S přáním příjemného večera se s vámi loučím. Těším se na další online přenosy z naší nejvyšší hokejové soutěže. Na počtenou!
Nejlepší hráči zápasu:

Petr Tenkrát (Kladno – 1+0),
Martin Adamský (Třinec – 1+0).
Je konec. Přestože Třinec ve strhujícím závěru sahal po vyrovnání, nakonec nemá ani bod a pokračuje ve výsledkové mizérii. Kladno se může radovat ze tří bodů s hrstkou svých fanoušků. Ve třetí části nejprve navýšil vedení Středočechů Tenkrát, ale pak už přišly velké chvilky Ocelářů. Polanský v 58. minutě snížil po souhře s Peterkem a o minutu později tečoval Rothovo nahození do tyče! V závěrečném tlaku měli Oceláři i další šance, ale ani jednu neproměnili. Rytíři se radují z cenného skalpu.
60:00
59:48
Patera znovu úspěšný na buly a Kaberle dostal puk do středního pásma. Dvanáct vteřin před koncem nachytán Martin Růžička v ofsajdu.
59:39
Hrubec už je dávno na střídačce a třineckou svatyni teď jen těsně minul svým vyhozením Kaberle. Vhazovat se bude před Cháberou. Rytíři si berou oddechový čas.
58:50
Velmi blízko teď byli domácí od vyrovnání! Rothovou střelu tečoval Polanský, ale ozvalo se pouze zacinkání Cháberovy tyče!
58:41
Polanský sice buly prohrál, ale Rytíři vyhodili jen za cenu zakázaného uvolnění. Nepříliš takticky si počínal Tenkrát.
58:32
Peterek zkoušel tečovat Linhartovo nahození, ale příliš se mu to nepovedlo. Nyní se však bude vhazovat v kladenském obranném pásmu.
58:02
Třinečtí zůstávají v útoku, ale zároveň i Hrubec v brance.
57:30
Třinec právě vstřelil branku!
Tak přece jenom Oceláři dramatizují závěr třetí třetiny! Přihrávku Peterka využil JIŘÍ POLANSKÝ a střelou krátkým švihem snižuje na 2:3! Skvěle sehraná přesilová hra domácích. Asistence: Jan Peterek, Radek Bonk.
57:01
Další šanci měl Peterek, ale prováhal ji přílišným čekáním.
56:47
Pěknou kombinaci na jeden dotek zakončoval z bezprostřední blízkosti Varaďa, ale puk mu v rozhodujícím okamžiku sjel z hole!
56:18
Rothova střela tečována Bonkem jen těsně vedle, následně se Rytíři osvobodili.
56:01
Ještě je tu šance pro domácí. Během dvou po sobě jdoucích střel Krejčího fauloval Patrik Machač (KLA) a byl vyloučen za sekání. V témže čase si Oceláři vybírají oddechový čas.
55:27
Další zlomená třinecká hůl měla za následek kladenskou šanci! M. Hořava využil zaváhání Hrabala, puk si potáhl, nakonec jej předal Paterovi a jen díky skvělému Hrubcovi neprohrávají domácí o tři branky!
54:46
Roth nabil Martinu Růžičku, ten svou ránu z první ale namířil jen do Majeského. Za pár vteřin pálil sám Roth, ale zlomil hůl a navíc bylo pískání postavení Varadi v brankovišti.
53:38
K několika menším šancím se propracoval Adamský, ale ani v jednom z případů nezamířil na Cháberu.
53:25
Nyní se jim to ovšem povedlo a hned si zahrají přesilovku. Vyloučen byl Petr Hořava (KLA) za nedovolené bránění.
53:14
Kladenský pobyt v ocelářském pásmu nekončí, Oceláři se nemohou dostat do útočné fáze.
52:32
Patera přesně načasoval žabičku, která měla dosednout přesně na hůl Tenkráta. S tím se však poctivě vracel Varaďa a zabránil další katastrofě z pohledu domácího mužstva.
52:02
Rytíři zůstávají i nadále vepředu. Po přihrávce Treilleho scházelo padajícímu Dragounovi k zakončení pár kroků. O chvíli později byla zablokována střela samotného Treilleho.
51:30
Dnešní utkání sleduje 2636 diváků.
51:30
50:51
Tak teď se jim to pro změnu povedlo, ale hezkou kombinaci D. Růžičky s Bajarunsem zastavil obranným zákrokem Hrabal.
50:27
Nyní se hraje kladenská přesilová hra 5 na 4, ale Rytířům se nedaří dostat se do útočného pásma na delší dobu.
50:00
Šťastný odraz od brusle rozhodčího pomohl Třineckým, aby se osvobodili.
49:30
Třinec jde dokonce do tří. Na trestnou lavici usedá Jakub Orsava (TRI) a bude pykat za podražení.
48:50
Pěkné kombinace předvádí kladenská přesilovková formace. V hlavních rolích úřadují Patera, Tenkrát nebo Kaberle. Střelu posledně jmenovaného vyrazil třinecký brankář, ač před ním clonili další dva Kaberleho spoluhráči.
48:04
Hrubec se musí mít na pozoru. Hned zpočátku přesilovky zasahoval proti střele Tenkráta od modré čáry.
47:57
Přichází navíc další komplikace. Josef Hrabal (TRI) je vyloučen za podražení.
47:36
Třinečtí jsou v křeči, nevyužili dobrého vstupu do třetiny a namísto vstřeleného gólu znovu inkasovali.
46:38
Kladno právě vstřelilo branku!
Kladno nečekaně odskakuje do dvougólového vedení! Patera předal puk Kaberlemu, ten od mantinelu nahazoval před branku a souhru zkušeného tria zakončil gólem PETR TENKRÁT – 1:3! Asistence: Tomáš Kaberle, Pavel Patera.
46:22
Rozehrávku nezvládl ideálně Hrabal a poslal puk Paterovi, jeho přihrávku na volného Tenkráta však zablokoval právě Hrabal.
45:31
Orsava vlétl do útočné třetiny jako uragán, ale v rohu kluziště jej později o kotouč na holi připravil Machač. Avšak Třinec je lepším mužstvem a hraje se převážně před Cháberou.
44:38
Linhart si u mantinelu zbytečně zavařil, ale sprinterský souboj s Lukáčem zvládl a chybu odčinil.
44:15
Rákos nadvakrát tlačil puk před bránu na Matuše, ten přijel na místo určení o chvilku později a bylo po šanci. Hru nyní zklidnil zákrok Chábery.
43:35
Pronikajícího Peterka zastavil čistým zákrokem Treille. I přes velkou nevoli domácího publika rozhodčí nevylučovali.
42:58
Adamský s Polanským měli další příležitosti, ani jeden z nich se nedokázal prosadit.
42:25
Křižnou přihrávku Polanského nedokázal zkrotit Orsava, ale domácí zůstávají v útoku.
41:35
Roth na modré čáře nabil Hrabalovi, který jen těsně minul kladenskou branku.
40:56
Za Oceláře zahájil přesilovku Martin Růžička, který střílel z levého kruhu, Chábera úspěšně zasáhl.
40:49
Polanský zůstal chvilku ležet u ledu a vyloučen byl Ivan Majeský (KLA) za nedovolené bránění.
40:24
Třinec začal aktivně. Po nahození Martina Růžičky operoval před brankou Varaďa, Chábera sebral puk do lapačky.
40:01
Druhé dějství už přineslo o mnoho více zajímavostí. Ve 28. minutě poslal Adamský Třinecké do vedení, když využil Linhartovy střílené nahrávky a usměrnil puk za Cháberu. Tlak domácích sílil a očekával se další gól, ale nakonec bylo vše jinak. Ve 31. minutě jel Machač sám na Hrubce a vyrovnal. Rytíři skórovali z ojedinělého brejku. V závěru druhé části však naopak sílil tlak hostí, šanci měl Patera, ale nedal. Ve 38. minutě už se Středočeši radovali z vedoucí branky, když dostrkal kotouč za Hrubce Treille. Třinečtí mohli ještě reagovat a vstřelit gól do šatny, jenomže Adamský přestřelil.
Další třetina začne přibližně v 18:42.
40:00
39:47
Krejčí poslal nádhernou přihrávku na Adamského, který se na chvilku octl za zády kladenských zadáků! Adamský se pokusil o tvrdý projektil, ten však skončil mimo Cháberovu branku!
39:21
Martin Růžička nabil Bonkovi, ten střelou z mezikruží branku netrefil.
38:41
Autorem zasloužené branky kladenského mužstva je SACHA TREILLE! Treille využil nahození M. Hořavy před branku a dostrkal puk za Hrubce – 1:2! Asistence: Miloslav Hořava.
38:17
Domácí v plném počtu, avšak tlak Rytířů přetrvává.
37:46
Tenkrátův pokus zastaven beky, Kaberleho ránu tečoval M. Hořava těsně vedle.
37:20
Treille zavezl puk do útočné třetiny a Rytíři mohou začít s kombinací.
36:17
Na dvě minuty vyloučen Josef Hrabal (TRI) za hákování.
36:13
Obrovská chyba kladenských beků, kteří místo poklidné rozehrávky nabídli puk Polanskému! Kaberle však stihl na poslední chvíli zasáhnout a uchránit Kladno od pohromy.
35:43
Odraz od zadního mantinelu si musel Hrubec pohlídat při střele Hlaváče. Vše bez potíží zvládl.
34:48
Rytíři ožili a stále zatápí třineckým hokejistům. Dobré tři minuty se hraje v obranném pásmu Ocelářů.
33:57
Patera se náhle octl sám na brankovišti, ale puk měl na bekhend a nedokázal si rychle srovnat hokejku k zakončení! Poté ještě nabíjel M. Hořavovi, ale jeho střela už tak nebezpečná nebyla.
33:35
Menší kladenský tlak trvá, Paterova pětka zůstává okolo třinecké branky.
32:49
Vstřelený gól zase trochu povzbudil Kladno, které se snaží usadit v třineckém obranném pásmu.
31:57
Zčistajasna přichází kladenské vyrovnání! Brejk Rytířů založil kolmicí Dragoun, PATRIK MACHAČ pak ujížděl zcela osamocen na Hrubce a i přes svůj mladý věk si poradil jako zkušený mazák a střelou do levé části brány vyrovnal – 1:1! Asistence: Michal Dragoun.
31:19
Dvě šance domácího celku! Nejprve zabrzdil pronikajícího Polanského padající D. Růžička, pak byla k vidění povedené souhra Orsavy a Adamského, kterou zakončil druhý jmenovaný střelou nad!
30:47
Z Linhartovy menší chyby mohl těžit Barajuns, ale zvolil pouze nepřesné nahození za bránu.
29:54
Po Dragounově snaze v ofenzivní činnosti Kladna odpískáno zakázané uvolnění domácích.
28:47
Kladno absolutně nestíhá. Před šancí Rákose ho uchránila jen nepřesná přihrávka Marosze, který se v rozhodující chvíli s kotoučem na holi trochu zamotal.
28:35
Slezané zůstávají i nadále nastěhováni před bránou Chábery. Na brankovišti se teď srdnatě pral Rufer.
27:52
Třinecká přesilovka přece jenom končí gólem! MARTIN ADAMSKÝ dokázal využít střílenou přihrávku Linharta a usměrnil puk za Cháberu – 1:0! Asistence: Tomáš Linhart.
27:28
Přesnou křižnou nahrávku vyslal na Adamského namísto střely Galvas. Adamský nedokázal zakončit.
26:37
O chvilku později byl David Růžička (KLA) vyloučen za faul na třineckého jmenovce Martina. Pískáno bylo nedovolené bránění.
26:34
Rytíř Růžička chyboval v obranném pásmu a nedůrazným vyhozením po mantinelu daroval puk Varaďovi. Ten nedokázal přesně předat Martinu Růžičkovi.
25:59
Nepřesnou rozehrávku Linharta zachytil Doudera, okamžitě posílal průnikovou přihrávku na Lukáče, toho však zastavil odpískaný ofsajd.
25:16
Ojedinělý útok Kladna zakončoval střelou z nadějné pozice Doudera. Zadák hostí byl zcela osamocen mezi modrou čárou a kruhy, dostal nabito od Treilleho, ale bránu minul.
24:04
Orsavova zpětná nahrávka zpoza branky prošla až na Foltýna, ten přistrčil Adamskému, ten má však dnes, alespoň doposud, střeleckou mušku vychýlenou.
23:48
Třinečtí začali druhé dějství aktivně a prozatím se hraje především v jejich útočné třetině.
23:14
Roth zavezl kotouč do rohu kluziště a odtamtud směřoval přihrávku před bránu Chábery. Obránce Růžička tam měl dost starostí s Varaďou a Bonkem, situaci pro Kladno zachránil trochu dřívější hvizd sudího.
22:28
Rákos to s kličkovanou na útočné modré přehnal, avšak kladenský Strnad byl o puk připraven Maroszem ještě dříve, než stihl protiútok Rytířů pořádně začít.
21:55
Ruferovo nahození od hrazení vybízelo k teči, ale Peterek tečovat nestihl a Chábera tak bez větších problémů zasáhl.
21:05
Ostře, ale čistě si Orsava vyšlápl ve středním pásmu na Machače. Založil tak útok domácích, který zakončoval střelou příklepem Adamský.
20:15
M. Hořava posunul rukou puk jen k Bonkovi, ale ten pálil nepřesně.
20:01
První dvacetiminutovku máme za sebou a nutno podotknout, že se nehrál příliš pohledný hokej. To platí především o její první části, ve které nebyla k vidění jediná šance. Během kladenského oslabení v 17. minutě už góly padnout mohly, ale neprosadil se ani hostující Dragoun, ani Květoň, který nastřelil tyč, a tak je stav zatím bezbrankový. Snad se to v dalších třetinách změní.
Další třetina začne přibližně v 17:49.
20:00
19:48
V závěru třetiny je k vidění tlak domácích. Adamskému scházelo po nabídce Polanského znovu jen lepší zpracování.
19:13
Druhá část kladenské přesilovky už byla povedenější, ale Slezané vše ubránili.
18:40
Galvas vyslal trochu nechtěně do úniku Martina Růžičku, ale ten nedostal puk pod kontrolu a příležitosti ujet nevyužil.
18:02
Kladnu se nepodařilo se usadit v útočné části a důrazným vyhozením se prezentoval Roth.
17:27
Vyloučen Radek Bonk (TRI) za krosček. Jeho faul byl vyústěním tlaku Rytířů, v němž hráli prim útočnici Barajuns a Hlaváč.
16:14
Hned z protiakce si do kladenského pásma najel Květoň a střelou tahem orazítkoval tyč Cháberovy svatyně!
16:09
Jankovič ujížděl s Dragounem ve dvou proti Galvasovi. Jankovič vystřelil, jeho střelu Hrubec vyrazil přímo na hůl Dragouna, jehož zakončení do odkryté branky chyběly ke gólu centimetry!
15:43
Šťastný odraz puku teď nahrál domácím, ale Adamský jej nedokázal využít, neboť si kus černé gumy nedokázal zpracovat.
15:16
Třinečtí sice zavřeli Kladno a kombinací si rozpohybovali všechny jeho beky, ale akci chybělo zakončení. Střely se nejdříve zalekl Bonk, Rothův pokus byl dlouho avizovaný a úspěchem neskončil.
14:17
Zároveň vyloučen obránce hostí Milan Doudera (KLA) na dvě minuty za podražení.
14:17
V signalizované výhodě Rufer obkroužil bránu a vystřelil. Chábera zasáhl betony.
13:05
Kladenský Tenkrát se probil přes dva hráče až k důraznému zakončení příklepem. Hrubec puk schoval ve výstroji.
12:23
Rákos zakončoval svůj únik bekhendovou přihrávkou před Cháberu, ta se ale neujala. Hrubec zase o chvilku později vyrážel Kaberleho pokus jen k Tenkrátovi, ten se ale nezachoval příliš pohotově a nezakončil.
11:14
Barajunse připravilo o lepší střeleckou pozici špatné zpracování. Následná střela nebyla tak nebezpečná a navíc tečována Linhartem do ochranné sítě.
10:52
Rytíři jsou téměř neustále zataženi ve své obranné ulitě, ale Slezané proti nim nemohou nic vymyslet.
10:02
Tenkrátovo nahození po mantinelu zmátlo všechny hráče svým podivným odrazem. Patera byl však od puku dál než by potřeboval a nemohl tak vystřelit na překvapeného Hrubce.
09:21
Foltýnovu chytrou střelu měl podle původního záměru tečovat Matuš, ale kotouč jeho hůl přeskočil.
09:02
Hru plnou nepřesností sledují v posledních minutách diváci na třineckém stadionu. Matušův bekhendový pokus v pohodě skryl do rukavice Chábera.
08:06
07:53
Teď to přece jenom gólovou šancí zavánělo, avšak prostrčení Adamského na volného Orsavu přečetl Kaberle.
07:12
Ocelářům se přesilová hra zatím nedaří podle představ a nedokáží se usídlit v útočné třetině. To se nepovedlo ani po nahození Adamského.
06:24
Bonkova nahrávka Varaďovi před branku nepřesná. Kaberle osvobodil Rytíře.
06:06
Matador Peterek nabízel svou přihrávku Ruferovi a při tom byl faulován. Prvním vyloučeným hostem je Libor Procházka (KLA), odsedí si trest za držení protihráče.
05:41
05:23
Ránu kladenského Růžičky odrazil do rohu Hrabal.
04:26
Na druhé straně musel zasahovat Hrubec, Treilleho střelu obránci zpacifikovali, dorážku Barajunse už si musel pohlídat třinecký gólman.
04:12
Kaberleho obral na modré čáře o puk Adamský, Varaďa pak našetřil další cenné vteřiny.
03:41
První vyloučení paradoxně na straně Třineckých, kteří jsou nyní lepším týmem. Pykat půjde Jiří Polanský (TRI) za podražení.
03:20
Po chybě Kaberleho se do zajímavé šance zčistajasna dostal Varaďa, ale naneštěstí pro domácí přestřelil.
02:39
Formace třineckých mladíků teď mačkala Středočechy v obranném pásmu. Pasáž ukončil trochu netradičně malou domů Procházka.
01:45
Ruferovo nahození si Chábera s přehledem pohlídal a vhazuje se po jeho levici.
00:52
První šanci měla třinecká dvojice Adamský – Polanský, která ujela do přečíslení. Střelu druhého jmenovaného však zablokoval Majeský.
00:30
Úvodní pětky se ukázaly na ledě. Na jedné straně proběhla nepřesná kombinace Bonka a Varadi, na druhé straně střílel nepřesně M. Hořava.
00:01
Do třinecké sestavy se vrátil tradiční kapitán Ocelářů Radek Bonk a registrujeme také jednoho nového hráče na soupisce domácích, a sice útočníka Rostislava Marosze. Chybí naopak střelec jediné branky z Karlových Varů Marek Zagrapan.

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Trenčan) – Galvas, Hrabal, Linhart, Roth, Kania, Krejčí, Foltýn – Varaďa, Bonk (C), Martin Růžička – Adamský, Polanský, Orsava – Rufer, Peterek, Květoň – Rákos, Marosz, Matuš – Marek Růžička. Trenér: Jiří Kalous.

Rytíři Kladno: Chábera (Cikánek) – Kaberle, D. Růžička, Jankovič, Majeský, Doudera, Procházka, P. Hořava – M. Hořava, Patera (C), Tenkrát – Machač, Dragoun, Treille – Hlaváč, Dalecký, Bajaruns – Šilhavý, Lukáč, Strnad. Trenér: Zdeněk Vojta.

Rozhodčí: Mikula, Šír – Gebauer, Lederer.
Vzájemné zápasy:

Rytíři se s Oceláři střetli již v 9. kole a byla z toho nádherná hokejová podívaná s dramatickým závěrem. Třinec poslal do vedení Zagrapan, Kladno kontrovalo gólem Havlíčka. Na řadě byli Oceláři a skóroval Bonk. Ve druhém dějství vyrovnal Patera, ale hned na to vedli zase hosté brankou Polanského. Poté přišel kladenský obrat, trefil se Tenkrát a Rudovský a Rytíři vedli 4:3. Vše směřovalo ke kladenskému vítězství, avšak v 56. minutě se prosadil Zagrapan a v 59. minutě strhl tři body na stranu Slezanů Adamský. Třinec na Kladně vyhrál 4:5.

V předešlé sezoně se mezi oběma soupeři zrodilo jedno vítězství Kladna a třikrát triumf Ocelářů. Rytíři nejprve slavili domácí vítězství 3:1, před rekordní návštěvou na třineckém stadionu zvítězili zase Oceláři 4:3. Po Vánocích doma Rytíři Třinci podlehli 1:4 a ze Slezska odjeli v únoru s debaklem, Třinečtí vyhráli 7:2.
Zajímavosti:

Nejproduktivnějším Ocelářem zůstává i po dvou zápasech, ve kterých vstřelili Třinečtí jen jednu branku, Jiří Polanský (9+17), avšak na extraligovém trůnu jej vystřídal jeho největší soupeř – sparťan Ton. Nejúčinnějším kanonýrem zase i nadále zůstává Martin Adamský (11+8), na dvanáctou branku ovšem čeká už čtyři zápasy.

Ocelářům schází od začátku sezony brankář Peter Hamerlík, statut maroda má v posledních týdnech i obránce Lukáš Zíb a v posledních třech utkáních se neukázal ani tradiční kapitán Radek Bonk.

Pro třinecké hokejisty začíná zápasem proti Kladnu třízápasová série utkání před domácím publikem. Oceláři přivítají v pátek Slavii Praha a v neděli brněnskou Kometu.

Kladno táhne bodově zkušený matador a velká hokejová ikona Pavel Patera (5+13). Jeho největším pomocníkem v ofenzivní činnosti Rytířů je Francouz Sacha Treille (9+3) – nejlepší střelec středočeského mužstva. Zámořím a reprezentací protřelý obránce Tomáš Kaberle je pak nejvytíženějším hráčem celé soutěže, v průměru je na ledě 23 minut a 18 vteřin za zápas.

V reprezentační přestávce muselo vedení kladenského klubu uvolnit zadáky Tomáše Kaberleho a Milana Douderu, kteří byli povoláni do národního dresu. O kvalitě kladenské školy obránců svědčí mimo jiné i to, že pozvánku do reprezentace obdržel také mladý sparťan Jan Piskáček, odchovanec Rytířů.
Rytíři Kladno:

Kladenští Rytíři vstoupili do nového ročníku výkony jako na houpačce a vítězství, dobré výkony a mnoho gólů střídaly těžké porážky. Porážek bylo v první čtvrtině základní části nejvíce, a proto se Kladno stále nemůže vyhrabat ze suterénu tabulky, tedy z části, ve které se nacházejí týmy, jimž jejich umístění zatím zaručuje pouze účast v play-out. Konkrétně se Středočeši pohybují na 11. příčce s třiadvaceti body, mají na svém kontě stejný počet bodů jako dvanácti energetici a o bod více než předposlední Litvínov. Desátý Liberec je před Rytíři o čtyři body.

Před reprezentačním turnajem Karjaly upadli Kladenští do výsledkové krize a ve třech po sobě jdoucích utkáních neuhráli ani bod. Po přestávce tuto nelichotivou šňůru natáhli dokonce na pět zápasů, když na domácím stadionu podlehli Liberci 0:3 a Spartě Praha 2:5. Kýženého zisku bodů se Rytíři dočkali až ve třetím domácím zápase v řadě, ve kterém udolali Plzeň 2:1 po samostatných nájezdech. V Třinci budou chtít Středočeši bodovat znovu.

Kladno šlo do domácího utkání s Plzní s tím, že musí konečně uspět a na domácím ledě prolomit pět zápasů trvající sérii bez bodu. Nakonec se to Rytířům povedlo. Po brance Boháče sice prohrávali, ale vyrovnání zajistila souhra Tenkráta se zakončujícím Paterou. Ve třetí třetině ani v prodloužení gól nepadl a bod navíc vystřelil domácím nájezdník Hořava.
HC Oceláři Třinec:

Oceláři z Třince neprožili zrovna povedený začátek sezony, ale postupem času se dokázali probojovat mezi prvních šest mužstev, která mají po skončení základní části zajištěnu účast v play-off. V současné době už ale znovu toto tvrzení neplatí, družina trenéra Kalouse se totiž po dvou posledních porážkách octla na 7. místě tabulky, které zaujímá se ziskem pětatřiceti bodů. Slezané však nejsou v nikterak kritické situaci, neboť na čtvrtou Slavii Praha a pátou Plzeň ztrácí jen dva body a šestý Zlín je před Třincem jen o jediný bod. Naopak například na desáté Bílé Tygry z Liberce mají Oceláři značný náskok osmi bodů.

Třinečtí pokračovali po reprezentační pauze ve vítězné sérii a doma porazili pražskou Spartu 3:2 po samostatných nájezdech, o dva dny později však přišla nečekaná porážka 0:2 od Litvínova a v dosud posledním utkání ztratili Oceláři všechny body v dalekých Karlových Varech, odkud odjeli s prohrou 1:3. Své renomé si Třinečtí mohou spravit v souboji s Kladnem.

V posledním utkání prohráli Oceláři v Karlových Varech, tedy se soupeřem, se kterým před tímto zápasem naposledy ztratili před třemi lety. Energii dostal do vedení Kytnár a na konci druhé části vedení navýšil Gulaši. Když se v 58. minutě trefil ještě Vlach, bylo hotovo a na výsledku už nic pořádně nezměnilo ani snížení třineckého Zagrapana z poslední minuty. Oceláři podali na západě Čech slabý výkon a z nejdelší štace si neodvezli ani bod.
Sportu zdar a hokeji zvlášť. Tipsport extraliga má dnes na programu hned šest zápasů 22. kola a v našem textovém online přenosu se zaměříme na souboj mezi HC Oceláři Třinec a Rytíři Kladno. Ani jeden z těchto týmů neprožívá ideální období, kdo bude spokojenější po uplynutí dnešního zápasu? Pokud vás to zajímá, ale nebudete přímo v dějišti utkání, jste srdečně zváni k sledování online přenosu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.