Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Hodonín : Skalica - 3. září 2018   18:00

Hodonín
Hodonín
14:11' Jurča  • 19:37' Pašek  • 26:48' Kobylík  • 32:20' Zabloudil  • 39:47' Jurča  • 59:03' Finsterle
6:4
(2:2, 3:1, 1:1)
Skalica
Skalica
03:25' Štumpf   • 17:02' Brandrup   • 31:40' Kutálek   • 46:30' Vaškovič

Tohle je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek dne.
Je dobojováno! V dramatickém závěru utkání si lépe vedli domácí, kteří dnes zvítězili jednoznačně zaslouženě. Až na první třetinu byli lepším a produktivnějším týmem, díky čemuž napravili své zaváhání z venkovního duelu.
59:03'
Drtiči právě vstřelili branku!
Je definitivně rozhodnuto o vítězi dnešního mezinárodního klání! Pojistku do svatyně soupeře umístil LUKÁŠ FINSTERLE. Asistence: Jurča
58:30'
Zbývá minuta a půl do konce duelu a brankář Skalice stojí stále u své brány.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
56:52'
Hraje se nahoru-dolů. To by nemělo vyhovovat domácím, kteří by určitě raději hráli ze zajištěné obrany.
54:36'
Teď to tu zvolilo jak má Vánoce! Dufek trefil puk tak šikovné, že se odrazil od právé týče do břevna a ven před bránu.
53:53'
53:27'
Domácí se osvobozují, s velkou pravděpodobností tedy další oslabení přežijí bez ztráty kytičky.
52:27'
Tato přesilové hra vypadá již o něco slibněji, protože hokejisté Skalice ještě neopustili útočnou třetinu kluziště.
51:53'
Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Matula – 2 min., sekání).
51:44'
51:16'
Ofsajd přerušil útočné snažení Skalice, která tak bude muset znova dobývat obrannou tvrz soupeře.
51:00'
Až nyní se usadili hosté v pásmu soupeře. Zbývá něco kolem půl minuty do konce přesilové hry.
50:10'
Havlík zakročil proti střele soupeře a kotouč raději podržel. Bude se vhazovat po jeho levé ruce.
49:44'
Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Schildhabel – 2 min., vysoká hůl).
47:40'
Tomuto chybělo k dokonalosti opravdu málo. Jeden z hostů vyslal žabičku od půlky hřiště na rozjetého Kutálka, jehož hůl jen o pár centimetrů na puk nedosáhla.
46:30'
Skalica právě vstřelila branku!
Jurák přihrál LUBOMÍRU VAŠKOVIČOVI, jenž vyškolil několika kličkami Havlíka a následně ho překonal. Asistence: Jurák
45:40'
Janáč se krásně protáhl kolem dvou hráčů soupeře a zakončil, celou akci ale brankou nevyšperkoval.
43:59'
Pavol Kotzman se hnal do dobré šance, puk mu však ujel, takže se hostující hráč nemohl na nic jiného, než jemné popostrčení bekhendem.
43:28'
Truth předvedl parádní zákrok poté, co se musel opravdu rychle přesunout při rychlém brejku Hodonína.
42:28'
Hra se často kouskuje. Před malou chvílí se dohadoval kapitán Hodonína s rozhodčím kvůli vhazování, což nejspíš vyvedlo hráče ze zápasového vytížení.
41:46'
Dnes nadmíru aktivní Jurča byl znova v interesantním postavení, načež pálil pouze do držení brankáře Skalice.
40:30'
Řepík před svou bránou podklouzl a zadělal na velké problémy spoluhráčům, ti to naštěstí pro něj ale zvládli.
40:01'
V druhé třetině jsme byli svědky hned čtyř gólových akcí, ty ale rovnoměrně mezi oba celky rozděleny nebyly. Hodonínu se tato dvacetiminutovka nadmíru povedla, což se na světelné tabuli začalo projevovat až po ledové sprše v podání dobře mířícího Kutálka, který vyburcoval soupeře k větší kompaktnosti, díky které vzápětí přišla čtvrtá a krátce před koncem třetiny pátá.
Další třetina začne přibližně v 19:33.
40:00'
39:47'
Poprvé v utkání tu máme dvoubrankové vedení! Z docela ostrého úhlu PETR JURČA překonal Trutha, jenž byl v tomto případě bez šance. Asistence: Finsterle
39:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
38:32'
Hokejisté v oranžových dresech kombinují na vlastní polovině a vyčkávají.
36:47'
Matula si udělal kolečko kolem brány soupeře a střílel, jeho pokus vyrazil Truth jen před sebe a hosté měli kliku, že se nepodařilo nikomu ze soupeřů dotlačit kotouč do brány.
35:49'
Přihrávka rukou. Bude se vhazovat ve středním pásmu.
34:51'
Navýšení počtu branek jednoznačně pomáhá atraktivitě dnešního utkání, které se na přípravu hraje v docela vysokém nasazení.
32:20'
Radost slovenských fanoušků trvala jen pár vteřin! Z rychle akce rozvlnil síť Skalice MATĚJ ZABLOUDIL. Asistence: Jurča
31:40'
Po delší době se dostal jeden z hráčů Skalice ke střele a hned je z toho branka! TIBOR KUTÁLEK je tím, co srovnává skóre na 3:3. Asistence: Vaškovič, Jurák.
30:43'
Kobylík byl u zadního mantinelu zramován hokejistou Skalice, o faul se však podle hlavního rozhodčího nejednalo.
29:32'
Po polovině druhé třetiny si troufám říct, že Hodonín disponuje větší tohou zvítězit. Skalica sice hraje vyrovnaně, ke střele se ale oproti soupeři často nedostává.
27:51'
Zabloudil zkusil vystřelil ze středu kruhu, zakončení mu však vůbec nesedlo, takže Truth to náročné neměl.
26:48'
Velmi šťastná branka pro Hodonín! RICHARD KOBYLÍK byl povalen soupeřem, naštěstí pro domácí ale svým tělem dotlačil přihrávku Matějky do brány. Asistence: Matějka
25:48'
Martin Milík se pokoušel zaskočit brankáře Skalice střílenou přihrávkou z ostrého úhlu, Truth ale zakročit nemusel.
24:48'
23:35'
Hraje se více méně na středu hrací plochy. Jsem si jistý, že hráči Hodonína s touto přesilovkou spokojeni nebudou.
22:48'
Vyloučení v týmu HK Skalica (Kotzman Pavol – 2 min., hákování).
22:45'
Finsterle se dostal k odraženému puku a nechybělo mnoho, aby ho zasunul za beton brankáře Skalice!
22:06'
Z hranice levého kruhu pálil na protější tyč Jurča, tu ale o pár čísel minul.
21:15'
Ten stejný hráč musel být v pozoru i o pár vteřin později, když v o poznání nebezpečnější pozici zakončoval jeden z útočníku v oranžovém dresu.
20:47'
Nahození od modré čáry pouze zrakem kontroloval hostující brankář Trtutt.
20:01'
První třetina je u konce! V ní jsme viděli skvělý nástup ze strany Skalice, jež si velmi často vytvářela intenzivní tlak, který byl po zásluze odměněn první brankou. Zhruba po deset minutách přišlo zlepšení domácích a srovnání, načež se ještě trefili střelci na obou stranách.
Další třetina začne přibližně v 18:46.
20:00'
19:37'
No a přece jsme se krátce před koncem první třetiny branky dočkali! Kobylík našel přesnou nahrávkou DUŠANA PAŠKA, který si již s pukem věděl rady. Asistence: Kobylík, Ringler
19:00'
17:02'
Skalica si bere vedení zpět na svou stranu! Střela ALECE BRANDRUPA zapadla přesně do pravého horního růžku. Asistence: Vaškovič
16:00'
Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Schwarz – 2 min., sekání).
15:42'
Po srovnání je Hodonín jasně lepším celkem a je to právě ten tým, který udává tempo hry.
14:11'
A je vyrovnáno! Po nevydařené přesilové hře vstřelil díky svému důrazu první branku domácích PETR JURČA. Asistence: Zabloudil
13:10'
Z přesilové hry nic zajímavého nevzešlo. Skalica sice pár střel k vyprodukovala, jenže to je asi tak vše za co by měla být pochválena.
11:10'
Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Jílek – 2 min.).
09:35'
Kutálek se prosmýkl podél levého mantinelu a zhruba ze středu kruhu střílel příklepem, jeho střele ale zapadla jen do lapačky brankáře Hodonína.
07:59'
Velká škoda pro hosty, že Jurák nepočítal s přihrávkou, jež na něho šla. V opačném případě by totiž výrazně potrápil Havlíka.
06:36'
Domácí obránci by se měli velmi rychle probudit, pokud chtějí se vrátit do utkání. V krátkém časovém úseku udělali spoustu chyb, které vedly k vytvoření obrovských šancí pro soupeře.
05:40'
Z nulového úhlu vjel před bránu soupeře Monachov a pokoušel se zakončit, jenomže mu do hokejky sáhl jeden z bránících hráčů.
04:59'
Už to vypadalo, že budeme svědky dalšího přečíslení. Naštěstí pro domácí byl odpískán ofsajd, jenže nutno dodat, že to čárovému rozhodčímu docela trvalo.
03:25'
Hosté jdou do vedení! Přečíslení dva na jednoho vyřešil Dufek nepříliš povedenou střelou, k následné dorážce ovšem dojel DANIEL ŠUMPF a umístil kotouč do odkryté svatyně.Asistence: Dufek
03:03'
Zakázané uvolnění. Hra se opřět předsouvá před slovenského gólmana.
02:31'
Nahození kryje v klidu Truth a vyčkává na zvuk píšťalky rozhodčí. Bude se vhazovat po jeho levé ruce.
01:42'
Kousek před brankovištěm zakončoval z první jeden z hráčů Hodonína. Chvíli nato se pokusil o překonání brankáře soupeře Ševčík, avšak taktéž neúspěšně.
00:14'
Matěj Charvát napálil od modré čáry pouze před sebou stojícího soupeře, takže musel opravdu rychle pelášit zpátky, aby zamezil blížící se šanci.
00:01'
Vítám vás u přátelského utkání, které spolu na stadionu Václava Nedomanského sehraje Hodonín a pár kilometrů vzdálená slovenská Skalica.
Tento duel je odvetný za ten, který se odehrál před pár dny na Slovensku a zvítězil v něm po samostatným nájezdech domácí celek 4:3.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.