Je za námi zajímavé a velmi napínavé utkání. Diváci, kteří dnes přišli do ČEZ Arény, rozhodně neudělali chybu. K vidění byla spousta šancí, pěkné góly i tvrdé střety.

Nejlepší hráči vyhlášeni: Patrik Marcel (PLZ) – Pavel Kubiš (ZLN)

Zásahy gólmanů: Machovský (PLZ) 3 (18) – Horčička (ZLN) 7 (20).

Pouze připomínám, že podrobné statistiky z tohoto zápasu naleznete v odkazu pod skórem.

Tímto konstatováním se s vámi loučím a budu se těšit zase někdy z Plzně na počtenou!
60:00
59:55
Od Slováka se touš odrazil málem za záda Machovského!
59:24
Jeřábek poslal kotouč do ochranné sítě, buly ve středním pásmu.
59:18
A další icing PSG.
59:05
Lev s pukem za Horčičkovou brankou.
58:45
Hosté se znovu provinili zakázaným uvolněním.
58:33
Domácí jen posílají černý nesmysl za branku Zlína.
58:01
Poslední dvě minuty utkání, u touše domácí.
57:16
Další icing PSG.
56:23
Hostům začínají téct nervy. Nejprve se Balaštík ohradil proti nepříliš tvrdém zákroku od Hollwega, následně Matějíček měl choutky si něco vysvětlovat s Pletkou.
55:54
A znovu. Domácí se již nikam nehrnou a pozorně brání modrou.
54:19
Zakázané uvolnění Zlína.
53:16
Další ránu od modré sráží domácí gólman vyrážečkou.
52:18
Kubiš se protáhl kolem levého mantinelu, ovšem tváří v tvář Machovskému neuspěl ranou mezi betony.
51:16
Icing Zlína.
50:24
Z ostrého úhlu pálil Mozík, Dvořák se již k dorážce nedostal.
49:54
Hosté jsou kompletní.
48:51
Zlín právě vstřelil branku!
Domácí podruhé v zápase inkasují v početní výhodě! V situaci dvou na jednoho předložil přes obránce skvěle Holík na FILIPA ČECHA, kterému stačilo pouze nastavit hůl. Asistence: Petr Holík, Radim Tesařík.
48:35
Činit se ale musel Machovský, který musel likvidovat šanci Kubiše z levého kruhu.
47:51
Akci dvou na jednoho zakončovali domácí dorážkou na brankovišti, když tu najednou Ondřej Veselý (ZLN) úmyslně posunul branku. S tím už mají Plzeňští proti Zlínu svoje zkušenosti...
46:02
Hollweg tvrdě pálil od modré, když dobře napadl rozehrávku Zlína Tomáš Sýkora, Horčička pozorný.
45:09
Plzeň je kompletní.
45:06
Mozík srazil střelu z mezikruží, buly.
44:12
Až nyní domácí vyhazují, k Machovskému se však střela nedostala.
43:01
Dominik Boháč (PLZ) vyloučen za sekání.
42:45
Icing Plzně.
42:28
Marušák pořádné protáhl Machovského ranou od modré.
42:01
Postavení útočícího hráče v brankovišti PSG, buly ve středním pásmu.
41:51
41:27
Mozík se náhle zjevil osamocen mezi kruhy, měl i čas zamířit, ovšem Horčička předvedl perfektní zákrok lapačkou!
41:01
A znovu.
40:36
Zlín vyhazuje.
40:01
Hosté musejí být za přestávku rádi. Stereotypní vývoj utkání sice Zlín dokázal zlomit ve svůj prospěch, jenže domácí brzy vyrovnali a poslední minuty bylo PSG pod soustavným tlakem.

Nechme se překvapit, jak bude zajímavé utkání pokračovat.

Zásahy gólmanů: Machovský (PLZ)11 (18) – Horčička (ZLN) 8 (13).

Poslední dvacetiminutovka začne zhruba v 19:15.
40:00
39:58
Mozík od modré pálí mimo.
39:48
Drtivý tlak indiánu ukončil faulem Pavel Kubiš (ZLN).
38:04
Plzeň právě vstřelila branku!
Krásná akce JAKUBA LVA. Indrák mu adresoval mezi kruhy příhru, kterou sice Horčička dokázal holí nadzvednout, mladý útočník si jí však bleskurychle stáhl rukou na hůl a zakončil kličkou do bekhendu. Asistence: Miroslav Indrák.
36:50
Icing PSG.
36:10
PATRIK MARCEL napřáhl na levém kruhu a Horčičkovi prošel černý nesmysl mezi betony. Asistence: Tomáš Pitule.
34:17
Hollweg tečoval na brankovišti ránu od modré, Horčička sklapl betony včas.
33:50
Ofsajd Plzně.
33:25
Více jak půl zápasu čekáme na gól a nyní nám padnou během minuty hned dva. TOMÁŠ SLOVÁK si sjel od modré na pravý kruh a propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Ondřej Kratěna, Tomáš Vlasák.
32:34
Tak to byla hrubice! PAVEL KUBIŠ nahodil přes obránce na Machovského, ten touš pouze vyrazil a nikým neatakovaný střelec si touš dojel a sám před brankou Plzně zakončil. Asistence: Dalibor Řezníček, Petr Leška.
32:28
Seman pálí od modré těsně mimo.
32:18
Za hru vysokou holí vyloučen Bedřich Köhler (ZLN).
31:45
31:10
Domácí jsou kompletní.
30:50
Nyní hosty zastavil ofsajd.
30:34
A Horčička dokonce musel před domácími podržet puk, buly.
30:15
A znovu, nyní vyhazuje Lev.
29:46
Zlínu se nedaří získat pásmo.
29:10
Jakub Jeřábek (PLZ) vyloučen za podražení.
28:59
Balaštík střílel švihem od modré, Machovský bez problémů ukrývá touš v náručí.
26:13
Kratěna se protáhl mezi beky, ale zakončením na vyrážečku si na Horčičku nepřišel!
25:31
Icing i na druhé straně.
25:04
Zakázané uvolnění indiánů.
24:54
Ondráček pálil z prvého kruhu, Machovský předvedl rozštěp a efektní zákrok lapačkou.
24:02
Z levého kruhu pálil Novotný, Horčička sklapl betony včas.
23:48
Přečíslení čtyři na dva zakončil Balaštík jen do náruče domácího brankáře.
22:59
22:28
Balaštík z ničeho nic trefuje z mezikruží tyč!
22:09
Jeřábek musel absolvovat rychlostní souboj se Sedláčkem, uspěl a Machovský tak nemusel zasahovat.
21:56
Ofsajd Zlína.
21:12
Zlín je v plném počtu.
20:01
Máme za sebou úvodních dvacet minut a skóre naprosto přesně vypovídá o předváděné hře. Hraje se nahoru-dolů bez přerušení, ani jeden z týmů není výrazně lepší a vyloženou gólovku bychom také v sestřizích hledali marně. Kvalitu utkání tím ovšem rozhodně nesnižuji, určitě je na co se dívat.

Zásahy gólmanů: Machovský (PLZ) 7 – Horčička (ZLN) 5.

19:12
Filip Čech (ZLN) podrazil Slováka a je vyloučen na dvě minuty.
18:58
17:51
Snahu o rychlý kontr přerušil Plzni ofsajd.
17:34
Balaštík zakončoval z pravého kruhu, ovšem měl to na bekhend a Machovský navíc vytasil bleskurychlý zákrok.
15:50
Zakázané uvolnění domácího celku.
14:35
Leška zkoušel za brankou hostí vymyslet kulišárnu, ale neměl komu by přihrál a brzy o černý nesmysl přišel.
13:50
Pletka zpoza branky hledal mezi kruhy Kratěnu, tomu chyběl půlkrok.
12:52
Hosté si přihráli rukou a jsou vyhnáni do středního pásma.
11:02
Pletka byl mezi kruhy dobře hlídal, Zlín opět vyhazuje.
10:31
Hosté se osvobozují.
10:11
Ján Sýkora se proháčkoval do dobré pozice, ovšem z pravého kruhu nalezl pouze připravenou lapačku Horčičky.
09:49
Zbytečně teď za brankou Plzně podrazil protihráče Marek Melenovský (ZLN).
09:15
Domácí teď dvakrát za sebou pálili z dobré pozice, ale jak pokus Pletky, tak Vlasáka byl zblokován.
07:14
Dvořák si zpoza branky vybruslil až k zakončení, hostující gólman si místo u bližší tyče pohlídal.
07:01
Touš končí v ochranné síti za Horčičkou, buly.