Michal Rozsíval a Michal Kempný (CHI) do utkání nezasáhli.
3. Scott Darling (CHI) 22 zák., 0 gólů, 100,0%

Střely na branku: 27 – 22 (5:9, 13:6, 9:7)
Trestné minuty: 4 – 6
Využité přesilové hry: 1/3 – 0/2
Bodyčky: 16 – 37
Vyhraná vhazování: 52% – 48%.
Je dobojováno! Jestřábi na domácím ledě potvrdili roli výrazného favorita a s čistým kontem v zádech se mohou radovat z poměrně jasného vítězství 4:0. O osudu celého utkání rozhodla zejména sedmadvacátá minuta, ve které Chicago vstřelilo druhou i třetí branku a poté už nedalo Kojotům téměř žádnou možnost na snížení nebo vyrovnání.
59:59
V úplně poslední vteřině ještě chtěl zrušit Darlingovo čisté konto Perlini, který se ve velké rychlosti odtrhl od obránců, ale v pádu už neprotlačil puk za domácího gólmana.
59:07
Zakázané uvolnění Arizony ještě jednou vrací hru do útočné třetiny Blackhawks.
59:00
Poslední minuta třetí třetiny.
58:16
Domiho střílená přihrávka z levého mantinelu byla zároveň pobídkou na teč, která ale nepřišla. Z protiútoku naopak zahrozil Kane, jehož pokus Smith pohotově vyrazil.
57:24
Motte u červené čáry jenom prodloužil přihrávku za hostující branku, odkud Smith zakládá útočné snažení Coyotes.
56:44
Chicago právě vstřelilo branku!
A je to už o čtyři góly! Vrbatovu vysokou přihrávku ve středním pásmu basketbalově sebral Hjalmarsson a dlouhou přihrávkou mezi Schenna a Chychruna vyslal do úniku MARIÁNA HOSSU, který naznačil střelu příklepem a pak nikterak prudkou střelou přelstil Smithe. Asistence: Niklas Hjalmarsson.
56:25
Zatím tomu nic nenasvědčuje, Hjalmarsson s Campbellem drží puk a starají se o pozvolnou rozehrávku z obranného pásma.
55:40
Do konce třetí části zbývají už jenom čtyři minuty. Uvidíme, zda hostující kouč pošle Smithe na střídačku a nasadí do hry šestého útočníka.
55:10
Na druhé straně o sobě dal vědět Panarin, který napoprvé trefil clonícího Stonea, ale z dorážky z mezikruží už nadělal Smithovi velké problémy. Hostující gólman neměl situaci pod kontrolou, nicméně puk nakonec vyrazil mimo dosah dorážejících protihráčů.
54:15
Právě Connor Murphy se převtělil do role nahravače, Max Domi po jeho pasu vypálil z pravé strany a střelou k bližší tyči prověřil pozornost domácího brankáře.
54:06
Až teď si Scott Darling připsal svůj šestnáctý zákrok v zápase, a to když si bez sebemenších problémů poradil se střelou Connora Murphyho.
53:39
Brendan Perlini dnes podává asi nejlepší výkon ze všech hráčů Arizony. Talentovaný útočník se teď zbavil soupeřů, jenomže teč van Riemsdyka jeho střelu k Darlingovi nepustila.
52:50
Tempo hry se pomalu a jistě stává vycházkovým, ani jeden z týmů se do útoku příliš nežene, což jde vidět i na celkovém počtu střel: 23:15 pro Chicago.
52:18
Zdvojený Vrbata se v rohu útočného pásma Arizony snažil pokrýt puk, což se mu chvíli dařilo, ale pod tlakem obránců jej nakonec ztratil.
51:51
51:31
Dvojité vyhození Kojotů ubralo z přesilovky Chicaga několik desítek vteřin, domácímu týmu to však za aktuálního skóre příliš vadit nemusí.
50:53
Panarin přenechal puk vedle něj jedoucímu Kaneovi, který si příliš podebral puk a bekhendem zakončil velký kus nad branku.
50:29
Nikým neatakovaný Hossa u modré čáry ztratil kontrolu nad kotoučem a zároveň útočné pásmo pro Chicago.
49:51
Ve tváři Davea Tippetta už je znát bezmoc. Po Martinookově podražení Richarda Pánika totiž budou jeho svěřenci čelit domácí přesilovce.
49:23
Nevynucené zakázané uvolnění v podání Blackhawks stěhuje pozornost všech fanoušků do třetiny, ve které sídlí Scott Darling.
48:41
Domácí ve třetí třetině kontrolují hru a zatím to rozhodně nevypadá, že by se v závěru zápasu měli o své vítězství strachovat.
47:31
Hossa byl těsně před střelou od puku odstaven, to ale vůbec nevadilo Panarinovi, který z vrcholku pravého kruhu ale branku Arizony minul.
46:32
Perliniho zakončení z otočky směřovalo na branku, ovšem Darlingovy betony do ní puk nepustily.
46:13
Tyler Motte ve středním pásmu tečoval prudkou přihrávku a poslal kotouč na jednu ze střídaček. Hra bude pokračovat po další reklamní přestávce.
45:46
Kojoti ještě zůstanou na dostřel Darlingovi, jehož spoluhráči vyhodili na zakázané uvolnění.
45:06
Přechod přes útočnou modrou se Arizoně nepovedl, hra je přerušena pro ofsajd.
44:46
44:38
Smůla pro Connora Murphyho, který se vydal na útočný výlet, jenže v rohu bez cizího přičinění upadl a ztratil hrací předmět.
44:03
Pánik zavezl puk zpět do útočné třetiny Chicaga, kde se ale do bránění zapojil Hanzal a odpálil kotouč do klidné části hřiště.
43:39
Keith zachytil puk na modré, po přihrávkách s kolegou na modré čáře si narazil i s Kanem a ranou golfákem protáhl Smithe, jenž tentokrát nepustil soupeře k dorážkám.
42:54
Chicago může hostům zasadit zřejmě definitivní úder. Z pravého kruhu se o to pokusil Kane, ovšem Smith v těžké pozici vyrazil puk před sebe.
42:46
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Shane Doan – 2 min., podražení).
42:14
Pánik se nenápadně vplížil do útočné třetiny, kde zadovkou vyzval ke střele Campbella, jenž z levé strany napálil dobře postaveného Smithe.
42:00
41:39
Tyler Motte nic nevymýšlel a poté, co si zpracoval puk v obranném pásmu, tak jej vyhodil přes všechny čáry k brance Kojotů.
41:09
Naopak to byli domácí, kteří se v oslabení dostali do šance! Dennis Rasmussen byl u volného puku jako první a řítil se do úniku, ve kterém bekhendovým blafákem na Smithe ale nevyzrál!
40:35
Vrbata přenesl hru na levou stranu, čímž ale dostal Arizonu do ofsajdu. Začátek přesilovky tak hostům znovu nevychází podle představ.
40:01
Marcus Krüger porazil na vhazování Martina Hanzala a odstartoval tím třetí třetinu!

Vyhraná vhazování: 44% – 56%.
Prostřední perioda dost možná rozhodla o celém osudu tohoto klání. Chicago v ní bylo jasně lepší a díky dvěma gólům v rozmezí devatenácti sekund udělalo obrovský krok k zisku dalších dvou bodů. Domácí fanoušky v čase 26:26 podruhé rozjásal Marián Hossa, jehož gólové počínání o malou chvíli později napodobil Dennis Rasmussen a jeho zásluhou tak mají Blackhawks k dispozici už tříbrankový náskok.
40:00
40:00
Se zazněním druhé sirény si za nesportovní chování vykoledoval vyloučení Richard Pánik, kvůli kterému začnou Jestřábi třetí třetinu v oslabení.
39:30
Panarin se zastavil na pravém křídle, jenomže prudkou přihrávkou skrz celé pásmo najíždějícího Patricka Kanea nenašel.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny.
38:48
Souhru mezi Hossou, Krügerem a Hartmanem přerušil Hanzal, který o malou chvíli později už operoval v útočném pásmu Arizony, kde se však prezentoval jen velmi nepřesnou střelou zpoza pravého kruhu.
38:11
Perliniho dělovka se zastavila jen o zadní mantinel. Puk se od něj odrazil k pravému konci modré čáry, odkud vzápětí ohrozil Darilnga Luke Schenn.
37:05
Hostující brankář si za vlastní brankou počínal hodně ledabyle, při hře hokejkou tam nechal puk zcela opuštěný, čehož si útočníci Chicaga rychle všimli. Po přihrávce z pravé strany se u branky zjevil Desjardins, nicméně kanadský gólman ve službách Arizony se stihl vrátit do brankoviště a toto zakončení chytit.
36:35
Jenomže hosté vzápětí zahráli na zakázané uvolnění, a tak se stejně bude vhazovat po levé ruce Smithe.
36:19
Panarin nahrál na modrou van Riemsdykovi, který příklepem poslal puk přímo na lapačku Smithe, jenž se rozhodl rychle rozehrát.
35:34
Nahození Kanea si u hrazení sebral Stone, jenže jeho spoluhráči následně byli rychle odzbrojení a opět se musí soustředit na bránění.
34:46
Chychrun ztratil puk při přechodu středním pásmem a vzápětí se musel rychle vracet, aby pomohl ubránit přečíslení tři na jednoho. Hossa při něm přihrával na levou stranu, jenomže před Hartmanem se zjevil právě Chychrun a zachycením kotouče napravil svou chybu.
34:24
Na druhé straně pálil z levého kruhu Ryan Hartman a klečící Smith měl štěstí, že nečekaná střela zápěstím trefila právě jeho.
33:58
Goligoski si na chvíli vyměnil pozici s Vrbatou, kterému adresoval přihrávku na modrou čáru. Navrátilec z Vancouveru ale neměl čas na střelu, kterou mu ihned zablokoval Rasmussen.
33:22
Obránce Chicaga nekontrolovaně spadl zády a hlavou na mantinel. Po chvilce se ale zvedl a po rychlém vyšetření se dost možná vrátí do hry.
33:22
Hra je přerušena kvůli zraněnému hráči Chicaga. U mantinelu se po souboji s Maritnookem nezvedá Brent Seabrook, u kterého už je domácí lékař.
33:01
Hossa nejprve přihrál k druhé tyči jen na hokejku Doana, ten puk ale ztratil a do akce se znovu dostal slovenský veterán, kterého Mike Smith rychlým zákrokem vychytal.
32:40
Ani jedna z nich ale ničím nezaujala, oba celky střídají a kotouč je držen za brankou Arizony.
32:02
Po ofsajdu Blackhawks se po stejném prohřešku přerušuje i na druhé straně. Pokračovat se bude vhazováním ve středním pásmu, u čehož budou obě čtvrté formace.
31:37
Podobný moment byl k vidění i na druhé straně. Artěmij Panarin stál na ose hřiště, ale ani on nevtěsnal střelu mezi tři tyče.
31:13
Antony Duclair, který se včera vůbec nevešel do sestavy Arizony, nyní vypálil z levého mantinelu, avšak puk pouze prolétl nad horní tyčí domácí klece.
30:44
Hosté po návratu Panarina do hry úplně zapomněli na Anasiminova, jenž číhal zcele nepokrytý u útočného pásma. Kotouč se k němu dostal, nicméně Stone jeho střelu zablokoval nad mantinely.
30:34
30:05
Další snahu Kojotů přerušili Van Riemsdyk s Mottem, kteří opět poslali puk až na druhý konec kluziště.
29:41
A další vyhození Chicaga. Tato přesilovka se zatím hostům vůbec nedaří, Darling v ní zůstává bez práce.
29:12
Domácí se osvobodili a ušetřili několik cenných sekund z oslabení, ve kterém si Marcus Krüger připsal propagační střelu.
28:49
Pokus Ekmana-Larssona trefil jednoho z jeho spoluhráčů v brankovišti, právě od něj se pak puk odrazil až do ochranné sítě.
28:34
Hosté nakonec vše zvládli. A to i s přispěním Panarina, který to přehnal s napadáním a po hákování Martina Hanzala míří na trestnou lavici.
28:20
Hanzal se ocitl s pukem až za vlastní brankou a poté měl co dělat, aby jej ve vlastním pásmu neztratil a nepřipravil Jestřábům nějakou nebezpečnou šanci.
27:53
Přes Domiho a Duclaira se puk dostal na pravou stranu k Stoneovi, který okamžitě pálil a trefil beton připraveného Darlinga.
27:02
26:45
Tohle jsou hodně kruté chvíle pro hostující tým, kterému zničeho nic nebezpečně ujíždí vlak! Pánik se ocitl v úniku, ve kterém jej Smith ještě dokázal vychytat. Puk se přitom odrazil za branku, kde si jej slovenský šikula znovu přivlastnil a vrátil ho před brankoviště DENNISI RASMUSSENOVI, který si v menším zmatku počínal bravurně. Asistence: Richard Pánik.
26:26
Jestřábi před polovinou zápasu unikají do dvoubrankového náskoku! Hráči Kojotů se po kvalitním forčekingu nestihli včas vrátit, Hartman tak mohl pohodlně přihrát z levé strany a vyslat do šance MARIÁNA HOSSU, který byl zcela sám a procedil puk mezi betonem a lapačkou Smithe. Asistence: Ryan Hartman, Trevor van Riemsdyk.
25:47
Hosté chtěli dokončit střídání, Doan tak pouze nahodil a odevzdal puk na hokejky obránců Chicaga.
25:19
Domácí přenesli hru na levou stranu, kde o kotouč přišel Kane. Protiútok Arizony poté táhl Goligoski, po jehož přihrávce se v mezikruží nepovedlo zakončit Riederovi.
24:37
Jeden z hostujících hráčů chtěl napálit puk vpřed, přičemž ho ale poslal mezi diváky. Následuje tedy vhazování v útočné třetině Chicaga.
24:32
Ekman-Larsson nemohl hrát kvůli spoluhráči, jenž pomalu vyjížděl z ofsajdu. Kotouče se přesto dotkl a sudí tak musel přerušit hru.
23:59
Marinook se srazil s Perlinim, čehož mohl využít Tootoo. Nedorozumění svých spoluhráčů ale vyřešil úspěšným zákrokem Mike Smith.
23:34
Perlini se prezentoval chytrým pasem z pravého křídla, zcela volný Ekman-Larsson puk ale přejel a ze zajímavě vypadající šance tak nic nebylo.
22:48
Situaci tři na dva nevyřešili domácí podle původních představ, van Riemsdyk se přesto dostal ke střele, kterou musel Smith vyrazit.
22:14
Spolupráce mezi Domim a Hanzalem zcela nezafungovala, na druhou stranu se tak vydal Hossa, ale tomu střela vůbec nesedla a puk se sotva dostal k zadnímu mantinelu.
21:45
Hartman z krátkého mantinelu poslal puk před Keitha, jehož dělovku Smith zřejmě vůbec neviděl, nicméně kotouč jej trefil a on tak uchránil hostující branku.
21:39
Domácí se bleskurychle přesunuli do útoku, Kane přihrál z pravé strany Panarinovi, jenž si sjel mezi kruhy, ale Smith zakončení švihem přečetl.
21:12
Po dvou propagačních pokusech Arizony vystřelil také Ekman-Larsson, s jehož tradiční střelou zápěstím ale Darling moc problémů neměl.
20:45
Po změně stran se po ledě prohání už pouze tři muži v pruhovaných dresech. Hlavní sudí Gord Dwyer zřejmě ze zdravotních důvodů zůstal v útrobách stadionu.
20:20
Domácí vlétli i do této třetiny. Jmenovitě se o to zasloužil Hartman, který se dostal před Stonea, ale před Smithem už neměl jak procedit puk za brankovou čáru.

Vyhraná vhazování: 67% – 33%.
Úvodních dvacet minut zápasu mezi Chicagem a Arizonou je minulostí. Hosté vstoupili do tohoto střetnutí bez respektu a v úvodu si vytvořili několik slibných příležitostí. Jestřábi se ale po několika minutách rozkoukali a prezentovali se mnoha nepřesnými střelami. Skóre se poprvé pohnulo v šestnácté minutě, kdy faul McGinna potrestal přesilovkovou trefou zatím jediný úspěšný střelec Arťom Anisimov.
20:00
19:35
Scott Darling si ani teď nechtěl přidělat potíže a za cenu vhazování v obranném pásmu Hawks zastavil časomíru.
19:24
Hossa na pravém křídle nepřelstil zatím výborně hrajícího Chychruna, který už poněkolikáté vybojoval puk pro tým z Glendale.
19:00
Poslední minuta první třetiny.
18:46
Panarin objel levý kruh, jenomže z osy hřiště napálil dobře postaveného zadáka Michaela Stonea, jenž vypomohl svému kolegovi mezi třemi tyčemi.
18:06
Kane se na kraji útočné modré rychle zbavil kotouče, který ale skončil u hostujících obránců. Ani ti s ním nic kloudného ale nevymysleli, a tak znovu hraje Chicago.
17:26
Arizona se přesto usadila v pásmu a nadělala domácí obraně hodně problémů. Martinookovu šanci ale Darling zhatil a dorážka téhož hráče už byla nepřesná.
17:07
Murphyho střela, která přišla ihned po vhazování, až k brance neprošla. Puk trefil jednoho z mnoha hráčů u kruhů.
16:59
Stone napřáhl snad od červené čáry a přinutil Darlinga zastavit velmi rychle letící puk. Následuje komerční přestávka.
16:34
Goligoski si ve střední třetině koledoval o další faul, sudí však zůstali klidní a hra k nespokojenosti publika pokračuje.
15:37
Jestřábi využívají přesilovku a rovnou minutu po vyloučení McGinna se dostávají do vedení! Seabrook si netroufl na střelu z pravého kruhu pro vhazování a raději předal puk na úroveň brankové čáry Kaneovi. Ten ze strany nacentroval před brankoviště a našel nastavenou hokejku ARŤOMA ANISIMOVA, který z první přesměroval puk za Smithovy záda. Asistence: Patrick Kane, Brent Seabrook.
14:57
Anisimov uspěl na buly a domácí tak neměli problém s rozjetím postupné akce. Tu zakončoval jeho krajan Panarin, nicméně zadáci Arizony po zásahu Smithe vyhodili puk do bezpečí.
14:37
V patnácté minutě zápasu tu máme první vyloučení! Na trestnou lavici usedá hostující forvard Jamie McGinn, který si v souboji s Desjardinsem pomohl hákováním.
14:22
Rieder ujížděl společně s McGinnem na branku Darlinga. Německý útočník ale finální přihrávku pokazil a posadil puk na hůl domácího obránce.
13:42
Znovu v akci Panarin, který s velkou porcí štěstí protlačil puk do mezikruží k Pánikovi, který však trefil jen předním stojícího Chychruna.
13:05
Zmíněné číslo už ale neplatí, Panarin si na dálku vyměnil puk s Kanem, ovšem z pravé strany nenašel skulinku v postoji hostujícího brankáře.
12:45
Chicago je v posledních minutách jasně lepším týmem, jenomže kvůli mizerné mušce Smithe ohrozilo všehovšudy pouze třikrát.
12:25
Krüger zvládl i následné vhazování a založil tím akci, na jejímž konci byl Hjalmarsson a jeho nepřesná dělovka od modré.
12:14
Po vhazování mezi Krügerem a Hanzalem se moc dlouho nehrálo, hostující celek se totiž provinil zakázaným uvolněním a daroval Jestřábům buly před Smithem.
11:56
Motte nevzdal souboj o nahozený puk a donutil Smithe zahrát hokejkou. Kotouč o pár chvil později ale opustil hřiště a na řadu přichází reklamní pauza.
11:23
Natěšený Perlini převzal krátkou přihrávku od Martinooka a po několika krocích rychlých krocích už byl ve velmi dobré šanci, při které ale minul domácí klec.
11:04
Jen co se puk opět ocitl před Smithem, tak jej vrátil do střední třetiny Doan.
10:35
Až teď mohou Kojoti vystřídat. U puku ale nejsou, což se natěšeným divákům Blackhawks pochopitelně líbí.
10:10
Velký nápor domácího týmů vyřešil střelou Hossa, Smith proti jeho střele z pravého kruhu ale zasahovat nemusel.
09:37
Domi stál bez hokejky před Smithem a měl kotouč pod nohou. Odkopnout ho ale nedokázal, a tak se stále hraje v útočném pásmu Chicaga.
09:18
Hra teď nabrala velmi dobré tempo, kotouč létá z jedné strany na druhou, nicméně většina střeleckých pokusů bývá zablokovaná.
08:48
Tootoo měl u pravého kruhu dostatek času na střelou, kterou ale trefil pouze blokujícího protihráče v dresu Arizony.
08:24
Domácí hráči poprvé vypálili už v patnácté vteřině, od té doby ale Mike Smith zasahovat nemusel. To se však může velmi rychle změnit, neboť se hraje právě před hostujícím gólmanem.
07:54
I s další akci Hawks si Kojoti věděli rady, načež Perlini pláchl podél levého mantinelu a střelou zápěstím vystrašil Darlinga.
07:32
Chychrun ukončil krátký nápor Chicaga chytrým vyhozením do středního pásma, kde už ale číhají další hráči v červených dresech.
07:09
Panarin nabil na modrou čáru Keithovi, který vypálil bez přípravy, jenomže branku Smithe o velký kus netrefil.
06:48
S nastalou situací si nakonec poradila Arizona, která vepředu ale nic nevymyslela a nyní hromadně odjíždí střídat.
06:19
Už dobrou půlminutu vidíme u mantinelu velkou tlačenici pěti hráčů, ze které se ani jeden z týmů zatím nemůže vymanit. Vše se děje poblíž hostující svatyně.
05:43
Hinostroza nabral dobrou rychlost, po přejetí modré čáry se ale zastavil a počkal na Desjardinse, jehož zakončení srazil White až mimo hrací plochu.
05:08
Murphyho vysoká střela byla nepřesná, puk se však od zadního hrazení odrazil vedle branky k McGinnovi, jenž z nulového úhlu Darlinga ale nepřekvapil.
04:54
Kojoti nevstoupili do dnešního zápasu vůbec špatně, po nahození Chychruna Darling raději pokryl puk a a přerušil hru.
04:26
Perliniho přihrávka na Vrbatu neprošla, český útočník kotouč ale přece jenom šťastně dostal, jenže v obležení těl vystřelit už nedokázal.
03:55
Stone se podílel na vybojování kotouče a vzápětí se po pravé straně vydal na útočný výlet, který byl zakončen střelou a blokem Forslinga, od něhož vyletěl puk do ochranné sítě.
03:04
Nyní už to bylo od Ekmana-Larssona povedenější, nicméně Darling jeho táhlou střelou zápěstím betonem vyrazil do rohu.
02:34
Po zablokované střele Olivera Ekmana-Larssona tu máme další zakázané uvolnění, které se příznivcům Chicaga už příliš nepozdává.
02:19
Třetí icing během půlminuty teď vyprodukovali domácí, kteří tak opět nemohou střídat a musí si poradit s vhazováním po pravici Darlinga.
01:50
Návrat do útoku Chicagu ale nevyšel, necelé dvě minuty po začátku zápasu je pískáno zakázané uvolnění v neprospěch Hawks.
01:22
Krügerovu přihrávku zachytil vracející se Martinook, jenže Kojoti o puk po jediné vteřince znovu přišli.
00:45
Za Arizonu jako první zahrozil Max Domi, kteří dostal přihrávku z levého křídla, ale z mezikruží branku o kousek netrefil.
00:15
Úvodní vhazování zvládli lépe domácí, kteří hned po patnácti sekundách poprvé prověřili Smithe, jenž lapil neúplně povedenou střelu Brenta Seabrooka.
00:01

Chicago Blackhawks: Darling (L. Johansson) – B. Campbell, Keith (A), Seabrook (A), Hjalmarsson, Forsling, T. van Riemsdyk – P. Kane (C), Anisimov, Panarin – Hossa, Krüger, Hartman – Pánik, Rasmussen, Motte – Tootoo, Desjardins, Hinostroza.

Arizona Coyotes: M. Smith (Domingue) – C. Murphy, Ekman-Larsson (A), Michael Stone, Goligoski, Schenn, Chychrun – Vrbata, Hanzal (A), Rieder – Doan (C), Dvorak, Domi – J. McGinn, Martinook, Duclair – White, Crouse, Perlini.

Rozhodčí: Dwyer, Peel – Kovachik, Shewchyk.
Vzájemné zápasy

06.04.2016 Chicago - Arizona 6:2
05.02.2016 Arizona – Chicago 4:5 po prodl.
30.12.2015 Arizona – Chicago 5:7
13.03.2015 Arizona – Chicago 1:2
10.02.2015 Chicago – Arizona 2:3 sn.
Arizona Coyotes

Kojoti disponují mladým kádrem, od kterého se před začátkem sezóny čekal atak na play-off. To se jim v nedávné době ale začíná výrazně vzdalovat, svěřenci Davea Tippetta prohráli všechny čtyři poslední zápasy a na západě jim patří až předposlední třináctá příčka, ze které ztrácí na osmý Winnipeg osm bodů. Před zápasem na hřišti lídra konference Arizona musela překousnout porážku v Columbusu, v pěti předchozích venkovních zápasech však Kojoti vždy bodovali.