Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Frýdek-M. : Třebíč - 21. srpna 2018   18:00

Třebíč

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Je konec. Frýdek-Místek dnes nakonec zvítězil v chudém zápase na góly 1:0 na Duklou Trenčín. O jedinou branku utkání se postaral ve 34. minutě Martynek, který využil zaváhání při rozehrávce hostů a následně proměnil samostatný nájezd. Hlavně ve třetí třetině se Trenčín pokoušel nespočetně hodněkrát skórovat, ale v domácí brance byl skvělý Daneček, který pochytal vše co mohl. Po konci utkání si hráči ještě zahráli pět sérií samostatných nájezdů, která Frýdek-Místek vyhrál 2:0.
59:47'
Jan Rudovský málem jel na prázdnou bránu, ovšem v cestě mu stál rozhodčí, který ho poslal k zemi. Velice komická situace.
59:34'
Ovšem poslední rána skončila opět v moci Danečka, který je dnes fantasticky a vypadá to na čisté konto.
59:12'
Střela hostujícího hráče byla zblokována a směrem k bráně nyní lítají nebezpečné střely.
58:55'
Domácí vyhodili puk ze své třetiny a Dukle už moc času nezbývá.
58:30'
Následně se jim to povedlo a byla z toho velmi dobrá rána z pravé strany od Rýgla, ale ta nakonec šla jen vedle brány!
58:10'
Trenčín se nemůže dostat ani přes polovinu kluziště.
57:55'
A opět to byl Mikulík, ale ani tentokrát neposlal přesnou přihrávku z pravé strany.
57:41'
Poté přišel zakázané uvolnění domácích.
57:32'
Mikulík se dostal dopředu po pravé straně, ovšem obránce skvěle zasáhl a zabránil mu tak vystřelit do prázdné klece.
57:23'
Hosté hrají v šesti.
57:23'
Oddechový čas pro hosty.
57:02'
Ondřej Hrachovský se z levé strany dostal až do zakončení, ale bekhendem přestřelil bránu Šimka.
56:22'
Olivecký se poté dostal ke střele, ale puk od jeho hole lehce orazítkoval tyč. Následně si Daneček poradil s náhozem od modré čáry.
55:55'
Kuťák se nakonec nedostal do zakončení a dopředu jde opět Trenčín.
55:26'
Nyní se Trenčín provinil zakázaným uvolněním a následuje vhazování před bránou Šimka.
54:39'
Peterkovi se nepovedla přihrávka a Frýdek-Místek tak musí z útočného pásma ven.
53:56'
Hrachovský vypíchl přihrávku a po chvíli se dostal ke střele Klimša, ovšem jeho pokus letěl jen vedle brány Šimka.
53:25'
Poté se Dukla opět nastěhovala do pásma Slezanů, ale tentokrát střela na bránu nepřišla a domácí vyhodili kotouč.
52:44'
Christov napálil puk jen do Hudce, který to těžce snášel a dost ho to bolelo.
52:37'
Nyní skončil kotouč jen mimo hrací plochu a rozhodčí nařídil buly ve středním pásmu.
51:58'
Střela Mikuly nebyla nebezpečná, jelikož jí zblokoval domácí obránce, ale Trenčín se pomalu dostává ke konci zápasu do tlaku.
51:13'
Nyní Frýdeckomístečtí vyhodili puk jen na zakázané uvolnění.
50:49'
A opět skvělý Daneček! Rýgl poslal puk na pravou stranu, odkud přišla velice tvrdá rána, kterou domácí brankář vyrazil před sebe a následně si poradil i s dorážkami.
50:16'
Poté se domácí dostali do zakončení, ale to skončilo pouze v moci Šimka.
50:00'
Je před námi posledních deset minut základní hrací doby a Frýdek-Místek je stále v těsném vedení 1:0 nad slovenským finalistou Trenčínem.
49:20'
Trenčín se stále snaží o vstřelení branky, ovšem Frýdek-Místek je dnes v defenzívě skvělý a poctivý.
48:51'
Sádecký se snažil projít mezi obránci domácích, ale ti skvěle zasáhli.
48:30'
David Kofroň se posléze dostal ke střele, ale ta byla zblokována pouze do ochranné sítě.
48:19'
Nyní skončil puk mimo hrací plochu a následuje buly před bránou Frýdku-Místku.
47:10'
Mário Bližnák se dostal ke střele z levé strany, ale ta skončila bez úspěchu.
46:40'
Rysi se sice dostali dopředu, ale tam nedokázali nic vymyslet a u puku tak je opět Trenčín.
45:48'
Opět se hosté dostali k pár střelám, ale nejnebezpečnější byla ta poslední, kterou vypálil Radivojevič, ovšem Daneček chytil puk do lapačky i tentokrát.
45:06'
Nyní se role vyměnily a byl to domácí Frýdek-Místek, který vyhodil puk na zakázané uvolnění.
44:33'
A buly před bránou Šimka se bude opakovat, jelikož Trenčín vyhodil kotouč jen na zakázané uvolnění.
44:24'
Rána domácího hráče byla sražena do ochranné sítě.
44:10'
Ovšem následně to byl Trenčín, který byl blízko vyrovnání, ale střela Borise Sádeckého orazítkovala pouze levou tyč!
43:23'
Frýdek-Místek vstoupil do třetí třetiny skvěle a stále obstřeluje bránu Šimka.
42:54'
Dušan Žovinec byl ve velké šanci, ale následně bekhendem přestřelil bránu Šimka!
41:47'
Varga se ocitl v dobré šanci, když se před ním ocitl prostor, ale vypálil pouze vedle pravé tyče.
40:25'
Kofroň předal Martynkovi skvělou přihrávku, ale ten nedokázal zakončit. Následně přišla rána od modré, ale trefila jen mantinel za bránou Šimka.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 19:38.
Druhá dvacetiminutovka je u konce a Frýdek-Místek zatím vede 1:0. V první části této třetiny měli domácí obrovský tlak několik minut, ale nedokázali dostat puk za záda Šimka. Následně se hra vyrovnala, ale ve 34. minutě udělali hosté obrovskou chybu, po které se dostat do samostatného úniku Rostislav Martynek, který zakončil k levé tyči a poslal rysy do vedení. Následně se Dukla snažila odpovědět, ovšem v domácí bráně je dnes zatím nepřekonaný Lukáš Daněček, který musel vytáhnout pár senzačních zákroků.
40:00'
39:55'
Klimša pár vteřin před koncem chtěl ještě poslal puk svému spoluhráči, ale skvělým zákrokem mu ho vypíchl obránce Dukly.
39:25'
Rysi se sice dostali dopředu, ale následná střela šla jen nad hostující svatyní.
38:48'
Sádecký skvěle přečetl úmysl domácích a následně se tak Trenčín dostal 2 na 1, následně předal puk Olveckému, který zakončil z velké blízky, ale Lukáš Daněček si připisuje další skvělý zákrok!
38:05'
Ovšem poté se kotouče zmocnili opět hosté a snaží se vstřelit vyrovnávací branku před přestávkou.
37:38'
Radivojevič si objel branku, ale poté o kotouč přišel a dopředu tak jde Frýdek-Místek.
37:20'
Trenčín je opět v útočném pásmu, ale následně rysi vyhodili kotouč.
36:46'
Frýdek-Místek nyní vyhodil puk jen na zakázané uvolnění.
36:33'
Trenčín nyní vyhodil puk pouze na zakázané uvolnění a následuje buly před bránou Marka Šimka.
35:30'
Dukla po obdržené brance zvýšila svou aktivitu, ale Daneček byl několikrát připraven.
34:46'
34:07'
33:58'
Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
Slezané jdou do vedení! Trenčín se ve hře 4 na 4 dopustil velké chyby a ROSTISLAV MARTYNEK skvěle vypíchl puk a upaloval sám na bránu, přičemž byl ještě zfaulován, ale ustál to a následně zakončil k levé tyči!
33:02'
Patrik Husák vystřelil pouze vedle brány Trenčína z levé strany a Šimko tak nemusel zasahovat.
32:46'
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Mikulík – 2 min., hákování).
32:07'
Vyloučení v týmu HK Dukla Trenčín (Cebák – 2 min., nedovolené bránění).
32:07'
Hra se nyní přelívá z jedné strany na druhou a je na co se dívat. Jako první byl v šanci hostující hráč, ale minul a následně se do rychlého protiútoku dostal Frýdek-Místek, ovšem Šimko chytil kotouč do lapačky.
31:30'
Ján Pardavý nedokázal udržet puk ve své moci a následně se na druhé straně ocitl domácí hráč ve střelecké příležitosti, ovšem vypálil jen vedle brány.
30:56'
Nyní byl Lukáš Daneček připraven a chytil odražený puk od zadního mantinelu pod lapačku.
30:25'
Ondrej Mikula se sice dostal dopředu po pravé straně, ale Trenčín už dlouho nevypálil na bránu Danečka.
29:25'
Jiří Krisl skvěle přečetl přihrávku soupeře a nenechal tak hosty dojít do dobré šance.
28:46'
Nyní se Trenčín po dlouhé době dostal do útočné třetiny, ale následná střela Radivojeviče šla jen vedle pravé tyče.
28:19'
Po následném buly Marek Šimko vůbec nevěděl kde je puk, ale ten zpoza jeho betonu vyšel vedle brány.
28:01'
Poté se Martynek ocitl v dobré pozici před bránou, ale kotouč skončil jen v moci Šimka.
27:28'
Plitko byl ve velké šanci, ale ani on nedokázal dostat puk za záda Šimka!
27:06'
Motloch se dostal ke střele, ale ta nebyla přesná a následně došlo na ledě k požduchování.
26:39'
Trenčín se nemůže dostat z velkého tlaku domácích a mezitím přišla další rána, ovšem ta skončila jen v boční síti.
26:14'
Nyní byl domácím odpískán ofsajd.
25:44'
Rostislav Martynek číhal před bránou na kotouč, který dostal, ale vystřelit už nedokázal.
25:28'
Poslední minuty je Frýdek-Místek velmi aktivní a nebezpečný, ale i další střela skončila jen v moci Marka Šimka.
25:02'
Dušan Žovinec měl před sebou prázdno a tak vypálil, ale jeho rána šla jen vedle pravé tyče.
24:43'
Adámek už je v péči lékařů na střídačce a hra tak může pokračovat.
24:13'
Nyní je hra přerušena, jelikož frýdeckomístecký hráč Adámek dostal velmi nepříjemnou střelu přímo do obličeje a hala rázem ztichla.
23:59'
Ondrej Mikula se dostal do velké šance, když byl před Danečkem úplně sám, ale napálil pouze vyrážečku domácího brankáře!
23:36'
Kuťák od modré čáry nahodil puk pouze do lapačky Šimka.
23:06'
Nyní Trenčín vyhodil kotouč jen na zakázané uvolnění.
22:28'
Peter Olvecký zahrál na nervy svým spoluhráčům, když se pokoušel o kličku před svojí bránou a ta se mu zrovna dvakrát nepovedla.
22:00'
21:41'
Rysi sice hrají přesilovou hru a jsou nastěhováni v útočném pásmu, ovšem střela zatím nepřišla.
21:01'
Nyní se Frýdek-Místek provinil ofsajdem.
20:51'
20:48'
Frýdek-Místek se dostal ke střele, ovšem ta byla zblokována do ochranné sítě.
20:01'
Vyloučení v týmu HK Dukla Trenčín (Radivojevič – 2 min., vysoká hůl).
20:01'
Další třetina začne přibližně v 18:48.
Frýdek-Místek hraje se slovenským Trenčínem po první třetině v přípravném utkání bez branek. Oba týmy si vytvořily jen pár šancí, těm ale vždy stáli v cestě připravení brankáři, ať už na straně Frýdku-Místku Lukáš Daneček nebo na straně Trenčína Marek Šimko. Oba týmy si zahrály také přesilovku, Frýdek-Místek se dokonce chvíli bránil i ve třech proti pěti, ale tuhle těžkou chvíli ustála. Také do druhé části zápasu vstoupí Slezané v oslabení po vyloučení Adámka.
20:00'
19:44'
Trenčín se v další přesilovce zatím nedostal ke střele a Frýdek-Místek opět vyhodil kotouč.
18:51'
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Adámek – 2 min., nedovolená výstroj).
18:51'
A Šimko musel být ve střehu, jelikož přišla tvrdá rána domácího hráče.
18:47'
Následně Trenčín vyhodil puk jen na zakázané uvolnění a bude se vhazovat před bránou Marka Šimka.
18:36'
Nyní rozhodčí odpískali Dukle postavení útočícího hráče v brankovišti.
18:10'
Patrik Husák se z pravé strany dostal až do střelecké pozice, ale zakončení z jeho hole nakonec nepřišlo.
17:34'
Trenčín je poslední minuty hodně nebezpečný, ale dost tomu přispěla přesilová hra.
17:26'
Daneček ke konci oslabení musel přikrýt kotouč lapačkou.
17:25'
16:56'
Bartovič předvedl skvělou techniku, když se dostal s pukem mezi dvěma hráči, ale následně z toho nic nebylo.
16:35'
A posléze se dokonce Lukáš Motloch dostal ke střele z levé strany, ale to skončilo jen v moci Marka Šimka.
16:15'
Slezan se nyní vysvobodil, když vyhodil puk ze svého pásma.
15:31'
Peter Fruhauf vypálil štiplavou ránu od modré, ale Daneček si s ní poradil.
15:25'
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Kofroň – 2 min., hákování).
14:50'
Nyní už fanoušci Trenčína zvedali ruky, jelikož se zdalo, že puk, který po střele podjel Danečkovi mezi betony skončí v síti, ale nebylo tomu tak.
14:26'
Milan Bartovič nabral velmi dobrou rychlost na levé straně, ale jeho střela šla pouze vedle domácí brány.
13:55'
Střela útočníka Dukly byla zblokována do ochranné sítě a následuje vhazování před bránou Danečka.
13:38'
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Husák – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
12:27'
Bližnák se s Bohunickým dostali do přečíslení 2 na 1, ovšem střela bekhendem druhého jmenovaného šla jen vedle frýdeckomístecké svatyně!
12:09'
11:33'
Mikulík dobře nahodil puk před bránu, ale následné zakončení šlo vedle hostující svatyně.
11:13'
Následně se k puku dostal ve svém pásmu Bokroš a rovněž ho odpálil k domácí bráně a jel vystřídat.
10:44'
Dukla se posléze vysvobodila, když odpálila puk až k bráně Danečka.
10:27'
Filip Kuťák se sice dostal do zakončení, ale to trefilo pouze hůl protihráče a následně puk zamířil do ochranné sítě.
10:09'
Vyloučení v týmu HK Dukla Trenčín (Cebák – 2 min., držení).
10:02'
David Kofroň dostal přihrávku před bránu, ale následně jeho pokus vyrazil hostující brankář.
09:40'
Poté bylo Dukle odpískáno postavení hráče v brankovišti.
09:32'
Bohunický hledal před bránou Bartoviče, ale ten puk ztečoval pouze vedle domácí brány.
09:04'
Nebezpečnou střelu bekhendem vypálil z pravé strany hostující hráč, ale Daneček ramenem vyrazil puk na druhou stranu.
08:12'
07:24'
Trenčín se zatím v této přesilové hře nedostal ani ke střele a následně jsou u puku opět Frýdeckomístečtí.
06:48'
David Kofroň vypálil z pravé strany, ale jeho střelu vyrazil betonem Šimko a následná dorážka jen provlnila boční síť.
06:35'
Krátce po buly se Frýdek-Místek dostal dopředu a nakonec přišla i střela, ovšem ta byla zblokována do ochranné sítě.
06:12'
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Flok – 2 min., hákování).
05:45'
Jan Rudovský skvěle přečetl úmysl protihráče, kterému vypíchl puk a domácí se dostali do přečíslení, ovšem to nevyšlo, jelikož přišla nepřesná přihrávka.
05:15'
Přihrávka hostů byla frýdeckomísteckým hráčem sražena mimo hrací plochu a následuje buly ve středním pásmu.
04:22'
Následně se o kotouč bojovalo v rohu kluziště, ale puk získali hosté.
03:44'
Frýdeckomístečtí se procpali do útočného pásma po pravé straně, ovšem ani tentokrát nebylo k vidění zakončení.
02:51'
Dnes má v hale Polárce svůj menší kotel i Dukla Trenčín a následně se jeho svěřenci dostali do třetiny rysů, ovšem tam nic vymyslet nedokázali.
02:17'
Trenčín nyní se provinil ofsajdem a následně byl dohrán Lukáš Motloch, ovšem vylučovat se nebude a rozhodčí tak vhodí puk ve středním pásmu.
01:06'
Lukáš Daneček musel být ve střehu, aby položil lapačku na puk potom co se Dukla dostala ke střele.
00:46'
Dušan Žovinec nahodil puk pouze na bránu Šimka.
00:16'
Trenčín se dostal do útočného pásma, ale Daneček zatím zasahovat nemusel.
00:01'

HC Frýdek-Místek: Daneček (Malík) – Žovinec, Hrachovský, Husák, Homola, Adámek, Krisl, Stránský – Rudovský, Mikulík (C), Kofroň – Martynek (A), Peterek, Klimša (A) – Christov, Kuťák, Motloch – Flok, Plitko

HK Dukla Trenčín: Šimko (Valent) – Rýgl, Starosta (A), Cebák, Fruhauf (A), Bohunický, Holenda, Bokroš, Hudec – Radivojevič (C), Olvecký, Sojčík – Hecl, Sádecký, Bartovič – Varga, Bližnák, Mikula – Švec, Dlouhý, Pardavý.
Trenčín má za sebou dvě přípravná utkání

Trenčín skončil v minulé sezóně až ve finále, když nakonec v dramatické sérii prohrál s Banskou Bystricí 3:4. Dukla začala svou letní přípravu o týden později, než Frýdeckomístečtí a v prvním zápase narazila na maďarský tým Újpest Budapešť, který se odehrál v Púchově a Trenčín zvítězil vysoce 6:1. Ve druhém zápase hraný v Brně se Dukla utkala s nyní už extraligistou Karlovými Vary. Slovenský tým měl velkou část zápasu pod kontrolou a nakonec vyhrál 5:4.
Rysi skončili na turnaji O pohár RT TORAX na třetím místě

První zápas se Slezanům vydařil, když vyhráli nad slovenskou dvacítkou vysoce 8:1. Ve druhém utkání se Frýdek-Místek utkal s polskou Toruní a chvíli vedl dokonce 4:1, ale nakonec soupeř vybojoval vítězství 5:4 minutu před koncem. Rysi se tak o třetí místo utkali s domácím týmem Porubou, kterou porazili na samostatné nájezdy 2:1. Nejproduktivnější hráči Slezanu byli Filip Kuťák (1+3) a Rostislav Martynek (3+1).
Frýdeckomístečtí se podruhé v letní přípravě představí v hale Polárce, tentokrát to bude proti slovenskému klubu HK Dukla Trenčín. Dukla se v minulém ročníku probojovala až do finále extraligy, kde nakonec podlehla v napínavé sérii 3:4 Banské Bystrici. Úvodní buly je naplánováno na úterý v 18:00.