60:00
59:59
Pardubice právě vstřelily branku! TOMÁŠ ZOHORNA sebral odražený kotouč a vteřinu před závěrem utkání propasíroval pod Furchem puk do sítě! Asistence: Václav Kočí a Vladimír Sičák.
59:42
Ještě jedno vyloučení na straně Slavie. Michal Vondrka se provinil sekáním.
59:37
Zápas se dohrává a Pardubice se již nikam neženou.
58:58
Petr Kalus je znovu vyloučen. Tentokrát za faul kolenem. Dostal ještě desetiminutový osobní trest.
58:41
Na slávistické straně jde již jen o křeč. Nemohou se totiž dostat do většího tlaku.
57:54
Pardubice si dobře hlídají obrané pásmo a kráčí za výtezstvím.
56:47
Domácí ne a ne se dostat do tlaku, aby jěště udělali něco s výsledkem.
55:09
Kalus se vrátil na led, přes to se Východočeši drží u branky Slavie.
54:20
Nakonec se i přes aktivitu domácích hokejistů Pardubičtí usadili v útočném pásmu. Furcha ale ohrozit nedokázali.
53:39
Slavia se i přes vlastní oslabení usadila u Koutského a dokonce ho i ohrozil Vondrka.
53:09
Červenobílí jdou dnes už po několikáté do čtyř. Kalus je vyloučen za faul loktem.
52:04
Ke střídání brankářů došlo i na straně Pardubic. Na místo Růžičky jde do brankoviště hostů Vladimír Koutský.
51:24
Kalus dostal přihrávku od Micka, s pukem si však hrál příliš dlouho a Růžička se mezi tím stihl přesunout, aby pokus domácího forvarda zneškodnil.
50:26
Na dnešní utkání do O2 areny se přišlo podívat 8590 diváků!
49:39
Pospíšil se vrátil na led a Slavia se může nadechnout na poslední výrazný nápor.
48:19
Sičák vyslal na Furcha tvrdou ránu od modré. Slávistický strážce svatyně si ale perfektním rozklekem zajistil potlesk i pardubických fanoušků.
47:39
Za sekání je potrestán Tomáš Pospíšil.
46:40
Pardubice jsou na v herní pohodě a nic nenasvědčuje, že by se něco změnilo.
45:32
Ve stejném čase došlo ke střídání brankářů. Místo Kopřivy bude chytat Dominik Furch.
45:32
Pardubice právě vstřelily branku! Somík si nabruslil do útočného pásma, vystřelil na Kopřivu, který kotouč jen vyrazil k volnému TOMÁŠI ZOHORNOVI. Pardubický útočník se před prázdnou brankou nemýlil! Asistence: Vladimír Sičák.
45:23
Slavia je v plném počtu.
44:28
Sešívaní dobře brání svoje vlastní pásmo a nepouštejí hosty do zakončení.
43:23
Asi minutu byla ponechána výhoda pro Pardubice, kterou nevyužily. Za podražení je vyloučen Jiří Doležal.
41:57
Tomáš Micka se proháčkoval až mezi kruhy a vystřelil. Kotouč se odrazil k volnému Krenželokovi, který netrefil prázdnou branku.
41:08
Po střele Kadlece se bude vhazovat v pásmu Pardubic.
40:15
Pardubice právě vstřelily branku! JAN STARÝ dostal pěknou křižnou přihrávku a zasunul kotouč za bezmocného Kopřivu! Asistence: Petr Koukal a Jan Kolář.
40:01
Ve druhé třetině se do vedení dostali hosté. Domácí ale rychle vyrovnali a hra se vyrovnala. Ještě se stihl trefit pardubický Kousal a stanovil tak výsledek po dvou částech. Hokejisté obou mužstev předvádějí nadprůměrný hokej, jediné co tomu chybí jsou střely. Počet střel je totiž 6:6. Závěrečná třetina začne přibližně v 20:10.
40:00
39:28
Hokejisté z Pardubic se chvíli drželi v třetině domácích i přes několik nepřesných přihrávek.
38:55
Kousal se vrátil na led a Pardubice hrají v plém počtu.
38:40
Východočeši se dostali v oslabení do zakončení.
37:42
Červenobílí se usadili v přesilovce v pásmu hostí, kdy ale po nepovedené přihrávce Pardubice vyhodili.
36:55
Za faul loktem je potrestán Jan Kolář.
36:42
Dresler se dostal ke střele, kterou ale poslal hodně mimo.
36:10
Hraje se převážně ve středním pásmu, kde se nachupilo nepřesností.
35:16
Domácí se na chvíli osvobodili.
33:58
Pardubičtí jsou na koni a zamkli Slavii ve vlastním pásmu.
32:55
Pardubice právě vstřelily branku! ROBERT KOUSAL ujel Kubošovi a na dlouhou hůl se trefil přesně do růžku domácí svatyně! Asistence: Peter Jánský a Václav Kočí.
32:29
Pardubice předvedli serii několika zakázaných uvolnění.
32:02
Komerční přestávka, po které se bude vhazovat před pardubickým gólmanem.
31:21
Pardubičtí se na chvilku usadili v pásmu domácích a zle Slavii zatápěli, leč branku neohrozili.
30:18
Jen za cenu zakázaného uvolnění se ubránili Pardubice náporu Slavie.
29:35
Micka ujel hostující obraně, nadvakrát nahrál svému spoluhráči až moc před něj a Krenželok přihrávku nezachytil.
29:25
Martin Šagát si z levé strany najel před Kopřivu, střelou pod lapačku ale na slávistického brankáře nevyzrál.
28:10
Kolařík upadl v obraném pásmu a dovilil hostům, aby se dostali do příležitosti.
27:30
Slavia právě vstřelila branku! Slavia se rychle dostala zpátky do hry, kdy ranou od modré prostřelil Růžičku TOMÁŠ POSPÍŠIL! Asistence: Petr Kadlec a Vladimír Růžička.
27:20
Icing hostů.
26:26
Pardubice právě vstřelily branku! Síčák vystřelil od modré čáry a trefil nohu PETRA KOUKALA, od které se kotouč odrazil za bezmocného Kopřivu! Asistence: Vladimír Sičák.
25:39
Nahodil si najel na přihrávku skrz útočné pásmo a tečí minul domácí svatyni.
24:43
Hosté budou pokračovat v plném počtu.
24:15
Jan Starý byl vyslán do úniku, svižnou přihrávku však nezachytil.
23:21
Pardubičtí vyhodili a odešli vystřídat.
22:43
Jiří Púhoný jde na dvě minuty odsedět trest za nedovolené bránění.
22:35
Po závaru před domácí brankou se bude vhazovat v útočném pásmu hostí.
21:35
Výkony obou mužstev jsou v celku vyrovnaná.
20:45
Do druhé třetiny vstoupili lépe hosté, kdy ohrozili Kopřivu z mezikruží.
20:01
V první části zápasu se do vedení dostali hosté po gólu Koukala. Slavia ale hned na to z trestného střílení zásluhou Michala Vondrky vyrovnala. Lepší byli domácí, což signalizuje i poměr střel 10:6. Druhá třetina začne přibližně v 19:11.
20:00
19:30
Vhazování před Růžičkou.
18:50
Sičák střílel od modré jen těsně vedle Kopřivovy branky.
17:37
Při hře čtyři na čtyři si osamocený Krenželok najel před Růžičku a bekhendovou kličkou trefil jen lapačku hostujícího brankáře.
17:28
Za sekání je vyloučen Vladimír Růžička.
16:44
Křižnou přihrávku ztečoval mimo hřiště jeden z hostujících obránců. Slavia v plném počtu.
15:51
Hosté jdou do tří. Václav Benák si odpočine za vysokou hůl.
15:23
Při hře ve čtyřech se slávisté usadili v útočném pásmu.
14:30
Za vzájemnou potyčku je vyloučen domácí Vladimír Roth a hostující Marek Drtina.
13:57
Pardubičtí se připravili o možnost ohrozit soupeřovu branky, když byli přichyceni v ofsajdu.
13:25
Oba celky se nedostávají do šancí a hra je v posledních minutách hodně rozkouskovaná.
12:20
O puk se bojuje ve středním pásmu.
11:43
Východočeši nedokázali vyžít zkrácenou přesilovku a Pospíšil se vrátil na led.
10:45
Hosté se v přesilovce usadili v pásmu Slavie, branku ale výrazně neohrozili.
10:07
Pardubice v plném počtu.
10:01
Od modré vystřelil Kadlec a jeho střelu vyrazil Růžička betonem do rohu kluziště.
09:43
Počet hráčů na ledě se vyrovná, protože Pospíšil nafilmoval pád a odsedí si dvě minuty.
09:10
Hosté ujeli v oslabení a prověřili Kopřivu.
08:27
Ke střele se dostal aktivní Kůrka. Jeho střela však skončila na hrudi hostujícího gólmana.
08:07
První vyloučení v zápase. Za sekání je vyloučen Radovan Somík.
07:15
Kůrka se dostal ke střele, kterou ale zblokoval jeden bránící hráč a kotouč se tedy k Růžičkovi nedostal.
06:34
Slávisté jsou lepší, ale stav tomu neodpovídá. Po komerční pauze se bude vhazovat v obraném pásmu Slavie.
05:46
Bude se vhazovat před Růžičkou.
05:10
Hra se uklidnila a týmy se nedostávají do zakončení.
04:12
Slavia právě vstřelila branku! K nájezdu se připravil MICHAL VONDRKA a střelou k tyčce nedal Růžičkovi šanci.
04:12
Za hákování Roberta Kousala je nařízeno trestné střílení.
03:07
Pardubice právě vstřelily branku! Od zadního mantinelu se dostal kotouč k PETRU KOUKALOVI, který se bekhendem nemýlil! Asistence: Jan Kolář a Casey Borer.
02:28
Červenobílí dále pokračují v tlaku.
01:52
Na chvilku se Pardubice dostaly k brance sešívaných. Kopřivu ale neohrozily.
01:10
Domácí pokračují v mírném tlaku. Soupeře nepustili ke své brance.
00:35
Slavia se usadila v útočném pásmu.
00:01
Úvodní sestavy: HC Slavia Praha: Kopřiva - Kadlec, Valach, Kuboš, Dresler, Roth, Kolařík,, J. Krejčík - Kůrka, Alinč, Vondrka - Micka, Krenželok, Kalus - Pospíšil, V. Růžička ml., Tomica - Jelínek, Sklenář, Doležal HC ČSOB Pojišťovna Pardubice: Růžička - Benák, V. Kočí, Sičák, Kolář II, M. Drtina, Borer - Kolář I, Koukal, Starý - Jánský, Kousal, Buchtele - Somík, T. Zohorna, Šagát - Půhoný, Semorád, Nahodil - Zdráhal Rozhodčí: Jeřábek, Turčan - Lhotský, Svoboda.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:15.