KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Chabarovsk : Soči - 29. listopadu 2018   10:00

Chabarovsk
Chabarovsk
16:18' Fajzullin (Gorškov, Pjanov) • 49:14' Fajzullin (Pjanov)
2:3
(1:0, 0:0, 1:2 - 0:0)

2:3 (SN)

Soči
Soči
50:00' J. Alexandrov  (Jokipakka, R. Rosén) • 53:39' Bočarov  (J. Alexandrov, R. Rosén) • ' O'Dell
Chabarovsk
Murygin (Alikin) – Aťušov, Jordán, Žuravljov, Korjagin, D. Vorobjov, Kuzmin, Alexandrov – Pjanov, Gorškov, Fajzullin – Rasskazov, Ruděnkov, T. Zohorna – Vl. Ušenin, Vj. Ušenin, A. Kuzněcov – Železkov, A. Lazarev, Dědunov – Popugajev.
Bondar, Naumov – Ivanov, Černyšov
Platinum Arena
5 514 diváků
Soči
Šikin (Kočetkov) – Jokipakka, J. Alexandrov, Ščitov, Rykov, Chomickij, K. Vorobjov, Zborovskij – Bočarov, O'Dell, R. Rosén – Kapustin, Kaletnik, Šmeljov – Rachimullin, Točickij, Polunin – Tomilin, Starkov, Akmaldinov – Beljajev.

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.

Bodyčeky: 22:17
Je konec. Soči dnes dokázalo vyhrát na samostatné nájezdy 3:2.
V první polovině druhé třetiny měli Amuři přesilovku, kterou ovšem nevyužili. Posléze se minutu a půl hrálo 4 na 4, ale ani při menším počtu hráčů na ledě gól nepadl.
Ve třetí třetině sice šel Chabarovsk do dvoubrankového vedení, když se v 50. minutě podruhé trefil Danil Fajzullin. Ovšem pouze o čtyřicet šest vteřin později snížil Jurij Alexandrov a ve 14. minutě srovnal Stanislav Bočarov.
Prodloužení se odehrálo bez jediného přerušení a jelikož branka nepadla tak následovaly samostatné nájezdy, ve kterých padlo pět branek, ovšem tři vstřelili hráči Soči, přičemž tu rozhodující vstřelil Eric O'Dell.
V samostatných nájezdech zvítězil tým HK Soči.
Samostatné nájezdy začínají.
Prodloužení se odehrálo bez jediného přerušení a jelikož branka nepadla tak následují samostatné nájezdy.

64:02'
Igor Ruděnkov se snažil zakončit, ale to se mu nepovedlo a u kotouče tak je Soči.
63:06'
Málem bylo rozhodnuto, ale hostující hráč vypálil přesně do lapačky Murygina!
62:47'
Nakonec se k puku dostali domácí a stále se hraje bez přerušení.
62:29'
Nyní se svádí boj za bránou Amurů.
61:47'
Další střela Chabarovsku, ale ta letěla opět jen vedle hostující svatyně.
61:14'
61:06'
Domácí hráč si objel bránu a chtěl nachytat Šikina, který ležel, ale tato šance gólem neskončila.
60:27'
Domácí se ve hře 4 na 3, díky přesilovce dostali ke střele z pravé strany, ale s tou si poradil Dmitrij Šikin.

Bodyčeky: 7:4
Základní hrací doba je u konce a o vítězi stále není rozhodnuto. Ve třetí třetině sice šel Chabarovsk do dvoubrankového vedení, když se v 50. minutě podruhé trefil Danil Fajzullin. Ovšem pouze o čtyřicet šest vteřin později snížil Jurij Alexandrov a ve 14. minutě srovnal Stanislav Bočarov. Amuři budou v prodloužení pokračovat v přesilové hře.
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:51'
Nyní se Amuři provinili ofsajdem a s velkou pravděpodobností následuje prodloužení.
59:31'
Dmitrij Šikin si věděl rady se střelou z levé strany a podržel tak svůj tým v těžkých chvílích.
Oddechový čas pro domácí.
59:14'
Vyloučení v týmu HK Soči (Jyrki Jokipakka – 2 min., sekání).
58:37'
Pomalu to vypadá, že se dočkáme prodloužení, jelikož momentálně toho hra moc nenabízí.
57:56'
Hosté opět získali puk za bránou soupeře a vydali se dopředu.
56:01'
55:43'
Hosté drží Amury pod tlakem a přihrávají si z jedné strany na druhou v útočném pásmu.
54:49'
Hosté jsou opět natlačeni v útočné třetině a mohou dokonce obrátit zápas ve svůj prospěch.
54:01'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Gleb Korjagin – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
53:39'
Soči právě vstřelilo branku!
Je srovnáno! Alexandrov vypálil od modré čáry, ale STANISLAV BOČAROV skvěle tečoval kotouč a překvapený Alexej Murygin už nestihl nic udělat. Asistence: Jurij Alexandrov, Robert Rosén.
52:52'
Jegor Rykov se dostal ke střele z levé strany, ale Alexej Murygin chytil puk do lapačky a následuje komerční přestávka.
52:06'
Chabarovsk mohl hrát ke konci zápasu přesilovku, ale nakonec je z toho hra 4 na 4.
Dnešní utkání sleduje 5 514 diváků.
51:34'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Valentin Pjanov – 2 min., podrážení).
51:16'
Vyloučení v týmu HK Soči (Alexandr Polunin – 2 min., vysoká hůl).
50:58'
A opět se Soči dostalo ke střele, ale s tou si tentokrát poradil Alexej Murygin.
50:00'
Přesně deset minut před koncem základní hrací doby hosté dávají první branku v zápase a snižují na 1:2! JURIJ ALEXANDROV vypálil od modré prudkou ránu mezi betony Murygina. Asistence: Jyrki Jokipakka, Robert Rosén.
49:14'
Chabarovsk právě vstřelil branku!
Domácí jdou do dvoubrankového vedení a tento gól může být rozhodující! DANIL FAJZULLIN dostal skvělou přihrávku před bránu v rychlém protiútoku a následně bekhendem překonal brankáře. Asistence: Valentin Pjanov.
48:53'
Alexej Murygin začíná mít čím dál více práce, ale i tentokrát střela hostujícího hráče skončila na jeho zákroku.
47:12'
Posléze se snažil ještě zakončit Igor Ruděnkov, ale s jeho pokusem si Šikin poradil a následuje komerční přestávka.
46:58'
Michal Jordán se opřel do volného kotouče, ale trefil jen obránce před sebou.
45:39'
Soči momentálně drží kotouč v útočném pásmu, ale ke střele se nedostalo.
43:50'
Chabarovsk si hlídá toto utkání, ve kterém je lepším týmem a za odvedený výkon v prvních dvou třetinách si zaslouží vyhrát.
42:46'
Nyní se ovšem Amuři provinili zakázaným uvolněním.
41:45'
Opět se domácí dostali ke střele, ale ta nebyla přesná.
40:44'
Alexandr Gorškov se dostal po levé straně do zakončení, ale s tím si skvěle poradil Šikin!

Bodyčeky: 8:6
Druhá dvacetiminutovka je u konce a Chabarovsk stále vede 1:0, díky brance v první periodě. V první polovině druhé třetiny měli Amuři přesilovku, kterou ovšem nevyužili. Posléze se minutu a půl hrálo 4 na 4, ale ani při menším počtu hráčů na ledě gól nepadl a třetí perioda tak bude ještě hodně zajímavá.
40:00'
39:22'
Momentálně se toho na ledové ploše moc neděje a vypadá to, že ve druhé třetině se gólu nedočkáme.
38:09'
37:59'
Anton Lazarev se dostal v oslabení ke střele, ale minul soupeřovu svatyni.
37:38'
37:33'
Alexej Murygin si poradil jak se střelou z levé strany, tak s následnou dorážkou a drží svůj tým nad vodou.
36:17'
Přesilovka domácích tak neměla moc dlouhého trvání a nyní se bude hrát 4 na 4.
36:09'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Vjačeslav Ušenin – 2 min., držení).
35:38'
Vyloučení v týmu HK Soči (Stanislav Bočarov – 2 min., držení).
34:56'
Chabarovsk je opět u puku, ale tentokrát se útok obešel beze střely na bránu.
33:17'
Posléze se hra opět přerušila a následuje další komerční přestávka.
32:36'
Soči se snaží něco vymyslet, ale v dnešním zápase nepředvádějí dobrou hru a Amuři jsou v obranné fázi skvělí.
31:47'
Kotouč skončil mimo hrací plochu a následuje buly v pásmu Chabarovsku.
31:27'
A další pokus z domácí strany, ale ten končí i tentokrát na zákroku Šikina.
29:52'
Chabarovsk se dostal do další šance, když Igor Ruděnkov nepříjemně tečoval střelu Aťušova, ale se vším si poradil Dmitrij Šikin a následuje komerční přestávka.
28:45'
Soči se podařilo vyhodit kotouč ze své třetiny, ale následně se tak k němu dostal opět soupeř.
28:00'
Posléze přišlo zakázané uvolnění Chabarovsku a následuje buly před bránou Murygina.
27:38'
Damir Rachimullin neprostřelil blok obránců Chabarovsku.
26:27'
26:14'
Amuři sice drží soupeře pod tlakem, ale až po minutě přišla další střela, která ovšem z hole Tomáše Zohorny trefila jen spoluhráče.
25:02'
Šikin měl dost práce s další střelou, která mu vypadla z lapačky, ale Chabarovsk toho nedokázal využít.
24:40'
Amuři získali první přesilovou hru v dnešním zápase, ale následná střela zatím jediného střelce Danila Fajzullina z pravé strany zamířila jen do lapačky Šikina.
24:27'
Vyloučení v týmu HK Soči (Sergej Zborovskij – 2 min., podrážení).
23:58'
Ovšem následně přišel ofsajd domácích a následuje tak buly ve středním pásmu.
23:35'
Hra se nyní uklidnila a Soči tak může něco vymyslet při přechodu dopředu.
21:52'
Soči se ale nebojí zaútočit jako nyní, ovšem Alexej Murygin nakonec nemusel zasahovat.
21:29'
Chabarovsk pokračuje ve velmi dobré hře z první třetiny a nyní se pro domácího hráče naskytla další šance skórovat, ovšem střela z mezikruží skončila vedle levé tyče.
20:42'
Střela Igora Ruděnkova nebyla špatná, ale Dmitrij Šikin si s ní opět poradil.
20:16'
Hosté se chvíli po úvodním buly druhé třetiny dopustili zakázaného uvolnění.

Bodyčeky: 6:7
První třetina je u konce a Chabarovsk vede 1:0. Začátek utkání byl vyrovnaný a obě mužstva se dostávala do šancí, ale ta největší přišla ve 17. minutě a byla zakončená gólem, když se prosadil Danil Fajzullin. Posléze na ledě dominovali pouze domácí, ale druhou branku do sirény už nestihli.
20:00'
19:44'
Tomáš Zohorna mohl poslal Chabarovsk do dvoubrankového vedení, ale střela z levé strany skončila na vyrážečce Dmitrije Šikina.
19:13'
Amuři vůbec nepouštějí své protivníky do hry a drží puk od vstřelené branky stále na svých holích.
18:35'
Alexandr Gorškov se snažil vypálit z pravé strany, což se mu také povedlo, ale jeho pokus nebyl přesný.
17:29'
A opět se domácí hráči v oranžových dresech dostali směrem dopředu, ale tentokrát se vše obešlo beze střely na bránu.
Gól platí a Chabarovsk jde do vedení!
Rozhodčí jde ovšem ještě tuto gólovou situaci prozkoumat na videu a není tak nic jisté!
16:18'
Domácí vyhráli buly v pásmu soupeře a posléze se dostal ke kotouči Gorškov, který jej vyslal na bránu Šikina, kdy jej ještě tečoval těsně před brankovištěm DANIL FAJZULLIN. Asistence: Alexandr Gorškov, Valentin Pjanov.
16:09'
Amuři jsou opět u kotouče a poslední minuty předvádějí lepší hru, než hosté ze Soči. Tentokrát se domácí natlačili na bránu hostů, ale Dmitrij Šikin si připsal jen další zákrok.
15:13'
Útočník Chabarovsku vypálil tvrdou ránu na svatyni soupeře, ale Dmitrij Šikin vyrazil kotouč do ochranné sítě.
14:37'
13:26'
Soči je v dnešním utkání prvním týmem, který hraje přesilovou hru, ovšem do zakončení na bránu se zatím nedostal.
12:37'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Denis Kuzmin – 2 min., sekání).
12:37'
Posléze se dopředu vydalo Soči, ale Alexej Murygin byl opět připraven a následuje komerční přestávka.
12:26'
I tentokrát skončil útok Amurů střelou na bránu, ale nebylo to nic nebezpečného.
11:50'
Nyní se ke kotouči dostali za svou bránou domácí, kteří čekají na vhodný moment, kdy mohou rozjet novou akci.
10:41'
Alexej Murygin ztratil hůl, když se snažil pomoct svým spoluhráčům s rozehrávkou. Zasahovat ale nemusel, jelikož se Chabarovsk dostal do šance, kterou chtěl uklidit do kuchyně, ale Alexandr Kuzněcov zakončil těsně vedle.
09:41'
Ale ani z hostující strany to není žádné velké tempo, ale hraje se více na polovině Amurů.
09:06'
Chabarovsk pouze nahodil kotouč do útočného pásma, ale to bylo vše a dopředu tak může jít Soči.
08:08'
Hosté se dostali ke střele, se kterou si ovšem Alexej Murygin poradil.
07:17'
Michal Jordán vystřelil z levé strany, ale jeho pokus byl nadzvednutý a nedonutil k zásahu brankáře hostujícího celku.
06:10'
...nicméně dlouhá přihrávka a brankář Soči bez problémů rozehrává puk na své spoluhráče.
05:51'
Soči taktéž dlouho nebylo v pásmu a soupeř vybojoval puk. Nyní se snaží o útok...
04:57'
Amur vyhrál vhazování v pásmu soupeře, který se však záhy dokázal osvobodit a vyváží puk.
04:41'
Omlouvám se za zpoždění...po pěti minutách hry nám branka nepadla.
00:01'
Chabarovsk je momentálně ve Východní konferenci na dvanáctém místě s dvaceti dvěma body a skóre 63:94. V posledním zápase přivítal na svém ledě Novosibirsk, ale prohrál s ním 2:3. Nejproduktivnějšími hráči jsou s patnácti body Rudenkov a Gorškov.
Soči je v Západní konferenci na šesté příčce se třicet třemi body a skóre 73:88. Naposled zavítalo na led Vladivostoku, kde ovšem prohrálo 2:4 a je to tak třetí prohra v řadě. Nejproduktivnějším hráčem je s dvaceti dvěma body Rosen.
Dnes se proti sobě utkají týmy Amur Chabarovsk a HK Soči. Naposled se spolu tato mužstva před dvěma měsíci na ledě Soči, které vyhrálo 4:1. Dnes se ovšem bude hrát v Platinum Aréně, která nabídne kapacitu pro 7 100 diváků. Úvodní buly je naplánováno na 10:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:00.