Zlínští hokejisté nezvládli dnešní zápas a připisují si pouze bod. Chomutov ukořistil druhý bod v samostatných nájezdech, kde o tom rozhodla posila z NHL Michael Frolík. Pro dnešek je to vše, hezký zbytek nedělního večera.
65:00
Piráti právě vstřelili branku!
Posila z NHL MICHAEL FROLÍK rozhoduje o tom, že dva body poputují k nováčkovi do Chomutova.
Leška naznačil střelu a přestřelil branku - 1:2
Michael Frolík nic nevymýšlel a vystřelil do růžku - 1:2
Petr Holík si to nakonec nechal na bekhend a svým pokusem překonal Kostúra - 1:1.
Lukáš Pulpán naznačil a poslal puk mezi Horčičkovy betony - 0:1
Domácí Köhler blafák nezvládl, Kostúr mu úmysl svou holí překazil - 0:0.
První jel Marek Sikora ale přestřelil branku - 0:0.
Samostatné nájezdy začínají.
Na řadu tak příjdou po menší úpravě ledu samostatné nájezdy.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:02
Lučka je na ledě, Piráti se dokázali ubránit.
63:59
Obránce Pulpán se ocitl ve veliké šanci, nic jiného než vystřelit mu nezbývalo, Horčička výborně zasáhl.
62:53
Kotouč byl ztečován do hlediště, buly ve středním pásmu.
62:02
Šance pro Zlín, Berani budou hrát přesilovku 4na3. Martin Lučka (CHM) 2 minuty hákování.
61:32
Čajánek se prokličkoval ke Kostúrovi ale moc to s kličkováním přehnal.
60:01
Oba týmy berou bod a o druhém bodu se rozhodne v pětiminutovém prodloužení, nebo v samostatných nájezdech. Zásahy brankářů ve třetí části Horčička (10) - Kostúr (13).
60:00
59:50
Leškovu akci ukončil ofsajd, tento verdikt se nelíbí zlínskému publiku.
58:50
Icing Zlína, buly před Horčičkou.
57:43
Dnešní utkání sleduje pouhých 3 928 diváků.
55:54
Po Linhartově střele nastal před Kostúrem menší závar, který vyřešil až odpal hostujícího beka.
55:02
Kubiš v obrovské šanci, zcela sám před Kostúrem ale příliš dlouho čekal se zakončením.
54:21
Zlín měl drtivý tlak v přesilovce, Chomutov ho ale dokázal ustát a je kompletní.
53:14
Holík střílel z mezikruží, Kostúr se štěstím vyrazil.
52:21
Milan Kraft (CHM) 2 minuty za hákování. Veliká šance pro Zlín v závěru utkání.
49:27
Zlín právě vstřelil branku!
Tak nakonec se domácím hokejistům podařilo vstřelit vyrovnávací branku. PETR ČAJÁNEK si počkal na odražený kotouč a poslal ho nechytatelně za Kostúra. Asistence: Ondřej Veselý.
48:29
Lukáš Pulpán (CHM) 2 minuty za hákování.
48:10
Z pravého kruhu střílel Köhler, jeho rána mířila hodně nepřesně.
47:30
Čajánek seskočil z trestné lavice a hned uháněl na chomutovskou branku, v zakončení mířil nepřesně.
44:41
V oslabení se dostal do zakončení Melenovský, Kostúr jeho pokus ukryl do náručí.
45:27
Domácí kapitán Petr Čajánek (ZLN) je potrestán na dvě minuty za držení. Divákům se toto vyloučení nelíbí a pískají.
44:41
Lučka střílel a za Horčičkou zazvonila tyčka, dorážet se snažil Hřebejk ale neuspěl. Obrovská šance Chomutova.
42:28
Chomutov přesilovku nevyužil a Zlín je kompletní.
41:00
Zlín se v oslabení přemístil před Kostúra a výsledkem byla nebezpečná střela Zámorského.
40:28
Jaroslav Balaštík (ZLN) 2 minuty za nedovolené bránění.
40:01
Ve druhé části se zlínští dostávali více do hry ale k překonání Kostúra to zatím nestačí. Piráti si vytvořili několik nebezpečných příležitostí, Horčička jim ve druhé třetině vše pochytal. Zásahy brankářů: Horčička (20) - Kostúr (14) .Třetí třetina začne v 18:49.
40:00
38:42
Veselý střílel příklepem, Kostúr si připisuje úspěšný zákrok.
37:50
Köhler už je na ledě, Berani ustáli čtyřminutové oslabení a jsou kompletní.
36:48
Zlín po delší době vyhazuje a může tak vystřídat.
36:25
Chomutov tlačí na domácí celek a Zlín nemůže vyhodit puk z pásma, obě formace jsou na ledě delší dobu.
36:00
Horčička výborně zasáhl betonem, proti dorážce Frolíka.
35:10
Holík v oslabení vypíchl kotouč a prezentoval se slušnou střelou.
34:10
Zámorskému se podařilo vyhodit až před Kostúra.
33:48
Zcela zbytečné vyloučení na domácí straně. Bedřich Köhler (ZLN) v útočném pásmu zasáhl Pulpána do obličeje a odpyká si za to 2+2 minuty za vysokou hůl.
31:40
Leška se šikovně zpoza branky prosmýkl před branku, Kostúr holí jeho pokus zlikvidoval.
30:32
Chomutovští byli v akci 2na1, David Hruška finální přihrávku zkazil.
29:36
Okál se natlačil před Kostúra, na poslední chvíli se tam objevil Bartejs a puk odpálil do bezpečí.
28:05
Leška trefil Kostúra do masky, od ní se kotouč odrazil do ochranné sítě.
27:42
Kraft nadělal problémy zlínskému brankáři, Horčička musel jeho pokus zachraňovat na brankové čáře.
26:27
Třetí zlínská pětka zatápěla před Kostúrem, ten raději ukryl puk pod lapačku. Bude se vhazovat.
25:02
Až na Kraftův průnik nic hosté v přesilovce nevymysleli a Zlín je kompletní.
23:39
Kraft dnes v další veliké šanci, před Horčičkou vystřelil nepřesně.
23:02
Chomutov si zahraje první přesilovku. Vyloučen je Marek Melenovský (ZLN) 2 minuty za hákování.
21:24
Přečíslení dva na jednoho zakončil Radek Duda střelou do připraveného Horčičky.
20:42
Leška nadvakrát dorážel u Kostúra, ani jednou puk za slovenského brankáře neprocpal.
20:29
Palin je na ledě, Chomutov zvládl i tuto přesilovku.
20:01
Zlínští zaspali úvod zápasu a Piráti toho rychle využili. Pulpán našel mezi kruhy volného Milana Krafta a ten v zakončení prostřelil Horčičku. Domácí hráli celkem čtyři přesilovky, využít ale nedokázali ani jednu. Zásahy brankářů: Horčička (6) - Kostúr (16) Druhá třetina začne v 17:56.
20:00
19:24
Duda je na ledě, Zlín hraje 5na4.
19:10
V přesilovce dvakrát střílel Zámorský, ani jeden pokus Kostúra neohrozil.
18:28
Zlín bude hrát 56 vteřin přesilovku 5na3. Brett Palin (CHM) 2 min za zdržování hry. Chomutovský bek vyhodil puk do hlediště a Zlínu nabízí početní převahu dvou hráčů na ledě.
17:26
Zálešák je na ledě, Chomutov je ve čtyřech.
17:24
Radek Duda (CHM) 2 minuty hákování.
17:24
Sotva se Piráti ubránili, tak je čeká další oslabení.
17:10
Čajánek tak dlouho váhal se zakončením, až mu kotouč vypíchl jeden z chomutovských obránců.
16:29
Zlín uzamkl Chomutov v útočném pásmu, nejvážnější šanci měl Köhler, který nastřelil levou tyč chomutovské branky.
15:26
Zlínští si vybojovali další přesilovku. Miroslav Zálešák (CHM) 2 minuty za sekání.
14:33
Filip Čech se dostal ještě do další šance, jeho povedenou střelu Kostúr vytěsnil levým betonem.
14:10
Čech zachytil nepřesnou rozehrávku, rozhodl se vystřelit, jeho rána byla zblokována.
13:40
Zlínští dnes mají problém vytvořit nějakou pořádnou akci.
13:03
Köhler to zkusil hned po buly, Kostúr opět připraven.
13:00
Melenovský zkusil z otočky překvapit Kostúra, ten si na jeho střelu počkal a ukryl ji do lapačky. Buly po levé ruce chomutovského brankáře.
12:32
Hned po vhazování pálil tvrdě Pulpán, jeho tvrdý pokus branku netrefil.
12:19
Slušnou střelou se prezentoval od modré čáry Bartejs, Horčička chytá.
11:13
Leška vybídl ke střele Köhlera, rána mířila mimo chomutovskou branku.
10:56
Duda si bodyčkem naskočil na Okála, zlínský mladík ho ale sundal k zemi.
10:30
Mrázek je na ledě, Piráti první oslabení zvládli úspěšně.
9:24
Frolík zatáhl puk do útočného pásma a našetřil cenné vteřinky v oslabení.
8:42
Balaštík tečoval nebezpečné nahození Hamrlíka.
8:26
Jaroslav Mrázek (CHM) 2 minuty za podražení
8:26
Veselý se dostal do šance a byl faulován. Zlín si zahraje první přesilovku.
6:53
Köhler si všiml u pravé tyčky volného Balaštíka, domácí forward nedokázal Köhlerovu přihrávku zpracovat.
5:53
Na buly jsou Berani zatím úspěšnější, ale Kostúra zatím výrazně neprověřili.
4:33
Chomutov svojí aktivitou vybojoval vhazování před Horčičkou.
3:38
Piráti se ujímají vedení v zápase. Pulpán našel svoji přihrávkou výborně najetého MILANA KRAFTA a ten nedal svoji střelou do růžku Horčičkovi sebemenší šanci. Asistence: Lukáš Pulpán, Michael Frolík.
2:23
Balaštík obdržel přihrávku a měl v plánu se rozjet na Kostúra ale zastavil ho verdikt rozhodčího - ofsajd.
1:54
Šikovně se před brankáře hostí natlačil Holík, Kostúr jeho pokus kryje.
1:39
Kostúr raději přikryl puk do lapačky před dotírajícím Čechem.
0:30
V první vážnější šanci utkání se ocitl Michael Frolík, chomutovský útočník ale puk přes Horčičkův beton protlačit nedokázal.
00:01

PSG Zlín: Horčička - Hamrlík, Horák, Linhart, Matějíček, Řezníček, Šenkeřík, Zámorský - Balaštík, Čajánek, Čech, Finsterle, Holík, Honejsek, Köhler, Kubiš, Leška, Melenovský, Okál, Ondráček, Veselý.

Piráti Chomutov: Kostúr - Bartejs, Lučka, Mrázek, Palin, Pavlas, Pulpán, Rýgl - Duda, Důras, Frolík, Hafenrichter, Hromas, Hruška, Hřebejk, Kraft, Lušňák, Polák, Procházka, Sikora, Zálešák.

Rozhodčí: Minář - Husička, Bláha, Jindra.
Hezký nedělní podvečer ze zlínského zimního stadionu Luďka Čajky. V 7. kole Tipsport extraligy přivítají Berani na svém ledě nováčka z Chomutova. Piráti si po šesti kolech vedou slibně, okupují devátou pozici a na svém kontě mají osm bodů. Berani jsou na místě pátém, a mají náskok pouhých tří bodů. Nedávno kádr Pirátů posílil Radek Duda, který se vrátil ze Švýcarska. Vedení Pirátů se podařilo ulovit kvalitní posilu z NHL. Dres Chomutova bude po dobu výluky oblékat Michael Frolík. Přes léto do kádru nováčka zamířila také dvojice zlínských hokejistů. Obránce Martin Lučka a útočník Michal Důras, oba by se dnes měli v dresu Chomutova představit. Kádr ještě doplnili: Martin Rýgl, Miroslav Zálešák, Patrik Lušňák, Matúš Kostúr a Vojtěch Polák. Dres naopak opustilo celkem sedm hráčů:Lukáš Endál, Jakub Grof, Jeff Jillson, Richard Diviš, Jan Heřman, Ondřej Fiala, David Havíř. Otazník visí nad Radimem Tesaříkem a Lubošem Horčičkou, jestli dnes oba nastoupí do střetnutí. Všichni jste zváni na zajímavou bitvu mezi Zlínem a Chomutovem. Utkání začíná v 17:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.