Jaromír Jágr (FLA) – 0+1, 3 střely, čas na ledě 16:36
Tomáš Hertl (SJS) – 0+0, 3 střely, čas na ledě 16:49

Hvězdy utkání

1. Tommy Wingels (SJS) – 1+0
2. Jason Demers (FLA) – 2+0
3. Martin Jones (SJS) – 22 zákroků, úspěšnost 91,7 %
Je dobojováno! Dnešní utkání rozhodl ve třetí třetině krásnou individuální akcí Tommy Wingels. Florida následně měla mnoho šancí na srovnání, ale Jones byl proti, a tak v čase 59:03 pojistil výhru Sharks trefou do prázdné branky Logan Couture. Já se loučím a přeji Vám příjemné páteční probuzení!
59:45
Zakázané uvolnění hostů už nejspíš nic na výsledku zápasu nezmění. San Jose jistě kráčí za výhrou.
59:04
San Jose právě vstřelilo branku!
Je rozhodnuto! Braun získal puk v obranném pásmu, jeho přesnou přihrávku inkasoval LOGAN COUTURE, který přetlačil Yandla, přejel modrou čáru a trefil přesně odkrytou klec. Asistence: Justin Braun.
58:32
Počet střel: Florida – 24, San Jose – 28.
58:32
Jágrovo nahození drží Jones v rukavici. Florida si bere oddechový čas, po kterém zůstane Reimer na střídačce!
57:52
Velký závar před hostující bránou! Malgin, Scevior ani Matheson ovšem nepřekonali muže v brankovišti hostů!
56:55
Demersovu střelu těsně před brankou tečoval Jokinen. To bylo velké štěstí pro Žraloky, protože Martin vůbec nevěděl jakým způsobem zakročil!
56:29
Yandlovu plachtící střelu si stáhl ze vzduchu do své rukavice Martin Jones.
55:52
Hertl si všiml najetého Schlemka, který svou dělovkou málem proděravěl zadní mantinel.
55:28
Následuje vyhození Melkera Karlssona.
54:53
Boedker vyváží puk do útočného pásma, hosté už pouze brání výsledek.
54:05
Pavelski vypíchl puk alespoň do středního pásma, což San Jose bohatě stačí.
53:31
Sceviour jen nahazuje puk do útočného pásma a odjíždí se svou formací střídat.
52:49
Nyní přichyceni v ofsajdu naopak hosté.
52:44
Velmi nebezpečné přečíslení Floridy zastavuje postavení mimo hru.
51:57
Sharks nyní neudrželi útočného pásmo, což je ovšem nemusí mrzet, protože je to jejich soupeř, který musí v každém případě skórovat.
51:22
Jeden z hráčů zasáhl puk vysokou holí, vhazovat se bude před domácím gólmanem.
51:13
Barkov dokázal pře hostující brankou obrat o puk jednoho ze Žraloků, bohužel pro Pantery už nedokázal přesně přihrát.
50:35
Počet střel: Florida – 20, San Jose – 28.
49:26
Za domácí mohl odpovědět Jágr, jenže jeho skrytou střelu na přední tyč vytěsnil skvělý Martin Jones!
48:53
Hosté dokonali obrat dnešního zápasu! K puku se ihned po vhazování dostal TOMMY WINGELS, který nejdříve dokonale obehrál Mathesona, následně ještě vykoupal Reimera a po dlouhém bekhendovém blafáku zasunul puk za jeho beton. Asistence: Cris Tierney.
48:35
Harper se ocitl v mezikruží, jenže nestihl vypálit, puk mu z čepele úpálil jeden z hostů.
47:58
Trocheck se nyní pořádně proletěl vzduchem po zákroku hostujícího Brauna!
47:42
Po přihrávce Boedkera pálil od modré Braun, jehož střela Reimerovi vypadla, domácí brankář se ale dokázal rychle zorientovat a ukrýt puk ve své výstroji.
47:26
Hosté se osvobozují jen za cenu zakázaného uvolnění.
47:13
Jágr se sice zbavil Burnse, nedokázal už ale přesně nahrát.
46:47
Labanc nezachytil prudkou přihrávku, u puku jsou tak Panteři.
45:35
Pavelskiho střela z velkého nápřahu mířila jen do vyrážečky vyjetého Reimera.
44:49
Jágrův pas přeskočil hůl Barkova, hosté ovšem pouze vyhazují.
44:04
Labancovo nahození se odrazilo od domácího hráče přímo na hůl Patricka Marleaua. Hostující veterán bohužel pro San Jose mířil jen do středu brány!
43:32
Hra je přerušena pro přihrávku rukou Floridy.
43:14
San Jose se provinilo proti pravidlům vyhozením na zakázané uvolnění.
42:27
Jokinen našel v dobré pozici Smitha, tomu ale sjel puk z hole, a tak mířil jen do betonu Jonese!
41:59
Počet střel: Florida – 17, San Jose – 21.
41:58
Couture po vytočení mířil na přední tyč, tento prostor ale domácí brankář dokonale utěsnil.
41:21
Hertl dlouho držel puk na své holi, nakonec nabil Dillonovi, s jehož ranou si Reimer bez problémů poradil.
40:27
Trocheck hledal křizným pasem Jokinena, ten ovšem na puk těsně nedosáhl.
40:06
Hosté vyhráli buly, Ward nyní operuje s pukem.
40:01
Ve druhé třetině padl jediný gól, který vyprodukoval kapitán hostů Joe Pavelski, když z levé strany zamířil přesně do vzdálenější šibenice. Komu se podaří vyhrát dnešní zápas?

Další třetina začne přibližně v 3:29!
40:00
39:30
Burnsovo nahotení od modré bylo sraženo do rohu.
39:25
Domácí ale signalizovaného ofsajdu vůbec nevyužili – pouze vyhodili na zakázané uvolnění.
39:10
Sharks byli v ofsajdu, a tak musí opustit útočné pásmu.
38:13
Petrovic čistým hitem zastavil rozjetého Donskoie u mantinelu.
37:47
Počet střel: Florida – 16, San Jose – 18.
36:16
35:46
Jágr našel před brankou Barkova, kterého v dobré pozici vychytal Jones!
35:13
Ekblad nezachytil puk u mantinelu, a tak se Žraloci opět osvobozují.
34:55
Puk míří přes všechny čáry až k Reimerovi.
34:52
Po dlouhé kombinaci vypálil domácí Trocheck jen do chráničů hostujícího Brauna.
34:24
Tomáš Hertl dostal puk alespoň do středního pásma.
34:16
První přesilovku si zahrají také domácí. Ward (SJS) je vyloučen na 2 minuty za držení protihráče.
33:56
Střela Petrovica po teči jednoho z hostů končí v ochranné síti.
33:06
McCann jen z velké dálky nahodil na Jonese, tan vyráží puk do rohu hřiště.
32:42
Panthers se nemohou dostat ze svého pásma, hosté hrají nyní velmi jistě.
32:05
Hertlovu střelu z otočky vyráží domácí brankář do ochranné sítě, následuje komerční přestávka.
31:16
Po střele Vlasica se k puku natahoval Ward, ten byl hákován, jenže rozhodčí tento faul nejspíš neviděli.
30:51
Odpískáno zakázané uvolnění hostů.
30:11
Braun chytrou střílenou přihrávkou vyzval k zakončení Coutureho, který ovšem puk tečoval pouze do betonu Reimera!
29:11
29:02
Vlasicovu střelu zablokoval domácí kapitán MacKenzie.
28:42
Hostům se přesilovka nedaří, Barkov skvěle vyvezl puk.
28:27
Počet střel: Florida – 14, San Jose – 16.
28:23
Po zákroku Reimera se v rohu strhla menší strkanice, vše se ale obejde bez vyloučení.
27:45
Domácí hrájí ve čtyřech.
27:40
Marleau pálil pouze do Reimera, ten puk udržel před dotírajícím Couturem.
27:11
Hosté mají velkou šanci ke vstřelení gólu v podobě přesilovky 5 na 3. Ekblad (FLA) je vyloučen na 2 minuty za sekání.
26:44
Joe Thornton si nyní vybírá slabší chvilky. Nyní na modré opět napálil napadajícího hráče v červeném, od kterého se puk odrazil na polovinu Žraloků.
26:18
Trocheck protečoval nepřesnou přihrávku Thorntona ven ze svého pásma.
25:45
Demers (FLA) je vyloučen na 2 minuty za držení protihráče.
25:37
Thornton v těžké pozici přihrál na Burnse, který pálil jen do Reimera, následně se dostal ještě k dorážce. Puk poskakoval na brankové čáře, avšak někdo z domácích ho dokázal odpálit!
25:07
Tlak prvního útoku domácích zakončil tvrdou ranou od modré Demers, jemuž vzal hattrick Martin Jones jeho pohotovou lapačkou!
24:38
Tomáš Hertl obral svého krajana Jágra o puk, s tím nyní operuje Braun.
24:10
Zachytal si také Roberto Luongo, který pohotové chytil puk mířící na střídačku.
23:52
Počet střel: Florida – 13, San Jose – 12.
23:32
Nyní jsou to zase Žraloci, kteří diktují tempo zápasu.
21:53
Začínáme znovu od nuly! Joel Ward vybojoval puk u mantinelu, poslal ho na svého kapitána JOE PAVELSKIHO, který potvrdil svou pověst snipera – z levé strany zamířil přímo do vzdálenější šibenice. Asistence: Joel Ward, Patrick Marleau.
21:04
Jágr začal kombinaci, která končila střelou Petrovica do náruče hostujícího brankáře.
20:31
Couture byl v dobré pozici, avšak chtěl ještě přihrávat, což byla chyba – Barkov jeho pas zachytil.
20:15
První zakončení si připsal Joe Thornton, jeho střela ovšem byla přizvednuta do ochranné sítě.
20:01
První třetina nám nabídla skvělou hokejovou podívanou, jejíž výsledek zatím vyhovuje spíše domácím. První dvě branky vstřelil bývalý Žralok aktuálně ve službách Floridy Jason Demers, avšak necelé čtyři minuty před koncem třetiny se právě Demers nechal přetlačit Brentem Burnsem, kterému se podařilo propasírovat puk za Reimera.

Další třetina začne přibližně v 2:35!
20:00
19:57
Ward ještě stihl dojet vyhozený kotouč a poslat ho na Burnse, tomu ovšem ve vstřelení druhého gólu zamezil jeden z domácích. lterý do jeho střely vložil svou hůl.
19:19
První lajna Panterů nyní dostala San Jose pod tlak, ale ani Jones neinkasoval.
18:42
Žraloci se dlouho drželi v pásmu soupeře, domácí se nakonec osvobodili vyhozením.
18:12
McCannova střela z velkého úhlu byla sražena mimo tři tyče.
17:28
Počet střel: Florida – 11, San Jose – 9.
16:18
A máme tu snížení! Nejprve hosté přežili velkou šanci soupeře, následně se puku ujal BRENT BURNS, který se natlačil přes Demerse před Reimera, kterého bekhendem překonal. Bez asistence.
15:58
Další zákrok si do statistik zapíše Jones, který zasáhl proti střele Marchessaulta.
15:41
Labanc byl poslán hlavou přímo proti mantinelu, rozhodčí ovšem zůstávají klidní.
14:43
Na jedné straně zhatil akci Žraloků nepřesnou přihrávkou Wingels, na druhé straně se to samé povedlo Jokinenovi.
14:25
Pysykova střela z kraje pásma se zastavila o clonící hráče, Jones si ale dokázal puk najít a přikrýt ho do lapačky.
14:06
Dillonovo nahození od modré se mezi tři tyče nevešlo.
13:44
Po velmi nepřesných kombinacích obou týmů končí puk mimo hrací plochu.
12:50
Tierney vytvořil dobrou pozici pro Wingelse, jenže jeho střela byla sražena do ochranné sítě.
12:10
Tomáš Hertl nejprve minul od levého hrazení, následně pálil do připraveného Reimera.
11:09
Braunova tvrdá střela od modré orazítkovala zadní mantinel.
10:42
Zcela osamocen se zjevil Smith před Jonesem, tentokrát si ovšem brankář Sharks počínal dobře a tuto šanci zlikvidoval!
10:19
Labanc přišel za brankou soupeře o puk, hraje opět Florida.
09:41
Počet střel: Florida – 6, San Jose – 4.
07:26
Florida právě vstřelila branku!
Jaké vystoupení si pro nás JASON DEMERS připravil? Jaromír Jágr se od mantinelu prokličkoval na osu hřiště odkud střílel jen do clonícího Barkova, od kterého se puk odrazil právě na hůl Demerse. Ten měl s uklizením puku do odkryté klece jednoduchou práci. Asistence: Aleksander Barkov, Jaromír Jágr.
06:59
Domácí jsou nyní na koni, Žraloci se nemohou dostat k puku.
05:09
Je symbolické, že skóre dnešního zápasu otevírá právě bývalý Žralok. Puk mířil za branku, kam musel Martin Jones, kotouč následně ukořistil McCann, který ho poslal na JASONA DEMERSE. Střela domácího obránce se velmi smolně odrazila od hole Wingelse za brankovou čáru. Asistence: Joe McCann.
04:52
Burnsovo nahození od modré velmi spolně zastavil Joe Pavelski.
03:52
Také první lajna domácích v ofsajdu.
03:16
Marleau poslal puk do brankoviště, kde byl připravený Hertl. Puk několikrát nebezpečně odrazil, Reimer byl ovšem pozorný!
02:48
MacKenzie vyvezl puk do útočného pásma a odjel se svýmy spoluhráči střídat.
02:25
Domácí vyhazují přes všechny čáry, avšak icing se nepíská.
02:05
Elitní lajna hostů přistižena v ofsajdu, následuje buly ve středním pásmu.
01:35
Nejdříve ze všech byl u vyhozeného puku Vlasic, píská se tedy zakázané uvolnění Floridy.
01:26
Na druhé straně zaměstnal Reimera Labanc, ale i domácí brankář je zatím stoprocentní.
00:54
Jaromír Jágr v přečíslení nabil Marchessaultovi, jehož tvrdou ránu vyráží Martin Jones vyrážečkou!
00:24
Joel Ward nedokázal zachytit přihrávku, a tak opět hrají domácí.
00:04
Na prvním buly dnešního utkání byli úspěšnější Panteři.
00:01
Floridskou halou zní hymna USA v podání Taylor Sawyer, zápas za malou chvíli začne.
Dnešní souboj bude pikantní pro brankáře Jamese Reimera, který část minulé sezóny odchytal právě v San Jose!

Florida Panthers: Reimer (Luongo) – Demers, Yandle, Ekblad, Matheson, Petrovic, Pysyk – Jágr, Barkov, Marchessault – R. Smith, Trocheck, J. Jokinen – McCann, Sceviour, Malgin – Harper, McKegg, MacKenzie (C).

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Burns, P. Martin, Braun, Vlasic, Dillon, Schlemko – J. Ward, J. Thornton, Pavelski (C) – Labanc, Couture, Donskoi – Bødker, Hertl, Marleau – Wingels, Tierney, M. Karlsson..
Československá stopa

Jaromír Jágr – 13 zápasů, 5 bodů (1+4)
Tomáš Hertl – 13 zápasů, 8 bodů (4+4)

San Jose Sharks

Aktuální forma Žraloků nebyla příliš dobrá, protože San Jose prohrálo s celky ze spodních pater tabulky, následně schytalo debakl 0:5 od Penguins. Až poslední zápas přinesl Sharks výhru, když úspěšně začali svůj trip vítězstvím 3:0 ve Washingtonu. Aktuálně patří kalifornskému celku se 14 body 3. příčka pacifické divize a 5. místo Zápasní konference.

Florida Panthers

Cats v posledním zápase odehráli floridské derby se svým rivalem – Tampou Bay. To ovládl tým kolem Jaromíra Jágra 3:1. V celkovém porovnáním s ostatními celky se Floridě příliš nedaří. Zisk 13 bodů stačí pouze na 6. pozici Atlantické divize, v konferenční tabulce jsou Panteři dokonce až dvanáctí.

James Reimer – 4 zápasy, úspěšnost 90,8 %
Vítám Vás u sledování přenosu utkání NHL, ve kterém se utká domácí Florida Panthers se Žraloky ze San Jose!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.