Tomáš Plekanec (MTL) 0+0, 4 střely, čas na ledě 19:15
Tomáš Fleischman (ANA) 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:14
Jiří Sekáč (ANA) 0+1, 1 střela, čas na ledě 08:54
Tři hvězdy utkání:
1. John Gibson (ANA) 37 zák., 1 gólů, 94,7%
2. Francois Beauchemin (ANA) 1+0
3. Jiří Sekáč (ANA) 0+1
Domácí tým zcela po zásluze vítězí v tomto pro něj důležitém zápase. Získává do tabulky dva body.
60:00
59:48
Ještě jedno buly před domácí brankou.
59:30
Zdá se, že už se nic nestane, a tak domácí vyhrájí v základní hrací době.
59:00
Probíhá poslední minuta hry.
58:18
Montreal právě vstřelil branku!
ALEX GALCHENYUK ještě ze zápasu dělá drama. Střelou po ledě překonal domácího brankáře a je sníženo. Asistence: Andrej Markov, David Desharnais.
57:58
Anaheim právě vstřelil branku!
CAM FOWLER z vlastního obranného pásma trefuje prázdnou branku. Asistence: Ryan Kesler.
57:52
Vyloučen domácí Clayton Stoner za zdržování hry. Hosté bez brankáře šesti proti čtyřem.
57:45
Montreal se dostal do útočného pásma.
57:00
Probíhají poslední tři minuty. Tomáš Plekanec to zkoušel střelou z první, neuspěl.
56:30
Ducks jsou v útočném pásmu, kde šetří cenný čas.
55:54
Postavení mimo hru zastavilo další akci domácího týmu. Hostům už mnoho času nezbývá.
55:00
Do konce třetí třetiny zbývá pět minut.
54:22
Komerční přestávka.
53:10
Hostující mužstvo se snaží alespoň snížit, proti je brankář Gibson, který v dobré pozici vychytal soupeře.
52:46
Přechod Anaheimu do útočného pásma zastavilo postavení mimo hru.
51:53
Montrealský P.K. Subban branku přestřelil v dobré pozici.
50:41
Ryan Kesler minul branku hostujícího týmu.
50:12
50:00
Polovina poslední třetiny je minulostí, domácí stále vedou o dvě branky, hosté musí přidat, pokud chtějí myslet na body z tohoto zápasu.
48:50
Ryan Getzlaf si sjel do předbrankového prostoru, přesný ale nebyl v koncovce.
48:02
Domácí fanoušci se "probouzejí" a hlasitě ženou své oblíbence za výhrou v dnešním zápase.
47:14
Simon Despres bekhendovou stranou hole zkoušel překonat Price, to se nepodařilo.
46:53
Lars Eller minul v zajímavé pozici, k dorážce se nedostal ani Plekanec. Komerční přestávka.
46:11
Sledujeme pasáž hry, která je klidná, co se týká střel na branky. O puk se bojuje zejména v neutrální zóně.
43:43
Střely na branku v této třetině jasně dokumentují to, o čem jsem psal v posledním příspěvku, 5:0 pro Ducks.
42:29
Nate Thompson ztroskotal na brankáře Montrealu. Domácí jsou aktivnější. Střelecky už vedou (28:27).
41:29
Clayton Stoner střelou zápěstím trefil beton brankáře Canadiens.
40:07
Simon Despres bekhendovou střelou nepřekonal brankáře Price.
40:01
Rakell přidal ve 31. minutě druhou branku domácího týmu, který tak vede 2:0. Střelecky je ale aktivnější Montreal (27:24).
38:21
Max Paccioretty se dostal v oslabení do brejku, dva beci ho marně stíhali, měl dostatek času na střelu. Trefil jen brankářův beton.
37:36
Vyloučen hostující Segej Gončar na dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.
37:00
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.
36:25
Andrew Cogliano bekhendovou střelou pořádně vystrašil brankáře Price.
35:46
Patrick Maroon se proháčkoval až mezi kruhy, mířidla měl ovšem seřízené velmi nepřesně.
34:28
Brian Flynn branku minul v zajímavé pozici, mohlo to být jen o gól.
32:33
Correy Perry branku v dobré pozici minul.
31:10
Max Pacioretty neuspěl střelou bekhendem.
30:43
Ryan Kesler střelou zápěstím další branku nepřidal.
30:16
RICKARD RAKELL se prosazuje jako druhý hráč Anaheimu. Před brankou se nejlépe zorientoval, doklepl puk za zmateného brankáře. Nejprve to vypadalo, že skóroval Jiří Sekáč, ale až záběr z brankové kamery odhalil, že hůl, která poslala puk do branky nebyla Sekáčova, nýbrž Rakellova. Takře Rakell dává druhou branku domácích. Asistence: Jiří Sekáč, Hampus Lindholm.
30:02
Torrey Mitchell ještě ve své pozici neuspěl.
29:18
Kyle Palmieri se dostal do brejku, ale brankáře Price překonat nedokázal.
29:05
28:10
Canadiens nehrají přesilovku vůbec dobře, Ducks zvesela útočili, dostali se ke dvěma střelám, ani jedna se však neujala.
27:05
Vyloučen domácí Francois Beauchemin na dvě minuty za nedovolené bránění.
26:53
26:28
25:56
Nate Thompson minul střelou z jízdy domácí branku, Gibson zasahovat ani nemusel.
25:30
Montreal se nemůže stabilně dostat do útočného pásma, nedaří se mu hlavně přejít už pásmo střední.
24:28
Cam Fowler vyloučen na dvě minuty za sekání.
22:47
Clayton Stone zaznamenal třináctou střelu domácích, druhou branku nepřidal.
22:12
Brenden Gallagher Gibrsona překonat nedokázal.
21:51
Coray Perry to zkoušel bekhendem, ale na brankáře Price si nepřišel.
20:20
Max Pacioretty sestřelil Simona Desperse.
20:01
po první třetině vedou domácí o jednu branku, v sedmé minutě se prosadil dorážkou vlastní střely Beauchemin.
20:00
18:58
Postavení mimo hru zastavilo útočnou akci hostujícího týmu.
18:18
Brankář Price kryje kotouč po lehkém nahození na jeho branku. Buly před ním.
17:50
Montreal se snaží vyrovnat, nicméně domácí obranné řady hrají velmi dobře, a tak je těžké je překonat.
17:00
Hrají se poslední tři minuty první třetiny.
16:22
Komerční přestávka, poměr střel na branku je 9:12.
16:11
Rickard Rakell obkoužil branku a pokoušel se puk procpat mezi tyčku a beton brankáře, nepodařilo se.
15:44
David Desharnais prostor vymezený třemi tyčemi nedokázal trefit.
13:38
Do brejku se dostal Andrew Cogliano, branku soupeře ale přízemní střelou minul.
12:54
Chvilku Montrealské poezie zajistil Max Pacioretty.
11:35
Domácí tým je aktuálně aktivnějším, jeho převahu se ovšem nedaří vyjádřit gólově.
10:38
Josh Manson pálil nad branku, nechybělo moc.
10:00
Polovina třetiny je pryč, domácí vedou stále o jednu branku.
09:33
Brandon Prust vystřelil nepřesně, puk se mu postavil na hranu, a tak bylo obtížné ho trefit přesně.
08:27
Buly v obranném pásmu Monrealu, Canadiens získali puk, a tak se hra stěhuje do středního následně útočného pásma.
08:25
Jacob De La Rose nepřekonal Johna Gibsona rychlou střelou z otočky.
08:13
Stejný hráč tentokrát branku minul. Chyběl mu metr.
07:59
Lars Eller se znovu dostal do dobré střelecké pozice, ale na maskovaného muže recept nenalezl.
06:31
Po rychlé kombinaci jdou domácí hokejisté do vedení. FRANCOIS BEAUCHEMIN mohl ještě přihrávat, ale rozhodl se pro střelu. To se ukázalo jako dobré řešení, protože brankář na ni nedosáhl. Asistence: Kyle Palmieri, Nate Thompson.
05:54
Tomáš Plekanec vyhrál buly nad Ryanem Getzlafem, Montreal tedy postupoval do útočného pásma. Akci zakončil Alex Galchenyuk. Následuje komerční přestávka.
05:09
Max Pacioretty střelou příklepem zaznamenal druhou střelu Canadiens. John Gibson byl připraven.
04:34
Zakázané uvolnění proti Ducks, buly v jejich obranném pásmu.
03:54
Ryan Getzlaf se pokoušel založit útočnou akci domácího celku, na jeho dlouhý pas nikdy nedosáhl, a tak hrají hosté.
03:00
Eller ukázkově zablokoval střelu od modré čáry. Tento blok by mohl být vložen ho učebnice hokeje.
02:28
Hampus Lindholm sestřelil Devante Smith-Pellyho. Oba hráči pokračují ve hře.
01:39
Za bitku vyloučeni Brandon Prust a Patrick Maroon. Oběma byl vyměřen trest pět minut.
01:10
Další ránu vystřelil Francois Beauchemin.
01:01
Úvodní dvě střely na branku si připsali domácí hráči, kteří se však ještě neprosadili.
00:01
Americká hymna rovněž nemůže chybět.
Kanadská hymna zní Honda Center, utkání brzy začne.
Domácí celek má na svém kontě 65 utkání (41-17-7) a v tabulce má 89 bodů. Je na druhém místě celé soutěže. Getzlaf je nejproduktivnějším hráčem domácích (61 bodů). Nejvíce zápasů odchytaných má Andersen.
Hostující tým odehrál 63 zápasů (41-17-5), vybojoval 87 bodů a v tabulce je na třetím místě. Max Paccioterry (55 bodů) je nejpropuktivnějším hráčem. Jedničkou v brance je Price.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.