To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
1. Antti NIEMI (DAL) 34 zák., 2 góly, 94,4%

Aleš HEMSKÝ (DAL) 0+0 1 střela, čas na ledě 11:52

Radim VRBATA (VAN) 0+1, 0 střel, čas na ledě 16:26
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Dallas Stars: 25

Vancouver Canucks: 36
Dnešní utkání tedy končí vítězstvím domácího týmu, který sice nebyl lepší, ale bod navíc mu v rozhodujících nájezdech "vystřelil" Tyler Seguin. Hosté hráli velmi dobře, i díky tomu jsme sledovali výtečný zápas, z ledu Dallasu si tak po zásluze odvážejí alespoň bod, byť to dnes byl výkon na oba.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Dallas Stars.
Autorem vítězné branky je TYLER SEGUIN.
Niemi vyrážečkou zneškodnil střelu Higginse, to znamená, že domácí si připisují bod navíc!
Jamie Benn již mohl rozhodnout, ale Miller mu holí dokázal puk vypíchnout.
Radim Vrbata to možná trochu překombinoval, jeho slaboučká střela končí na betonech Niemiho.
Jason Spezza "vymíchal" Millera, pak ale nevystřelil a navíc ještě upadl.
Alexandre BURROWS Niemiho neprostřelil.
Tyler Seguin prostřelil Millera mezi betony.
Samostatné nájezdy začínají.
Ani prodloužení nerozhodlo o vítězi, na řadu tak přicházejí nájezdy.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:31
64:00
Poslední minuta prodloužení, Tanev vyhazuje puk ze třetiny.
63:29
Uplynula jedna minuta a domácí sice jsou v útočném pásmu, zatím je to ale spíše rozpačité.
63:05
Hraje se ve čtyřech proti třem, Dallas v útočném pásmu.
62:31
Zajímavá situace, hosté špatně střídali, Adam Cracknell jde na trestnou lavici, domácí mají přesilovou hru.
62:25
Fantastický tygří skok Niemiho, kterým napravil svou chybu při rozehrávce!
61:12
Eakin ztratil puk v útočném pásmu a bleskově se vrací do své třetiny.
60:40
Ani Henrik Sedin, ani Jason Spezza nevyzráli na brankáře soupeře.
60:01
Utkání se bude prodlužovat, po základní hrací době je to nerozhodně!
60:00
59:27
Tanev drží puk, hlavně nechybovat v rozehrávce.
59:00
Poslední minuta třetí třetiny.
58:09
Ničuškin padá v útočném pásmu Vancouveru, ale není to faul.
57:50
Puk míří ze třetiny Dallasu, blíží se závěr třetí třetiny.
56:16
Derek Dorsett se prohnal po levém křídle do zakončení, místo střely ale přihrává, domácí mají puk.
55:50
Vancouver právě vstřelil branku!
Výtečná spolupráce přesilovkové formace Vancouveru, Radim Vrbata poslal z levé strany puk před branku na Daniela Sedina, ten vědět o svém bratrovi, zadovkou tak poslal puk na HENRIKA SEDINA, který "zametl" puk do branky. Asistence: Daniel Sedin a Radim Vrbata.
55:20
Hemský je již na ledě, domácí ve čtyřech.
54:55
To je nepříjemné! Jamie Benn podráží Hamhuise a domácí se tak budou bránit ve třech!
54:15
Vancouver v útočném pásmu, střelu Sedina dokázal obránce Dallasu zablokovat, domácí se poté osvobozují.
53:20
Na trestnou lavici usedá Aleš Hemský za podražení Burrowse, hosté mají přesilovou hru.
52:47
A nakonec Niemi přerušuje hru, bude se vhazovat po jeho levici.
52:30
Puk míří za branku Millera, hosté bleskově rozehrávají.
51:26
Hamhuis neudržel puk na útočné modré, hosté přicházejí o útočné pásmo.
50:13
A na druhé straně se do zakončení dostal Ničuškin, kterého ale Miller i tentokrát vychytal.
49:50
Vrbata se probojoval do útočného pásma, tam ale neměl v podstatě komu přihrát.
49:08
48:36
Začíná zhruba půl minutová přesilová hra Dallasu, Goligoski je zpět na ledě.
48:16
Při hře ve čtyřech jsou zatím aktivnější domácí hokejisté.
47:08
Hra přerušena a pozor, je to další vyloučení, tentokrát ale na straně hostů, Burrows dostává dvouminutový trest za hru vysokou holí, bude se hrát ve čtyřech na obou stranách.
46:58
Puk míří ze třetiny Dallasu, ale hosté se snaží okamžitě vrátit zpět.
46:36
Vylučuje se, Goligoski vyhodil puk do hlediště, hosté si zahrají přesilovou hru.
46:20
Aleš Hemský ustál souboj za vlastní brankou a posunul puk alespoň do středního pásma.
45:37
Vhazování ve středním pásmu, úspěšnější domácí, kteří zavážejí puk do třetiny soupeře.
44:12
Niemi vyráží střelu Hansena z levé strany, ale Vancouver zůstává v útočném pásmu.
43:51
Po nahození puku se hosté dostávají za branku Niemiho, domácí se brání.
42:48
Vancouver drží útočné pásmo, až do chvíle, kdy Tyler Seguin unikl po levém křídle, ale neměl již tolik síly k útoku.
41:55
41:35
Posledních dvacet vteřin z přesilové hry Vancouveru.
41:10
Eakin prověřil Millera z levé strany, puk končí v rohu.
40:01
Další třetina začne přibližně v 4:30.
Ve druhé třetině jsme zaznamenali dva góly, po jedné na každé straně, do kabin tak odcházejí i tentokrát s jednobrankovým náskokem domácí.
40:00
39:54
Šest sekund před konce druhé třetiny se ještě vylučuje, na trestnou lavici putuje Colton Sceviour za podražení Bo Horvata.
39:25
Valerij Ničuškin neuspěl v souboji s Ryanem Millerem, hra přerušena, vhazování ve třetině Vacouveru.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny.
38:00
Závar před brankou Vancouveru, kde se Jason Spezza snažil zasunout puk za záda Millera, ale puk končí mimo.
37:02
Radim Vrbata netrefuje branku Dallasu, hosté ztrácejí útočné pásmo.
36:25
Fantastický zákrok Niemiho po střele Alexandera Edlera, který pálil z mezikruží!
36:05
Tanev nahazuje puk za branku Dallasu, hosté se usadili v útočném pásmu.
35:02
Spezza ve vyložené šanci, ale nepřekonal Millera.
34:26
Niemi nakonec musí zasahovat, puk se mu snaží McCann protlačit do branky, hra přerušena.
33:55
Seguin spěchá do útočného pásma za nahozeným pukem, dříve je u něho ale obránce Sbisa.
32:04
Neskutečná dělovka Jasona Spezzy, kterou prostě Miller nemohl lapit, pokud by ho puk zrovna nezasáhl, zatím rozdílovou v celém utkání.
31:52
Dallas právě vstřelil branku!
Klingberg přihrává od modré na pravou stranu, kde si střeleckou pozici připravil JASON SPEZZA, jež parádní dělovkou nedal Millerovi žádnou šanci. Asistence: John Klingberg a Patrick Sharp.
31:25
Sven Baertschi oslabuje svůj tým, přesilová hra Dallasu.
30:23
Jsme ve druhé polovině dnešního utkání, stav je nerozhodný, na střely mají ale velkou převahu hosté.
29:34
29:21
Přesilová hra Dallasu pomalu končí.
28:21
Dlouhý pas na Jamieho Benna, ten je ale v ofsajdu.
28:15
Hosté vyhazují puk ze třetiny.
27:56
Střela Seguina z levé strany zablokována.
27:34
Vylučuje se, na trestnou lavici usedá Luka Sbisa za nedovolený zákrok na Jasona Spezzu.
26:27
Hosté zůstávají v útoku, po střele Yannicka Webera již Niemi přerušuje hru.
26:03
Henrik Sedin tentokrát z levé strany prověřil Niemiho, ten vyráží.
24:45
Trojice hráčů Vancouveru jde do brejku, Burrows to vzal na sebe, z levé strany ale netrefuje branku Dallasu.
23:32
John Klingberg nyní na střídačce zpytuje svědomí.
23:10
Klingsberg nezvládl situaci ve vlastní třetině, zadovkou parádně "namazal" Hansenovi před branku, ten místo zakončení ještě přihrál na levou stranu DANIELU SEDINOVI, který překonal přesouvajícího se Niemiho. Asistence: Jannik Hansen.
22:43
Na střely mají hosté jasnou převahu – 15:9, ale hraje se na góly, kde vedou pro změnu domácí.
21:33
Sbisa neudržel útočné pásmo, ale puk je zpět v útočném pásmu Vancouveru.
20:47
Miller nyní i v kleče zastavil puk po střele Ničuškina, který neomaleně Tanev přizvedl málem do vlastní branky.
20:01
Další třetina začne přibližně v 3:33.
První třetina, která nabídla celkem svižný a pohledný hokej, právě končí. Domácí vedou díky využité přesilové hře, ale sledovali jsme vyrovnanou hru.
20:00
19:00
Poslední minuta první třetiny.
17:50
Goligoski vypálil z levé strany a Miller, možná trochu se štěstím, vyráží.
17:09
Hraje se ve třetině Dallasu, Henrik Sedin ustál souboj u mantinelu a ještě dokázal přihrát před branku, kde puk sbírá Niemi a přerušuje hru.
16:00
Niemi krotí nahozený puk Demers čeká za brankou na dostřídání.
15:27
Domácí využívají přesilovou hru, z levé strany pálil Seguin, puk se od před brankou stojícího JAMIEHO BENNA odráží za záda Millera. Asistence: Patrick Sharp a Tyler Seguin.
15:05
Ale nyní Seguin v dobré pozici na levé straně, branku Canucks ale netrefuje.
14:55
Také hosté se zatím velmi dobře brání.
14:10
Nyní se hra přerušuje a Daniel Sedin míří za podražení Patricka Sharpa na trestnou lavici, první přesilová hra Dallasu.
13:50
Signalizované vyloučení v sestavě Vancouveru.
13:33
Miller na kolenou, před ním, v brankovišti Vancouveru, trma-vrma, sudí přerušuje hru.
12:42
Matt Bartkowski v podstatě ve vyložené šanci, ale skvělý Niemi vyráží!
12:25
Niemi zatím velmi pozorný, i proti střele Higginse.
11:09
Zakázané uvolnění Dallasu, který se úspěšně ubránil již dvěma přesilovým hrám.
10:22
10:00
Puk opět míří nad ochranné plexisklo za brankou Stars, hra znovu přerušena.
09:05
Yannick Weber netrefuje branku, puk končí vysoko nad brankou, hra přerušena.
08:35
Ještě necelé dvě minuty mají hosté na to, aby využili přesilovou hru.
07:56
Dvojice hráčů Dallasu zkusila uniknout, ale zastavil je hvizd sudího – ofsajd na útočné modré.
07:20
Hosté v útočném pásmu, v přesilovkovém rozestavení.
06:55
Přesilová hra Vancouveru je o to delší, že Jamie Benn dostal trest čtyřminutový!
06:22
Jamie Benn dalším vyloučeným v sestavě Dallasu, trest za hru vysokou holí.
06:10
Hosté to zkoušejí po levé straně, dostávají se do útočného pásma, kde pálí z pravé strany Prust, ale Niemi chytá.
05:25
Fiddler v ofsajdu na útočné modré, hra přerušena, vhazování ve středním pásmu.
05:07
Úvod zápasu zatím trochu nervózní z obou stran.
03:55
Niemi zastavuje nahozený puk za vlastní brankou, domácí se nyní těžko vymaňují ze sevření.
03:07
03:00
Vrbata posílal chytrou přihrávku před Niemiho, ale nic z toho nakonec není.
02:22
Zpoza vlastní branky zahajují hosté další útočnou akci.
01:45
Jamie Benn zavezl puk až do útočného pásma, jeho spoluhráči střídají.
01:20
Puk míří ze třetiny Stars, hosté musí pro puk až k vlastní brance.
01:07
Poprvé se vylučuje, na trestnou lavici putuje domácí Antoine Roussel za podražení Sbisy.
00:51
Puk míří do středního pásma, kde však hrají hosté.
00:20
Niemi krotí nahozený puk Danielem Sedinem a přerušuje hru.
00:01

Dallas Stars: Niemi (Campbell) – Goligoski, Klingberg, Oduya, Demers, Jokipakka, Jordie Benn – Jamie Benn, Seguin, Sharp – Janmark, Spezza, Eaves – Roussel, Eakin, Ničuškin – Sceviour, Fiddler, Hemský

Vancouver Canucks: Miller (Markström) – Edler, Tanev, Hamhuis, Weber, Sbisa, Bartkowski – D. Sedin, H. Sedin, Hansen – Higgins, Horvat, Burrows – Baertschi, McCann, Vrbata – Prust, Cracknell, Dorsett

Rozhodčí: Dwyer, Hebert – Grandt, Nansen.
Domácí se zcela jistě budou muset, vůbec poprvé v letošní sezóně, obejít bez brankáře Kari Lehtonen, který je zraněný. Mezi třemi tyčemi se představí Antti Niemi. Do hry by mohl zasáhnout z farmy povolaný Patrik Nemeth.
Hosté hrají dnes druhý ze série čtyř venkovních zápasů. Trip otevřeli výhrou 3:2 nad Minnesotou. Jaké změny v sestavě udělá trenér, to zatím není jasné, nicméně Sven Baertschi by dnes měl nastoupit. Otázka také zůstává na postu brankáře.
Dovolte mi, abych co nejpříjemnější sportovní zážitek popřál všem fanynkám a fanouškům nejlepší hokejové soutěže na světě. V tomto zápase proti sobě nastoupí Dallas Stars a Vancouver Canucks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:40.