To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Československá stopa v utkání:
Čeští, ani slovenští hokejisté do utkání nezasáhli.

Utkání sledovalo 18 006 diváků.
Utkání je u konce a Madison Square Garden aplauduje domácím hokejistům. New York Rangers porazili ve výborném utkání Columbus Blue Jackets 5:2. Ve třetí třetině jsme viděli tři góly, ten první dali domácí, když hned v úvodu propálil McElhinneyho Stepan. Pak konečně přišly chvíle i pro hosty, když Johansen a Jenner dostali hrozivé skóre do alespoň o něco lepší podoby. Na víc to ale nestačilo. New York tak pokračuje v perfektním vstupu do sezóny a po třech zápasech má plný počet bodů. Columbus je naopak stále na nule.
59:28
Domácí se ještě jednou vydali do brejku, Lindberg si zprava najel na střed a z mezikruží vyslal nepříjemnou ránu na McElhinneyho. Ten chytil.
58:35
Johansen se sice zvládl uvolnit a přihrát před branku, tam ale stál pouze Girardi a ten zvládl celou akci pohlídat.
58:00
Jsou tu poslední dvě minuty třetí třetiny a s největší pravděpodobností i zápasu.
56:38
Zakázané uvolnění domácích, hra se stěhuje před Lundqvista.
56:08
Domácí tým je v plném počtu.
55:55
Dubinsky zvládl protlačit přihrávku kolem tyčky na Johnsona, jenže ten nevystřelil dostatečně rychle a Lundqvist se zvládl přemístit. Tohle byla velice slušná šance na další snížení.
55:03
Už to vypadalo, že domácí čtveřice bude rozebrána a na Lundqvista zamíří další střela, hosté to ale překombinovali a prakticky sami se zbavili pásma.
54:08
Columbus bude navíc pokračovat v přesilové hře, neboť dvě minuty za nesportovní chování vyfasoval Ryan McDonagh.
54:08
Columbus právě vstřelil branku!
Hosté využívají přesilovku a snižují na 5:2. Savardovu střelu sice Lundqvist vyrazil, jenže clonící BOONE JENNER dokázal doslova propasírovat puk pod jeho betonem. Ten se zastavil několik centimetrů za brankovou čárou. Asistence: David Savard.
53:23
New York ale téměř okamžitě po buly vyhazuje přes všechny čáry.
53:14
Přesilovka pro Columbus. Jarret Stoll podrazil Bourquea a už sedí na trestné lavici.
52:40
Boll se s pukem dostal pouze za branku, Lundqvista neohrozil.
51:15
Tvrdou ránu Johnsona od modré vyrazil Lundqvist, připsal si tak další těžký zákrok.
50:34
Zprava si na branku najížděl Johansen, jenže ještě před zakončením byl čistě odzbrojen Hayesem.
50:14
Přesilovka domácích je pryč, Columbus hraje v plném počtu.
49:54
Hosté vyhazují přes všechny čáry.
49:14
Yangle si vyměnil pozici s Boylem, ten následně pálil na první tyč. McElhinney vyrazil.
48:14
Za domácí už sedí na trestné lavici Viktor Stalberg, za hosty Nick Foligno a Scott Hartnell, všichni za hrubost. New York tak hraje přesilovku pět na čtyři.
48:14
A máme tu několik dvojiček, které se rozhodly, že si zápas zpestří pěstními výměnami. Vše odstartoval zbytečný Hartnellův hit na střídajícího hráče. Rozhodně se bude vylučovat.
47:30
Girardiho tvrdá rána od modré skončila za brankou, odkud se puk snaží vyvézt Foligno.
46:56
Na druhé straně pálil z voleje Klein, McElhinney vyrazil nad branku.
46:22
Král Henrik nyní předvádí jeden skvělý zákrok za druhým a diváci jsou ve varu.
45:58
Spektakulární zákrok Henrika Lundqvista. Před brankovištěm byl zcela volný Calvert, jenže švédský gólman předvedl efektní výkop betonem a puk srazil na tyčku, od které se následně odrazil ven.
45:43
Hosté ožili, před brankou domácích se ochomýtal Jenner.
44:35
Teď se už ale hosté dočkali, když si před brankou číhající RYAN JOHANSEN počkal na prudké nahození z rohu kluziště a zblízka usměrnil puk za Lundqvistova záda. Asistence: Fjodor Tjutin, Nick Foligno.
43:58
Tři parádní zákroky na první tyčce předvedl Lundqvist, zuby si na něm vylámali Atkinson a Karlsson.
43:38
Několik dvojiček se začalo pošťuchovat v útočném pásmu New Yorku, rozhodčí měli co dělat. Vylučovat však nebudou.
43:02
Ofsajd hostů, ti jsou úvodem třetí třetiny hodně zaskočeni a nic jim teď nevychází.
41:26
Rangers právě vstřelili branku!
A máme asi definitivně rozhodnuto. Domácí se rychle přesunuli do útoku, Kreider vrátil puk na najíždějícího DEREKA STEPANA a ten švihem zamířil na zadní tyčku McElhinneyho branky. Ten neměl nárok! Asistence: Chris Kreider, Viktor Stalberg.
40:43
Dlouhá přihrávka na Hartnella nevyšla, hosté se tak zasekli na modré čáře, dále je domácí obrana nepustila.
40:01
V brance Columbusu se objevil Curtis McElhinney.

Trestné minuty: 6:2
Druhá třetina už tak pohledná nebyla. Více se bojovalo a týmy se tak nehnaly do útočení. Více ze hry měli hosté, několikrát zatlačili na obranu New Yorku a Lundqvist si na nedostatek práce rozhodně nemohl stěžovat. Jenže pro Columbus vše marně, udeřilo na druhé straně. V úplném závěru třetiny využil přesilovou hru Brassard a upravil na 4:0.
40:00
39:12
Tak přece jen padl ve druhé třetině gól. Po vyhraném buly se hra posunula od modré čáry blíže k brance, přihrávka na střed si našla hůl DERICKA BRASSARDA a od ní se puk došoural podél betohu hostujícího gólmana do sítě! Domácí využili přesilovou hru. Asistence: Dan Boyle, Keith Yandle.
39:04
Rozhodčí si ale v celé akci našli faul hostujícího Brandona Saada, který už sedí na trestné lavici za držení.
39:04
Neuvěřitelný Lundqvistův zákrok! Gólman New Yorku šel za branku za nahozením, jenže puk se divoce odrazil před prázdnou branku na Johansenovu hůl. Lundqvist se ale stačil vrátit a holí vyrazit!
38:32
U střídačky New Yorku se trochu pošťuchovali Miller s Moorem, pískal se však pouze ofsajd, jejich souboj ponechali sudí bez povšimnutí.
37:20
Tyčka! Prudká Zuccarellova střela byla nad Bobrovského síly, zachránila jej ale branková konstrukce. Tohle bylo silné cinknutí!
36:43
Yandle trochu zaváhal s rozehrávkou ve vlastním pásmu, Columbus toho ale nedokázal využít.
35:29
Nenápadnou střelou se prezentoval Moore, jeho ránu z levé strany se ještě snažil tečovat Stoll. Ani jeden neuspěl.
34:29
Souboj McDonagha s Folignem vyšel lépe pro domácího obránce, ten uklidnil hru a pomohl rozehrát.
33:12
Lundqvist je nyní pod docela těžkou palbou, právě vyrazil pravým betone nebezpečnou střelu Calverta z mezikruží.
31:44
Johnsonova rána od modré byla sražena Stalbergem, následný pokus už pokryl sám Lundqvist.
30:55
Zpoza branky se snažil dostat puk do střelecké pozice Saad, ten se nakonec dostal až na modrou k Tjutinovi. Jeho nahození neuspělo.
30:09
Na druhé straně se po Mooreově nahození dostal k dvojnásobné dorážce Glass, byl však příliš blízko a Bobrovského nepřekonal.
29:27
Do odraženého puku plácl Dubinsky, Lundqvist měl první tyčku pohlídanou a puk nakonec skončil vedle.
28:27
Neuspěl ani Boyle svým pokusem najet si z úhlu a vystřelit, nebo přihrát před brankoviště. Hosté jej zablokovali.
27:47
Kreiderovo nahození nebylo povedené, puk skončil na zadním mantinelu. Domácí přesto pokračují v útoku.
26:48
Columbus se snaží o snížení, často ale hrají puk u mantinelu, kde k nim navíc přistupují rychlí hráči domácího týmu.
25:06
Glass se vrátil do hry, New York hraje v plném počtu.
25:04
Znovu Foligno, nyní trochu z levé strany a opět mimo.
24:43
Foligno střílel z mezikruží, jeho rána z první skončila těsně mimo.
23:45
Johnsonovo nahození od modré skončilo na Lundqvistovi, jeho spoluhráči poté vyhodili přes všechny čáry.
23:06
Bude se vylučovat a čeká nás třetí přesilovka Columbusu. Dvě minuty za podražení dostal Tanner Glass.
22:12
Zničehonic se mezi kruhy objevil Foligno a okamžitě pálil. Lundqvist pohotovým zákrokem dostal puk do bezpečí.
21:38
Boyle se sice snažil, přesto nestihl puk na modré čáře, píská se těsný ofsajd domácích.
21:02
Girardi v poklidu rozehrává o zadní mantinel na McDonagha, New York jde postupně do útoku.

Trestné minuty: 4:0
Je za námi první třetina, která byla opravdu výživná. Domácí do ní vstoupili jako velká voda a už v šesté minutě vedli 3:0. O první dvě branky se postaral Lindberg a tu třetí dal baseballovým způsobem Moore. I nadále se pak hrál parádní hokej s množstvím střel, takže jak Lundqvist, tak i Bobrovskij se rozhodně nenudili. Další gól už sice nepadl, i tak ale mohou být všichni diváci spokojeni.
20:00
19:10
A teď zase brejk domácích dva na jednoho. Po přesné přihrávce střílel z první Glass, Bobrovskij se zvládl rychle přemístit a vyrazit.
18:50
Calvert si sjel do pravého kruhu a tvrdě vystřelil – Lundqvist vyrazil betonem.
17:47
Z pravé strany pálil Zuccarello, Bobrovskij měl opět pohotovost.
17:35
17:09
Rick Nash tak dostal druhý pokus, zkusil střelu na pravý beton, Bobrovskij jeho ránu vyrazil.
17:09
Další brejk domácích, nyní se do něj dostal Nash. Nedal, ale byl u toho faulován a rozhodčí nařídil trestné střílení!
16:55
Z ostrého úhlu to zkoušel Bourque, Lundqvist jej vychytal. O pár vteřin později pálil z druhé vlny Johansen, i on na brankáři New Yorku pohořel.
16:07
V oslabení se do brejku dostal Stepan, najížděl si z pravé strany, zvolil tvrdou ránu, branku Columbusu ale minul.
15:35
Po dlouhé výhodě je odpískán faul domácích. Dvě minuty za držení obdržel Dominic Moore.
14:20
V rohu kličkuje Foligno, jenže mu chybí podpora spoluhráčů a nemá se jak dostat do lepší pozice.
13:30
Zápas teď trochu ztratil tempo několika přerušeními.
11:32
Těsný ofsajd domácího Stalberga, pozornému oku čárového to ale neuniklo.
11:03
Při pokusu o kličku upadl domácí Stoll, tohle ale na vyloučení nebylo. Pokračuje se ve hře.
09:57
Hartnellova střela od pravého mantinelu prolétla kolem Lundqvistovy brány, ten si teď vůbec nebyl jistý.
09:46
Přihrávka rukou v podání hostů, vhazuje se ve středním pásmu.
08:20
McDonagh se zničeho nic objevil s pukem před Bobrovským, nyní ale gólman Columbusu odolal a puk za svá záda nepustil.
08:19
Domácí jsou v plném počtu.
07:56
Nashovi se podařilo dostat puk do středního pásma, oslabení New Yorku pomalu končí.
07:11
Foligno nezpracoval přihrávku a puk poté přeskočil Johnsonovi hokejku a skončil ve středním pásmu.
06:39
Rozhodčí se ještě jel pro jistotu optat videorozhodčího, zda se puk neocitl za brankovou čárou, ale dle očekávání se tak nestalo.
06:39
Parádní rozehrávka hostů až do zakončení. Puk létal ze strany na stranu, až skončil u Johansena, jenže toho na brankové čáře vychytal Lundqvist naprosto skvělým zákrokem. Tomu puk zapadl do výstroje a nakonec jej až po docela dlouhé době vytřepal z levého betonu.
06:19
A pěkná divočina pokračuje i nadále. Nyní se ale možná ke slovu dostanou i hosté, neboť je čeká přesilová hra. Dvě minuty za podražení dostal Dan Boyle.
05:48
Neuvěřitelné, co se na ledě Madison Square Garden děje! Yandle posunul na Stolla, ten bekhendem nahodil před brankoviště a DOMINIC MOORE ze vzduchu sklepl puk do branky! Asistence: Jarret Stoll, Keith Yandle.
05:12
Domácí zatím připomínají válec. Vybojovali v útočném pásmu puk, Miller si najel z levé strany, poslal prudkou přihrávku na brankoviště, kde se puk odrazil od brusle OSCARA LINDBERGA a skončil za brankovou čárou. Hosté ještě reklamovali kopnutí, ale rozhodčí ani nešel kontrolovat video a rovnou uznal gól. Asistence: J. T. Miller, Viktor Stalberg.
04:12
Rána McDonagha byla dobře schovaná a teč tomu taky nepřidala. Bobrovskij si ale poradil.
03:46
Po rychlém přesunutí hry se ke střele dostal Nash a i když jeho pokus nepatřil k nejprudším, měl Bobrovskij docela problémy.
03:19
Zpoza obránce pálil Jenner, jeho pokus se mezi tři tyče nevešel.
03:12
Rozehrávka New Yorku byla příliš prudká, puk skončil na zakázaném uvolnění.
02:21
Na pravém křídle měl trochu prostoru Boll, švihem vystřelil, jenže trefil pouze připraveného Lundqvista.
01:20
Domácí ale na tvrdost odpovídají tím nejlepším možným způsobem – gólem. Columbus spáchal v obranném pásmu hrubici v rozehrávce, před Bobrovským se objevil Hayes, kterému ještě blafák nevyšel, ale OSCAR LINDBERG už měl jednoduchou pozici, stačilo trefit odkrytou branku. Asistence: Kevin Hayes.
00:33
Začalo se v opravdu tvrdém stylu, nekompromisní hit předvedl hostující Dubinsky.
00:01

New York Rangers: Lundqvist (Raanta) – Girardi, McDonagh (C), Boyle, Staal, Klein, Yandle – Zuccarello, Brassard, Nash – Hayes, Stepan, Kreider – Stalberg, Lindberg, Miller – Glass, Stoll, Moore. Trenér: Alain Vigneault.

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (McElhinney) – Savard, Murray, Johnson, Tjutin, Prout, Connauton – Foligno (C), Johansen, Saad – Bourque, Dubinsky, Jenner – Atkinson, Karlsson, Hartnell – Boll, Campbell, Calvert. Trenér: Todd Richards.

Rozhodčí: Furlatt, Jackson – Driscoll, McElman.
Hymna USA je za námi, zápas může začít.
Domácí hráči byli přivítáni obrovským aplausem, fanoušci se na hokej opravdu velmi těší.
Jelikož se jedná o úvodní zápas New York Rangers na domácím ledě, probíhá představení všech členů klubu pro sezónu 2015/2016.
Zápas ve slavné Madison Square Garden začne v jednu hodinu ráno, takže nechoďte spát a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Columbus Blue Jackets

Pro hosty to bude druhý zápas sezóny a půjdou do něj s touhou odčinit včerejší propadák v závěru utkání proti New Yorku. Je tu tak rychlá odveta, není čas se hrabat v minulosti. Výkon nebyl nejhorší, je tak na co navázat a také se tým může připravit na následující duel v Buffalu.
New York Rangers

Domácí tým má za sebou už dva zápasy a v obou se radoval z výhry. New York nejprve vyplenil Chicago, když proti místním Blackhawks vyhrál 3:2 a ve včerejší noci si poradil S Columbusem v poměru 4:2. Tuto výhru si tým z Manhattanu připsal po zdrcujícím finiši, kdy v čase 57:24 vyrovnal Lindberg, o 17 vteřin později dal vítěznou branku Hayes a o další minutu později zajistil definitivu Zuccarello. Parádní obrat!
Dobré ráno u NHL. Soutěž se nám pomaličku rozbíhá na plné obrátky a my se dnes podíváme na duel mezi týmy New York Rangers a Columbus Blue Jackets.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.