Tři hvězdy utkání

1. Cam Atkinson (CBJ) 1+0
2. Marc-Andre Fleury (PIT) 41 zák., 2 góly, 95,3%
3. Sergej Bobrovsky (CBJ) 24 zák., 1 gól, 96,0%
O osudu dramatického a velice pohledného utkání nakonec muselo rozhodnout prodloužení, v němž měl Cam Atkinson dvě velké šance a ta druhá byla gólová, když do levého kruhu pro vhazování dostal krásnou přihrávku od Brandona Bobrovskyho a střelou bez přípravy směřující přesně k levé tyči rozjásal fanoušky Columbusu Blue Jackets, kteří byli všichni na nohou a Nationwide Arena praskala ve švech. Konečný výsledek. Columbus Blue Jackets 2 Pittsburgh Penguins 1 po prodloužení.
62:42
Columbus právě vstřelil branku!
CAM ATKINSON střílí v prodloužení nádherný gól a rozhoduje o výhře Columbusu Blue Jackets 2:1!! Cam Atkinson dostal do levého kruhu pro vhazování krásnou přihrávku od Brandona Dubinskyho a poté napřáhl bez přípravy ke střele, která zapadla přesně k levé tyči. Marc-Andre Fleury dělal, co mohl, ale tentokrát byl bezmocný. Asistence: Brandon Dubinsky, Jack Johnson.
62:30
Cam Atkinson objel bránu a poté napřáhl ke střele, kterou Marc-Andre Fleury vyrazil.
61:55
Sledujeme neskutečně pohledné utkání.
60:50
Jeden z obránců Penguins chtěl puk kopnout bruslí pod Marca-Andreho-Fleuryho, tím mu ale způsobil obrovské problémy a brankář Penguins měl poté co dělat, aby puk lapačkou zastavil a nepustil ho za brankovou čáru!
60:45
Na opačné straně pálil Phil Kessel, ani on ale rozhodující gól nevstřelil a také Sergej Bobrovsky svůj tým podržel.
60:06
Ryan Johansen si v úvodu prodloužení z levého křídla sjel před bránu a Marc-Andre Fleury si připsal dobrý zákrok.
60:01
Začalo prodloužení.
Třetí třetina nakonec přinesla gól, a to rovnou dva. Nejprve skóroval v čase 49:15 Jevgenij Malkin, který dokázal puk po dorážce Sidneyho Crosbyho procedit za záda ležícího Sergeje Bobrovskyho. Jenže za necelé tři minuty byl stav utkání vyrovnaný, když se krásnou střelou z pravého křídla a ostrého úhlu prosadil Ryan Johansen, který zamířil přesně do místa mezi betonem a lapačkou přesouvajícího se Marca-Andreho Fleuryho. Penguins si ještě vzali Coach challenge, ani ta ale v obrovské radosti fanouškům Blue Jackets nezabránila. Skóre po 60 minutách. Columbus Blue Jackets 1 Pittsburgh Penguins 1.
60:00
Třetí třetina skončila.
59:49
Columbus se ale vzápětí k ničemu nedostal a o osudu dnešního zápasu rozhodne prodloužení nebo nájezdy.
59:33
Penguins vyhodili puk na zakázané uvolnění.
59:25
Pascal Dupuis se rozhodl hru před modrou čáru otočit a po oblouku k vlastní bráně přihrál do obranného pásma.
59:20
Penguins jsou na puku.
59:00
Do konce třetí třetiny zbývá jedna minuta.
58:53
Marc-Andre Fleury si připsal zákrok a Penguins vyhodili puk na zakázané uvolnění.
58:33
Vypadá to, že se tentokrát nevylučovalo. Oba týmy hrají v plném počtu.
58:22
Hráči dnes mají hodně horké hlavy a podle mě za to hodně může frustrace z nevyužitých šancí.
58:22
Hra byla přerušena kvůli ofsajdu Penguins a na ledě se opět strhla velká mela.
58:01
Adam Clendening musel spěchat za pukem v obranném pásmu, zakázané uvolnění se nepískalo.
57:48
Sergej Bobrovsky u své levé tyče zmrazil puk a přerušil hru.
57:28
Kris Letang se dostal u pravé tyče ke střele, kterou pozorný Sergej Bobrovsky vyrazil za bránu.
56:55
Marc-Andre Fleury se vydal za bránu, aby zastavil nahození Blue Jackets a rozehrál.
56:14
Phil Kessel nevybojoval v rohu útočného pásma puk a Blue Jackets se ubránili.
55:46
Pokud by dnešní zápas došel do nájezdů, tak to už by byla jen třešinka na dortu.
55:43
Hra byla přerušena a obrovské tempo zápasu zpomalí reklamní přestávka.
55:12
Cam Atkinson vypálil z pravého kruhu pro vhazování na vzdálenější levou tyč a Marc-Andre Fleury jeho střelu pravým betonem vyrazil!
54:21
Jevgenij Malkin středem zavezl puk do útočného pásma a poté ho předložil Philovi Kesselovi. Ten se následně dostal ke dvěma střelám v rychlém sledu, obě dvě ale byly zablokovány.
54:15
Sledujeme závěr dnešního zápasu, který už přinesl opravdu všechno, včetně gólů.
53:43
Blue Jackets vypálili z levého křídla, jejich následná střele ovšem zamířila vedle vzdálenější pravé tyče.
53:35
Jack Foligno zavezl puk do útočného pásma.
53:12
Rob Scuderi obkroužil svou bránu poté, co oba týmy odjely střídat.
52:51
Sidney Crosby vypálil od modré čáry, jeho střela ale zamířila mimo.
52:26
Útok Penguins přerušilo postavení mimo hru, po kterém následuje reklamní přestávka.
52:22
Gregory Campbell si z pravého křídla vybruslil před bránu, puk ale za záda Marca-Andreho Fleuryho bekhendem usměrnit nedokázal.
51:57
Gól Blue Jackets byl uznán a v Nationwide Areně propukla obrovská radost. Tribuny praskají ve švec. Všichni fanoušci jsou na nohou.
51:57
Rozhodčí zkoumají video.
51:57
Penguins využili pravidla Coach challenge, ale myslím si, že tento gól bude uznán.
51:57
RYAN JOHANSEN vyrovnává na 1:1!! Ryan Johansen napřáhl na pravém křídle po přihrávce Brandona Saada přes šířku kluziště z ostrého úhlu ke střele, která pod lapačkou přesouvajícího se Marca-Andreho Fleuryho prolétla do sítě. Asistence: Brandon Saad, Kevin Connauton.
51:25
Brandon Dubinsky byl zřejmě tím hráčem, který před bránou přizvedl puk, jenže pouze doprostřed brány, kde byl připravený Marc-Andre Fleury.
50:45
Brandon Dubinsky se vzápětí dostal ke střele, ta ale byla sražena mimo.
50:35
Jack Johnson napřáhl od modré čáry k jedovaté ráně, která nepříjemně trefila jeho spoluhráče clonícího před bránou.
49:42
Chris Kunitz (PIT) dostal menší trest, 2 minuty hrubost.
49:42
Ryan Johansen se ocitl u pravé tyče ve velké šanci, z úhlu ale pozorného Marca-Andreho Fleuryho překonat nedokázal!
49:15
Pittsburgh právě vstřelil branku!
JEVGENIJ MALKIN střílí gól v přesilové hře a posílá Pittsburgh Penguins do vedení!! Jevgenij Malkin se dostal u pravé tyče ke střele, kterou Sergej Bobrovsky skvělým zákrokem vyrazil, a před jeho bránou byl obrovský zmatek. Toho po střele Sidneyho Crosby využil Jevgenij Malkin a usměrnil puk pod ležícím Sergejem Bobrovskym do sítě. Asistence: Sidney Crosby.
48:12
Ryan Murray (CBJ) dostal menší trest, 2 minuty hákování.
48:00
Hlavní rozhodčí signalizují vyloučení a Penguins budou hrát přesilovou hru.
46:53
Ryan Johansen se ocitl u pravé tyče v obrovské šanci, jeho následná střela ale zamířila těsně vedle vzdálenější tyče poté, co ho dorážející Jack Johnson promáchl!
46:31
Útok Penguins zastavilo postavení mimo hru, po kterém se na ledě opět strhla menší potyčka.
46:10
Kerby Rychel (CBJ) dostal menší trest, 2 minuty vysoká hůl.
46:10
Sergej Plotnikov (PIT) dostal menší trest, 2 minuty hrubost.
46:10
Tak nakonec se vylučovalo na obou stranách a zápas bude pokračovat ve hře 4 na 4.
46:10
Hra byla přerušena a po reklamní přestávce budeme sledovat další přesilovou hru.
45:28
Jack Johnson vypálil od modré čáry z levého křídla a Marc-Andre Fleury musel předvedl další zákrok, po kterém tentokrát puk podržel.
45:12
Blue Jackets se k ničemu nedostali a jejich další útočnou snahu zastavilo postavení mimo hru.
44:56
Scott Hartnell zavezl puk po levé straně do útočného pásma.
44:13
Blue Jackets vypálili od modré čáry, brankář Marc-Andre Fleury byl ale opět na místě.
43:38
Ovšem pouze na chvíli. Columbus poměrně dobře brání.
43:28
Penguins se dostali do útočného pásma.
42:20
Puk skončil v ochranné síti a hra byla vykázána do středního pásma.
42:18
Brandon Saad napřáhl z levého kruhu pro vhazování ke střele, která po ledě zamířila vedle vzdálenější pravé tyče.
41:57
Penguins nahodili puk do útočného pásma a odjeli střídat.
41:46
Marc-Andre Fleury se vydal za bránu, aby po mantinelu rozehrál.
41:12
Penguins vyhodili puk na zakázané uvolnění a Sergej Plotnikov dojel puk.
40:53
Brandon Dubinsky naskočil zpět na led a Chris Kunitz měl co dělat, aby ho v obranném pásmu udržel na zádech.
40:45
Penguins se k ničemu nedostali a ani tato přesilová hra nebude využita.
40:03
Začalo posledních dvacet minut dnešního zápasu, v jejichž úvodu Penguins dohrávají přesilovou hru.
40:01
Nationwide Arena se pomalu připravuje na poslední třetinu dnešního zápasu, který je velmi pohledný a dramatický. Nouze není o šance, vyloučení ani rvačku, která byla k vidění mezi Jevgenijem Malkinem a Jackem Johnsonem, přece jen mu ale něco chybí. A to je to nejdůležitější, góly. Stále je ale před námi 20 minut.
Blue Jackets ve druhé třetině dohrávali přesilovou hru, využít ji ale nedokázali. První šanci si po přestávce vytvořili domácí hráči Columbusu, když Nick Foligno usměrnil střelu Jacka Johnsona z levého křídla skvělou tečí na bránu a Marc-Andre Fleury musel předvést skvělý reflexivní zákrok. Na opačné straně poté mohl ve druhé polovině prostředního dějství udeřit Sidney Crosby, jehož střela z pravého křídla a ostrého úhlu orazítkovala vzdálenější levou spojnici tyče a břevna. V závěru druhé třetiny poté oběma týmům praskly nervy a k vidění bylo několik dvouminutových trestů, ale žádný gól. Skóre po 40 minutách. Columbus Blue Jackets 0 Pittsburgh Penguins 0.
40:00
39:49
Druhá třetina spěje ke konci a možná je to dobře.
39:18
Jack Johnson (CBJ) dostal větší trest, 5 minut rvačka.
39:18
Jevgenij Malkin (PIT) dostal větší trest, 5 minut rvačka.
39:18
Vzápětí mohli udeřit Penguins, Sergej Bobrovsky ale předvedl dobrý zákrok a poté se před jeho bránou odehrála velká mela.
39:10
Blue Jackets jeli v oslabení dva na jednoho, jejich přečíslení ale zastavila nepřesná přihrávka Jacka Johnsona, jehož pas směřoval jeho spoluhráči na paty.
39:00
Do konce druhé třetiny zbývá 1 minuta.
38:40
Scott Hartnell (CBJ) dostal menší trest, 2 minuty nesportovní chování.
38:40
Patric Hornqvist (PIT) dostal menší trest, 2 minuty nesportovní chování.
38:40
Patrick Hornqvist chtěl pomstít hvězdu Penguins a vyzvat jednoho z hráčů Blue Jackets na pěstní souboj, rozhodčí mu ale zabránili.
38:40
Brandon Dubinsky (CBJ) dostal menší trest, 2 minuty krosček.
38:40
Sidney Crosby byl atakován před bránou a Pittsburgh bude v závěru druhé třetiny hrát přesilovou hru.
38:29
Rád bych Vám řekl co, ale bohužel tak vyvinutý sluch nemám.
38:18
Mattu Calvertovi se něco nelíbí po přerušení hry a říkal něco směrem k rozhodčím.
38:07
Útok Penguins přerušilo postavení mimo hru, v němž se ocitl Jevgenij Malkin.
37:57
Rob Scuderi se pokusil vypálit z levého křídla, jeho tvrdá rána ale byla zablokována.
37:04
Hra byla přerušena kvůli postavení mimo hru v podání Penguins a na řadu přichází reklamní přestávka, kterou tentokrát i já osobně přivítám.
36:40
Dlouho se teď hraje bez přerušení a hráči obou týmů už toho mají plné zuby.
35:40
Blue Jackets přečkali druhou přesilovou hru, během které si Penguins tentokrát vytvořili jednu slibnou šanci.
35:15
Adam Clendening vypálil z vrcholu kruhů pro vhazování a jeho střela byla zablokována.
34:36
Jack Johnson mohl udeřit v oslabení střelou z levého křídla, Marc-Andre Fleury ale dokázal jeho ránu z ostrého úhlu vyrazit a poradil si i s následnou dorážkou jeho spoluhráče!
34:20
Chris Kunitz vypálil z pravého kruhu pro vhazování a jeho střela byla sražena mimo.
34:01
Blue Jackets se podařilo vyhodit.
33:26
Jevgenin Malkin se neunáhlil a z prostoru mezi kruhy pro vhazování hledal u levé tyče Phila Kessela, který mohl dorážet puk do prázdné brány, jenže ho minul.
33:06
Penguins mají k dispozici druhou přesilovou hru, během té první se ke střele nedostali.
33:01
Ryan Murray (CBJ) dostal menší trest, 2 minuty hrubost.
32:47
Sidney Crosby vypálil na pravém křídle z ostrého úhlu a jeho nebezpečná diagonální střela orazítkovala vzdálenější spojnici tyče a břevna!
32:41
Ben Lovejoy vypálil z úhlu a jeho střelu si málem srazil do vlastní sítě David Savard, Sergej Bobrovsky ale dokázal zareagovat a připsal si úspěšný zákrok.
32:26
Phil Kessel otáčí hru a Penguins spěchají do útočného pásma.
31:31
Adam Clendening využil volného prostoru mezi kruhy pro vhazování ke střele, jeho střela směřující k pravé tyči ale byla zablokována.
31:15
Puk skončil na jedné ze střídaček a hra byla opět přerušena.
30:55
Střela Chrise Kunitze od modré čáry byla sražena do ochranné sítě a na řadu přichází další komerční přestávka.
30:51
Patric Hornqvist vypálil z pravého křídla, Sergej Bobrovsky ale dokázal jeho pokus vyrazit do rohu kluziště.
30:36
Justin Falk pracuje v obranném pásmu.
30:13
Penguins se konečně dostali do útočného pásma, jejich akce ale měla jepičí život.
29:54
Jen, co rozhodčí vhodili puk do hry, Penguins ho bleskově vyhodili na třetí zakázané uvolnění během pár sekund.
29:48
Penguins ale předvedli další zakázané uvolnění a hra se vrátí zpět před Marca-Andreho Fleuryho.
29:27
Adam Clendening odvádí v obraně také skvělou práci a Columbus se i přes převahu nemůže dostat ke střele.
29:17
Zakázané uvolnění, kterého se dopustili hráči Pittsburghu a nemohou střídat.
29:04
Pascal Dupuis vyhrál osobní souboj u mantinelu a Penguins se ubránili.
28:35
Jevgenij Malkin se po druhém trestu vrací zpět na led a opět za bezbrankového stavu.
27:56
Matt Cullen odvedl v obranném pásmu skvělou práci a vyhodil puk k bráně Blue Jackets.
27:41
David Savard zavezl po levém křídle puk do útočného pásma.
27:01
Penguins se podařilo vyhodit.
26:54
David Savard vypálil z pravého křídla, jeho střela ale byla sražena mimo.
26:40
David Savard se neodhodlal ke střele, Blue Jackets ale drží útočné pásmo.
26:18
Jevgenij Malkin (PIT) dostal menší trest, sekání.
26:18
Po přerušení následuje komerční přestávka a Columbus Blue Jackets si zahraje třetí přesilovou hru.
26:13
Vzápětí pálil ze stejné pozice David Perron, jeho pokus ale pro změnu zamířil nad.
26:08
Ben Lovejoy vypálil z pravého křídla, jeho pokus byl ale zablokován.
25:09
Chris Kunitz se neodhodlal ke střele uprostřed útočného pásma a rozdal puk doleva na Jevgenije Malkina, jehož střelu dokázal Sergej Bobrovsky vyrazit, a Penguins se dostávali k dorážce, puk ale přejeli.
24:35
Nick Foligno je hodně nebezpečný.
24:09
Nick Foligno usměrnil střelu Jacka Johnsona z levého křídla skvělou tečí na bránu a Marc-Andre Fleury musel předvést skvělý reflexivní zákrok!
23:25
Alexander Wennberg se ocitl těsně před brankovištěm v obrovské šanci, jenže zamířil pouze doprostřed brány, kde byl připravený Marc-Andre Fleury!
23:18
Blue Jackets jsou v úvodu druhé třetiny mnohem aktivnější a mají na vrh.
22:36
Nick Foligno číhal před bránou u pravé tyče, puk ale za záda Marca-Andreho Fleuryho dotlačit z dorážky nedokázal.
22:09
Brankář Pittsburghu si připsal další krok do statistik, tentokrát po střele Jacka Johnsona od modré čáry.
22:06
Brandon Saad vypálil z pravého kruhu pro vhazování a Marc-Andre Fleury předvedl další jistý zákrok.
21:47
Jevgenij Malkin je zpět na ledě.
21:28
Columbusu se nepodařilo přejít přes modrou čáru a jejich útok přerušilo postavení mimo hru.
21:07
Penguins odvádí v oslabení skvělou práci a drží Columbus v obranném pásmu.
20:47
Pascal Dupuis vyhodil puk za bránu Blue Jackets.
20:35
Jack Johnson vypálil z pravého křídla a jeho střela byla sražena mimo.
20:05
V Columbusu právě začala druhá třetina, ve které Columbus dohrává po vyloučení Jevgenije Malkina za sekání přesilovou hru.
20:01
Vracíme se zpět do Nationwide Areny, kde sice Columbus přestřílel Penguins během první třetiny, ale největší šanci měl v úvodu zápasu na hokejce David Perron, jehož střela skončila na tyči.
Úvod zápasu přinesl během pěti minut tři dobré šance. Jako první mohl po 32 sekundách vstřelit úvodní gól zápasu David Perron, jehož diagonální střela od modré čáry se svezla po betonu Sergeje Bobrovskyho a orazítkovala vzdálenější levou tyč, u které se pokoušel dorážet Jevgenij Malkin, puk za záda brankáře Jackets usměrnit nedokázal. Další šanci měl na opačné straně Brandon Dubinsky, který si v blízkosti brány puk zpracoval a poté se snažil zamířit do pravého horního, Marc-Andre Fleury ale vytáhl fantastický semafor a puk ukryl v lapačce. Další šanci měli Jackets v přesilové hře, ale ani z dorážek na skvěle chytajícího brankáře Penguins vyzrát nedokázali. Hosté poté taky hráli přesilovou hru, ale na rozdíl od Blue Jackets se nedostali ani k jedné střele, a úvodních dvacet minut více nepřineslo. Skóre po první třetině. Columbus Blue Jackets 0 Pittsburgh Penguins 0.
20:00
19:57
Columbus se ještě dostal ke střele, ta ale byla nepřesná.
19:46
Columbus dohraje první třetinu v přesilové hře a pokud ji nevyužije, bude pokračovat na začátku druhé části.
19:45
Jevgenij Malkin (PIT) dostal menší trest, 2 minuty sekání.
19:41
Ben Lovejoy poněkolikáté v dnešním zápase vypálil, jeho rána od modré čáry ale zamířila mimo.
19:08
David Perron nabral na levém křídle rychlost a posílal před bránu bekhendovou přihrávku, kterou žádný z jeho spoluhráčů nedokázal usměrnit na bránu.
18:34
Cam Atkinson vypálil z pravého křídla, od modré čáry ale překonat Marca-Andreho Fleuryho nedokázal.
18:11
Blíží se první siréna a hra se odehrává ve středním pásmu.
17:37
Kevin Connauton se pokusil klidnou pasáž přerušit střelou, ta ale byla zablokována.
17:08
Úvod zápasu byl skvělý, ale postupem času se náboj trochu vytratil.
17:07
Pascal Dupuis se na levém křídle k ničemu nedostal a Penguins bylo navíc odpískáno postavení mimo hru.
16:40
Gregory Campbell odvedl v obranném pásmu dobrou práci a zastavil útočnou akci Penguins taženou po pravém křídle.
16:22
Blue Jackets nepřešli správně přes modrou čáru a rozhodčí odpískali domácím postavení mimo hru.
16:13
Phil Kessel vypálil z pravého křídla a jeho střelu našel ve výstroji připravený Sergej Bobrovsky.
15:45
Brandon Dubinsky bojuje v obranném pásmu o puk s Jevgenijem Malkinem.
15:21
Columbus se dostal po reklamní přestávce ke střele, ta ale zamířila vedle vzdálenější pravé tyče.
15:06
Hokejisté Penguins se ale v pohodě osvobodili a na řadu přichází v první třetině poslední reklamní přestávka.
14:45
William Carlsson zavezl puk po pravé straně do útočného pásma.
14:21
Penguins si v závěru první třetiny začínají vytvářet tlak, během přesilové hry se ale nedostali ani k jedné střele.
13:56
Sergej Bobrovsky ukryl puk ve výstroji a hra byla přerušena.
13:45
Columbus dohrává oslabení v útočném pásmu, což domácí fanoušci Jackets odměňují potleskem.
13:19
Blue Jackets se podařilo vyhodit a do konce přesilové hry Penguins zbývá 30 sekund.
12:59
Jevgenij Malkin vypálil na pravém křídle z první, jeho tvrdá střela ale zamířila pouze vedle pravého horního rohu.
12:25
Kris Letang vypálil od modré čáry, jeho střelu ale zablokoval dobře postavený David Savard.
11:51
Penguins nezačínají dobře, když na modré čáře nedokázali zpracovat puk a sami se vytlačili do středního pásma.
11:48
Columbus úvodní přesilovou hru nevyužil, tak uvidíme, jak si v ní povede Pittsburgh.
11:48
Justin Falk (CBJ) dostal menší trest, 2 minuty podržení.
11:17
Penguins se po vyhraném vhazování dostali k další střele, ta ale byla zablokována.
11:10
Ben Lovejoy vzápětí vypálil po zpětné přihrávce svého spoluhráče od modré čáry, Sergej Bobrovsky byl ale připraven a ukryl puk ve své výstroji.
10:59
Ben Lovejoy nahodil puk do útočného pásma.
10:52
Následný útok Pittsburghu ale zastavilo postavení mimo hru, po kterém následuje další reklamní přestávka.
10:45
David Perron odvedl v obraně dobrou práci a Penguins mohli otočit hru.
10:20
Penguins podrželi puk za bránou, aby jejich hráči mohli dostřídat.
09:55
Columbus má stále střeleckou převahu, zatím z ní ovšem nedokázal nic vytěžit.
09:48
Sergej Bobrovsky přikryl u své pravé tyče puk lapačkou a přerušil hru po nahození Penguins.
09:28
David Savard vyhodil puk na zakázané uvolnění.
08:40
Marc-Andre Fleury vyjel z brány, aby pomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou.
08:30
Další přerušení, po kterém se bude vhazovat v útočném pásmu Blue Jackets.
08:25
Hra byla přerušena a vhazovat se bude po pravici Sergeje Bobrovskyho.
08:23
Phil Kessel vypálil z pravého křídla, jeho tvrdá rána ale zamířila mimo.
07:35
Matt Calvert byl zřejmě tím hráčem, který vypálil z vrcholu levého kruhu pro vhazování, jeho střelu ale zastavil beton Marca-Andreho Fleuryho.
06:55
Sidney Crosby vypálil od modré čáry po vyhraném vhazování Penguins, jeho střela ale zamířila vedle pravé tyče.
06:52
Zatím sledujeme velice svižné utkání, ve kterém mají díky přesilové hře na vrh hokejisté Columbusu Blue Jackets.
06:52
Sergej Bobrovsky zastavil nahození Pittsburghu a po přerušení hry přichází na řadu první reklamní přestávka.
06:46
Kevin Connauton na pravém křídle neudržel stabilitu a ke střele se nedostal.
06:27
Blue Jackets nahodili puk do útočného pásma a Marc-Andre Fleury ho pravým betonem vyrazil do rohu kluziště.
05:57
STŘELY

Columbus Jackets 7 Pittsburgh Penguins 2
05:31
Úvodní přesilová hra Columbusu přinesla několik střel a dvě velké šance, gól ale zatím nepadl.
04:57
Další tvrdá rána od modré čáry v podání Columbusu, která tentokrát zamířila těsně vedle levé tyče.
04:47
Blue Jackets vypálili od modré čáry a po zákroku Marca-Andreho Fleuryho se dostali ke dvěma dorážkám, obě dvě ale brankář Penguins dokázal pokrýt a přerušil hru!
04:32
Brandon Dubinsky se na pravé straně dostal ke střele a snažil se zamířit přesně do pravého horního rohu, Marc-Andre Fleury ale předvedl skvělý semafor a puk ukryl v lapačce!
03:56
Nick Foligno číhal před bránou, do zakončení se ale nedostal.
03:51
Columbus je nastěhován před bránou Marca-Andreho Fleuryho.
03:47
Blue Jackets vypálili z pravého křídla a jejich následná střela byla sražena do ochranné sítě.
03:29
Columbus má k dispozici první přesilovou hru dnešního zápasu.
03:00
Nick Foligno se řítil na pravém křídle do slibné šance a bekhendem zakončil, ještě předtím byl ale zahákován Ianem Colem.
03:00
Ian Cole (PIT) dostal menší trest, 2 minuty hákování.
02:23
Pittsburgh se v rychlém sledu dostal ke dvěma střelám, ani jedna z nich ale za zády Sergeje Bobrovskyho neskončila.
02:00
Brandon Dubinsky vypálil z pravého křídla, jeho střela ale skončila nad bránou.
01:51
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu. Blue Jackets na puku.
01:27
Pittsburgh Penguins měl v úvodu zápasu obrovskou šanci, ta ale zůstala nevyužita.
00:32
Střela Davida Perrona z pravého křídla se svezla po betonu Sergeje Bobrovskyho a orazítkovala vzdálenější levou tyč, od které se puk odrazil k Jevgenijovi Malkinovi, ten ho ale z blízkosti nedokázal usměrnit do brány!
00:23
Blue Jackets se vydali do prvního útoku, za bránou ale poté prohráli souboj o puk.
00:01
Zahajovací pětky obou týmů jsou připraveny na ledové ploše. V bráně Columbusu se představí Sergej Bobrovsky, zatímco svatyni Pittsburghu bude hájit stálice Marc-Andre Fleury. Zápas začne za pár sekund.

Columbus Blue Jackets: Bobrovsky (McElhinney) – Connauton, Falk – Murray, Bodnarchuk – Johnson, Savard – Rychel, Campbell, Wennberg – Carlvert, Dubinsky (A), Atkinson – Hartnell, Karlsson, Saad – Jenner (A), Johansen, Foligno (C).

Pittsburgh Penguins: Fleury (Zatkoff) – Cole, Clendening – Dumoulin, Lovejoy – Scuderi, Letang – Plotnikov, Cullen, Fehr – Kunitz (A), Bonino, Bennett – Perron, Malkin (A), Kessel – Dupuis, Crosby (C), Hornqvist.

Rozhodčí: Steve Kozari, Brad Meier – Shandor Alphonso, Scott Driscoll.
Vzájemné zápasy

14.11.15 Pittsburgh Penguins – Columbus 1:2
26.09.15 Pittsburgh Penguins – Columbus 2:4
22.09.15 Columbus – Pittsburgh Penguins 0:1
Pittsburgh Penguins

Sidney Crosby vstřelil ve čtvrtek v noci proti St. Luis Blues dva góly a přispěl k výhře svého týmu v Consol Energy Center 4:3, o které rozhodl v prodloužení Jevgenij Malkin. Sidney Crosby skóroval proti Blues vůbec poprvé a může se pyšnit tím, že dokázal vstřelit gól proti všem 29 týmům NHL. Pittsburgh Penguins vyhrál tři ze čtyř posledních zápasů a Sidney Crosby vstřelil během během posledních tří zápasů tři góly.
Columbus Blue Jackets

Columbus vyhrál pět z posledních sedmi zápasů, přesto zůstává na posledním místě Metropolitní divize. Příčina je jasná. Blue Jackets prožili katastrofální vstup do letošní sezóny NHL, když nevyhráli ani jeden z úvodních osmi zápasů a ve všech utrpěli porážku během základní hrací doby. Tým převzal 21. října hlavní trenér John Tortorella, pod jehož vedením tým vyhrál 9 z 16 zápasů. „Musíme najít způsob, jak vyhrát několik zápasů v řadě. Nebude to snadné, ale náš tým to může dokázat,“ prohlásil před sobotním zápasem proti Pittsburghu Penguins centr Brandon Dubinsky.
Columbus Blue Jackets přivítá na svém ledě Pittsburgh Penguins, který v posledním vzájemném zápase v letošní sezóně NHL dokázal 14. listopadu v Concol Energy Center porazit 2:1. Útočník Penguins Patric Hornqvist skóroval 57,7 sekund před koncem zápasu a ještě vykřesal pro svůj tým naději, vyrovnávací gól se ale Pittsburghu vstřelit nepodařilo. Třetím vzájemným střetnutím obou týmů v letošní sezóně NHL Vás s potěšením a radostí provede Tomáš Reiner.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.