To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek dnešního večera a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou!
Československá stopa v dnešním zápase:

Marko DAŇO (WPG) – 1+0, 2 střely, účast na ledě 0, čas na ledě 17:48
Peter BUDAJ (LAK) – 27 úspěšných zákroků, 2 inkasované góly, úspěšnost zásahů 93,1%, 2. hvězda utkání
Tři hvězdy utkání:

1. Adam LOWRY (WPG) – 1+1, 1 střela, účast na ledě 0, čas na ledě 19:26, 2 trestné minuty
2. Peter BUDAJ (LAK) – 27 úspěšných zákroků, 2 inkasované góly, úspěšnost zásahů 93,1%

Největší čas na ledě: Dustin Byfuglien 31:28 – Drew Doughty 30:22

Branky a nahrávky: 15. Lowry (Petan, Enström), 18. Daňo (Enström, Lowry), rozh. náj. Scheifele – 6. Pearson (Purcell, Lewis), 53. Gilbert (Nolan). Diváci: 15294 (vyprodáno). Rozhodčí: Brenk, Leggo – Mach, Galloway.
Nervy drásající odpolední bitvu v MTS Centre nakonec zvládli lépe hráči Winnipegu, kteří si připsali další dva body do tabulky za vítězství 3:2 po samostatných nájezdech. Králové poprvé po pěti vyhraných prodlouženích nebo nájezdech neuspěli a berou jen bod.

Kings šli v zápase do vedení, v 6. minutě se postaral o otevření skóre Tanner Pearson. Poté přišel ale zbytečný faul Kyla Clifforda, za který inkasoval útočník LA pětiminutový trest a Winnipeg v dlouhé přesilovce stav otočil.

Pod vyrovnání se nejdříve podepsal v 15. minutě úspěšně dorážející Adam Lowry. O chvíli později se pak po perfektní přihrávce od Enströma prosadil slovenský útočník Marko Daňo.

Prostřední dějství nepřineslo žádnou branku. Ve třetí třetině pak Kings dlouho dobývali Hellebuyckovu branku, až se v 53. minutě podařilo vyrovnat Tomu Gilbertovi. Zápas tak dospěl do prodloužení, ve kterém se nerozhodlo.

V nájezdech šli sice Králové zásluhou Kinga do vedení, Laine ale ještě ve stejné sérii vyrovnal. Ve třetí sadě nájezdů pak o druhém bodu pro Jets rozhodl Mark Scheifele.
65:00
V samostatných nájezdech zvítězil tým Winnipeg Jets.
Autorem vítězné branky je MARK SCHEIFELE.
Mark Scheifele rychlou střelou prostřelil Budaje a přisuzuje tak bonusový bod Winnipegu!
Nic Dowd mířil k levé tyči, branku ale vůbec netrefil.
Patrik Laine předvedl rychlé ruce a parádní kličkou poslal kotouč mezi Budajovy betony!
Dwight King se štěstím procedil kotouč za Hellebuyckova záda a posílá Krále do vedení!
Na druhé straně neuspěl se střelou po ledě ani Blake Wheeler.
Dustin Brown neuspěl se střelou těsně nad ledem, Hellebuyck zasáhl vyrážečkou
Samostatné nájezdy začínají.
Ani prodloužení o vítězi dnešního utkání nerozhodlo, na program tak za malou chvíli přijdou samostatné nájezdy.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:43
Connor Hellebuyck zastavil ránu Drewa Doughtyho, i následnou dorážku Tylera Toffoliho z bezprostřední blízkosti branky!
64:24
Kings si ještě v závěru prodloužení zahrají přesilovou hru. Za podražení je vyloučen Patrik Laine.
63:58
Dánský útočník Nikolaj Ehlers se po chvilce sám zvedl z ledu a otřesený a s krvavou stopou ve tváři zamířil na střídačku.
63:58
Značně unavený Blake Wheeler ještě dokázal vykleknout střelu Tannera Pearsona, odražený puk skončil přímo v obličeji Nikolaje Ehlerse, rozhodčí přerušují hru.
63:20
Carter s Toffolim se v útoku neprosadili, na druhé straně vypálil Dustin Byfuglien z úhlu jen do boční sítě.
62:41
Až nyní se přerušuje, když Brandon Tanev po souboji se Setoguchim vyndal domácí branku ze svého postavení. Od této chvíle se bude pokračovat už tradičně ve třech hráčích.
62:07
Dowd kombinoval v útočném pásmu s Pearsonem, Gravel se do zakončení už nedostal.
61:35
Stále se pokračuje ve čtyřech na obou stranách, domácí hokejisté drží kotouč u vlastní branky a nikam nepospíchají.
61:03
Dustin Byfuglien málem zasunul puk za Budaje, nechybělo mu moc!
60:44
Mark Scheifele je už z trestné lavice zpátky na ledě, do přerušení se tk bude pokračovat ve čtyřech na obou stranách.
60:20
Domácím se nepodařilo vyhodit, Drew Doughty ovšem vypálil jen do obětavého obránce.
60:01
Ve třetí třetině se Králům podařilo srovnat skóre zásluhou Toma Gilberta. O vítězi dnešního klání tak bude muset rozhodnout nastavení. Prodloužení začne už za malou chvilku a Kings ještě zbývá 32 vteřin z přesilové hry.
60:00
59:50
Devin Setoguchi neuspěl se svou střelou, následně puk do bezpečí vyvezl Blake Wheeler.
59:22
V akci pak pokračoval Blake Wheeler, který přenechal puk Andrewu Coppovi, jehož střelu musel zlikvidovat Peter Budaj!
59:04
Dustin Byfuglien získal kotouč a jako tank se prohnal až do útočného pásma.
58:32
Přesilovou hru si tentokrát zahrají Kings! Za podražení je vyloučen nejproduktivnější hráč NHL Mark Scheifele.
58:18
Jeff Carter se vrací z trestné lavice, Kings hrají v plném počtu.
57:58
Tobias Enström našel před brankou volného Marka Daňa, který nedokázal puk procpat za Budajova záda!
57:40
Králům se podařilo opět vyhodit přes všechny čáry a zatím hrají v oslabení výborně.
57:17
Winnipegu se po vyhození soupeře nepodařilo znovu dostat do útočné třetiny, Adam Lowry předal puk nepřesně.
56:50
Lainemu přeskočil puk hokejku po Ehlersově přihrávce, Jets musejí vyklidit útočné pásmo.
56:18
Velká šance pro domácí na rozdílovou trefu! Na trestnou lavici za hákování totiž míří Jeff Carter.
56:03
Nahození Toma Gilberta končí sražené v rohu kluziště, kde puk vybojovali znovu hosté.
55:32
Nikolaj Ehlers vybojoval puk v rohu a naservíroval puk Jacobu Troubovi, jehož rána od modré čáry končí mimo branku.
54:53
Také Devin Setoguchi se zkusil prosadit se střelou z úhlu, jeho bekhendový pokus neznamenal pro Hellebuycka žádný problém.
54:20
Dustin Brown zkusil překvapit Hellebuycka střelou z ostrého úhlu, domácí brankář vyrazil puk do ochranné sítě.
53:54
Mark Scheifele sebral kotouč Lewisovi a následně jej opět jen odevzdal soupeřům. Kings mají ve třetí třetině více sil.
53:20
Domácí se snažili o rychlou odpověď, Nikolaj Ehlers se svým vytočením před branku neuspěl.
52:58
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Klasické nedáš, dostaneš! Domácí nevyužili velkou příležitost a na druhé straně se radují Kings. Jordan Nolan zpoza branky našel v dobré pozici TOMA GILBERTA, kterému se podařilo prostřelit velkou skrumáž před brankou i Hellebuycka! Asistence: Jordan Nolan.
52:32
Zajímavé momenty před Budajovou brankou! Nejdříve Marko Daňo střílenou přihrávkou vyzval k teči Scheifeleho, následně Brandon Tanev z otočky minul branku!
52:07
Drew Doughty předvedl parádní akci, jeho přihrávka zpoza branky našla pouze hokejku Patrika Laineho.
51:31
Alec Martinez čeká s kotoučem za brankou na dostřídání svých spoluhráčů.
51:00
Tryskáči už většinou jen vyhazují kotouče do středního pásma a čekají, co vymyslí soupeř, kterému čas na vyrovnání už notně ubývá.
50:33
Tanner Pearson nedokázal v situaci jeden na jednoho obejít Jacoba Troubu, dopředu mohou nyní domácí hráči.
49:59
Peter Budaj zlikvidoval ránu Chrise Thorburna od pravého mantinelu. Po reklamní pauze se bude vhazovat v obranném pásmu Los Angeles.
49:15
Devin Setoguchi už neměl sílu zaútočit, a tak kotouč jen poslal podél hrazení do útočného pásma a zamířil střídat.
48:41
Postavení mimo hru v podání Winnipegu, vhazovat se bude mezi modrými čarami.
48:19
Tyler Toffoli dokázal tečovat Carterovu nabídku a následně se tlačil i k dorážce, výbornou defenzivní práci však odvedl Dustin Byfuglien.
47:45
Kings se s postupem času tlačí více do zakončení, jejich další působení před Hellebuyckem končí neúspěchem.
47:02
Nahození Jaka Muzzina od levého hrazení končí jen na boční konstrukci branky.
46:29
Zakázané uvolnění na straně Jets, vhazovat se bude po pravé ruce Connora Hellebuycka.
46:10
Hraje se opět ve vysokém tempu, za nahozeným kotoučem nyní míří do útočného pásma Patrik Laine.
45:34
Brandon Tanev našel v mezikruží volného Adama Lowryho, jehož rána končí nad brankou!
44:53
Čtvrtá formace Winnipegu se nyní usadila s kotoučem v útočném pásmu, k ohrožení Budaje se zatím nedostali.
44:20
Králové přidali ve třetím dějstvím na aktivitě a důrazu, což nyní předvedli v souboji o puk u hrazení.
43:43
Jeff Carter se dostal do samostatného úniku po fantastické přihrávce od Tylera Toffoliho, střelou na stranu lapačky si na Connora Hellebuycka nepřišel! Fantastický a velmi důležitý zákrok domácího brankáře!
43:00
Josh Morrissey vypálil od modré čáry a před brankou jeho pokus dokázal někdo tečovat, kotouč končí mimo tři tyče.
42:39
Adam Lowry opouští trestnou lavici, Winnipeg hraje v plném počtu.
42:08
Byfuglien vyvezl kotouč z obranného pásma a společně s Coppem ušetřili několik vteřin daleko od své branky.
41:40
Rána Aleca Martineze byla hodně razantní, zaduněla však jen o zadní mantinel za Hellebuyckovou brankou.
41:03
Tryskáči se zatím výborně brání i v tomto oslabení, už dvakrát se domácím podařilo vyhodit.
40:39
Los Angeles si zahrají další přesilovou hru. Za faul vysokou holí je vyloučen Adam Lowry.
40:01
Třetí třetina začne přibližně v 22:01.
Československá stopa po druhé třetině:

Marko DAŇO (WPG) – 1+0, 1 střela, účast na ledě 0, čas na ledě 11:38
Peter BUDAJ (LAK) – 19 úspěšných zákroků, 2 inkasované góly, úspěšnost zásahů 90,5%

Největší čas na ledě: Dustin Byfuglien 19:35 – Drew Doughty 17:13
Druhá třetina už nenabídla tolik hokejové radosti jako úvodní část hry. V prostředním dějství měli jasně více ze hry hráči Winnipegu, navýšit skóre se ovšem Jets nepovedlo. Nejblíže brance měl v 27. minutě Postma, který z dobré pozice netrefil branku.

Winnipeg tak stále vede, i po čtyřiceti minutách hry, nad Los Angeles 2:1.
40:00
39:48
Tryskáči dohrávají druhou třetinu v útočném pásmu.
39:22
Brandon Tanev se vrací z trestné lavice, Winnipeg hraje v plném počtu.
39:03
Rána Tylera Toffoliho proletěla jen kousek vedle levé tyče Hellebuyckovy branky!
38:40
Kings se v početní výhodě vůbec nedaří, Dustin Byfuglien dokonce vyvezl puk až k Budajově brance.
38:13
Adam Lowry posílá znovu kotouč přes všechny čáry, bránící čtyřka Winnipegu může vystřídat.
37:48
Hellebuyck zastavil ránu Drewa Doughtyho od modré čáry a Winnipegu se následně podařilo vyhodit.
37:22
Los Angeles si v závěru druhé části hry zahraje přesilovou hru. Na trestnou lavici za hákování míří Brandon Tanev.
36:54
Ihned op vhazování se do sebe pustili Chris Thorburn a Kyle Clifford. Oba rváči po vyrovnaném pěstním souboji míří do šaten. Od rozhodčích dostávají pětiminutové tresty za bitku.
36:54
36:32
Nic Petan v pokračující akci poslal puk na Budajovu branku, slovenský brankář si pro kus černé gumy skočil a pokryl jej.
36:07
Na Troubovo nahození nemusel Peter Budaj reagovat, jelikož puk zastavili jeho spoluhráči.
35:40
Postavení mimo hru v podání Los Angeles, vhazovat se bude ve středním pásmu.
35:12
Toffoliho sražené nahození od modré čáry končí až v ochranné síti, vhazovat se bude před brankou Jets.
34:30
Aktivní přístup domácích hráčů dělal Králům ve vlastním pásmu problém, vše vyřešil až Budaj, když zalehl kotouč. Po komerční přestávce se bude vhazovat před brankou LA.
33:42
Kings se dostali do přečíslení tří na jednoho, špatná přihrávka na Kyla Clifforda ovšem celou akci znehodnotila.
33:15
Blake Wheeler poslal nenápadně bekhendem kotouč na Budajovu branku, slovenský brankář si našel cestu k výhledu a dokázal zakročit.
32:44
Marko Daňo se snažil přiklepnout puk Scheifelemu, hosté záměr přečetli a na druhé straně střílel Trevor Lewis, Hellebuyck byl připravený.
32:10
Ben Chiarot se vrací na led, Jets zvládli své oslabení na výbornou a už hrají v plném počtu.
31:42
Lowrymu se opět podařilo vyhodit a kotouč jako první dokonce dojel Dustin Byfuglien a i on ušetřil pár cenných vteřin.
31:15
Jacob Trouba opět vyhazuje přes všechny čáry a Winnipeg může prostřídat své řady.
30:46
Ani Králům se zatím příliš nedaří v početní výhodě, domácím hokejistům se podařilo osvobodit.
30:10
Kings si zahrají první přesilovou hru. Za faul vysokou holí je vyloučen domácí obránce Ben Chiarot.
29:34
Alec Martinez se vrací z trestné lavice na ledovou plochu, Kings hrají v plném počtu.
29:01
Peter Budaj zastavil tvrdou ránu Jacoba Trouby a kotouč dokázal udržet na svých chráničích.
28:37
Tom Gilbert opět posílá kotouč o mantinel až k Hellebuyckově brance, Kings mohou vystřídat.
28:05
Jets se zatím v početní výhodě příliš nedaří, Králům se podařilo už dvakrát vyhodit.
27:34
Winnipeg si zahraje další přesilovou hru, na trestnou lavici za faul vysokou holí míří obránce Alec Martinez.
27:13
Kotouč po sražené střele Patrika Laineho končí v rohu kluziště, kde ho opět vybojovali domácí hokejisté.
26:45
Winnipeg pokračuje v tlaku, domácí nyní jasně dominují hře a drží nadále kotouč na svých hokejkách.
26:18
Kyle Connor nabil mezi kruhy Paulu Postmovi, jenž tvrdou ranou o malý kousek minul Budajovu branku!
25:47
Troubova rána od modré čáry končí vysoko nad Budajovou brankou, Králové se z rychlého brejku znovu neprosadili.
25:00
Nikolaj Ehlers dokázal zpoza branky uvolnit Blaka Wheelera, který byl zcela osamocen před Budajem, zradilo ho ale zpracování.
24:12
Kings se v útoku znovu neprosadili a Dustin Byfuglien čeká za vlastní brankou na spoluhráče, až dostřídají.
23:30
Hra se vyrovnala a nyní se v útoku více činí pro změnu hosté z Los Angeles.
22:58
Kyle Connor po Cliffordově ataku z první třetiny pokračuje ve hře, nyní se snaží něco vymyslet v útočném pásmu.
22:17
Nikolaj Ehlers dostal nabito na modrou čáru, a tak tvrdě vypálil, kotouč skončil mimo tři tyče.
21:52
Blake Wheeler šikovně tečoval nahození Trouby, Peter Budaj si s kotoučem poradil.
21:35
Zakázané uvolnění na straně Los Angeles, vhazovat se bude před Budajovou brankou.
21:01
Winnipeg se zatím ve druhém dějství nemůže dostat do útočného pásma, Kings hrají v defenzivě dobře.
20:27
Devin Setoguchi se tlačil s kotoučem do branky, Hellebuyck jeho bekhendový pokus ustál.

Největší čas na ledě: Dustin Byfuglien 10:21 – Derek Forbort 8:41
Dnešní klání zatím přináší velmi zajímavou podívanou, což je na odpolední zápasy až trochu podivné. Skóre zápasu otevřel v 6. minutě hostující útočník Tanner Pearson. Poté se ale zbytečně nechal na pět minut vyloučit Kyle Clifford a Jets trestali.

Nejdříve se v 15. minutě trefil z dorážky Adam Lowry. O chvíli později pak perfektní střeleckou příležitost připravil Enström pro slovenského útočníka Marka Daňa, který překonal svého krajana Budaje v brance LA.

Winnipeg tak po první dvacetiminutovce vede nad Los Angeles 2:1.
20:00
19:52
Dwight King ještě v závěru úvodního dějství jednou vypálil na Hellebuycka, který si dokázal poradit.
19:18
Patrik Laine vypálil z levé strany, Budaj vyráží jeho projektil do ochranné sítě.
18:53
Po delší odmlce se Kings znovu ukázali v útoku, kde se ovšem nedokázali dostat do zakončení.
18:27
Brandon Tanev dotlačil kotouč ke Quintonu Howdenovi, který ve své druhé velké příležitosti v dnešním utkání nastřelil jen Budaje!
17:55
Winnipeg právě vstřelil branku!
Tryskáči díky dlouhé přesilové hře otáčejí skóre! V závěru trestu ještě Lowry poslal přihrávku před branku, kde Tobias Enström naznačil střelu a ještě předložil puk do prázdné branky střílejícímu MARKU DAŇOVI! Asistence: Tobias Enström a Adam Lowry.
17:15
Králové nyní při vlastním oslabení hrají skvěle a několika přihrávkami ušetřili několik dalších vteřin.
16:48
Dustin Brown sáhl do kotouče Scheifelemu a Jets musí opět vyklidit útočné pásmo.
16:10
Střela Tobiase Enströma byla zblokována a Kings se opět osvobozují.
15:39
Nic Petan vypálil opět z pravého kruhu, Budaj zasáhl jen nevědomě držákem hole.
15:11
Drew Doughty zastavil postupný útok domácích už ve středním pásmu a ušetřil několik cenných vteřin při oslabení.
14:40
Kvůli pětiminutovému trestu navíc zůstává Kyle Clifford na trestné lavici a stále tak pokračuje přesilovka Jets.
14:04
Jets v přesilové hře vyrovnávají! Enström přihrávkou vysunul na pravém křídle Nica Petana, jehož střelu Budaj ještě dokázal betonem vyrazit. Na dorážku číhající ADAM LOWRY už ale byl úspěšný! Asistence: Nic Petan a Tobias Enström.
13:34
Byfuglienovu ránu ihned po vhazování Budaj vyrazil, následně se Králům podařilo vyhodit.
13:00
Kyle Clifford nyní velmi nepříjemně narazil Kyla Connora na mantinel. Mladý útočník Jets se za asistence lékaře zvedl a sám odjel na střídačku. Clifford inkasuje pětiminutový trest za vražení na hrazení.
12:47
Patrik Laine střílel z levé strany, Budaj sražený kotouč jen posunul mimo brankoviště.
12:21
Winnipeg se opět neprosadil při tlaku v útočném pásmu a dopředu mohou postupovat Kings.
11:50
Kings jsou zatím perfektní v defenzivní činnosti a nepouštějí domácí hokejisty do šancí.
11:14
Sražená přihrávka v podání hostů končí v ochranné sítě za Hellebuyckovou brankou, vhazovat se bude po pravé ruce domácího brankáře.
10:28
Tom Gilbert servíroval zajímavou přihrávku před branku, Devin Setoguchi nedokázal do přihrávky vložit hokejku.
09:50
Nic Petan přenechal kotouč Blaku Wheelerovi, který vyprášil jen levý beton Petera Budaje. Slovenský brankář zatím chytá ve velké pohodě.
09:03
Patrik Laine si proti třem protihráčům netroufl do zakončení, a tak puk jen nahodil a odjel na střídačku.
08:25
Zakázané uvolnění Los Angeles, hra se stěhuje zpátky před branku Petera Budaje.
07:52
Pokus Blaka Wheelera z levého kruhu skončil mimo tři tyče, následná střela Kyla Connora končí ztečovaná v ochranné síti. Po reklamní pauze se bude vhazovat v obranném pásmu Kings.
07:21
Sražená střela Jacoba Trouby od modré čáry nedošla až k Budajovi, který nemusel zasahovat.
06:58
Tryskáči se snaží o rychlou odpověď a po inkasované brance se drží s kotoučem v útočné třetině.
06:13
Scheifele vysunul do útočného pásma Brandona Taneva, který se z úhlu neodhodlal ke střele.
05:38
Hosté se ujímají vedení! Teddy Purcell předal ve středním pásmu puk TANNERU PEARSONOVI, který vzal situaci dvou na dva na sebe a střelou přes Byfugliena možná trochu překvapil Hellebuycka, který nezareagoval včas. Asistence: Teddy Purcell a Trevor Lewis.
05:00
Kotouč nyní vypadl do prostoru střídaček, vhazovat se bude ve středním pásmu.
04:20
Tyler Toffoli se u pravého hrazení neprosadil, pokračuje se v plynulém tempu hry.
03:37
Mark Scheifele vypálil štiplavou ránu z prostoru mezi kruhy, kotouč mířil nad branku.
03:08
Quinton Howden dostal přihrávku od Taneva zpoza branky, zamířil ale jen do Budajova betonu!
02:40
Od začátku se ještě nepřerušila ani jednou hra, v útoku se nyní nachází Králové z Los Angeles.
02:03
Elitní formace Jets se usadila v útočném pásmu a nahození od Trouby proletělo kousek vedle Budajovy branky.
01:25
Winnipeg se z prvního útočného snažení před Budajovou brankou neprosadil do žádného zakončení.
00:57
Králové zatím moc nepůjčili puk svým soupeřům, hraje se stále před brankou Connora Hellebuycka.
00:31
Doughtyho nahození od modré čáry proletělo nad Hellebuyckovou brankou, kotouče se zmocnili domácí hráči.
00:01
Máme po hymnách, nyní už tak nic nebrání úvodnímu vhazování dnešního brzkého utkání.
Oba týmy už nastupují na ledovou plochu, za malou chvilku zazní státní hymny Kanady a USA.
Utkání začne s několikaminutovým zpožděním oproti plánovanému začátku, jak je koneckonců u NHL zvykem.

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Hutchinson) – Morrissey, Byfuglien, Enström, Trouba, Chiarot, Postma – Ehlers, Scheifele, Laine – Connor, Petan, Wheeler (C) – Copp, Lowry, B. Tanev – Daňo, Howden, Thorburn.

Los Angeles Kings: Budaj (J. Campbell) – Forbort, Doughty, Muzzin, Martinez, Gravel, Gilbert – Pearson, Lewis, Purcell – King, J. Carter, Toffoli – D. Brown, Dowd, Setoguchi – Clifford, N. Shore, Nolan.

Rozhodčí: Brenk, Leggo – Mach, Galloway.

Marko DAŇO (WPG) – 6 zápasů, 3 body (2+1)
Peter BUDAJ (LAK) – 13 zápasů, 7 výher, úspěšnost zákroků 91,2%, průměr obdržených branek 2,08, dvě čistá konta
LOS ANGELES KINGS

Králové by se rádi po dvou nepovedených sezonách opět dostali do role aspiranta na Stanley Cup. Po vítězství v roce 2014 se LA následující ročník ani nepodívali do play off, loni pak přišlo hořké vyražení hned v prvním kole od San Jose.

Ani letos ale zatím Kings nepodávají mimořádné výkony. V základní hrací době dokonce dovedli zápas do vítězného konce jen dvakrát, nejméně v celé lize. Svěřencům Darryla Suttera se ale daří v prodlouženích, kde vydolovali už pět bonusových bodů.

Se 14 body je zatím Los Angeles na 9. místě Západní konference, ztráta na postup do vyřazovacích bojů je minimální. Nejproduktivnějším hráčem týmu je s 11 body za pět gólů a šest asistencí Jeff Carter.
WINNIPEG JETS

Winnipeg se po přestěhování z Atlanty v roce 2011 dostal zatím jedinkrát do play off. Tryskáče v posledních letech srážela defenziva a nevyrovnané výkony brankářů. Změnu k lepšímu by měla přinést mladá krev v čele s Patrikem Lainem, který vletěl do NHL jako uragán.

Jets se zatím letos celkem daří. V 16 zápasech nasbírali stejný počet bodů a v nabité Centrální divizi se drží na místech zaručují postup do play off. Aktuálně je Winnipeg na 6. místě Západní konference.

Daří se Marku Scheifelemu, který vévodí kanadskému bodování celé ligy s 20 body za 10 gólů a 10 asistencí. Patrik Laine pro změnu vede s 11 brankami tabulku střelců a v tabulce produktivity je na 7. místě.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky toho nejlepšího hokeje! Před několika týdny odstartoval jubilejní 100. ročník zámořské NHL a sezona nabírá rychle obrátky. Dnes se odehraje celkem šest utkání, v tomto online přenosu budeme sledovat utkání mezi Winnipeg Jets a Los Angeles Kings.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.