Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji dobrou noc a někdy příště opět na shledanou.

Andrej Nestrašil (CAR) 0 + 1, čas na ledě: 9:15
Jaromír Jágr (FLA) 0 + 1, čas na ledě: 17:14
Jakub Kindl (FLA) 0 + 0, čas na ledě: 15:37
Hvězdy utkání

1. Michael Leighton (CAR) – 31 zák., 2 góly, 93,9%
2. Jeff Skinner (CAR) – 1 + 1
3. Matt Tennyson (CAR) – 0 + 1
Dnešní utkání je za námi. Ve třetí třetině jsme se branky nedočkali a domácí tak nakonec vítězí po skvělém obratu 3:2. Florida sice po první třetině vedla 0:2, ale domácí ve druhé třetině předvedli skvělý obrat a nakonec tak zvítězili 3:2. Za domácí se dnes postupně trefili Stalberg, Skinner a Ryan. Za hosty se dnes střelecky prosadili Marchessault a Ekblad.

Střely na branku: 27 – 33
Vyhrané buly: 23 – 26
59:41
Leighton vyhodil kotouč až do útočného pásma a domácí si mohou nachvíli oddychnout.
59:19
Ekblad střelou od modré minul branku.
59:11
Oddechový čas pro domácí.
59:11
Kotouč skončil v hledišti. Vhazovat se bude před Leightonem.
58:49
Yandle vyslal na branku střelu od modré, ale trefil pouze jednoho z obránců.
58:41
Oddechový čas pro hosty.
58:40
Reimer míří z branky a hosté to zkusí v pěti!
58:36
Ofsajd hostů. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
58:21
Domácí se nemohou s kotoučem usadit v útočném pásmu.
58:05
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Vincent Trocheck – 2 min., podražení).
58:00
Poslední 2 minutky třetí třetiny!
57:02
Jeden z domácích hráčů pouze nahodil kotouč do útočného pásma a následně celá jeho pětka jela střídat.
56:06
Domácí se momentálně soustředí spíše už jen na obranu a kotouče odevzdávají soupeři velice lacino.
55:12
Hainsey napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho pokus ale Reimer dobře viděl a kotouč v pohodě vyrazil do rohu kluziště.
55:01
Komerční přestávka.
55:01
Střelu Smitha z pravého kruhu dokázal Leighton v pohodě chytit.
54:28
Tennyson se dostal ke střele od modré čáry, ale branku minul.
54:04
Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se tak bude před Reimerem.
53:33
Hosté jsou momentálně aktivnějším týmem směrem dopředu, ale vážnější šanci si zatím nevypracovali.
53:06
Jágr nedokázal zpracovat přihrávku těsně před Leightonem a kotouč mu tak utekl do rohu kluziště.
52:27
Domácí se teď dostali ke dvoum nebezpečným střelám z mezikruží. Reimer však obě dokázal vyrazit mimo tři tyče.
52:09
Stempniak se dostal ke střele z mezikruží, ale branku vůbec netrefil.
51:21
51:01
Trocheck napřáhl ke střele z levého kruhu, ale branku minul.
50:25
Minuta přesilovky je pryč a hosté se stále neusadili na delší dobu v útočném pásmu.
50:08
Hosté se vůbec nemohou usadit s kotoučem v útočném pásmu.
49:25
Domácí dokázali vyhodit kotouč z vlastní třetiny a hosté tak budou muset vymyslet, jak se dostat zpět do pásma.
49:21
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Jeff Skinner – 2 min., nedovolené bránění).
48:44
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu.
47:34
Hosté drží kotouč na svých holích a snaží se vymyslet nějakou gólovou akci směrem dopředu.
46:41
Rask se snažil poslat na branku střelu od modré čáry. Jeho pokus ale zablokoval jeden z obránců.
46:31
46:31
Barkov se dostal s kotoučem podél pravého mantinelu až ke střele z mezikruží. Jeho následný střelecký pokus ale dokázal Leighton fantastickým zákrokem chytit do své lapačky!
45:16
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu. Oba týmy zatím hrají velice opatrně.
44:43
Kotouč skončil po střele jednoho z hostujících hráčů v ochranné síti. Vhazovat se tak bude před Leightonem.
44:05
Pysyk vyslal na branku střelu od modré čáry. Jeho pokus ale zastavil jeden z obránců.
43:25
Domácí si mezi sebou neporozuměli ve středním pásmu a hrát tak mohou hosté.
42:57
42:21
Jokinen vystihl přihrávku jednoho z protihráčů v útočném pásmu a dokázal tak vyhodit kotouč z vlastní třetiny.
41:42
Hosté dobře napadají rozehrávku soupeře a zatím tuto přesilovku brání skvěle.
41:14
Domácí se zatím nemohou usadit s kotoučem v útočném pásmu.
40:57
Vyloučení v týmu Florida Panthers (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Jonathan Marchessault.
40:25
Demers dostal nabito na modrou čáru. Jeho následný tvrdý pokus se ale zastavil o jednoho z obránců stojících před brankou.
40:05
Domácí vyhráli úvodní buly třetí třetiny a ihned nahazují kotouč do útočného pásma.
40:01
Další třetina začne přibližně v 1:51.
Druhá třetina je za námi. Domácí vstoupili do druhé třetiny jako vyměnění a na jejich výkonu to bylo velice znát. Hosté se od začátku třetiny prakticky jen bránili, ale nevydrželo jim to příliš dlouho, neboť už v šestadvacáté minutě snížil na rozdíl jedné branky Stålberg. Zhruba o dvě minuty později bylo vyrovnáno, a to zásluhou Skinnera, který svůj samostatný únik přetavil v gól. V čase 28:49 ovšem dokázali domácí úplně otočit stav utkání zásluhou Ryana, který využil přesilovou hru po sedmi vteřinách. Třetí třetina tak bude ještě velmi zajímavá, tak si jí nenechte s námi ujít.

Střely na branku: 11 – 8
Vyhrané buly: 9 – 7
40:00
39:19
Reimer teď musel být v pozoru, neboť musel zlikvidovat hned dvě nebezpečné střely z hokejek soupeře. Nakonec to ale zvládl a stav je tak stále 3:2.
39:00
Poslední minutka druhé třetiny.
38:27
38:14
37:58
Demers dostal nabito na modrou čáru, ale svým pokusem trefil pouze jednoho z obránců.
37:28
Rask se dostal ve vlastním oslabení ke střele z mezikruží. Jeho pokus ale nenadělal Reimerovi větší potíže.
37:00
Hosté posílají na branku jednu střelu za druhou, ale Leighton zatím odolává.
36:14
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Joakim Nordström – 2 min., sevření puku rukou).
35:43
Trocheck vyslal na branku střelu z vrcholu levého kruhu, ale Leighton jeho pokus dokázal vyrazit mimo tři tyče.
35:24
Ekblad hledal přihrávkou z levého kruhu před brankou Jágra, který si však kotouč špatně zpracoval, a ten se tak následně dostal pouze do lapačky Leightona.
34:24
Domácí dokázali ihned po buly vyhodit kotouč až za branku soupeře.
34:16
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Noah Hanifin – 2 min., podražení).
33:59
Odražený kotouč od zadního mantinelu Reimer raději přikryl svou lapačkou a vhazovat se tak bude po jeho levici.
32:37
MacKenzie teď spálil obrovskou šanci, když se dostal ke kotouči zcela osamocen před Leightonem. Ten však proti jeho střele předvedl bravurní zákrok a podržel tak svůj tým.
32:17
Hosté si mezi sebou špatně přihráli v útočném pásmu a o kotouč tak přišli.
31:36
Aho nahodil kotouč na branku z vrcholu pravého kruhu. Reimer kotouč chytil do své lapačky a raději ho v ní podržel.
31:15
31:15
30:40
Malgin zavezl kotouč do útočného pásma, kde však o něj vzápětí přišel.
29:48
Jágr vyslal na branku střelu od modré, ale trefil pouze jednoho z obránců do bruslí.
28:49
Carolina právě vstřelila branku!
Domácí bleskově využívají přesilovou hru a otáčejí stav utkání! DEREK RYAN se dostal ke kotouči těsně před Reimerem, kterého následnou střelou k bližší tyči dokázal prostřelit! Asistence: Jeff Skinner.
28:42
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Jason Demers – 2 min., držení protihráče).
28:15
Hosté teď zahrozili před brankou soupeře, ale Leighton nepustil kotouč za svá záda.
27:12
Domácí vyrovnávají na 2:2! JEFF SKINNER se dostal do samostatného úniku. Následně si položil Reimera a střelou pod horní tyčku vyrovnává na 2:2! Asistence: Victor Rask a Michael Leighton.
26:12
Jágr s kotoučem nic nevymýšlel a vyslal na branku střelu z pravého kruhu. Jeho pokus ale Leighton dobře viděl a kotouč dokázal vyrazit mimo tři tyče.
25:21
Aktivita domácích přináší své ovoce! Tennyson našel skvělou přihrávkou zpoza branky VIKTORA STÅLBERGA, který se střelou z první nemýlil! Reimer nestačil na tuto střelu ani zareagovat a stav utkání je tak 1:2! Asistence: Matt Tennyson a Andrej Nestrašil.
24:16
Carolina vstoupila do druhé třetiny velice aktivně a jde vidět, že chce co nejdříve snížit.
23:42
Lindholm se dostal s kotoučem z levého kruhu na opačnou stranu kluziště, odkud vyslal na branku střelu, kterou ale Reimer dokázal vyrazit svým levým betonem mimo tři tyče!
23:26
Domácí se teď usadili v útočném pásmu.
22:41
Sceviour se dostal ke střele z vrcholu pravého kruhu. Jeho pokus ale zblokoval jeden z obránců mimo tři tyče.
22:20
Stalberg se snažil vyslat na branku střelu z pravého kruhu. Do jeho střely ale vložil hůl jeden z obránců a kotouč tak zblokoval do ochranné sítě.
21:25
Stempniak poslal před branku skvělou přihrávku od pravého mantinelu. Tam se dostal ke střele Aho, ale jeho pokus Reimer dokázal skvělým zákrokem vyrazit mimo tři tyče.
21:02
Marchessault se dostal ke střele z mezikruží. Jeho pokus ale Leighton dokázal chytit.
20:43
Barkov se nedokázal dostat s kotoučem středem kluziště do útočného pásma a dopředu tak mohou domácí.
20:05
Hosté vyhráli úvodní buly druhé třetiny a ihned kotouč nahazují do útočného pásma.
20:01
Další třetina začne přibližně v 1:00.
První třetina je za námi. Florida byla v úvodním dějství lepším týmem a zaslouženě tak vede 0:2. Na první branku utkání jsme nemuseli dlouho čekat, neboť se už v šesté minutě prosadil po dorážce Marchessault. O čtyři minuty později to bylo už 0:2, když se střelecky prosadil Ekblad. Domácí se v první třetině nedostali prakticky do žádné větší šance a do další třetiny tak budou muset zlepšit svou hru.

Střely na branku: 9 – 16
Vyhrané buly: 6 – 12
20:00
19:09
Pysyk se snažil nahodit kotouč na branku od modré čáry. Trefil ale jen jednoho z obránců.
19:00
Právě se nám rozeběhla poslední minutka první třetiny.
18:26
Domácí si mezi sebou neporozuměli v útočném pásmu a o kotouč tak přišli.
18:02
Griffith se dostal ke střele z vrcholu pravého kruhu. Jeho pokus však Leighton v pohodě chytil.
17:36
Malgin přišel o kotouč ve středním pásmu a dopředu tak mohou domácí.
16:53
Demers napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho pokus ale zblokoval jeden z protihráčů na hokejku Jágra, který ale následně překonat Leightona nedokázal.
16:18
Skinner se dostal s kotoučem středem kluziště do útočného pásma, kde mu ho ale vypíchl z čepele jeden z vracejících se obránců.
15:56
Stempniak se dostal k odraženému kotouči těsně před Reimerem. Ten však proti jeho střele předvedl skvělý zákrok a podržel tak svůj tým.
15:41
Ofsajd hostů. Hra se tak opět přesune do středního pásma.
15:31
Marchessault se už už dostával ke kotouči těsně před Leightonem. Nakonec se však k němu nedostal, neboť Leighton kotouč přikryl ve svém brankovišti lapačkou.
15:11
15:11
14:51
Yandle napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho tvrdý pokus ale zablokoval jeden z obránců.
14:20
Jeden z hostujících hráčů pouze nahodil kotouč do útočného pásma a následně odjel střídat.
13:31
Hainsey neváhal ani chvilku a vyslal na branku střelu od modré. Reimer však jeho pokus dobře viděl a kotouč tak v pohodě chytil.
13:05
Ekblad se snažil nahodit kotouč na branku od modré čáry. Trefil ale pouze jednoho z obránců.
12:15
Trocheck se dostal ke kotouči v útočném pásmu. Následně se ještě snažil přihrát do mezikruží na volného Smithe. Jeho přihrávku ale zablokoval jeden z obránců.
11:45
Ofsajd domácích. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
11:16
Rask se dostal ke střele z pravého kruhu, ale jeho příliš nepovedenou střelu dokázal Reimer vyrazit mimo tři tyče.
10:38
09:51
Florida právě vstřelila branku!
Hosté vedou již o dvě branky! AARON EKBLAD vyslal na branku střelu od modré čáry, kterou Leighton neudržel a kotouč se následně od jednoho z jeho spoluhráčů dostal za brankovou čáru. Asistence: Aleksander Barkov.
08:48
Demers se dostal ke střele zcela osamocen před Leightonem, kterého ale prostřelit nedokázal! Leighton teď podržel svůj tým.
08:15
Smith se dostal ke kotouči v útočném pásmu. Následně ale špatně přihrál a hrát tak mohou domácí.
07:41
07:41
Trocheck napřáhl ke střele z pravého kruhu, ale branku minul.
07:10
Skinner střelou z pravého kruhu příliš neohrozil Reimera.
06:37
Sceviour se pokusil překvapit Leightona střelou z velkého úhlu. Ten se však překvapit nenechal a kotouč vyrazil do rohu kluziště.
05:41
Hosté využívají přesilovou hru a dostávají se tak do vedení! Barkov vyslal na branku střelu z pravého kruhu. Jeho pokus Leighton vyrazil pouze před sebe, kde se nacházel volný JONATHAN MARCHESSAULT, a ten už se střelou do odkryté klece nemýlil. Asistence: Aleksander Barkov a Jaromír Jágr.
05:17
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Viktor Stålberg – 2 min., vražení na hrazení).
04:41
Trocheck se dostal ke kotouči v útočném pásmu. Dlouho však u něj nevydržel, neboť se k němu stáhli hned dva protihráči a ti mu kotouč sebrali.
03:52
Sebastian Aho dostal skvělou přihrávku před branku od pravého mantinelu. Svou následnou střelou ale orazítkoval pouze tyč Reimerovy svatyně.
03:13
Hainsey pouze nahodil kotouč do útočného pásma, kde se ho ujal jeden z obránců.
02:40
Zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se tak bude před Leightonem.
01:50
McClement napřáhl ke střele od modré čáry. Branku ale vůbec netrefil.
01:13
Skinner vyslal na branku bekhendovou střelu z mezikruží. Jeho pokud ale Reimer v pohodě chytil.
00:41
Barkov hledal přihrávkou od pravého mantinelu před brankou Jokinena. Tuto přihrávku ale vystihl jeden z obránců a hrát tak mohou domácí.
00:05
Domácí vyhráli úvodní buly první třetiny a ihned se s kotoučem ženou směrem dopředu.
00:01
Oba týmy jsou již na ledové ploše. Domácí dnes nastupují v červených dresech, hosté dnes oblékli bílé dresy.

Carolina Hurricanes: Leighton (C. Ward) – Faulk, Hainsey, Pesce, Slavin, Tennyson, Hanifin – Aho, J. Staal, Skinner – E. Lindholm, V. Rask, Teräväinen – Stempniak, D. Ryan, Stålberg – Nestrašil, McClement, Nordström.

Florida Panthers: Reimer (Luongo) – Demers, Yandle, Ekblad (A), Kindl, Matheson, Pysyk – Jágr, Barkov, J. Jokinen (A) – R. Smith, Trocheck, Marchessault – Sceviour, Malgin, Bjugstad – S. Thornton, MacKenzie (C), Griffith.

Rozhodčí: Pochmara, Luxmore – Grandt, Racicot.
x

Poslední 3 vzájemná utkání

Florida Panthers – Carolina Hurricanes 5:2
Carolina Hurricanes – Florida Panthers 0:2
Carolina Hurricanes – Florida Panthers 1:4

Florida Panthers

Florida se momentálně nachází v tabulce Východní konference na deváté příčce s třiadvaceti body. Po jednadvaceti odehraných zápasech má na svém kontě 5 výher v normální hrací době, 6 výher po prodloužení či nájezdech, 1 prohru po nájezdech a 9 proher v normální hrací době. Venku zatím Florida odehrála deset zápasů, ze kterých 2x vyhrála v normální hrací době, 2x vyhrála po prodloužení či nájezdech, 1x prohrála po nájezdech a 5x prohrála v normální hrací době.

Carolina Hurricanes

Carolina se momentálně nachází v tabulce Východní konference na čtrnácté příčce s dvaceti body. Po dvaceti odehraných zápasech má na svém kontě 7 výher v normální hrací době, 1 výhru po nájezdech, 4 prohry po prodloužení či nájezdech a 8 proher v normální hrací době. Na domácím kluzišti zatím odehráli osm zápasů, ze kterých 5x vyhráli v normální hrací době a 3x prohráli v normální hrací době.

Ottawa Senators – Carolina Hurricanes 2:1
Montreal Canadiens – Carolina Hurricanes 2:1
Toronto Maple Leafs – Carolina Hurricanes 1:2
Carolina Hurricanes – Winnipeg Jets 3:1
Carolina Hurricanes – Montreal Canadiens 3:2
Zdravím všechny hokejové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu nejprestižnější hokejové soutěže NHL mezi Carolinou Hurricanes a Floridou Panthers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:00.