NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Boston : Minnesota - 24. listopadu 2019   01:00

Boston
Boston
24:14' DeBrusk (Chára, B. Ritchie) • 39:56' Marchand (Krug, Bergeron) • 58:05' Krejčí (Bergeron, DeBrusk) • 58:53' Krejčí (Bergeron, Krug) • 62:41' Krug (Bergeron, Marchand)
5:4
(0:1, 2:2, 2:1 - 1:0)
Minnesota
Minnesota
08:53' Zucker  (Hunt, Zuccarello) • 26:14' V. Rask  (Spurgeon, Suter) • 34:26' E. Staal  (Suter, Zuccarello) • 45:19' Fiala
Boston
Kozari, Peel – Marquis, Berg
TD Garden, Boston
17 850 diváků
Minnesota

Skončilo nám utkání mezi Bostonem a Minnesotou. Oba týmy prodloužily svou bodovou sérii na číslo 5. Úvodní branka padla v 9. minutě zásluhou Jasona Zuckera.
Na další branky si museli diváci počkat až do druhé třetiny. Nejprve vyrovnával Jake DeBrusk, ale o dvě minuty později vrátil Minnesotě vedení Victor Rask. Boston se však nepoučil a třetí gól inkasoval ze svého oslabení. Eric Staal využil svého důrazu před bránou a poslal hosty do dvougólového náskoku. Pár vteřin před druhou sirénou snížil ztrátu Bruins Brad Marchand.
Třetí třetina nabídla úvodní gól ve 46. minutě. Kevin Fiala šťastně propasíroval puk za brankovou čárou a s hostujícím týmem to už vypadalo dobře. Jenže dva slepené góly Davida Krejčího z předposlední minuty dostaly tento skvělý zápas do prodloužení.
V nastavené hrací době byly k vidění šance na obou stranách, ale bostonští Medvědi nakonec dokonali svůj obrat. Torey Krug pěknou individuální akcí rozhodl zápas. Boston tak vyhrál 5:4 po prodloužení.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost a přeji pěkný zbytek dne.
Československá stopa v utkání

Jaroslav Halák (Boston) do zápasu nezasáhl
Zdeno Chára (Boston) 0+1, 0 střel, +/-: +1, čas na ledě: 17:57
David Krejčí (Boston) 2+0, 5 střel, +/-: +2, čas na ledě: 16:56
David Pastrňák (Boston) 0+0, 4 střely, +/-: +1, čas na ledě: 17:46.

Bruins právě vstřelili branku!
Parádní hokejová bitva je u konce! Boston dokonal skvělý obrat a raduje se z výhry v dnešním zápase. TOREY KRUG sebral kotouč za svou bránou, poté se s ním rozjel, přelstil bránící hráče a z ničeho nic se zjevil v samostatném úniku. Své sólo zakončil prostrčením puku mezi betony Stalocka. 5:4 po prodloužení. Asistence: Patrice Bergeron a Brad Marchand.
62:15'
Tuukka Rask vytáhl proti střele Hunta parádní semafor. Dnešní zápas je opravdu strhující a nabízí vše, co může nejlepší hokej na světě nabídnout.
62:10'
Dumba vypálil od modré čáry opravdu dobře. Rask byl pozorný a dokázal zasáhnout.
61:27'
David Krejčí měl na hokejce hattrick. Nabruslil si až před bránu, ale Zucker výborným obranným zákrokem zachránil Minnesotu.
60:56'
Hosté mohli vyrazit do přečíslení, ovšem celá akce byla přibržděna. Brodin se ke střeleckému pokusu neodhodlal.
60:32'
Bergeron pěknou přihrávkou vyslal do šance Marchanda. Útočník Bostonu ale těsně před bránou Minnesoty nezakončil.
60:01'
60:00'
59:13'
Tohle mohl být naprosto parádní obrat! Charlie Coyle zůstal úplně sám u zadní tyče a už zbývalo jen dostat puk přes levý beton Stalocka. To se však nepovedlo. Závěr utkání je opravdu strhující.
58:53'
Je vyrovnáno! DAVID KREJČÍ vzal otěže zápasu do svých rukou a během minuty srovnává skóre. Český centr po přihrávce Bergerona vypálil z prvního doteku mimo dosah Alexe Stalocka. 4:4. Asistence: Patrice Bergeron a Torey Krug.
58:42'
Marchand z velkého úhlu jen těsně minul hostující bránu.
58:29'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Luke Kunin – 2 min., podrážení).
58:05'
Domácí snižují! DAVID KREJČÍ zametl do prázdné brány pobídku Bergerona a rozdíl ve skóre je znovu jednogólový. Boston využil svého velkého tlaku. 3:4. Asistence: Patrice Bergeron a Jake DeBrusk.
57:55'
Rask je na střídačce! Domácí hrají powerplay.
57:12'
Jason Zucker mohl definitivně zpečetit zisk tří bodů pro hosty. Mířil si to úplně sám na Raska, který však pohotovým levým betonem udržel svůj celek ve hře.
56:50'
Puk znovu opustil hrací plochu. Do konce základní hrací doby zbývá něco málo přes tři minuty.
56:39'
56:02'
Hosté se opět osvobodili. Moc času už Bostonu z této početní výhody nezbývá.
55:19'
Bergeron netrefil bránu po pěkné pobídce Pastrňáka. Kouč Cassidy posílá na led to nejlepší, co má.
54:49'
Suter zastavil skákavou přihrávku a ihned puk odpálil do bezpečí.
54:39'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Victor Rask – 2 min., držení).
54:20'
Nepřesná rozehrávka Bruins zapříčinila zakázané uvolnění. Po delší době se hra přesune před Tuukku Raska.
53:48'
Hosté si přihrávají puk ve vlastní třetině. Zdá se, že Minnesota kontroluje průběh dnešního střetnutí.
52:59'
Ritchie objel bránu a z otočky se snažil najít mezeru mezi betony Alexe Stalocka. Hostující brankář ale dnes chytá výtečně.
52:40'
Charlie McAvoy vybojoval pro svůj tým útočnou třetinu. Po nahození zápěstím Stalock rozehrát nedokázal.
52:20'
Soucy nahodil touš do útočné třetiny ve chvíli, kdy tam stál jeho spoluhráč. Kvůli ofsajdu se hra opět kouskuje.
51:58'
Marchandova přihrávka, která mířila na Bergerona, byla sražena na střídačku domácího celku. Rozhodčí museli hru přerušit, protože kotouč opustil hrací plochu.
51:22'
Greenway posunul puk za domácí bránu. Nyní se tam svádí ostrý souboj.
50:34'
Koivu na vlastní modré čáře zastavil pokus o křížnou přihrávku. Minnesota se už snaží poctivě bránit pásmo.
50:09'
Hosté si zbytečně nekomplikovali situaci. Odpálili touš na icing a po krátkém přerušení se bude vhazovat po levici hostujícího gólmana.
49:23'
Minnesota drží kotouč v útočném pásmu. Vteřiny pomalu ubíhají ve prospěch Divočáků.
48:38'
Úplně volný zůstal na pravé straně Pastrňák. Český útočník tvrdě napřáhl, ale Stalock jeho tvrdý pokus dokázal vyrazit do rohu kluziště.
48:00'
Kevin Fiala to opět zkusil po pravém křídle. Tentokrát už bekhendem zakončil, ale Tuukka Rask neměl se svým zásahem sebemenší problém.
47:29'
Chárovi puk přeskočil hůl. Boston se ve třetí třetině stále nemůže dostat do vyššího tempa.
46:54'
Suter sice neudržel puk v útočném pásmu, ale momentálně to Minnesotu trápit nemusí.
46:22'
Pokračovat budeme po komerční přestávce. Boston má před sebou těžkou úlohu. Na svého dnešního soupeře již podruhé v utkání ztrácí dvě branky.
45:19'
Minnesota právě vstřelila branku!
Nedáš, dostaneš! Boston nyní dostal celkem nešťastnou branku. KEVIN FIALA si to mířil do rychlého protiútoku a bekhendem se snažil vybídnout před bránou stojícího Pariseho. Kotouč se však od hole Toreyho Kruga odrazil pod horní tyč a Rask z bezprostřední blízkosti zareagovat nemohl. 2:4. Bez asistence.
44:26'
Bjork se protáhl po pravém křídle, odkud napálil vyrážečku hostujícího brankáře. K odraženému puku se dostal McAvoy, a přestože měl před sebou poloprázdnou bránu, tak gól nedal.
44:03'
Krug vší silou napálil kotouč od modré čáry, ale Stalock byl proti tomuto pokusu připraven. Vhazovat se bude v obranném pásmu Minnesoty.
43:38'
Ritchie chtěl využít svého důrazu v přebrankovém prostoru, ale ideální pozici ke střele nakonec neměl.
43:02'
Pastrňák se natlačil před obránce, jenže příliš prostoru nakonec nedostal. Zkoušel uvolnit na modré čáře Kampfera, kterému však puk přeskočil přes hůl.
42:30'
41:54'
Grzelcyk odvedl svou defenzivní práci na jedničku. Nedal hostům šanci vystřelit a poté puk odpálil do bezpečí.
41:24'
Minnesota se znovu dostala do útočné třetiny. Nyní kombinuje u mantinelu.
41:03'
Boston se zásluhou Wagnera osvobodil.
40:39'
Hosté vyhráli buly a okamžitě se snažili něco vytvořit. Dumba si vyměnil puk s Huntem a následně velmi tvrdě vystřelil. Rask jeho projektil ukryl ve své moci.
40:30'
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Patrice Bergeron – 2 min., podrážení).
40:01'
Skončila nám druhá třetina, která nabídla hned čtyři branky. Nejprve se trefili domácí, ale radost jim o necelé dvě minuty později překazil Victor Rask. Následně Boston zaplatil za svou nedisciplinovanost a inkasoval z početní výhody soupeře. Čtyři sekundy před závěrem třetiny však domácí celek vrátil do hry Marchand a snížil manko před třetí třetinou na jeden gól. Rozhodně se tak máme na co těšit i v dalším průběhu.
Střely na bránu: 23 – 26.
40:00'
39:56'
Boston vsítil čtyři sekundy před druhou sirénou kontaktní gól. Torey Krug pálil od modré čáry nepřesně, ale i přesto se od zadního mantinelu kotouč odrazil k BRADU MARCHANDOVI, který prostrčil puk pod Stalockem až za brankovou čáru. 2:3. Asistence: Torey Krug a Patrice Bergeron.
39:46'
Bergeron stínil Stalockovi při střele Pastrňáka. Sám však nakonec kotouč srazil k mantinelu.
39:25'
Už nám probíhá poslední minuta druhé periody. Oba celky ji tráví ve střední třetině.
39:14'
38:37'
Ofenzivní obránce Jared Spurgeon se pustil do útočení, jenže nakonec si nedokázal pomoct s Parisem. Hosté ani při této akci nic nevymysleli.
37:58'
Opět se domácí dobře brání. Minnesotě se úvod této přesilovky nedaří.
37:27'
Zuckerova střela z vrcholu kruhu byla přizvednuta nad horní tyč. Následně bostonští puk vyhodili.
37:14'
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Brad Marchand – 2 min., krosček).
37:14'
Marchand odvedl dobrou práci před bránou, ovšem nebyl úspěšný se zakončením. Hra je přerušena a máme zde poslední komerční pauzu v rámci druhé třetiny.
36:26'
36:11'
Rask musel být znovu v pohotovosti. Střelu Sutera od modré čáry ale stačil vyrazit.
35:52'
Boston se stačil osvobodit. Z početní výhody hostům zbývá necelá minuta.
35:25'
Kevin Fiala pálil z pravého kruhu pouze do ramena Raska.
34:26'
První část dlouhé přesilovky je využita! ERIC STAAL si počkal před bránou na volný puk a pohotově jej doklepl pod horní tyč. Skvělou práci odvedl v mezikruží Suter, jenž si připíše asistenci. 1:3. Asistence: Ryan Suter a Mats Zuccarello.
34:03'
Až nyní se domácí ubránili a útočná dvojice rychle zamířila na střídačku.
33:36'
Minnesota svírá svého soupeře v obranné třetině. Zatím se tato přesilovka jeví velice slibně.
33:06'
Ryan Suter si najel do výhodné střelecké pozice. Zápěstím však nepropálil bránící hráče Bostonu.
32:43'
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Zdeno Chára – 2+2 min, vysoká hůl).
32:39'
Zucker si to mířil do útočného pásma za odraženým pukem. Rychlejší byl ale Tuukka Rask. Holí posunul touš na mantinel.
31:50'
Grzelcyk projel s kotoučem na holi po levém křídle až před bránu hostů. Poté však trefil Stalockovu hruď.
31:27'
Další pokus domácích od modré čáry byl zablokován. Hokejisté Minnesoty opravdu velmi dobře vykrývají pozice ve vlastním pásmu.
31:06'
Po delší době je hra přerušena. Následuje komerční přestávka.
30:58'
DeBrusk vracel kotouč před bránu. Nikdo z domácích hráčů jej však nedoklepl do brány. Boston i nadále zůstává v pásmu soupeře.
30:18'
Rask si za svou bránou zahrával s ohněm. Nerozehrál moc dobře a nakonec měl štěstí, že jej soupeř neztrestal.
29:48'
Kuraly si v mezikruží nezpracoval pobídku svého spoluhráče od mantinelu. Následoval protiútok hokejistů Wild.
29:15'
Carlo ztratil stabilitu a z prvního pohledu to vypadalo, že by se mělo vylučovat. Pravice dvou rozhodčích ale zůstaly dole.
28:33'
Torey Krug velice šikovně nahodil puk na bránu. Před ní se zjevil nikým nehlídán Coyle, ovšem touš za záda Stalocka nedopravil.
27:48'
Minnesota se dostala pod tlak. Musela kotouč odpálit na zakázané uvolnění.
27:12'
Boston ale nechce ubrat nic ze své aktivity. K dalšímu zakončení se natlačil Bjork. Stalock odolal.
26:14'
Minnesotě vrací vedení VICTOR RASK. Švédský útočník překonal svého jmenovce dorážkou bruslí. Dokázal ji nastavit tak šikovně, že dorazil vyraženou střelu Spurgeona přímo do brány. Gól musel potvrdit videorozhodčí a podle něj bylo vše v pořádku. 1:2. Asistence: Jared Spurgeon a Ryan Suter.
25:16'
Pastrňák projel útočným pásmem a na modré čáře našel Grzelcyka. Obránce s číslem 48 na zádech ale hradbu těl v bílých dresech neprostřelil.
25:01'
Další útok Bruins byl kvůli ofsajdu zastaven. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
24:14'
Medvědi vyrovnávají! Rychlý přechod do pásma soupeře táhl Brett Ritchie. Díky svému důrazu vybídl na modré čáře kapitána Cháru, jehož střelu dokázal tečovat za záda Stalocka JAKE DEBRUSK. 1:1. Asistence: Zdeno Chára a Brett Ritchie.
24:02'
Zdeno Chára si za bránou Tuukky Raska vyřizoval účty s jedním z hráčů hostujícího týmu. Vše se nakonec obejde bez menšího trestu.
23:48'
Na druhé straně útočila Minnesota. Rask byl ale taktéž připraven.
22:53'
Obrovskou možnost na vyrovnání měl na hokejce Joakim Nordström. Dokázal si vybruslit mezi kruhy a celkem nečekaně se dostal k zakončení. Stalock však proti jeho ráně vystrčil vyrážečku a zasáhl.
22:14'
Boston vstoupil do druhé periody lépe. Aktivně bruslí a již několikrát vyzkoušel pozornost Alexe Stalocka.
21:27'
McAvoy se snažil ve velké rychlosti přejít útočnou třetinu, jenže na Fialovi ztroskotal.
20:32'
Boston se i nadále drží v útočném pásmu. Tentokrát vyzkoušel pozornost hostujícího gólmana David Krejčí.
20:21'
Pastrňák si u mantinelu udělal prostor a následně z otočky vypálil. Stalock byl proti pokusu havířovského rodáka připraven.
20:01'
První třetina je u konce. Sledovali jsme spíše opatrný hokej. Přestože bylo k vidění mnoho střeleckých pokusů, tak vyloženějších šancí bylo jen pár. Zatím jedinou branku utkání vsítila Minnesota po sedmi vteřinách své početní výhody. Nejdůraznější na brankovišti byl Jason Zucker a po úvodních dvaceti minutách je zatím jediným zapsaným mužem v kolonce střelců.
Střely na bránu: 10 – 15.
20:00'
19:36'
Závěrečné vteřiny první třetiny trávil Boston v útočném pásmu. Ještě jedno vhazování nastane za malý okamžik před Alexem Stalockem.
18:54'
Heinen hledal mezi kruhy Bjorka, ale domácí útočník s číslem 10 nedokázal puk ideálně zkrotit.
18:05'
K vidění bylo několik soubojů u mantinelu. Minnesota nepouští domácí tým do nebezpečnějších brankových pozic.
17:37'
Kotouč opět opustil hrací plochu. Vhazovat se bude na středovém kruhu.
17:07'
Chára postrčil puk na svého spoluhráče. Brandon Carlo vystřelil od modré čáry, jenže tento pokus Stalock moc dobře viděl. Levým betonem jej vyrazil do ochranné sítě.
16:28'
Charlie Coyle se ve velké rychlosti dostal až na pravý kruh, odkud vypálil. Stalock si bližší tyč pokryl a nepovolil vyrovnání skóre.
16:06'
Heinen nahodil puk za bránu. Následně však už s pukem na holi pokračovali jen hosté.
15:27'
Krejčí si sice obhodil soupeře, ale hosté si dobře vypomohli. Minnesota až na předchozí šanci McAvoye brání velmi důsledně.
15:04'
Alex Stalock předvedl neuvěřitelný zákrok. Domácí ujeli do nevídaného přečíslení dva na brankáře. Marchand ještě vybídl lépe postaveného McAvoye, ale hostující brankář se vyznamenal naprosto parádním zákrokem.
14:56'
14:43'
Dumbův pokus domácí brankář vůbec neviděl. Měl štěstí, že rána se do brány nevešla.
14:14'
Fialova střela zápěstím orazítkovala Raskův levý beton. Z následné dorážky se hosté neprosadili.
13:25'
Hosté jsou v plném počtu. Přesilovku 4 na 3 nahrazuje početní výhoda 5 na 4.
13:09'
Jared Spurgeon si vyměnil touš s Ericem Staalem. Jakmile se dostal do výhodné pozice, tak vystřelil. Rask byl ve svém brankovišti připraven.
12:56'
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Charlie McAvoy – 2 min., podrážení).
12:25'
David Pastrňák si na pravém kruhu našel přihrávku Krejčího a následně zkusil zamířit na zadní tyč. Bránu o pár centimetrů minul a halou to jen zahučelo.
11:55'
Domácí drží puk ve vlastním pásmu. Zatím se k rychlému kontru neodhodlali.
11:25'
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Brad Marchand – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Matt Dumba – 2 min., hrubost).
11:25'
Brad Marchand a Matt Dumba si to rozdali v pěstním souboji. Bostonská TD Garden tak poprvé v utkání výrazně ožila.
10:47'
Marchand se po dobré práci Bergerona dostal ke střele z velkého úhlu. Pokus třetího nejproduktivnějšího hráče celé soutěže byl sražen mimo tři tyče.
10:06'
Greenway dokázal o kotouč obrat Kampfera, ale k zakončení se přes druhého beka v pořadí nedostal.
09:46'
Hra je znovu přerušena. Tentokrát po zakázaném uvolnění domácího týmu.
09:28'
Boston se vydal dopředu, jenže jeho útočné snažení skončilo ofsajdem. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
08:53'
Hosté bleskově využívají přesilovku a jdou do vedení! JASON ZUCKER se dokázal zorientovat před bránou a doklepl do bostonské brány vyraženou střelu od Hunta. 0:1. Asistence: Brad Hunt a Mats Zuccarello.
08:46'
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Torey Krug – 2 min., sekání).
08:17'
Marchand nezvládl při přechodu do útočného pásma bruslařský manévr. Minnesota se dokázala ubránit rychlé akci Bruins.
07:50'
Ani Grzelcyk však na druhé straně nedokázal přesně předat kotouč. Icingem se provinili také Medvědi.
07:17'
Rozehrávka se hostujícímu týmu vůbec nepovedla. Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před bránou Divočáků.
07:01'
Tuukka Rask nyní podržel své spoluhráče. Před bostonskou bránou se zjevil Greenway, ale na finského brankáře vyzrát z bezprostřední blízkosti nedokázal.
06:21'
Bjork se dostal do velmi zajímavé pozice. Nechal si vybruslit hostujícího brankáře, ale ve finální fázi byl o kotouč odzbrojen.
05:55'
05:45'
Wagner vybojoval puk v rohu kluziště a dlouhým vyhozením dal šanci svým spoluhráčům vystřídat.
05:24'
Rask dokázal pravým ramenem vyrazit Suterovu střelu od modré čáry.
04:56'
Hra se už přemístila k bráně Tuukky Raska. Minnesota se snaží něco vymyslet.
04:13'
Marchand vyvezl puk z vlastního pásma a poté zakombinoval s Bergeronem. Druhý jmenovaný hokejista vystřelil, ale Stalock zasáhl vyrážečkou.
03:55'
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Zdeno Chára – 2 min., hákování).
03:55'
Staal nepřešel přes domácího obránce. Mezitím byl však faulován, takže také hosté si zahrají přesilovku.
03:31'
Kotouč skončil v ochranné síti. Po krátkém přerušení se bude vhazovat v obranném pásmu Bostonu.
03:16'
Carlo dostal na modré čáře mnoho prostoru. Dokázal puk prostrčit mezi několika těly, ovšem Stalock byl připraven.
03:07'
02:36'
Grzelcyk pálil od modré čáry těsně vedle brány Minnesoty. Stalock zasahovat nemusel.
01:52'
Boston načal přesilovku velmi dobře, ale už se hostující tým ubránil vyhozením puku přes všechny čáry.
01:18'
K odraženému kotouči se dostal Danton Heinen. Z pravého kruhu orazítkoval přední tyč hostující svatyně.
01:07'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Jared Spurgeon – 2 min., hákování).
00:40'
Úvodní sekundy tráví v útočném pásmu Minnesota. Po svém náporu získala vhazování v útočném pásmu.
00:18'
Fiala zachytil rozehrávku Raska. Švýcarský útočník si povyjel do lepší pozice, ale bránícího hráče nepropálil.
00:01'

Boston Bruins: T. Rask (Halák) – McAvoy, Chára (C), Carlo, Krug, Kampfer, Grzelcyk – Pastrňák, Bergeron (A), Marchand – Wagner, Krejčí (A), DeBrusk – Heinen, Coyle, Bjork – B. Ritchie, Kuraly, Nordström.

Minnesota Wild: Stalock (Kähkönen) – Spurgeon, Suter, Dumba, Brodin (A), Hunt, Soucy – Zuccarello, E. Staal, Zucker – Fiala, M. Koivu (C), Parise (A) – Kunin, J. Eriksson Ek, Greenway – Hartman, V. Rask, Donato.

Rozhodčí: Kozari, Peel – Marquis, Berg.
BOSTON BRUINS

Bostonští Medvědi jsou momentálně dle zisku bodů a rozdílu skóre druhým nejlepším týmem v celé soutěži. Na dosavadního lídra z Washingtonu ztrácí tři body. Bruins uhráli 33 bodů ve 22 zápasech. Taktéž bodovali ve čtyřech zápasech v řadě. Minulý víkend vyhráli v Torontu, poté prohráli po nájezdové loterii s Washingtonem, ale předchozí dvě vítězství s New Jersey a Buffalem vrátily Boston na vítěznou vlnu. Bruce Cassidy se může spolehnout na svůj první útok ve složení Brad Marchand, Patrice Bergeron a David Pastrňák. Marchand s Pastrňákem patří mezi čtyři nejproduktivnější hráče soutěže, na první edmontonské duo Draisaitl – McDavid ztrácí sedm, respektive osm kanadských bodů.
MINNESOTA WILD

Minnesotě sice i nadále patří předposlední příčka v Západní konferenci, ale výkony mužstva Bruce Boudreaua se rapidně zlepšily. Divočáci bodovali ve čtyřech zápasech v řadě a ztráta na play off činí pouhých 6 bodů. Navíc Minnesota má oproti několika soupeřům zápasy k dobru. Uplynulé dvě střetnutí Wild vyhráli, nejprve zdolali Buffalo 4:1 a následně na domácím ledě přehráli Colorado 3:2. Nejproduktivnějším hráčem týmu je Eric Staal, jenž má na svém kontě 16 kanadských bodů.

Jaroslav Halák (Boston) 8 zápasů, 92,4% úspěšnost zákroků
Zdeno Chára (Boston) 22 zápasů, 4+5
Peter Cehlárik (Boston) 3 zápasy, 0+1
David Krejčí (Boston) 16 zápasů, 2+11
David Pastrňák (Boston) 22 zápasů, 20+16.
Přeji příjemné nedělní ráno při sledování textového přenosu z NHL. Hokejisté Bostonu Bruins dnes přivítají Minnesotu Wild. Začátek zápasu je naplánován na 1:00, úvodní buly však již tradičně padne o pár minut později. Nenechte si tento zápas ujít. Příjemnou zábavu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.