Lukáš Krajíček (Minsk) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 20:28

Ivan Švarný (Minsk) – do utkání nezasáhl

Jan Bulis (Čelabinsk) – 0+0, 4 střely, čas na ledě 17:29

Martin Růžička (Čeljabinsk) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 9:39
Skončilo nám další utkání v rámci KHL, kde dnes přivítal Čeljabinsk na svém ledě Dinamo Minsk. Hosté se dostali v utkání do dvoubrankového vedení, které se podařilo v polovině třetí třetiny domácím smazat. Po druhém inkasovaném gólu si vzal trenér hostujícího celku oddechový čas, který se mu posléze vyplatil, když o chvíli později vsítil vítěznou branku Matt Ellison a dal tak výsledku konečnou podobu.
60:00
59:55
Hosté netrefili přes celé hřiště prázdnou branku a je z toho zakázané uvolnění.
59:27
Obě mužstva bojují o kotouč za brankou Haugena.
58:40
Traktor to zkouší se šesti bruslaři na ledě.
58:40
Domácí Čeljabinsk si vyžádal oddechový čas.
58:18
Jerofejev dostal mezi kruhy nabito, ale prováhal nejlepší moment ke střele.
58:01
Probíhají poslední dvě minuty druhé třetiny.
57:23
Čeljabinsk musí začínat další ofenzivní výpadek od vlastního brankáře.
56:54
Hráči Minsku hrají zodpovědně zezadu a nedovolují domácím nic vážnějšího.
55:56
Domácí zbývají čtyři minuty na to, aby něco udělali s nepříznivým stavem, pomýšlí-li na bodový zisk.
54:05
Domácím se podařilo vyhodit a do toho skáče na led Linglet a to znamená, že jsou hosté v plném počtu.
53:15
Kotouč je za brankou domácích a hosté tak mohou vystřídat unavenou čtveřici.
52:47
Hráči Dinama se zatím úspěšně brání kombinacím domácích.
52:05
Za podražení je vyloučen hostující Linglet a Traktor má nejlepší možnou šanci na vyrovnání.
51:55
Jerofejev nevyzrál na připraveného Haugena.
50:53
Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
Domácí se dlouho z vyrovnání neradovali. Po levé straně ujel Linglet, který předložil do středu kotouč na MATTA ELLISONA, který tečoval kotouč do sítě. Pro Ellisona to je druhá trefa v dnešním utkání. Asistence: Charles Linglet, Ryan Vesce.
50:04
Hosté si berou okamžitě oddechový čas.
50:04
Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno. Gubarev přihrával zpoza branky na ANTONA GLINKINA, který si povyjel před branku a zavěsil kotouč nad rameno Haugena. Asistence: Danil Gubarev.
49:10
Čtvrtá formace Čeljabinsku dostala hosty pod tlak, ale výraznější šanci si nedokázala vytvořit.
48:19
Za hostující brankou uklidňuje hru Lisovec, který čeká, až si mu jeho spoluhráči najedou.
47:44
Na ledě se ocitl Wilson, ale píšťalka rozhodčích mlčí, což se nelíbí domácím fanouškům.
46:35
Od modré čáry spíše nahazoval na teč Katičev, ale jeho střílená nahrávka neslavila úspěch.
46:08
Haugen musel pokrýt střelu Penkovskije, který se snažil prostřelit hostujícího gólmana z pravé strany.
45:25
Ellison operuje v útočném pásmu a Traktor se musí opět bránit.
44:27
Domácí hrají v plném počtu.
43:47
Naopak! Domácí se prosazují v oslabení. Nick Bailen byl ve vlastním pásmu odstaven od kotouče, kterého se ujmul KONSTANTIN PANOV a sám proti Haugenovi uspěl střelou. Bez asistence.
43:31
Domácí se brání dobře a hosty do ničeho nepouští.
42:27
Dinamo bude hrát v početní výhode. Katičev nepěkně narazil zezadu na mantinel jednoho z hostujících hráčů a vyfasoval 2 + 10 minut .
42:16
Jan Bulis projel přes celé hřiště a z levé strany zakončoval přes obránce, ovšem jeho pokus byl nepřesný a mířil vedle pravé tyče hostující svatyně.
41:34
Střelu zápěstím, z hokejky Čistova, chytá efektivně do lapačky hostující Haugen.
40:46
Domácí se musí bránit tlaku Minsku, který teď svírá domácí v jejich obranném pásmu.
40:07
Hostující Dinamo se z kraje třetí třetiny zásluhou nepřesné přihrávky, provinilo zakázaným uvolněním.
40:01
Je za námi druhá perioda, která byla velmi podobná třetině předchozí. Domácí se snažili překonat skvělého Haugena a z ojedinělé akce opět inkasovali branku. Ke konci druhé třetiny se prosadil Nick Bailen a poslal hosty do vedení 2:0. Do konce třetiny již branka nepadla a tak jdou do kabin s lepší náladou hokejisté Dinama Minsk.
40:00
39:28
Domácí se snaží snížit do konce druhé části, ale to se jim zatím nedaří.
39:01
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:08
Nedáš – dostaneš se opět potvrzuje. Střela NICKA BAILENA končí pravděpodobně po teči jednoho z domácích v síti, za překvapeným Garnettem. Bez asistence.
38:08
Hostům se podařilo vstřelit branku, ale vše musí potvrdit videorozhodčí, se kterým se jeli poradit oba hlavní arbitři.
37:32
Konstantin Panov se řítil po levé straně na branku Dinamo, ale jeho střelu tahem chytá výborný Haugen.
36:51
Hosté se dostávají pod tlak domácích. Ti se snaží v útočném pásmu něco vymyslet, ale většina akcích končí po vyhození hostujících hráčů, ve středním pásmu.
36:01
Ovšem nyní musel zalehnout kotouč Haugen před dotírajícím Glinkinem.
35:25
Obraz hry je stále stejný, domácí se snaží dostat do zakončení, ale pozorná obrana Minsku je to větších šancí nepouští.
34:29
Kaličev rozjíždí další útočné snažení domácího Traktoru.
33:49
Lukáš Krajíček uklidňuje hru a hledá, komu by přihrál. Nikdo se mu ovšem nenabízí.
33:19
Dinamo nezvládlo přečíslení 3 na 2, když po špatné přihrávce Piganoviče celá akce skončila.
32:46
Domácí Traktor má kotouč za svou brankou a nikam nespěchá.
31:31
Nyní je k vidění poměrně dost nepřesností na obou stranách.
30:27
Krajíček nemusel spěchat za kotoučem, jelikož hlavní arbitr odpískal zakázané uvolnění domácím. Vhazovat se bude po pravé straně Garnetta.
29:44
Tentokrát se to domácím povedlo a Kokujov bojoval v rohu kluziště o kotouč společně s Bailenem, který byl nakonec úspěšnější a kotouč vydoloval.
28:42
Domácí Quint nahazuje kotouč do útočného pásma, kde se domácí nezdrželi ani chvilku, hostující Minsk naopak vyrazil do protiútoku.
28:02
Do útočného pásma se dostal Konstantin Panov a zvolil střelu golfem. Jeho rána se ovšem neujala a hostující tým téměř neohrozila.
27:09
Linglet se pokoušel dostat zpoza branky kotouč na hůl volného Ellisona, ale přihrávka k němu nedošla.
26:44
Hraje se s kotoučem ve středním pásmu a ani jeden z týmů se nikam nehrne.
25:24
Domácí se ubránili přesilové hře. Quint je zpět na ledě a Traktor hraje s plným počtem hráčů na ledě.
24:49
Do šance se dostával Panov, ale píšťalka rozhodčí zastavila jeho akci. Jednalo se o ofsajd.
24:18
Domácím se ovšem podařilo vyhodit kotouč až za branku, kterou střeží Haugen a hosté tak musí zakládat další útok od své branky.
23:46
Dinamo se ihned usadilo v pásmu, kde musel několikrát zasahovat Michael Garnett.
23:24
Hosté si zahrají v početní převaze. Deron Quint vyfasoval dvě minuty za hákování a musí si jít odpočinout na trestnou lavici.
22:11
Čeljabinsk se dostal do útočné třetiny, ale příliš dlouho tam nepobyl. Hosté dostali kotouč ze svého obranného pásma ven.
21:24
Haugen chytá střelu Čistova od modré čáry.
20:52
Nahození Ellisona skončila mimo branku Traktoru.
20:27
Začala nám druhá perioda, ve které dohání domácí Čeljabinsk jednobrankové manko.
20:01
Skončila nám úvodní dvacetiminutovka, ve které byli aktivnější domácí hráči, kteří ze svých šancí nevytěžili nic a tak přišel zákonitě trest, v podobě inkasované branky, z hole Ellisona, který poslal Minsk do vedení 1:0 necelé tři minuty před koncem.
20:00
19:32
Cheechoo zkusil vystřelit přes obránce, ovšem domácí gólman na jeho pokus viděl a následně ho i vyrazil.
19:01
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:45
Hosté uklidňují hru za svou branku.
17:40
Hosté se dostávají do vedení, když z levé strany přihrával Vesce před branku na MATTA ELLISONA, který jen nastavil čepel a nasměroval kotouč za záda Garnetta. Asistence: Ryan Vesce.
17:16
Hosté se provinili zakázaným uvolněním.
16:29
Dnes velmi agilní Bulis volil při přečíslení dvou na jednoho střelu, ale trefil pouze výstroj Haugena.
15:47
Domácí brankář schovává kotouč do lapačky, po střele Cheechooa z levé strany.
14:33
Hráči v bílých dresech vyhazují kotouč na zakázané uvolnění.
14:03
Traktor jel do přečíslení dvou na jednoho. Martin Růžička zvolil stahovačku skrze obránce a zvolil špatně. Hostující bek mu kotouč vypíchl a bylo po šanci.
13:02
Kaljužnyj vystřelil přes obránce, Garnett zasahuje a kryje kotouč do výstroje. Hostující kapitán dostal po střele pěkný hit, ale bez problémů se zvedá z ledu.
12:12
Domácím bylo odpískáno zakázané uvolnění.
11:37
Bekhendový pokus Růžičky vyrazil Haugen do rohu kluziště.
10:17
Na druhé straně ovšem Jonathan Cheechoo nepřekonal mezi betony nadvakrát Garnetta.
10:01
Je za námi úvodních deset minut, ve kterých byli domácí lepší, ale své šance nevyužili.
09:22
Čeljabinsk je opět v útočném pásmu, ale díky dobře pracující obraně Dinama, se nemůže dostat do větších šancí.
08:18
Haugen musel být v pozoru, po střele Ellisona z levé strany.
07:50
Do útočného pásma se dostal Glinkin, ale na levé straně byl rychlejší Penkovskij, který mu přejel do ofsajdu.
06:48
Borodkin rozjíždí další útočné snažení domácích hráčů, které nakonec končí za brankou Minsku.
05:31
Dinamo se ubránilo a hraje opět v plném počtu.
05:08
Skvěle zasáhl Haugen, který vychytal střelu i následnou dorážku Jana Bulise, který se objevil nepokrytý před hostující brankou.
04:38
Oleg Piganovič vyslal ránu od modré čáry, kterou tečoval někdo z hostujících hráčů do ochranné sítě.
04:04
Traktor je natlačil v útočném pásmu, kde kombinuje.
03:31
Bude se poprvé vylučovat. Piganovič dostal hokejkou do obličeje a Matt Ellison je vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí.
03:05
Domácí se provinili zakázaným uvolněním.
02:46
Přes obránce se pokoušel vypálil hostující Jevgenij Lisovec, což se mu nakonec povedlo, ale se střelou po zemi si poradil Garnett.
01:01
Domácí se dostali do přečíslení 3 na 2, kdy byl na konci celé akce Jan Bulis, kterého vychytal dobrým zákrokem Haugen.
00:19
Úvodní buly vyhráli domácí hráči, kteří se dostali následně do útoku, ale jejich snažení překazil ofsajd.
00:01
Kaljužnyj si společně s Bulisem podávají ruce se všemi arbitry dnešního utkání.
Obě mužstva jsou nastoupena na modrých čárách a po všech ceremoniích budeme svědky úvodního vhazování.

Traktor Čeljabinsk: Garnett (Demčenko) – Quint, Borodkin, Katičev, Aťjušov, Chlystov, Kondratěv, Piganovič – Glinkin, Wilson, Zavaruchin, Čistov, Růžička, Gubarev, Bulis, Jerofejev, Panov, Kokujov, Penkovskij, Sajustov, Mokin

HC Dinamo Minsk: Haugen (Šelepnjov) – Nogačjov, Šinkevič, Filičkin, Lisovec, Krajíček, Bailen, Goroško – Linglet, Ellison, Kulakov, Drozd, Vesce, Kaljužnyj, Cheechoo, Meleško, Zacharov, Szczechura, Razvadovskij, Gavrus

Rozhodčí: Vasiljev, Oskirko – Menšich, Nesterov.

Lukáš Krajíček (Minsk)

Ivan Švarný (Minsk)

Jan Bulis (Čelabinsk)

Martin Růžička (Čeljabinsk)
HC Dinamo Minsk

Dinamo je na šesté pozici v západní konferenci, když dokázal ze sedmnácti odehraných utkání vytěžit devětadvacet bodů, za sedm výher, dvou výher v prodloužení, třech proher po samostatných nájezdech, prohru v prodloužení a čtyř proher.

Poslední tři odehraná utkání
20.10.2014 Lada Togliatti – Dinamo Minsk 1:3
18.10.2014 Nižnekamsk – Dinamo Minsk 5:4pp
14.10.2014 Dinamo Minsk – Atlant 2:3ts
Traktor Čeljabinsk

Domácí Traktor má odehráno v letošním ročníku KHL již devatnáct utkání s bilancí čtyř výher, tří výher a jedné prohry na samostatné nájezdy, jedné prohry v prodloužení a deseti proher. S celkovým počtem dvaceti bodů se Čeljabinsk nachází na osmé příčce východní konference.

Poslední tři odehrané utkání
20.10.2014 Čeljabinsk – Záhřeb 2:4
18.10.2014 Čeljabinsk – HC Slovan Bratislava 3:2
15.10.2014 Lada Togliatti – Traktor Chelyabinsk 3:4
Krásné, dobré odpoledne. Vítám Vás u sledování dalšího ze zápasů KHL, kde se dnes střetne domácí Traktor Čeljabinsk, který přivítá na svém ledě HC Dinamo Minsk. Úvodní vhazování je naplánováno na 15:00. Sledujte dnešní onlajn přenos a buďte s námi ve hře.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.