Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemné ráno a někdy příště opět na shledanou.

2. Henrik Lundqvist (NYR) 30 zák., 2 góly, 93,8%
Československá stopa

Jakub Voráček (PHI) 2 + 0, 7 střel, čas na ledě: 20:06
Radko Gudas (PHI) 0 + 0, 0 střel, čas na ledě: 21:08
Marek Hrivík (NYR) 0 + 0, 1 střela, čas na ledě: 09:50
Dnešní utkání je za námi. Hosté v dnešním utkání předvedli dobrý výkon a zaslouženě tak zvítězili 2:5! Za domácí se dnes střelecky prosadil pouze český útočník Jakub Voráček, který se prezentoval dvěma góly. Za hosty dnes vynikl Kevin Hayes a Michael Grabner, kteří také přidali po dvou gólech a hlavně Henrik Lundqvist, který dnes předvedl skvělý výkon a hosté především díky němu dnes zvítězili.

Střely na branku: 32 – 28
59:49
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu a vypadá to, že zápas skončí za stavu 2:5.
58:45
Domácí se ještě snaží vstřelit alespoň jednu branku, ale zatím se jim to příliš nedaří.
57:45
Rangers právě vstřelili branku!
Hosté zvyšují na 2:5! MICHAEL GRABNER vystihl přihrávku jednoho z domácích hráčů ve vlastním pásmu a následnou střelou ze středního pásma neměl problém trefit prázdnou branku domácích. Asistence: Bez asistence.
57:40
Domácí to zkoušejí v šesti!
57:08
Philadelphia právě vstřelila branku!
Domácí snižují na 2:4! JAKUB VORÁČEK dostal nabito na vrchol pravého kruhu, odkud překonal Ludqvista nechytatelnou střelou pod horní tyčku! Voráček navíc přidává už druhý gól v dnešním utkání. Asistence: Michael Del Zotto a Claude Giroux.
57:05
Komerční přestávka.
57:02
Voráček ztratil kotouč v útočném pásmu a dopředu tak míří hosté.
56:16
Gostisbehere se dostal ke střele z levého kruhu. Jeho pokus ale zablokoval jeden z obránců.
55:53
Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se tak bude před Lundqvistem.
55:14
Kreider se dostal ke kotouči v útočném pásmu. Následně ale špatně přihrál a hrát tak mohou domácí.
54:15
Hosté opět zvyšují na rozdíl tří branek! Po promarněné šanci domácích se do přečíslení dva na jednoho dostali KEVIN HAYES spolu s jedním ze spoluhráčů. Hayes to vzal vše na sebe a střelou do horní poloviny branky nedal Masonovi sebemenší šanci. Asistence: J. T. Miller.
53:53
Domácí jsou teď hodně aktivní směrem dopředu a svého soupeře dostávají pod tlak.
52:32
Domácí využívají přesilovou hru a snižují na rozdíl dvou branek! JAKUB VORÁČEK hledal přihrávkou od pravého mantinelu před branku Simmondse. Kotouč se však k němu nedostal, neboť si ho do vlastní branky srazil nechtíc bruslí McDonagh. Asistence: Claude Giroux a Shayne Gostisbehere.
51:59
Voráček napřáhl ke střele z pravého kruhu. Jeho bomba ale skončil vedle vzdálenější tyče.
51:45
Vyloučení v týmu New York Rangers (Derek Stepan – 2 min., vysoká hůl).
51:13
Hosté vedou již 0:3! Hosté to skvěle sehráli v útočném pásmu a MICHAEL GRABNER zakončoval do prázdné branky. Asistence: J.T. Miller a Dan Girardi.
49:49
Read vyslal na branku střelu od modré čáry, kterou ale ztečoval jeden z obránců mimo tři tyče.
49:20
Kotouč skončil na střídačce domácích. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
48:48
Gudas napřáhl ke střele od modré čáry. Branku ale netrefil.
47:53
47:43
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu.
46:34
Domácí ztratili kotouč v útočném pásmu a dopředu tak mohou hosté.
46:07
46:07
Gostisbehere vyslal na branku střelu od modré čáry, kterou rozezvučel horní tyč Lundqvistovy svatyně!
45:01
Hosté se dostávají do dvoubrankového vedení! Stepan vyslal do samostatného úniku CHRISE KREIDERA, který střelou mezi betony dokázal překonat Masona. Asistence: Derek Stepan a Mats Zuccarello.
44:37
Domácí drží kotouč na svých holích a snaží se vymyslet nějakou kloudnou akci směrem dopředu.
43:30
42:50
Gudas střelou od modré trefil pouze jednoho z obránců.
42:03
Hosté se dostali do přečíslení dva na jednoho. Pirri to vzal vše na sebe, ale Masona překonat nedokázal! Ten teď skvělým zákrokem podržel svůj tým.
41:47
Konecny střelou od modré nijak nevyděsil Lundqvista.
41:02
Voráček jen zavezl kotouč do útočného pásma, kde o něj vzápětí přišel.
40:27
Ofsajd domácích. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
40:05
Domácí vyhráli úvodní buly třetí třetiny a ihned se s kotoučem ženou směrem dopředu.
40:01
Další třetina začne přibližně v 3:53.
Druhá třetina je za námi. Do druhé třetiny vstoupili hosté jako uragán a už ve třetí minutě se jim podařilo vstřelit branku. Kevin Hayes se dostal podél pravého mantinelu až před Masona, kterého dokázal prostřelit. Domácí se poté dostali opět do pár velkých šancí, ale hosty opět podržel Lundqvist, který dnes chytá fantasticky. Domácí tak budou muset ve třetí třetině ještě více zabrat, aby dokázali s tímto pro ně nepříznivým výsledkem ještě něco udělat.

Střely na branku: 12 – 9
40:00
39:16
Vesey se dostal ke střele těsně před Masonem. Ten však jeho střelecký pokus dokázal vyrazit svou vyrážečkou nad branku.
39:00
Poslední minutka druhé třetiny.
38:16
Hosté se dostali do přečíslení dva na jednoho. Zuccarello ale tak dlouho váhal s přihrávkou, až jí poslal na poslední chvíli, kdy do ní stačil Mason vložit hůl a kotouč tak ztečoval mimo prostor, kde se nacházel Stepan.
37:30
Schenn střelou z mezikruží branku vůbec netrefil.
37:08
Hosté si mezi sebou špatně přihráli v útočném pásmu a o kotouč tak přišli.
36:07
Bellemare se snažil nahodit kotouč na branku od modré čáry. Jeho pokus ale zablokoval jeden z obránců.
35:12
Kotouč skončil po nahození Zuccarella odrazem o mantinel v ochranné síti. Vhazovat se tak bude před Masonem.
34:48
Provorov střelou z pravého kruhu branku vůbec netrefil.
34:23
34:14
Voráček přišel o kotouč v útočném pásmu a dopředu tak mohou hosté.
33:18
Miller vyslal na branku bombu z levého kruhu. Jeho pokus ale skončil mimo branku.
32:51
Ofsajd hostů. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
32:33
Clendening napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho bombu ale dokázal Mason s menšími problémy vyrazit mimo tři tyče.
32:12
Pirri se dostal ke střele z pravého kruhu. Jeho pokus ale skončil mimo tři tyče.
31:47
30:49
Gudas nahodil kotouč do útočného pásma, kde však o něj domácí přišli.
30:24
30:22
30:03
Zuccarello se dostal ke střele z levého kruhu. Jeho pokus ale ztečoval jeden z obránců mimo tři tyče.
29:34
Del Zotto vyslal na branku střelu z vrcholu levého kruhu. Jeho pokus ale Lundqvist dobře viděl a kotouč tak v pohodě vyrazil mimo tři tyče.
29:02
Hosté dokázali vyhodit a mohou tak jít pohodlně vystřídat.
28:40
Girouxovu střelu z vrcholu levého kruhu zablokoval jeden z protihráčů.
28:22
Vyloučení v týmu New York Rangers (Adam Clendening – 2 min., držení protihráče).
28:13
Gudas napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho pokus ale zablokoval jeden z obránců.
27:52
27:44
Hayesovu střelu od modré zblokoval jeden z obránců mimo tři tyče.
27:25
26:47
Girardiho nepříjemnou střelu od modré dokázal Mason vyrazit do rohu kluziště.
25:43
Weise pouze zavezl kotouč do útočného pásma, kde však o něj vzápětí přišel.
25:05
Voráček střelou z vrcholu levého kruhu trefil pouze jednoho z obránců.
24:19
Henrik Lundqvist teď předvedl fantastický zákrok proti dorážce Schenna, který prakticky dorážel do prázdné branky, ale Lundqvist tygřím skokem dokázal kotouč chytit!
24:04
Miller přišel o kotouč v útočném pásmu a dopředu tak mohou domácí.
23:11
Hrivíkův střelecký pokus od modré čáry dokázal zblokovat jeden z obránců do ochranné sítě.
22:08
Hosté se dostávají do vedení! KEVIN HAYES se dostal s kotoučem podél pravého mantinelu až před Masona, kterého dokázal prostřelit střelou mezi levou rukou a tělem. Asistence: Michael Grabner a Brady Skjei.
21:41
Gostisbehere se dostal zcela osamocen ke střele z pravého kruhu. Jeho pokus mířený k bližší tyči dokázal Lundqvist vyrazit mimo tři tyče.
21:08
Del Zotto střelou z mezikruží branku přestřelil.
20:37
Giroux bekhendovou střelou z velkého úhlu nenadělal Lundqvistovi větší potíže. Ten kotouč pohodlně chytil do své lapačky.
20:26
Kreider se dostal ke kotouči těsně před Masonem, kterého ale překonat nedokázal. Ten jeho střelu dokázal s menšími problémy chytit do své lapačky.
20:05
Domácí vyhráli úvodní buly druhé třetiny a ihned s kotoučem vyrážejí do útočného pásma.
20:01
Další třetina začne přibližně v 2:58.
První třetina je za námi. Oba týmy vstoupili do první třetiny velice opatrně a na začátku první třetiny jsme tak neviděli prakticky žádnou větší šanci. Druhá desetiminutovka ale byla o mnoho zajímavější, hlavně tedy z pohledu domácích. Ti se několikrát dostali do zajímavých a obrovských šancí. Většinou ale ztroskotali na Lundqvistovi, který zatím chytá famózně a drží svůj tým. Uvidíme tedy, zda v dalších dvou třetinách bude pokračovat tlak domácích, nebo se naopak hosté dostanou do nějakých šancí.

Střely na branku: 8 – 9
20:00
19:32
Voráček se dostal zcela osamocen ke střele z mezikruží. Jeho střelecký pokus ale dokázal Lundqvist opět skvěle chytit. Lundqvist v první třetině už poněkolikáté podržel svůj tým.
19:13
MacDonald přišel o kotouč v útočném pásmu a hrát tak mohou hosté.
19:00
Poslední minutka první třetiny.
18:01
Pirri napřáhl ke střele z vrcholu pravého kruhu. Jeho tvrdou ránu ale dokázal Mason vyrazit mimo tři tyče.
17:23
Hosté pouze nahodili kotouč do útočného pásma, kde se ho však ujal pouze jeden z domácích hráčů.
16:58
Raffl přišel o kotouč v útočném pásmu a dopředu tak mohou hosté.
16:11
Fast zcela osamocen bojoval o kotouč v útočném pásmu. Proti přesile protihráčů ale neměl šanci a o kotouč tak přišel.
15:07
Gudas vyslal na branku střelu od modré čáry. Jeho pokus ale dokázal zablokovat jeden z obránců.
14:15
Simmonds se dostal k odraženému kotouči těsně před Lundqvistem, který ale jeho následný pokus dokázal opět fantasticky vyrazit mimo tři tyče.
14:00
13:43
Domácí posílají na branku soupeře jednu střelu za druhou. Lundqvist ale zatím odolává.
12:57
Simmonds se dostal ke střele těsně před Lundqvistem, který ale jeho pokus dokázal skvěle vyrazit mimo tři tyče. Následnou nebezpečnou střelu Voráčka z pravého kruhu dokázal Lundqvist taktéž chytit.
12:28
12:08
Provorov napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho pokus ale zblokoval jeden z obránců mimo tři tyče.
12:00
Vyloučení v týmu New York Rangers (Ryan McDonagh – 2 min., sekání).
11:22
Simmonds ujel ve vlastním oslabení obráncům a s kotoučem se řítil sám proti Lundqvistovi, který ale jeho kličku dokázal přečíst a kotouč tak vyrazil nad branku!
10:54
Zuccarello střelou z vrcholu levého kruhu příliš nevyděsil Masona, který jeho pokus v pohodě vyrazil do rohu kluziště.
10:28
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Shayne Gostisbehere – 2 min., hákování).
10:28
09:44
Miller pouze zavezl kotouč do útočného pásma, kde však o něj vzápětí přišel.
09:06
08:17
Zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se tak bude před Masonem.
07:57
Jensen se dostal ke střele z levého kruhu. Jeho pokus ale zablokoval Gudas.
07:27
Hosté si mezi sebou neporozuměli v útočném pásmu a o kotouč tak přišli.
06:22
Girardi nahodil kotouč do útočného pásma, kde se ho ale ujal pouze jeden z obránců.
05:40
05:15
Konecny jen zavezl kotouč do útočného pásma, kde však o něj domácí následně přišli.
04:39
04:12
MacDonald nahodil kotouč na branku od modré čáry. Jeho nahození ale zablokoval jeden z obránců.
03:39
Voráček obkroužil s kotoučem branku soupeře a snažil se ho zasunout k pravé tyči. Lundqvist se však stačil přesunout a kotouč tak vyrazil mimo tři tyče.
02:59
Voráček hledal přihrávkou od pravého mantinelu na opačné straně kluziště Del Zotta. Kotouč však po jeho přihrávce skončil jen na čepeli jednoho z obránců.
02:23
01:54
Kotouč skončil po nepřesné přihrávce domácích v moci brankáře Lundqvista, který ho následně raději podržel pod svou lapačkou.
01:28
Skjei dostal nabito do mezikruží. Jeho následnou dělovku dokázal Mason vyrazit svou vyrážečkou do ochranné sítě.
01:13
Domácí si mezi sebou neporozuměli ve středním pásmu a o kotouč tak přišli.
00:38
Voráček byl natlačen jedním z obránců do branky soupeře, kterou posunul a rozhodčí tak musel přerušit hru.
00:05
Domácí vyhráli úvodní buly první třetiny a ihned kotouč nahazují do útočného pásma.
00:01
Oba týmy jsou již na ledové ploše. Domácí dnes nastupují v oranžových dresech, hosté dnes oblékli bílé dresy.

Philadelphia Flyers: S. Mason (Stolarz) – MacDonald, Provorov, Gudas, Del Zotto, Gostisbehere, Manning – Voráček, Giroux (C), Raffl – Simmonds (A), B. Schenn, Konecny – Weise, Couturier, Read – Ljubimov, Bellemare, VandeVelde.

New York Rangers: Lundqvist (Raanta) – Klein, McDonagh (C), Holden, M. Staal (A), Girardi, Skjei – Zuccarello, Stepan (A), Kreider – Grabner, K. Hayes, Vesey – Fast, Lindberg, J. T. Miller – Pirri, Hrivík, Jensen.

Rozhodčí: Hebert, Joannette – Kovachik, Sericolo.
x

Poslední 3 vzájemná utkání

Philadelphia Flyers – New York Rangers 2:3
New York Rangers – Philadelphia Flyers 2:4
Philadelphia Flyers – New York Rangers 4:3 po prodloužení

New York Rangers

New York Rangers se momentálně nachází v tabulce Východní konference na třetí příčce s třiapadesáti body. Po čtyřiceti odehraných zápasech má na svém kontě 23 výher v normální hrací době, 3 výhry po prodloužení či nájezdech, 1 prohru po nájezdech a 13 proher v normální hrací době. Venku zatím New York Rangers odehrál devatenáct zápasů, ze kterých 11x vyhrál v normální hrací době, 2x vyhrál po prodloužení či nájezdech a 6x prohrál v normální hrací době.

Philadelphia Flyers

Philadelphia se momentálně nachází v tabulce Východní konference na šesté příčce s pětačtyřiceti body. Po devětatřiceti odehraných zápasech má na svém kontě 12 výher v normální hrací době, 8 výher po prodloužení či nájezdech, 5 proher po prodloužení či nájezdech a 14 proher v normální hrací době. Na domácím kluzišti zatím Philadelphia odehrála dvacet zápasů, ze kterých 7x vyhrála v normální hrací době, 5x vyhrála po prodloužení či nájezdech, 3x prohrála po prodloužení či nájezdech a 5x prohrála v normální hrací době.

Anaheim Ducks – Philadelphia Flyers 4:3 po nájezdech
San Jose Sharks – Philadelphia Flyers 2:0
St. Louis Blues – Philadelphia Flyers 6:3
New Jersey Devils – Philadelphia Flyers 4:0
Philadelphia Flyers – Washington Capitals 3:2 po nájezdech
Zdravím všechny hokejové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu nejprestižnější hokejové soutěže NHL mezi Philadelphií Flyers a New Yorkem Rangers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.