NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Devils : Winnipeg - 2. prosince 2018   01:17

Devils
Devils
06:45' Ma. Johansson (Bratt) • 55:41' Bratt (Severson, Zacha) • 58:04' Hall (Hischier, Palmieri)
3:4
(1:0, 0:1, 2:2 - 0:1)
Winnipeg
Winnipeg
24:25' Scheifele  (Wheeler) • 50:32' Morrissey  (Roslovic, Perreault) • 53:21' Copp  (Appleton, Lowry) • 64:44' Scheifele
Devils
St. Laurent, Hanson – Nagy, Daisy
Prudential Center, Newark
Winnipeg
Brossoit (Hellebuyck) – Morrissey, Trouba, Chiarot, Niku, Schilling, T. Myers – Ehlers, Scheifele, Wheeler – Connor, Little, Laine – Copp, Lowry, B. Tanev – Perreault, Roslovic, Appleton.

Ode mě je to vše. Díky za pozornost a zase někdy u NHL.
Československá stopa v utkání:
Pavel Zacha (NJD) 0+1, 1 střela, čas na ledě 16:37
Tři hvězdy utkání:
1. Mark Scheifele (WPG) 2+0
2. jméno příjmení (tým) 36 zák., 3 góly, 92,3%
3. Jesper Bratt (NJD) 1+1
Parádní utkání mezi New Jersey a Winnipegem je u konce. Domácí celek vedl po brance Marcuse Johanssona, ale v prostřední části srovnal Mark Scheifele. Ve třetí části se hosté dostali do dvoubrankového vedení, které ale Devils i díky powerplay dokázali srovnat. V prodloužení byl aktivnější Winnipeg a opět se trefil Mark Scheifele.

Střely na branku: 39:38
Diváci: 16 514
64:44'
Winnipeg právě vstřelil branku!
Obrovské zmatky v posledních sekundách nakonec končí šťastnou brankou Winnipegu! MARK SCHEIFELE nejdříve zakončoval do Kinkaida a poté na dlouhou hokejku poslal do branky volný kotouč. Bez asistence.
64:13'
Taylor Hall narazil na mantinel Joshe Morrisseyho, který se ze země nezvedal. Hra byla následně přerušena a pokračovat se bude ve střední třetině.
64:04'
Oddechový čas pro domácí.
63:34'
Mark Scheifele se dostal do pásma po levé straně, ale jeho rána po ledě skončila na betonech pozorného Keitha Kinkaida. Aktivita Tryskáčů ale pokračuje.
63:04'
Na druhé straně se ke střele na levém kruhu dostal Taylor Hall, jenž střílel do vzdálenější šibenice. Branku ale domácí snajpr minul.
62:07'
Neskutečné zákroky Kinkaida! Ten nejdříve vynuloval nájezd Laineho a chtěl hned rozehrát. Našel ale jen hůl Connora, jenž se dostal do dalšího úniku. Bekhendovou kličku ale domácí brankář neskutečně chytil!
61:16'
Hosté se následně dostali také do zakončení, ale Connorovi se zblízka zakončit ideálně nepovedlo. Aktivita Winnipegu ovšem pokračuje.
60:42'
Domácí skvěle zachytili kotouč a Hischier s Hallem postupovali naprosto sami na Brossoita. Švýcarský útočník připravil střelu pro Halla, ale te zakončil do betonů brankáře.
60:01'
Třetí třetina nabídla hned čtyři branky, všechny padly v posledních deseti minutách. Josh Morrissey a Andrew Copp dostali Winnipeg do trháku, ale domácí se vzchopili a po brankách Jespera Bratta a Taylora Halla poslali utkání do prodloužení.

Střely na branku: 37:32
60:00'
59:35'
Brandon Tanev se otočil na levém kruhu a po ledě zakončoval. Kinkaid puk vyrazil do vzduchu, aby jej následně schoval do lapačky.
59:01'
Začala poslední minuta třetí třetiny, u puku jsou hosté. Ti se pokusí vymyslet něco smysluplného dopředu, ale riskovat nejspíše moc nebudou.
58:13'
Nabuzený Taylor Hall se hned po vhazování dostal po pravé straně do útoku, ale jeho zakončení na přední tyčku neskončilo za záda Laurenta Brossoita.
58:04'
Rozhodčí ale rozhodli rychle a vyrovnávací branka Taylora Halla platí. Pokračujeme!
58:04'
Lavička Winnipegu Jets si vzala coach challenge pro nedovolené bránění brankáři!
58:04'
Devils právě vstřelili branku!
Devils odvolali brankáře a hned se jim povedlo vyrovnat stav duelu na 3:3! Po střeleckém pokusu domácí hráči zakončovali několikrát v brankovišti, puk do branky nakonec dostal TAYLOR HALL! Asistence: Nico Hischier a Kyle Palmieri.
57:29'
Bránící hráči Winnipegu se následně pokoušeli rozehrát podél pravého mantinelu. Vyhození bekhendem ale skončilo na střídačce, pokračuje se ve střední třetině.
56:33'
Rychlonohý Jesper Bratt se dostal do pásma, aby následně přihrával na pravý kruh. Tam se ale přihrávka nedostala a Laine postupuje do protiakce.
55:41'
Následně se ale domácí prosazují a je opět zaděláno na drama! JESPER BRATT se dostal na pravém kruhu ke střeleckému pokusu a i díky cloně udatného Briana Boylea se střelou na vzdálenější tyčku prosadil a snížil na rozdíl jediné branky. Asistence: Damon Severson a Pavel Zacha.
54:56'
Sami Vatanen následně nedokázal zachytit přihrávku na modré čáře a Devils se naprosto zbytečně připravili o útočné pásmo.
54:30'
Z levého kruhu to zkoušel Kyle Palmieri, ale jeho svižná rána do pravé strany branky nevyšla. Laurent Brossoit chytá a drží naděje Winnipegu nadále vysoko.
53:57'
Následně si domácí celek přesilovku nakonec zahraje. Ben Chiarot inkasuje dvouminutový trest za držení.
53:21'
Domácí fanoušci byli rozuzlení po neodpískání jasného nedovoleného zákroku na Palmieriho a přišel trest v podobě třetí inkasované branky. ANDREW COPP se dostal k dorážce před Kinkaidem a po kličce jej překonal! Asistence: Mason Appleton a Adam Lowry.
52:36'
Branku objížděl Taylor Hall, který následně před pravým kruhem posílal puk po ledě na vzdálenější tyčku. Nikdo z domácích hráčů se ale nedokázal prosadit.
51:47'
Hra po vstřelené brance nabrala ještě větší tempo a aktuálně se hraje z jedné strany na druhou. O něco klidnější a spokojenější jsou hokejisté Winnipegu.
50:32'
JOSH MORRISSEY se ale následně i tak dočkává a Winnipeg poprvé v utkání vede! Hostující bek dostal přihrávku před branku zpoza ní a střelou k pravé tyčce překonal dezorientovaného Kinkaida. Asistence: Jack Roslovic a Mathieu Perreault.
50:08'
Josh Morrissey posílal na branku další střelu hostujícího celku. Jeho rána z levé strany se ale na branku Kinkaida nedostala, puk byl zablokován obránci.
49:14'
Do útoku se nyní chtěli dostat domácí, ale dlouhá přihrávka Vatanena do útoku skončila jen icingem. Pokračovat se bude po pravici Keitha Kinkaida.
48:46'
Damon Severson se dostal s pukem až k pravé tyčce, kde ale nezakončil ideálně. Následně se dostal kotouč na modrou čáru, ale dělovka Vatanena skončila v lapačce Brossoita.
48:04'
Tlak hostů je nyní velký! Patrik Laine si po vhazování najel mezi kruhy a jeho další dělovka skončila na brankové konstrukci!
47:54'
Další rána Patrika Laineho. Finský útočník nyní zakončoval z pravého kruhu, ale jeho pokus na vzdálenější tyčku výborně vyrazil Keith Kinkaid.
47:21'
Po špatné rozehře před brankou Devils se ke kotouči dostal hostující Adam Lowry, který svým pokusem trefil horní tyčku! Následně se hra přerušila a pokračovat bude po pauze.
46:04'
V další kombinační akci byl Mark Scheifele, jenž svižně zakončoval z pravého kruhu. Nyní se ale střelci poslední branky nepovedlo trefit branku.
45:31'
Po vhazování to zkoušel od modré čáry Jacob Trouba, jehož rána ale Kinkaidovi z lapačky vypadla. Bránící borci Devils tak kotouč vyhodili až na icing.
44:54'
Patrik Laine si šel pro dvaadvacátou trefu v sezóně. Finská raketa zakončovala z pravého kruhu, ale Keith Kinkaid parádně zasáhl hokejkou!
44:14'
Adam Lowry následně prošel přes domácí obranu a zblízka se dostal do zakončení. Keith Kinkaid ale jeho ránu pokryl a dorážka u pravé tyčky šla jen vedle.
44:04'
Na trestnou lavici měl putovat Mark Scheifele, ale nakonec se trest ruší. Hostující forvard zasáhl hokejkou ruku Blakea Colemana a pokračovat se bude v pěti na obou stranách.
43:54'
Blake Wheeler mohl ukončit tuto sérii nepřesností. Hostující útočník si najel po pravé straně do zakončení, ale branku Kinkaida se mu nakonec trefit nepovedlo.
43:20'
Hraje se bez přerušení, ale oba celky celkem slušně brání a směrem do útoku to v posledních chvilkách není bůhvíjak skvělé...
42:02'
A další přerušení. Snažení hostí podél levého mantinelu bylo brzy ukončeno, píská se ofsajd a hra bude pokračovat ve střední třetině.
41:45'
Ani následně se New Jersey nepovedlo ideálně zakombinovat a puk skončil mimo pásmo. Píská se icing a opět se vhazuje po pravici amerického brankáře.
40:52'
Následně byla aktivita třetí lajny Devils ukončena a hra pokračovala icingem domácích. Uvidíme tedy vhazování po pravici Keitha Kinkaida.
40:33'
Miles Wood to zkoušel fikaně, ale nevyšlo mu to. Domácí útočník zakončoval zpoza branky, ale hostující dvojku se mu překvapit nepovedlo.
40:01'
Druhé dějství je u konce a opět nabídlo branku. Devils ale své vedení nenavýšili, Mark Scheifele po pohledné akci skóroval a srovnal stav duelu na průběžných 1:1. Prostřední dvacetiminutovka byla o něco pomalejší a nebylo k vidění tolik šancí.

Střely na branku: 28:21
40:00'
39:27'
Domácí se hnali podél levého mantinelu za kotoučem, ale nakonec se píská icing a vhazuje se po levici Keitha Kinkaida.
38:47'
Po nepřesné přihrávce Devils se po levém mantinelu do útoku dostával Josh Morrissey, který na zadní tyčce hledal Masona Appletona. K tomu se ale puk nakonec nedostal.
37:50'
Skvělá práce Pavla Zachy. Český útočník na sebe natáhl obránce a z levého kruhu přihrával zadovkou na Johanssona. Ten pálil z první, ale Brossoit skvěle vyráží!
37:32'
Na modrou čáru dostal nabito hostující Blake Wheeler, který svižně zakončoval. Svým pokusem trefil betony Kinkaida a bránící hráči New Jersey vyhodili.
36:44'
Sami Vatanen opustil trestnou lavici a hnal se do protiakce. Mezi kruhy přidal kotouč Colemanovi, jehož rána ale svižná nebyla. Pokus byl ztečován bránícím hráčem.
36:29'
35:22'
Mezi kruhy dostal nabito hostující Mark Scheifele, který na nic nečekal a z první zakončoval. Jeho rána ale prostor tří tyči netrefila a pokračuje se za stavu 1:1.
34:45'
Hra se hned dostala za branku Devils, kde se po krátkém souboji dostal kotouč na hůl Bena Lovejoye. Důrazný bek New Jersey puk vyhodil.
34:29'
Winnipeg si zahraje první početní výhodu. Sami Vatanen za brankou podrážel jednoho z hostů a se sklopenou hlavou odjíždí na lavici hanby.
33:59'
Od modré čáry to zkoušel obránce Josh Morrissey. Pokus hostujícího beka ale byl pro Kinkaida lahůdkou a pokračovat se bude po pravici amerického brankáře.
33:45'
Sám na branku se už dostával Brett Seney. Do střeleckého pokusu se ale nedostal, rozhodčí viděli ofsajd a pokračovat se bude vhazováním ve střední třetině.
33:21'
Devils byli blízko vedoucí brance! Po přihrávce zpoza branky střílel do tyčky Pavel Zacha. Jesper Bratt následně zakončoval třikrát, ale všechny pokusy jdoucí po sobě zachytil Brossoit betony!
32:38'
Následně se u střídačky Jets přerušila hra a došlo k menší potyčce. Nic více se ale neudálo a hra bude pokračovat vhazováním ve střední třetině.
31:57'
Taylor Hall poslal další pozdrav na branku Laurenta Brossoita. Ten ránu produktivního hráče Devils ukryl ve výstroji a pokračovat se bude vhazováním.
31:28'
Do útoku se dostával domácí Miles Wood. Rychlý útočník byl nicméně těsně bráněn a zakončit se mu kvůli skvělé obranné práci nakonec nepovedlo.
30:36'
Po vhazování se ke kotouči dostali hosté, kteří ale hned vyhodili na icing. Hra se tak vrací před Brossoita a potřetí v řadě se bude vhazovat po jeho pravici.
30:26'
Hned po vhazování před brankou Brossoita se ke střele dostal Andy Greene. Domácí kapitán nahazoval, ale nikdo se k teči nedostal. Pokračovat se bude po pauze.
29:57'
Kyle Palmieri si najel do pásma a na pravé straně našel Taylora Halla, který hned zakončoval. Pokus MVP poslední sezóny ale střílel jen vedle branky.
28:58'
Na levé straně se do zakončení dostával hostující Copp, kterému se ale bránící hráče prostřelit nepovedlo. Pokračuje se tak akcí domácích hráčů.
27:55'
Dva dobré pokusy hráčů Devils! Nejdříve se před brankou zjevil Brett Seney, který ale z dobré pozice branku přestřelil. Jegor Jakovlev dopadl stejně svým bekhendovým pokusem.
27:02'
Od levého mantinelu to zkoušel domácí obránce Jegor Jakovlev, který mířil na přední tyčku. Jeho nahození ale nakonec skončilo jen vedle branky.
25:52'
Kyle Connor si následně najel do pásma a po kličkách zakončoval z levé strany. Hostující mladík střílel na zadní tyčku, ale branku Keitha Kinkaida se mu trefit nepovedlo.
25:07'
Po vhazování se do útoku dostali domácí, ale rána Pavla Zachy z levé strany nevyšla. Kotouč skončil mimo ledovou plochu a pokračuje se po pravici Brossoita.
24:25'
Následně se hostům již skórovat povedlo a začínáme opět od začátku! MARK SCHEIFELE si najel s kotoučem do útoku a přihrál jej na pravý kruh. Následně si sjel na levou stranu a po přihrávce se mu z voleje povedlo dát branku. Asistence: Blake Wheeler.
23:54'
Následně se domácím nepovedlo projít do útoku a je z toho další icing. Hra je na startu druhého dějství často kouskovaná. Vhazuje se po pravici domácí jedničky.
23:46'
Bekhendově u levého kruhu zakončoval Mason Appleton, který dnes debutuje v NHL. Jeho pokus ale skončil na betonech připraveného Kinkaida.
23:15'
Následně se bránící hráči pokoušeli poslat puk do útoku, ale puk nebyl zachycen a píská se icing. Pokračovat se bude po levici Keitha Kinkaida.
22:20'
Individuálně si najel zpoza branky před Brossoita obránce Devils Sami Vatanen. Finský bek zakončoval po ledě, ale svým pokusem trefil jen betony brankáře Jets!
22:05'
Aktivní Blake Coleman se na pravé straně dostal ke střeleckému pokusu, ale jeho rána na vzdálenější tyčku skončila na betonech připraveného Brossoita.
21:42'
Následně se Winnipeg pokoušel něco vymyslet v útoku, ale píská se pouze a jen ofsajd. Pokračovat se bude vhazováním ve střední třetině.
21:27'
20:46'
Domácí pokračují v přesilové hře, ale do první střelecké pozice se dostali až nyní. Zkoušel to od modré čáry Vatanen, ale jeho rána skončila jen nad brankou.
20:01'
Domácí celek do utkání vletěl a po pár minutách to bylo na střely 7:0. Poté se hra vyrovnala a šance měly oba celky. Jedinou branku vstřelil v sedmé minutě útočník Devils Marcus Johansson. Pokračovalo se akcemi na obou stranách, ale další branka nepřišla, a tak se budeme těšit na druhou třetinu. Ta startuje přibližně ve 2:08.

Střely na branku: 14:8
20:00'
19:56'
Devils se pokoušeli využít přesilovku již na konci první třetiny. Sami Vatanen se dostal ke dvěma střeleckým pokusům. První byl zablokovaný, ten druhý byl před Broissoitem tečován, ale do branky se nedostal.
19:26'
Před první sirénou mají Devils před sebou ještě jednu přesilovou hru. Kyle Connor v obranné třetině sekal a poslušně odjíždí na trestnou lavici.
18:45'
Kyle Palmieri si aktivně najel mezi kruhy, ale následně upadl. Produktivní hráč Devils tak zakončoval s hokejkou za hlavou, ale puk téměř netrefil.
18:08'
Snažení kanadského celku pokračovalo a od pravého mantinelu to zkoušel obránce Trouba. Jeho nahození se ale na branku nakonec nedostala a u kotouče jsou Devils.
17:25'
Keith Kinkaid ukončuje snažení hostů, kteří byli nyní aktivní v útočné třetině. Opět pálil Josh Morrissey, ale tentokráte jeho rána skončila na vestě připraveného domácího brankáře.
16:18'
Jednou rukou se do zakončení dostával domácí Blake Coleman. Domácí útočník byl ale tísněn a zakončení nemělo důraz a Brossoit jen betony vykopl.
16:02'
Patrik Laine se dostával k prvnímu střeleckému pokusu v utkání. Zkoušel to z levého kruhu, ale jeho nevýrazná střela skončila na bránícím hráči New Jersey.
15:00'
14:12'
V pokračujícím snažení to z levého mantinelu zkoušel také Sami Vatanen. Ani ten ale neskóroval a brzy budou oba celky v plném počtu.
13:27'
Do prvního střeleckého pokusu se dostal na levém kruhu Kyle Palmieri, jenž pálil z první po přihrávce od Vatanena. Laurent Brossoit ale parádně zakročil.
13:00'
Nico Hischier následně ujel, ale při zakončení jej zahákoval hostující Josh Morrissey. Domácí celek si tak zahraje přesilovku čtyři na tři.
12:48'
Poprvé v utkání se bude vylučovat. Damon Severson si za brankou pomohl krosčekem proti Littlemu. Hostující hráč tomu ovšem pomohl a bude se hrát ve čtyřech na obou stranách.
12:32'
Hosté se dostali do další střelecké pozice, ale nahození Keith Kinkaid viděl a ukryl jej v lapačce. Následně se strhla menší mela, ale nic z toho nebylo. Pokračovat se bude po pauze.
12:04'
Od levého mantinelu to pokusem na první tyčku zkoušel obránce Josh Morrissey. Jeho pokus ale Keith Kinkaid viděl a pokus obránce Jets ukryl vyrazil.
11:35'
Hodně dlouho se nepřerušovalo a hraje se v opravdu rychlém tempu. Čas první třetiny rychle utíká, ale fanoušci v Prudential Center se určitě hokejem nenudí.
10:12'
Mason Appleton se dostal do útoku a po přihrávce zpoza branky se ke střele dostával Mathieu Perreault. Hostující útočník se ale nedokázal nevýraznou střelou prosadit.
09:00'
New Jersey protečovalo přihrávku do útoku a hra bude pokračovat rozehrávkou hostujícího celku zpoza branky. New Jersey naskočilo do utkání mnohem lépe.
07:59'
Druhá lajna Devils pokračovala v aktivní hře v útoku. Pavel Zacha přihrával na přední tyčku, kde se ale Johanssonovi nepovedlo dostat kotouč pod beton Brossoita.
06:45'
Nedáš, dostaneš! To platilo nyní na jedničku. Jack Roslovic se zjevil sám před Kinkaidem, který jej ale luxusně vychytal. Jesper Bratt následně zavezl kotouč do pásma, na pravém kruhu se pak nadvakrát prosadil střelou na vzdálenější tyčku MARCUS JOHANSSON! Asistence: Jesper Bratt.
05:46'
Volný kotouč se objevil mezi kruhy, kam si najel Ben Chiarot. Rázný bek Jets hned zakončoval, ale jeho svižná rána skončila jen vedle branky. Devils následně vyhodili na icing.
05:15'
Brandon Tanev kličkoval za brankou Kinkaida, aby následně přihrával před branku. Adam Lowry byl zde připraven, ale ideálně se mu zakončit nepovedlo. Kinkaid zasahovat nemusel.
04:34'
Pokračovalo se snažením první lajny Devils, která si ale najela do ofsajdové pozice. Hra tak bude nadále začínat ve střední třetině, kde se bude vhazovat.
04:02'
Následně Devils vyhodili na první icing. New Jersey zaznamenalo již sedm střeleckých pokusů na branku, Winnipegu se branku Kinkaida dosud ohrozit nepovedlo.
03:42'
Další velké šance domácích! Blake Coleman nahazoval od pravého mantinelu do brankoviště, kde se ale zblízka nepovedlo skórovat Zajacovi ani Woodovi.
03:01'
Na druhé straně šikovně objel branku Brett Seney, kterému se ale bekhendově na vzdálenější tyčku nepovedlo skórovat. Domácí útočník nenašel mezeru pod betonem!
02:36'
Jack Roslovic se jako první hostující hráč pokoušel něco vymyslet, ale hned po přejetí modré čáry mu byl odpískán ofsajd. Hra tak bude pokračovat vhazováním.
01:45'
Domácí jsou na startu utkání mnohem aktivnější a Jets se dosud do ničeho nedostali. Snažení první lajny zakončoval od modré Andy Greene, ale puk se do branky nedostal.
00:47'
O první střelecký pokus se postaral domácí útočník Blake Coleman, jenž se pokoušel překvapit brankáře pokusem od pravého mantinelu. Brossoit ale betony zasahuje.
00:04'
Travis Zajac vyhrál vhazování a bránící hráči Devils se pokoušeli dostat do útoku. Kotouč ale skončil mimo ledovou plochu a hra bude pokračovat ve střední třetině.
00:01'
Před startem utkání se bude držet minuta ticha za George H.W. Bushe, který byl prezidentem USA čtyři roky. 30.11 ve věku 94 let zemřel, před startem ještě uslyšíme hymny Kanady a USA.
Krásné ráno všem fanouškům kvalitního hokeje! Utkání mezi Devils a Jets brzy začne, přejeme příjemnou zábavu při sledování našeho online přenosu.

New Jersey Devils: Kinkaid (Schneider) – A. Greene, Severson, J. Jakovlev, Vatanen, Müller, Lovejoy – Hall, Hischier, Palmieri – Ma. Johansson, Zacha, Bratt – Wood, Zajac, Coleman – Boyle, Seney, Stafford.

Winnipeg Jets: Brossoit (Hellebuyck) – Morrissey, Trouba, Chiarot, Niku, Schilling, T. Myers – Ehlers, Scheifele, Wheeler – Connor, Little, Laine – Copp, Lowry, B. Tanev – Perreault, Roslovic.

Rozhodčí: St. Laurent, Hanson – Nagy, Daisy.
NEW JERSEY DEVILS

Ďáblům se v letošní sezóně naopak nedaří a aktuálně jsou na předposledním místě Východní konference. New Jersey prohrálo čtyři poslední duely, naposledy padlo v sobotu na ledě Washingtonu 3:6. Poslední výhra celku z Newarku se datuje na 22.11, kdy se Devils povedlo na domácím ledě porazit Montreal Canadiens 5:2. New Jersey má aktuálně nejméně vstřelených branek ve Východní konferenci.

Nejproduktivnější hráči týmu
Taylor Hall – 24 zápasů, 26 bodů (7+19)
Kyle Palmieri – 24 zápasů, 20 bodů (12+8)
Travis Zajac – 23 zápasů, 15 bodů (8+7)
WINNIPEG JETS

Kanadské mužstvo je pasováno jako jeden z největších favoritů na zisk Stanley Cupu. Winnipeg je aktuálně na pátém fleku Západní konference, ale má například o čtyři utkání méně, než Anaheim na čtvrté pozici. V posledních duelech táhne svůj celek nejlepší střelec celé soutěže, Patrik Laine. Tryskáči v posledním utkání vyhráli, v divokém duelu se jim povedlo přetlačit Chicago 6:5.

Blake Wheeler – 24 zápasů, 32 bodů (4+28)
Mark Scheifele – 24 zápasů, 29 bodů (13+16)
Patrik Laine – 24 zápasů, 24 bodů (21+3)
Krásný den všem fanouškům zámořského hokeje. V dalším duelu budeme sledovat snažení New Jersey Devils, které vyzve na svém ledě rozjetý Winnipeg Jets. Utkání v newarském Prudential Center startuje pár minutek po jedné hodině ranní středoevropského času.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.