Československá stopa v utkání:
Jan HEJDA (COL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 20:24
Stav série po dnešním 6. utkání:

MINNESOTA WILD – COLORADO AVALANCHE 3 : 3
Hosté dnes mohli ukončit tuto sérii, ovšem díky skvělému výkonu domácích se jim to nepodařilo. Celkové skóre je trochu zkreslené, neboť poslední dvě branky padly při hře hostů bez brankáře, jinak rozhodně rozdíl mezi oběma mužstvy nebyl takový, jak napovídá výsledek. Colorado dnes dokázalo stáhnout dvoubrankovou ztrátu, nicméně o všem rozhodla branka Pariseho v 54. minutě, po které se Avalanche odhodlali k risku, dlouhé hře bez brankáře, během které pak dvakrát inkasovali a bylo rozhodnuto.
60:00
59:28
Utkání se již pouze dohrává, je rozhodnuto, v Denveru se rozhodne, který z těchto týmů postoupí do semifinále konference.
59:05
Minnesota právě vstřelila branku!
MARCO SCANDELLA se trefuje z vlastní třetiny do prázdné branky, to byl velmi přesný bekhend domácího beka! Bez asistence.
59:00
Ohlášena poslední minuta třetí třetiny.
58:39
Hosté to stále zkouší bez gólmana!
58:34
A JASON POMINVILLE trefuje ze středního pásma odkrytou branku soupeře, dává čtvrtý gól svého týmu a zdá se, že je rozhodnuto! O vítězi této série se bude muset rozhodnout na ledě Colorada. Asistence: Erik Haula a Zach Parise.
58:25
Již se opět hraje, hosté ztrácí puk.
58:15
Landeskog nyní přejel modrou čáru dříve, než puk, ofsajd, vhazování ve středním pásmu.
58:05
Avalanche ve třetině Wild, hosté stále hrají v šesti, s prázdnou brankou.
57:35
Puk opustil třetinu Wild, hosté se nyní snaží co nejrychleji vrátit do třetiny soupeře.
57:25
Holden pálí z levé strany, ale netrefuje branku!
57:16
Varlamov opouští branku svého týmu a hosté to zkouší v šesti! Vhazování před Kuemperem.
56:53
Následně hosté nepřesně rozehrávají, odpískán icing, vhazování před Varlamovem.
56:38
Johnson nepřešel přes bránícího Koiva a puk se tak vrací za branku Avalanche, oba týmy střídají.
56:13
Hosté nahazují puk za branku Minnesoty, domácím se ale daří vracet puky zpět do středního pásma.
55:28
Komerční přestávka, hosté získávají potřebný prostor na nabrání sil.
55:28
Landeskog napálil kotouč ve střední třetině a trefil Kuempera, který raději podržel puk, netroufl si rozehrát.
55:00
Posledních pět minut třetí třetiny. Stále není nic jasného, byť domácí vedou! Jednogólová ztráta je však snadno řešitelná, dočkají se hosté vyrovnávacího gólu?
54:23
Hostům se nyní bude čas velmi nepříjemně krátit.
53:37
Po dlouhé době tak opět domácí v utkání vedou, nutno dodat, že zaslouženě, protože jsou nyní lepší.
53:31
Hejda ztratil puk za vlastní brankou, následně od modré vypálil Mikko Koivu a puk ještě stihl před Varlamovem tečovat ZACH PARISE, domácí vedou! Asistence: Mikko Koivu a Ryan Suter.
52:50
Domácím patří poslední vteřiny, kdy jasně svého soupeře přehrávají.
52:29
Scandella nahazuje puk do útočného pásma, došlo ale ke kontaktu s ochrannou sítí, hra přerušena, následuje komerční přestávka, po níž se bude vhazovat před Varlamovem.
52:08
Moulson ještě bojuje se Spurgeonem u mantinelu o puk, v útočném pásmu, nicméně hosté se osvobozují.
51:47
Spurgeon se napřáhl na modré a vypálil, nicméně jeho střela míří pouze vedle branky Avalanche.
51:06
Zasahovat však musí Varlamov, který raději přerušuje hru, vhazování po jeho levici.
50:50
MacKinnon vyváží puk ze třetiny a nahazuje do útočného pásma.
50:14
Puk míří na zakázané uvolnění, po komerční přestávce se bude vhazovat ve třetině Colorada.
49:40
Strhující hokej v podání obou týmů!
49:15
Nyní již útočí hosté, ale Duchene nedokázal zpracovat puk zády k brance Wild, ten se dostává ven ze třetiny.
48:34
Scandella nahazuje kotouč na branku Avalanche, obránci soupeře však dostávají puk do rohu.
48:05
Colorado ale zůstává v útočném pásmu, až díky nepřesné střele od modré se mohou domácí osvobodit.
47:34
Minnesota v plném počtu.
47:15
Haula dostal puk do útočného pásma, kde získal cenné vteřiny, nyní však musí sprintovat před vlastní branku.
47:03
Nyní již střídají oba týmy, puk ve středním pásmu.
46:38
A nyní se konečně domácí osvobozují, nicméně pouze na okamžik, přesto alespoň část z bránící čtveřice hráčů vystřídala.
46:19
Parise dokázal zablokovat střelu Parenteaua od modré.
46:05
McGinn těsně netrefuje branku Wild, hosté zůstávají v útočném pásmu.
45:34
Vylučuje se, na trestnou lavici odchází za faul na Talbota domácí Stoner, hosté si zahrají přesilovou hru.
44:27
Vhazování po levici Varlamova. Hosté úspěšnější, dobrá práce Stastnyho na vhazování.
42:50
Stastny zaváží puk do útočného pásma, následně ale jeho přihrávku z pravé strany zachytil Parise, domácí mohou zaútočit.
42:14
Icing Avalanche, hra se vrací před Varlamova.
41:59
Ale Hejda nakonec musí s pukem do středního pásma, dobrá práce Heatleyho.
41:50
Vhazování po pravici Kuempera, hosté úspěšnější.
41:25
Heatley se dere do zakončení na hranici brankoviště Avalanche, ale Wilson mu v tom dobrým obranným zákrokem zabránil.
40:27
Puk za brankou Wild, kde se ho snaží vybojovat Stastny, není však úspěšný, hrají domácí.
40:01
Sledujte i dál náš onlajn přenos, třetí třetina začíná přibližně v 5:05 hodin.
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 2. třetina:

Minnesota Wild: 6

Colorado Avalanche: 14
Československá stopa v utkání – po dvou třetinách:
Jan HEJDA (COL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 14:51
Ve druhé třetině se podařilo hostům vyrovnat, když se ve 25. minutě prosadil Holden, což byl jediný gól této dvacetiminutovky. Hosté měli mnohem lepší vstup do této části a minimálně prvních deset minut byli jasně lepší, ovšem více, než jeden gól, z této převahy vytěžit nedokázali. Rozhodnout se tak musí ve třetí třetině, případně v následném prodloužení, pokud i po šedesáti minutách bude stav nerozhodný.
40:00
39:25
Heatley prohrál souboj o puk za brankou Avalanche a hosté rozehráli alespoň do středního pásma.
39:05
Johnson se odhodlal ke střele z pravé strany, od modré, ale netrefuje branku a puk míří do středního pásma.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny, puk ve třetině Wild.
38:45
Zasahovat naopak musí na druhé straně Kuemper po útočném výpadu Parenteaua. Hra přerušena, vhazování po levici Kuempera.
38:35
Moulson pálí od modré, z pravé strany, puk ale míří pouze vedle branky Avalanche.
38:15
Je to tak, Colorado hraje v plném počtu.
38:01
Poslední vteřiny z oslabení Colorada, které tuto přesilovou hru zřejmě přečká bez úhony.
37:38
Hejda ustál souboj s Haulou za vlastní brankou a hosté se i díky tomu osvobozují, když dostávají puk ze třetiny.
37:15
Stále tak pokračuje přesilová hra domácích. Hosté se nyní osvobozují, puk ve středním pásmu.
37:01
Ale pozor, vylučuje se na obou stranách, na straně Wild je to Parise za podražení, na straně hostů pak Benoit za nesportovní chování.
36:55
Koivu ztratil hůl po vyhraném vhazování a musí spěchat na vlastní střídačku pro náhradní.
36:49
Duchene stíhá Pominvilleho za vlastní brankou, nakonec musí zasahovat Varlamov, který přerušuje hru.
36:15
Hosté se dostali pod tlak, nakonec musí faulovat a rozhodčí vykazují Holdena za nebezpečnou hru vysokou holí na trestnou lavici. Následuje další komerční přestávka.
35:41
Suter zkouší pozornost Varlamova střelou z levé strany, ruský gólman ve službách Avalanche vyráží za branku.
34:52
Kuemper má puk kdesi ve své výstroji, není si ale vůbec jistý, kde se puk nachází, důležité je, že rozhodčí přerušuje hru. Následuje komerční přestávka.
34:15
Domácí již trochu zmírnili drtivý rozdíl ve statistice počtu střel na branku, když již čtyřikrát vystřelili, hosté desetkrát.
33:33
Heatley nevyzrál za brankou Avalanche na bránícího Jana Hejdu, nicméně hosté se zatím nemohou dostat z vlastní třetiny.
33:08
Souboj o puk ve středním pásmu, hosté vítězí, ale pouze odevzdávají soupeři a odchází střídat.
32:38
Pozor, bleskový protiútok hostů, po levé straně sprintuje MacKinnon, který se dostává před branku Wild, jeho střela ale míjí branku.
31:18
Velmi dobré střídání Wild, domácí tam ostřelovali branku soupeře, Varlamov dokázal veškeré pokusy zlikvidovat.
30:47
Puk míří na zakázané uvolnění, Johnson alespoň na okamžik osvobozuje svůj tým, vhazování po levici Varlamova.
30:00
Jsme přesně v polovině utkání a stav je nerozhodný, když hosté dokázali smazat dvoubrankové manko, co nás čeká v dalším průběhu? Sledujte i dál náš on-line přenos!
28:35
Varlamov rozehrává zpoza vlastní branky a pomáhá tak svým obráncům.
27:59
Tlak hostů může trochu zmírnit přerušení hry v důsledku komerční přestávky, tak uvidíme.
27:35
Wilson trochu zaváhal při rozehrávce před vlastní brankou, nicméně pomohl mu spoluhráč v obranné dvojici, Johnson.
26:55
Převahu hostů dokumentuje i statistika počtu střel ve druhé třetině – 1:7 z pohledu Minnesoty!
26:23
McGinn bojuje o puk za brankou Wild, ale domácím se konečně podařilo dostat puk ze třetiny a mohou prostřídat.
26:08
Domácí se stále nemohou vymanit z vlastní třetiny, to je tlak!
25:45
A Wild jsou nyní pod tlakem, Colorado kombinuje v útočném pásmu.
24:47
Colorado právě vstřelilo branku!
Z levé strany si sjel před branku NICK HOLDEN, který po přihrávce O'Reillyho z pravé strany trefuje odkrytou část branky, Kuemper se již nestihl včas přemísti. Velmi dobře sehraná akce před brankou Wild. Asistence: Ryan O'Reilly a Matt Duchene.
24:18
Colorado opět v útočném pásmu, zatím dobře odehraná přesilová hra.
24:07
O'Reilly pálí z pravé strany, od modré, ale Kuemper dokázal betonem vyrazit, obránci Wild následně i vyhodit puk ze třetiny.
23:45
Suter dostává puk ze třetiny a domácí bránící čtveřice může střídat.
23:32
Matt Moulson je prvním vyloučeným hráčem ve druhé třetině, za sekání dostává dvouminutový trest, hosté si zahrají přesilovou hru.
22:53
Naopak, domácí nepřesně rozehrávají, puk končí na zakázaném uvolnění, vhazovat se bude před Kuemperem.
22:35
Brodziak napadá rozehrávajícího Johnsona za brankou Avalanche, puk však míří ze třetiny hostů.
21:55
Přečíslení Wild tři na dva, M. Koivu přihrává Prosserovi na levou stranu, ovšem ten nedokázal puk lépe usměrnit, těsně míjí branku.
21:42
Zatím opatrný úvod druhé dvacetiminutovky.
21:07
Duchene pozorně naslouchá na střídačce pokynům asistenta, který mu kreslí konkrétní situace na tabuli.
20:01
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhá třetina začíná přibližně ve 4:10 hodin.
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 1. třetina:

Minnesota Wild: 9

Colorado Avalanche: 6
Československá stopa v utkání – po první třetině:
Jan HEJDA (COL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 8:10
A první třetina je u svého konce. Zaznamenali jsme celkem tři branky, po dvou na straně domácího týmu a jedné na straně hostů. Wild skvěle vstoupili do zápasu, když hned v první minutě otevřel skóre Suter. Na úvodní gól navázal v desáté minutě Granlund, který také překonal Varlamova střelou mezi betony, z téže strany, jako Suter, tedy z pravé. Za hosty pak po svém návratu z trestné lavice snížil v 17. minutě Stastny.
20:00
19:27
Tam ale úřadují obránci Avalanche, kterým se podařilo, i přes dobré napadání, rozehrát.
19:08
M. Koivu ještě zachytil puk, mířící ze třetiny soupeře a vrátil ho za branku Varlamova.
19:00
Poslední minuta první třetiny, puk mají ve své moci domácí.
17:41
Colorado hraje v plném počtu. Hosté nejen, že přečkali dvojnásobné oslabení, ale během toho dokázali i vstřelit první gól, to by jim mohlo hodně pomoci v dalším průběhu zápasu.
17:20
Puk za brankou Wild, domácí to ještě chtějí zkusit. Spurgeon nastřeluje kotouč do útočného pásma.
16:59
Domácí při samém útočení totálně "zaspali" při návratu PAULA STASTNYHO z trestné lavice a po úspěšném samostatném nájezdu hosté při vlastním oslabení snižují na 1:2. Asistence: Ryan O'Reilly.
16:49
Hosté jsou již ve čtyřech.
16:15
Ovšem nyní jsou již domácí opět ve třetině Avalanche.
15:58
Střelu Granlunda zachytil obránce Avalanche, který dostal puk ze třetiny.
15:50
Wild v útočném pásmu.
15:42
A znovu se vylučuje, na trestnou lavici usedá hostující Benoit, to znamená, že hosté se budou bránit ve třech!
15:25
Avalanche se zatím v pohodě brání, domácí se ještě nedostali do útočného pásma.
14:49
Vylučuje se, Stastny usedá za sekání na trestnou lavici a přesilovou hru si zahrají domácí, to vše ale až po komerční přestávce.
14:36
V samém závěru ještě Landeskog ohrozil branku Wild, ale Kuemper stále drží čisté konto. Minnesota hraje v plném počtu.
14:20
Poslední vteřiny z přesilové hry Colorada, Landeskog bojuje o puk za brankou Kuempera.
13:58
Opět puk míří ze třetiny, dobrá práce Brodziaka.
13:45
A následuje vyhození puku ze třetiny, Wild stihnou prostřídat bránící čtveřici.
13:27
Holden střílí z levé strany, ale netrefuje branku.
13:10
Nyní již hosté v přesilovkovém rozestavení.
12:40
Domácí vyhrávají vhazování před vlastní brankou a dostávají puk ze třetiny.
12:36
Mikko Koivu dostává dvouminutový trest za podražení, přesilová hra Colorada.
11:33
Ofsajd Colorada na útočné modré, bude se vhazovat ve středním pásmu, to vše ale až po komerční přestávce.
10:58
Niederreiter zachytil rozehrávku soupeře a zavezl puk do útočného pásma. Tam se ale hosté osvobozují, když vyhazují puk ze třetiny.
10:15
Nepřesná rozehrávka Colorada má za následek odpískání zakázaného uvolnění, hra se stěhuje před Varlamova.
09:49
Nepovedený vstup do utkání z pohledu Avalanche. Domácí vedou po necelých deseti minutách již o dva góly a hrají v pohodě.
09:35
Landeskog netrefil branku Wild a z protiútoku se o totéž, také z pravé strany, pokusil MIKAEL GRANGLUND, který byl o poznání úspěšnější, puk z jeho hole končí mezi betony Varlamova. Tento prostor si tak ruský bohatýr v brance Avalanche ani tentokrát nepohlídal. Asistence: Jason Pominville a Zach Parise.
09:09
Kyle Brodziak se protáhl po levé straně před Varlamova, který si ale pravou tyčku dokázal pohlídat, puk má ve své lapačce a přerušuje hru. Vhazování po jeho pravici.
08:45
Oba týmy jsou již v plném počtu.
07:48
Benoit si stáhl puk na pravé straně, v útočném pásmu, kde táhlou střelou "vyprášil" pravý beton Kuempera.
07:27
Ale hosté se nedostali ke střele, hrát mohou domácí, mezitím oba týmy střídají.
07:10
Hraje se ve čtyřech na obou stranách. Colorado v útočném pásmu.
13:15
Následuje komerční přestávka.
06:45
Šarvátka u střídačky Wild, bude se vylučovat, to je jasné. Na trestnou lavici půjde domácí Coyle a hostující Landeskog.
06:14
Spurgeon nepřesně rozehrál, zakázané uvolnění Wild, hra se stěhuje před Kuempera.
05:57
Oba týmy mají na ledě své elitní formace.
05:47
Ofsajd Maloneho na útočné modré, vhazování ve středním pásmu.
05:19
Wild v plném počtu.
04:54
Ještě pětadvacet vteřin se budou domácí bránit v oslabení, puk opět opouští třetinu Wild.
04:42
McGinn střílí z pravé strany, nenápadná střela, o to nebezpečnější, Kuemper máchl lapačkou a puk chytá.
04:29
Až nyní Avalanche v přesilovkovém rozestavení.
03:59
Ani tentokrát hosté neudrželi útočné pásmo, dobrá práce Zacha Pariseho u mantinelu, Suter dostává puk ze třetiny.
03:40
Ale rozhodčí přerušují hru, na modré tam zasedli puk dva hráči a nařizují vhazování ve středním pásmu.
03:25
Wild dostávají puk ze třetiny, hosté to musí zkusit znovu. MacKinnon nahazuje puk do útočného pásma.
03:19
Opět se vylučuje, tentokrát na straně Wild, na trestnou lavici usedá Dany Heatley za sekání a přesilovou hru si zahrají hosté.
02:38
Nepřesnou přihrávkou se domácí připravují o útočné pásmo a hosté mohou zaútočit.
02:18
Až nyní, kdy ve vřavě Xcel Energy Center zanikl i hvizd rozhodčích, zakázané uvolnění.
02:05
Stále se hostům nepodařilo dostat puk ze třetiny.
01:36
A Minnesota drtí svého soupeře před jeho brankou, jako by ani přesilová hra neskončila.
00:49
A velmi rychle padá také první gól, RYAN SUTER si sjel z pravé strany na odražený puk a přesnou střelou překonává Varlamova mezi betony. Asistence: Zach Parise a Mikko Koivu.
00:26
Velmi rychle se vylučuje, na trestnou lavici putuje za držení MacKinnon a domácí si zahrají přesilovou hru.
00:01

Minnesota Wild: Kuemper (Bryzgalov) – R. Suter, Spurgeon, Scandella, Brodin, Stoner, Prosser – Moulson, M. Koivu, Coyle – Parise, Granlund, Pominville – Niederreiter, Haula, Fontaine – Heatley, Brodziak, McCormick

Colorado Avalanche: Varlamov (Giguere) – Hejda, Johnson, Wilson, Guenin, Holden, Benoit – Landeskog, Stastny, MacKinnon – McGinn, O'Reilly, Parenteau – Mcleod, Talbot, Cliche – Bordeleau, Hishon, Malone

Rozhodčí: Devorski, Dwyer – Pancich, Sharrers.
Vítejte u on-line přenosu 6. utkání 1. kola play-off NHL mezi Minnesotou Wild a Coloradem Avalanche.
Přehled dosavadních utkání v sérii:

1. utkání
Colorado Avalanche – Minnesota Wild
5:4 po pr. (1:1, 1:3, 2:0 – 1:0)
14. Landeskog (Stastny, McGinn), 35. O'Reilly (MacKinnon, Barrie), 48. McGinn (O'Reilly), 60. Stastny (Johnson, MacKinnon), 67. Stastny (MacKinnon, Barrie) – 16. Coyle (Parise, Scandella), 32. Suter (M. Koivu, Parise), 37. Haula (Brodin), 39. Brodziak (Cooke, Niederreiter)

2. utkání
4:2 (1:1, 2:0, 1:1)
7. Mackinnon (Stastny, Holden), 23. Landeskog (MacKinnon, Stastny), 32. Landeskog (Stastny, MacKinnon), 60. Stastny – 5. Cole (Koivu, Suter), 59. Scandella (Koivu, Parise)

4:3 po pr. (0:0, 2:1, 1:2 – 1:0)
29. McLeod (O'Reilly), 33. Holden (Benoit, MacKinnon), 59. Parenteau (Stastny, MacKinnon), 64. MacKinnon (Landeskog, Wilson) – 30. Moulson (Spugeon, Heatley), 44. Parise (Pominville, Granlund), 47. Brodziak (Heatley, Coyle)
MINNESOTA WILD
Nejproduktivnějším hráčem Wild v play-off je Zach PARISE, který nasbíral šest bodů za jeden gól a pět přihrávek. V pořadí bodování play-off je patnáctý. Druhým nejproduktivnějším hráčem Minnesoty je Charlie COYLE, který nasbíral čtyři body za tři góly a přihrávku a v bodování play-off je osmatřicátý.
COLORADO AVALANCHE
Nejproduktivnějším hráčem Avalanche v play-off je Nathan MACKINNON, jenž má deset bodů za dva góly a osm přihrávek a aktuálně vede kanadské bodování play-off! Druhým nejproduktivnějším hráčem Colorada je Paul STASTNY, který stihl nasbírat zatím osm bodů za tři góly a pět přihrávek a v bodování play-off je druhý.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:15.