NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Florida : Tampa - 2. prosince 2018   01:00

Florida
Florida
10:23' Vatrano  • 10:34' Barkov (Huberdeau) • 22:11' Huberdeau  • 28:04' Dadonov (Yandle, Hoffman)
4:5
(2:1, 2:2, 0:1 - 0:1)
Tampa
Tampa
11:18' Killorn  (Sergačjov, Coburn) • 33:00' Joseph  (Kučerov, Girardi) • 39:00' Kučerov  (Hedman, Stamkos) • 51:41' Paquette   • 63:12' B. Point  (Kučerov, T. Johnson)
Florida
Chmielewski, Rehman – Shewchyk,Galloway
BB&T Center, Sunrise
Tampa
Domingue (Ingram) – Girardi, Hedman (A), Černák, McDonagh, Sergačjov, Coburn – Joseph, Stamkos (C), Gourde – Kučerov, B. Point, T. Johnson – J. T. Miller, Cirelli, Killorn – Callahan (A), Paquette, Palát.

Ode mě je to vše, já se s vámi loučím a přeji dobrou noc.

3. Nikita Kučerov (TBL) 1+2
Je rozhodnuto! Dva body za výhru v prodoužení si odvezou hokejisté Tampy Bay, kteří dokázali smazat vedení Floridy 4:1. Velkou zásluhu měl na vítězství Nikita Kučerov, který sám 1 gól dal a na 2 přihrál. Nutno podotknout, že Florida měla k závěru utkání spoustu obrovských šancí, které nevyužila, a tak se musí spokojit pouze s 1 bodem.

Střely na branku: 27:39.
63:12'
Tampa právě vstřelila branku!

Máme tu konec prodloužení! Hráči Tampy si chvíli vyměňovali puk v útočném pásmu. Následně Nikita Kučerov poslal lehkou žabičku na volného BRAYDENA POINTA, který poslal puk za záda Reimera.
Asistence: Nikita Kučerov a Tyler Johnson
62:30'
Tampa je hned zkraje přesilovky vyhnána do středního pásma.
62:13'
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Frank Vatrano – 2 min., nedovolené bránění).
61:03'
Stamkos přebírá puk ve středním pásmu a snaží se něco vymyslet. Nakonec o něj však přichází o pokusu o prohození jednoho z hráčů.
60:20'
Puk je momentálně v držení hráčů Floridy.
60:01'
Máme tu konec herně nejzajímavější poslední třetiny! Oba dva týmy měly několik velmi dobrých příležitostí ke skórování, ale jediný kdo se dokázal prosadit byla Tampa, a tak budeme svědky proloužení 3 na 3.
60:00'
59:40'
Velmi dobrá šance se teď rodila pro Coltona. Nakonec se ale rozhodčí shodli, že kotouč přebíral v postavení mimo hru.
59:01'
Máme tu poslední minutu zápasu!
58:30'
Barkov teď poslal nebezpečnou střelu, ale Domingue dokázal vyrazit do rohu a následně mohl do šance proniknout Kučerov.
57:55'
Domingue teď málem zavařil svému týmu! Za brankou málem přišel o puk, když byl atakován protivníky. Nakonec však vše dboře dopadlo.
57:03'
Momentálně jsou na koni spíše hokejisté z Miami. Hráči Tampy jakoby spíše čekali na prodloužení.
56:20'
Od moré pálil Pysyk, ale Domingue schoval puk do své lapačky bez problémů.
55:33'
Hra má aktuálně obrovský spád a každá menší chyba může znamenat konec pro jeden z týmů!
53:35'
Plachtící puk teď spíše basebollovým úderem poslal na hostující branku Pysyk, ale touš odrazem od brankářovy hokejky skončil v ochranné síti.
52:50'
Dominguea se teď snažil překonat Ekblad, ale skóre se nám nemění.
51:41'

Máme vyrovnáno! Obrovského zmatku před domácí svatyní dokázal s velkou dávkou štěstí využít CEDRIC PAQUETTE, když se puk odrazil do branky od jednoho z domácích hráčů! Bez asistence
51:10'
Ondřej Palát se teď snažil zavést puk do útočné třetiny, ale marně.
50:21'
Opět samostatný únik Floridy! Na Dominguea se řítil Mike Hoffman a hostující brankář s velkou dávkou štěstí dokázal puk vyrazit!
49:40'
Velký tlak Tampy pokračuje! Obrana Panthers ale zatím stále pracuje velmi dobře, a tak se skóre nemění.
48:20'
Blesky teď sevřely Pantery ve vlastním pásmu a hnali se za vyrovnáním. Jenže proti byl výborně chytající Reimer, a tak puk skončil pouze na zakázaném uvolnění.
47:30'
Hráči tampy teď na chvíli polevili a to je málem stálo zápas! Domingue svůj tým však podržel.
46:50'
Alexander Barkov mohl navýšit vedení svého týmu! Za modrou čáru se dokázal prodrat přes bránícího hráče a v cestě mu už stál pouze Domingue, na kterého ale svým zakončením nevyzrál.
46:20'
A opět Reimer! Od modré nahazoval puk jeden z hostujících beků, kde hlídkoval Johnson, ale opět na domácíhobrankáře nevyzrál.
45:10'
Reimer teď podržel svůj tým! Úplně sám se řitil na domácího gólmana Cirelli, ale muž s maskou na obličeji dokázal střelu vytěsnit kousek od své pravé tyčky!
44:20'
Barkov zavezl puk do útočné třetiny, následně ale o něj přišel, a tak se Panteři budou muset snažit o založení znovu.
43:50'
Od modré pálil Dadonov, ale Domingue dokázal střelu zlikvidovat.
43:18'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Nikita Kučerov – 2 min., vysoká hůl).
42:30'
Momentálně můžeme sledovat útočný hokej ba obou stranách. Následně rozhodčí zvedá pravici pro signalizaci trestu.
41:33'
Domácí v plné počtu, v této přesilovce byli spíše nebezpečnější bránící hráči.
41:20'
Tak to byla obrovská šance domácích při vlastním oslabení! Aron Ekblad jel sám na bránu a na poslední chívíli se rozhodl pro zakončení jednou bekhendem a trefil tyčku!
40:39'
Hráči Tampy se okamžitě usazují v úoném pásmu. Následně ale Barkov vyhzuje přes všechny čáry.
40:01'
Máme za sebou druhou periody, ve které byli ze začátku rozhodně aktivnější domácí, kteří se díky dvou trefám mohli těšit z vedení 4:1. Následně však hráči Tampy přidali na tempu a dvěmi góly z hokejky Nkity Kučerova dokázali snížit na rozdíl jediného gólu. Čeká nás tedy velmi napínavá třetí perioda.
40:00'
39:59'
Poslední střelu třetiny měl na svědomí Gourde, Reimer s ní však neměl sebemenší problémy.
39:33'
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Frank Vatrano – 2 min., hákování).
39:00'

Tak i hosté se dočkají v početní převaze! NIKITA KUČEROV dostal na levý kruh pas od Victora Hedmana a poslal nechytatelnou dělovku za záda Reimera! Asistence: Victor Hedman a Steven Stamkos
38:20'
Máme možnost sledovat první dnešní přesilovou hru hostů. Z pravého kruhu to ukoušek Kučerov, ale trefil pouze clonícího hráče.
37:48'
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Aaron Ekblad – 2 min., krosček).
36:30'
Na konci druhé periody se nám na ledě hraje opravdu parádní hokej. Po oťukávání v první třetině se máme opravdu na co těšit v té závěrečné!
35:49'
Od modré vypálil dělovku Ryan McDonagh! Reimer byl ale pozorný.
35:30'
Nikita Kučerov je dnes opravdu velmi aktivní! Nyní se opět pokoušel opět bránu a zasunout puk za Reimera, což se mu ale již podruhá v dnešním zápase nepovedlo.
34:15'
Útočníci Tampy jako by ožili po svém druhém gólu. Dočkáme se snížení na rozdíl jediného gólu?
33:00'

Krásná spolupráce po vyborné práci Nikity Kučerova přináší snížení! Ruský utočník nejdříve zavezl puk do pásma a následně poslal přesný pas na MATHIEUA JOSEPHA, který se střelou z první nemylil! Asistence: Nikita Kučerov, Dan Girardi
31:56'
James Reimer zatí chytá perfektní zápas! Jako jeden z mnoha dalších si na něm vylámal zuby Hedman
31:15'
Mezi kruhy se ke skákajícímu kotouči dostal Ekblad, Domingue střelu zneškodnil.
30:30'
Další velká šance Floridy! Před branku si sjížděl Vatrano a nechybělo mnoho, aby se dnes radoval podruhé!
28:04'
Florida právě vstřelila branku!

Domácí se dočkávají gólové radosti i v přesilovce! Po krásné akci stál přd brankářem nekrytý EVGENII DADONOV, který pohotově poslal touš za Dominguea. Asistence: Keith Yandle, Mike Hoffman
27:52'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Victor Hedman – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
26:28'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (J. T. Miller – 2 min., příliš mnoho hráčů).
26:00'
Kučerov se teď snažil natlačit před bránu, ale jeho snažení zastavil jeden z domácích obránců.
25:10'
Bruslařům tmpy se konečně podařilo usadit v útočné třetině. Co se jim ale vůbec nedaří je nějaké větší ohrožení domácí svatyně. Nutno podotknout, že obrana domácích je dnes opravdu velmi koncentrovaná.
24:20'
Naopak domácí Florida je teď na koni a favorita dnešního zápasu teď motá v útočném pásmu!
23:30'
Hráči Tampy teď budou muset opravdu zabrat pokud budou chtít dnes brát nějaké body. Zatím se jim nedaří výrazněji ohrozit Reimera.
22:11'

Máme tu odskočení Floridy o 2 góly! Po chybě hostujícího beka se na Dominguea řítil sám JONATHAN HUBERDEAU, který si velmi zkušeně položil gólmana a zasunul! Bez asistence
21:18'
Ekblad střílel z levého kruhu na branku hostů, kde již hlídkoval Bjugstad! Následně se snažilo několik hráčů Floridy dorážet, ale Dominguea nepřekonali! Obrovská šance pro dámíc navýšit skóre.
20:30'
Domácí se okmažitě stěhují do útočného pásma, ale Tampa se osvobozuje. Následně z pravého kruhu střílel Dadonov.
20:01'
Máme za sebou prví třetinu utkání mezi Floridou a Tampou. Z počátku měli herní převadhu hosté, ale svůj tlak nedokázali přetavit v gól, a tak se z první branky radovali domácí a to dokonce dvakrát po sobě. Následně hosté odpověděli pouze jednou a to nám určují momentálě stav zápasu.
20:00'
19:32'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Yanni Gourde – 2 min., hákování).
19:20'
Tampa se teď opravdu žene za vyrovnáním opravdu velkým tempem! Florida se za poslední 3 minuty vůbec nedostala do útočného pásma.
18:20'
Opět se bojuj o puk v pravém rohu domácích. Tam se dnes bojuje opravdu často.
17:10'
hráči Tampy teď obtřelují branku Reimera ze všech stran! Teď se o to pokoušel Kučerov, na domácího gólmana ale nevyzrál
15:40'
Hráči Tampy se ženou za vyrovnáním, ale domácí obrana zatím zvládá jejich tlaku odolávat. Následně se hosté dostávají do postavení mimo hru.
14:27'
Puk se teď chvíli volný válel úplně volný před Dominguem! Nakonec vše řešil hostující obránce vyhozením přes všechny čáry!
13:30'
Po 3 rychlých gólech se nám obrázek hry úplně změnil! Hráči Floridy jsou najednou mnohem více aktivnější
11:55'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Cédric Paquette – 2 min., držení hole).
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Micheal Haley – 2 min., hrubost).
11:18'

Tak to byla oprabdu krásná akce! ALEX KILLORN si u pravého kruhu z pohleda Reimera počkal na přihrávku od svého spoluhráče a následně poslal puk z první za záda domácího brankáře! Asistence: Michail Sergačjov a Braydon Coburn.
10:34'

Tak to byla rychlá akce! ALEXANDER BARKOV si najel z levé strany k brance hostů a bekhendem nekompromisně zavěsil! Asistence: Jonathat Huberdeau
10:23'

Máme tu prvního střelce zápasu! FRANK VATANO jel společně se svým spoluhráčem situaci 2 na 1, kterou řešil střelou mezi betony! Bez asistence
08:39'
Alexander Barkov si teď vyšlápl na jednoho ze svých soupeřů, konkrétně na Cirelliho! Krásný hit
07:40'
Domácí od sebe stále pouze puky odevzdávají.
06:57'
Máme za sebou prvních 7 minut zápasu je za námi a jednoznačnou herní převahu mají hosté. Domácí však měli největší šanci zápasu.
06:32'
Rodila se nám tu docela zajímavá šance Tampy, nakonec však Blesky zastavil ofsajd.
06:20'
Domácí se brání zakázaným uvolněním.
05:10'
Hráči Tampy se ženou za první brankou dnešního střetnutí. Poměrně dlouho teď skřípli domácí ve své vlastní třetině. K větší šanci se však nedostali.
04:15'
Aktuálně se hra odehrává v utočném pásmu hostů, konkrétně v levém rohu kluziště.
03:20'
První vážnější střela dnešního utkání! Mezi kruhy střílel Hunt, hostující brankář s velkou dávkou štěstí vyrazi!
01:20'
Poté co si týmy vyměnily puk ve středním pásmu zakládají blesky útok směrem k domácí svatyni.
0:39'
Tampa se snaží sehrát akci v útočném pásmu, zatím bez většího úspěchu.
00:01'

Florida Panthers: Reimer (Hutchinson) – Ekblad, Matheson, Pysyk, Yandle, Weegar, Petrovic – Hoffman, Barkov (C), Dadonov (A) – Hunt, McCann, Huberdeau (A) – Brouwer, Bjugstad, Vatrano – Sceviour, Lammikko, Haley.

Tampa Bay Lightning: Domingue (Ingram) – Girardi, Hedman (A), Černák, Koekkoek, Sergačjov, Coburn – Joseph, Stamkos (C), Gourde – Kučerov, B. Point, T. Johnson – J. T. Miller, Cirelli, Killorn – Callahan (A), Paquette, Palát.

Rozhodčí: Chmielewski, Rehman – Shewchyk,Galloway.
Tým Tampa Bay Lighting je mnohými považován za nejvetšího favorita na zisk nejcennější hokejové klubové trofeje na světě a zatím tyto předpoklady potvrzuje na výbornou! Hráči Tampy momentálně vévodí tabulce celé severoamerické NHL se ziskem 37 bodů z 26 zápasů. V posledních 5 zápasech byl tým okolo Nikity Kucherova a dalších hvězdných jmen poražen pouze Anaheimem. Kanadské bodování celku vede již zmíněný Nikita Kucherov se 35 body za 10 gólů a 25 asistencí. Nejlepší střelec týmu je Braden Point, který má s 18 góly ze 26 zápasů zaděláno na překonání svého maxima z loňské sezóny (32 přesných záasahů v základní části). V kádru tohoto celku bychom našli pouze jediného Čecha a to Ondřeje Paláta, který si zatím v 10 zápasech připsal 6 asistencí. Z důvodu přecházejících zranění tak na svojí první letošní trefu stále čeká.
Domácí dnešního zápasu Florida Panthers nezažívají zatím úplně povedenou sezonu. V tabulce Východní konference se nachází až na posledním místě se 24 body ze 24 zápasů. Nutno podotknout, že Panteři v ní mají odehráno nejméně zápasů ze všech týmů. Hokejisté z Miami v posledních 5 zápasech dokázali zapsat 5 bodů za 2 výhry po prodloužení a 1 prohru po základní hrací době. Nejproduktivnějším hráčem kádru je se 26 body Jonathan Huberdeau za 5 gólů a 21 asistencí. Označení nejlepšího střelce svého týmu drží se 12 přesnými trefami Mike Hoffman.
Dobrý den vám přeji při sledování nejlepší hokejové ligy světa! Od 1 hodiny ranní se nám rozeběhne zápas mezi trápící se Floridou Panthers a aktuálně nejlepším týmem celé soutěže Tampou Bay Lighting! Není tedy divu, že blesky jsou považováni za fovarita dnešního klání.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.