil v sérii jen jednu výhru. Celou ji ovládl výhrou 4:1 na zápasy a nyní už vyhlíží svého soupeře.
59:45'
Hosté už asi definitivně přišli o možnost zápas ještě nějak zkorigovat. Přesilovku hraje Omsk a tohle si už zcela jistě pohlídá.
59:12'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Alexej Makejev – 2 min., nedovolené bránění).
58:55'
Domácí se zase snažili trefit prázdnou branku hostů, ale tu minuli. Rychle pak jdou do akce znovu hráči Jekatěrinburgu.
58:49'
V držení kotouče jsou stále hokejisté Avtomobilistu, ale už jim k vymazání svého manka moc času nezbývá. Nyní mají kotouč Omští a posílají ho do neutrální zóny.
58:00'
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:43'
Další pokus hostů minul omskou klec. Domácí se hned snažili trefit odkrytou branku z dálky, ale je z toho jen zakázané uvolnění.
57:11'
Branka hostů je prázdná, Avtomobilist to zkouší se šesti bruslaři v poli!
56:26'
Domácí drželi znovu puk daleko od Bobkova, nakonec ho získali hosté a rychle pádí do útočného pásma.
55:30'
A další pokus hostům nevyšel. Následoval rychlý protiútok Omsku, který ale také skončil zmarem.
54:37'
Pět minut a kousek je ještě třeba odehrát ve třetí části hry, domácí sice vedou rozdílem dvou branek, ale určitě ještě nemají vyhráno. Hosté už nemají co ztratit a pokusí se otevřít hru.
54:37'
Na řadě je další komerční přestávka.
54:17'
Po další akci Jekatěrinburgu, kterou zastavila obrana Omsku, zamířili domácí do teritoria soupeře, Jakub Kovář však byl mezi třemi tyčemi opět pozorný.
53:37'
Domácí jsou každou chvilkou blíže vysněnému postupu do dalšího kola play-off, ale hosté to nebalí a stále se dostávají do nebezpečných akcí. Sezónu by si rádi ještě určitě prodloužili.
52:53'
Hosté opět obléhali pásmo Omsku, ale opět beci Avangardu dokázali zakročit a soupeři kotouč sebrali. Hned s ním míří na druhou stranu.
52:40'
Dvě a půl minuty se hraje bez přerušení, u puku jsou domácí a snaží se ho držet co nejdále od Bobkovovy klece.
51:41'
Korbinian Holzer nabral rychlost, dostal se před Igora Bobkova, ale nevystřelil, protože mu v tom zabránila pozorná obrana Avangardu Omsk.
51:05'
Sergej Zborovskij si sjel ze středního pásma dovnitř toho útočného a od modré čáry pak poslal další pokus na Igora Bobkova. Ten ho kryje.
50:23'
Jsme za polovinou třetí třetiny, u puku jsou znovu hráči Omsku a hrozí před Jakubem Kovářem, který ale ve svém brankovišti znovu pomohl dalším zákrokem.
49:35'
Domácí se příliš nikam neženou a snaží se udržet slibný náskok. Určitě by nechtěli dopustit co předevčírem Jekatěrinburg, jenž ve třetí třetině také vedl 3:1, Omsk ale nakonec dorovnal manko a zvítězil ve druhém prodloužení.
48:54'
Domácí přežili další útočné počínání Jekatěrinburgu a otočili opět hru na opačnou stranu. Jenže před Kovářem se neprezentovali přesným zakončením.
48:26'
Další pokus hostů šel na branku Igora Bobkova, ovšem Dmitrij Žukenov jen nechal vyniknout domácího brankáře, který má puk ve své moci.
48:09'
Damir Šaripzjanov za vlastní brankou získal kotouč a o mantinel ho poslal až do neutrální zóny.
47:55'
Denis Zernov se pokusil udržet touš v útočném pásmu, to se mu sice povedlo, Omsk ale o něj záhy zase přišel.
47:10'
Vhazovalo se tak znovu před Igorem Bobkovem, ale buly vyhráli hráči Omsku a hned se dostali na druhou stranu. Jiří Sekáč poslal pozdrav svému krajanovi v brance hostů a Jakub Kovář mu ukázal semafor.
46:25'
Pavel Dacjuk se dostal do těsné blízkosti Igora Bobkova, před kterým tečoval puk, ale nakonec si domácí brankář poradil a dostal kotouč do bezpečí.
46:13'
Hráči Omsku vybojovali ve vlastním pásmu kotouč, hned si to s ním namířili před hostující branku, ale Reid Boucher skrze obránce Avtomobilistu neprošel.
45:37'
45:14'
Hosté se snažili znovu před domácí brankou, ale zatím se jim nedaří dostat se svému soupeři na kontaktní branku. Omsk tak stále hájí náskok o dva góly.
44:51'
Zakázané uvolnění Omsku stěhuje hru zpět před svatyni Igora Bobkova a vhazovat se bude v jeho blízkosti. Hosté tak zadarmo získali útočnou třetinu.
44:25'
Alexej Potapov dostal nabito do prostoru mezi kruhy, jeho svižná střela ale skončila jen na brankáři Jakubu Kovářovi. Na druhé straně pak dobře zakročil zase Igor Bobkov.
44:01'
Do ofsajdové pasti se dostal hostující Žukenov a hra se tedy vrátila zpět do středního pásma, kde se za malý okamžik bude vhazovat.
42:07'
Jegor Činachov se hnal za pukem do útočného pásma, u něho ale byl dříve hostující hráč, který ho získal na svou stranu a Jekatěrinburg otáčí hru.
40:59'
Na druhé straně to zkoušel Reid Boucher ve spolupráci s Jiřím Sekáčem, ale druhý jmenovaný nakonec vystřelil jen do boční konstrukce Kovářovy branky.
40:23'
Hosté se v úvodu třetí třetiny dostali do pásma soupeře, kde střílel Brooks Macek, ale jeho pokus šel jen do pravého betonu Igora Bobkova.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 19:18.
Střely na branku: 19 – 13
Také druhé dějství je u konce. V něm se domácím povedlo srovnat s hosty krok. Hned na začátku využil přesilovou hru Sergej Tolčinskij a začínalo se znovu od začátku. Domácí hodně ožili a byli před Kovářovou klecí hodně nebezpeční. Ve dvaatřicáté minutě pak přetavil hezkou akci domácích Jiří Sekáč v další gól a strhl tak vedení na stranu svého celku. O čtyři minuty se pak v blízkosti hostující branky prosadil bek Omsku Alexej Běreglazov a domácí mají velmi slibný dvoubrankový náskok před třetí periodou.
40:00'
39:40'
Druhé dějství se už jen dohrává. Vypadá to, že se tedy už nic nestane.
39:00'
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:25'
Teď se zase ukázali před Bobkovem hosté, kteří ale nedokázali ohrozit jeho branku. Hned na to míří na druhou stranu zase hráči Omsku.
37:30'
Domácí se na chvíli uhnízdili znovu před Jakubem Kovářem, který ale byl bez práce. Střela Reida Bouchera šla jen vedle jeho pravé tyče.
36:25'
Pavel Dacjuk si od pravého mantinelu nabruslil do prostoru mezi kruhy, ale jeho svižný pokus se nevešel mezi tři omské tyče.
35:11'
Avangard právě vstřelil branku!
Domácí hráči v závěru prostředního dějství odkakují svému soupeři na rozdíl dvou branek. Alexandr Chochlačov posunul kotouč do předbrankového prostoru pro ALEXEJE BĚREGLAZOVA, jenž nastavil hůl, sklepl puk a ten skončil za překvapeným Jakubem Kovářem – 3:1. Asistence: Alexandr Chochlačov.
34:48'
Jemelin se natlačil před Jakuba Kováře, ale zblízka na něho nevyrál. Brankář hostů má puk znovu ve své moci a tentokráte už nechal hru zastavit.
34:17'
Hodně nebezpečná akce Omsku. Pavel Dědunov jel se spoluhráčem prakticky dva na nikoho. Poté zvolil zpětnou přihrávku na Alexeje Potapova, který zakončil před Kovářem, ale nechal ho jen vyniknout dalším zákrokem!
34:10'
Nikita Trjamkin vyslal od modré čáry puk, který ještě tečoval jeho spoluhráč, ale Igorovi Bobkovovi pomohla pozorná obrana, která nedopustila, aby hosté měli šanci srovnat.
33:13'
32:43'
Omsk vycítil šanci na to, aby znovu ohrozil branku hostů. Jenže nyní pokus Klima Kostina zastavila pozorná obrana Jekatěrinburgu.
31:36'
Domácí strhávají vedení na svou stranu. Gotovec nahodil z obranného pásma puk na Reida Bouchera, který jel v tandemu se spoluhráči před Jakuba Kováře. Nakonec Boucher poslal pas na pravý kruh, odkud střelou z první skóroval JIŘÍ SEKÁČ k bližší tyči – 2:1. Asistence: Reid Boucher a Kirill Gotovec.
30:38'
Nikita Trjamkin prověřil pozornost Igora Bobkova, který jeho svižný pokus dostal do lapačky a nechal hru přerušit. Vhazuje se po pravé ruce omského brankáře.
30:01'
Jsme za polovinou řádné hrací doby, stav je nerozhodný 1:1 a uvidíme, zda se dnes rozhodne během šedesáti minut hry, nebo zda půjdeme podruhé za sebou do nekonečného prodloužení.
29:13'
Teď jdou rychle do akce opět hráči Omsku, hosté je však dobře pokryli a nakonec se Omsk sám vykázal z útočné třetiny a vrací se zpět do obrany.
28:30'
Brooks Macek se natlačil mezi kruhy, následně pak pálil z první v pokleku, ale Igor Bobkov si poradil a jeho pokus zneškodnil.
26:49'
Maxim Berezin si sjížděl na levý kruh, ovšem do přihrávky vložil hůl domácí hráč, který ho pak poslal do neutrální zóny tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.
26:05'
Alexandr Chochlačov nezískal ve vlastním obranném pásmu puk a nemohl tak založit další akci Omsku. Místo toho ještě vystřelili hosté, ale neúspěšně.
25:20'
Teď si musel dávat pozor zase Igor Bobkov, na kterého nebezpečně mířil Brooks Macek. Kotouč ale nedostali domácí hráči pod kontrolu a soupeř stále útočí.
25:08'
Následuje další komerční přestávka.
25:08'
A další zákrok Jakuba Kováře, tentokrát zastavil pokus Oliwera Kaskiho. Domácí jsou nyní rozjetí a krotit je musí obrana hostů nebo gólman Jakub Kovář.
24:49'
Kovář uspěl proti nebezpečnému zakončení Denise Zernova a notně nyní svůj tým podržel!
23:37'
Corban Knight se ocitl mezi kruhy a čekal na přihrávku, té se ale nedočkal, protože Sergej Tolčinskij v souboji o puk neuspěl a do akce nyní pádí zase soupeř Omsku.
23:30'
Denis Zernov nyní pálil bez přípravy a byla z toho nakonec hodně nebezpečná střela. S tou si ovšem brankář Jakub Kovář poradil a poté raději přerušil hru.
22:13'
Omsk pochopitelně ožil a znovu se dostal před hostující klec, kde ale tentokráte brankáře Jekatěrinburgu neohrozil. Následně pak otočili hru na opačnou stranu právě hosté.
21:02'
Domácí v přesilové hře dlouho obléhali branku hostů, až se jim povedlo tlak přetavit ve vyrovnávací branku. Corban Knight si dvakrát vyměnil puk se SERGEJEM TOLČINSKÝM a napodruhé pak z levého kruhu druhý jmenovaný propálil vše, co mu stálo v cestě – 1:1. Kovář přišel o čisté konto a začíná se opět od začátku. Asistence: Corban Knight.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 18:27.
Střely na branku: 6 – 9
První třetina pátého duelu mezi Omskem a Jekatěrinburgem je minulostí. V ní v jejím úvodu byli aktivnější hosté, kteří to poté potvrdili vedoucí brankou, o kterou se v šesté minutě hry postaral Pavel Dacjuk. Hosté pak měli velkou příležitost svůj náskok pojistit, když při vyloučení Ilji Kovalčuka na pět minut a do konce utkání za faul kolenem, měli k dispozici dlouhou přesilovku. Ovšem domácí celek se statečně bránil a nedovolil, aby hosté znovu skórovali. V závěru třetiny pak ještě udržel tlak před svojí klecí Jakub Kovář a po první části hry tak udržel své čisté konto.
20:00'
19:57'
Pořádná mela vznikla před hostující brankou, kde doráželi puk dva hráči Omsku, ale Jakub Kovář se opět zaskvěl a nedovolil domácím vyrovnávací gól!
19:35'
V závěru prvního dějství dostali domácí k dispozici další přesilovou hru a hned zblízka zakončoval Jiří Sekáč. Proti byl ale Jakub Kovář, jenž má na svém kontě další přesný zákrok.
19:16'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Stěpan Chripunov – 2 min., vysoká hůl).
19:00'
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:32'
Do postupného útoku šli domácí hráči, byli ale hodně opatrní, protože hosté napadali dobře střední pásmo. Nyní už jsou Omští před Kovářem, kde kombinují.
17:38'
Brooks Macek si sjel mezi kruhy, ale přihrávky se nedočkal i díky tomu, že jeho spoluhráč byl o kotouč obrán. Omsk tak balí kufry a míří zpět do rychlé akce na druhé straně.
17:11'
Hosté ubránili své oslabení, ale také svůj těsný náskok a už jsou v plném počtu.
16:29'
Po dalším vyhození puku hosty až před omskou klec se do pásma Jekatěrinburgu dostali domácí hráči znovu a opět se snažili o střelu, která by mohla vést k vyrovnání, leč marně. Další výhoz hostů.
15:46'
Jakub Kovář si připsal dobrý zákrok proti pokusu svého krajana Jiřího Sekáče. Akce Omsku ale nadále pokračuje a brankář Avtomobilistu tak musí být znovu pozorný.
15:17'
Na úvod oslabení se hosté dokázali hned osvobodit a domácí celek tak jde do akce od svého vlastního brankáře.
15:11'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Maxim Berezin – 2 min., sekání).
14:56'
Hrálo se téměř tři minuty bez přerušení. K němu došlo až nyní a následuje také další komerční přestávka.
14:26'
Omsk je v plném počtu.
14:01'
Vypadá to, že dlouhou přesilovku hosté nevyužijí a faul Ilji Kovalčuka tak nepotrestají. Tohle může domácí nakopnout, hosty naopak srazit.
12:58'
Nepovedená akce Jekatěrinburgu a tomu kotouč utekl do středního pásma. Poté ho vyjetý bek Omsku poslal až před Jakuba Kováře.
12:35'
Další vyhození puku přes celé kluziště a Omsk opět velmi dobře ubránil útok soupeře. Z pětiminutového trestu tak už zbývá jen menší část.
11:28'
Tak se záhy stalo, ovšem domácí brankář pokus Brookse Macka vyrazil betonem do bezpečí a poté se o kotouč postarali jeho spoluhráči, kteří ho vyhodili na opačnou stranu.
11:05'
Od svého brankáře jdou do další útočné akce v přesilové hře hosté a pokusí se ohrozit brankáře Igora Bobkova.
10:35'
Hráči Omsku se zatím velmi dobře brání a zbytečně nedrží puk ve svém pásmu a raději ho hned bez čekání o mantinel posílají zase až před hostující branku. Šetří tak cenné vteřiny.
10:13'
Omsk se ubránil první nebezpečné akci hostů a poté co získal puk na svou stranu, ho odpálil až před klec Jakuba Kováře.
09:43'
No a před hosty je tu velká výzva, pokusí se dlouhou přesilovou hru využít a nejlépe pro ně by bylo, kdyby z toho nebyla jen jedna přesná trefa.
09:26'
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Ilja Kovalčuk – 5 min. + osobní trest do konce utkání, faul kolenem). Trest odpyká Alexandr Chochlačov.
09:26'
Tak tohle je pro domácí celek hodně nemilé. Ilja Kovalčuk, klíčový hráč Omsku, totiž nyní nevybíravě zastavil soupeře a utkání pro něho předčasně končí. Dostane pětiminutový trest a trest do konce utkání.
08:50'
Hosté po úvodní brance doslova ožili a znovu se dostali do teritoria Omsku. Sami ví, že v tomto utkání musí zvítězit, jinak pro ně sezóna skončí. A na ledě je to hodně znát, že dovolenou nechtějí.
08:05'
Ville Pokka se natlačil na vrchol levého kruhu, ale nedočkal se přihrávky. Místo toho domácí puk ztratili a s ním do útočného pásma zamířil znovu Avtomobilist.
06:35'
Domácí si na střídačce vyslechli pokyny od svého trenéra a následně pak střílel z nebezpečné pozici Ilja Kovalčuk, ovšem jeho pokus zastavil dobrým zákrokem Jakub Kovář.
05:57'
Následně ještě proběhla rychlá kontrola u videa, které neshledalo postavení útočícího hráče v brankovišti a sudí gól pak jen potvrdili.
05:57'
Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
Hosté přesilovou hru využívají a ujímají se vedení. Po střele z pravé strany se kotouč odrazil těsně před branku Igora Bobkova a tam byl připraven PAVEL DACJUK s pohotovým zakončením – 0:1. Asistence: Brooks Macek a Alexej Makejev.
05:40'
Hráči Jekatěrinburgu vyhráli vhazování v pásmu Omsku, rozehráli akci a z pravé strany vyslal na Bobkova nebezpečnou střelu Alexej Makejev. Jeho pokus se ale otřel o pravý beton Bobkova a ten ho pak udržel ve své moci.
05:23'
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Sergej Tolčinskij – 2 min., sekání).
05:23'
Nyní je na řadě první komerční přestávka a po ní si hosté zahrají přesilovou hru při vyloučení Tolčinského.
05:13'
Omští byli znovu v pásmu soupeře nebezpeční, střelu od modré čáry srazili beci Avtomobilistu do rohu obranného pásma. Nadále však trvá akce Omsku.
04:37'
Alexej Potapov se dostal u pravého hrazení v útočném pásmu do souboje o kotouč, který nakonec domácí získali a před malou chvílí z prostoru mezi kruhy Denis Zernov, ale proti byla pohotová lapačka Kováře.
03:56'
Z vlastního obranného pásma šli do akce zase hosté, ale obrana Omsku je zastavila v rozletu a po tom, co převzala puk, namířila si to s ním zpět před svatyni Jakuba Kováře.
03:35'
Je to tak, Jekatěrinburg je v plném počtu.
03:16'
A opět se dostali hráči Avtomobilistu na puk a ten letí až před branku Bobkova. Vypadá to, že své první oslabení hosté zvládnou bez úhony a ubrání se.
02:54'
Po zisku puku se hned po chvilce hostující celek osvobozuje.
02:32'
Domácí se usadili v pásmu soupeře a svírají ho. Zatím se však nedostali ke střele, která by Jakuba Kováře ohrozila.
01:35'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Pavel Kulikov – 2 min. + 10 min. osobní trest, faul kolenem). Trest odpyká Konstantin Suslov.
00:54'
Znovu jsou hráči Avtomobilistu před Bobkovem, jenž si musel dávat pozor, ale pokus Litovčenka si brankář Omsku pohlídal.
00:20'
Hosté se po úvodním vhazování dostali hned do útočného pásma, tam ale o puk rychle přišli a na druhé straně zahrozil domácí celek, ale Jakub Kovář si poradil.
00:01'
Nyní už zní ruská hymna a utkání tak bude moci za malou chvíli začít.

Avangard Omsk: Bobkov (Mišurov) – Pokka, Šaripzjanov, Kaski, Jemelin (C), Běreglazov, Gotovec, Čisťakov – Knight, Boucher, Sekáč – Zernov, Kovalčuk (A), Tolčinskij – K. Kostin, Činachov, K. Semjonov – Stas (A), Dědunov, A. Potapov – Chochlačov.

Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Galkin) – Ščemerov, Trjamkin (A), Zborovskij, Ch. Genoway, Berezin, Holzer, D. Zajcev – Dacjuk (C), Macek, Makejev – Holland (A), Žukenov, Bočarov – Bělousov, P. Kulikov, Litovčenko – Suslov, Chripunov, Obidin – Protapovič.

Rozhodčí: Olenin, Ovčinnikov – Viljugin, Nikolajev.

Jakub Kovář (JEK)

Šimon Hrubec (OMS)
Jiří Sekáč (OMS)
4. zápas série – 1:3

Ve čtvrtém duelu této série měli prakticky po celý zápas převahu hráči Jekatěrinburgu, kteří se postupně dostali do vedení 3:1. To hájili až do sedmapadesáté minuty a vypadalo to, že Avtomobilist srovná na 2:2 na zápasy. Ovšem opak byl pravdou. V rozmezí necelé jedné minuty Omsk v přesilové hře snížil na kontaktní branku a poté v další početní výhodě srovnal Jiří Sekáč na 3:3 a vynutil tak Omsku nastavenou hrací dobu. V ní se hrála dvě prodloužení, v tom druhém v čase 88:06 rozhodl zápas Ilja Kovalčuk a zařídil tak svému týmu mečbol. Dnes tak Omští mohou sérii ukončit a jít v play-off dále, zatímco hosté budou usilovat o navrácení se do série.
3. zápas série1:2

Série se pak přestěhovala do Jekatěrinburgu a první třetina třetího duelu v sérii byla hodně opatrná a nepadla v ní ani jedna branka. Až ve dvaatřicáté minutě otevřel skóre Bočarov a Avtomobilist měl jednobrankový náskok. Jenže Omsk dokázal za necelou minutu zareagovat a Chochlačov vyrovnal. Chleba se pak lámal až v samotném závěru třetího dějství. Už to totiž vypadalo, že duel dojde do nekonečného prodloužení, ale minutu a osm vteřin před koncem dostal Jekatěrinburg do vedení Bělousov, který se postaral o vítězný gól a zároveň tak snížil sérii s Omskem na 1:2. Dnes tak budou ve druhém domácím duelu hráči Jekatěrinburgu usilovat o srovnání stavu série.
2. zápas série2:0

Úvod druhého zápasu vyzněl lépe pro hosty z Jekatěrinburgu, ti totiž vedli o jednu branku. Jenže Omští ještě v téže třetině stihli nejprve vyrovnat a posléze i strhnout vedení na svou stranu. V prostředním dějství pak hráči Avtomobilistu srovnali s Omskem krok a dokonce se dostali zpět do vedení. Do třetí třetiny tak šli s vedením 3:2 v zádech. Jenže začátek třetí třetiny patřil znovu Omsku, který vyrovnal na 3:3 a za malou chvilku skóroval navrátilec z NHL Ilja Kovalčuk, jenž dal svému týmu vedení 4:3. A nakonec se ukázalo, že jeho gól byl i tím vítězným, protože na něj už soupeř nedokázal odpovědět. Omsk si tak před přesunem do Jekatěrinburgu vypracoval v sérii vedení 2:0 na zápasy.
1. zápas série – 1:0

V prvním duelu série mezi Omskem a Jekatěrinburgem se do vedení v první třetině dostal Omsk. Ovšem v té druhé se skóre vůbec nezměnilo a hráči Avangardu tak neměli vůbec jisté, zda duel dovedou do vítězného konce. Nakonec soupeř zlomil odpor a dvěma dalšími trefami se Omsk dostal ve třetím dějství do tříbrankového náskoku a po výhře 3:0 se tak ujal vedení 1:0 na zápasy.
Hezký středeční večer přeji všem příznivcům hokeje. Play-off KHL už je v plném proudu, dnes jsou na programu další zápasy. My prostřednictvím tohoto textového online přenosu budeme sledovat pátý zápas série mezi týmy Avangard Omsk a Avtomobilist Jekatěrinburg. Stav je 3:1 na zápasy.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.