NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vegas : Florida - 18. prosince 2017   02:00

Vegas
Vegas
06:39' Schmidt (R. Smith, W. Karlsson) • 17:20' C. Miller (Marchessault, Neal) • 51:40' Haula (Marchessault, C. Miller) • 57:20' Marchessault (R. Smith, McNabb) • 59:32' Neal (Theodore)
5:2
(2:2, 0:0, 3:0)
Florida
Florida
02:58' Vrbata  (Malgin, Bjugstad) • 05:13' Matheson  (Dadonov, Trocheck)
Vegas
M. Subban (M.-A. Fleury) – Theodore, Engelland, Merrill, Schmidt, C. Miller, McNabb – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – Perron, Haula, Neal (A) – Leipsic, Eakin, Tuch – O. Lindberg, Bellemare (A), Nosek.

3. William Karlsson (VGK) 0+1
Radim Vrbata sice v úvodu zápasu využil přesilovku a Florida krátce na to vedla 2:0, jenže Vegas rychle odpovědělo, ještě před přestávkou vyrovnalo a ve třetí třetině dokonalo obrat třemi góly. Jonathan Marchessault skóroval do sítě svého bývalého týmu, když zvyšoval na 4:2. Konečný výsledek. Vegas Golden Knights 5 Florida Panthers 2.
59:54'
Colin Miller ještě šest sekund před koncem dostal dvě minuty za držení. To už ale Vegas mrzet nemusí.
59:32'
Golden Knights právě vstřelili branku!
JAMES NEAL ještě skóroval do prázdné brány a podtrhl zasloužené vítězství Vegas! Asistence: Shea Theodore.
59:00'
Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.
57:24'
Vegas vede na střely 36:17. Obrovská převaha Golden Knights, kteří míří za zaslouženou výhrou.
57:20'
JONATHAN MARCHESSAULT od střídaček poslal puk do prázdné brány a v T-Mobile Aréně je hotovo! Asistence: Reilly Smith a Brayden McNabb.
56:23'
Michael Matheson byl zřejmě hráčem, kterého hodně nepříjemně zasáhla rána od Colina Millera.
55:51'
Vegas nevyužívá ani čtvrtou přesilovku v řadě a vyloučený Vincent Trocheck je zpět na ledě.
53:51'
Vincent Trocheck dostál dvě minuty za podražení a Golden Knights mají šanci rozhodnout.
52:52'
Vegas je po třetím gólu na koni a Panthers mají velké starosti. Zatím ale Florida tlaku odolává.
51:40'
Jonathan Marchessault ze středního pásma napálil puk směrem na bránu, před kterou ho fantasticky tečoval ERIK HAULA! Obrat je dokonán. Asistence: Jonathan Marchessault a Colin Miller.
51:32'
Vegas není souzeno otočit skóre. Golden Knights nevyužili třetí přesilovku v řadě.
49:55'
Alex Tuch vystřelil z levého kruhu a James Reimer jeho pokus podržel ve výzbroji.
49:32'
Jonathan Marchessault vybojoval početní převahu. Michael Matheson dostal dvě minuty za podražení.
48:32'
Radim Vrbata odehrál skvělou první třetinu a nyní se pokusil skórovat podruhé v zápase, jeho střelu z pravého kruhu ale James Reimer kryl.
48:00'
Golden Knights jsou na ledě lepším týmem, jenže většina jejich střel končí mimo.
45:09'
Colin Miller na pravém křídle vystřelil z ostrého úhlu a jeho pokus zamířil mimo bránu.
44:48'
Jonathan Marchessault a Reilly Smith se v rychlém sledu dostali ke střele, James Reimer byl ale v obou případech pozorný a puk vyrazil.
42:59'
Tomáš Nosek vystřelil od modré čáry a jeho pokus zamířil nad bránu.
40:36'
Nate Schmidt vystřelil od modré čáry a James Reimer jeho pokus z dálky vyrazil.
40:13'
Jonathan Marchessault mohl skórovat proti svému bývalému týmu, jenže v blízkosti levé tyče Jamese Reimera nepřekonal!
40:01'
Golden Knights si během prostřední části zahráli dvě přesilové hry, ani jednu ze dvou šancí na obrat v zápase ale nevyužili. Pojďme si proto připomenout góly z úvodní části. Radim Vrbata využil přesilovku a krátce na to vedla Florida už 2:0. Na gól Michaela Mathesona ale bleskově odpověděl Nate Schmidt a krátce před přestávkou vyrovnal Colin Miller.
40:00'
39:00'
Do konce prostřední části zbývá odehrát 1 minuta.
38:16'
Vincent Trocheck vystřelil z vrcholu pravého kruhu pro vhazování a puk skončil v ochranné síti.
37:13'
Vyloučený Aaron Ekblad je zpět na ledové ploše a Golden Knights nevyužili druhou přesilovku.
36:32'
Alex Tuch napálil puk do útočného pásma, jeho týmu se ale během přesilové hry nedaří.
35:13'
Aaron Ekblad vyfasoval dvě minuty za sekání a Vegas má druhou šanci otočit skóre během přesilové hry.
34:43'
Vegas je střelecky aktivnější, poslední šanci měl ale Nick Bjugstad, který střelou z mezikruží minul bránu Malcolma Subbana.
31:31'
Vyloučený Micheal Haley je zpět na ledě a Vegas nevyužilo první početní převahu, během niž mohlo otočit skóre na svou stranu.
29:31'
Micheal Haley fauloval Tomáše Noska a dostal dvě minuty za vysokou hůl.
29:31'
Tomáš Nosek se ocitl před bránou ve velké šanci, James Reimer ho ale výtečně vychytal! Český útočník vybojoval početní převahu.
27:35'
Jevgenij Dadonov vystřelil z vrcholu levého kruhu a Malcolm Subban si po delší době připsal zákrok.
25:12'
Brendan Leipsic zkoušel štěstí střelou z vrcholu levého kruhu pro vhazování, James Reimer byl ale pozorný a puk podržel v náručí.
24:27'
Deryk Engelland vystřelil z pravého kruhu pro vhazování a donutil Jamese Reimera k zákroku.
23:08'
Oba týmy se v rychlém sledu dostaly ke střele, Malcolm Subban i James Reimer ale byli připraveni.
22:02'
Jared McCann vystřelil z vrcholu levého kruhu pro vhazování a jeho střelu obětavě zablokoval Colin Miller.
21:28'
Erik Haula se ocitl v mezikruží ve slibné střelecké pozici, jenže našel pouze výstroj Jamese Reimera, který puk zastavil a hru přerušil.
20:01'
Florida měla skvělý vstup do utkání, když využila početní převahu a krátce na to své vedení zdvojnásobila. Vegas ovšem bleskově snížilo a v závěru první části se mu navíc podařilo vyrovnat.
20:00'
19:00'
Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.
17:57'
Radim Vrbata vystřelil z pravého kruhu a jeho pokus minul bránu Golden Knights.
17:20'
COLIN MILLER byl před pár okamžiky vyloučen, nyní ale skóruje a vyrovnává na 2:2! Asistence: Jonathan Marchessault a James Neal.
15:55'
Colin Miller naskočil z trestné lavice zpět na led a Vegas druhé oslabení v zápase přečkalo.
15:33'
Radim Vrbata vypálil z vrcholu pravého kruhu pro vhazování a po zákroku Malcolma Subbana se dostal u levé tyče k dorážce, která skončila na brankové konstrukci!
13:55'
Colin Miller dostal dvě minuty za prodražení poté, co fauloval Radima Vrbatu. Panthers si zahrají druhou početní výhodu, přičemž první využili.
12:32'
Jevgenij Dadonov se ocitl v blízkosti levé tyče ve velké šanci, bránu ale trestuhodně minul!
12:07'
Derek MacKenzie to zkoušel vzápětí ze stejného prostoru a Malcolm Subban střelu kapitána Floridy podržel ve výstroji.
11:37'
Nick Bjugstad se ocitl v levém kruhu ve slibné šanci, když se v rozmezí pěti sekund dostal ke dvěma střelám, Malcolm Subban ale obě skvěle vyrazil!
09:07'
Útok Floridy zastavilo postavení mimo hru a vhazovalo se ve středním pásmu.
07:24'
Brendan Leipsic se ocitl na vnitřní straně pravého kruhu pro vhazování ve slibné šanci, jeho následná střela ovšem zamířila mimo.
06:39'
NATE SCHMIDT bleskově odpověděl na druhý gól Floridy a vrátil Golden Knights zpět do zápasu! Asistence: Reilly Smith a William Karlsson.
05:13'
Florida právě vstřelila branku!
MICHAEL MATHESON se prosadil krásnou střelou z vrcholu levého kruhu pro vhazování a Vegas prohrává rychle o dvě branky! Asistence: Jevgenij Dadonov a Vincent Trocheck.
03:35'
Vyloučený David Perron naskočil z trestné lavice zpět na led a Vegas hned z kraje prohrává.
02:58'
Autorem branky je RADIM VRBATA, který využil v úvodu utkání početní převahu a Florida vede 1:0! Asistence: Denis Malgin a Nick Bjugstad.
02:26'
Cody Eakin vystřelil z levého kruhu pro vhazování a James Reimer puk podržel v náručí.
01:35'
Jamie McGinn byl zastaven nedovoleně a David Perron dostal dvě minuty za držení.
00:34'
Nick Bjugstad ze středního pásma napálil puk směrem na bránu a Malcolm Subban si připsal první zákrok.
00:01'

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – Theodore, Engelland, Merrill, Schmidt, C. Miller, McNabb – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – Perron, Haula, Neal (A) – Leipsic, Eakin, Tuch – O. Lindberg, Bellemare (A), Nosek.

Florida Panthers: Reimer (Säteri) – Yandle, Ekblad (A), Matheson, Pysyk, McCoshen, Petrovic – Huberdeau, Barkov, Bjugstad – Dadonov, Trocheck (A), Malgin – J. McGinn, McCann, Vrbata – Haley, MacKenzie (C), Sceviour.

Rozhodčí: Kelly Sutherland, Gord Dwyer. Čároví: Steve Miller, Greg Devorski.
Jonathan Marchessault má před sebou výjimečný zápas, když se v pondělí v noci v dresu Vegas představí proti svému bývalému týmu. Florida by se jako každý jiný tým ráda zúčastnila play-off, jenže k tomu má na rozdíl od Golden Knights hodně daleko. Panthers jsou po Buffalu a Arizoně třetím nejhorším týmem letošní sezóny NHL.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.